ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20604)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (25563);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (35627)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (870);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14079)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12958);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1112163 Ranking CA (Klasyczne):2220 (33)
ID CR: 3491 Ranking CA (Szybkie)2295 (13)
Nazwisko Imię:Szczechowicz, Bartosz Ranking CA (Błyskawiczne)2194 (8)
Rok urodzenia:1980
Klub:TKKF Drogowiec Kraków
Tytuł:FM

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1III Liga Małopolska Seniorów 20172017-11-19222721582.55315-7
2III Liga Małopolska Seniorów 20162016-11-1322232137463.7215+4
3III Liga Małopolska Seniorów2014-11-16222120032.532.3415+2
4Druzynowe Mistrzostwa Polski Sygnity Ekstraliga 2013-09-1522132230231.4415+8
5DMP - I Liga seniorów2012-09-0922192227373.4315-6
6Drużynowe Mistrzostwa Polski I LIGA2011-09-1122002353492.715+19
7Festiwal Szachowy "Spotkania przy szachownicy" - grupa A2010-07-0122002229483.6815+4

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XXIII Memoriał Remigiusza Bobołowicza2015-11-28229122683.563.1815+4
2VIII Turniej o Puchar Generalnego Dyrektora GDDKiA2012-09-15230021224.575.1115-9

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XXII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA2011 - blitz2012-01-0122002066585.4415-6
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)