ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20730)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26066);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36221)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (6136);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14266)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13266);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1106996 Ranking CA (Klasyczne):2208 (591)
ID CR: 21393 Ranking CA (Szybkie)2201 (286)
Nazwisko Imię:Różycki, Bartłomiej Ranking CA (Błyskawiczne)2098 (85)
Rok urodzenia:1994
Klub:KS LAURA Chylice
Tytuł:k++

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Grand Prix Chylice--Piaseczno: Rozważne XI2017-11-0521901931775.7415+18
2XIV ODWAGA-MIŁOŚĆ-POKÓJ 39 ROCZNICA WYBORU KAROLA WOJTYŁY NA PAPIEŻA Gr A2017-10-2921901940454.05150
3Grand Prix Chylice--Piaseczno- Zalesie Górne: Rozważne X2017-10-0121901947454150
4Drużynowe Mistrzostwa Polski II Liga2017-09-1021932048696.2115-3
5MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. B2017-07-17218420736.595.8515+9
6Spring in Krakow International Chess Championship of Malopolska Division A2017-06-1821732102574.215+11
7Chylicka Kołówka u świętego Mikałaja grupa A2017-05-28219720765106.615-24
8XIII Otwarty Turniej o laur arcymistrza Bogdana Śliwy - gr. FIDE (OPEN do 2199)2017-05-0721971961454150
9Otwarta Liga Mazowiecka 2016/20172017-02-0522021994575.3915-5
10XXXV MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - grupa A2016-12-31220221614.584.48150
11II Chylicka Kołówka Kandydatów na Mistrza2016-12-18220220775.5117.3715-28
12Drużynowe Mistrzostwa Polski - II Liga2016-09-11218522394.583.3615+17
1352. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN A2016-08-28217722234.593.9615+8
14MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. B2016-07-16220619524.586.4815-29
15Grand Prix Chylice-Piaseczno-Zalesie Górne Szachy Rozważne2016-05-29218720056.575.1815+19
16Chylicka Kołówka Kandydatów na Mistrza2016-05-22218920945.595.6715-2
17163rd YMCA Winter 2016-A2016-03-25221720516117.9215-28
18Grand Prix Chylice-Piaseczno-Zalesie Górne Szachy Rozważne2016-03-2022271974575.6715-10
19Otwarta Liga Mazowiecka2016-02-2122161967443.2415+11
20XXVI Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2015 Grupa A2016-01-0421922270462.3415+24
21162nd YMCA Masters 20152015-12-11221522423104.615-23
22DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - II LIGA2015-09-13221022873.583.1215+5
2351. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN B2015-08-30217621996.594.2315+34
24XXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy w Poznaniu OPEN A2015-08-1721692087695.4915+7
25MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. A2015-07-18214822633.562.0415+21
2610. Międzynarodowy Turnieju Klubu Szachowego Polonia Wrocław - OPEN A2015-07-09217321932.594.2315-25
27155th YMCA Spring 2015-A2015-06-26215621357.5126.3615+17
28Szachy Rozważne Grand Prix o Puchar Agencji Ochrony A.Pleban2015-03-29216018885.575.8115-4
29Mistrzowska Kołówka w Chylicach2015-03-15216023201.551.45150
30151st YMCA Winter 2015-A2015-03-0621652094595.415-5
31XXV Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2014 Grupa A2015-01-04212923164.582.0815+36
32Otwarta Liga Mazowiecka 20142014-12-0720911953553.4525+38
33I Chylicka kołówka 2100+2014-11-30209121691.551.9525-11
34147th YMCA Autumn 2014-A2014-11-28214121033.5105.525-50
35Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów - II Liga2014-09-1420972200593.2425+44
3650. Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN B2014-08-26213320154.595.9425-36
37XXII Międzynarodowy Festiwal Szachowy w Poznaniu. PULA NAGRÓD: 12 000 ZŁ. I - 2500; II - 1700; III - 10002014-08-1621721993596.5725-39
38134th YMCA Winter 2014-A2014-03-27220021464.5116.3815-28
39Prestigio Cup szachy rozważne2014-03-2321831913443.3225+17
40VII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - GÓRA ŚW. ANNY - Open "A"2014-03-0221512272482.7225+32
41XXIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2013 GrupaA2014-01-04213822172.551.9525+13
42Otwarta Liga Mazowiecka2013-12-0821332003574.7625+5
43131st YMCA Autumn 2013-A2013-12-06213921194.594.7725-6
44DMP - II Liga seniorów2013-09-1520542124793.625+85
4549. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - grupa B2013-08-2520952000495.6725-41
46Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Mieczysława Najdorfa gr. A2013-08-1321002126373.2225-5
47XX Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2013 - A od 19002013-07-1621301989596.2125-30
48117th YMCA Winter 2013-B2013-03-20209719858.5117.1525+33
49Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza 2012/20132013-02-2421291930132.2825-32
50VI Międzynarodowy Turniej Szachowy - Góra Św. Anny - Open A2013-02-0320942168593.625+35
51XXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2012 Gr-A2013-01-0420992167131.2325-5
52111th YMCA Autumn 2012-A2012-12-13206919959137.825+30
53Otwarta Liga Mazowiecka - Jesień 20122012-12-0920151874774.8325+54
54Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 15 (18)2012-09-16201718473.553.625-2
5548. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Grupa B2012-08-2620172015484250
56Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. M. Najdorfa gr. A2012-08-1419922158371.9625+25
57DMP - II Liga Juniorów2012-07-29203718816117.8125-45
58106th YMCA Spring 2012-B2012-06-21202419875.594.9525+13
5965.Otwarte Mistrzostwa Warszawy 2012 - Open A2012-06-03206120642.58425-37
60V Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach2012-05-1320731923353.525-12
61Puchar Wrocławia - OPEN A2012-05-0620412105593.6925+32
62IV Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach2012-04-1520331859453.6525+8
63101st YMCA Winter 2012-C2012-03-281975187510127.6825+58
64III Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach2012-03-2519301972452.225+45
65Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza2012-02-2619141930594.3225+16
66Turniej Świąteczny - grupa A2011-12-31193418192.553.325-20
67Turniej Ostatniej Szansy - C172011-12-0219482040272.5925-14
68Liga Mazowiecka Juniorów 20112011-11-2019551840353.325-7
69FIDELICE IV2011-11-13192719473.552.3525+28
70C17 - Eliminacje strefowe (MA+WM) do MPJ - chłopcy 16-17 lat2011-10-21191819854.5104.125+9
71Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Szachach Klasycznych2011-09-1119191839353.0525-1
7247. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Grupa B2011-08-28188620613.582.1625+33
73MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY im. M.Najdorfa gr. B2011-07-2218131852794.0525+73
74DMP - II liga juniorów2011-07-02185517775116.7125-42
7564.Otwarte Mistrzostwa Warszawy 2011 - Open B2011-05-15183217456.595.5825+23
76III Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa - grupa A2011-04-10184717994.595.1325-15
77Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza2011-03-20182019094.593.4225+27
78IV Turiej Szachowy "Karkonosze 2011" - grupa A2011-02-27180018913.572.6625+20

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1V Otwarte Mistrzostwa Powiatu Ostrowi Mazowieckiej w szachach2017-11-19218520135.564.3815+16
2XIV Mazowieckie Mistrzostwa W Szachach Szybkich2017-05-03216921305.584.415+16
3Klub P.Z.Szach. (269 turniej czwartkowy)2017-02-1621691921454.05150
4Akademickie Mistrzostwa Polski - Turniej Drużynowy 21-22.01.2017 Lublin2017-01-22217721364.595.0415-8
5Akademickie Mistrzostwa Polski Mężczyzn 20-21.01.20172017-01-2121692132584.415+8
6Klub PZSzach 252 Turniej Czwartkowy2016-10-0621372086552.8515+32
7VIII Memeoriał im. Stanisława Kurta2016-07-1721241824665.115+13
8II Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w Dwuboju Stołowym o Puchar Kolei Mazowieckich2016-06-05217318753.586.815-49
9IV Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa OPEN - turniej otwarty2016-05-08218120134.575.0415-8
10Klub PZSzach 234 Turniej Czwartkowy2016-05-0521782025342.815+3
11232 Turniej Czwartkowy 11 Turniej z cyklu 90 turniejów na 90-lecie PZSzach2016-04-21217521322.542.2415+3
12230 Turniej Czwartkowy 9 Turniej z cyklu 90 turniejów na 90-lecie PZSzach2016-04-07217819983.553.715-3
13Klub PZSzach 229 Turniej Czwartkowy2016-03-3121682048453.315+10
14Akademickie Mistrzostwa Polski - Turniej Drużynowy 16-17.01.20162016-01-17215322014.583.4415+15
15Akademickie Mistrzostwa Polski Mężczyzn 15-16.01.20162016-01-1621542105595.1315-1
16I Piaseczyńskie Szachogranie2015-10-25216420225.596.2115-10
17VII Memoriał im. Stanisława Kurta2015-07-1921531853554.2515+11
18I Turniej Szachowy o puchar Burmistrza dzielnicy Białołęka (OPEN)2015-06-14211921015.563.1815+34
19XII Mazowieckie Mistrzostwa W Szachach Szybkich2015-05-01211520595.595.2215+4
20Klub PZSzach 183 Turniej Czwartkowy2015-04-09210419184.553.715+11
21Akademickie Mistrzostwa Polski - Turniej Drużynowy 11-12.01.20152015-01-12206821066.594.0515+36
22Akademickie Mistrzostwa Polski Mężczyzn 10-11.01.20152015-01-1120382162592.9715+30
23Turniej Niepodległości W hołdzie założycielom II RP gr. A2014-11-1120261983584.4825+12
24XI Mazowieckie Mistrzostwa W Szachach Szybkich2014-05-0119922121482.6425+34
25Akademickie Mistrzostwa Polski - Turniej Drużynowy 18-19.01.20142014-01-19199220753.593.51250
26Akademickie Mistrzostwa Polski Mężczyzn 17-18.01.20142014-01-1820091941484.7225-17
27Turniej Niepodległości 2013 - Warszawa2013-11-1119951958584.425+14
28Klub PZSzach - 111 Turniej Czwartkowy2013-10-03200517883.553.925-10
29Mistrzostwa Mazowsza w Szachach Szybkich 2013 (do FIDE)2013-09-28201419344.584.8825-9
30Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach Szybkich2012-12-0820391910364.0225-25
31Citi Handlowy Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Chłopcy do 18 lat2012-08-04196521725.5112.5325+74
32IV Memoriał Imienia Stanisława Kurta2012-06-10194417305.564.6225+21
33Turniej w Konstancinie do 20 lat2012-03-11196417614.575.3225-20
34Feriogranie Wyspani P-60 2012-01-2419551741564.6225+9
35Drużynowe Mistrzostwa mazowsza Szkół Ponadgimnazjalnych2011-12-1019271889573.8525+28
36Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich Juniorzy do 18 lat 2011-07-31191920293.593.1525+8
37Otwarte Mistrzostwa Konstancina2011-05-2918881911583.7625+31
38III Memoriał im. Stanisława Kurta2011-05-0118431692664.225+45
39II Mistrzostwa Polski Ministrantów - Turniej A2010-11-2018001778684.2425+43
40Mistrzostwa Polski Juniorów do 16 lat w szachach szybkich - P'302010-07-27180018783.593.51250

Tabela przeciwników
 
Akademickie Mistrzostwa Polski - Turniej Drużynowy 21-22.01.2017 Lublin
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1b014190kDaniluk, Jerzy1981Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie 1960
2w01302FMBargłowski, Filip2429Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie 1985
3b=1516II+Lach, Mateusz 1939Uniwersytet Rzeszowski1992
4w13006kTomaszewski, Kacper 2241Uniwersytet Śląski w Katowicach 1997
5b03735I++Kowalczyk, Mariusz2280Uniwersytet Łódzki1997
6w15714IIStarczewski, Dominik1706Uniwersytet Jagiellońskii Collegium Medicum Kra1994
7b0709IZima, Teofil2094Politechnika Krakowska1994
8w1170kStankiewicz, Paweł 2091UE Wrocław 1995
9w11311CMDubiński, Mateusz2294Uniwersytet Wrocławski 1990
 

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Hiszpański blitz w Chylicach2017-07-04204222615.581.7615+56
2TURNIEJ O PUCHAR UKS PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE Z OKAZJI DNIA NIEPODLEGŁOŚCI2016-11-1119951963894.8615+47
3XXVI Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Cracovia 2015" BLITZ2016-01-0119792109361.9215+16
4Turniej szachów błyskawicznych przy półfinale MP juniorów2015-11-1019651842796.0315+14
5Mistrzostwa Wielkopolski w Szachach Błyskawicznych2015-08-16190420538133.915+61
6Mistrzostw Katowic w szachach błyskawicznych2014-05-03186519606124.4425+39
7Blitz Szczyrk OPEN2013-07-27182818926114.5125+37
8Citi Handlowy Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Chłopcy do 18 lat2012-08-05180019804112.8625+28
9Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Juniorzy do 18 lat 2011-08-0118001928261.98250
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)