ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20737)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26067);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36221)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (4343);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14266)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13270);

Karta zawodnika
create table:Table 'trn_log2' already exists
BRAK FOTO ID FIDE: 1100467 Ranking CA (Klasyczne):2281 (4)
ID CR: 6429 Ranking CA (Szybkie)2179 (156)
Nazwisko Imię:Kozłowski, Waldemar Ranking CA (Błyskawiczne)2297 (9)
Rok urodzenia:1967
Klub:UKS DEBIUT DZIESIĄTKA Olsztyn
Tytuł:FM

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Puchar Ziemi Łukowskiej2014-07-2022992204021.2615-18
2Mistrzostwa Polski Województw WM-MA2014-06-0723002270121.0815-1

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Finał Grand-Prix 2017 WM2017-12-1021941970697.0215-15
2TSz z okazji Świeta Niepodleglosci - 660 lat Ketrzyna2017-11-1122062006696.8415-12
3Festiwal Szachowy Wikasy 2017-Gp12017-09-02221619742.543.215-10
4XIX TSz o Puchar Przewodniczącego MSG2017-08-0622062176584.3215+10
5XVIII OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA BISKUPCA (pula nagród 3600zł)2017-07-30221620775.596.2115-10
6II MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA RUCIANEGO-NIDY2017-07-2922202074696.315-4
7I Memoriał Tadeusza Sobkowiaka2017-07-2322122076685.4415+8
8GIŻYCKIE SPOTKANIA SZACHOWE 20172017-07-1622032080685.3615+9
9I MIEDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA BARCZEWA (pula nagród 3200zł)2017-07-08220820066.596.8415-5
10III OTSz O Puchar Wójta Gminy Rozogi2017-06-1122022155584.5615+6
11XXVII MEMORIAŁ JADWIGI i STANISŁAWA LEOKAJTIS2017-05-06219221165.584.815+10
12I OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY FIDE W NIDZICY2017-04-3021742100684.815+18
13II W-M TSz o Puchar Burmistrza Morąga2017-04-09216220666.595.6715+12
14VII Memoriał Krzysztofa Kierzkowskiego2017-03-26216519985.585.7615-3
15I OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY W UZDOWIE2017-02-1221552091695.3115+10
16XVIII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA SP 30 W OLSZTYNIE2017-02-0521931906597.5615-38
17IV GIŻYCKIE SPOTKANIA SZACHOWE2011-08-15221119225.586.7215-18
18Ostróda Summer Hot Days2011-08-0722112045575.04150
19XIII TSz o Puchar Przewodniczącego Mrągowskiego Stowarzyszenia Gospodarczego2011-07-1022002056796.2115+11

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mistrzostwa Olsztyna w Szachach Błyskawicznych2016-11-0523002064797.215-3
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)