ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20716)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (12273);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13249);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21860203 Ranking CA (Klasyczne):1479 (199)
ID CR: 65226 Ranking CA (Szybkie)1415 (142)
Nazwisko Imię:Przybylik, Kacper Ranking CA (Błyskawiczne)1510 (224)
Rok urodzenia:2006
Klub:KKSz Kraków
Tytuł:II

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1VIII Mikołajkowy Turniej Szachowy - Grupa B - OPEN2017-12-10148014123.563.5425-1
2Sułkowowicka Jesień Szachowa 2017 grupa A2017-11-19147315043.573.2225+7
3 V Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK Koszutka - Open A do lat 11 (2006 i młodsi) - P'602017-10-08146114134.573.9925+12
4Otwarty Turniej Szachowy dla zaw. z kat. III i IV-męską (ur.2004 i młodsi) - FIDE2017-09-24142913535.574.225+32
5Chess Team Tournament - Cracow 20172017-09-1713981254442.7625+31
6XIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA C (FIDE do 1600)2017-07-0413951369594.8625+3
7Spring in Krakow International Chess Championship of Malopolska Division C U 132017-06-18142114142.573.5725-26
8II Turniej Szachowy im. prof. Kazimierza Bartla - gr. FIDE do 15992017-06-0414121452362.6425+9
9XII Turniej Szachowy TS Wisła Krakow - OPEN B - z rank 1600 i niższym2017-05-1413981320342.4425+14
10XIII Otwarty Turniej o laur arcymistrza Bogdana Śliwy - gr. A (FIDE ur. w 2003 i mł)2017-05-07142213233.574.4825-24
11TURNIEJ SZACHOWYCH ORŁÓW do lat 12 - OTWARTY TURNIEJ DLA JUNIORÓW - do FIDE2017-05-03141113574.574.0625+11
12KROK DO SUKCESU open FIDE dla IV i III kat2017-04-0914141348474.1325-3
13XI Turniej Szachowy TS Wisła Krakow - OPEN B - z rank 1600 i niższym2017-03-1913941368342.1625+20
14XIV Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów - gr. A (ur. w 2003 i mł)2017-03-12136614843.572.3825+28
15OTSz z okazji 45-lecia UKS Goniec Staniątki - FIDEgr B2017-02-0813421391473.0125+24
16V Noworoczny Turniej Szachowy - Grupa B - z rank 1600 i niższym2017-02-05133312704.574.1325+9
17XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2016 Grupa D2016-12-3113171332473.3625+16
18SUŁKOWICKA JESIEŃ 2016 Gr. A2016-11-2713651442262.3425-8
19Turniej o puchar Akademii Talentów KKSz2016-11-0613171262674.0625+48
20Eliminacje Międzywojewódzkie do OOM chłopców do lat 11 (ur. 2005-2006)2016-10-0813401350383.9225-23
21XVI POTSZ o Puchar Starosty Krakowskiego - OPEN B max 1600 2016-09-18134113343.573.5725-1
22Wojewódzki TSz SZACHY - RUCH W STRONĘ INTELEKTU-GrA-FIDE2016-09-11134413333.573.6425-3
23Turniej Kadry Młodzików MZSzach- GRUPA 22016-07-10135413093.573.9225-10
24Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów C102016-06-0513071295563.1225+47
25XII Otwarty Turniej Szachowy o laur arcymistrza Bogdana Śliwy (gr. A)2016-05-15129513433.573.0125+12
26Turniej o puchar prezesa Krakowskiego Klubu Szachistów (F1599)2016-04-2412871372372.6625+8
27XIII Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów Juniorów - gr. B (2006 i mł)2016-03-0612661304473.1525+21
28II Turniej o Puchar Hotelu Mercure Dosłońce - OPEN B max 1600 Pzszach2016-01-20130313021.56325-37
29Mikołaj przy szachowicy z Krakowskim Klubem Szachistów (gr. B)2015-12-06130612903.573.6425-3
30Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Zabierzów - OPEN B2015-11-0813061306363250
31Turniej szachowy z okazji 100-lecia połączenia Podgórza z Krakowem (gr. C)2015-09-2713621279274.2725-56
32Turniej klasyfikacyjny - grupa A2015-09-1314001292374.5525-38

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XI OTWARTE MAŁOPOLSKIE LISTOPADOWE POTYCZKI SZACHOWE Gr-A ur. w 2002 - 20072017-11-2514111434362.8225+4
2Szachowe Ogólnopolskie Mistrzostwa Najmłodszych - Chrzanów 2017 T112017-11-0414061374473.7825+5
3Otwarte Mistrzostwa Małopolski Juniorów do lat 12 w szachach szybkich CH2017-10-2913991566261.6825+7
4Mistrzostwa Nowej Huty w Szachach - grupa B (2001-2008r.)2017-09-1014051375363.2425-6
5Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - C122017-08-08139314575114.5125+12
6IV Memoriał im. Andrzeja Janika2017-05-2713661257563.925+27
7Turniej Szachowy o Szablę Tadeusza Kościuszki Gr-A (urodzeni w 2001-2006)2017-04-01131914933.561.6225+47
8XXII Międzynarodowy Turniej Młodych Talentów w Szachach Aktywnych C 2005 i mł.2017-02-1913571418162.5225-38
9V liga juniorów - gr. Kraków2017-01-2214091277264.0825-52
10XVI Otwarty Powiatowy Turniej Szachowy z Okazji Świętego Mikołaja CH - dla Polonii 20172016-12-03138614353.562.5825+23
11Drużynowe Mistrzostwa Małopolski do lat 10 w szachach szybkich2016-11-2013951180575.3925-9
12IX Memoriał Szachowy im.Władysława Trząskiego- grupa B (2001r.-2007r.)2016-11-1913821450362.4625+13
13Mistrzostwa Małopolski Juniorów do lat 10 w szachach szybkich2016-10-30136914253.572.9425+13
14XVIII Otwarte Mistrzostwa Małopolski w Szachach Szybkich P-30 juniorzy2016-04-1014041369384.425-35
15KROK DO SUKCESU - gr BchT3 - urodzeni w latach 2006-20072016-03-1313911333463.4825+13
16KROK DO SUKCESU - gr BchT2 - urodzeni w latach 2006-20072016-03-1214011323242.4425-10
17IV Jurajski Noworoczny Turniej Szachowy - juniorzy ur.2003 i młodsi2016-01-0513461489592.7925+55
18XXII Gwiazdkowy Turniej Szachowy Dzieci i Młodzieży - Grupa F ch. r. 2005 i mł.2015-12-1313691430272.9425-23
19XV Powiatowy Turniej Szachowy z Okazji Świętego Mikołaja CH-DZ2015-11-28137112983.563.625-2
20Szachowa Dziesiątka 2015/2016. Turniej nr 3 chłopcy 2006-20092015-11-2113461227331.9825+25
21XIII Powiatowy Tur. Szach. z Ok. Święta Niepodległości o Puchar Starosty CH2015-11-1413291361352.325+17
22Juliada 2015 grupa B2015-07-2414001417183.8425-71

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów - sezon 2017/8 - turniej 42017-12-0815201528494.4125-10
2KLUBOWY PIĄTEK W KKSZ2017-12-0115241568252.225-4
3Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów - sezon 2017/8 - turniej 32017-11-24151114745.594.9525+13
4KLUBOWY PIĄTEK W KKSZ2017-11-1714891399453.125+22
5KLUBOWY PIĄTEK W KKSZ2017-11-10148913403.553.5250
6KLUBOWY PIĄTEK W KKSZ 201/11/032017-11-0314671376453.125+22
7Drużynowe Mistrzostwa Małopolski Juniorów w szachach błyskawicznych do lat 122017-10-2814511251675.3225+16
8Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów - sezon 1 - turniej 12017-10-27144014784.594.0525+11
9KLUBOWY PIĄTEK W KKSZ2017-10-0614131356452.925+27
10KLUBOWY PIĄTEK W KKSZ2017-09-29143213174.585.2825-19
11Szachowy piątek w Krakowskim Klubie Szachistów2017-09-0814501260353.7525-18
12Puchar Krakowskiego Klubu Szachistów w szachach błyskawicznych2017-09-0114101468583.3625+40
13Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - C122017-08-09143714294.5115.6125-27
14Szachowe Piątki Krakowskim Klubem Szachistów2017-06-0914211443352.3525+16
15Szachowy Piątek w KKSz - mecz sheveninegen2017-06-02141615511.541.2825+5
16Szachowy Piątek z Krakowskim Klubem Szachistów2017-05-1913861487351.825+30
17Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów - kwiecień 20172017-04-2113691496372.3125+17
18Piątek z Krakowskim Klubem Szachistów2017-03-3113851450141.6425-16
19Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów - marzec2017-03-2414011491272.6625-16
20SZACHOWY PIĄTEK W KKSZ2017-03-03140913562.552.8525-8
21Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów (luty 2017)2017-02-2414081463372.9425+1
22Szachowy Piątek z Krakowskim Klubem Szachistów2017-01-2014121458252.225-4
23Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów 2016/7 - turniej A2017-01-13138115153.572.2425+31
24Piątek z Krakowskim Klubem Szachistów 2016-12-0213391524351.325+42
25Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów (FIDE) - turniej 12016-11-1814411484173.0825-51
26Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów (FIDE) - turniej 12016-11-1814411484173.0825-51
27Piątek z Krakowskim Klubem Szachistów2016-11-0414401523251.9525+1
28Mistrzostwa Małopolski Juniorów do lat 10 w szachach błyskawicznych2016-10-29140915144.593.2425+31
29Piątek z Krakowskim Klubem Szachistów2016-10-2114021374352.725+7
30Szachowy piątek w Krakowskim Klubie Szachistów2016-10-1413941371352.6525+8
31Piątek z Krakowskim Klubem Szachistów2016-10-0714311346142.4825-37
32Piątki z Krakowskim Klubem Szachistów2016-09-30144713522.553.1525-16
33Hetman vs Dwie wieże 2016-09-23146813452.553.3525-21
34Szachowy Piątek z Krakowskim Klubem Szachistów2016-09-1614601436352.6525+8
35Turniej Kadry Młodzików MZSzach w Szachach Błyskawicznych- GR. B2016-07-1115601344397.0225-100
36PLENEROWY TURNIEJ SZACHOWY - gr C OPEN (dla dzieci i młodzieży)2016-06-2516001386364.6225-40
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)