ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20713)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11400);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13250);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1107100 Ranking CA (Klasyczne):2277 (54)
ID CR: 3996 Ranking CA (Szybkie)2309 (22)
Nazwisko Imię:Krogulski, Grzegorz Ranking CA (Błyskawiczne)
Rok urodzenia:1975
Klub:GKSz Hetman Pilzno
Tytuł:m

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1DMP - IV Liga Szachowa Seniorów PK 2016 Grupa B2016-12-0422822049232.3715-5
2DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - II LIGA2015-09-1322772222584.6415+5
3Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów - II Liga2014-09-1422872314383.6815-10
4DMP - II Liga seniorów2013-09-15231023052.584.0815-23
5Drużynowe Mistrzostwa Polski w szachach II Liga 2012-09-0923442276395.3115-34
6DMP - II liga seniorów 2011-09-11231423126.594.515+30
7DMP - II Liga seniorów2010-09-1223002335594.0515+14

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1VIII Turniej Szachowy o Puchar Firmy "Omega" Pilzno - Grupa A2012-07-1523062142685.7615+3
2Turniej Szachowy o "ZŁOTĄ WIEŻĘ" Finał Wojewódzki PK 20122012-05-13229820824.553.915+8
3VII Turniej Szachowy o Puchar Firmy Omega Pilzno - Grupa A Ranking powyżej 16002011-07-17230021186.596.6615-2

Tabela przeciwników
 
Turniej Szachowy o "ZŁOTĄ WIEŻĘ" Finał Wojewódzki PK 2012
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1w12365IIPiersiak, Krystian1695WKS Górnovia Górno2001
2w=146CMLewicki, Mirosław2417LKSz GCKiP II Czarna1995
3b12757IIFilak, Ryszard1849Stowarzyszenie Nasz Rymanów1949
4w12763IIHalecki, Grzegorz 1821Stowarzyszenie Nasz Rymanów1969
5b11485ISzeglowski, Tomasz1977LKSz GCKiP Czarna 1997
 

 
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)