ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20730)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26066);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36221)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (6255);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14266)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13266);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1184040 Ranking CA (Klasyczne):2006 (453)
ID CR: 4785 Ranking CA (Szybkie)1904 (42)
Nazwisko Imię:Pająk, Jakub Ranking CA (Błyskawiczne)1845 (32)
Rok urodzenia:1991
Klub:KSz Skoczek Trojański
Tytuł:I++

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Jesienny Turniej Fide na Bemowie2017-10-2220191798353.915-13
2Drużynowe Mistrzostwa Polski II Liga2017-09-10199721203.561.9815+22
3MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. B2017-07-17197419295.573.9215+23
4Weekendowe Turniej o Puchar Prezesa MZSzach 36-412017-06-0419791758232.3415-5
5Chylicka Kołówka u świętego Mikołaja grupa B2017-05-28195219746.5104.715+27
6Chylicka Kołówka u świętego Mikołaja grupa C2017-05-2819521796574.97150
7XXXVIII Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach2017-02-2619551764232.2515-3
8Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza 2016/20172017-02-0519511929473.7115+4
9174th YMCA Autumn 2016-A2016-12-16198120611.593.5115-30
10Jesienne granie w Hetmanie 2016_A 2016-12-12198417707.5107.715-3
11172nd YMCA Summer 2016-A2016-08-1119601890795.415+24
12168th YMCA Spring 2016-B2016-06-23192318939126.4815+37
13Zimowy Turniej Fide na Bemowie2016-03-13192317723.553.5150
14XXXIV Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach2016-03-06194117542.553.715-18
15Otwarta Liga Mazowiecka2016-02-2119301685897.215+11
16160th YMCA Autumn 2015-B2015-12-17193519094.594.8615-5
17DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - II LIGA2015-09-13191421722.561.0815+21
18157th YMCA Summer 2015-B2015-08-14193218475106.215-18
1910. Międzynarodowy Turnieju Klubu Szachowego Polonia Wrocław - OPEN A2015-07-09192921571.561.2615+3
20IV Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 14_15 - Grupa A2015-06-28192317535.575.0415+6
21154th YMCA Spring 2015-B2015-06-25191819765114.6215+5
22Wiosenne 2015 granie w Hetmanie2015-06-22191116734.55415+7
23150th YMCA Winter 2015-B2015-04-02188219736.5124.5615+29
24Liga Mazowiecka2015-03-0118801797231.8315+2
25XXV Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach2015-01-0419001772253.3515-20
26145th YMCA Autumn 2014-C2014-12-10190318153.563.7215-3
27Otwarta Liga Mazowiecka 20142014-12-0718881658553.9515+15
28I Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 14_15 - Grupa A2014-09-2818611974593.1515+27
29142nd YMCA Summer 2014-A2014-08-13188319173104.515-22
30MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival - Gr. B2014-07-2018722010241.2415+11
31140th YMCA Spring 2014-C2014-06-18186218745.5104.815+10
32141st YMCA Spring 2014-D2014-06-1718261737895.5815+36
33136th YMCA Winter 2014-C2014-03-25184618834125.415-20
34Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza2014-03-09184918792.562.7615-3
35129th YMCA Autumn 2013-C2013-12-11183018556.5115.1715+19
36Otwarta Liga Mazowiecka2013-12-0818481791495.2215-18
37127th YMCA Summer 2013-D2013-09-0418591670696.7515-11
38III Otwarte Mistrzostwa Garnizonu 20132013-04-08184718685.5104.715+12
39118th YMCA Winter 2013-C2013-03-25184119195.5135.0715+6
40Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza 2012/20132013-02-2418581834263.1815-17
41112th YMCA Autumn 2012-B2012-12-12185219085.5125.0415+6
42Otwarta Liga Mazowiecka - Jesień 20122012-12-0918491879362.7615+3
43105th YMCA Spring 2012-C2012-06-2018481900493.8715+1
44II Otwarte Mistrzostwa UKSz Hetman 2012 - turniej A2012-06-04180318397.5104.515+45
45Wiosenny FIDElowiec w Hetmanie2012-05-2118341619143.0815-31
46II Otwarte Mistrzostwa Garnizonu Warszawa 2012_A2012-04-0218471766484.8815-13
47101st YMCA Winter 2012-C2012-03-28185718804.5115.1715-10
48Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza2012-02-2618361905593.615+21
4999th YMCA Autumn 2011-D2011-12-12183517558137.9315+1
50I Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa - Grupa A2011-10-09182618754.593.8715+9
51XXII Międzynarodowy Festiwal Szachowy Memoriał Józefa Kochana B2011-08-14180218515.593.8715+24
5292nd YMCA Spring 2011-D2011-06-2218061822494.3215-4
53III Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa - grupa A2011-04-1017881843593.7815+18
5488th YMCA Winter 2011-C2011-03-29180618533.5114.7315-18
55Otwarte Mistrzostwa UKSz Hetman _A - Mistrzostwa Garnizonu Warszawa 20112011-03-28181917813.584.415-13
56Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza2011-03-20180018983.562.2215+19

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Klub P.Z.Szach. (301 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)2017-10-05190419130.510.49150
2Klub PZSzach 248 Turniej Czwartkowy2016-09-0118991860231.6515+5
3Turniej Niepodległości W hołdzie założycielom II RP gr. A - Open2015-11-1119191764596.3915-20
4Klub PZSzach 193 Turniej Czwartkowy2015-06-25189519273.541.8415+24
5Klub PZSzach 174 Turniej Czwartkowy2015-02-05188319442.541.6815+12
6(FIDE) Mikołajkowy Otwarty Turniej Szachowy I - 3000 zl II - 2000 zl III - 1000 zl2014-12-06187220243.592.715+11
7Klub PZSzach 156 Turniej Czwartkowy2014-09-1818731827121.1215-1
8Klub PZSzach 122 Turniej Czwartkowy2014-01-0918371972451.615+36
9Klub PZSzach - 13 Turniej Czwartkowy2011-09-2218001948451.515+37

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych2017-07-01183620203.5112.8615+9
2III Turniej Akademii Arcymistrzów2016-03-3118261840594.3215+10
3Mistrzostwa Mazowsza w Szachach Błyskawicznych 20112011-09-24180019385.5123.7215+26
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)