ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20636)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (25649);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (35731)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (776);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14115)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13015);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500]

Lista rankingowa zawodników (szachy błyskawiczne)
1GMSoćko, Bartosz KSz HETMAN Katowice 2649N:241
2IMKlekowski, Maciej TS WISŁA Kraków 2609N:519
3GMPakleza, Zbigniew SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2609N:324
4FMBardeli, ŁukaszLKS Chrobry Gniezno 2605N:722
5GMCyborowski, Łukasz LKS Wrzos Miedzyborów2589N:254
6GMTazbir, MarcinLKS Wrzos Miedzyborów2579N:259
7GMMarkowski, Tomasz Akademia Szachowa Gliwice 2577N:50
8GMMaksimenko, AndreiŻTMS Baszta Żnin2565N:115
9GMHeberla, BartłomiejKSz Stilon Gorzów Wlkp.2561N:335
10FMKosakowski, Jakub SG 8 STO Białystok 2555N:662
11GMBartel, Mateusz KSz Polonia Wrocław2550N:117
12GMAntoniewski, RafalŻTMS Baszta Żnin2548N:71
13GMKempiński, RobertKSz Miedź Legnica2545N:38
14GMOlszewski, MichałAkademia Szachowa Gliwice 2538N:133
15GMMalaniuk, Vladimir PAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska 2533N:104
16GMJaracz, Pawel ŻTMS Baszta Żnin2531N:89
17GMŚwiercz, Dariusz KSz Polonia Wrocław2529N:24
18GMMoranda, Wojciech KSz Polonia Wrocław2522N:43
19GMCzarnota, PawełAkademia Szachowa Gliwice 2521N:32
20GMMitoń, Kamil KSz HETMAN Katowice 2521N:139
21IMMikrut, Dariusz TS Wisła Kraków 2521N:220
22GMNavara, David KSz HETMAN Katowice 2517N:13
23GMMiśta, AleksanderKSz Miedź Legnica2514N:104
24GMMacieja, BartłomiejKSz Polonia Warszawa2514N:24
25GMDziuba, MarcinSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2513N:87
26IMOrzech, Dominik RPW Okucia Budowlane Łódź2510N:193
27IMNasuta, GrzegorzMUKS Stoczek 45 Białystok2509N:924
28GMShishkin, Vadim 2507N:10
29IMStachowiak, Kamil KSz Polonia Wrocław2505N:571
30GMSimantsev, MikhailRPW Okucia Budowlane Łódź2505N:10
31GMSergeev, Vladimir Ukraina 2504N:11
32GMWojtaszek, RadosławMTS Kwidzyn 2503N:13
33GMZhigalko, SergeiLKS Pasjonat Dankowice2501N:11
34GMDuda, Jan-Krzysztof MKS MOS Wieliczka 2499N:89
35GMJakubiec, Artur SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2496N:97
36GMGajewski, GrzegorzKSz HETMAN Katowice 2493N:141
37GMKuczyński, Robert2490N:16
38GMWarakomski, TomaszAkademia Szachowa Gliwice 2488N:184
39GMTomczak, JacekAkademia Szachowa Gliwice 2484N:151
40FMSteczek, Marcin TS-R Hetman Konin 2482N:361
41GMKrasenkow, Michal KSz Stilon Gorzów Wlkp.2480N:27
42FMDudzinski, PiotrOTSz Ostrów Wielkopolski 2477N:162
43GMJedynak, RadosławSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2476N:32
44GMJakubowski, Krzysztof KSz Silesia Racibórz 2475N:94
45GMGdański, Jacek KSz HETMAN Katowice 2474N:109
46GMDragun, Kamil KSz Stilon Gorzów Wlkp.2472N:155
47IMBrodowski, PiotrWisznia Mała 2468N:209
48FMLicznerski, Łukasz SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2466N:308
49FMPlichta, KamilBiały Król Wisznia Mała2463N:480
50GMBulski, Krzysztof KSz HETMAN Katowice 2459N:260
51GMPiorun, KacperKSz Stilon Gorzów Wlkp.2456N:128
52IMSieciechowicz, Marcin KSz Miedź Legnica2454N:185
53GMBobras, Piotr ŻTMS Baszta Żnin2451N:26
54IMGolubka, PetroMKS Sandecja Nowy Sącz 2450N:88
55GMSoćko, MonikaKSz HETMAN Katowice 2449N:169
56IMKuźmicz, KrystianWKS Kopernik2448N:119
57IMShkapenko, PavelKaliningrad 2441N:32
58FMPiesik, Piotr Uniwersytet Ekonomiczny Katowice2441N:821
59IMLuch, Michał Biały Król Wisznia Mała2439N:80
60IMMatlak, Marek KS 64 Zielona Góra 2438N:61
61IMUrban, KlaudiuszAkademia Szachowa Gliwice 2436N:112
62mBudrewicz, KrzysztofMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn2435N:259
63kŻochowski, KacperMUKS Stoczek 45 Białystok2427N:805
64GMZezulkin, Jurij KSz Odrodzenie Kożuchów 2424N:93
65IMDubiel, Jacek KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2423N:28
66IMLubczyński, Rafał LKS Chrobry Gniezno 2422N:77
67IMKrysztofiak, Marcin ŻTMS Baszta Żnin2421N:81
68GMGrabarczyk, Mirosław ŻTMS Baszta Żnin2419N:355
69kKyć, Jerzy TS Wisła Kraków 2419N:528
70IMShkuran, Danylo LUKKS Kielce2418N:26
71FMWiewióra, Eneasz SSz Gminy Pawłowice2415N:694
72IMPędzich, Dominik KSz Polonia Warszawa2415N:53
73IMStrzemiecki, Zbigniew MLKS Nadnarwianka Pułtusk2414N:175
74IMSabuk, PiotrWKS Kopernik Wrocław 2414N:420
75IMKoziak, Vitali WIEŻA PĘGÓW 2414N:183
76kKumor, Lukasz KS Korona Kraków 2412N:866
77kOlszewski, AndrzejLUKSz Orient Sokółka2412N:191
78IMPisuliński, JanKSz Stilon Gorzów Wlkp.2410N:7
79IMChojnacki, KrzysztofLKS Chrobry Gniezno 2410N:73
80IMKrzyżanowski, Marcin KSz Silesia Racibórz 2408N:180
81IMZawadzki, StanisławKSz Miedź Legnica2407N:77
82IMDobrowolski, PiotrKSz Polonia Wrocław2407N:123
83mOliwa, MarekKSz Odrodzenie Kożuchów 2405N:131
84IMSzymczak, ZbigniewSSz BDK Biskupiec 2405N:20
85IMPańczyk, Krzysztof SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2404N:57
86IMBobula, Mateusz TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 2404N:60
87CMTeclaf, PawełKKS Ormuzd Kartuzy2404N:435
88IMSkalski, MichałTS Wisła Kraków 2402N:11
89IMSzoen, DariuszSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2401N:10
90IMSapis, WitalisGKSz Solny Grzybowo 2401N:30
91IMAliavdin, Nikolai Stowarzyszenie AS Płock2400N:22
92IMFrączek, DanielKSz Miedź Legnica2399N:46
93IMKhamitskiy, SergeiBiałoruś2399N:182
94IMKalinin, Oleg KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2398N:32
95IMPiński, JanKU AZS UW w Warszawie 2397N:31
96IMHnydiuk, Aleksander Wieża Pęgów2395N:23
97IMSkalik, Przemysław Głogów2395N:17
98IMWeichhold, Paweł SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2393N:306
99IMRutkowski, Maciej WIEŻA PĘGÓW 2393N:15
100IMDrozdowski, KacperUKS Rotmistrz Grudziądz2392N:93
101IMSzymański, MarcinLKS Wrzos Miedzyborów2390N:48
102IMPieniążek, ArturKSz Miedź Legnica2390N:22
103IMNguyen, Piotr WIEŻA PĘGÓW 2388N:90
104FMPrzybylski, WojciechAkademia Szachowa Gliwice 2388N:188
105GMSchmidt, Włodzimierz Akademia Szachowa Gliwice 2387N:73
106mLewtak, DamianDębica 2386N:300
107IMKsięski, ZbigniewKSz DRAKON Lublin 2386N:22
108FMBartel, Michał LKS Wrzos Miedzyborów2385N:205
109IMBielczyk, Jacek PROGRES Katowice2384N:24
110mTustanowski, Robert LKS Zarzewie Prudnik2381N:179
111FMJanaszak, Dawid SAPBER Dawid Janaszak Poznań 2379N:176
112mMarszałek, MaciejRzeszów2378N:102
113IMCzerwoński, Aleksander KSz Stilon Gorzów Wlkp.2377N:74
114FMŁobejko, RafałCENTRUM METAL ODCZYNNIKI CHEMICZNE Inv. Falenty 2377N:57
115IMSłaby, Jerzy MLKS NADNARWIANKA Pułtusk2375N:19
116IMBorkowski, Franciszek WKSz HETMAN 2374N:22
117FMBargłowski, FilipKS LAURA Chylice2374N:77
118FMTomczak, Mikołaj ILO Leszno2374N:241
119k+Kowalczyk, Paweł Wieża Pęgów2372N:161
120IMSzczepkowska, KarinaMKSz Rybnik 2369N:225
121IMButkiewicz, Łukasz Biały Król Wisznia Mała2367N:88
122IMSygulski, Bogusław GKSz Hetman Pilzno2367N:21
123IMSznapik, Aleksander 2365N:23
124mDeszczynski, Adam 2364N:122
125FMDudzinski, PawelPZSzach 2363N:225
126IMŻeberski, JakubKSz Polonia Wrocław2362N:189
127IMCzakon, Jakub SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2362N:20
128kDowgird, Filip WIEŻA PĘGÓW 2358N:440
129IMSadzikowski, Daniel KSz Polonia Wrocław2356N:106
130IMWieczorek, OskarKSz Polonia Wrocław2354N:159
131FMBednarek, Sylwester MLKS Ostródzianka Ostróda 2353N:162
132IMJasnikowski, Zbigniew WKSz GANT HETMAN2353N:39
133mMyć, MarcinKSz Skoczek Siedlce 2353N:30
134mJaroch, Karol SSz GMINY PAWŁOWICE2352N:527
135IMAdamski, AndrzejWarszawa2351N:36
136FMKula, RobertKSz Pod Wieżą Szczecin2350N:252
137k++Reza, WojciechSzUKS GOSTMAN 83 Gostynin 2349N:623
138mPrzedmojski, RafalKU AZS UW w Warszawie 2349N:174
139FMJanik, Igor 2348N:294
140mJanczarski, Michał TKKF Drogowiec Kraków2347N:158
141kKaleta, BłażejKSz HETMAN Katowice 2347N:167
142WGMKulon, KlaudiaMKS przy MDK Trzcianka2344N:267
143Razin, VadimKhmelnitskyi2344N:57
144I++Brzeziński, MateuszUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2343N:486
145mSzadkowski, Kamil UKS Smecz Konin 2343N:349
146mStoma, Paweł KSz DRAKON Lublin 2339N:192
147IMKołosowski, MateuszWKS KOPERNIK2338N:31
148FMGralka, JulianBKS Chemik Bydgoszcz2338N:24
149IMKiedrowicz, Jan UKS ÓSEMKA Chojnice2337N:49
150mBrzeski, Maciej TS Wisła Kraków 2337N:43
151kPolkowski, PiotrKSz DRAKON Lublin 2336N:133
152GMKanarek, Marcel KSz Stilon Gorzów Wlkp.2335N:64
153FMKucza, KarolŻKSz Żary 2335N:365
154IMSzeląg, Marcin Akademia Szachowa Gliwice 2334N:81
155FMSzóstko, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok2333N:387
156kMucha, RomanMKS MOS Wieliczka 2327N:226
157mKosiorek, Marek UKS Rotmistrz Grudziądz2326N:51
158kDoniec, Andrzej KKSz Kraków2326N:915
159IMJarmuła, Łukasz KSz HETMAN Katowice 2325N:311
160FMKuzioła, Mateusz TS Wisła Kraków 2324N:11
161mKoc, PrzemysławGdańsk 2324N:162
162WGMMichna, Marta KSz HetMaN Szopienice Katowice2323N:17
163FMBorysiak, BoguslawUKSz Hetman Warszawa2323N:6
164kMazurkiewicz, Michał Citibank2323N:168
165I++Bokiej, Przemysław BKS Chemik Bydgoszcz2322N:140
166IMMaciejewski, AndrzejNOK Nakło2322N:41
167FMMarkiewicz, Jacek KSz HETMAN Katowice 2321N:33
168Olhovik, Andrei Grodno2321N:16
169FMTymrakiewicz, RafałSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2319N:432
170FMMirosław, MichałKSz DRAKON Lublin 2317N:83
171I++Gumularz, SzymonKSz Polonia Wrocław2316N:291
172FMTworuszka, MichałKSz HETMAN Katowice 2316N:35
173FMGerasimenyk, Mikhail2316N:18
174kChmiel, MarcinKKSZ Kraków2315N:328
175mŚwicarz, MaciejMDK Fabryczna Polonia Wrocław2315N:271
176FMKarpus, Michał UKS Rotmistrz Grudziądz2315N:321
177k+Gbyl, Andrzej KKSz Kraków2315N:580
178kStróżyk, Tomasz Poznań 2314N:171
179IMMatuszewski, MichałTS Wisła Kraków 2313N:72
180FMRudolf, Michał ZMCh Polska YMCA Warszawa 2313N:9
181FMSkawinski, ArkadiuszBiały Król Wisznia Mała2313N:276
182FMSzwed, JacekKSz HETMAN Katowice 2313N:130
183FMToczek, Grzegorz2312N:6
184FMSpisak, Czeslaw MUKS Stoczek 45 Białystok2312N:7
185mJurkiewicz, Krzysztof UKS Zawisza Kolbudy 2312N:7
186kŚliwicki, Damian UKS OPP Toruń2311N:564
187kMucha, PiotrKSz HETMAN Katowice 2308N:676
188mKukawski, MaciejKSz Polonia Warszawa2308N:13
189FMDelekta, PiotrMTSz Mińsk Mazowiecki2307N:7
190WGMDworakowska, Joanna KSz Polonia Warszawa2306N:42
191kKlepaczka, Tomasz KS LogIN Skierniewice 2305N:114
192WGMMajdan, Joanna WIEŻA PĘGÓW 2305N:84
193IMBarski, Radosław TS Wisła Kraków 2302N:284
194FMWojcieszyn, Jacenty KSz DRAKON Lublin 2302N:11
195kMiś, Mieszko LKSz GCKiP Czarna 2302N:248
196FMMaciejczak, Jakub OTSz Ostrów Wielkopolski 2301N:11
197k++Jagodziński, Piotr WIEŻA PĘGÓW2301N:323
198IMSochacki, ChristopheUMKSz Jaćwież Suwałki2299N:17
199FMPaszewski, MateuszUKS Hetman Częstochowa 2298N:405
200mDługosz, JędrzejKSz Miedź Legnica2298N:100
201CMLewicki, MirosławLKSz GCKiP Czarna 2297N:164
202FMMarkiewicz, Jerzy GKSz Hetman Pilzno2297N:9
203FMKozłowski, WaldemarUKS Debiut Dziesiątka Olsztyn2297N:9
204mSopur, Lech RPW Okucia Budowlane Łódź2296N:75
205IMLeniart, ArkadiuszTS Wisła Kraków 2296N:24
206WIMLach, AleksandraUKS Hetman Częstochowa 2296N:125
207I++Suliborski, Jakub MTSz Mińsk Mazowiecki2295N:406
208mMickiewicz, Piotr UKS TSz Zieloni Zielonka2295N:129
209IMAdamski, JanKSz Polonia Warszawa2295N:252
210IMŁagowski, Patryk Warszawa2293N:98
211IMKostyra, StanislawMUKS Stoczek 45 Białystok2293N:1340
212FMMolenda, Marcin UKS Pionier Jastrzębie Zdrój2291N:162
213kWalter, SzymonUKS 21 Podlesie 2291N:387
214IMMroziak, Maciej Akademia Szachowa Mokate2291N:206
215k+Bieliński, Dariusz LKSz Caissa Lubsko2291N:172
216FMPolok, Kacper KSz Silesia Racibórz 2290N:520
217FMJanocha, Wiesław MUKS MDK Śródmieście Wrocław2290N:104
218IMRajlich, IwetaKSz Polonia Wrocław2290N:38
219FMUstianovich, NazarUKS przy SP 8 Chrzanów 2289N:8
220k+Kukuła, Paweł UKS Rotmistrz Grudziądz2287N:226
221mKrzywicki, DariuszOlsztyn 2286N:28
222mProtaziuk, Grzegorz LKS Wrzos Miedzyborów2283N:52
223kCajbel, MaciejKS AZS Wratislavia Wrocław 2282N:98
224FMPacuszka, TomaszUKS Rotmistrz Grudziądz2280N:200
225FMKoćwin, Bartosz Strzelec Strzelce Opolskie 2280N:20
226mWandzik, Wojciech Politechnika Śląśka Gliwice2279N:63
227k+Gierulski, KamilRzKSz Rzeszów2279N:245
228FMTokarski, Łukasz MCKiS Jaworzno2279N:11
229FMSroczynski, MaciejKTS Kalisz2279N:160
230mDworakowski, Lukasz Resort Rolnictwa2278N:9
231kBugalski, Michał UKS Zawisza Kolbudy 2277N:142
232mTregubov, AndreiRosja 2277N:10
233FMDabek, RomanKSz HETMAN Katowice 2275N:11
234mNurkiewicz, MaciejLKS Wrzos Miedzyborów2274N:189
235FMJasik, KrzysztofKSz Polonia Wrocław2273N:18
236mCieśla, Adam UKS Hetman Częstochowa 2273N:11
237FMStypka, Mieczysław AZS Poznań 2272N:13
238FMMotyka, Michał LKS Pasjonat Dankowice2272N:60
239I++Kaczmarek, ArkadiuszMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn2272N:208
240kJaroch, PawełUMKSz Jaćwież Suwałki2271N:277
241k+Eggink, Ryszard UKS Łady Raszyn2271N:140
242FMSwic, WaldemarRPW Okucia Budowlane Łódź2271N:11
243k+Kowalczyk, Rafał LKS PARK Starzenice 2270N:375
244IMMasternak, Grzegorz KSz HETMAN Katowice 2270N:86
245FMBronowicki, Mateusz Biały Król Wisznia Mała2269N:56
246mMurawski, GrzegorzKSz Odrodzenie Kożuchów 2268N:16
247FMGrycel, Kamil AliorBank S.A.2268N:47
248FMRakowiecki, TomaszRPW Okucia Budowlane Łódź2267N:9
249kBorawski, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok2266N:161
250kGmaj, Krzysztof SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2265N:246
251kSłabek, Grzegorz TS Wisła Kraków 2264N:656
252mKasperek, Ryszard MKSz GRYF Dębica 2262N:43
253kRoszkowski, Rafal MUKS Stoczek 45 Białystok2261N:46
254IMSarwiński, Mirosław SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2261N:39
255ILepiarczyk, WojciechTKKF Drogowiec Kraków2260N:126
256k+Szymanski, PiotrLZS Victoria Chróścice2259N:41
257mIzbiński, BartłomiejKSz Miedź Legnica2259N:11
258I+Piotrowski, PawełCAISSA PION Zielona Góra 2259N:193
259WGMZawadzka, Jolanta KSz Polonia Wrocław2258N:16
260WGMBartel, Marta Biały Król Wisznia Mała2257N:100
261FMChojnicki, ZenonKSz SDK-Lotnik Mielec 2257N:21
262I++Kowalczyk, MariuszLKS PARK Starzenice 2257N:313
263mZieliński, Przemysław UKS GONIEC Staniątki 2257N:16
264CMDubiński, MateuszWKS Kopernik2256N:21
265IMFilipowicz, Andrzej 2256N:127
266k+Paprocki, JaroslawPKS Wiatrak Bydgoszcz 2255N:290
267FMFudalej, MichałMGF Projekt Sp. z o.o. Ruda Śląska2255N:18
268kKopczyk, Daniel LKS Sanovia Lesko 2254N:92
269WGMBrustman, Agnieszka dzika karta 2254N:15
270k+Olszewski, MarekBKS Chemik Bydgoszcz2253N:772
271kZakrzewski, Marek ASSz Lipno Stęszew 2253N:169
272k+Jóźwicki, Jakub SSz Pocztowiec Bydgoszcz2253N:101
273kKubica, Kamil StI EUROBESKIDY Łodygowice 2252N:257
274kPsyk, Radosław KSz Piątka Skierniewice2252N:449
275FMGoluch, Piotr WKS Kopernik2251N:157
276kMannke, Manfred KU AZS UW w Warszawie 2249N:39
277kKumala, AleksanderMKSz GRYF Dębica 2249N:581
278k+Korbal, Arkadiusz KSz Gryf Szczecin 2249N:492
279mPiwowarczyk, PiotrSSz Szachpol Łuków2249N:313
280FMCukrowski, FilipWKS Kopernik2248N:230
281k+Kaukiel, PiotrGOKIS Moszczenica 2248N:31
282k+Tomaszewski, Kacper Uniwersytet Śląski Katowice 2246N:224
283kŻebracki, Tomasz PKS Wiatrak Bydgoszcz 2244N:352
284k+Piotrowski, Przemysław KSz Polonia Wrocław2244N:424
285FMBorgula, Rafał ŻTMS Baszta Żnin2244N:183
286kNiemiec, Artur2244N:19
287FMFlis, Jacek UKS Hetman Częstochowa 2243N:23
288kGłuszko, TomaszPlewiska2243N:67
289kKulaś, SzymonKSz Polonia Wrocław2241N:252
290I++Kastelik, AdrianUKS 21 Podlesie 2241N:631
291FMWlodarczyk, Oskar OTSz Ostrów Wielkopolski 2241N:115
292FMObruśnik, MichałING Bank Śląski S.A.2240N:62
293mSzczepiński, Michał AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2240N:50
294kStolarczyk, AdamKSz Gambit Świecie 2239N:70
295FMSiwiec, BartlomiejUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2239N:294
296I++Szmidt, Przemysław UKS OPP Toruń2238N:756
297FMPerdek, Mirosław KSz Polonia Wrocław2237N:31
298FMKaczmarek, Aleksander RPW Okucia Budowlane Łódź2236N:218
299kSroka, Janusz TMS Roszada Gliwice 2234N:199
300mMichalski, Olaf Łódź 2234N:10
301Vorobets, Dmitriy Politechnika Lubelska 2233N:15
302kŚmieszek, Wojciech MUKS Stoczek 45 Białystok2232N:487
303mJędryczka, KrystianStowarzyszenie AS Płock2232N:27
304I++Gulik, Paweł WKS KOPERNIK2231N:47
305FMSzpar, MiłoszLKSz GCKiP Czarna 2231N:317
306mGrzelak, ArturKSz SKOCZEK TROJAŃSKI2230N:250
307kKopczynski, MichalMTSz Mińsk Mazowiecki2230N:24
308IMGazik, Viktor KSz HETMAN Katowice 2229N:32
309kSmołka, Marcin OLIMPIJCZYK Chrzanów 2229N:438
310mPaterek, Michal SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2229N:35
311kKindler, PrzemysławUKS Korona Gdańsk2228N:452
312FMWałach, Marcin MKSz Rybnik 2228N:25
313kPulik, KrzysztofLKS Parnas Stara Wieś2228N:153
314kZieliński, Stanislaw UKS Zawisza Kolbudy 2228N:156
315kGałażewski, TomaszUKS SP3 w Bogatyni2227N:52
316kSzczepanek, Radosław UKS Goruszka Jaworze2227N:35
317WGMEreńska-Barlo, Hanna Niezrzeszona Poznań2227N:11
318FMNiekraś, Dawid ASSz Lipno Stęszew 2226N:207
319kOliwa, Patryk Sulechów 2225N:13
320IAlvarado, Carlos2225N:141
321FMDybowski, Jerzy KSz DRAKON Lublin 2225N:29
322FMŻyłka, Stanisław MKSz Rybnik 2224N:239
323kWielecki, Zygmunt Start Wejherowo 2224N:86
324k+Chomczyk, Marek KSz Polonia Warszawa2223N:299
325FMGumuła, Daniel MCKiS Jaworzno2223N:82
326I+Cieślar, Michał SSz Olimpia Goleszów 2223N:291
327k+Olszyński, Kazimierz LKS Zarzewie Prudnik2222N:31
328k+Maciaga, Marcin UKS TSz Zieloni Zielonka2221N:69
329WGMWorek, Joanna wypożyczona na II i III zjazd2221N:59
330mDobrowolski, Aleksander WIEŻA PĘGÓW 2221N:28
331kMorcinek, MarianIAS Wrocław2221N:17
332k+Wiśniewski, MichałUKS Rodło Opole2220N:222
333FMKubień, Jerzy2220N:539
334FMWlodarczyk, Robert2220N:20
335mKaim, Piotr ZMCh Polska YMCA Warszawa 2219N:50
336FMRawicz, Karol MKS Polonia Przemyśl 2219N:121
337IDemianowicz, Maciej Gdańsk 2218N:130
338WGMToma, Katarzyna KSz DRAKON Lublin 2217N:41
339kMasternak, Aleksander KSz HETMAN Katowice 2217N:143
340kSzymanski, Andrzej2217N:22
341kKujawski, AdamUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2217N:30
342kFerenc, JanuszKoszalin2217N:7
343IKotarski, Bartosz Łomża 2216N:285
344mKołosowski, Paweł MCKiS Jaworzno2216N:47
345II+Bogdanov, Ignat KU AZS PL Lublin2216N:135
346k+Musiałkiewicz, Jan LKS Chrobry Gniezno 2215N:74
347kKarwowski, Kacper GKSz Solny Grzybowo 2215N:277
348FMKozioł, KamilMKSz Rybnik 2215N:264
349k+Łapaj, Mateusz MCKiS Jaworzno2215N:66
350k+Stępień, Marcin OKSiR Wisznia Mała 2215N:60
351CMWalentukiewicz, Michał WKSz GANT HETMAN2215N:84
352kJabłoński, MariuszWKSz 1938 Włocławek 2215N:107
353FMOkruciński, TadeuszMCKiE Malbork 2215N:33
354kŚnihur, PiotrUKS Smecz Konin 2214N:157
355I++Dzierżak, RadosławUniwersytet Śląski Katowice 2214N:486
356k+Grochowalski, PawełWKSz 1938 Włocławek 2214N:198
357kMaćkowiak, Marek AZS Poznań 2214N:47
358FMKempiński, TomaszGdańsk 2214N:395
359kZapolski, Krzysztof UKS Gambit Świebodzin2214N:9
360kMarek, MariuszPUKS Karolina Tarnów 2213N:6
361kFilewicz, Przemysław MUKS Stoczek 45 Białystok2213N:1294
362kGralka, Przemysław UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2212N:44
363kKaczorowski, PiotrKU AZS UW w Warszawie 2212N:7
364I++Jaskółka, TomaszLKS Olszanica 2211N:207
365k+Faron, Rafał UKS 21 Podlesie 2211N:199
366kBrewczynski, Robert MTSz Mińsk Mazowiecki2211N:5
367k++Siembab, BartoszUKS Giecek Radków2211N:45
368kLewandowski, KrzysztofSSz Pocztowiec Bydgoszcz2211N:161
369kKubit, Tomasz TMS Roszada Gliwice 2211N:9
370k++Adamski, Michal KS KORONA Zakrzewo2211N:51
371FMMaciejewski, Miroslaw TTSz Tęcza Turek 2211N:51
372kSiekański, JanuszKSz Stilon Gorzów Wlkp.2211N:5
373kDąbrowski, WojciechKSz Start Elbląg 2210N:27
374kProhorov, OlexandrMKS Polonia Przemyśl 2210N:76
375kAugustyn, Sebastian GKSz Hetman Pilzno2209N:60
376kSosnik, Sebastian 2209N:7
377kKanarkiewicz, Michał SZKOŁA SZACHOWA Wejherowo2208N:197
378kMąka, Marcin LKSz Lublin 2208N:44
379kSypień, MateuszLKS Parnas Stara Wieś2207N:33
380mKlim, Kamil KSz STILON Gorzów Wlkp.2205N:28
381FMŻyła, JanuszWKS Kopernik2205N:46
382kSutor, MarekKS Cracovia 1906 Kraków2205N:1
383kPopiołek, Hubert KS Korona Kraków 2204N:261
384kDymek, ŁukaszRadzyńskie Towarzystwo Szachowe2203N:81
385WIMJakubowska, AnnaMLKS Nadnarwianka Pułtusk2203N:38
386k+Fistek, Dariusz MKS Polonia Przemyśl 2203N:10
387IPaziak, PatrykUKS Korona Gdańsk2202N:810
388kBielinski, Leszek 2202N:8
389kFlak, PawełAkademia Szachowa Płock2201N:245
390kŚlęzak, RobertTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 2201N:9
391k+Lewandowski, Rafał KSz Gambit Świecie 2201N:7
392kGibiec, ErnestTJ Slavoj Český Těšín2201N:7
393kGraf, Pawel Orkan Ostrzeszów 2200N:7
394CMTrylski, Antoni 2200N:3
395kKraiński, JarosławUKS Rotmistrz Grudziądz2199N:16
396kJóźwik, RafałMLKS Ostródzianka Ostróda 2199N:9
397kMarczuk, DominikKKSz Kraków2198N:170
398WIMMatras-Clement, Agnieszka MKSz Rybnik 2198N:82
399kGodzwon, IwoUKS Korona Gdańsk2198N:457
400IVorobets, Nikolay Lwów 2198N:13
401kLewtak, Dominik LKSZ GCKiP Czarna 2197N:207
402kBętkowski, Andrzej TKKF Drogowiec Kraków2197N:233
403I++Banach, SzymonLKS Chrobry Gniezno 2197N:1115
404kMalczyk, Rafał Olsztyn 2197N:9
405kPiorecki, Marek Kielce2197N:7
406I++Sapeta, RobertStowarzyszenie Szachowe Gm. Pawłowice2196N:252
407kSpodzieja, KrzysztofLKS Opocznianka Opoczno 2195N:35
408k+Łuksik, MateuszLKS Parnas Stara Wieś2194N:40
409FMSzczechowicz, Bartosz TKKF Drogowiec Kraków2194N:8
410kSobolewski, Piotr 2194N:5
411kKasperkiewicz, Pawel2193N:8
412I++Mróz, Waldemar KS HETMAN Marklowice2193N:403
413kSanetra, PiotrKraków 2193N:9
414k+Pazderski, Ziemowit UKS TSz Zieloni Zielonka2192N:64
415kPieczonka, Marcin KS Entropia NZSPW Warszawa2192N:5
416kUlanowski, KarolUKS SP11 Skoczek Tczew2192N:235
417kLach, Piotr MLKSz Myślenice2191N:99
418kGasik, Piotr2191N:75
419k++Malec, SebastianKSz Polonia Warszawa2190N:139
420kMarks, JacekMLKS Nadnarwianka Pułtusk2190N:4
421kKowalec, Maciej UKS TSz Zieloni Zielonka2190N:210
422kWilk, Krzysztof KS Unia Bieruń Stary 2190N:149
423kRudnicki, Miłosz GKSz Solny Grzybowo 2190N:11
424k+Smoła, Michał LKSz GCKiP Czarna 2189N:7
425kBieluszewski, Piotr KSz Start Elbląg 2189N:352
426kWalewski, WojciechKSz Maraton Łomża 2189N:124
427kBukojemski, AdamKKSz Kraków2189N:58
428kKolendo, Filip2189N:9
429kRenkowski, PiotrSzUKS Gostmat 83 Gostynin 2188N:186
430kKopeć, Mariusz KS Polanica-Zdrój2188N:21
431kWątorek, MarcinMLKSZ Myślenice2188N:81
432kDiczew, Filip Akademia Szachowa Gliwice 2188N:9
433I+Czuchnicki, AdamPałac Młodzieży Szczecin 2188N:188
434kMatusiak, JanuszAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2188N:7
435kSzcześniak, Konrad LKS Zarzewie Prudnik2187N:19
436kBubnowski, ArkadiuszCzyżowice2187N:15
437kDuch, Mariusz SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2186N:106
438kSzymanski, AndrzejUKS TSz Zieloni Zielonka2186N:14
439kJelonek, MichałKS Dors Ruda Śląska 2186N:700
440FMGunajew, Rafał Syrenka Warszawa2186N:47
441kPiskorz, Henryk TKKF Drogowiec Kraków2186N:6
442kNiedźwiedź, Marek San Francisco 2186N:7
443kOkuniewski, Bogusław Sulechow2186N:18
444IMGajek, RadosławUKS Rotmistrz Grudziądz2185N:64
445I++Tworzydło, Piotr WKSz GANT HETMAN2185N:161
446kBartkowiak, DamianKS KORONA Zakrzewo2184N:92
447kKielar, MaciejKSz SKOCZEK TROJAŃSKI2184N:13
448FMBebel, ArkadiuszSGH Warszawa2183N:25
449IJajte-Pachota, Maciej KKSz Kraków2183N:332
450kGórski, Leszek UKS Ósemka Chojnice2183N:15
451I++Szczerba, Marek TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 2183N:461
452kKulczewski, Zygmunt TS-R Hetman Konin 2183N:9
453kŁada, Ireneusz Jelenia Góra 2182N:23
454kFerenc, JózefAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2182N:44
455kLamża, Zenon MKSz Rybnik 2182N:23
456WIMKantane, Anna 2181N:92
457I++Kolasiński, KrzysztofKSz Polonia Wrocław2181N:235
458kSokołowski, RyszardAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2181N:32
459k+Karbowiak, Adam UKS Rotmistrz Grudziądz2181N:128
460kKlepek, WitoldPawłowice2181N:408
461kWinski, LukaszMUKS Stoczek 45 Białystok2181N:18
462kMielczarski, MirosławAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2181N:71
463kKozak, Antoni LKSz GCKiP Czarna 2181N:145
464kMaślanka, Robert AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2181N:7
465kByrka, Mariusz2180N:6
466kChojnacki, SławomirBIZZIT S.A. Katowice2179N:165
467kRybak, Tomasz Gdańsk 2179N:51
468kPalosz, Andrzej LUKKS Kielce2179N:58
469kMaj, AndrzejKSz Pod Wieżą Szczecin2179N:112
470kStrejczek, MarekŁódź 2179N:8
471I++Jędras, PiotrKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD2178N:236
472kMarkowski, PiotrRUKS Korona-Rawbud Rawicz 2178N:86
473kSurman, MartinUKS Pałac Młodzieży Katowice 2178N:250
474kStępień, Janusz MCKiE Malbork 2178N:14
475FMWolny, RyszardRPW Okucia Budowlane Łódź2178N:55
476kBuś, KonradMKS MOS Wieliczka 2177N:97
477kKrzywda, AndrzejLZS Victoria Chróścice2177N:148
478FMRawski, Sławomir KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2177N:46
479IMStachańczyk, Jacek MCKiS Jaworzno2177N:251
480kRzóska, KamilUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2177N:53
481kBanach, Wieslaw LKS Chrobry Gniezno 2176N:776
482mCagara, Paulina KSz Polonia Wrocław2176N:46
483kZaskalski, ArkadiuszGKSz Hetman Pilzno2176N:11
484kGrobelny, AlojzyKSz Odrodzenie Kożuchów 2176N:10
485kGołek, JagodaUrzędy Miejskie2175N:79
486kŚwiątnicki, Andrzej TS-R Hetman Konin 2175N:278
487kSzulc, MichałMTS Kwidzyn 2175N:7
488k+Gawroński, Mirosław Stowarzyszenie AS Płock2174N:162
489FMSeifert, Henryk StI EUROBESKIDY Łodygowice 2174N:68
490kŻminda, Bogdan Start Simet Jelenia Góra 2174N:74
491kZiółkowski, Dawid SSz Pocztowiec Bydgoszcz2174N:41
492IMPinkas, Karol MCKiS Jaworzno2174N:144
493kŚwięch, Przemysław UKS GONIEC Staniątki 2173N:74
494kOsiecki, StanislawLKS Wrzos Miedzyborów2173N:11
495kZaleski, ŁukaszUKS Zawisza Kolbudy 2172N:243
496INun, Grzegorz KSz Odrodzenie Kożuchów 2172N:186
497kPłończak, Dominik MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 2172N:22
498WIMBlimke-Dereń, DaliaKSz HETMAN Katowice 2172N:16
499I++Malczyk, JakubOlsztyn 2172N:127
500kGroborz, MichałMKSz Rybnik 2172N:28
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)