ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20716)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (12273);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13249);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21818681 Ranking CA (Klasyczne):1457 (358)
ID CR: 30629 Ranking CA (Szybkie)1371 (79)
Nazwisko Imię:Karzel, Józef Ranking CA (Błyskawiczne)1540 (10)
Rok urodzenia:2001
Klub:KS LAURA Chylice
Tytuł:II

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Grand Prix Chylice--Piaseczno: Rozważne XI2017-11-0514151544472.3125+42
2Grand Prix Chylice--Piaseczno- Zalesie Górne: Rozważne X2017-10-01137414713.551.8525+41
3MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. C2017-07-17136914333.583.2825+5
4Grand Prix Chylice - Piaseczno - Zalesie Górne Szachy Rozważne2017-05-1413291446472.3825+40
5Grand Prix Chylice-Zalesie G.-Piaseczno Rozważne2017-04-0213701358273.6425-41
6Grand Prix Chylice - Piaseczno - Zalesie Górne Rozważne2017-03-05139013063.574.3425-20
7Grand Prix Chylice-Zalesie G.-Piaseczno Rozważne2017-01-15139013913.573.5250
8Grand Prix Chylice-Zalesie G.-Piaseczno Rozważne2016-12-18138714003.573.3625+3
9Grand Prix Chylice-Zalesie G.-Piaseczno Rozważne2016-11-27139913972.56325-12
10Grand Prix Chylice-Zalesie Górne-Piaseczno Rozważne - 90 turniejów na 90 lecie PZSzach2016-10-02138014603.572.7325+19
1152. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina OPEN C (do 2000)2016-08-2813601558392.1625+20
12MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. C2016-07-16132515113.582.0825+35
13ChessChylice ELO Festiwal Turniej B2016-06-2913301358373.2225-5
14Grand Prix Chylice-Piaseczno-Zalesie Górne Szachy Rozważne2016-05-29132714452.572.3825+3
15DMMJ z wynikami chłopców na damskich deskach2016-05-1513631446272.7325-18
16Drużynowe Mistrzowstwa Mazowsza Juniorów w Szachach 20162016-05-1513631446272.7325-18
17Grand Prix Chylice-Piaseczno-Zalesie Górne Szachy Rozważne2016-04-1013471358473.3625+16
18Grand Prix Chylice-Piaseczno-Zalesie Górne Szachy Rozważne2016-03-2013731367263.0625-26
19Grand Prix Chylice-Piaseczno Szachy Rozważne2016-02-2814111301374.5525-38
20Grand Prix Chylice-Piaseczno-Zalesie Górne Rozważne2016-01-1714081372473.8525+3
21Otwarte Szachowe Mistrzostwa Polonii 2015 - do lat 12 14 i 182015-12-3014591294375.0425-51
22II Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 15_16 - Grupa A2015-12-2014201591492.4325+39
23Grand Prix Chylice-Zalesie Górne-Piaseczno ROZWAŻNE2015-11-2914071473362.4625+13
24Turniej z Okazji Dnia Niepodległości o II kategorię2015-11-2213241356783.6825+83
25I Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 15_16 - Grupa A2015-11-1512991515391.9825+25
26Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do lat 15 (18)2015-10-041324132426325-25
27IV Klasyfikacyjny Turniej Szachowy - Open A2015-09-1313531457162.1625-29
28MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. C2015-07-18130715673.591.6225+46
29Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w Szachach2015-06-0713151340252.3525-8
30Szachy Rozważne Grand Prix o Puchar Agencji Ochrony A.Pleban2015-04-1913331363262.7625-18
31Szachy Rozważne Grand Prix o Puchar Agencji Ochrony A.Pleban2015-03-29135213712.573.2925-19
32Szachy Rozważne Grand Prix o Puchar Agencji Ochrony A.Pleban2015-02-22135313463.573.5725-1
33Szachy Rozważne Grand Prix o Puchar Agencji Ochrony A.Pleban2015-01-1113251387472.8725+28
34Szachy Rozważne Grand Prix o Puchar Agencji Ochrony A.Pleban2014-12-2112871395472.4525+38
35 Szachy Rozważne Grand Prix o Puchar Agencji Ochrony A. Pleban 2014-11-3013041282373.7125-17
36Prestigio Cup Rozważne2014-05-1113171373262.5225-13
37Prestigio Cup Rozważne2014-04-0613021419372.3825+15
38Prestigio Cup szachy rozważne2014-03-23128313623.572.7325+19
39Prestigio Cup Rozważne2014-02-0913191383162.4625-36
40Prestigio Cup Rozważne2013-12-2213111398372.6625+8
41Prestigio Cup Rozważne2013-11-1713331505171.8925-22
42I Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 13_14 - Grupa A2013-09-2213351521282.0825-2
43SP Klasy V-VI2013-08-3113451491282.425-10
44Kołówka na III kategoria2013-06-24128011997.584.8825+65
45Prestigio Cup Rozważne2013-05-2612701451261.5625+10
46Prestigio Cup Rozważne2013-04-0712871263373.7125-17
47Prestigio Cup Rozważne2013-03-1712671408372.1725+20
48Prestigio Cup d.Grand Prix Szachylice Okolice2012-12-3012721405272.2425-5
49II Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 12_13 Grupa B12012-11-18122412774.562.5825+48
50I Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 12_13 Grupa B12012-09-2311811238331.2625+43
51III Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 11_12 - Grupa B12012-02-1911911356151.425-10
52Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików (MA+WM)-chłopcy2011-10-2312001320272.3825-9

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1II Piaseczyńskie Szachogranie2016-10-2313481464493.0625+23
2IV Turniej Wesoła SP 353 do 20 lat2016-09-2413061395462.2825+42
3I Piaseczyńskie Szachogranie2015-10-2513011439392.7925+5
4Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa C142015-08-08129414493.5113.1925+7
5Prestigio Cup Rozważne2014-01-2613051414272.4525-11
6Obóz szachowy w Dąbkach - Szachy szybkie2013-08-2212771383482.8825+28
7Mistrzostwa Hubertusa2013-06-1512481271462.8225+29
8MIKOŁAJKOWY TURNIEJ DLA DZIECI - SZACHIŚCI GRAJĄ DLA POLONII2012-12-0212451340251.8525+3
9Warszawska Olimpiada Młodzieży - szachy szybkie - C102012-03-2512071269462.4625+38
10Warszawska Olimpiada Młodzieży w szachach szybkich - chłopcy do 10 lat2011-04-1712151232373.3625-8
11III Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa - grupa B22011-03-27120012852.551.925+15

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Grupa C142015-08-09160015683105.425-60
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)