ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20728)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26067);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36221)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (5020);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14266)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13268);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1122681 Ranking CA (Klasyczne):2368 (180)
ID CR: 6127 Ranking CA (Szybkie)2400 (216)
Nazwisko Imię:Szczepkowska, Karina Ranking CA (Błyskawiczne)2369 (225)
Rok urodzenia:1987
Klub:MKSz Rybnik
Tytuł:IM

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Arcymistrzowski Turniej Kołowy Kobiet im. Krystyny Hołuj-Radzikowskiej2017-12-0623832374142.0415-15
2Drużynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga2017-11-2623732159332.3115+10
3XVIII DRUŻYNOWE ROZGRYWKI SZACHOWE OKRĘGU RYBNICKIEGO - 20172017-05-1723682285110.6115+5
4Budimex Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet'20172017-03-30236423065.595.2215+4
5Sygnity Ekstraliga 20162016-10-0923722283595.5815-8
6MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. A2016-07-16236123303.552.715+11
7BUDIMEX INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET2016-04-07237722934.595.5815-16
8DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - II LIGA2015-09-13238222122.542.8815-5
9MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. A2015-07-18238423244.584.6415-2
10BUDIMEX Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach2015-04-01237722556.596.0315+7
11Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów - II Liga2014-09-1423522233553.315+25
12III Liga Śląska Seniorów2014-04-2723572186464.3815-5
13Budimex Mistrzostwa Polski Kobiet2014-04-02235622825.595.415+1
14XXXI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY RYBNIK 2013 - Open FIDE2013-12-3123532162796.7515+3
15Druzynowe Mistrzostwa Polski Sygnity Ekstraliga 2013-09-15235422635.595.5815-1
16Budimex Mistrzostwa Polski Kobiet2013-04-2123442280695.3115+10
17DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - QUATRA EKSTRALIGA2012-09-30231922215.563.7815+25
18II Memorial of Krystyna Holuj-Radzikowska2012-07-0923132210342.5615+6
1965.Otwarte Mistrzostwa Warszawy 2012 - Open A2012-06-03231522554.584.6415-2
20XIII DRUŻYNOWE ROZGRYWKI SZACHOWE OKRĘGU RYBNICKIEGO - 20122012-05-1623122107110.7615+3
21Mistrzostwa Ursusa Kobiet2012-05-13230420066.575.9515+8
22Budimex Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet2012-02-2623112234595.4915-7
23Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet 20112011-12-04232921442.553.715-18
24DMP - II liga seniorów 2011-09-11229823076.594.4115+31
25I międzynarodowy turniej im.K.Hołuj-Radzikowskiej2011-08-14228821954.563.7815+10
26MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY im. M.Najdorfa gr. A2011-07-2223012222484.8815-13
27DMP - II Liga seniorów2010-09-12230022255.595.415+1

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XIII Międzynarodowy Memoriał Szachowy Wiesława Hanczarka2017-06-04239222716.595.9415+8
2II Ogólnopolski Memoriał im. Karola Zieleźnika2016-11-11238722893.553.1515+5
3IV Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa OPEN - turniej otwarty2016-05-08239022013.553.7515-3
4WEEKEND SZACHOWY W SILESIA CITY CENTER - OPEN2016-04-1623852203796.6615+5
5Akademickie Mistrzostwa Polski - Turniej Drużynowy 16-17.01.20162016-01-1723752128897.2915+10
6Akademickie Mistrzostwa Polski Kobiet 15-16.01.20162016-01-16235321378.597.0215+22
7XI OTWARTE MISTRZOSTWA RYDUŁTÓW w SZACHACH2015-09-1223432173564.3215+10
8VII Rycerski Turniej Szachowy na Zamku w Baranowie Sandomierskim Grupa A - Seniorzy2015-08-30235721915.596.4815-14
9XI Międzynarodowy Memoriał Szachowy im. Wiesława Hanczarka2015-06-06235322146.596.2115+4
10Królewski Gambit Radomia gr. A2015-05-31236722304.585.4415-14
11III Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa OPEN - turniej otwarty2015-03-2223712173575.3215-4
12Akademickie Mistrzostwa Polski - Turniej Drużynowy 11-12.01.20152015-01-12236721237.597.215+4
13Akademickie Mistrzostwa Polski Kobiet 10-11.01.20152015-01-1123712118797.2915-4
14VIII Memoriał Szachowy "Dziewięciu z Wujka" - Grupa Open2014-11-2223822215585.7615-11
15XVII Królewski Gambit Radomia gr. A2014-05-25234923256.584.2415+33
16Akademickie Mistrzostwa Polski - Turniej Drużynowy 18-19.01.20142014-01-19233120828.597.2915+18
17IX Międzynarodowy Memoriał im Wiesława Hanczarka - TURNIEJ OPEN2013-09-22235421564.586.0815-23
18XXII Memoriał Adolfa Anderssena - turniej eliminacyjny2013-06-30235022066.596.2115+4
19TURNIEJ SZACHOWY z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja - Open2013-05-0323502231695.94150
20Budimex Mistrzostwa Polski Kobiet - Dogrywki2013-04-21233623933.562.5215+14
21Akademickie Mistrzostwa Polski - Turniej Drużynowy 12-13.01.20132013-01-1323592158364.5615-23
22XXI MEMORIAŁ ADOLFA ANDERSSENA2012-07-01234522355.574.5515+14
23Akademickie Mistrzostwa Polski - Turniej Drużynowy2012-01-08233020747.586.4815+15
24Akademickie Mistrzostwa Polski Kobiet2012-01-07232520927.597.1115+5
25VII Międzynarodowy Memoriał Szachowy im Wiesława Hanczarka - Grupa OPEN2011-10-16232122145.585.215+4
26PUCHAR RYBNIKA P-152011-10-01231321946.595.9415+8
27XX MEMORIAŁ ADOLFA ANDERSSENA2011-07-11230022146.595.5815+13

Tabela przeciwników
 
Królewski Gambit Radomia gr. A
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1w1505ISoćko, Weronika1769KSz Polonia Warszawa2000
2b01167GMPiorun, Kacper2546KSz Stilon Gorzów Wlkp.1991
3w16340IWolski, Jerzy 1927Pionki1952
4b=646I+Kuspak, Aleksander2209LUKKS Kielce1995
5w0958mNurkiewicz, Maciej2307LKS Wrzos Miedzyborów1979
6b1IKyrychenko, MykolaLwow2000
7w02147FMSkawiński, Arkadiusz 2384SzUKS Gostmat 83 Gostynin 1988
8b15782IWolochowicz, Piotr1848Warszawa1959
9w1552kKowalski, Igor2195KSz Polonia Warszawa2001
 

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Błyskawicznych2017-07-0223692126121512150
2Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Błyskawicznych2017-07-01234821447.586.0815+21
3MOKATE XXVIII Międzynarodowy Turniej Szachowy2017-04-3023192221785.0415+29
4Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Blyskawicznych 20162016-06-122348217591510.9515-29
5Druzynowe Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Blyskawicznych 20162016-06-11235721199129.615-9
6XX MOKATE OPEN O PUCHAR ADAMA MOKRYSZA W RAMACH GP GMINY GOLESZÓW2015-11-29235122268.5128.0415+6
7 Turniej z okazji Święta Niepodległości o Puchar Władysława Winiarczyka - Grupa A OPEN2015-11-28233422468116.8215+17
8Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Blyskawicznych 20152015-06-212330208010129.7215+4
9Druzynowe Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Blyskawicznych 20152015-06-20232421113.543.0815+6
10MOKATE OPEN XV Międzynarodowy Turniej Szachowy - blitz 2014-12-07234121137.5118.6915-17
11Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Blyskawicznych 20142014-10-19233421269118.4715+7
12Druzynowe Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Blyskawicznych2014-10-1823362188464.215-2
13Mistrzostw Katowic w szachach błyskawicznych2014-05-03232122658126.9615+15
14MOKATE OPEN - VIII MIĘDZYNARODOWY BŁYSKAWICZNY TURNIEJ SZACHOWY (do FIDE)2013-12-08231721897106.715+4
15Turniej szachów błyskawicznych Police Open 20132013-07-14231321634.564.215+4
16Mistrzostwa Katowic w Szachach Błyskawicznych2013-05-04230921608117.715+4
17Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów - Impreza towarzysząca - Turniej BLITZ2013-03-20231221007.5107.715-3
18Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Szachach Błyskawicznych2013-03-02228722129.5137.815+25
19European Blitz Chess Championship 20122012-12-1422812273352.5515+6
20European Blitz Chess Championship 20112011-12-16227821326.596.315+3
21Mistrzostwa Mazowsza w Szachach Błyskawicznych 20112011-09-24229821627.5138.8415-20
22Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Błyskawicznych2011-05-29230021487.5117.715-2
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)