ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20716)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (12273);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13249);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21804710 Ranking CA (Klasyczne):1477 (266)
ID CR: 44140 Ranking CA (Szybkie)1648 (316)
Nazwisko Imię:Ciborowski, Konrad Jr Ranking CA (Błyskawiczne)1696 (481)
Rok urodzenia:2004
Klub:KKSz Kraków
Tytuł:II

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XII Turniej Szachowy TS Wisła Krakow - OPEN A FIDE 22002017-05-14147415911.541.3625+3
2XIV Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów - gr. A (ur. w 2003 i mł)2017-03-1215161389374.6925-42
3XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2016 Grupa C2017-01-04149715783.572.7325+19
4SUŁKOWICKA JESIEŃ 2016 Gr. A2016-11-2714801510352.325+17
5Mecz: Krakowski Klub Szachistów - TS Wisła Kraków2016-11-0614921491252.525-12
6Wojewódzki TSz SZACHY - RUCH W STRONĘ INTELEKTU-GrA-FIDE2016-09-11147713315.574.925+15
7XII Otwarty Turniej Szachowy o laur arcymistrza Bogdana Śliwy (gr. A)2016-05-1514661357574.5525+11
8Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Gr.C do13 lat2016-05-08143813924.563.3625+28
9Turniej o puchar prezesa Krakowskiego Klubu Szachistów (F1599)2016-04-2414191447473.2225+19
10XXI Szachowe Mistrzostwa Podhala Szkół Podstawowych i Gimnazjów 2016 gr. A2016-04-0313841374573.5725+35
11XIII Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów Juniorów - gr. A (FIDE) - 2002 i mł2016-03-0613501393462.6425+34
12IV Małopolska Liga Juniorów2016-02-2813231460361.9225+27
13Mikołaj przy szachowicy z Krakowskim Klubem Szachistów (FIDE)2015-12-06136613341.563.2425-43
14Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Zabierzów - OPEN B2015-11-0814011304374.4125-35
15Turniej szachowy z okazji 100-lecia połączenia Podgórza z Krakowem (gr. A)2015-09-2713941375473.7125+7
16Pożegnanie wiosny z Krakowskim Klubem Szachistów (U14)2015-06-1413911453372.8725+3
17Puchar Krakowa Dzieci i Młodzieży (U12)2015-03-22135314074.572.9425+38
18XII Otwarte Mistrzostwa KKSz Juniorów - gr. B (U15)2015-03-0813981260374.8325-45
19Szachowe ferie z Krakowskim Klubem Szachistów - gr. B2015-03-01136812915.574.2725+30
20XXV Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2014 Grupa D2014-12-3113841291595.6725-16
21Turniej treningowy KKSz i MLKSz Grupa B2014-07-0513411309563.2425+43
22X Otwarty Turniej o laur am Bogdana Śliwy - gr. C (U10)2014-05-1113051365462.5225+36
23KROK DO SUKCESU - DZ i CH ur. w 2003-2004 z kat. II i III Poboczny Gr C2014-04-13128313763.572.5925+22
24XI Międzynarodowe Mistrzostwa KKSz Juniorów - gr. B (U15)2014-03-02132213181.563.0625-39
25IV Turniej Treningowy TS Wisła Kraków C na II i III kategorię - nr 22014-01-1913101307473.525+12
26XXIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2013 Gr-D2014-01-0413071281594.8625+3
27IV Turniej Treningowy TS Wisła Kraków C na II i III kategorię2013-12-2213131235474.2725-6
28IV MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA KRAKOWA - TURNIEJ DLA DZIECI ur.2001 I MŁODSI2013-08-15131713473.583.6825-4
29Turniej wakacyjny - połączone grupy A i B2013-07-0713201356373.1525-3
30Turniej wakacyjny w MDK Dom Harcerza - gr. A2013-07-03128914263.572.2425+31
31VI Turniej Szachowy TS Wisła Kraków B - ranking 1600 i mniej2013-06-30127913233.573.0825+10
32Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Gr-D (U10)2013-05-0512781334372.9425+1
33II Noworoczny Turniej Szachowy - Grupa B - z rank1600 i niższy 2013-01-27130313022.573.525-25
34III Turniej Treningowy TS Wisła Kraków FIDE - C2013-01-13128314374113.1925+20
35XXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2012 Gr-D2012-12-3113091268495.0425-26
36III MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA KRAKOWA - TURNIEJ DLA DZIECI ur.2000 I MŁODSI2012-08-1513421313384.3225-33
37IV Turniej Szachowy TS Wisła Kraków - Grupa B - z rank 1600 i niższym2012-06-101392139216325-50
38II Turniej treningowy TS Wisła Kraków - grupa C2012-03-1814121332131.8325-20
39Turniej szachowy w MDK "Dom Harcerza"2012-02-21140013524.573.9925+12

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1X Memoriał Szachowy im. Władysława Trząskiego grupa B - ur. w latach 2002-20082017-11-18162815015.574.6925+20
2Mistrzostwa Nowej Huty w Szachach - grupa B (2001-2008r.)2017-09-1016181416564.5625+10
3XXI Międzynarodowy Turniej Szachowy o Czarnego Konia2017-02-26163816824114.8425-20
4XXI Międzynarodowy Turniej Szachowy o Źrebiątko2017-02-2516591608252.8525-21
5V JURAJSKI NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY - Juniorzy ur.2004 i młodsi2017-01-0616531548695.7625+6
6VII Turniej o Puchar Dyrektor Gimnazjum nr 4 - gimnazja2016-12-1616401647231.4725+13
7IX Memoriał Szachowy im.Władysława Trząskiego- grupa B (2001r.-2007r.)2016-11-1916061485674.6225+34
8Mistrzostwa Małopolski Juniorów do lat 12 w szachach szybkich2016-10-30156216444.572.7325+44
9Turniej Szachowy z Arcymistrzem2016-08-23155914365.585.3625+3
10Szachy szybkie - O.W. Beskid Szczyrk2016-08-2115331319896.9325+26
11XIV Wojewódzki Turniej Szachowy Juniorów o Sakiewkę Królowej Jadwigi- grupa B2016-05-2115091227665.0425+24
12XXI Międzynarodowy Turniej Młodych Talentów w Szachach Aktywnych C 2004 i mł. 2016-02-2114661443684.2425+43
13V Małoplska Liga Juniorów 2016 r. - Grupa II Kraków2016-02-1314401482593.9625+26
14Zgrupowanie szachow Krakowskiego Klubu Szachistów (B)2016-01-2714201391342.1625+20
15Szachowy Piątek w KKSZ2015-10-0214081407473.525+12
16Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa C122015-08-08144514454115.525-37
17WEEKEND SZACHOWY W GALERII BRONOWICE - OPEN2015-06-21146217070.561.225-17
18Turniej rodzinny w Krakowskim Klubie Szachistów2015-06-1214491358342.4825+13
19VI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY - GRAND PRIX HALCNOWA - t.1 (do FIDE)2015-05-1714751518273.0825-26
20SZACHOWY PIĄTEK W KRAKOWSKIM KLUBIE SZACHISTÓW2015-04-1014671446352.6525+8
21626 Szachowa Środa w KKSz2015-04-01146616251.551.4525+1
22SZACHOWY PIĄTEK W KKSZ2015-03-1314491387695.3125+17
23V liga juniorów - Małopolska2015-01-10140213936.594.5925+47
24Mikołajki P152014-12-07138412796.595.7625+18
25Grand Prix Polski Dzieci i Młodzieży - Małopolska - (U12)2014-11-2913761403483.6825+8
26V Turniej Szachowy o Wieżę Wolności - C10 - szachy szybkie2014-10-2513881311595.4925-12
27KLUBOWY PIĄTEK W KKSZ-U2014-02-28144113262.574.6225-53
28XIX Międzynarodowy Turniej Młodych Talentów w szachach aktywnych (gr. B - U10)2014-02-16143713715.595.3125+4
29IV liga juniorów 2014 - Małopolska2014-01-12138513946.594.4125+52
30II JURAJSKI NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY 2014-01-0513821483382.8825+3
31IV Turniej o Wieżę Wolności - Ind. Mistrz. Małopolski Juniorów P-15' (gr. U10)2013-10-2613791428493.8725+3
32Mistrzostwa Szachowe o Puchar Wójta Gminy Zabierzów - Grupa C ur.2004 i młodsi2013-10-2013441335573.5725+35
33Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - C102013-08-03136614413.5114.425-22
34Klub PZSzach - 77 Turniej Czwartkowy2013-01-1714071531051.6525-41
35XII Memoriał Stanisława Szymańskiego - Grupa B do lat 102013-01-1214381394142.2425-31
36XX MIĘDZYNARODOWY INTEGRACYJNY GWIAZDKOWY TURNIEJ SZACHOWY - GRUPA D (CH-9)2012-12-0914141498483.0425+24
37I Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Niepublicznego Przedszkola Kraina Uśmiechu - ur.2004 i młodsi2012-11-1014071318463.7225+7
38Turniej Szachowy o Wieżę Wolności - MMJ - szachy aktywne - gr. C082012-11-0313971446362.5825+10
39XIII Powiatowy Turniej Szachowy o Puchar Starosty Krakowskiego - ur.2004 i młodsi2012-09-2313951287463.925+2
40III MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA KRAKOWA - TURNIEJ DLA DZIECI ur.2004 I MŁODSI2012-08-1213651344694.7725+30
41Citi Handlowy Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - Chłopcy do 8 lat2012-08-04135313925104.525+12
42VIII Otwarty Turniej Juniorów o laur am Bogdana Śliwy - gr. D2012-05-12139512442.564.225-42
43II Turniej Szachowy o Puchar Hotelu Szafran - Open A do lat 8 - P'302012-04-1513811329463.4225+14
44Weekend Szachowy w Galerii Krakowskiej - turniej u092012-03-1114001488020.7625-19

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1KLUBOWY PIĄTEK W KKSZ2017-12-0116821551453.425+14
2KLUBOWY PIĄTEK W KKSZ2017-11-1716811449453.9525+1
3Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów - sezon 1 - turniej 12017-10-27170816244.595.5825-27
4KLUBOWY PIĄTEK W KKSZ2017-10-06168615234.553.625+22
5Szachowy piątek w KKSz2017-09-2216841467453.925+2
6Szachowy piątek w Krakowskim Klubie Szachistów2017-09-0817101457354.0525-26
7Puchar Krakowskiego Klubu Szachistów w szachach błyskawicznych2017-09-0117091624584.9625+1
8Szachowe Piątki Krakowskim Klubem Szachistów2017-06-0916881590453.1525+21
9Szachowy Piątek w KKSz - mecz sheveninegen2017-06-0216521551442.5625+36
10Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów - maj 20172017-05-26161216784.572.8725+40
11Szachowy Piątek z Krakowskim Klubem Szachistów2017-05-1915991456453.4525+13
12 Turniej Szachowy z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja - Open A2017-04-2915971864150.925+2
13Piątek z Krakowskim Klubem Szachistów2017-03-3116321496253.425-35
14SZACHOWY PIĄTEK W KKSZ2017-03-0316291416453.8525+3
15Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów (luty 2017)2017-02-24163115242.542.625-2
16Szachowy Piątek z Krakowskim Klubem Szachistów2017-01-2016211599231.5925+10
17Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów 2016/7 - turniej A2017-01-1316151426453.7525+6
18Piątek z Krakowskim Klubem Szachistów 2016-12-021665142825425-50
19Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów (FIDE) - turniej 12016-11-1816031681472.7325+31
20Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów (FIDE) - turniej 12016-11-1816031681472.7325+31
21Piątek z Krakowskim Klubem Szachistów2016-11-0416041527353.0525-1
22Piątek z Krakowskim Klubem Szachistów2016-10-071629138535425-25
23Hetman vs Dwie wieże 2016-09-2316271407453.925+2
24Turniej błyskawiczny o Puchar sędziego IA Zygmunta Rylla2016-07-16163316134.594.7725-6
25Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów - turniej 10 (FIDE)2016-06-1016191705493.4225+14
26Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów - turniej 9 (FIDE)2016-05-2015951646473.0125+24
27Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Małopolski w Szachach Błyskawicznych2016-05-0716251646394.2325-30
28Szachowy piątek w Krakowskim Klubie Szachistów2016-05-0616521361465.125-27
29SZACHOWY PIĄTEK W KKSZ2016-04-2216531398454.0525-1
30Szachowy piątek w Krakowskim Klubie Szachistów - 18 marca2016-03-1816151475553.4525+38
31Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów - turniej 7 (FIDE)2016-03-0415991611473.3625+16
32Szachowy piątek w Krakowskim Klubie Szachistów - turniej pionkówek2016-02-1915681405785.7625+31
33Szachowy piątek w Krakowskim Klubie Szachistów2016-02-1215701369686.0825-2
34Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów - turniej 6 (FIDE)2016-02-05158816083.594.2325-18
35V Memoriał Klaudiusza Miętusa - II mistrzostwa COMARCH S.A. w szachach2016-01-10158115987.5157.225+7
36Szachowy piątek w Krakowskim Klubie Szachistów - 13 listopada2015-11-1316011323575.8125-20
37Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów - turniej 32015-11-0615871597473.4325+14
38Szachowy piątek w KKSz2015-10-30158515353.563.4225+2
39Szachowy piątek w Krakowskim Klubie Szachistów - 23 października2015-10-2315971402464.525-12
40SZACHOWY PIĄTEK W KKSZ2015-10-1615841452685.4425+13
41Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Grupa C122015-08-09155415656.5115.2825+30
42Szachowy piątek w Krakowskim Klubie Szachistów2015-04-2415511388342.8825+3
43Szachowy piątek w Krakowskim Klubie Szachistów2015-03-2715541411464.1425-3
44Szachowy piątek z Krakowskim Klubem Szachistów2015-03-2015371417453.325+17
45Szachowy piątek w Krakowskim Klubie Szachistów2015-03-06152813946.596.1225+9
46Turniej rodzinny w Krakowskim Klubie Szachistów2015-02-1315401351464.525-12
47Szachowy piątek w KKSz2015-01-2314831461673.7125+57
48IV Memoriał Klaudiusza Miętusa i Mistrzostwa COMARCH S.A.2015-01-11144316115123.3625+40
49XXV Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2014 - BLITZ2015-01-01143416831.561.1425+9
50Szachowy piątek w Krakowskim Klubie Szachistów - 28.11.20142014-11-281484129448625-50
51V Turniej Szachowy o Wieżę Wolności - C10 - szachy błyskawiczne2014-10-2614891433595.2225-5
52SZACHOWY PIĄTEK W KRAKOWSKIM KLUBIE SZACHISTÓW SEZON 2014/2015 TURNIEJ 82014-10-2414811303453.6525+8
53SZACHOWY PIĄTEK W KRAKOWSKIM KLUBIE SZACHISTÓW SEZON 2014/2015 TURNIEJ 72014-10-1714651488352.3525+16
54Szachowy piątek w Krakowskim Klubie Szachistów - sezon 2014/2015 - turniej 62014-10-1014501463352.425+15
55Szachowy piątek w Krakowskim Klubie Szachistów sezon 2014/2015 turniej 52014-10-03146113932.552.9525-11
56Wakacje z KKSz'em i MLKSz'em - Blitz2014-07-0414141560472.125+47
57Szachowy piątek w KKSz2014-05-1614131420362.9425+1
58Szachowy piątek w KKSz2014-05-09142513773.573.9925-12
59Szachowy piątek w KKSz - 21 marca2014-03-2114111417473.4325+14
60Szachowy piątek w Krakowskim Klubie Szachistów2014-03-0714161443373.2225-5
61Szachowy piątek w Krakowskim Klubie Szachistów2014-02-2114001413473.3625+16
62KLUBOWY PIĄTEK W KKSZ KRAKÓW2014-01-3113781436352.125+22
63Szachowy piątek w KKSz - spotkanie 2 w 2014 roku2014-01-17139513203.574.225-17
64IV Turniej o Wieżę Wolności - Ind. Mistrz. Małopolski Juniorów P-5' (gr. U12)2013-10-27140514764114.425-10
65IV Turniej o Wieżę Wolności - Drużynowe Mistrzostwa Małopolski Juniorów P-5'2013-10-25138315234103.125+22
66Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - C102013-08-04136615154113.325+17
67Turniej Szachowy o Wieżę Wolności - MMJ - szachy błyskawiczne - gr. C08 i D082012-11-0413381390593.8725+28
68Turniej Szachowy o Wieżę Wolności - Drużynowe MMJ w szachach błyskawicznych2012-11-02136515921102.125-27
69III MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA KRAKOWA - BLITZ2012-08-1113881587181.9225-23
70Citi Handlowy Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - Chłopcy do 8 lat2012-08-05140014005115.525-12
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)