ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20728)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26067);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36221)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (4918);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14266)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13268);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1100041 Ranking CA (Klasyczne):2257 (139)
ID CR: 7186 Ranking CA (Szybkie)2435 (68)
Nazwisko Imię:Schmidt, Włodzimierz Ranking CA (Błyskawiczne)2387 (73)
Rok urodzenia:1943
Klub:Akademia Szachowa Gliwice
Tytuł:GM

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Konin Masters IV FIDE - II Memoriał WIKTORA KORCZNOJA. klasyfikacja generalna Rapid + Standard2017-12-1022831984486.815-42
2Konin Masters IV - szachy standardowe tabela zmian FIDE i Rankingówi uzyskanych 2017-12-10228319832.554.2515-26
3XXXII Międzynarodowy Turniej im. T. Gniota2017-07-13229521313.564.3215-12
4Konin ELITE Masters FIDE - Memoriał WIKTORA KORCZNOJA. 11-13.11.2016r 5 rund P90 + 30s. Nagrody S60+. J18. I miejsce 700zl + 300zł za 100% pkt.2016-11-1322872147453.4515+8
5Turniej z okazji 20-lecia Klubu Solny Grzybowo - o Puchar Wójta Gminy Kołobrzeg Turniej A Gwarantowana pula nagród 10000 zł I nagroda 3000 II nagroda 2000 III nagroda 10002016-10-06230821214.585.9215-21
6Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach - I liga2016-09-11231721835.596.1215-9
7XXXI Międzynarodowy Turniej im. T. Gniota2016-07-1423272198474.6915-10
8DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - I LIGA2015-09-1323582228496.1215-31
9XXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy w Poznaniu OPEN A2015-08-1723812099697.5615-23
10XXX Międzynarodowy Turniej im. T. Gniota2015-07-16239321884.575.3215-12
11DMP - I Liga 20142014-09-0723912237342.8415+2
12XXII Międzynarodowy Festiwal Szachowy w Poznaniu. PULA NAGRÓD: 12 000 ZŁ. I - 2500; II - 1700; III - 10002014-08-16240021475.586.4810-9
13XXIX Międzynarodowy Turniej im. T. Gniota2014-07-17241121953.564.6810-11
14Druzynowe Mistrzostwa Polski Sygnity Ekstraliga 2013-09-1524262377384.5610-15
15XXI Festiwal Szachowy w Poznaniu. PULA NAGRÓD: 10 000 PLN / I msc - 2 500 PLN2013-08-1424412154697.5610-15
16DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - QUATRA EKSTRALIGA2012-09-30244823065.596.2110-7
17XXVII Międzynarodowy Turniej im. Tadeusza Gniota2012-07-1924692237597.1110-21
18DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - EKSTRALIGA2011-10-09247023494.574.6210-1
19XXVI Międzynarodowy Turniej im. Tadeusza Gniota2011-07-1324872220475.7410-17
20DMP - Ekstraliga Seniorów2010-09-1225002300475.3210-13

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XX Królewski Gambit Radomia - gr. A2017-05-2824282346574.2710+7
2IV Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa OPEN - turniej otwarty2016-05-08244122644.585.8410-13
3Królewski Gambit Radomia gr. A2015-05-3124432367474.210-2
4XXI Memoriał pam. Stanisława Skowrońskiego2014-11-15245321531.532.5510-10
5Puchar Rektora UEP (Zgłoszony do FIDE) Pula nagród pieniężnych: 2350 zł2013-01-2624652218697.2910-12
6XV Królewski Gambit Radomia 2012 gr. A2012-05-2024782318596.3910-13
7II Memoriał Szachowy im. Ferdynanda Dziedzica. I MIEJSCE - 10 000 PLN ::: PULA NAGRÓD PIENIĘŻNYCH TO PONAD 50 000 PLN! 2012-03-04248622256.597.3810-8
8European Rapid Chess Championship 20112011-12-1824892277575.3910-3
9XVIII Memoriał pam. St. Skowrońskiego 20112011-11-1925002266697.1110-11

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Turniej błyskawiczny Police Open 20152015-07-1223872189343.04150
2Puchar Rektora UEP - Mistrzostwa Wielkopolski w Szachach Błyskawicznych. PULA NAGRÓD TO PONAD 2300 ZŁ!2014-08-16239622147.5118.1415-9
3Turniej szachów błyskawicznych Police Open 20142014-07-13242622241.564.5610-30
4Turniej szachów błyskawicznych Police Open 20132013-07-14244121463.565.110-15
5European Blitz Chess Championship 20122012-12-1424602162475.9510-19
6Turniej błyskawiczny Police Open2012-07-15247822653.575.3910-18
7European Blitz Chess Championship 20112011-12-16249822965.5107.610-20
8XIX Turniej Solidarności2011-08-212490222411.51310.6610+8
9Turniej błyskawiczny Police Open 20112011-07-1025002284697.0210-10

Tabela przeciwników
 
Turniej błyskawiczny Police Open 2015
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1w118546IIPiotrowski, Daniel1738KSz GRYF Szczecin 1998
2b1IMStremavicius, Titas 1970
3b0GMYagupov, Igor 1970
4w01245GMGrabarczyk, Mirosław 2390ŻTMS Baszta Żnin1971
5b19973IINawrocki, Włodzimierz1723KSz GRYF Szczecin 1967
6w1FMShilov, Sergej1970
7b0GMStupak, Kirill1970
8w1414kŚmieszek, Wojciech 2192MUKS Stoczek 45 Białystok1998
9w0GMMozharov, Mikhail 1970
 
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)