ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20402)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (25073);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (35066)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (150);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13830)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12595);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
1001I+Siedlanowski, Łukasz LKSz Lublin 2070N:200
1002FMKoziej, MaciejKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD2070N:183
1003ISzymanowski, MateuszUKS Gedanensis Gdańsk2070N:136
1004Francuzov, AlexanderKherson 2070N:9
1005kMęczyński, Waldemar TS-R Hetman Konin 2069N:114
1006I++Król, MariuszPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 2069N:35
1007I+Trafas, Dariusz UKS KSM Tęcza Kościan 2069N:11
1008I++Widła, Piotr MKS Sandecja Nowy Sącz 2069N:175
1009Zaczek, JonathonUKSz Hetman Warszawa2069N:89
1010I++Czernek, TymonUKS Czternastka Warszawa2069N:521
1011I+Gajdzica, MaciejPolitechnika Gdańska 2069N:8
1012I+Mlynarczyk, Dariusz TTSz Tęcza Turek 2069N:32
1013k+Małecki, RafałLZS Victoria Chróścice2068N:166
1014kKłusek, Aleksander GKSz Hetman Pilzno2068N:23
1015I++Wesolowski, Edgar UKS Szach Wolsztyn2068N:141
1016I+Skrzyczek, Tomasz KS DORS Ruda Śląska 2068N:43
1017I+Smolak, Michal2068N:7
1018kFukowski, PawełMTS Kwidzyn 2067N:420
1019ILuba, Łukasz UKS Giecek Radków2066N:46
1020kKrawczyk, CezaryMKS Korona Góra Kalwaria 2066N:19
1021WFMAndrejczuk, Beata UKS TSz Zieloni Zielonka2066N:19
1022IMockun, Dawid KSz. Hańcza Suwałki 2065N:335
1023kNowak, RyszardKlub HDK PCK im. Marciniaka 2064N:55
1024I+Świech, PiotrAKS Mikołów 2064N:37
1025I+Walczak, Krystian UKS Jantar Pruszcz Gdański 2064N:26
1026kStrzelecki, Jerzy RPW Okucia Budowlane Łódź2064N:171
1027I+Fengier, WinicjuszSzUKS Gostmat 83 Gostynin 2063N:65
1028ILizak, SebastianKSz Górnik Lędziny2063N:36
1029I++Kowalski, Piotr SSz Modus Warszawa2063N:13
1030I+Chmielarz, Maciej OTSz Ostrów Wielkopolski 2062N:231
1031I++Nowak, Rafał LKS Chrobry Gniezno 2062N:99
1032k+Szylko, WaldemarLKSz Caissa Lubsko2062N:98
1033I++Taboła, Marcin Strzelec Strzelce Opolskie 2062N:72
1034I+Janzer, HubertTSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice2062N:177
1035kKujawski, Kazimierz LKS Chrobry Gniezno 2062N:20
1036I++Szybka, Andrzej LZS SSz PAT Ligota Dolna2062N:128
1037kRzeźnik, Łukasz MLKSz Myślenice2062N:48
1038I++Organiściak, WojciechLKS Parnas Stara Wieś2061N:21
1039I+Blaszczak, Paweł KS Cracovia 1906 Kraków2061N:23
1040I++Ziębiński, BartoszUKS HETMAN Częstochowa 2060N:75
1041IRydzewski, Paweł UKS Pionier Jastrzębie Zdrój2060N:155
1042kCzerniawski, MarekSzUKS Gostmat 83 Gostynin 2060N:73
1043I++Kozicz, Andrzej GZSN Start Gorzów Wlkp.2060N:101
1044I++Musiał, Tomasz OLIMPIJCZYK Chrzanów 2060N:208
1045kŚciborowski, Mirosław UKS Rotmistrz Grudziądz2059N:79
1046IBorys, JacekPSSz Pszczyna 2059N:83
1047kSawicki, Mikołaj UKS TSz Zieloni Zielonka2059N:73
1048I+Najbar, Mateusz LZS Goniec Kluczbork2059N:8
1049I+Góźdź, Andrzej MKS Start Lublin2058N:7
1050I+Grześków, AdrianUKS SP3 w Bogatyni2058N:203
1051kBitman, Marek MKSz Rybnik 2058N:110
1052IDobrowolski, Marcin UKS MDK Otwock2058N:87
1053IZych, Marek WOK Wałbrzych2058N:44
1054WFMVasilieva, MariaKSz LECH-WSUS Poznań 2058N:14
1055I+Stoppel, MariuszUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2058N:43
1056I+Zarębski, Cezary MLKS Ostródzianka Ostróda 2058N:37
1057I++Smolak, Krzysztof WKS Górnovia Górno2057N:18
1058WCMMucha, MagdalenaMKS MOS Wieliczka 2057N:153
1059I++Grajczak, AdrianUKS WDA Lipusz2057N:157
1060ILusio, KrzysztofKosienice 2057N:45
1061kBrewczynski, Robert MTSz Mińsk Mazowiecki2057N:66
1062I++Woźniak, MarcinMKS Polonia Przemyśl 2057N:94
1063kSemczuk, JerzyŚwidnik2057N:43
1064I++Wielosz, Jaroslaw WKSz HETMAN 2056N:211
1065I++Malinowski, DamianWKSz GANT HETMAN2056N:214
1066I+Czuchnicki, AdamPałac Młodzieży Szczecin 2056N:115
1067I++Budnik, Mateusz UKS OPP Toruń2055N:492
1068IKnoff, MariuszUKS Rotmistrz Grudziądz2055N:21
1069IGrabara, KrzysztofKomenda Stołeczna Policji2055N:40
1070I+Niczyporuk, RobertMLKS Czarni Olecko2055N:8
1071kWitek, Tomasz MKSz GRYF Dębica 2055N:27
1072IKwiatkowski, Wiktor UKS Smecz Konin 2054N:205
1073I+Zdrojewski, WojciechSKF Korsarz Gdynia2054N:18
1074I+Matusiak, MarcinOISW Katowice 2054N:43
1075I+Kicinski, Jacek UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.2053N:27
1076I++Świątek, BartoszAZS Poznań 2053N:59
1077I+Rosicki, Marcin MCKiS Jaworzno2052N:388
1078kSobierska, Wioletta JKSz-W Jarocin2052N:65
1079I++Mróz, Waldemar KLIM UKSz Gambit Starachowice 2052N:428
1080I++Pyka, Roman Klub HDK PCK Kudowa Zdr.2052N:38
1081IGórniewicz, OskarKSz Torfarm-64 Toruń 2051N:99
1082IHiszczyński, Jakub MTS Kwidzyn 2051N:54
1083I++Kaczmarek, ArkadiuszMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn2051N:182
1084IBankert, KrzysztofUKS Ósemka Chojnice2050N:18
1085kSzcześniak, AndrzejWOJEWÓDZKI SZTAB WOJSKOWY Bydgoszcz2050N:124
1086IBadyra, Wasyl KSz Gambit Świecie 2050N:224
1087kMyzyk, JanUKS ÓSEMKA Chojnice2050N:82
1088I+Pietrzak, JanuszSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2050N:18
1089I++Bienias, PiotrWKSz HETMAN 2049N:163
1090IDeżakowski, PrzemysławSSz Pocztowiec Bydgoszcz2049N:30
1091kPochciał, JanKS DORS Ruda Śląska 2049N:94
1092I++Miozga, TomaszŚKS Niesłyszących Rybnik 2049N:112
1093I++Tustanowski, MateuszKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2048N:367
1094I++Szydełko, Marcin UKS Giecek Radków2048N:166
1095kKlukiewicz, Piotr KS AZS Wratislavia2048N:37
1096I++Nowak, Maciej StI EUROBESKIDY Łodygowice 2048N:120
1097kKurpiewski, SlawomirKSz Skoczek Siedlce 2047N:81
1098IBartnicki, Paweł KSz Stilon Gorzów Wlkp.2047N:36
1099I+Bielawski, MichałLKS Parnas Stara Wieś2047N:66
1100IŁada, MichałKSz. Hańcza Suwałki 2046N:195
1101kSzydłowska-Duda, Marta KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2046N:89
1102I+Madera, Mateusz KSz Miedź Legnica2046N:35
1103I+Machlowski, Sławomir UKS Giecek Radków2046N:48
1104II+Małaczek, MateuszAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2045N:137
1105IOsiński, Kamil LKS Stomil Bełchatów2045N:134
1106ISobolewski, Bartosz KKSz Kraków2045N:50
1107kPrzybylka, Damian ChTS Chorzów 2045N:53
1108kSęk, Joachim KS DORS Ruda Śląska 2045N:72
1109I+Bałandynowicz, WojciechKKSz Urania Krosno2045N:27
1110kKrasowski, Slawomir Fianchetto Rybnik 2044N:95
1111I+Staroszczyk, MateuszUKS TSz Zieloni Zielonka2044N:133
1112kSroka, Janusz TMS Roszada Gliwice 2044N:308
1113I+Miszczak, Dariusz 2044N:53
1114WFMKasprzyk, Irena KU AZS UMCS Lublin2044N:17
1115I+Ancuta, AdamPiła 2043N:57
1116I+Knapik, Andrzej OLIMPIJCZYK Chrzanów 2043N:119
1117ILiszniański, Artur KS Komunalni II Sanok 2043N:36
1118I+Rogala, Robert2043N:44
1119I+Flaziński, JózefUKS-STSz Sokołów Podlaski 2043N:114
1120I+Żuk, Andrzej KU AZS UMCS Lublin2043N:20
1121IGrochowski, Kosma LKSz Lublin 2043N:132
1122IMalkowski, ArturSRSDiM Węgrów 2043N:22
1123I++Kostański, MarcinUniwersytet Jagiellońskii Collegium Medicum Kra2042N:32
1124IBotor, MichałAKS Mikołów 2042N:38
1125IKarcz, BartłomiejKSz HETMAN Katowice 2041N:61
1126I+Siekierski, Pawel LKS Wrzos Miedzyborów2041N:35
1127I+Kmiecik, Wojciech UKS Debiut Przedwojów2041N:80
1128kKałużny, Włodzimierz AZS Poznań 2041N:110
1129I+Bartosik, Piotr Warszawa2041N:29
1130IPawlicz, Adam KSz Gryf Szczecin 2041N:41
1131I++Darowicki, MariuszUKS OPP Toruń2040N:369
1132IJacel, ŁukaszTMS Roszada Gliwice 2040N:117
1133I+Waruga, WojciechKS HETMAN MARKLOWICE2040N:175
1134I+Omelanczuk, Jacek PTC Pabianice 2040N:10
1135IWojna, Grzegorz 2040N:10
1136I++Tomaszewska, LuizaMCKiS Jaworzno2039N:90
1137IŁukasiewicz, AleksanderWKS KOPERNIK2039N:118
1138kLaszczak, Przemysław UKS TSz Zieloni Zielonka2039N:557
1139IJurkowski, Marcin UKS Debiut Przedwojów2039N:32
1140I++Jabłoński, MirosławUKS OPP Toruń2039N:86
1141IKuchnio, PrzemysławKSz Gambit Świecie 2039N:36
1142I++Fus, JakubUKS Czternastka Warszawa2039N:539
1143I++Noga, JózefIKSz Tęcza Tarnowskie Góry2038N:48
1144kSzczepaniec, StanislawGdańsk 2038N:204
1145IPastuchewicz, Bartosz MDK Dany Chojnów 2038N:27
1146I+Gromczak, Dariusz Kudowianka Kudowa Zdrój 2038N:96
1147IDogoda, RafałUKS Biały Pion Gryfino 2038N:37
1148IKlementowski, Dawid MKSz Rybnik 2037N:465
1149I+Szolc, Grzegorz KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2037N:350
1150I++Wolański, MichałKSN Łuczniczka Bydgoszcz 2037N:204
1151ISkwarczyński, Marcin KS HETMAN Marklowice2037N:181
1152FMPojedziniec, WładysławWZSN Start Wrocław III 2036N:174
1153kDrabiniok, KazimierzKSz Zefir Boguszowice 2036N:292
1154I++Kowalczyk, Marian IKAR Lublin 2036N:76
1155mCylwik, ZbigniewBiałystok2035N:128
1156I++Sujkowski, Paweł UKSz Hetman Warszawa2035N:259
1157I++Oczkowski, Stanisław StI EUROBESKIDY Łodygowice 2035N:63
1158ILepiarczyk, WojciechTKKF Drogowiec Kraków2035N:9
1159kPanchyshyn, Taras LUKKS Kielce2035N:11
1160I++Choina, Michał 2034N:319
1161I+Kuspak, AleksanderLUKKS Kielce2034N:137
1162kHermanowicz, Dominika LZS Victoria Chróścice2034N:47
1163I++Koszkul, Wojciech UKS Debiut Przedwojów2034N:105
1164IBukwa, JarosławM-G UKS Pogoń Nowe Skalmierzyce2034N:11
1165Kireev, Andrey2034N:9
1166kCzarnecki, Wojciech TKSzach Tarnobrzeg2033N:76
1167kKaczmarska, JoannaKSz Polonia Warszawa2033N:613
1168ILeśniak, Marek KS Sparta Nasielsk2033N:22
1169IPytel, Maciej PGI 17 Białystok 2032N:474
1170WFMWesołowska, HannaMKS Sandecja Nowy Sącz 2032N:73
1171I++Hałas, Przemysław SSz Pocztowiec Bydgoszcz2032N:69
1172IPrzemyk, Grzegorz PSSz Pszczyna 2032N:60
1173I+Kubeczko, GrzegorzKS Hutnik EKO-TRAS Szczecin 2032N:100
1174IŚwiatłoch, Tomasz Katowice2032N:18
1175I+Mierzyński, JarosławUKS ZSO Włoszakowice 2032N:36
1176ICzapla, Andrzej KSz Skoczek Siedlce 2032N:51
1177I+Grochulski, GrzegorzUKS Czternastka Warszawa2031N:223
1178kHalamus-Bulska, Agata AKS Mikołów 2031N:49
1179II+Kowalczyk, Adam KSz Piątka Skierniewice2031N:111
1180I++Kuciel, Władysław MKS Sandecja Nowy Sącz 2031N:273
1181I+Radzikowski, DawidUKS Mat Zabrze-Grzybowice 2031N:19
1182IStaszczyk, Waldemar KSz Silesia Racibórz 2031N:57
1183WFMPaprocka, RenataPKS Wiatrak Bydgoszcz 2030N:156
1184ISamek, RyszardLKS Mechanizator Ustrzyki Dolne 2030N:40
1185kZawierucha, AleksanderKS Roszada Żory2030N:253
1186I++Litner, IgorPKS MAT Białołęka2030N:319
1187I+Murza, Adam Białystok2030N:34
1188IKojło, Jan Białystok2030N:41
1189I+Szeglowski, TomaszKSz SDK-Lotnik Mielec 2029N:193
1190IJędrzejowski, Maciej UKS Mat Zabrze-Grzybowice 2029N:32
1191kCzuchnicki, Jan Pałac Młodzieży Szczecin 2029N:89
1192IMiszczak, Mateusz RUKS Korona-Rawbud Rawicz 2028N:79
1193WFMKucharska, Honorata MKSz Rybnik 2028N:397
1194I+Wróbel, Maciej MGLKS Parnas Oława 2028N:254
1195I+Wiśniewski, Adam UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2028N:195
1196I++Hemmerling, Jarosław ASSz Lipno Stęszew 2028N:192
1197IWeber, Robert MTS Kwidzyn 2028N:5
1198ICichoń, MichałKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2028N:48
1199IDulinski, Jacek LUKKS Kielce, gm Kielce, pow .Kielce2028N:27
1200IKossobudzki, Robert UKS POGOŃ Oleśnica [KLU]2028N:6
1201IWilk, TomaszTG Sokół Mielec 2027N:297
1202I++Hrymowicz, ArturUKS Trzydziestka Olsztyn2027N:518
1203kBiałkowski, Adam TS-R Hetman Konin 2027N:49
1204I+Walczak, PiotrŚląski KSN Rybnik 2027N:47
1205k+Pastuszko, KingaUKS Smecz Konin 2026N:429
1206IMirski, Michał UKS Hetman Koronny Trzebinia2026N:187
1207I++Piotrowski, Arkadiusz SSz Modus Warszawa2026N:146
1208kSmal, Tobiasz UKS Szach Gryfice 2026N:390
1209I+Wodzisławski, Marian MTS Kwidzyn 2026N:67
1210I++Powałka, Michał KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD2026N:476
1211IKról, SławomirPKS Leśny Bydgoszcz2026N:14
1212I++Byrski, Jacek TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 2026N:128
1213IStanek, Piotr KS Cracovia 1906 Kraków2026N:15
1214I+Brożyna, Mateusz MAT Myślenice2026N:325
1215kAndrzejewska, AnnaUKS TSz Zieloni Zielonka2025N:59
1216I+Bajkowski, Marcin KS LAURA Chylice2025N:227
1217I+Drożdżyński, DanielMKS WICHER Zbąszyń2025N:55
1218k+Kozlowska, MarzenaLKS Piast Śrem 2025N:136
1219II+Fronczak, Sebastian ŁKS Szach-Centrum Łódź2025N:193
1220ITrendota, Dawid AKS Mikołów 2025N:4
1221I+Gigoła, JacekGZSN Start Gorzów Wlkp.2025N:130
1222IJędra, WaldemarMLKS Ostródzianka Ostróda 2025N:27
1223IDzido, DawidBCK Biłgoraj 2025N:5
1224kPuszczewicz, KrzysztofWKSz HETMAN 2025N:47
1225Kalinina, Marianna2025N:9
1226IBanet, Zbigniew 2025N:9
1227IFranckowski, Janusz AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2025N:23
1228I++Rafa, RobertLKS Lotos Jabłonna 2024N:49
1229IMadej, RomanMKS KSOS Kraków2024N:355
1230INajduk, Jacek LZS Mewa Goliszów2024N:17
1231IStańkowski, Aleksander KSz Sulechów 2024N:74
1232kWierzbicka, Wiktoria2024N:27
1233IZembaty, Marek2024N:12
1234kCzyż, ArturKSz Polonia Wrocław2023N:104
1235I+Putlak, WojciechUKS Korona Gdańsk2023N:215
1236I++Rozumek, KrzysztofASSz Lipno Stęszew 2023N:402
1237I++Drożniak, Stanisław UKS Pionier Jastrzębie Zdrój2023N:225
1238CMFiszer, Bartosz UKS SP 321 Warszawa - Bemowo2023N:280
1239I++Konieczyński, PiotrŻTMS Baszta Żnin2022N:265
1240I+Wodzyński, Michał KSz Torfarm-64 Toruń 2022N:29
1241IChrzanowski, MichałKS AZS Wratislavia2022N:77
1242ICzyż, Paweł KS Entropia NZSPW Warszawa2022N:23
1243IKliemt, GrzegorzTMS Roszada Gliwice 2022N:29
1244I+Kopacz, Łukasz TG Sokół Mielec 2022N:58
1245I+Bień, Janusz Lublin2022N:108
1246I+Kałużny, ŁukaszAZS Poznań 2021N:80
1247IRaczynski, Marcin LZS Swornica Czarnowąsy2021N:7
1248kSzmyd, MarekGLKS Goniec Żarów 2021N:119
1249IMarkiewicz, TomaszRaszyn Poznań2021N:10
1250IJanik, Tomasz NOK Nakło2021N:26
1251I+Babiarz, MariuszRzKSz Rzeszów2021N:125
1252I++Baniak, Łukasz TKSzach Tarnobrzeg2021N:183
1253IKamieniecki, Tomasz AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2021N:86
1254IKirszenstein, AdamGniew 2021N:16
1255kStaniszewski, PawełAZS Poznań 2021N:52
1256kMichalski, FilipOTSz Ostrów Wielkopolski 2020N:342
1257I++Ulrych, WojciechStI EUROBESKIDY Łodygowice 2020N:139
1258IKania, PrzemysławKSz Polonia Wrocław2020N:7
1259IMarchewka, JakubOKSz Społem Opole2020N:34
1260I++Pająk, Jakub KSz SKOCZEK TROJAŃSKI2019N:448
1261I+Kopaczewski, Adam UKS Rotmistrz Grudziądz2019N:316
1262k++Olędzka, Magdalena SSz Pocztowiec Bydgoszcz2019N:20
1263IDemianowicz, Maciej LUKS GOK Samborowo2019N:9
1264I++Zakrocki, Sebastian EKOFARB Nowe Skalmierzyce 2019N:40
1265IKaczmarek, Maciej OKSiR Wisznia Mała 2018N:69
1266I+Dźwikowski, Adam LKS Chrobry Gniezno 2018N:56
1267ISzatan, Rafal TS-R Hetman Konin 2018N:27
1268IPułka, Bartosz KSz Gryf Szczecin 2018N:40
1269IMarzec, Karol MDK Bochnia 2018N:43
1270CMPniaczek, Marek UKS przy SP 8 Chrzanów 2018N:375
1271I++Tomczak, Michal LKS Piast Śrem 2018N:36
1272kSanz, Wawer DanielKS LAURA Chylice2017N:345
1273INarkun, MichalKobylnica 2017N:16
1274IBartczak, Krzysztof LKSz Lublin 2017N:10
1275IOliwa, Wiesław KSz Sulechów 2016N:10
1276IWalczak, TadeuszRDLP Toruń 2016N:9
1277IJahr, UlrichKSN Łuczniczka Bydgoszcz 2016N:48
1278IMika, TomaszKS Cracovia 1906 Kraków2016N:23
1279ISłomczewski, Michał KSz Piątka Skierniewice2016N:206
1280I+Janik, Robert OLIMPIJCZYK Chrzanów 2016N:75
1281IBakalarczyk, WlodzimierzKSN Omega Łódź 2016N:7
1282IMichnikiewicz, Slawomir COR CORDIUM Starogard Gdański2016N:21
1283IHanusek, KrzysztofUKS Szach Wolsztyn2015N:136
1284IJędrzejewski, KamilUniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu2015N:9
1285IMartinek, TomaszStI EUROBESKIDY Łodygowice 2015N:10
1286IGoliszek, WiesławLKS Sparta Lubliniec2015N:13
1287kSzymanowska, Karolina LZS Victoria Chróścice2015N:2
1288kPlesiuk, JanSKS SMOL - BUD Giżycko 2015N:81
1289IPyra, DanielKSz Stilon Gorzów Wlkp.2015N:7
1290IChmielewski, JakubMUKS MDK Śródmieście Wrocław2014N:123
1291IJajte-Pachota, Maciej KKSz Kraków2014N:136
1292ISzumski, Janusz MKS Sandecja Nowy Sącz 2014N:34
1293I+Kwaśny, Leszek Katowice2014N:24
1294kDomański, ŁukaszAkademia Szachowa Gliwice 2013N:510
1295kSzymczak, RafałKSz SKOCZEK TROJAŃSKI2013N:298
1296I++Skrzypczak, MichalLKS Piast Śrem 2013N:107
1297ISitarek, KrzysztofKS LogIN Skierniewice 2013N:9
1298IKarski, Łukasz PTSz Płock 2012N:11
1299I++Somyk, Marcin WKS Kopernik2012N:298
1300IGolenia, JanMKS MOS Wieliczka 2012N:252
1301IKozłowski, Piotr WKSz GANT HETMAN2012N:7
1302ISarnowski, Witold WYŻSZA SZKOŁA OFICERSKA SIŁ POWIETRZNYCH Dę2012N:134
1303IKwapisiewicz, Kazimierz LKS Stomil Bełchatów2012N:8
1304IGawronski, Lukasz KS Cracovia 1906 Kraków2012N:113
1305I++Dzida, KamilKSz Stilon Gorzów Wlkp.2012N:326
1306IMichalski, KarolKSz LECH-WSUS Poznań 2012N:30
1307kBogdanov, Ignat KU AZS PL Lublin2012N:5
1308IKalinowski, Roman MLKS Nadnarwianka Pułtusk2011N:10
1309ISygnowski, Tomasz 2011N:5
1310IHetman, Radosław UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2011N:3
1311ISkrzypczak, Tomasz Hetman Ostrowiec Św.2011N:9
1312ISmalara, KazimierzGdynia2011N:15
1313ITuszyński, Eugeniusz KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie2011N:22
1314IWrzesinski, Pawel UKS Gedanensis Gdańsk2011N:29
1315I++Ponikowski, Przemysław KSz SKOCZEK TROJAŃSKI2011N:48
1316I++Sobczak, MirosławLKS Chrobry Gniezno 2010N:262
1317kKapral, Krzysztof Świdwin2010N:119
1318IStanach, Fabian MLKSz Myślenice2010N:62
1319IWodecki, Daniel KSz Silesia Racibórz 2010N:103
1320IKocela, Jarosław KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2010N:4
1321I++Hasiński, Krystian TS Kuźnia Rybnik 2010N:131
1322I++Krajewicz, Paweł Ostrołęka 2010N:83
1323IZmysłowski, ArturGdynia2010N:9
1324k+Krasnodębska, MagdalenaKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2009N:28
1325k+Baum, JonaszUKS Czternastka Warszawa2009N:481
1326IMielczarkowski, AdamMielczarkowski +2009N:19
1327ICzyż, AndrzejAGENCJA UBEZPIEZENIOWA Wschowa2009N:25
1328IMigacz, Arkadiusz MLKSz Myślenice2009N:7
1329II+Lebiedowicz, BorysAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2008N:372
1330IWadełek, Karol 2008N:73
1331I+Walasiak, Dariusz LZS Mewa Goliszów2008N:40
1332IHajnrych, Jakub Lubin 2008N:3
1333INigiel, Piotr UKS Mat Zabrze-Grzybowice 2008N:60
1334IIzdebski, SlawomirMTSZ Mińsk Mazowiecki2008N:16
1335IGościński, Adam Warzyce 2008N:74
1336IBondar, PatrykMCKiS Jaworzno2008N:11
1337IBorowiak, AleksanderGZSN Start Gorzów Wlkp.2008N:7
1338I++Szewczyk, GrzegorzMKS Sandecja Nowy Sącz 2007N:139
1339I+Różowski, Marcin2007N:181
1340IKrosny, Mirosław UKS POGOŃ Oleśnica2007N:25
1341I++Pawłowski, MaciejTMS Roszada Gliwice 2007N:377
1342kKrajewska-Gajdzik, KatarzynaOrange Południe2007N:5
1343I+Lach, Krzysztof SCS Sokół Chorzów2007N:41
1344I++Szczerba, Marek TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 2007N:96
1345IKomperda, RobertKSz Hetman Ostrowiec Św. 2007N:20
1346IBachorczyk, MarcinAKS Mikołów 2007N:6
1347IPieprzka, PrzemyslawGKS Gorzyce W 2007N:36
1348IWiejaczka, BartłomiejKKSz Kraków2007N:32
1349IPoltorak, MichalOSz Baszta Szamotuły 2007N:2
1350IŁuniewski, Krzysztof MGLKS Parnas Oława 2007N:3
1351kPalikowska, Katarzyna SSz BDK Biskupiec 2007N:4
1352IBrusilowicz, PrzemysławTSz TAKTYK Szczecinek 2007N:9
1353kByrka, Joanna UM w Łodzi 2006N:105
1354k+Czaplewska, Klara GLKS Goniec Żarów 2006N:320
1355I++Bartoszewicz, MarcinPodlaski Związek Szachowy2006N:311
1356IWłodarski, Michał UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2006N:2
1357IKazubek, KrzysztofLublin2006N:23
1358IBorkowski, KamilRościszewo 2006N:34
1359IWindorpski, Jacek UKS Ósemka Chojnice2006N:3
1360I+Szczecina, KamilChTS Chorzów 2005N:377
1361WFMGarbowska, HannaKU AZS UMK Toruń 2005N:17
1362I+Purzycki, Jan Dawid Miedzyrzecz 2005N:88
1363IKaczmarek, Piotr2005N:14
1364I+Więcek, Paweł PSSz Pszczyna 2005N:118
1365I++Nadstoga, WojciechUKS Szach Wolsztyn2005N:99
1366I+Tarkowski, MichałMKS EMDEK Bydgoszcz 2005N:49
1367IBrożek, Zbigniew SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2005N:2
1368IMartins, Anderson Brazylia2005N:9
1369IKulon, Boguslaw KSz Polonia Wrocław2005N:6
1370IDereń, MarcinKS Cracovia 1906 Kraków2005N:14
1371IOlędzki, TomaszSSz Pocztowiec Bydgoszcz2005N:24
1372IKojro, Adam 2005N:8
1373IŚledziewski, AdamBiałystok2005N:5
1374IWociór, Jan2005N:9
1375IMałek, RafałUKS GONIEC Staniątki 2005N:9
1376I+Maksimenko, Andrei Jr ŻTMS Baszta Żnin2004N:163
1377I+Świderski, Radosław KSz Stilon Gorzów Wlkp.2004N:354
1378ICzaja, JacekLKSz GCKiP Czarna 2004N:9
1379I++Obiedzinski, PawelKSz Maraton Łomża 2004N:149
1380I++Szuminski, MarekKSz LECH-WSUS Poznań 2004N:83
1381CMDelega, TomaszLKS Wrzos Miedzyborów2004N:151
1382IZiętek, Waldemar KLIM UKSz Gambit Starachowice 2004N:88
1383IKosturkiewicz, JacekKS Korona Kraków 2004N:29
1384I+Piłat, WiesławAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2004N:32
1385IOciepka, Adrian KSz Gryf Szczecin 2004N:14
1386IBlandzi, Damian KS 64 Zielona Góra 2004N:9
1387IChowra, EdwardMKS AGROS Chełm2003N:19
1388IIwańcio, Łukasz OKS W i M Olsztyn 2003N:4
1389I++Kozlowski, Tomasz LKS Piast Śrem 2003N:292
1390IWargulec, Dariusz UKS SZACHOWA DWÓJKA Szubin 2003N:60
1391IObrochta, BogdanChTS Chorzów 2003N:6
1392I+Widelski, KacperPolitechnika Białostocka 2003N:284
1393II+Buchała, TomaszMKS Wicher Zbąszyń2003N:21
1394IChilkiewicz, JanBiałystok2003N:18
1395IKlimecki, Jacek LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2003N:41
1396IBanaszkiewicz, Mikołaj MLKSz Myślenice2003N:19
1397IHodana, Jacek LKS PARK Starzenice 2003N:7
1398IPośnik, MaurycyUKS Awans Żyrzyn 2003N:21
1399k++Nowak, MałgorzataKSz Warsaw Sharks Warszawa2003N:6
1400INowakowski, MarcinKS 64 Zielona Góra 2003N:12
1401ITomaszewski, Jaroslaw Gdańska IL 2003N:7
1402ILuczynski, Jacek2003N:7
1403IBielak, PawełKSz DRAKON Lublin 2003N:7
1404I++Szybowicz, PiotrUKS SZACHOWA DWÓJKA Szubin 2002N:157
1405I+Adamczewski, Jędrzej KTS Kalisz2002N:211
1406IRymarowicz, RafałLKS Parnas Stara Wieś2002N:11
1407II+Paczka, PatrykMKS przy MDK Trzcianka2002N:89
1408IGościniak, TomaszGKSz Solny Grzybowo 2002N:29
1409ISmyla, Zbigniew Hetman Ostrowiec Św.2002N:6
1410I++Brylowski, Marian UKS WDA Lipusz2002N:101
1411IWasilewski, Bartłomiej UKS TSz Zieloni Zielonka2002N:14
1412IMoroz, Henryk TMS Roszada Gliwice 2002N:1
1413ICieślak, PatrycjuszMKSz Rybnik 2001N:472
1414kKuś, AleksanderKSz LECH-WSUS Poznań 2001N:322
1415IWarta, August Myszków2001N:9
1416IStelmaszuk, MaciejMGLKS Parnas Oława 2001N:333
1417IRyszkiewicz, Adam UMKSz Jaćwież Suwałki2001N:5
1418IWęgrowski, HenrykAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2001N:4
1419Kravets, Olexander2001N:5
1420II+Marchlewicz, Damian Brodnica2000N:34
1421k+Skrzypczak, AnnaSzkoła Główna Handlowa w Warszawie 2000N:27
1422I++Golenia, Wojciech MKS MOS Wieliczka 2000N:262
1423I+Sobczynski, Roman MTS Kwidzyn 2000N:321
1424INojszewski, AdamPiastów2000N:31
1425IRybakowski, Karol RUKS Korona-Rawbud Rawicz 2000N:48
1426IPrzybylak, ŁukaszKS KORONA Zakrzewo2000N:43
1427IPiechota, Pawel OSz Baszta Szamotuły 2000N:25
1428IGawłowski, Robert2000N:4
1429IMazalon, BartłomiejUniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy 2000N:2
1430IMusiała, Arkadiusz LZS Goniec Kluczbork2000N:3
1431IBoruta, Dawid KS Roszada Żory2000N:118
1432k+Kohut, Anna TMS Roszada Gliwice 2000N:43
1433k+Skrochocka, Justyna KS KORONA Zakrzewo2000N:9
1434IWorek, AndrzejIC Katowice 2000N:5
1435IDźwikowski, Adam LKS Chrobry Gniezno 2000N:5
1436kJackowska Caba, AleksandraMDK Bochnia 2000N:6
1437I+Poniewierski, Piotr UKS Gedanensis Gdańsk2000N:78
1438IMąka, MichałLKSz Lublin 2000N:20
1439IKabała, KrzysztofŚląski Urząd Wojewódzki 2000N:2
1440IJaworski, Andrzej Zryw Słupsk2000N:9
1441ICzerniawski, Marek2000N:7
1442IHarazinski, AdamKS Entropia NZSPW Warszawa2000N:24
1443IRabij, Tomasz MKS Mrągowia Mrągowo2000N:9
1444IKujawa, JózefKS START Wisła 2000N:5
1445IKarnasiewicz, RobertKSz SDK-Lotnik Mielec 2000N:69
1446IFiedler, MarekŁKS Szach-Centrum Łódź2000N:5
1447ISzymula, Adam Kraśnik1999N:7
1448ILatocha, Aleksander Uniwersytet Śląski w Katowicach 1999N:64
1449IPolczyk, Mikołaj UKS Ognisko Rydułtowy1999N:427
1450WFMJałowiec, Halina GKSz Hetman Pilzno1999N:95
1451k+Walkusz, MałgorzataKSz HETMAN Katowice 1999N:4
1452IBartoszek, Henryk MLKS Nadnarwianka Pułtusk1999N:1
1453I++Ochowicz, Jakub UKS Czarny Koń Olkusz1999N:419
1454ICzerniawski, KrzysztofKSz ODRODZENIE Kożuchów 1999N:256
1455IJózefczak, Andrzej LKS Chrobry Gniezno 1999N:9
1456I++Belczewski, Jacek UKS SP11 Skoczek Tczew1999N:368
1457kKawula, Andrzej PUKS Karolina Tarnów 1999N:172
1458IDulias, AleksanderCzęstochowa1999N:7
1459I+Duda, Marcin1999N:17
1460IZwarycz, MiłoszŁódź 1999N:73
1461IWiesiolek, KrzysztofTTSz Tęcza Turek 1999N:21
1462IJakima, Mirosław Lublin1999N:2
1463IKois, Przemysław KKSz Urania Krosno1998N:19
1464IStępień, Rafał MZKS Unia Nowa Sarzyna1998N:6
1465kJędrocha, KatarzynaKKSz Kraków1998N:339
1466IHampel, JanuszUKS Skoczek Milicz1998N:17
1467IRusiński, MateuszUKS Szach Wolsztyn1998N:47
1468kDomaradzka-Żyła, Anna CEKDiM Wrocław 1998N:2
1469II+Waruga, Michał GKS Gwarek Ornontowice1998N:59
1470ICiba, Przemysław MPZSzach Kraków1998N:18
1471IMarcowski, Tomasz TKKF Drogowiec Kraków1998N:3
1472IWilk, AdamKS Unia Bieruń Stary 1998N:2
1473IProszynski, WaldemarLKS Wrzos Miedzyborów1997N:4
1474I+Smagalski, Slawomir TS-R Hetman Konin 1997N:141
1475IJabłoński, Marcin Bielsko-Biała1997N:2
1476IDmuchowski, GrzegorzTomaszówMazowiecki 1997N:9
1477IPuksza, Andrzej MUKS Stoczek 45 Białystok1997N:18
1478INadoliński, RomanZryw Słupsk1997N:9
1479IOpaliński, Sebastian LUKS GOK Samborowo1997N:9
1480IGórski, MichałUKS SP1 Jedynka Tychy 1997N:4
1481IDymitriew, DominikOCS 1997N:3
1482IKoniarek, MarianM-G UKS Pogoń Nowe Skalmierzyce1997N:5
1483IPadrak, RafałKU AZS UMCS Lublin1997N:8
1484IMajewski, TomaszSzczecin1997N:5
1485INiedbała, Wojciech UMKS Na Pięterku Poznań 1996N:306
1486IBielecki, Pawel UKSz Hetman Warszawa1996N:38
1487IKliber, AleksanderSSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1996N:73
1488IKawala, MaciejJaworzno1996N:9
1489kLeszczyńska, MalgorzataMLKSz Myślenice1996N:24
1490IWcisło, Adrian UKS Hetman Koronny Trzebinia1996N:7
1491IPopławski, MaciejKSz. Hańcza Suwałki 1995N:388
1492IPlewa, PiotrKSz Start Elbląg 1995N:166
1493ICenkier, Robert JKSz-W Jarocin1995N:72
1494IBoćko, StanisławWKSz HETMAN 1995N:35
1495ITurowski, Piotr Radzyń Podlaski1995N:9
1496IKrawczyk, WiesławLUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1995N:4
1497IPółtorzycki, DżemilŚmiały Police 1995N:8
1498ISkóra, PawełKSz Gambit Przeworsk1995N:23
1499k+Zmarzły, AleksandraPolitechnika Wrocławska1994N:183
1500IZiaja, Krystian LKS Olszanica 1994N:127
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)