ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20387)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (25009);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (34984)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (238);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13834)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12540);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1122681 Ranking CA (Klasyczne):2373 (173)
ID CR: 6127 Ranking CA (Szybkie)2400 (216)
Nazwisko Imię:Szczepkowska, Karina Ranking CA (Błyskawiczne)2369 (225)
Rok urodzenia:1987
Klub:MKSz Rybnik
Tytuł:IM

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XVIII DRUŻYNOWE ROZGRYWKI SZACHOWE OKRĘGU RYBNICKIEGO - 20172017-05-1723682285110.6115+5
2Budimex Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet'20172017-03-30236423065.595.2215+4
3Sygnity Ekstraliga 20162016-10-0923722283595.5815-8
4MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. A2016-07-16236123303.552.715+11
5BUDIMEX INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET2016-04-07237722934.595.5815-16
6DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - II LIGA2015-09-13238222122.542.8815-5
7MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. A2015-07-18238423244.584.6415-2
8BUDIMEX Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach2015-04-01237722556.596.0315+7
9Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów - II Liga2014-09-1423522233553.315+25
10III Liga Śląska Seniorów2014-04-2723572186464.3815-5
11Budimex Mistrzostwa Polski Kobiet2014-04-02235622825.595.415+1
12XXXI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY RYBNIK 2013 - Open FIDE2013-12-3123532162796.7515+3
13Druzynowe Mistrzostwa Polski Sygnity Ekstraliga 2013-09-15235422635.595.5815-1
14Budimex Mistrzostwa Polski Kobiet2013-04-2123442280695.3115+10
15DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - QUATRA EKSTRALIGA2012-09-30231922215.563.7815+25
16II Memorial of Krystyna Holuj-Radzikowska2012-07-0923132210342.5615+6
1765.Otwarte Mistrzostwa Warszawy 2012 - Open A2012-06-03231522554.584.6415-2
18XIII DRUŻYNOWE ROZGRYWKI SZACHOWE OKRĘGU RYBNICKIEGO - 20122012-05-1623122107110.7615+3
19Mistrzostwa Ursusa Kobiet2012-05-13230420066.575.9515+8
20Budimex Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet2012-02-2623112234595.4915-7
21Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet 20112011-12-04232921442.553.715-18
22DMP - II liga seniorów 2011-09-11229823076.594.4115+31
23I międzynarodowy turniej im.K.Hołuj-Radzikowskiej2011-08-14228821954.563.7815+10
24MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY im. M.Najdorfa gr. A2011-07-2223012222484.8815-13
25DMP - II Liga seniorów2010-09-12230022255.595.415+1

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XIII Międzynarodowy Memoriał Szachowy Wiesława Hanczarka2017-06-04239222716.595.9415+8
2II Ogólnopolski Memoriał im. Karola Zieleźnika2016-11-11238722893.553.1515+5
3IV Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa OPEN - turniej otwarty2016-05-08239022013.553.7515-3
4WEEKEND SZACHOWY W SILESIA CITY CENTER - OPEN2016-04-1623852203796.6615+5
5Akademickie Mistrzostwa Polski - Turniej Drużynowy 16-17.01.20162016-01-1723752128897.2915+10
6Akademickie Mistrzostwa Polski Kobiet 15-16.01.20162016-01-16235321378.597.0215+22
7XI OTWARTE MISTRZOSTWA RYDUŁTÓW w SZACHACH2015-09-1223432173564.3215+10
8VII Rycerski Turniej Szachowy na Zamku w Baranowie Sandomierskim Grupa A - Seniorzy2015-08-30235721915.596.4815-14
9XI Międzynarodowy Memoriał Szachowy im. Wiesława Hanczarka2015-06-06235322146.596.2115+4
10Królewski Gambit Radomia gr. A2015-05-31236722304.585.4415-14
11III Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa OPEN - turniej otwarty2015-03-2223712173575.3215-4
12Akademickie Mistrzostwa Polski - Turniej Drużynowy 11-12.01.20152015-01-12236721237.597.215+4
13Akademickie Mistrzostwa Polski Kobiet 10-11.01.20152015-01-1123712118797.2915-4
14VIII Memoriał Szachowy "Dziewięciu z Wujka" - Grupa Open2014-11-2223822215585.7615-11
15XVII Królewski Gambit Radomia gr. A2014-05-25234923256.584.2415+33
16Akademickie Mistrzostwa Polski - Turniej Drużynowy 18-19.01.20142014-01-19233120828.597.2915+18
17IX Międzynarodowy Memoriał im Wiesława Hanczarka - TURNIEJ OPEN2013-09-22235421564.586.0815-23
18XXII Memoriał Adolfa Anderssena - turniej eliminacyjny2013-06-30235022066.596.2115+4
19TURNIEJ SZACHOWY z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja - Open2013-05-0323502231695.94150
20Budimex Mistrzostwa Polski Kobiet - Dogrywki2013-04-21233623933.562.5215+14
21Akademickie Mistrzostwa Polski - Turniej Drużynowy 12-13.01.20132013-01-1323592158364.5615-23
22XXI MEMORIAŁ ADOLFA ANDERSSENA2012-07-01234522355.574.5515+14
23Akademickie Mistrzostwa Polski - Turniej Drużynowy2012-01-08233020747.586.4815+15
24Akademickie Mistrzostwa Polski Kobiet2012-01-07232520927.597.1115+5
25VII Międzynarodowy Memoriał Szachowy im Wiesława Hanczarka - Grupa OPEN2011-10-16232122145.585.215+4
26PUCHAR RYBNIKA P-152011-10-01231321946.595.9415+8
27XX MEMORIAŁ ADOLFA ANDERSSENA2011-07-11230022146.595.5815+13

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Błyskawicznych2017-07-0223692126121512150
2Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Błyskawicznych2017-07-01234821447.586.0815+21
3MOKATE XXVIII Międzynarodowy Turniej Szachowy2017-04-3023192221785.0415+29
4Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Blyskawicznych 20162016-06-122348217591510.9515-29
5Druzynowe Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Blyskawicznych 20162016-06-11235721199129.615-9
6XX MOKATE OPEN O PUCHAR ADAMA MOKRYSZA W RAMACH GP GMINY GOLESZÓW2015-11-29235122268.5128.0415+6
7 Turniej z okazji Święta Niepodległości o Puchar Władysława Winiarczyka - Grupa A OPEN2015-11-28233422468116.8215+17
8Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Blyskawicznych 20152015-06-212330208010129.7215+4
9Druzynowe Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Blyskawicznych 20152015-06-20232421113.543.0815+6
10MOKATE OPEN XV Międzynarodowy Turniej Szachowy - blitz 2014-12-07234121137.5118.6915-17
11Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Blyskawicznych 20142014-10-19233421269118.4715+7
12Druzynowe Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Blyskawicznych2014-10-1823362188464.215-2
13Mistrzostw Katowic w szachach błyskawicznych2014-05-03232122658126.9615+15
14MOKATE OPEN - VIII MIĘDZYNARODOWY BŁYSKAWICZNY TURNIEJ SZACHOWY (do FIDE)2013-12-08231721897106.715+4
15Turniej szachów błyskawicznych Police Open 20132013-07-14231321634.564.215+4
16Mistrzostwa Katowic w Szachach Błyskawicznych2013-05-04230921608117.715+4
17Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów - Impreza towarzysząca - Turniej BLITZ2013-03-20231221007.5107.715-3
18Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Szachach Błyskawicznych2013-03-02228722129.5137.815+25
19European Blitz Chess Championship 20122012-12-1422812273352.5515+6
20European Blitz Chess Championship 20112011-12-16227821326.596.315+3
21Mistrzostwa Mazowsza w Szachach Błyskawicznych 20112011-09-24229821627.5138.8415-20
22Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Błyskawicznych2011-05-29230021487.5117.715-2
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)