ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20730)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26066);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36221)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (6154);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14266)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13266);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1135660 Ranking CA (Klasyczne):1899 (212)
ID CR: 17206 Ranking CA (Szybkie)1958 (342)
Nazwisko Imię:Tracz, Marcelina Ranking CA (Błyskawiczne)1787 (78)
Rok urodzenia:1996
Klub:MKS MOS Wieliczka
Tytuł:I++

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1III Liga Małopolska Seniorów 20172017-11-1919221822142.5615-23
2III Liga Małopolska Seniorów 20162016-11-13191718882.542.1615+5
3Drużynowe Mistrzostwa Polski - II Liga2016-09-1119202003383.1225-3
4III Liga Małopolska Seniorów2015-11-08192016696.586.48250
5III Liga Małopolska Seniorów2014-11-1619291805585.3625-9
6Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów - II Liga2014-09-14191819524.594.0525+11
7DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW - II LIGA2014-08-02190417348.5117.9225+14
8III liga juniorów - Małopolska2014-05-18189416274.554.125+10
9Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Grupa B2014-05-04187817696.595.8525+16
10Mistrzostwa Polski Juniorów - Dziewczęta do lat 182014-03-3019061859495.1325-28
11XXIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2013 Gr-B2014-01-04186019864.582.6425+46
12DMP - I Liga juniorów'20132013-07-3018591823594.9525+1
13XXI Międzynarodowy F.Sz. im.Józefa Dominika Dobczyce'2013 Turniej A2013-07-1718501922493.625+9
14Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Grupa B2013-05-05184317885.595.2225+7
15Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek - D182013-03-24181818205.594.525+25
16Drużynowe Mistrzostwa Małopolski III Liga 20122012-11-18179617204.563.625+22
17Mistrzostwa Makroregionu Juniorów MP-PK - grupa dziewcząt do lat 172012-10-07176217217105.625+34
18DMP - I liga juniorów2012-07-2917861913292.9725-24
19Międzynarodowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Gr-B2012-05-0617981758484.4825-12
20Mistrzostwa Polski Juniorek do 16 lat2012-03-2418211786494.9525-23
21III Liga Małopolska Seniorów2011-12-1818021825594.2325+19
22Mistrzostwa Makroregionu MP-PK Dz-15 lat2011-10-2317791642564.0825+23
23XIX Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika Dobczyce'2011 Grupa B2011-07-24176717174.573.9925+12
24Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - I Liga2011-07-0217231822593.2425+44
25World School Chess Championship 2011 - G152011-05-0816871764341.5625+36
26Mistrzostwa Polski Juniorek do 16 lat2011-03-12167417204.593.9625+13
27DMP - I Liga juniorów2010-07-1416001762572.0325+74

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Akademickie Mistrzostwa Polski - Turniej Drużynowy 21-22.01.2017 Lublin2017-01-22197518561.542.6415-17
2Akademickie Mistrzostwa Polski Kobiet 20-21.01.20172017-01-2119751977484150
3Akademickie Mistrzostwa Polski - Turniej Drużynowy 16-17.01.20162016-01-1719871985373.525-12
4Akademickie Mistrzostwa Polski Kobiet 15-16.01.20162016-01-16203319063.585.3625-46
5X Międzynarodowy Memoriał Szachowy ks. prof. Antoniego Czaplińskiego2015-12-12201120745104.125+22
6Szachowe Potyczki w Powiecie Wielickim Gr-A ur. w 2002 r i starsi2015-11-2120201808575.3925-9
7Turniej szachowy z okazji 100-lecia połączenia Podgórza z Krakowem (OPEN)2015-09-2719872015583.6825+33
8WEEKEND SZACHOWY W GALERII BRONOWICE - OPEN2015-06-21196219645.594.525+25
9XII Otwarte Mistrzostwa MiG Niepołomice w Szachach Szybkich-Gr.A(ur.w 2001 i st)2015-05-2219971861253.425-35
10Turniej Szachowy o Szablę Tadeusza Kościuszki Gr-A (urodzeni w 2001 i starsi)2015-04-1820301865364.3225-33
11Małopolska Licealiada Młodzieży w szachach dziewcząt2015-02-11201117496.575.7425+19
12Krakowska Olimpiada Młodzieży - PGIM (dz)2015-01-23200017135.565.0425+11
13VIII OTWARTE MAŁOPOLSKIE LISTOPADOWE POTYCZKI SZACHOWE Gr-A ur. w 2001 i st.2014-11-22202118453.564.3825-21
14Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa D182014-08-07205318976.5117.8125-32
15XI Otwarte Mistrzostwa MiG Niepołomice w Szachach Szybkich-Gr.A(ur.w 2000r i st)2014-05-3020291828443.0425+24
16VIII Międzynarodowy Memoriał Szachowy Ks.Prof. Antoniego Czaplińskiego2013-12-07198220585.593.625+47
17X MEMORIAŁ STANISŁAWA ŁOBAZIEWICZA Turniej Główny2013-11-30191020665.592.6125+72
18Mistrzostwa Gminy Wieliczka w Szachach Grupa A ur. w 2002r i starsi2013-06-1719011688564.6225+9
19Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Finał Turniej 9 Gr-A GIM (ur. w 1999r. i starsi)2013-06-1219031888242.0825-2
20Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 8 Gr-A GIM (ur. w 1999r. i starsi)2013-05-08191217482.542.8825-9
21Turniej Szachowy o Szablę Tadeusza Kościuszki Gr-A (urodzeni w 1999 i starsi)2013-04-20192317664.574.9725-11
22Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 7 Gr-A GIM (ur. w 1999r. i starsi)2013-04-10192617553.553.6525-3
23Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 6 Gr-A GIM (ur. w 1999r. i starsi)2013-03-13190117484.553.525+25
24Weekend Szachowy w Galerii Krakowskiej - gr. U172013-03-0919111983262.425-10
25Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 4 Gr-A GIM (ur. w 1999r. i starsi)2013-01-0819161735232.2225-5
26XIV Memoriał Władysława Krzywonosa - Seniorzy2012-12-1519192219010.1525-3
27IX Memoriał Stanisława Łobaziewicza - open2012-12-0118582026592.5225+61
28"Małopolskie listopadowe potyczki szachowe" Gr-A ur. w 99r i starsi2012-11-21185717802.542.4425+1
29Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 1 Gr-A GIM (ur. w 1999r. i starsi)2012-10-1018581775353.0525-1
30Citi Handlowy Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Dziewczęta do 16 lat2012-08-04184318476115.3925+15
31XI Festyn o Puchar Wójta Gminy Biskupice Gr-A2012-06-2418751768021.325-32
32Mistrzostwa Gminy Wieliczka w Szachach Grupa A ur. w 2001r i starsi2012-06-1818611766574.4125+14
33Turniej Drużynowy Szkół o puchar Małopolskiego Kuratora Oświaty (GIMNAZJA)2012-06-15186816274.564.825-7
34Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 9 Gr-A GIM (ur. w 1998r. i starsi)2012-06-13188918261.542.3625-21
35Międzynarodowy Memoriał Szachowy im. Dr Edwarda Arłamowskiego2012-06-0218851907362.8225+4
36IX Otwarte Mistrzostwa MiG Niepołomice w Szachach Szybkich-Gr.A(ur.w 98r i st)2012-05-2518951759353.425-10
37Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 8 Gr-A GIM (ur. w 1998r. i starsi)2012-05-1618911813231.8325+4
38Turniej Szachowy o Szablę Tadeusza Kościuszki Gr-A (urodzeni w 1998 i starsi)2012-04-21188818463.563.3625+3
39Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 7 Gr-A GIM (ur. w 1998r. i starsi)2012-04-1118961770353.3525-8
40MAŁOPOLSKA GIMNAZJADA MŁODZIEŻY W SZACHACH - GRUPA C - DZIEWCZĘTA2012-03-26185617096.574.925+40
41Weekend Szachowy w Galerii Krakowskiej - turniej U172012-03-1118881907273.2925-32
42Weekend Szachowy w Galerii Krakowskiej - turniej open2012-03-1018702003241.2825+18
43Gimnazjada w szachach - etap powiatowy DZ2012-01-1218461560665.0425+24
44Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 4 Gr-A GIM (ur. w 1998r. i starsi)2012-01-11183817433.553.1525+8
45Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 3 Gr-A GIM (ur. w 1998r. i starsi)2011-12-14183816853.553.5250
46XI Powiatowy Turniej Szachowy z Okazji Świętego Mikołaja Gr-B DZ2011-12-06183215374.554.2525+6
47"Szachowe Potyczki w Powiecie Wielickim" Gr-A ur. w 98r i starsi2011-11-23178617614.552.6525+46
48Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 2 Gr-A (ur. w 1998 i starrsi)2011-11-09178316563.553.3525+3
49IX Powiatowy Tur. Szach. z Ok. Święta Niepodległości o Puchar Starosty Gr-B DZ2011-11-0717831511564.98250
50Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 1 Gr-A ur. w 1998 i starrsi2011-10-05176716872.531.8325+16
51II SPOTKANIE SZACHOWE NA MYŚLENICKIM RYNKU - grupa OPEN2011-07-0317301920361.525+37
52Turniej o Puchar Wójta Gminy Biskupice - Grupa A urodzeni w 1997 i starsi2011-06-1917171725231.4725+13
53Mistrzostwa Miasta i Gminy Wieliczka w szachach szybkich Gr. A ur. w 2000 i st.2011-06-13169918072.551.7525+18
54Międzynarodowy Memoriał Szachowy im. Dr Edwarda Arłamowskiego2011-06-12167018313.582.3225+29
55Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 9-Finał Gr-GIM2011-06-0816831870020.5225-13
56VIII Otwarte Mistrzostwa MiG Niepołomice w Szachach Szybkich-Gr.A (ur.w 97r i st.)2011-05-2716781760120.7825+5
57MAŁOPOLSKA GIMNAZJADA MŁODZIEŻY W SZACHACH - GRUPA C - DZIEWCZĘTA2011-04-1916821451343.1625-4
58Turniej Drużynowy Szkół o puchar Małopolskiego Kuratora Oświaty (GIMNAZJA)2011-04-11164916983.552.1525+33
59Weekend Szachowy w Galerii Krakowskiej gr. E - juniorzy do lat 152011-04-02162317303.572.4525+26
60Turniej Szachowy o Szablę Tadeusza Kościuszki Gr-A ur. w 1997r i starsi2011-03-2616001777241.0825+23

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1V Turniej Szachowy o Wieżę Wolności - turniej drużynowy juniorów2014-10-24179015909129.1225-3
2Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów - blitz2014-05-01174820053.5101.825+42
3IV Turniej o Wieżę Wolności - Ind. Mistrz. Małopolski Juniorów P-5' (gr. U18)2013-10-27174317585104.825+5
4IV Turniej o Wieżę Wolności - Drużynowe Mistrzostwa Małopolski Juniorów P-5'2013-10-2517631562696.8425-20
5XXI Turniej "dwójek" i rodzin im. E. Miki P-10' Dobczyce'20132013-07-1817861747494.9525-23
6Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów - Impreza towarzysząca - Turniej BLITZ2013-03-20181318033.594.5925-27
7Turniej Szachowy o Wieżę Wolności - Drużynowe MMJ w szachach błyskawicznych2012-11-0218011555786.4825+12
8Citi Handlowy Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Dziewczęta do 16 lat2012-08-05180017696115.9425+1
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)