ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20716)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (12216);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13249);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21846677 Ranking CA (Klasyczne):1466 (127)
ID CR: 60734 Ranking CA (Szybkie)1206 (4)
Nazwisko Imię:Sarnecki, Rafał Ranking CA (Błyskawiczne)
Rok urodzenia:1975
Klub:
Tytuł:II

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Jesienne granie w Hetmanie 2017_C2017-12-11148714554.5115.9415-21
2MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. C2017-07-1715021448374.0615-15
3Turnieje Fide w Ursusie - grupa B (ELO poniżej 1400 i PL co najmniej 1400)2016-12-11145914537.594.5915+43
4W Hetmanie o II kategorię2016-11-21143512948.5106.915+24
5MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. C2016-07-16141215753.571.9615+23
6Zimowy Turniej Fide na Bemowie2016-03-13142114681.552.1515-9
7XVII Mini-Elo2016-02-07141314673.572.9415+8
8XVI Mini-Elo2016-01-10140714483.573.0815+6
9Mikołajkowy turniej Fide na Bemowie2015-11-2914001547251.515+7
10XIV Mini-Elo2015-11-08139514293.573.1515+5
11Jesienny turniej Fide na Bemowie2015-10-2513921494251.815+3
12I MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY O "PUCHAR BIESZCZADÓW" - GRUPA B2015-08-29139214453.583.44150
13MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. C2015-07-18134615534.561.3815+46
14Turniej z okazji 10-lecia UKS TSz Zieloni Zielonka (Fide)2015-05-30133214762.551.5515+14
15Wiosenny turniej Fide na Bemowie2015-03-22129515383.55115+37
16III Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 14_15 - Grupa A2015-02-22125614914.591.8915+39
17Noworoczny turniej o III i II kat. w Zielonce2015-01-2512271383472.0315+29
18Szachy Rozważne Grand Prix o Puchar Agencji Ochrony A.Pleban2015-01-11120013993.571.6815+27

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1II Turniej Szachowy o V i IV kategorię szachową w Ursusie 2014_20152014-12-14120011912.542.0415+6

 
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)