ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20730)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26067);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36221)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (5487);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14266)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13266);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21005362 Ranking CA (Klasyczne):1105 (18)
ID CR: 67069 Ranking CA (Szybkie)1142 (5)
Nazwisko Imię:Banasik, Natalia Ranking CA (Błyskawiczne)1220 (168)
Rok urodzenia:2004
Klub:KLIM UKSz Gambit Starachowice
Tytuł:IV

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów D14-182017-06-0411121412020.325-7
2IV Szachowy Memoriał Powstańców Styczniowych - Turniej rankingowy B2016-03-06110912292.572.3825+3
3DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO. IV LIGA MŁODZIK2016-02-2111001175493.625+9

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Rodzinne Ursynowskie Spotkania Szachowe - Turniej B2015-12-1211441203252.125-2

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Ursynowskie Szachy Rodzinne - Turniej 6 - Grupa A2017-12-09116912364.562.4625+51
2XI Szachowe Grand Prix Starachowic - Turniej 32017-12-06113412433.562.125+35
3VIII Starachowickie Szachy Juniorów - Turniej 22017-11-2211351127242.0425-1
4XI Szachowe Grand Prix Starachowic - Turniej 22017-11-0811561170262.8825-21
5VIII Starachowickie Szachy Juniorów - Turniej 12017-10-18109212224.561.9225+64
6XI Szachowe Grand Prix Starachowic - Turniej 12017-10-04109411892.572.5925-2
7Turniej Juniorów - Pożegnanie Lata - chłopcy2017-09-2010841136362.5825+10
8Powitanie Lata - Turniej B2017-06-07106911562.551.925+15
9VII Starachowickie Szachy Juniorów - Turniej 92017-05-2410681151251.9525+1
10X Grand Prix Starachowic w Szachach - Turniej 92017-05-101093116715225-25
11X GRAND PRIX STARACHOWIC W SZACHACH - Turniej 82017-04-0511031302161.4425-10
12VII Starachowickie Szachy Juniorów - Turniej 7 dziewczęta2017-03-2210611148462.2825+42
13X GRAND PRIX STARACHOWIC W SZACHACH -Turniej 72017-03-1510691147262.3425-8
14VII Starachowickie Szachy Juniorów- Turniej 5 dziewczęta2017-02-2296212005.561.225+107
15VII Starachowickie Szachy Juniorów Amatorów - Turniej 42017-01-259851190181.9225-23
16VII Starachowickie Szachy Juniorów - Turniej III2016-12-219711174261.4425+14
17VII Starachowickie Szachy Juniorów - Turniej II2016-11-169501157251.1525+21
18Szachy Szkolne w SP 6 - Turniej 32016-11-159681020141.7225-18
19X Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Niepodległości- Turniej B2016-11-119991189051.2525-31
20Szachy Szkolne w SP 62016-09-2796711152.541.225+32
21Otwarty Turniej Juniorów "Pożegnanie Lata"2016-09-219881080151.8525-21
22Szachy z Gambitem w SP 6 - Turniej IV2016-06-1610011173020.5425-13
23Powitanie Lata - Turniej A2016-06-0810661109062.6425-65
24Szachy z Gambitem w SP 6 - Turniej III2016-05-1210781172141.4825-12
25VI Starachowickie Szachy Juniorów - Turniej VIII2016-04-2711081173031.2325-30
26Szachy z Gambitem w SP 6 - Turniej 22016-04-2111041132241.8425+4
27IX Grand Prix Starachowic - Turniej VII2016-04-0611061218262.125-2
28Szachy z Gambitem w SP 6 - Turniej I2016-03-3110721140341.6425+34
29VI Starachowickie Szachy Juniorów - Turniej VI2016-03-23108512690.541.0425-13
30IX Grand Prix Starachowic - Turniej VI2016-03-0211211275051.4525-36
31VI Starachowickie Szachy Juniorów - Turniej IV2016-02-1711341191262.5225-13
32IX Grand Prix Starachowic - Turniej IV2016-01-1311001307371.6125+34
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)