ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20387)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (25009);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (34984)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (245);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13834)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12540);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000]

Lista rankingowa zawodników (szachy błyskawiczne)
1GMSoćko, Bartosz KSz HETMAN Katowice 2649N:230
2FMBardeli, ŁukaszLKS Chrobry Gniezno 2605N:722
3IMKlekowski, Maciej TS Wisła Kraków 2590N:477
4GMPakleza, Zbigniew SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2590N:314
5GMCyborowski, Łukasz LKS Wrzos Miedzyborów2589N:254
6GMTazbir, MarcinLKS Wrzos Miedzyborów2579N:259
7GMMarkowski, Tomasz Akademia Szachowa Gliwice 2577N:50
8GMMaksimenko, AndreiŻTMS Baszta Żnin2565N:115
9GMHeberla, BartłomiejKSz Stilon Gorzów Wlkp.2561N:335
10FMKosakowski, Jakub SG 8 STO Białystok 2555N:662
11GMBartel, Mateusz KSz Polonia Wrocław2550N:117
12GMKempiński, RobertKSz Miedź Legnica2545N:38
13GMOlszewski, MichałAkademia Szachowa Gliwice 2538N:133
14GMMalaniuk, Vladimir PAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska 2533N:104
15GMAntoniewski, RafalŻTMS Baszta Żnin2533N:61
16GMJaracz, Pawel ŻTMS Baszta Żnin2531N:89
17GMŚwiercz, Dariusz KSz Polonia Wrocław2529N:24
18GMMoranda, Wojciech KSz Polonia Wrocław2522N:43
19GMCzarnota, PawełAkademia Szachowa Gliwice 2521N:32
20GMMitoń, Kamil KSz HETMAN Katowice 2521N:139
21IMMikrut, Dariusz TS Wisła Kraków 2521N:220
22GMNavara, David KSz HETMAN Katowice 2517N:13
23GMMiśta, AleksanderKSz Miedź Legnica2514N:104
24GMMacieja, BartłomiejKSz Polonia Warszawa2514N:24
25GMDziuba, MarcinSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2513N:87
26GMShishkin, Vadim 2507N:10
27GMSimantsev, MikhailRPW Okucia Budowlane Łódź2505N:10
28GMSergeev, Vladimir Kijów2504N:11
29GMWojtaszek, RadosławMTS Kwidzyn 2503N:13
30GMZhigalko, SergeiLKS Pasjonat Dankowice2501N:11
31GMDuda, Jan-Krzysztof MKS MOS Wieliczka 2499N:89
32IMOrzech, Dominik RPW Okucia Budowlane Łódź2498N:175
33GMJakubiec, Artur SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2496N:97
34IMNasuta, GrzegorzMUKS Stoczek 45 Białystok2494N:906
35GMGajewski, GrzegorzKSz HETMAN Katowice 2493N:141
36GMKuczyński, Robert2490N:16
37FMSteczek, Marcin TS-R Hetman Konin 2488N:343
38GMWarakomski, TomaszAkademia Szachowa Gliwice 2488N:184
39GMTomczak, JacekAkademia Szachowa Gliwice 2484N:151
40GMKrasenkow, Michal KSz Stilon Gorzów Wlkp.2480N:27
41kKyć, Jerzy TS Wisła Kraków 2480N:492
42FMDudzinski, PiotrOTSz Ostrów Wielkopolski 2477N:162
43GMJedynak, RadosławSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2476N:32
44GMJakubowski, Krzysztof KSz Silesia Racibórz 2475N:94
45GMGdański, Jacek KSz HETMAN Katowice 2474N:109
46GMDragun, Kamil KSz Stilon Gorzów Wlkp.2472N:155
47IMBrodowski, PiotrBiały Król Wisznia Mała2468N:198
48IMStachowiak, Kamil KSz Polonia Wrocław2464N:514
49FMPlichta, KamilBiały Król Wisznia Mała2463N:480
50GMBulski, Krzysztof KSz HETMAN Katowice 2459N:260
51GMSoćko, MonikaKSz HETMAN Katowice 2457N:159
52GMPiorun, KacperKSz Stilon Gorzów Wlkp.2456N:128
53IMSieciechowicz, Marcin KSz Miedź Legnica2452N:174
54GMBobras, Piotr ŻTMS Baszta Żnin2451N:26
55IMKuźmicz, KrystianWKS Kopernik2448N:119
56IMGolubka, PetroMKS Sandecja Nowy Sącz 2445N:80
57IMShkapenko, PavelKaliningrad 2441N:32
58FMLicznerski, Łukasz SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2440N:287
59IMLuch, Michał Biały Król Wisznia Mała2439N:80
60GMGrabarczyk, Mirosław Stowarzyszenie AS Płock2439N:344
61IMMatlak, Marek KS 64 Zielona Góra 2438N:61
62IMUrban, KlaudiuszAkademia Szachowa Gliwice 2436N:112
63mBudrewicz, KrzysztofMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn2435N:259
64FMPiesik, Piotr UKS Hetman Częstochowa 2427N:778
65IMLubczyński, Rafał LKS Chrobry Gniezno 2427N:66
66GMZezulkin, Jurij KSz Odrodzenie Kożuchów 2424N:93
67kŻochowski, KacperMUKS Stoczek 45 Białystok2423N:796
68IMDubiel, Jacek KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2423N:28
69IMKrysztofiak, Marcin ŻTMS Baszta Żnin2421N:81
70FMWiewióra, Eneasz SSz GMINY PAWŁOWICE2418N:631
71IMShkuran, Danylo LUKKS Kielce2418N:26
72IMKrzyżanowski, Marcin MKSz Rybnik 2415N:171
73IMPędzich, Dominik KSz Polonia Warszawa2415N:53
74IMStrzemiecki, Zbigniew MLKS Nadnarwianka Pułtusk2414N:175
75IMKoziak, Vitali WIEŻA PĘGÓW 2414N:183
76kKumor, Lukasz KS Korona Kraków 2412N:866
77kOlszewski, AndrzejLUKSz Orient Sokółka2412N:191
78IMPisuliński, JanKSz Stilon Gorzów Wlkp.2410N:7
79IMChojnacki, KrzysztofLKS Chrobry Gniezno 2410N:73
80IMSabuk, PiotrWKS Kopernik2409N:385
81IMBobula, Mateusz TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 2408N:51
82IMZawadzki, StanisławKSz Miedź Legnica2407N:77
83IMDobrowolski, PiotrKSz Polonia Wrocław2407N:123
84IMSzymczak, ZbigniewSSz BDK Biskupiec 2405N:20
85IMPańczyk, Krzysztof SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2404N:57
86CMTeclaf, PawełKKS Ormuzd Kartuzy2404N:435
87IMSkalski, MichałTS Wisła Kraków 2402N:11
88IMSzoen, DariuszSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2401N:10
89IMSapis, WitalisGKSz Solny Grzybowo 2401N:30
90IMAliavdin, Nikolai Hetman Myślibórz2400N:22
91IMFrączek, DanielKSz Miedź Legnica2399N:46
92IMKhamitskiy, SergeiBiałoruś2399N:182
93IMRutkowski, Maciej WIEŻA PĘGÓW 2398N:8
94IMKalinin, Oleg KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2398N:32
95IMPiński, JanKU AZS UW w Warszawie 2397N:31
96IMHnydiuk, Aleksander WIEŻA PĘGÓW 2395N:23
97IMSkalik, Przemysław Głogów2395N:17
98IMWeichhold, Paweł SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2393N:306
99IMDrozdowski, KacperUKS Rotmistrz Grudziądz2392N:93
100IMSzymański, MarcinLKS Wrzos Miedzyborów2390N:48
101IMPieniążek, ArturKSz Miedź Legnica2390N:22
102mSzadkowski, Kamil UKS Smecz Konin 2389N:319
103IMNguyen, Piotr WIEŻA PĘGÓW 2388N:90
104mOliwa, MarekKSz ODRODZENIE Kożuchów 2388N:122
105GMSchmidt, Włodzimierz Akademia Szachowa Gliwice 2387N:73
106IMKsięski, ZbigniewKSz DRAKON Lublin 2386N:22
107FMBartel, Michał LKS Wrzos Miedzyborów2385N:205
108IMBielczyk, Jacek PROGRES Katowice2384N:24
109mTustanowski, Robert LKS Zarzewie Prudnik2381N:179
110FMPrzybylski, WojciechAkademia Szachowa Gliwice 2380N:183
111FMJanaszak, Dawid SAPBER Dawid Janaszak Poznań 2379N:176
112IMButkiewicz, Łukasz Biały Król Wisznia Mała2377N:81
113IMCzerwoński, Aleksander KSz Stilon Gorzów Wlkp.2377N:74
114FMŁobejko, RafałCENTRUM METAL ODCZYNNIKI CHEMICZNE Inv. Falenty 2377N:57
115IMSłaby, Jerzy MLKS NADNARWIANKA Pułtusk2375N:19
116IMBorkowski, Franciszek WKSz GANT HETMAN2374N:22
117FMBargłowski, FilipKS LAURA Chylice2374N:77
118k+Kowalczyk, Paweł WIEŻA PĘGÓW 2372N:161
119IMSzczepkowska, KarinaMKSz Rybnik 2369N:225
120mLewtak, DamianSzUKS Gostmat 83 Gostynin 2367N:242
121IMSygulski, Bogusław GKSz Hetman Pilzno2367N:21
122IMSznapik, Aleksander 2365N:23
123mDeszczynski, Adam 2364N:122
124FMDudzinski, PawelOTSz Ostrów Wielkopolski 2363N:225
125FMTomczak, Mikołaj MMKS Wieniawa Leszno2363N:236
126IMŻeberski, JakubKSz Polonia Wrocław2362N:189
127IMCzakon, Jakub SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2362N:20
128kDowgird, Filip WIEŻA PĘGÓW 2360N:427
129FMBednarek, Sylwester MLKS Ostródzianka Ostróda 2360N:156
130IMSadzikowski, Daniel KSz Polonia Wrocław2356N:106
131mJaroch, Karol SSz GMINY PAWŁOWICE2356N:516
132IMWieczorek, OskarKSz Polonia Wrocław2354N:159
133IMJasnikowski, Zbigniew WKSz GANT HETMAN2353N:39
134mMyć, MarcinKSz Skoczek Siedlce 2353N:30
135IMAdamski, AndrzejWarszawa2351N:36
136FMKula, RobertKSz Pod Wieżą Szczecin2350N:252
137mPrzedmojski, RafalKU AZS UW w Warszawie 2349N:174
138FMJanik, Igor KSz Stilon Gorzów Wlkp.2348N:294
139mJanczarski, Michał TKKF Drogowiec Kraków2347N:158
140kKaleta, BłażejKSz HETMAN Katowice 2347N:167
141WGMKulon, KlaudiaMKS przy MDK Trzcianka2344N:267
142mRazin, VadimKhmelnitskyi2344N:57
143mStoma, Paweł KSz DRAKON Lublin 2340N:180
144mMarszałek, MaciejMKS Sandecja Nowy Sącz 2339N:75
145IMKołosowski, MateuszWKS KOPERNIK2338N:31
146FMGralka, JulianBKS Chemik Bydgoszcz2338N:24
147IMKiedrowicz, Jan UKS ÓSEMKA Chojnice2337N:49
148mBrzeski, Maciej TS Wisła Kraków 2337N:43
149kPolkowski, PiotrKSz DRAKON Lublin 2336N:133
150GMKanarek, Marcel KSz Stilon Gorzów Wlkp.2335N:64
151IMSzeląg, Marcin Akademia Szachowa Gliwice 2334N:81
152k++Reza, WojciechSzUKS Gostmat 83 Gostynin 2333N:607
153FMSzóstko, Jakub II LO Białystok2333N:387
154kMucha, RomanMKS MOS Wieliczka 2327N:226
155kSzadkowski, Krzysztof UKS Smecz Konin 2327N:352
156mKosiorek, Marek UKS Rotmistrz Grudziądz2326N:51
157kDoniec, Andrzej KKSz Kraków2326N:915
158IMJarmuła, Łukasz KSz HETMAN Katowice 2325N:311
159FMKuzioła, Mateusz TS Wisła Kraków 2324N:11
160mKoc, PrzemysławGdańsk 2324N:162
161WGMMichna, Marta KSz HetMaN Szopienice Katowice2323N:17
162FMBorysiak, BoguslawUKSz Hetman Warszawa2323N:6
163kMazurkiewicz, Michał SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2323N:168
164I++Bokiej, Przemysław BKS Chemik Bydgoszcz2322N:140
165IMMaciejewski, AndrzejNOK Nakło2322N:41
166FMMarkiewicz, Jacek KSz HETMAN Katowice 2321N:33
167mOlhovik, Andrei Grodno2321N:16
168k+Gbyl, Andrzej KKSz Kraków2320N:573
169FMTymrakiewicz, RafałSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2319N:432
170FMMirosław, MichałKSz DRAKON Lublin 2317N:83
171FMKucza, KarolŻKSz Żary 2317N:356
172I++Gumularz, SzymonKSz Polonia Wrocław2316N:291
173FMTworuszka, MichałKSz HETMAN Katowice 2316N:35
174FMGerasimenyk, Mikhail2316N:18
175FMKarpus, Michał UKS Rotmistrz Grudziądz2315N:321
176kStróżyk, Tomasz Poznań 2314N:171
177IMMatuszewski, MichałTS Wisła Kraków 2313N:72
178FMRudolf, Michał ZMCh Polska YMCA Warszawa 2313N:9
179FMSkawinski, ArkadiuszBiały Król Wisznia Mała2313N:276
180FMSzwed, JacekKSz HETMAN Katowice 2313N:130
181FMToczek, Grzegorz2312N:6
182FMSpisak, Czeslaw MUKS Stoczek 45 Białystok2312N:7
183mJurkiewicz, Krzysztof UKS Zawisza Kolbudy 2312N:7
184kChmiel, MarcinKKSz Kraków2310N:319
185mKukawski, MaciejKSz Polonia Warszawa2308N:13
186k++Jagodziński, Piotr WIEŻA Pęgów2307N:314
187FMDelekta, PiotrMTSz Mińsk Mazowiecki2307N:7
188WGMDworakowska, Joanna KSz Polonia Warszawa2306N:42
189kKlepaczka, Tomasz KS LogIN Skierniewice 2305N:114
190WGMMajdan, Joanna WIEŻA PĘGÓW 2305N:84
191I++Suliborski, Jakub MTSz Mińsk Mazowiecki2304N:395
192kBrzeziński, MateuszUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2303N:465
193kŚliwicki, Damian UKS OPP Toruń2302N:553
194FMWojcieszyn, Jacenty KSz DRAKON Lublin 2302N:11
195FMMaciejczak, Jakub OTSz Ostrów Wielkopolski 2301N:11
196IMSochacki, ChristopheUMKSz Jaćwież Suwałki2299N:17
197FMPaszewski, MateuszUKS Hetman Częstochowa 2298N:405
198mDługosz, JędrzejKSz Miedź Legnica2298N:100
199FMMarkiewicz, Jerzy GKSz Hetman Pilzno2297N:9
200FMKozłowski, WaldemarUKS Debiut Dziesiątka Olsztyn2297N:9
201mSopur, Lech RPW Okucia Budowlane Łódź2296N:75
202k+Bieliński, Dariusz LKSz Caissa Lubsko2296N:163
203IMLeniart, ArkadiuszTS Wisła Kraków 2296N:24
204WIMLach, AleksandraUKS Hetman Częstochowa 2296N:125
205kMiś, Mieszko LKSz GCKiP Czarna 2296N:225
206mŚwicarz, MaciejKSz Polonia Wrocław2295N:228
207IMAdamski, JanKSz Polonia Warszawa2295N:252
208kWalter, SzymonUKS 21 Podlesie 2294N:372
209FMRawicz, Karol RPW Okucia Budowlane Łódź2294N:74
210IMŁagowski, Patryk Warszawa2293N:98
211FMMolenda, Marcin UKS Pionier Jastrzębie Zdrój2291N:162
212k+Gierulski, KamilRzKSz Rzeszów2291N:230
213kSłabek, Grzegorz TS Wisła Kraków 2291N:621
214FMJanocha, Wiesław MUKS MDK Śródmieście Wrocław2290N:104
215IMRajlich, IwetaKSz Polonia Wrocław2290N:38
216FMUstianovich, NazarOLIMPIJCZYK Chrzanów 2289N:8
217IMKostyra, StanislawMUKS Stoczek 45 Białystok2287N:1314
218mKrzywicki, Dariusz2286N:28
219IMMroziak, Maciej KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2285N:195
220mProtaziuk, Grzegorz LKS Wrzos Miedzyborów2283N:52
221kCajbel, MaciejKS AZS Wratislavia Wrocław 2282N:98
222k+Kukuła, Paweł CENTRUM EDUKACYJNE ONE TO ONE Grudziądz2281N:215
223FMPacuszka, TomaszUKS Rotmistrz Grudziądz2280N:200
224FMKoćwin, Bartosz Strzelec Strzelce Opolskie 2280N:20
225mWandzik, Wojciech KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2279N:63
226FMTokarski, Łukasz MCKiS Jaworzno2279N:11
227FMSroczynski, MaciejKTS Kalisz2279N:160
228mDworakowski, Lukasz Resort Rolnictwa2278N:9
229mBarski, Radosław TS Wisła Kraków 2277N:277
230kBugalski, Michał UKS Zawisza Kolbudy 2277N:142
231mTregubov, AndreiRosja 2277N:10
232kMucha, PiotrKSz HETMAN Katowice 2275N:665
233FMDabek, RomanKSz HETMAN Katowice 2275N:11
234mNurkiewicz, MaciejLKS Wrzos Miedzyborów2274N:189
235FMJasik, KrzysztofKSz Polonia Wrocław2273N:18
236mCieśla, Adam UKS Hetman Częstochowa 2273N:11
237FMStypka, Mieczysław AZS Poznań 2272N:13
238FMMotyka, Michał LKS Pasjonat Dankowice2272N:60
239I++Kaczmarek, ArkadiuszMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn2272N:208
240k+Eggink, Ryszard UKS Łady Raszyn2271N:140
241FMSwic, WaldemarRPW Okucia Budowlane Łódź2271N:11
242IMMasternak, Grzegorz KSz HETMAN Katowice 2270N:86
243mMickiewicz, Piotr UKS TSz Zieloni Zielonka2269N:118
244FMBronowicki, Mateusz Biały Król Wisznia Mała2269N:56
245mMurawski, GrzegorzKSz Odrodzenie Kożuchów 2268N:16
246FMGrycel, Kamil AliorBank S.A.2268N:47
247FMRakowiecki, TomaszRPW Okucia Budowlane Łódź2267N:9
248kBorawski, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok2266N:161
249CMLewicki, MirosławLKSz GCKiP Czarna 2265N:141
250kJaroch, PawełUMKSz Jaćwież Suwałki2265N:266
251kGmaj, Krzysztof SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2265N:246
252k+Kowalczyk, Rafał LKS PARK Starzenice 2262N:329
253mKasperek, Ryszard MKSz GRYF Dębica 2262N:43
254kRoszkowski, Rafal MUKS Stoczek 45 Białystok2261N:46
255IMSarwiński, Mirosław SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2261N:39
256ILepiarczyk, WojciechTKKF Drogowiec Kraków2260N:126
257k+Szymanski, PiotrLZS Victoria Chróścice2259N:41
258mIzbiński, BartłomiejKSz Miedź Legnica2259N:11
259I+Piotrowski, PawełCAISSA PION Zielona Góra 2259N:193
260WGMZawadzka, Jolanta KSz Polonia Wrocław2258N:16
261WGMBartel, Marta Biały Król Wisznia Mała2257N:100
262FMChojnicki, ZenonKSz SDK-Lotnik Mielec 2257N:21
263I++Kowalczyk, MariuszLKS PARK Starzenice 2257N:313
264mZieliński, Przemysław UKS GONIEC Staniątki 2257N:16
265CMDubiński, MateuszWKS Kopernik2256N:21
266IMFilipowicz, Andrzej 2256N:127
267FMFudalej, MichałMGF Projekt Sp. z o.o. Ruda Śląska2255N:18
268kKopczyk, Daniel LKS Sanovia Lesko 2254N:92
269WGMBrustman, Agnieszka dzika karta 2254N:15
270kZakrzewski, Marek ASSz Lipno Stęszew 2253N:169
271k+Jóźwicki, Jakub SSz POCZTOWIEC Bydgoszcz2253N:101
272kKubica, Kamil St Eurobeskidy Łodygowice2252N:250
273kPsyk, Radosław KSz Piątka Skierniewice2252N:449
274FMGoluch, Piotr WKS Kopernik2251N:157
275kPulik, KrzysztofLKS Parnas Stara Wieś2251N:138
276FMMulet, PiotrSSz GMINY PAWŁOWICE2250N:194
277FMPolok, Kacper KSz Silesia Racibórz 2249N:509
278kMannke, Manfred KU AZS UW w Warszawie 2249N:39
279kKumala, AleksanderMKSz GRYF Dębica 2249N:581
280FMCukrowski, FilipWKS Kopernik2248N:230
281k+Kaukiel, PiotrG.O.K.i S.Moszczenica 2248N:31
282kTomaszewski, Kacper MKSz Rybnik 2246N:224
283k+Piotrowski, Przemysław KSz Polonia Wrocław2244N:424
284FMBorgula, Rafał ŻTMS Baszta Żnin2244N:183
285kNiemiec, Artur2244N:19
286FMFlis, Jacek UKS Hetman Częstochowa 2243N:23
287k+Korbal, Arkadiusz KSz Gryf Szczecin 2243N:478
288kGłuszko, TomaszPlewiska2243N:67
289FMOkrucinski, Tadeusz MCKiE Malbork 2242N:22
290kKulaś, SzymonKSz Polonia Wrocław2241N:252
291FMWlodarczyk, Oskar OTSz Ostrów Wielkopolski 2241N:115
292FMObruśnik, MichałKSz Silesia Racibórz 2240N:62
293kKindler, PrzemysławUKS Korona Gdańsk2240N:441
294mSzczepiński, Michał AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2240N:50
295kStolarczyk, AdamKSz Gambit Świecie 2239N:70
296kMasternak, Aleksander KSz HETMAN Katowice 2239N:123
297FMSiwiec, BartlomiejUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2239N:294
298FMPerdek, Mirosław KSz Polonia Wrocław2237N:31
299FMKempinski, Tomasz KS KORONA Zakrzewo2237N:384
300FMKaczmarek, Aleksander RPW Okucia Budowlane Łódź2236N:218
301kSroka, Janusz TMS Roszada Gliwice 2234N:199
302mMichalski, Olaf Łodź2234N:10
303II+Bogdanov, Ignat Lublin2233N:124
304Vorobets, Dmitriy Politechnika Lubelska 2233N:15
305kŚmieszek, Wojciech MUKS Stoczek 45 Białystok2232N:487
306I++Kastelik, AdrianUKS 21 Podlesie 2232N:597
307mJędryczka, KrystianStowarzyszenie AS Płock2232N:27
308I++Gulik, Paweł WKS KOPERNIK2231N:47
309I+Cieślar, Michał SSz Olimpia Goleszów 2230N:271
310mGrzelak, ArturKSz SKOCZEK TROJAŃSKI2230N:250
311kKopczynski, MichalMTSz Mińsk Mazowiecki2230N:24
312IMGazik, Viktor KSz HETMAN Katowice 2229N:32
313kSmołka, Marcin OLIMPIJCZYK Chrzanów 2229N:438
314mPaterek, Michal SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2229N:35
315kWypych, Dominik SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2228N:137
316k+Olszewski, MarekBKS Chemik Bydgoszcz2228N:762
317FMWałach, Marcin MKSz Rybnik 2228N:25
318kZieliński, Stanislaw UKS Zawisza Kolbudy 2228N:156
319kMorcinek, MarianIzba Skarbowa we Wrocławiu 2228N:9
320kGałażewski, TomaszUKS SP3 w Bogatyni2227N:52
321mDobrowolski, Aleksander WIEŻA PĘGÓW 2227N:20
322kSzczepanek, Radosław UKS Goruszka Jaworze2227N:35
323WGMEreńska-Barlo, Hanna Niezrzeszona Poznań2227N:11
324mPiwowarczyk, PiotrSSz Szachpol Łuków2227N:304
325FMNiekraś, Dawid ASSz Lipno Stęszew 2226N:207
326k+Paprocki, JaroslawPKS Wiatrak Bydgoszcz 2226N:279
327kOliwa, Patryk Sulechów 2225N:13
328FMDybowski, Jerzy KSz DRAKON Lublin 2225N:29
329FMŻyłka, Stanisław MKSz Rybnik 2224N:239
330kWielecki, Zygmunt UKS Korona Gdańsk2224N:86
331k+Chomczyk, Marek KSz Polonia Warszawa2223N:299
332FMGumuła, Daniel MCKiS Jaworzno2223N:82
333k+Olszyński, Kazimierz LKS Zarzewie Prudnik2222N:31
334k+Maciaga, Marcin UKS TSz Zieloni Zielonka2221N:69
335WGMWorek, Joanna wypożyczona na II i III zjazd2221N:59
336FMMaciejewski, Miroslaw TTSz Tęcza Turek 2221N:45
337FMWlodarczyk, Robert2220N:20
338mKaim, Piotr ZMCh Polska YMCA Warszawa 2219N:50
339WGMToma, Katarzyna KSz DRAKON Lublin 2217N:41
340I++Szmidt, Przemysław UKS OPP Toruń2217N:736
341kSzymanski, AndrzejUKS TSz Zieloni Zielonka2217N:22
342kKujawski, AdamUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2217N:30
343kFerenc, JanuszKoszalin2217N:7
344IKotarski, Bartosz KSz Maraton Łomża 2216N:270
345IPaziak, PatrykUKS Korona Gdańsk2216N:792
346mKołosowski, Paweł MCKiS Jaworzno2216N:47
347k+Musiałkiewicz, Jan LKS Chrobry Gniezno 2215N:74
348kKarwowski, Kacper Politechnika Warszawska 2215N:277
349FMKozioł, KamilMKSz Rybnik 2215N:264
350k+Łapaj, Mateusz MCKiS Jaworzno2215N:66
351k+Stępień, Marcin OKSiR Wisznia Mała 2215N:60
352CMWalentukiewicz, Michał WKS Kopernik2215N:84
353kJabłoński, MariuszWKSz 1938 Włocławek 2215N:107
354kŚnihur, PiotrUKS Smecz Konin 2214N:157
355kFlak, PawełStowarzyszenie AS Płock2214N:211
356kMaćkowiak, Marek AZS Poznań 2214N:47
357kZapolski, Krzysztof UKS Gambit Świebodzin2214N:9
358kMarek, MariuszPUKS Karolina Tarnów 2213N:6
359IDemianowicz, Maciej Samborowo 2213N:119
360kGralka, Przemysław UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2212N:44
361kKaczorowski, PiotrKU AZS UW w Warszawie 2212N:7
362IAlvarado, CarlosPeru2212N:131
363k+Faron, Rafał UKS 21 Podlesie 2211N:199
364kBrewczynski, Robert MTSz Mińsk Mazowiecki2211N:5
365k++Siembab, BartoszUKS Giecek Radków2211N:45
366kLewandowski, KrzysztofSSz Pocztowiec Bydgoszcz2211N:161
367kKubit, Tomasz TMS Roszada Gliwice 2211N:9
368k++Adamski, Michal KS KORONA Zakrzewo2211N:51
369kSiekański, JanuszKSz Stilon Gorzów Wlkp.2211N:5
370FMKubień, Jerzy WIEŻA PĘGÓW 2210N:510
371kDąbrowski, WojciechKSz Start Elbląg 2210N:27
372kProhorov, OlexandrMKS Polonia Przemyśl 2210N:76
373kAugustyn, Sebastian GKSz Hetman Pilzno2209N:60
374kSosnik, Sebastian 2209N:7
375kKanarkiewicz, Michał SZKOŁA SZACHOWA Wejherowo2208N:197
376I++Dzierżak, RadosławUKS 21 Podlesie 2208N:478
377kMąka, Marcin LKSz Lublin 2208N:44
378kSypień, MateuszLKS Parnas Stara Wieś2207N:33
379kBieluszewski, Piotr Nowe2206N:332
380FMŻyła, JanuszCEKDiM Wrocław 2205N:46
381IMPinkas, Karol MCKiS Jaworzno2205N:135
382kSutor, MarekKS Cracovia 1906 Kraków2205N:1
383kPopiołek, Hubert KS Korona Kraków 2204N:261
384kDymek, ŁukaszRadzyńskie Towarzystwo Szachowe2203N:81
385WIMJakubowska, AnnaMLKS Nadnarwianka Pułtusk2203N:38
386k+Fistek, Dariusz MKS Polonia Przemyśl 2203N:10
387kBielinski, Leszek 2202N:8
388k+Grochowalski, PawełWKSz 1938 Włocławek 2201N:187
389kŚlęzak, RobertTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 2201N:9
390k+Lewandowski, Rafał KSz Gambit Świecie 2201N:7
391kGibiec, ErnestTJ Slavoj Český Těšín2201N:7
392kGraf, Pawel Orkan Ostrzeszów 2200N:7
393CMTrylski, Antoni 2200N:3
394kKraiński, JarosławUKS Rotmistrz Grudziądz2199N:16
395k+Karbowiak, Adam UKS Rotmistrz Grudziądz2199N:119
396kJóźwik, RafałMLKS Ostródzianka Ostróda 2199N:9
397kMarczuk, DominikKKSz Kraków2198N:170
398WIMMatras-Clement, Agnieszka MKSz Rybnik 2198N:82
399kFilewicz, Przemysław MUKS Stoczek 45 Białystok2198N:1277
400kGodzwon, IwoUKS Korona Gdańsk2198N:457
401IVorobets, Nikolay Lwów 2198N:13
402kLewtak, Dominik LKSZ GCKiP Czarna 2197N:207
403kBętkowski, Andrzej TKKF Drogowiec Kraków2197N:233
404kMalczyk, Rafał Olsztyn 2197N:9
405kPiorecki, Marek Kielce2197N:7
406kŻebracki, Tomasz PKS Wiatrak Bydgoszcz 2196N:330
407kSpodzieja, KrzysztofLKS Opocznianka Opoczno 2195N:35
408k+Łuksik, MateuszLKS Parnas Stara Wieś2194N:40
409FMSzczechowicz, Bartosz TKKF Drogowiec Kraków2194N:8
410kSobolewski, Piotr 2194N:5
411kKasperkiewicz, Pawel2193N:8
412I++Mróz, Waldemar KLIM UKSz Gambit Starachowice 2193N:403
413kSanetra, PiotrKraków 2193N:9
414k+Pazderski, Ziemowit UKS TSz Zieloni Zielonka2192N:64
415kPieczonka, Marcin KS Entropia NZSPW Warszawa2192N:5
416kUlanowski, KarolUKS SP11 Skoczek Tczew2192N:235
417I++Banach, SzymonLKS Chrobry Gniezno 2192N:1109
418kLach, Piotr MLKSz Myślenice2191N:99
419kGasik, Piotr2191N:75
420kOcytko, Andrzej Białystok2191N:1191
421k++Malec, SebastianKSz Polonia Warszawa2190N:139
422kMarks, JacekMLKS Nadnarwianka Pułtusk2190N:4
423kKowalec, Maciej UKS TSz Zieloni Zielonka2190N:210
424kWilk, Krzysztof KS Unia Bieruń Stary 2190N:149
425kRudnicki, Miłosz GKSz Solny Grzybowo 2190N:11
426k+Smoła, Michał LKSz GCKiP Czarna 2189N:7
427kWalewski, WojciechKSz Maraton Łomża 2189N:124
428kBukojemski, AdamKKSz Kraków2189N:58
429kKolendo, Filip2189N:9
430kRenkowski, PiotrSzUKS Gostmat 83 Gostynin 2188N:186
431kKopeć, Mariusz KS Polanica-Zdrój2188N:21
432kWątorek, MarcinMLKSZ Myślenice2188N:81
433kDiczew, Filip Akademia Szachowa Gliwice 2188N:9
434kMatusiak, JanuszAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2188N:7
435kSzcześniak, Konrad LKS Zarzewie Prudnik2187N:19
436kBubnowski, ArkadiuszCzyżowice2187N:15
437kDuch, Mariusz SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2186N:106
438kSzymanski, AndrzejUKS TSz Zieloni Zielonka2186N:14
439kSzpar, MiłoszLKSz GCKiP Czarna 2186N:302
440FMGunajew, Rafał Syrenka Warszawa2186N:47
441kPiskorz, Henryk TKKF Drogowiec Kraków2186N:6
442kNiedźwiedź, Marek San Francisco 2186N:7
443kOkuniewski, Bogusław Sulechow2186N:18
444IMGajek, RadosławUKS Rotmistrz Grudziądz2185N:64
445kOsipow, NikołajMysłowice2185N:64
446kBartkowiak, DamianKS KORONA Zakrzewo2184N:92
447kKielar, MaciejKSz SKOCZEK TROJAŃSKI2184N:13
448FMBebel, ArkadiuszSGH Warszawa2183N:25
449IJajte-Pachota, Maciej KKSz Kraków2183N:332
450kGórski, Leszek UKS Ósemka Chojnice2183N:15
451kKulczewski, Zygmunt TS-R Hetman Konin 2183N:9
452kŁada, Ireneusz Jelenia Góra 2182N:23
453kSokołowski, RyszardAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2182N:9
454kJaniszewski, Maciej KS DORS Ruda Śląska 2182N:455
455kFerenc, JózefAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2182N:44
456kLamża, Zenon MKSz Rybnik 2182N:23
457WIMKantane, Anna 2181N:92
458I++Kolasiński, KrzysztofKSz Polonia Wrocław2181N:235
459kWinski, LukaszMUKS Stoczek 45 Białystok2181N:18
460kMielczarski, MirosławAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2181N:71
461kMaślanka, Robert AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2181N:7
462IMStachańczyk, Jacek MCKiS Jaworzno2180N:242
463kByrka, Mariusz2180N:6
464k+Gawroński, Mirosław Stowarzyszenie AS Płock2179N:151
465kChojnacki, SławomirBIZZIT S.A. Katowice2179N:165
466kRybak, Tomasz Gdańsk 2179N:51
467kPalosz, Andrzej LUKKS Kielce2179N:58
468kFukowski, PawełMTS Kwidzyn 2179N:490
469kMaj, AndrzejKSz Pod Wieżą Szczecin2179N:112
470kStrejczek, MarekŁódź 2179N:8
471I++Jędras, PiotrKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD2178N:236
472kMarkowski, PiotrRUKS Korona-Rawbud Rawicz 2178N:86
473kSurman, MartinUKS Pałac Młodzieży Katowice 2178N:250
474kStępień, Janusz MCKiE Malbork 2178N:14
475kJagodzinski, Mariusz2178N:42
476kWolny, RyszardŁódź 2178N:55
477mKlim, Kamil KSz Stilon Gorzów Wlkp.2177N:19
478kBuś, KonradMKS MOS Wieliczka 2177N:97
479kMazalon, MariuszUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2177N:338
480FMRawski, Sławomir KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2177N:46
481kRzóska, KamilUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2177N:53
482kBanach, Wieslaw LKS Chrobry Gniezno 2176N:776
483kWalaszczyk, WitoldTS-R Hetman Konin 2176N:5
484mCagara, Paulina KSz Polonia Wrocław2176N:46
485kZaskalski, ArkadiuszGKSz Hetman Pilzno2176N:11
486kGrobelny, AlojzyKSz Odrodzenie Kożuchów 2176N:10
487kGołek, JagodaUrzędy Miejskie2175N:79
488kŚwiątnicki, Andrzej TS-R Hetman Konin 2175N:278
489kSzulc, MichałMTS Kwidzyn 2175N:7
490k+Żurkowski, Andrzej MKSz GRYF Dębica 2174N:183
491FMSeifert, Henryk St Eurobeskidy Łodygowice2174N:68
492kŻminda, Bogdan WZSN Start Wrocław 2174N:74
493kKujawski, Jan LKS Chrobry Gniezno 2174N:556
494kZiółkowski, Dawid SSz Pocztowiec Bydgoszcz2174N:41
495kŚwięch, Przemysław UKS GONIEC Staniątki 2173N:74
496I+Czuchnicki, AdamPałac Młodzieży Szczecin 2173N:174
497kOsiecki, StanislawLKS Wrzos Miedzyborów2173N:11
498INun, Grzegorz KSz Odrodzenie Kożuchów 2172N:186
499kPłończak, Dominik MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 2172N:22
500WIMBlimke-Dereń, DaliaKSz HETMAN Katowice 2172N:16
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)