ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20716)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (12273);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13249);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21809097 Ranking CA (Klasyczne):1470 (80)
ID CR: 51875 Ranking CA (Szybkie)1400 (59)
Nazwisko Imię:Kuligowska, Monika Ranking CA (Błyskawiczne)1448 (21)
Rok urodzenia:1994
Klub:Ministerstwo Obrony Narodowej
Tytuł:II

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mistrzostwa Wojska Polskiego w Szachach 20172017-10-21145016543.592.1615+20
2VII Otwarte Mistrzostwa Garnizonu Warszawa 20172017-03-2014581449494.5915-8
3Mistrzostwa Wojska Polskiego w szachach 20162016-05-14144216173.592.4315+16
4XV MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH2016-04-24143115843.592.715+11
5VI Otwarte Mistrzostwa Garnizonu Warszawa 20162016-04-11144914344105.215-18
6Mistrzostwa Wojska Polskiego w szachach2015-05-1614391531493.3315+10
7V Otwarte Mistrzostwa Garnizonu 20152015-04-1314261482352.115+13
8Jesienny turniej Fide na Bemowie2014-10-2614081598251.2525+18
9Mistrzostwa Wojska Polskiego2014-05-1714031541392.7925+5
10XII MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH2013-04-14140016141.561.3825+3

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1III Mistrzostwa Polski Administracji Publicznej w szachach szybkich2017-12-09139115672.571.8915+9
2Akademickie Mistrzostwa Polski Kobiet 20-21.01.20172017-01-21138015992.581.7615+11
3Turniej Szachowy z okazji 65-lecia powołania Wojskowej Akademii Technicznej2016-12-0313801615151.05150
4Akademickie Mistrzostwa Polski - Turniej Drużynowy 16-17.01.20162016-01-17139216700.581.3615-12
5Akademickie Mistrzostwa Polski Kobiet 15-16.01.20162016-01-16138615722.582.0815+6
6Mistrzostwa Polski Administracji Rządowej - szachy szybkie2015-10-17138215321.541.215+4
7Akademickie Mistrzostwa Polski - Turniej Drużynowy 11-12.01.20152015-01-1213871624171.415-5
8Akademickie Mistrzostwa Polski Kobiet 10-11.01.20152015-01-1113981698050.7515-11
9Akademickie Mistrzostwa Polski - Turniej Drużynowy 18-19.01.20142014-01-19140016081.571.6125-2

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Otwarte Mistrzostwa Garnizonu 2017 w szachach błyskawicznych2017-04-10142816023.582.1615+20
2Mistrzostwa Wojska Polskiego Blitz 20162016-05-1113971625491.8915+31
3Mistrzostwa Garnizonu Warszawa 2013 w szachach błyskawicznych 2013-05-0814001569141.1225-3
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)