ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20730)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26066);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36221)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (6163);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14266)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13266);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1156462 Ranking CA (Klasyczne):1490 (46)
ID CR: 24256 Ranking CA (Szybkie)1300 (469)
Nazwisko Imię:Kaszuba, Andrzej Ranking CA (Błyskawiczne)1203 (286)
Rok urodzenia:1955
Klub:KS DORS Ruda Śląska
Tytuł:III

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA SENIORÓW NA ROK 20152015-09-27149615260.520.9215-6
2V CIDERSZACH - 20142014-12-2215111428253.0515-15
3Turniej Szkoły Szachowej DORS na Kategorie (do Mistrza Krajowego włącznie)2014-03-2315111647130.96150
4Turniej na II kategorię Open A2014-01-0615291285243.215-18
5CIDERSZACH 20132013-12-2915291527363150
617 Dorsiak2013-08-3015451652162.115-16
7DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA SENIORÓW NA ROK 20132013-05-1915641693041.3215-19
8CIDERSZACH - 20122012-12-2915631653251.915+1
9VII Memoriał imienia Henryka Karnówki2012-07-08159216020.552.4515-29
10CIDERSZACH 20112011-12-30160017211.562.0415-8

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1PUCHAR WÓJTA GMINY OŻAROWICE2017-11-1813131610060.915-13
2Grand Prix Grzybowic Turniej 1 z 92017-10-2413221450151.6515-9
3Grand Prix Grzybowic cykl II 2017 turniej 2 z 72017-05-16131113622.541.7215+11
4Grzybowickie Spotkania 2017 OPEN Rapid2017-05-0313251420282.9615-14
5XIII Grand Prix Tąpkowic 2017 - turniej 32017-03-04132015301.551.1515+5
6III Memoriał Jana Dorsa2016-09-30132616100.560.9615-6
7XII Grand Prix Tąpkowic 2016 - turniej 32016-03-1213041534371.4715+22
8Integracyjny Turniej Szachowy o Puchar Sedlaczka 20162016-03-05130515421.581.615-1
9XII Grand Prix Tąpkowic 2016 - turniej 22016-02-06131215490.55115-7
10XII Grand Prix Tąpkowic 2016 - turniej 12016-01-0913121547151.05150
11XI Grand Prix Tąpkowic 2015 - turniej 42015-04-1113051455251.515+7
12XI Grand Prix Tąpkowic 2015 - turniej 32015-03-14131015290.540.8815-5
13Turniej w KS DORS2015-02-2713101583161.02150
14XI Grand Prix Tąpkowic 2015 - turniej 22015-02-1413241612060.9615-14
15GRAND PRIX 90-lecia ŚlZSzach o Puchar 17 Prezesów - T4 O.Rappaporta 2014-12-1213331617040.6415-9
16Puchar Wójta Gminy Ożarowice2014-11-0813281503261.6215+5
17II Memoriał Jana Dorsa2014-10-2413291493141.1215-1
18KS DORS2014-10-1713331513151.315-4
19DORS2014-09-0513361565161.2615-3
20DORS2014-08-29134715360.551.2515-11
21DORS2014-07-1113491595161.1415-2
22DORS2014-06-2713661617061.1415-17
23VI Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich. Szachowa Wiosna w Tąpkowicach 2014-05-1713481586391.815+18
24X Grand Prix Tąpkowic 2014 - turniej 52014-05-10135314461.551.8515-5
25III Szachowy Turniej Otwarty o Puchar Zamku2014-05-0413591562161.4415-6
26Turniej klubowy P'10 + 5'' (6 rund)2014-04-1113711659050.815-12
27X Grand Prix Tąpkowic 2014 - turniej 42014-04-0513681528261.7415+3
28Turniej piątkowy2014-04-04136515981.561.2615+3
29X Grand Prix Tąpkowic 2014 - turniej 32014-03-0813541581261.2615+11
30X Grand Prix Tąpkowic 2014 - turniej 22014-02-0813561571151.1515-2
31XIII Memoriał Stanisława Szymańskiego - Open A2014-01-18135116381.571.1215+5
32X Grand Prix Tąpkowic 2014 - turniej 12014-01-11133815462.571.6115+13
33Turniej wigilijny2013-12-20134715570.551.1515-9
34BARBÓRKA w KWADRACIE 20132013-12-04133414273.572.5915+13
35Puchar Wójta Gminy Ożarowice & Puchar Sedlaczka 20132013-11-1613031537491.8915+31
36DORS KLUBOWY 12013-10-18132516250101.515-22
37IV Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Koszęcin2013-09-0813401640071.0515-15
3816 Dorsiak2013-08-2313481401262.5815-8
3912 Dorsiak2013-07-2613611661060.915-13
4011 Dorsiak2013-07-1913751661060.9615-14
4110 Dorsiak2013-07-1213801558151.3515-5
428 Dorsiak2013-06-2113901653040.7215-10
433 Dorsiak2013-05-17140215790.551.3515-12
44Grand Prix Tąpkowic 2013 - turniej 52013-05-1114111705040.615-9
45II Szachowy Turniej Otwarty o Puchar Zamku2013-05-0314221722050.7515-11
46Grand Prix Tąpkowic 2013 - turniej 42013-04-0614271641161.3815-5
47Turniej z okazji Wielkiego Piątku2013-03-2914401707050.915-13
48Turniej Tematyczny - Atak Torre2013-03-0114441744020.315-4
49Grand Prix Tąpkowic 2013 - turniej 22013-02-0914401717140.6815+4
50Grand Prix Tąpkowic 2013 - turniej 12013-01-1214141641361.2615+26
511 Turniej 2013 u DORS'a2013-01-1114331560041.3215-19
526 Turniej - obrona królewsko-indyjska 1.d4 Sf6 2.c4 g6 3.Sc3 Gg7 4.e4 d62012-12-1414431702040.7215-10
535 Turniej Tematyczny - Debiut Retiego 1.Sf3 d5 2.c42012-12-0714511582151.615-8
54Puchar Wójta Gminy Ożarowice & Puchar Sedlaczka 20122012-11-17145816771.591.9815-7
552 Turniej Tematyczny - Partia Angielska (wariant symetryczny 1.c4 c5)2012-11-16147016480.551.3515-12
56I Turniej Tematyczny - obr. sycylijska przyspieszony drakon (Accelerated Dragon)2012-10-2614771567141.5215-7
5727 Turniej P'15 u DORS'a2012-10-1914951642041.215-18
58XXV Turniej P'152012-10-0515101668172.0315-15
59XXII Turniej P'152012-09-14149516542.551.4515+15
60XXI Turniej P'152012-08-1014891674261.5615+6
61XII Turniej P'152012-06-0115111662051.515-22
62XII Turniej P'152012-05-2515241541262.8815-13
63XI Turniej P'152012-05-18155516060.562.5815-31
64Grand Prix Tąpkowic 2012 - turniej 52012-05-12156016451.551.915-5
65X Turniej P'152012-05-0415681561373.5715-8
66Szachowy Turniej Otwarty o Puchar Zamku2012-05-0115481674482.6415+20
67Grand Prix Gierałtowic - drugi turniej2012-04-10156415582.573.5715-16
6848 Otwarte Mistrzostwa Szachowe o Puchar Prezydenta m. Chorzowa2012-04-01157917670.561.5615-15
69Grand Prix Tąpkowic 2012 - turniej 32012-03-1015661674362.115+13
70OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SOSNOWCA W SZACHACH AKTYWNYCH P-15' - Turniej A2012-03-0315841609394.2315-18
71Grand Prix Tąpkowic 2012 - turniej 22012-02-1115881715272.3115-4
72XI Memoriał Stanisława Szymańskiego - Open A2012-01-14159217012.582.815-4
73Turniej DORSA2011-12-1716171695172.7315-25
74Puchar Wójta Gminy Ożarowice & Puchar Sedlaczka 2011 2011-11-0516061774382.2415+11
75I Turniej o Puchar Restauracji Adria - OPEN A2011-10-1616061795282150
76GP RADZIONKOWA W SZACHACH 2011-09-1016141853030.615-8
77I Międzynarodowy Turniej Szachowy Chorzów 2011 - OPEN E Rapid2011-08-1416221805161.5615-8
78Grand Prix Tąpkowic 2011 - turniej 52011-05-0716281698262.415-6
79Grand Prix Tąpkowic 2011 - turniej 42011-04-0216211676362.5215+7
80Grand Prix Tąpkowic 2011 - turniej 32011-03-0516001783361.5615+21

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Turniej blitzowy w ksdors2017-10-13123814960132.3415-35
2Turniej u Dorsa2017-06-02123714441.561.3815+1
3Turniej u Dorsa2017-04-0712561440051.315-19
4Blitz Klubowy KS DORS2017-01-1312791495071.5415-23
5Blitz w KS DORS2016-11-25128615861101.515-7
6Blitz nocny w KS DORS2016-10-21129815980.591.3515-12
7Turniej Blitzowy + 12 Armageddon2016-07-1512981598171.05150
8Turniej Blitzowy + 11 Armageddon2016-07-08131315010.561.5615-15
9Turniej Klubowy KS DORS + 9 Armageddon2016-06-1713111592150.815+2
10Turniej Klubowy KS DORS + 8 Armageddon2016-06-10132016010.571.1215-9
11Turniej klubowy + 7 Armageddon2016-06-0313201610160.96150
12Turniej Błyskawiczny + 6 Turniej Armageddon2016-05-2013101560271.3315+10
13Turniej Klubowy KS DORS + 3 Armageddon2016-04-2913121562161.1415-2
14Turniej z okazji 50-tych urodzin Wiktora Pańczyszyna + 2-gi Armageddon2016-04-22128915792.560.9615+23
15Turniej blitzowy (P'5 + 3'') + Turniej Pucharowy (Armageddon)2016-04-1512881583160.915+1
16Turniej blitzowy 5' + 3'' w KS DORS2016-04-0812871579160.915+1
17Turniej Błyskawiczny w KS DORS P'5 + 3''2016-04-01132315480112.4215-36
18Blitz w KS DORS2016-02-1213231620171.05150
19Turniej Blitzowy w KS DORS2016-01-1513491544071.7515-26
20Turniej blitzowy w KS DORS2016-01-08136616111112.215-17
21Turniej w KS DORS2015-10-2313841684081.215-18
22Turniej w KS DORS2015-10-1613971630191.8915-13
23Turniej w KS DORS2015-09-2514011581151.315-4
24Turniej dwukołowy KS DORS2015-09-18144416440122.8815-43
25Turniej w KS DORS2015-07-1014391698291.6215+5
26Turniej w KS DORS2015-07-0314431692171.3315-4
27Turniej blitzowy w KS DORS2015-05-1514531702191.7115-10
28Turniej w KS DORS2015-03-2714811714091.8915-28
29Turniej w KS DORS2015-03-2014941727191.8915-13
30GRAND PRIX 90-lecia ŚlZSzach o Puchar 16 Prezesów - T1 K.Radźwickiego 2014-11-2115121588283.215-18
31DORS2014-08-2215271827071.0515-15
32Turniej urodzinowy w KS DORS2014-02-28153417832132.4715-7
33Turniej klubowy DORS2014-01-17155317601102.315-19
34Turniej klubowy2014-01-0315851787092.1615-32
35Turniej Blitzowy KS DORS 22.11.20132013-11-22160018601.5142.5215-15
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)