ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20382)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (25007);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (34984)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (266);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13829)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12537);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1100530 Ranking CA (Klasyczne):2378 (30)
ID CR: 5574 Ranking CA (Szybkie)2388 (8)
Nazwisko Imię:Bielczyk, Jacek Ranking CA (Błyskawiczne)2384 (24)
Rok urodzenia:1953
Klub:PROGRES Katowice
Tytuł:IM

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Drużynowe Mistrzostwa Polski II Liga2017-09-1023972121243.3215-19
2III Liga Małopolska Seniorów 20162016-11-1323932102221.715+4
3III Liga Małopolska Seniorów2015-11-0823932187343.04150
4III Liga Małopolska Seniorów2014-11-1623972189232.3115-4
5XXIX Mistrzostwa Podhala Blitz2013-01-25239721137.597.56150
6Drużynowe Mistrzostwa Małopolski III Liga 20122012-11-1823962179453.915+1
7III Liga Małopolska Seniorów2011-12-1824002133232.4610-4

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1DGCS OPEN 2015 - VII Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w szachach2015-10-02240022354.585.7610-12

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1DGCS Open - IX Mistrzostwa Polski Przedsębiorców w szachach - Grupa powyżej 16002017-09-22240221993.575.3210-18
2DGCS OPEN - VIII Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w szachach2016-09-30240322226.596.6610-1
3Blitz Trzy Korony2013-08-0924002123786.6410+3
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)