ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20387)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (25009);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (34984)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (238);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13834)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12540);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1137000 Ranking CA (Klasyczne):2212 (132)
ID CR: 3077 Ranking CA (Szybkie)2187 (192)
Nazwisko Imię:Bednarczyk, Damian Ranking CA (Błyskawiczne)2164 (95)
Rok urodzenia:1994
Klub:UKS Goniec Staniątki
Tytuł:k

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XXV Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im.Jozefa Dominika Dobczyce2017 Turniej A2017-07-1622122163473.99150
2III Liga Małopolska Seniorów 20162016-11-13218220497.585.4415+30
3Drużynowe Mistrzostwa Polski - II Liga2016-09-1121752174594.515+7
4MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. B2016-07-16217020314.564.1415+5
5IV Liga Małopolska Seniorów - serwis zbiorczy2016-02-0721491888886.5615+21
6III Liga Małopolska Seniorów2015-11-08214420146.596.1215+5
7V MIKOŁAJOWY TURNIEJ SZACHOWY - Grupa A2014-12-2121671936353.9525-23
8III Liga Małopolska Seniorów2014-11-1621442103695.0425+23
9Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów - II Liga2014-09-1420962134694.0525+48
10XXIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2013 Gr-B2014-01-04206020045.574.0625+36
11Drużynowe Mistrzostwa Małopolski III Liga 20122012-11-18201620944.572.7325+44
12Międzynarodowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Gr-A2012-05-0620172134262.0425-1
13XXII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2011 Gr-A2012-01-0420232168141.2425-6
14XXII Ogóln. Kol.-Wyp. TSz RUDNIK`2011 - Grupa A od R=1800 wzwyż2011-07-1220591892596.4825-36
15Międzynarodowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Gr-A2011-05-0820382148493.1525+21
16Mistrzostwa Polski Juniorów do 18 lat2011-03-12202920604.594.1425+9
17Finał Mistrzostw Polski Juniorów do 16 lat2010-03-14200020456114.8425+29

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XII Otwarte Mistrzostwa Małopolskiego TKKF open2017-09-30217019666.575.3215+17
2Turniej Szachowy o Szablę Tadeusza Kościuszki Gr-Open (urodzeni w 2000 i starsi)2017-04-01215019726.575.1115+20
3Akademickie Mistrzostwa Polski - Turniej Drużynowy 21-22.01.2017 Lublin2017-01-222135213258415+15
4Akademickie Mistrzostwa Polski Mężczyzn 20-21.01.20172017-01-2121402156373.3615-5
5X OTWARTE MAŁOPOLSKIE LISTOPADOWE POTYCZKI SZACHOWE Gr-C ur.w 2000 r i starsi2016-11-2621392032463.915+1
6MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH SZYBKICH 2016-10-16214920027117.715-10
7Akademickie Mistrzostwa Polski - Turniej Drużynowy 16-17.01.20162016-01-1721492182494.05150
8Akademickie Mistrzostwa Polski Mężczyzn 15-16.01.20162016-01-16212921585.594.1415+20
9Turniej szachowy z okazji 100-lecia połączenia Podgórza z Krakowem (OPEN)2015-09-2721512070495.4915-22
10Turniej Szachowy o Szablę Tadeusza Kościuszki Gr-A (urodzeni w 2001 i starsi)2015-04-18214020105.574.7615+11
11Akademickie Mistrzostwa Polski - Turniej Drużynowy 11-12.01.20152015-01-1221572186394.1415-17
12Akademickie Mistrzostwa Polski Mężczyzn 10-11.01.20152015-01-1121542177483.7615+3
13VIII OTWARTE MAŁOPOLSKIE LISTOPADOWE POTYCZKI SZACHOWE Gr-A ur. w 2001 i st.2014-11-2221421948564.525+12
14Mistrzostwa Gminy Wieliczka w Szachach Grupa A ur. w 2002r i starsi2013-06-17213818653.543.3225+4
15Drużynowe Mistrzostwa Małopolski - III liga juniorów 20122012-05-2021261879786.4825+12
16MAŁOPOLSKA LICEALIADA MŁODZIEŻY W SZACHACH - GRUPA F - CHŁOPCY2012-03-2621252036584.9625+1
17IV liga juniorów 2012 - Małopolska2012-01-2220921793997.6525+33
18Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich Juniorzy do 18 lat 2011-07-31208821014.594.3225+4
19Międzynarodowy Memoriał Szachowy im. Dr Edwarda Arłamowskiego2011-06-1220762034584.4825+12
20Turniej o Pierścień Królowej Jadwigi - Turniej Główny2011-06-11206319456.595.9425+13
21MAŁOPOLSKA LICEALIADA MŁODZIEŻY W SZACHACH - GRUPA F - CHŁOPCY2011-04-1920632016473.99250
22Drużynowe Mistrzostwa Małopolski Juniorów - III liga2011-04-17208318408118.825-20
23XVI Międzynarodowy Festiwal Młodych Talentów w szachach aktywnych - gr. E (ur. w 1993 i mł)2011-02-1320921878575.3925-9
24Mistrzostwa Polski Juniorów do 16 lat w szachach szybkich - P'302010-07-27210019895.595.8525-8

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1OTWARTY WOJEWÓDZKI DRUŻYNOWY TURNIEJ SZACHOWY MĘŻCZYZN (Blitz)2017-09-162160200911.51611.215+4
2PLENEROWY TURNIEJ SZACHOWY - gr E (open dla mężczyzn)2017-08-1221441995674.915+16
3XXV Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Jozefa Dominika Dobczyce2017 Turniej dwójek i rodzin im. E. Miki 2017-07-2121591992475.0415-15
436 Grand Prix Wadowic w Szachach - Turniej nr.777 (FIDE)2016-09-30215920866106150
5PLENEROWY TURNIEJ SZACHOWY GRUPA D2015-08-012131187810108.115+28
6PLENEROWY Turniej Szachowy Grupa A2014-08-02210220745.584.3225+29
7I Turniej Grand Prix Klubu Szach-Mat Studio 2013/20142013-12-03207320487115.8325+29
8Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Juniorzy do 18 lat 2011-08-0120742070363.0625-1
9XXII Ogóln. Kol.-Wyp. TSz RUDNIK`2011 - BLITZ Grupa A+B2011-07-0820921903696.7525-18
10Mistrzostwa Polski Juniorów do 16 lat w szachach błyskawicznych - P'52010-07-28210020096.5116.8225-8
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)