ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20730)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26066);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36221)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (6163);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14266)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13266);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1190873 Ranking CA (Klasyczne):1503 (63)
ID CR: 41043 Ranking CA (Szybkie)1550 (212)
Nazwisko Imię:Tryzna, Waldemar Ranking CA (Błyskawiczne)1559 (185)
Rok urodzenia:1953
Klub:LUKSz Orient Sokółka
Tytuł:III

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XVIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-01-1715001657261.7415+3
2VI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-10-1115031428474.215-3
3VII Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy "Sokółka 2016" - grupa A2016-07-0915261621172.5915-23
4III Międzynarodowy Turniej "Szachy bez granic" Sokółka 2015 - grupy A + B2015-02-08153013273.553.815-4
5V Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy "Sokółka 2014" - grupa A2014-07-13152717541.561.2615+3
6Szachy bez granic trn.A2014-01-2615391363585.8415-12
7IV Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy "Sokółka 2013" - grupa A2013-07-11154517491.581.9215-6
8III Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy "Sokółka 2012" grupa A2012-07-13158316670.583.0415-38
9II Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy "Sokółka 2011" grupa A2011-07-08160016302.583.6815-17

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
115 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-12-12153413615.564.3815+16
213 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-11-2815461440363.8415-12
312 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-11-2115451438463.915+1
411 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-11-1415231469563.4815+22
59 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-10-3115111486463.1815+12
6VIII Puchar Marszałka Woj. Podl. - Grupa A - Open -ze szkołami ponadpodstawowymi2017-10-2815371514394.7715-26
77 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-10-1715311579362.5815+6
86 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-10-1015381484363.4815-7
95 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-10-0315291489463.3615+9
104 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-09-2615381326464.6215-9
113 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-09-1915291489463.3615+9
122 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej -2017-12018 2017-09-1215161427453.115+13
13I runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej -2017-120182017-09-0515181370464.215-2
14XL Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-06-2715151419463.7815+3
15XXXIX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-06-2015271427363.8415-12
16III Szachowe Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego o Puchar Starosty -grupa A2017-04-30153215982.572.8715-5
17XXVII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-03-2115421452363.7215-10
18XXI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-02-0715401440463.8415+2
19XV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-12-2015521452363.8415-12
20XIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-12-0615511443463.915+1
21XI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-11-2215511557362.94150
22VII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO Grupa A. 2016-10-2215511743282150
23VII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-10-1815491449463.8415+2
24XXI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-06-0715471447463.8415+2
25XVII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-05-1015481606252.115-1
26XV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-04-19154714953.563.4215+1
27IX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-03-0115681437253.415-21
28VI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-02-09157315132.552.915-5
29VII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 2015 2015-11-2415821464242.6415-9
30V Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 20152015-11-1015691485453.115+13
31VI Turniej Szachowy o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego - Grupa A2015-10-2415631660372.5915+6
32Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego o Puchar Starosty grupa A2015-05-16154916992.551.515+14
33II Turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Sokółka - grupa A2014-12-2115351600352.0515+14
34V Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego oraz Podlaskiego Kuratora Oświaty - Grupa A2014-10-1915621705061.8615-27
35Szachowe piątki w Oriencie trn 122014-05-1615681486242.4415-6
36 III Turniej Szachowy o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego trn. A 2012-10-2715791820040.815-11
37II Turniej Szachowy o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego gr. A2011-10-2216001753182.415-21

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XXX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-04-1115701475363.7815-11
2XXVIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-03-28155714824.563.615+13
3XXVI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-03-14156415123.573.9915-7
4XX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-01-31156014914.574.215+4
5XVI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-01-0315601505474.06150
6XIV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-12-1315631493474.215-3
7XII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-11-2915611579362.8215+2
8X Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-11-15156214464.574.6215-1
9VIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-10-2515551614362.5215+7
10II Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-09-1315401493573.9915+15
11XVIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-06-14153214874.573.9215+8
12XVI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-04-2615261579362.5815+6
13XIV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-04-1215271513363.1215-1
14XII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-03-29155014202.564.0815-23
15X Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-03-1515561508363.4215-6
16VIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-02-2315621625262.4615-6
17IV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-01-26156814603.563.915-6
18II Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-01-1215681513474.06150
19XII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 2015 2015-12-2915951494263.8415-27
20X Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 2015 2015-12-1515961533474.1315-1
21VIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 2015 2015-12-01159816322.562.715-2
22VI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 20152015-11-17159716692.562.415+1
23IV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 20152015-11-0316071516363.7215-10
242. runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 20152015-10-2016221372354.0515-15
25V Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy "Sokółka 2014" turniej błyskawiczny2014-07-1116221669373.01150
26Szachowe piątki Orientu trn132014-05-2316291583484.4815-7
27Szachowe piątki Orientu trn112014-05-0916301687252.115-1
28IV Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy "Sokółka 2013" - turniej błyskawiczny2013-07-0716101735482.6415+20
29III Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy "Sokółka 2012" - turniej blitza2012-07-12160017002.551.815+10
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)