ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20728)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26067);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36221)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (5038);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14266)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13268);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1140825 Ranking CA (Klasyczne):2118 (408)
ID CR: 9834 Ranking CA (Szybkie)2154 (121)
Nazwisko Imię:Choroszej, Aleksander Ranking CA (Błyskawiczne)2144 (112)
Rok urodzenia:1988
Klub:UKS TSz Zieloni Zielonka
Tytuł:k

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1190th YMCA Autumn 2017-A2017-12-152088203810147.9815+30
2Memoriał Romana Bąka - Otwarte Mistrzostwa Śląska2017-09-2220731988684.9615+15
3MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. B2017-07-1720632081473.2915+10
4183rd YMCA Spring 2017-A2017-06-23206819286.5106.915-5
5Indywidualne Mistrzostwa Polski Mężczyzn Niesłyszących2017-06-1820491986684.7215+19
6179th YMCA Winter 2017-A2017-03-24203320016.5105.415+16
7174th YMCA Autumn 2016-A2016-12-16203620515.5125.7615-3
8MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. B2016-07-1620441953595.5815-8
9VIII Memoriał imienia Braci Bieluczyków - grupa A2016-06-30203019684.563.5415+14
10167th YMCA Spring 2016-A2016-06-24202820056.5126.3615+2
11163rd YMCA Winter 2016-A2016-03-25203320665.5135.8515-5
12161st YMCA Autumn 2015-A2015-12-18204920445.5136.6315-16
13MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. B2015-07-1820591967595.6715-10
14154th YMCA Spring 2015-B2015-06-25209219646.5138.7115-33
15151st YMCA Winter 2015-A2015-03-0621452093184.5615-53
16147th YMCA Autumn 2014-A2014-11-28213621055.594.8615+9
17Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów - II Liga2014-09-1421572247293.4215-21
18XXII Międzynarodowy Festiwal Szachowy w Poznaniu. PULA NAGRÓD: 12 000 ZŁ. I - 2500; II - 1700; III - 10002014-08-1621651992696.5715-8
19MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival - Gr. B2014-07-2021852031596.3915-20
20138th YMCA Spring 2014-A2014-06-19215420918105.915+31
21134th YMCA Winter 2014-A2014-03-27217321484.5115.8315-19
22Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza2014-03-0921662083695.4915+7
23Otwarta Liga Mazowiecka2013-12-08213519929106.915+31
24131st YMCA Autumn 2013-A2013-12-06218421242.5105.815-49
25Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Mieczysława Najdorfa gr. A2013-08-1321512262582.815+33
26123rd YMCA Spring 2013-A2013-06-21215521314.594.7715-4
27Turniej kołowy w Otwocku2013-04-14217318928119.2415-18
28116th YMCA Winter 2013-A2013-03-21215321425.584.1615+20
29Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza 2012/20132013-02-24212121326.594.3215+32
30110th YMCA Golden Autumn 20122012-12-1421432142394.515-22
31Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego2012-09-23215619474.575.3915-13
32Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. M. Najdorfa gr. A2012-08-1421432226483.1215+13
33Międzynarodowe Szachowe Lato w Poznaniu 2012 - OPEN2012-07-22211820996.594.7715+25
34107th YMCA Spring 2012-A2012-06-22210121165.594.3215+17
35103rd YMCA Winter 2012-A2012-03-30210121365114.95150
36Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza2012-02-26212121692.593.8715-20
3796th YMCA Autumn 2011-A2011-12-13210921414.583.6815+12
38DMP - II liga seniorów 2011-09-1121311951021.4815-22
39MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY im. M.Najdorfa gr. A2011-07-2221222052342.415+9
40XVIII Miedzynarodowy Turniej Szachowy w Kowalewie Pomorskim - A2011-07-1021292048595.4915-7
4189th YMCA Spring 2011-A2011-06-24212020987.5136.8915+9
42O Puchar Starosty Otwockiego - turniej A2011-06-1921051944674.9715+15
4386th YMCA Winter 2011-A2011-03-31209721315.5114.9515+8
44Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza2011-03-20210019116.596.7515-3

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Turniej OPEN o Puchar Kolei Mazowieckich2017-06-10214120225.574.6215+13
2Turniej Wigilijny o Puchar Burmistrza Karczewa - OPEN2016-12-1721482091363.4815-7
3IX Otwocka Jesień Szachowa o Puchar Dyrektora PMDK Otwock2016-10-0921471994574.915+1
4242 Turniej Czwartkowy 49 Turniej z cyklu: "90 turniejów na 90-lecie PZSzach"2016-07-0721551989353.615-8
5VIII Memoriał imienia Braci BIeluczyków - grupa F szachy szybkie2016-06-2821452025453.315+10
6Otwarte Mistrzostwa Ochoty w Szachach - Grupa OPEN2016-04-2421471962575.1815-2
7O Puchar Burmistrza Karczewa - OPEN2015-12-20213120375.574.4115+16
8Turniej Szachowy Ursynowskiego CSiR - grupa OPEN2015-12-06211820045.574.6215+13
9Turniej Niepodległości o Puchar Prezydenta Otwocka2014-11-11210618546.575.6715+12
10Turniej Skorpiona - szybkie2014-11-09210220833.563.1815+4
11Klub PZSzach 152 Turniej Czwartkowy2014-08-2121081976353.415-6
12Otwarte Mistrzostwa Ochoty w Szachach Uczniów Szkół Ponadpodstawowych iDorosłych2014-05-2521081944575.04150
13Klub PZSzach 140 Turniej Czwartkowy2014-05-2221001965453.415+8
14Turniej Wigilijny open2013-12-2120841817664.9215+16
15Klub PZSzach 116 Turniej Czwartkowy2013-11-21208519183.553.615-1
16Klub PZSzach - 109 Turniej Czwartkowy2013-09-19208019823.553.1515+5
17Klub PZSzach - 72 Turniej Czwartkowy2012-12-1320802001353.05150
18IV turniej im.J.Brustmana2011-10-2220931886696.9315-13
19 IX Międzynarodowy Turniej Szachowy "Równych Szans"2011-10-16210019057107.515-7

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1III Turniej tematyczny Gambitu Halloween2016-10-2821351835443.415+9
2VIII Memoriał imienia Braci Bieluczyków - grupa E szachy błyskawiczne2016-06-26214021513.583.8415-5
3Turniej Skorpiona - blitz2014-11-09212920424.563.7215+11
4II Turniej tematyczny Gambitu Halloween2014-10-25212918292.532.55150
5Turniej treningowy - Szczyrk 20142014-09-0621232118352.5515+6
6Szachy Błyskawiczne UKS MDK Otwock Turniej 20 Finałowy2014-02-14211518196.575.9515+8
7Szachy Błyskawiczne UKS MDK Otwock Turniej 192014-02-0721031833554.1515+12
8Szachy Błyskawiczne UKS MDK Otwock Turniej 182014-01-3120941794443.415+9
9Szachy Błyskawiczne UKS MDK Otwock Turniej 172014-01-2420831795554.215+11
10Szachy Błyskawiczne UKS MDK Otwock Turniej 162014-01-17207917904.554.215+4
11Szachy Błyskawiczne UKS MDK Otwock Turniej 152014-01-10209017973.554.2515-11
12Szachy Błyskawiczne UKS MDK Otwock Turniej 142013-12-20208618004.554.215+4
13Szachy Błyskawiczne UKS MDK Otwock Turniej 132013-12-06208918225.575.7415-3
14Szachy Błyskawiczne UKS MDK Otwock Turniej 122013-11-2920891818564.98150
15Szachy Błyskawiczne UKS MDK Otwock Turniej 112013-11-2220731808664.9215+16
16Szachy Błyskawiczne UKS MDK Otwock Turniej 52013-10-04207017774.554.2515+3
17Turniej tematyczny Gambitu Halloween2012-11-0320581964453.1515+12
18Mistrzostwa Warszawy 2011 w szachach błyskawicznych2011-11-26205220465.5105.115+6
19Błyskawiczny Turniej Szachowy w Kowalewie Pomorskim2011-07-09210019075118.2515-48
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)