ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20636)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (25649);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (35731)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (754);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14115)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13015);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1155245 Ranking CA (Klasyczne):2200 (416)
ID CR: 10199 Ranking CA (Szybkie)2177 (449)
Nazwisko Imię:Buraczewski, Rafał Ranking CA (Błyskawiczne)2038 (140)
Rok urodzenia:1998
Klub:UKS TSz Zieloni Zielonka
Tytuł:k

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Drużynowe Mistrzostwa Polski II Liga2017-09-10218522364.593.8725+15
2XXXV MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - grupa A2016-12-3121772209483.6825+8
3Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - I liga2016-07-31212719608.596.4825+50
4XII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA A (FIDE min. 1900)2016-07-05207322024.572.3125+54
5XVIII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 18 - C182016-06-19209518525.586.425-22
6Mistrzostwa Polski Juniorów do 18 lat2016-03-20207521424.593.6925+20
7FERIE Z SZACHAMI 2016 Open A2016-02-06202520236.594.525+50
8XVII Ogólnopolski Turniej Szachowy FERIE ZIMOWE 2016 - Grupa A-B2016-01-29199218106.575.1825+33
9Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2015 - juniorzy do 17 lat2015-11-14201818435.596.5725-26
10XX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY KONIK MORSKI REWALA 2015 - Open B2015-08-2920111948584.7225+7
11Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - I Liga2015-08-0220451970495.425-34
12XI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERLA BALTYKU - GRUPA B2015-07-07206918995.596.4825-24
13XVII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 18 - C182015-06-14206719237106.925+2
14III MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY" - OPEN2015-02-07207519685.595.8525-8
15III TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX SUWAŁK-2014" - B2014-09-2821151873475.625-40
16XIX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY KONIK MORSKI REWALA 2014 - Open B2014-08-2920911998685.0425+24
17DMP Extraligia juniorów2014-08-0220992136131.3525-8
18X MIĘDZYNARODOWY JUBILEUSZOWY FESTIWAL SZACHOWY "PERŁA BAŁTYKU" - GRUPA B2014-07-08209119115.575.1825+8
19XVI MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIORÓW DO LAT 18 W SZACHACH (C18)2014-06-22208618337.597.2925+5
20II TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX SUWAŁK-2014" - B2014-06-01209618334.564.9225-10
21I TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX SUWAŁK-2014" - A2014-04-2720661918442.825+30
22Mistrzostwa Polski Juniorów - Chłopcy do lat 162014-03-3020712013595.2225-5
23XIV Turniej Szachowy FERIE ZIMOWE 20142014-02-0620681817564.8625+3
24II MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY" - OPEN2014-02-0120402014694.8625+28
25XV Turniej Szachowy Juniorów o Puchar "Trzech Leszczy" - A2013-11-2420261894453.425+14
26Eliminacje Strefowe PL-LU do MPJ'2014 - C152013-09-28202618815.585.52250
27KONIK MORSKI REWALA 2013 - OPEN B - Międzynarodowy Turniej Gold Cheess Open2013-08-3020032038594.0525+23
28MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR REKTORA P.W.S.Z. W SUWAŁKACH2013-07-18201819674.595.1325-15
29IX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY "PERŁA BAŁTYKU" - GRUPA B2013-07-08205318465.596.9325-35
30MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIORÓW DO LAT 15 - C152013-06-0220141829664.4425+39
31Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów - C162013-03-2420352006494.8625-21
32VI Międzynarodowy Turniej Szachowy - Góra Św. Anny - Open B2013-02-0320161959695.2225+19
33MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ O PUCHAR PREZESA BANKU SPÓŁDZIELCZEGO W SUWAŁKACH - A.2012-12-30198520183.552.2525+31
34XIV Turniej Szachowy Juniorów o Puchar "Trzech Leszczy" - A2012-11-25196218044.553.5525+23
35OPEN C - CAISSA OPEN - XVII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY Konik Morski Rewala 20122012-08-3119491784796.4825+13
36DMP - I liga juniorów2012-07-2919491725797.02250
37MISTRZOSTWA WOJ.PODLASKIEGO JUNIORÓW DO LAT 15 - C152012-06-17192917497.596.6625+20
38Otwarty Turniej Szachowy2012-06-10189317677.596.0325+36
39Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych w Szachach C142012-04-21193518773.595.2225-42
40KARKONOSZE 2012 - Z Szachami przez Polskę2012-02-26193517843.553.5250
41OTWARTE MISTRZOSTWA SUWAŁK W SZACHACH2012-01-2519441873595.425-9
42Memoriał imienia Ludwika Zamenhofa 2011 turniej A2011-12-3119202006483.0425+24
43Turniej Ostatniej Szansy - C132011-12-02188818306.595.2225+32
44XIII TURNIEJ SZACHOWY JUNIORÓW O PUCHAR "TRZECH LESZCZY" - A2011-11-2018861827352.925+2
45Otwarty Turniej Szachowy Święta Niepodległości 2011-11-1318921809474.2725-6
46Eliminacje Międzywojewódzkie strefy podlasko-lubelskiej do OSU- chłopcy C132011-09-2418661829694.9525+26
47XVI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY - Konik Morski Rewala 2011 - Open C - Międzynarodowy Turniej Amatorów2011-08-2918601760695.7625+6
48WAKACYJNE "GRAND PRIX" JUNIORÓW 2011 - 2A2011-07-0618491801584.5625+11
49Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - I Liga2011-07-02185417981.531.7425-5
50MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIORÓW DO LAT 13 - C132011-06-1217971734784.7225+57
51Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do 14 lat w szachach w ramach XVII OOM2011-04-21184218183.5105.325-45
52Suwalska Liga Szkolna 2010/2011 - VI turniej 2011-03-13180417136.584.9625+38
53Mistrzostwa Polski Juniorów do 12 lat2010-03-28180017826115.8325+4

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1VI Międzynarodowy Turniej Szachowy Pamięci Marii Trafalskiej. Grupa OPEN2017-10-1421772054696.03250
2Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Szkół Ponadgimnazjalnych w ramach IMS2017-05-24218420476.5106.825-7
3"Złota Wieża" - Finał Drużynowy Województwa Podlaskiego LZS w szachach2017-04-0821612031564.0825+23
4OTWARTE MISTRZOSTWA SUWAŁK W SZACHACH SZYBKICH - OPEN RAPID FIDE2017-02-1221611945797.02250
5LICEALIADA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO CHŁOPCÓW 20162016-12-0321531974453.6525+8
6Licealiada Grupy Północnej SZS chłopcy2016-11-2721441893221.6225+9
7MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO 18 LAT W SZACHACH SZYBKICH2016-08-06217320216.5117.725-29
8Ogólnopolska Licealiada Szkół Ponadgimnazjalnych 2016-05-25216619319118.6925+7
9SZACHOWE MIKOŁAJKI Z CENTRUM TRÓJKI - GRUPY - A+B2015-12-05214819215.564.7425+18
10LICEALIADA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO CHŁOPCÓW 20152015-11-2821261826665.125+22
11Finał grupy północnej Szkolnego Związku Sportowego - Licealiada Chłopcy2015-11-2121231823110.8525+3
12Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa C182015-08-08212920806116.2725-6
13OGÓLNOPOLSKA LICEALIADA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W SZACHACH2015-05-27216119376.5107.825-32
14TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 282015-05-2021501989453.5525+11
15TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 272015-05-1321451945453.825+5
16TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 262015-05-062120187955425+25
17TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 252015-04-2921671946253.925-47
18TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 242015-04-22215619034.554.0525+11
19TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 212015-03-25214618854.554.125+10
20TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 192015-03-1121431929453.8525+3
21TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 182015-02-2521411924453.925+2
22TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 172015-02-1821391917453.925+2
23TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 162015-02-1121381912453.9525+1
24TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 152015-01-2121371903453.9525+1
25TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 142015-01-14212918534.554.1525+8
26TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 132015-01-0721281898453.9525+1
27TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 122014-12-1721251917453.8525+3
28RODZINNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR LOKALNEJ GRUPY RYBACKIEJ2014-12-13210818316.575.8125+17
29TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 112014-12-1021081871454250
30TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 10.2014-12-0321111843454.1525-3
31LICEALIADA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO CHŁOPCÓW 20142014-11-2920911938564.225+20
32TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 92014-11-2620721793554.225+19
33TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 82014-11-1920511775554.1525+21
34TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 6.2014-11-0520531791454.125-2
35IV TURNIEJ "GRAND PRIX SUWAŁK- 2014"2014-10-26205718726.596.6625-4
36TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 4.2014-10-2220601788454.1525-3
37TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 3.2014-10-1520661766454.2525-6
38Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa C162014-08-07208620016116.8225-20
39XIV Memoriał Szachowy Zbigniewa Skiendzielewskiego2014-06-08211121092.573.525-25
40FINAŁ TURNIEJÓW "GRAND PRIX SUWAŁK-2013"2014-02-1521481954364.525-37
41TURNIEJ ŚWIĄTECZNY Z CENTRUM TRÓJKI2013-12-2920722039894.9525+76
42VII TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX SUWAŁK-2013"2013-12-22203220036.594.8625+40
43VI TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX SUWAŁK-2013"2013-11-17202519165.585.225+7
44V TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX SUWAŁK-2013"2013-11-03203019674.584.7225-5
45IV TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX SUWAŁK-20132013-10-2020441871696.5725-14
46Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - C162013-08-03201820556114.9525+26
47II TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX SUWAŁK-2013"2013-07-2819811903795.4925+37
48FINAŁ TURNIEJÓW SZACHOWYCH "GRAND PRIX-2012"2013-03-0219712048241.5625+10
49SZACHOWE MIKOŁAJKI Z "SIÓDEMKĄ"2012-12-02194918784.563.625+22
50Rodzinny Turniej Mikołajkowy - SZACHIŚCI GRAJĄ DLA POLONII2012-12-01193417835.574.925+15
51TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX-2012" - 7 TURNIEJ2012-11-1819271865584.7225+7
52GIMNAZJADA WOJ. PODLASKIEGO CHŁOPCÓW W SZACHACH - GRUPA PÓŁNOCNA2012-11-1719391941010.525-12
53VI TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX-2012" 2012-10-28191418715.584.4825+25
54V TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX-2012"2012-09-3018751950462.425+39
55Citi Handlowy Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Chłopcy do 14 lat2012-08-04186918556115.7225+6
56III TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX-2012"2012-05-2017851963561.6225+84
57I TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX-2012"2012-04-01177818073.573.2225+7
58V TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX-2011"2011-12-11176817583.563.0625+10
59TURNIEJ MIKOŁAJKOWY - SZACHIŚCI GRAJĄ DLA POLONII2011-12-0417931668364.0225-25
60IV TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX-2011"2011-10-1617621787583.7625+31
61III TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX-2011"2011-09-0417771846141.625-15
62Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich Juniorzy do 14 lat 2011-07-3117561865493.1525+21
63OTWARTE MISTRZOSTWA SUWAŁK W SZACHACH SZYBKICH2011-07-2417681725484.4825-12
64WAKACYJNE "GRAND PRIX" JUNIORÓW 2011 - Turniej 52011-07-1317671777362.9425+1
65WAKACYJNE "GRAND PRIX" JUNIORÓW 2011 - 32011-07-08178617093.574.2725-19
66II TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX-2011"2011-06-1918101762373.9925-24
67I TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX-2011"2011-05-2917791827341.7225+31
68Mistrzostwa Polski Juniorów do 12 lat w szachach szybkich - P'302010-07-2718001689595.8525-21

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Błyskawiczny Turniej Szachowy z okazji 40-Lecia Klubu Szachowego Hańcza Suwałki2016-09-252051191010.51611.0425-13
2MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO 18 LAT W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH2016-08-07199320846.5114.1825+58
3Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Grupa C182015-08-09197420225.5114.7325+19
4Turniej Towarzyszący - USTROŃ BLITZ2015-07-2819312123492.2525+43
5Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Grupa C162014-08-08194518746116.625-14
6KONIK MORSKI REWALA 2013 - OPEN F - Międzynarodowy Turniej Szachów Błyskawicznych2013-08-25193520394103.625+10
7Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - C162013-08-04191519386115.1725+20
8IX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "PERŁA BAŁTYKU" - TURNIEJ BŁYSKAWICZNY (do FIDE)2013-07-05184519126.593.6925+70
9Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów - Impreza towarzysząca - Turniej BLITZ2013-03-20183319694113.5225+12
10Citi Handlowy Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Chłopcy do 14 lat2012-08-05181318316115.1725+20
11European Blitz Chess Championship 20112011-12-1618211998151.3525-8
12Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Juniorzy do 14 lat 2011-08-01179319112.541.3625+28
13WAKACYJNE "GRAND PRIX" JUNIORÓW 2011 - Turiej 6A2011-07-1417901739352.8525+3
14WAKACYJNE "GRAND PRIX" JUNIORÓW 2011 - TURNIEJ 4A2011-07-1118121757252.925-22
15Mistrzostwa Polski Juniorów do 12 lat w szachach błyskawicznych - P'52010-07-28180017986115.525+12
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)