ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20636)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (25649);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (35731)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (754);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14115)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13015);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1141791 Ranking CA (Klasyczne):2199 (130)
ID CR: 9949 Ranking CA (Szybkie)2274 (248)
Nazwisko Imię:Rawicz, Karol Ranking CA (Błyskawiczne)2219 (121)
Rok urodzenia:1990
Klub:MKS Polonia Przemyśl
Tytuł:FM

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Klasyczna Liga Łódzka2017-06-0921851961897.0215+14
2DMP - III LIGA SZACHOWA SENIORÓW PK 20172017-05-03220221104.595.6715-17
3Drużynowe Mistrzostwa Polski - II Liga2016-09-11221321303.574.2715-11
4I Luna Cup2016-08-0122371943697.6515-24
5Otwarte Mistrzostwa Łodzi w Szachach2016-06-3022372018797.02150
6DMP - III LIGA SZACHOWA SENIORÓW PK 20162016-06-1922412090696.315-4
7XXV Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2014 - Gr A od R=1801 wzwyż2014-07-06225921554.595.7615-18
8DMP - III LIGA SZACHOWA PK 20142014-05-04226121075.585.6815-2
9Drużynowe Mistrzostwa Polski w szachach II Liga 2012-09-0922572246594.6815+4
10XXIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PAMIĘCI JÓZEFA KOCHANA - GRUPA A2012-08-18225821893.563.615-1
11XXII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2011 Gr-A2012-01-04228021253.574.9715-22
12Cztery pory roku w KKSz - Jesień turniej pierwszy2011-09-25229119913.554.2515-11
13DMP - II liga seniorów 2011-09-1122872238231.7115+4
14VII Międzynarodowy Festiwal Szachowy Chojnice 2011 OPEN A2011-07-1622742142796.1215+13
15Otwarte Mistrzostwa Blitza z okazji VII Międzynarodowego Festiwalu Szachowego2011-07-13229420897118.3615-20
16DMP - III Liga Podkarpacka Seniorów2011-05-22230021327.5117.9215-6

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Turniej Szachowy pod honorowym patronatem senatora RP Andrzeja Kamińskiego2017-10-21226319966.575.7415+11
2Akademickie Mistrzostwa Polski - Turniej Drużynowy 21-22.01.2017 Lublin2017-01-22229621943.595.7615-33
3Akademickie Mistrzostwa Polski Mężczyzn 20-21.01.20172017-01-2123492091386.5615-53
4ATLAS STACJA NOWA GDYNIA - MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH SZYBKICH 20172017-01-08235022635.595.5815-1
5XVI ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA2016-12-1723392148675.2515+11
6Otwarte Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Szachach Szybkich/zgłoszony do Fide2016-12-1023642075586.7215-25
7MIędzynarodowy Łódzki Festiwal Szachowy 2016 - Turniej o Puchar Prezesa PZSzach.Tomasza Delegi -Turniej z cyklu "90 Turniejów na 90 -lecie PZSzach"2016-12-0323752179696.7515-11
8Turniej o Puchar Spółdzielni Mieszkaniowej im.Władysława Jagiełły w Łodzi Wiesława Cyzowskiego w ramach Jagiellońskiego Festwialu Szachowego 2016-11-2623832366573.6415+20
9XV Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości - grupa A.2016-11-1323752138786.415+8
10XII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA OPOCZNA2016-10-2323742192685.9215+1
11XV Szachowy Turniej "Pamięci Września" - gr. A2016-09-25236220628.597.6515+12
12VII Międzynarodowy Memoriał Szachowy im. Kazimierza Makarczyka2016-05-22235421833.542.9215+8
13IV Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa OPEN - turniej otwarty2016-05-08233021776.574.915+24
14XXVI OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH im. Stanisława Komidzierskiego2016-04-0323272192574.7615+3
15Otwarte Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Szachach Szybkich2015-11-1523292122686.1615-2
16XIV Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości - Grupa A2015-11-08232221605.574.9715+7
17Akademickie Mistrzostwa Polski - Turniej Drużynowy 11-12.01.20152015-01-12233321145.586.2415-11
18Akademickie Mistrzostwa Polski Mężczyzn 10-11.01.20152015-01-11234421544.575.2515-11
19VI Akademicki Turniej Szachowy2014-11-30233720994.55415+7
20Akademickie Mistrzostwa Polski - Turniej Drużynowy 18-19.01.20142014-01-19234122004.574.8315-4
21Akademickie Mistrzostwa Polski Mężczyzn 17-18.01.20142014-01-18236221475.596.9315-21
22Akademickie Mistrzostwa Polski - Turniej Drużynowy 12-13.01.20132013-01-13235121816.585.7615+11
23Akademickie Mistrzostwa Polski Mężczyzn 11-12.01.20132013-01-12235122185.585.44150
24Otwarte Mistrzostwa Powiatu Turkowskiego w Szachach Szybkich2012-11-1823582193696.4815-7
25XI Szachowy Turniej Pamięci Września - GRUPA "A"2012-09-16235421127.597.215+4
26I Otwarty Turniej Szachowy o puchar Wójta Gminy Iwierzyce - Grupy A i B2012-08-2523342034997.6515+20
27Memoriał Bł. Abpa A. Juliana Nowowiejskiego2012-03-17233321265.575.3915+1
28II Memoriał Szachowy im. Ferdynanda Dziedzica. I MIEJSCE - 10 000 PLN ::: PULA NAGRÓD PIENIĘŻNYCH TO PONAD 50 000 PLN! 2012-03-0423122200674.5515+21
29Akademickie Mistrzostwa Polski - Turniej Drużynowy2012-01-0823052055786.4815+7
30Akademickie Mistrzostwa Polski Mężczyzn2012-01-07231621994.585.2815-11
31Otwarte Mistrzostwa Powiatu Turkowskiego w Szachach Szybkich2011-11-20233321764.585.6815-17
32dGCS Open - IV Międzynarodowy Puchar Polski Przedsiębiorców2011-10-2923252138564.4415+8
33XXI Ogóln. Mem. Sz Jana Gietki`2011 - Grupa A Zaw. od R=1801 wzwyż2011-09-1723222298594.7715+3
34XVII SOLIDARNOŚCIOWY TURNIEJ SZACHOWY-SENIORZY2011-08-2123002222795.4915+22

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XXX MOKATE o Puchar Prezesa Zarządu Mokate dra Adama Mokrysza2017-11-19221721287116.8215+2
2XVIII Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2017-11-0522942143203625.215-77
3II Turniej o Złotą Kroplę (zapisy wznowione limit uczestników zwiększony do 70)2017-03-1822872019897.4715+7
4Otwarte Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Szachach Błyskawicznych2016-12-10230021223.564.3815-13
5Turniej Błyskawiczny w ramach Jagiellońskiego Festwialu Szachowego 2016-11-2623102298494.6815-10
6XVII Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2016-11-0623102143243223.0415+14
7DGCS OPEN - VIII Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w szachach2016-09-3023062209695.6715+4
8Akademickie Mistrzostwa Łodzi w Szachach Błyskawicznych2016-03-1123052026111310.9215+1
9Tureniej Błyskawiczny XVI Ogólnopolskiego Festiwalu Szachowego - Turek 20152015-11-14229020716.575.4615+15
10XXV Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2014 - Gr A+B BLITZ2014-07-02229620816.596.9315-6
11Turniej Błyskawiczny2012-11-1723022165585.4415-6
12XXIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PAMIĘCI J. KOCHANA - NOCNY TURNIEJ BŁYSK2012-08-16230020253.543.3215+2
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)