ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20636)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (25649);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (35731)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (754);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14115)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13015);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1100319 Ranking CA (Klasyczne):2199 (62)
ID CR: 6008 Ranking CA (Szybkie)2217 (130)
Nazwisko Imię:Pinkas, Karol Ranking CA (Błyskawiczne)2174 (144)
Rok urodzenia:1950
Klub:MCKiS Jaworzno
Tytuł:IM

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1III Liga Seniorów - sezon 2016 - województwo śląskie2016-03-0622081952121.6215-9
2DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - II LIGA2015-09-13224021112.574.6915-32
3DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA SENIORÓW2015-01-25229221012.58615-52
4Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów - II Liga2014-09-14230021703.564.0815-8
5DMP - II Liga seniorów2013-09-1523292210263.9615-29
6DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA SENIORÓW NA ROK 20132013-05-19238421423.597.215-55
7Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów 20122012-06-2423822276463.8415+2
8DMP - II liga seniorów 2011-09-11239622285.596.4815-14
9DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA '2011 - LIGA OKRĘGOWA SENIORÓW - LOS 20112011-05-2224002122797.4710-4

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XXII Memoriał Szachowy im. Emila Oleja - RAPID2017-11-11221919715.575.6715-2
2V Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa Open - turniej otwarty - FIDE2017-05-2122302062585.7615-11
3I Ogólnopolski Memoriał im. Karola Zieleźnika2015-11-1122312277373.0815-1
4Turniej Szachowy P'15 z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja OPEN2015-05-1022692011486.5615-38
5III Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa OPEN - turniej otwarty2015-03-2222602170574.3415+9
6Turniej Szachowy P-15 o Puchar Władysława Winiarczyka2014-11-3022782121364.2615-18
7VIII Memoriał Szachowy "Dziewięciu z Wujka" - Grupa Open2014-11-2223052104596.8415-27
8Turniej Szachowy P-15 z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja OPEN2014-05-11232521255.596.8415-20
9II Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa OPEN - turniej otwarty (zgłoszony do FIDE)2014-03-30233820995.586.415-13
10XIX MEMORIAŁ SZACHOWY im. STANISŁAWA GODŹKA - OPEN2014-01-2523472161696.6615-9
11TURNIEJ SZACHOWY z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja - Open2013-05-03235821056.597.2915-11
12II GRAND PRIX GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH - "PUCHAR PARADISO"2012-07-22238821095.597.5615-30
13TURNIEJ SZACHOWY P - 15 Grupa A2012-05-03240122005.596.8410-13
14II Mistrzostwa Strażowa w szachach na 2012 r. - OPEN2012-04-1423962096897.6515+5
15VII Memoriał Stanisława Łobaziewicza - turniej główny2011-12-0323962206686150
16Turniej Szachowy z okazji święta Konstytucji 3 Maja P - 152011-05-03240022165.585.9210-4

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1 Turniej z okazji Święta Niepodległości o Puchar W. Winiarczyka - Grupa A OPEN2017-11-0422051978597.1115-31
2 I Turniej Szachowy "Byczyński Byk"2017-05-27220520134.564.5150
3Mistrzostwa Śląska i Mistrzostwa Katowic w szachach błyskawicznych2017-05-03220721158138.1915-2
4 Turniej Szachowy z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja - Open A2017-04-29222820165.596.9315-21
5XXI Memoriał Szachowy im. Emila Oleja2016-12-10222621389.5159.315+2
6 Turniej z okazji Święta Niepodległości o Puchar W. Winiarczyka - Grupa A OPEN2016-11-1322412019697.0215-15
7Turniej Szachowy z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja2016-04-30228420214.597.3815-43
8 Turniej z okazji Święta Niepodległości o Puchar Władysława Winiarczyka - Grupa A OPEN2015-11-28229921946117.0415-15
9Mistrzostwa Katowic w Szachach Błyskawicznych2013-05-04232721268139.8815-28
10Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Szachach Błyskawicznych2013-03-02234922057.5138.9715-22
11Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych2011-05-29237522678159.7515-26
12Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych2011-05-28237422827116.9315+1
13WIOSENNY TURNIEJ SZACHOWY - BLITZ2011-03-19240021236.5119.1310-26
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)