ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20730)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26067);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36221)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (5622);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14266)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13266);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21878439 Ranking CA (Klasyczne):1158 (44)
ID CR: 64440 Ranking CA (Szybkie)1198 (121)
Nazwisko Imię:Krzaczkowska, Anna Ranking CA (Błyskawiczne)1310 (39)
Rok urodzenia:2005
Klub:UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski
Tytuł:III

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1III Memoriał Szachowy im. Marszałka Józefa Piłsudskiego - grupa A Dziewczęta2017-11-19110712164.572.4525+51
2XXVIII Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2017 Gr C Jun. 2003-20062017-07-02110412831.551.3525+3
3II Memoriał Szachowy im. Marszałka Józefa Piłsudskiego - OPEN2016-11-27106412353.571.8925+40
4Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w szachach do 12 lat dziewcząt2016-03-2010661284151.125-2
5Ferie z Szachami 2016 - Turniej klasyfikacyjny na kategorię trzecią - dziewczęta2016-02-18102112193.571.6825+45
6I Memoriał Marszałka Józefa Piłsudskiego - grupa A 2015-11-1510301238161.3825-9
7Wakacje z Szachami grupa B2015-08-1910291090372.9425+1

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Wojewódzki Turniej Mikołajkowy do 12 14 16 18 lat i OPEN - X Memoriał Marka Łobejko pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego2017-12-1012091438171.4725-11
2Mikołajkowy Turniej Szachowy "Szachiści grają dla Polonii 2018" - grupa C2017-12-0212171149242.3625-8
3X Jubileuszowy OTSz o "ZŁOTEGO JEŻA" 2017 Grupa C Juniorzy ur. 2002-20062017-10-2811991362382.2425+18
4Mistrzostwa Polski Juniorek w Szachach Szybkich - D122017-08-08122212584114.9525-23
5JANOWSKI TURNIEJ SZACHOWY 2017 (FIDE RAPID)2017-06-1112261400282.1625-4
6XII TSz o UŚMIECH DZIECKA Leżajsk 2017 - Grupa C Jun. ur. 2004-20082017-06-0412381236494.525-12
7II Turniej Szachowy o Puchar Wojewody Podkarackiego - Junior2017-04-22116613245.592.6125+72
8Wojewódzki Turniej Mikołajkowy do 12 14 16 18 lat i OPEN- IX Memoriał Marka Łobejko2016-12-1112101268293.7825-44
9Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w szachach szybkich do12 14 16 18 i OPEN2016-10-3011901367382.1625+20
10X Międzynar Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży Puchar Roztocza - juniorki2016-10-08118311613.563.1825+7
11XXVI Ogólnopolski Memoriał Szachowy Jana Gietki 2016 - Gr. C Jun. ur. 2001-20052016-09-2411721309382.5625+11
12Janowski Turniej Szachowy2016-06-05120612532.593.8725-34
13Wojewódzki Turniej Szachowy w ramach 90-lecia PZSzach - klasy IV-VI SP2016-05-1411771251472.825+29
14Turniej Szachowy o Puchar Wojewody Podkarpackiego - ur. 2005 i młodsi2016-04-23118711913.583.9225-10
15V Spartakiada Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej_Szkoła Podst. kl IV-VI- Dziewczęta2016-04-0812221069021.425-35
16I Mikołajkowy Turniej Szachowy "Szachiści grają dla Polonii 2015" - juniorki2015-12-0612491118364.0825-27
17VI Międzynarodowy Turniej Szachowy WIEŻA w Krasiczynie grupa Juniorek2015-11-2912501232121.0625-1

Tabela przeciwników
 
X Jubileuszowy OTSz o "ZŁOTEGO JEŻA" 2017 Grupa C Juniorzy ur. 2002-2006
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1w=12027IIBukała, Norbert1746UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski2004
2b=14405IIITomkowicz, Kamil1524GKS Szach-Mat Wiśniowa 2003
3w1Tabaka, Arkadiusz Sokołów Małopolski 2005
4b016871IISzumowicz, Weronika 1422GKSz Hetman Pilzno2006
5w040643Podulka, Kacper 1316LKS Parnas Stara Wieś2002
6w133013VKowalczuk, Krzysztof1094UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski2006
7b126498IVTytoń, Kacper1065UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski2006
8b012021IIIBratek, Dariusz 1595Wólka Podleśna2004
9w024032ITokarz, Izabela 1795KSz Gambit Przeworsk2007
 

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mistrzostwa Polski Juniorek w Szachach Błyskawicznych - D122017-08-09133513344.5115.525-25
2XXVIII Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2017 - Grupa C BLITZ2017-06-28127413925.593.0625+61
3OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI - SP - Klasa VI Dziewczęta2016-12-1912781435141.1625-4
4Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w szachach Błyskawicznych do 12 14 16 18 i OPEN2016-10-29125013337155.8525+28
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)