ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20725)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26060);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36219)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (7521);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14260)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13265);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
10501Bujnowski, Radosław1358N:9
10502IVRynkiewicz, Piotr Liceum Społeczne Żary 1358N:15
10503IVWypych, PatrykUKS GONIEC Staniątki 1358N:30
10504IISkawiński, Dariusz 1358N:45
10505IIIMonczak, Mikołaj Caissa Pion Zielona Góra1358N:151
10506IVJedliński, Michał KSz GAMBIT MDK Świdnica1358N:6
10507IVDzieciątko, JakubWarszawa1358N:7
10508IIStanowska, Angelika LKS Stomil II Bełchatów 1358N:27
10509IVEjsak, MateuszLUKS Iskra Marzenin 1358N:3
10510IIMaciejek, Maksymilian SSP 3 BTO Białystok1358N:204
10511IVKrzysztofiak, Grzegorz1358N:44
10512IITorhan, AdrianMCKIE Malbork 1358N:44
10513IVKołek, Jakub 1358N:7
10514IIIHarasimowicz, AleksanderStargard1358N:36
10515IIIPasternak, Paweł UKS Caissa Warszawa 1358N:107
10516IVCymerman, Jakub UKSz Skoczek Choszczno1358N:5
10517IVGepart, Marek Gdynia1358N:17
10518IIIKrupiński, Maciej1358N:95
10519IVMleczak, Marcin 1358N:9
10520IIIWilczyński, PiotrUKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.1358N:35
10521IVPrzybylski-Lewandowski, Jędrzej1358N:7
10522IIIWitusik, Olaf GKSz Kornuty Gorlice1358N:58
10523IVAdamski, BartłomiejPiotrków Trybunalski 1358N:7
10524IVPelcner, Sergiusz UKS MDK GDYNIA1358N:7
10525IVSawicki, BartłomiejTychy 1358N:4
10526IIIKącki, StanisławSzachy Ciechanów 1358N:37
10527IIIKiełbasa, MiłoszUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1358N:23
10528IVCebulski, MaciejŁKS Szach-Centrum Łódź1358N:6
10529IVNastrożny, MiloszGdynia1358N:6
10530IVKusy, Sebastian ŁKS Szach-Centrum Łódź1358N:12
10531IVWesołowski, Stefan KS LogIN Skierniewice 1358N:26
10532IVRudolf, AleksanderŁódź 1358N:6
10533IVKisiel, Dominik UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.1358N:13
10534IVTymiński, TymoteuszŁódź 1358N:9
10535IIIPotyrała, Patrycja UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1357N:24
10536IIINęcki, Jakub WKS Kopernik1357N:86
10537IITrzeciak, Martyna Szkoła Podstawowa Nr 8 Siemianowice Śląskie1357N:29
10538IIITychowska, BarbaraRaszyn Poznań1357N:17
10539IIZienowicz, ZofiaUKS Gedanensis Gdańsk1357N:56
10540IILeszczak, Zuzanna POL-ANG PRYW. GIMN. POZNAŃ 1357N:143
10541Piechnik, Krzysztof LUKKS Kielce1357N:23
10542IVStrużyński, PawełUKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1357N:17
10543IIIRugiełło, Katarzyna 1357N:7
10544IIGawrylczyk, Filip UKS Korona Gdańsk1357N:187
10545IVGreiner, Maciej Bielawa 1357N:7
10546IIChojnowska, Justyna KSz. Maraton Łomża1357N:193
10547IVWiśniewski, Grzegorz UKS HETMAN Żydowo1357N:9
10548IIIWarząchowski, PiotrUKS Szach Wolsztyn1357N:23
10549Klimina, Nina 1357N:9
10550IVGoławski, Cezary Radzyń Podlaski1357N:7
10551IIIMeers, IanUKS przy SP 8 Chrzanów 1357N:67
10552IVSanocki, Szymon Liceum Sióstr Prezentek1357N:6
10553IISeemann, Pola MKSz Rybnik 1357N:137
10554IIIKaja, Michał MUKS MDK Śródmieście Wrocław1357N:56
10555IVGałecki, Maksymilian 1357N:14
10556IVLis, Stanisław 1357N:10
10557IIIMagdziarz, PiotrKKSz Kraków1357N:27
10558IIINowak, Maciej KLIM UKSz Gambit Starachowice 1357N:60
10559IIIWolak, DawidGKS Szach-Mat Wiśniowa 1357N:47
10560IVPietryk, Piotr1357N:6
10561IVŚlifierski, Daniel Łódź 1357N:14
10562IIIKozłowski, FranciszekMKS MOS Wieliczka 1357N:59
10563IVCimochowski, JakubSP Bakałarzewo 1357N:7
10564IIIBadowski, Zbigniew1357N:21
10565IIISienicki, Oliwier SP 5 Białystok 1357N:16
10566IVMazurek, Krzysztof1357N:8
10567IVIzbiński, Wojciech KSz Miedź Legnica1357N:8
10568IIISotowska, AndżelikaLKS PARK Starzenice 1356N:10
10569IVRaczek, KacperUMKS HETMAN Marklowice1356N:47
10570IIFicek, Szymon MKSz DIAGONALIA Imielin 1356N:199
10571IVJarosławski, MarcelLKS Park Starzenice 1356N:50
10572IIHaładus, AdamChTS Chorzów 1356N:299
10573IIIJamrugiewicz, SzymonUKS SP 1 Brzozów 1356N:61
10574IIIKramarz, KingaKGL Szarotka Wadowice Górne1356N:9
10575VHaliżak, MarcinLKS PARK Starzenice 1356N:7
10576VLuchowski, Michal Hetman Myślibórz1356N:12
10577IIWichura, Sara IMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski 1356N:204
10578IVSośnik, MichałSP 164 Kraków1356N:7
10579IVKrzewski, Piotr SP1 Mińsk Maz1356N:7
10580IVKomuda, Arkadiusz SP 1 Mińsk Mazowiecki1356N:7
10581IIGemzik, Aneta Katolicki Klub Sportowy Victoria1356N:25
10582IIIBrzeźnicki, Maciej ŁKS Szach-Centrum Łódź1356N:54
10583VSokołowski, Kamil1356N:8
10584IVKałas, JędrzejKSz Jelonka Jelenia Góra 1356N:11
10585IVCalów, MaciejKSz GAMBIT MDK Świdnica1356N:8
10586IVZwara, JakubGdańsk 1356N:7
10587IVMikulec, Mirosław1356N:9
10588IVTrocyk, Aleksander1356N:7
10589IVMokosa, OktawianElbląg 1356N:7
10590IVMiturski, KonradMDK Radom 1356N:7
10591IVBojanka, Tomasz UKS Centrum Tczew 1356N:8
10592IIFil, Grzegorz SSZ DEBIUT GCK GIŻYCKO 1356N:132
10593IIPawłowski, Kamil MKS MOS Wieliczka 1356N:159
10594IVRobaczewski, Antoni TS Wisła Kraków 1356N:7
10595VOsser, Stanisław Szachowy Uniwersytet Warszawa 1356N:7
10596IIIDrążkowski, Mateusz UKS OPP Toruń1356N:50
10597IVEmbradora, Krystian UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.1356N:7
10598IIIŚwierczyński, Jan MKS KSOS Kraków1356N:35
10599IIITrzajna, Aleksandra Słopnice 1356N:14
10600IVMalawski, AdrianPrzyszowa 1356N:7
10601IIIPędrak, Aleksander GKSz Hetman Pilzno1355N:68
10602IVMaciborko, FilipLZS Goniec Kluczbork1355N:6
10603IIIDelmanowicz, Dominika 1355N:21
10604IVCzupryna, Piotr SSz Modus Warszawa1355N:30
10605IIIUlanowski, MarekUKS SP11 Skoczek Tczew1355N:38
10606IVSzczęsny, Cezary KS 64 Zielona Góra 1355N:5
10607IVFąferko, Mateusz 1355N:7
10608IVBasiński, OskarUKS SKOCZEK Kopanica1355N:10
10609IVDąbrowski, MaciejKSz. Javena Hańcza Suwałki1355N:15
10610IVGosławski, Krzysztof dzika karta 1355N:15
10611IIBaciński, KarolUKS OPP Toruń1355N:132
10612IVSamek, Aleksander 1355N:7
10613IIIMarszałek, WeronikaKlub Młodego Szachisty II Krościenko Wyżne 1355N:7
10614IIIChorążyczewska, WeronikaKSz LECH-WSUS Poznań 1355N:76
10615IVKisiel, Jan MOSiR Tuchów 1355N:10
10616IVNiewiadomski, AdamUKS Korona Gdańsk1355N:14
10617IIIMalicki, MichałKSz Odrodzenie Kożuchów 1355N:167
10618IIISionko, Krzysztof 1355N:14
10619IVKielar, PawełStowarzyszenie Nasz Rymanów1355N:7
10620IIIKoło, Mikołaj KSz ORŁY Pleszew 1355N:102
10621IVWałęga, Milan 1355N:5
10622IIIDokowicz, Mateusz KS LECH-WSUS1355N:87
10623IIIJanzen, Paweł1355N:67
10624IIIŚmiarowski, JakubZSEiO nr 6 Łomża1355N:44
10625IIIJednoralski, Bogusz KSz Gryf Szczecin 1355N:76
10626IIIMilewski, AdamPłock1355N:46
10627IVBryniarski, Janusz1355N:7
10628IIIKołtuniak, Agnieszka 1355N:27
10629IVKordek, MaciejWińsko 1355N:8
10630IVKopczyński, Hubert Nałęczów 1355N:7
10631IIDobosiewicz, KrzysztofMTSz Mińsk Mazowiecki1355N:77
10632IVGromek, BłażejUKS MDK Otwock1355N:7
10633IISosnowski, Aleksander Biały Król Wisznia Mała1355N:38
10634IVZając, Andrzej Janiszowice 1355N:7
10635IIISosnowska, Monika ChTS Chorzów 1354N:11
10636IIISachnowski, Jakub UKS Hetman Michałowice 1354N:43
10637IIITurczyn, Szymon UKS G4 Tarnowskie Góry 1354N:59
10638IVPruchnik, AdrianUKS SP3 w Bogatyni1354N:13
10639IVRzepa, BartoszSP 162 Kraków1354N:9
10640IIITrokowski, Grzegorz PKS Leśny Bydgoszcz1354N:39
10641IIISupran, FabianKSz GAMBIT MDK Świdnica1354N:34
10642IVKowalski, Mateusz SP nr 60 Bydgoszcz1354N:6
10643IVKozłowski, Radosław Gdynia1354N:7
10644IVArciuch, TytusKS Hubertus Zalesie Górne1354N:7
10645IVDąbrowski, Zygfryd LZS Kordian Bliżyn 1354N:24
10646IIIStachura, MikołajTS Wisła Kraków 1354N:206
10647IIIHeretyk, Kacper TS Wisła Kraków 1354N:127
10648IIBrzozowski, Bartłomiej MZKS Unia Nowa Sarzyna1354N:50
10649IIIBobylow, DawidLUKKS Kielce1354N:13
10650IIIKornatowski, Grzegorz ITS Kopernik Inowrocław1354N:13
10651IIIManaj, FilipLipowo1354N:21
10652IIBorowik, KarolLublin - parafia pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego1354N:337
10653IVGrot, Michał Wrocław1354N:9
10654IVRak, Aleksander 1354N:4
10655IIZiegert, Krystyna UKS Korona Gdańsk1354N:174
10656IVSzulc, Stanisław SP Św. Franciszka W-wa Mokotów1354N:8
10657IVBukat, AleksKLS Piechowice1354N:27
10658IPniewska, Beata UKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1354N:55
10659IIIPaczos, DamianWejherowo 1354N:13
10660IVŁakomy, Maciej UKS Jedynka Bełchatów 1354N:9
10661IVMędrak, JakubSZKÓŁKA SZACHOWA f7 1354N:8
10662IVWellman, Marek1354N:4
10663IIIUrban, Szymon UKS Jedynka Bełchatów 1354N:25
10664IIIKaraszewski, GabrielKSz Miedź Legnica1354N:29
10665IVBargieł, Piotr Przyszowa 1354N:7
10666Leśnik, Konrad Dęblin 1354N:9
10667Lewandowski, Paweł Opole 1354N:9
10668IVBartłomiejczyk, RomanWrocław1354N:7
10669IVDowgird, Adam 1353N:7
10670IIIJesiołowski, Jacek M-GOK GAMBIT Ślesin1353N:31
10671IIJurkiewicz, Kazimierz PKS Leśny Bydgoszcz1353N:275
10672IILeszczewska, AnetaPałac Młodzieży Koszalin 1353N:72
10673IVGębski, Maciej UKS Roszada Radom 1353N:28
10674IIIKrzysztofek, BartoszUKS GONIEC Staniątki 1353N:80
10675IVPiwowarski, Jakub UKS Caissa Warszawa 1353N:7
10676IIIKiercul, PiotrZSP 3 1353N:81
10677IIISroka, Michał1353N:60
10678IVWołek, Michał 1353N:13
10679IIISkwarczewski, Jakub 1353N:33
10680IVRyczkowski, KacperNowa Sarzyna1353N:5
10681IVBraun, SebastianGdynia1353N:13
10682IIKurczyna, Jakub TS Wisła Kraków 1353N:203
10683IVKazimierczuk, Mateusz UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1353N:9
10684IVSpychaj, DawidUKSz Skoczek Choszczno1353N:6
10685IIIHochman, MateuszLKS Stomil Bełchatów1353N:44
10686IVMatuszek, Jakub SZKOŁA PODSTAWOWA nr 22 Bielsko-Biała 1353N:5
10687II+Nowaczyk, Klara UKS Dziewiątka Sieradz 1353N:141
10688IVPękała, WojciechRadzyńskie Towarzystwo Szachowe1353N:9
10689IIISzczykowski, Zenon1353N:13
10690IVKosikowski, EdmundLipusz1353N:7
10691IIIBąk, KacperSzkoła Podstawowa nr 1 w Elblągu1353N:28
10692IVWeryho, Mateusz UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1353N:51
10693IIISzmyt, DominikKSz Stilon Gorzów Wlkp.1353N:87
10694IVNaraziński, KrzysztofZespół Szkół Katolickich im. ks.Dłu1353N:8
10695IVUlatowski, Franciszek UKS MDK Otwock1353N:28
10696IVWojewoda, Tobiasz SP 9 Łomża1353N:7
10697IIIUhryn, MateuszMUKS MDK Śródmieście Wrocław1353N:123
10698IVWagner, EmilUKS SP3 w Bogatyni1353N:6
10699IVMalesza, ArmandoNiepubliczna Szkoła Podstawowa 1353N:13
10700IVDerejczyk, MateuszPałac Młodzieży Szczecin 1353N:6
10701IVZych, Grzegorz1352N:17
10702IIICichowska, Anna GKSZ HETMAN V PILZNO1352N:8
10703IVStokłosa, Stanisław KSz LECH-WSUS Poznań 1352N:49
10704IICzerwińska, EwelinaWKSz 1938 Włocławek 1352N:157
10705IIIMichalec, Barbara UKSz Ziemowit Złotów1352N:35
10706IVŁuczak, FilipPM Koszalin 1352N:6
10707IVKryj, Karol KMKSz Victoria Kielce 1352N:5
10708IIIRodriguez, EmilianWrocław1352N:68
10709IIWalczyk, KatarzynaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1352N:91
10710IIPara, JoannaKGL Szarotka Wadowice Górne1352N:80
10711IVSzczur, Jakub Wola Mielecka 1352N:12
10712IVKołodziej, Michał Oława1352N:19
10713IVCzanasz, Aleksander BCK Biłgoraj 1352N:7
10714IVWeremczuk, Marcin Odz.G.D. nr 59 im. Tadeusza Reytana Mokotów W-wa 1352N:11
10715IVKosiński, Ignacy Strzegom1352N:17
10716IVZacharski, MichałGimnazjum 1 Mszana Dolna1352N:18
10717IIICzubachowski, Dominik ITS Kopernik Inowrocław1352N:30
10718IIIPolitański, DominikSP1 1352N:95
10719IVDrygas, DamianUKS ZSO Włoszakowice III 1352N:4
10720IIZwolińska, Zuzanna SP Dulowa 1352N:142
10721IIIBzdziel, Marcin ULKS SKOCZKI Słopanowo 1352N:19
10722IZalewska, Małgorzata UKS TSz Zieloni Zielonka1352N:208
10723IIISikorska, Ewa ULKS SKOCZKI Słopanowo 1352N:18
10724WCMStaniewicz, AdriannaMUKS Stoczek 45 Białystok1352N:247
10725IVŻurawski, TadeuszCOR CORDIUM Starogard Gdański1352N:17
10726IIILisiecki, StanisławSzachowy Uniwersytet Warszawa 1352N:17
10727IVGolba, Wojciech SSz Szachpol Łuków1352N:14
10728IVUhryn, KrzysztofMUKS MDK Śródmieście Wrocław1352N:16
10729IIPiasecka, MajaLUKKS Kielce1351N:85
10730IIIGrabowska, Karolina M-GOK GAMBIT Ślesin1351N:22
10731IVLipka, MichałBiała Podlaska 1351N:25
10732IVŁoboda, JakubSP 11 Jelenia Góra 1351N:15
10733IIIUrban, DominikCKiS Skawina1351N:15
10734IVSzwagierczak, AnnaSP2 Rybnik1351N:8
10735IIIBuraczewski, Antoni MUKS MDK Śródmieście Wrocław1351N:42
10736IVKostera, Hubert MKS Wicher Zbąszyń1351N:18
10737IVSzymański, JeremiGdańsk 1351N:3
10738IIDziadel, Patrycja MDK Białystok1351N:22
10739IVPolak, Wojciech 1351N:25
10740IVHejduk, Błażej1351N:7
10741IVLessmann, Karol Caissa Amsterdam1351N:32
10742IVSuszko, Łukasz Biłgoraj 1351N:7
10743IIIPancewicz, Maciej UKS Czternastka Warszawa1351N:37
10744IIITomczak, Michał1351N:44
10745IIISuska, LeoKSz Polonia Warszawa1351N:122
10746IIIGawron, WojciechLKSz Lublin 1351N:27
10747IVKauszel, JanGrzesik 1351N:13
10748II+Łupińska, Kinga MUKS MDK Śródmieście Wrocław1351N:217
10749IIIPrzystał, MateuszTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1351N:53
10750IIIBałdyga, Jakub KSz Gryf Szczecin 1351N:24
10751IIIKaczmarczyk, MichałUKS TSz Zieloni Zielonka1351N:56
10752IVGil, KrzysztofOborniki1351N:9
10753IVDrabik, Michał PKS MAT Białołęka1351N:7
10754IIIWagner, CezaryUKS Czternastka Warszawa1351N:55
10755IIIDelewska, Hanna UKS SP11 Skoczek Tczew1351N:14
10756IVBis, JakubKatolicki Klub Sportowy Victoria1351N:7
10757IVDrywa, Szymon SP Staniszewo 1351N:21
10758IVJędrzejczyk, Przemysław KSGU Tęcza Krosno Odrz.1351N:6
10759IVStefaniuk, Marcin 1351N:9
10760IVZapadka, Krystian Koszalin1351N:9
10761Olszewski, JarosławPubliczna Szkoła Podsta. im.Janusza Korczaka w Bynowie 1351N:4
10762IVGlądała, MichałWrocław1350N:6
10763IIIGurzęda, Krzysztof UKS Żak Łomża1350N:34
10764IVRajchel, Patryk G-1 1350N:6
10765IVJuszczak, Mateusz UKS Hetman Michałowice 1350N:50
10766IVKasprzak, MaciejSP 12 Otwock1350N:8
10767IVKowalski, MarcinUKS Hetman Puszcza Mariańska 1350N:23
10768IIIZawadzki, DamianUKS TSz Zieloni Zielonka1350N:65
10769IIIKorol, Damian Wrocław1350N:11
10770IVPasieczny, JanHetman II Łuków 1350N:37
10771IIGawarski, Łukasz KSz Polonia Warszawa1350N:260
10772IVBorkowski, Marcin MKS przy MDK Trzcianka1350N:11
10773IIGrzegorczyk, WacławSudety Kłodzko 1350N:34
10774IVKruczek, RadosławZabłędza1350N:3
10775IIIKrzyszewski, DawidSTMGK Strzelce Krajeńskie1350N:190
10776IIIBurzmiński, Janusz Puławy 1350N:26
10777IVRodewald, Sebastian 1350N:5
10778IIIKwaśnik, Krzysztof OKSz Społem Opole1350N:19
10779IIBardziński, SławomirMLKS Ostródzianka Ostróda 1350N:95
10780IIIKról, Bartosz1350N:50
10781IVBastkowski, Franciszek1350N:9
10782IVRząsa, Mateusz Gekon Nysa1350N:8
10783IIIOlczyk, Mateusz ŁKS Szach-Centrum Łódź1350N:42
10784IIISienkiewicz, FilipSSz Szachpol Łuków1350N:14
10785IIIZwolan, Wiktoria1350N:5
10786IVŻaglewski, Seweryn Wołomin1350N:8
10787IIMalik, Maciej UKS Pałac Młodzieży Katowice 1350N:67
10788IVEkner, MateuszPubliczna Salezjańska Szkoła Podstawowa 1350N:8
10789IVStankowiak, TomaszUKS ZSO Włoszakowice 1350N:7
10790IVŚwieciak, Julian MKS EMDEK Bydgoszcz 1349N:30
10791IIIZdónek, JakubUE Katowice 1349N:109
10792IVRastawicki, WojciechRadny Powiatu 1349N:44
10793IVBajko, Adam UKS OPP Toruń1349N:54
10794IVGwizdak, Ernest Gmina Markowa 1349N:9
10795IVGrajek, Krzysztof UKS Gedanensis Gdańsk1349N:7
10796IVKociszewski, PiotrMOK Józefów 1349N:35
10797IIIMarchlewicz, Kacper Brodnica1349N:18
10798IIIDębczak, HubertJanów Lubelski 1349N:43
10799IIIDyrkacz, Wojciech KSz Gambit Przeworsk1349N:52
10800IVBok, MichałSP 49 Białystok1349N:14
10801IIWalkowski, TobiaszSP 7 Leszno 1349N:145
10802IIIGibała, KamilUKS SP 1 Brzozów 1349N:33
10803IVZiętek, PiotrMDK Radom 1349N:27
10804IIJopek, FilipTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1349N:72
10805IVHarnos, SzymonUKS Goniec Leśnica 1349N:8
10806IVSikorski, KacperStargard1349N:15
10807IVOprzędek, Igor MAT Myślennice 1349N:14
10808IIISzymański, Dominik Radom 1349N:18
10809IIIKozak, Olaf UKS REFLEKS Gościno1349N:62
10810IISeń, Rozalia PKS MAT Białołęka1349N:20
10811IVLebiedziejewski, KsaweryKSz Jelonka Jelenia Góra 1349N:37
10812IIIRosół, MateuszSp nr 21 w Chorzowie1349N:142
10813IVTokarski, KacperUKS GOK Zduny 1349N:8
10814IIINowacki, Adrian UKS TSz Zieloni Zielonka1349N:76
10815IIIBłasik, KamilKKSz Urania Krosno1349N:59
10816IVKl. Wolny, PiotrWSD Włocławek, D. Włocławska1349N:16
10817IVPiech, OskarSzkoła Podstawowa nr 48 w Częstochowie1349N:12
10818IIBorzęcki, JakubKSz SDK-Lotnik Mielec 1349N:65
10819IVCichoń, MieczysławAZS Poznań 1349N:17
10820IVJednorowski, Konrad SRSDiM Węgrów 1349N:5
10821IVGogacz, TomaszSSz Szachpol Łuków1349N:3
10822IVSkołucki, MichałWrocław1349N:13
10823IIIWłosiak, Julia 1348N:13
10824IVWielgo, AdrianSP Dobre1348N:14
10825IVCzerwiński, Paweł UKS Szachylice Chylice1348N:19
10826IVŚliż, Jakub UKS Caissa Warszawa 1348N:11
10827IIICuch, Dariusz 1348N:110
10828IIICaban, Maciej LKS Strażak Zabrzeg1348N:87
10829IIIŚwitała, JustynaOTSz Ostrów Wielkopolski 1348N:32
10830IVChwaliński, JakubMUKS MDK Fabryczna Wrocław 1348N:6
10831IVNowak, ŁukaszNowe Miasto Lubawskie 1348N:15
10832Liscinsky, JanSlávia PU Prešov1348N:8
10833IIIGołąb, Szymon TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1348N:9
10834IIITrela, Konrad SP 2Sędziszów Małopolski 1348N:31
10835IIIJohnson, ChristopherUKS Czternastka Warszawa1348N:179
10836IVRamuś, RolandUKS Piątka Wieluń 1348N:15
10837IIIRatajczak, Marcin POLONIA Środa Wlkp.1348N:121
10838IIIMilewski, Mirosław Stowarzyszenie AS Płock1348N:58
10839IIICzerwiński, MichałMGLKS Parnas Oława 1348N:97
10840IIIPrzybylski, Mateusz 1348N:28
10841IVJasiński, Marcin 1348N:9
10842IIISypień, JakubUKS Czarny Koń Olkusz1348N:30
10843IVSimon, TymoteuszOSz Baszta Szamotuły 1348N:7
10844IVOkoń, Wiktor 1348N:5
10845IIBąk, Radosław KSz SDK-Lotnik Mielec 1348N:20
10846IVJanda, BartoszSZKÓŁKA SZACHOWA f7 1348N:8
10847IVŚniegoń, Mirosław3c1348N:7
10848IVSzymczyk, Przemysław Gdynia1348N:7
10849IVRedzimski, ArturSP nr 2 im. Marii Konopnickiej w Grodzisku Maz. 1348N:7
10850IVZborowski, JanCKR SSz Grójec 1348N:19
10851IVJakubowski, KornelTKSzach Tarnobrzeg1348N:9
10852IVBarszczewski, IgnacyMKS EMDEK Bydgoszcz 1348N:6
10853Tymecki, AndrzejSzkoła Podstawowa Nr 5 w Olsztynie 1348N:3
10854IIDudziak, Karolina KSz PORTO BALBO Bielsko-Biała1347N:40
10855IVKonarski, MarcinPubliczna Szkoła Podstawowa w Kuniowie 1347N:7
10856II+Grabsztunowicz, MonikaZSO Włoszakowice 1347N:138
10857VRobert, AlanKS 64 Zielona Góra 1347N:18
10858IVSzpila, Jakub WKSz GANT HETMAN1347N:15
10859IIITomaszewicz, Dorota Gdańsk 1347N:31
10860IIIRóżycki, MichałKS Laura Chylice1347N:27
10861IVGaweł, AleksanderGimnazjum 1 Józefów 1347N:4
10862IVMuniak, GrzegorzMOK Józefów 1347N:21
10863IVMazur, Stanisław 1347N:3
10864IIISidor, Kacper Caissa Pion Zielona Góra1347N:20
10865VJasiński, Patryk KSz Sulechów 1347N:7
10866IVWalczak, Bartosz1347N:9
10867IVPiszczela, Krystian 1347N:9
10868IIIZalewski, Michał UKS TSz Zieloni Zielonka1347N:155
10869IVTarczoń, Jan GKS Szach-Mat Wiśniowa 1347N:7
10870Kosiarski, PiotrUKS Caissa Warszawa 1347N:5
10871IISłoniewski, JakubKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1347N:424
10872IIPadoł, KacperGKSz Kornuty Gorlice1347N:88
10873IIIUllrich, ArturUMKS Na Pięterku Poznań 1347N:35
10874IVNachmann, PawełKSz Jelonka Jelenia Góra 1347N:5
10875IVMrzygłód, Cyprian Gdańsk 1347N:5
10876IVBochenek, Michał Kraków - parafia pw. św. Jadwigi Królowej1347N:5
10877IVMotyl, Wojciech UKS Hetman Częstochowa 1347N:6
10878IIPapaj, Mikołaj KS Laura Chylice1347N:127
10879IVBazylewicz, Jakub Szkoła Szachowa Gambit Toruń1347N:4
10880IVBajkowski, Patryk Biała Podlaska 1347N:12
10881IVŁajszczak, Franciszek1347N:7
10882IVŁasiński, Szymon1347N:6
10883IIIKrystoń, Mariusz 1347N:19
10884IVPilchoń, Jakub UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1347N:6
10885IVŁoniewski, Cyprian KS Jelonka Jelenia Góra1347N:7
10886IVOkoła, Piotr Salezjańskie Gimnazjum w Mińsku Maz.1347N:6
10887IVCzernecki, Szczepan Jadowniki 1347N:14
10888IVRadwański, Oskar LKS Chrobry Gniezno 1347N:9
10889IVTrzajna, Michał1347N:6
10890IVNiegowski, ArkadiuszWarszawa1347N:7
10891IIKopij, Józef WZSN START Wrocław 1346N:241
10892IVŻanowski, JanGimnazjum 111346N:17
10893IIIBarłowski, PatrykRzKSz Rzeszów1346N:106
10894IINaumiec, Adam UKS Gambit Świebodzin1346N:50
10895IIJastrzębska, Julia KSz Gambit Świecie 1346N:73
10896IIJaszczuk, Miłosz SSP 2 Białystok1346N:250
10897IVBuchaniewicz, Piotr KSz Polonia Wrocław1346N:7
10898Buchaniewicz, MaciejWrocław1346N:7
10899IVMatulewski, Łukasz Wąbrzeźno 1346N:7
10900IVZajkowski, Stanisław MKSz-MDK Białystok 1346N:14
10901IIISobczyński, MateuszGdynia1346N:22
10902IVButko, Lucjan 1346N:10
10903IVKołek, EdwardBielsko-Biała1346N:15
10904IVAdamiec, KamilMKS AGROS CHEŁM1346N:13
10905II+Kuczyńska, Katarzyna KSz Stilon Gorzów Wlkp.1346N:315
10906IIIKocierz, Paweł GEKON Akademia Szachowa Nysa1346N:39
10907IVKowalczyk, Franciszek Gdynia1346N:7
10908IIIKubiczek, Jakub SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1346N:111
10909IITrześniowski, MarceliKKSz Kraków1346N:59
10910IVGolan, Mateusz1346N:9
10911IVKowalczyk, OskarKock1346N:7
10912IIIPaluch, Justyna ULKS Brzozanin Brzoza 1346N:8
10913IVDrogosz, Aleksander Gdańsk 1346N:7
10914IVKrasowski, MichałCKR SSz Grójec 1346N:8
10915IIIHasterok, Bogusław Strzelec Strzelce Opolskie 1346N:27
10916IVSkrzypczyński, Przemysław 1346N:7
10917II+Liśkiewicz, JakubUKS Gedanensis Gdańsk1346N:47
10918IVMarczewski, Piotr ŁKS Szach-Centrum Łódź1346N:24
10919IVKubeczko, Filip UKS ZSO Włoszakowice 1346N:7
10920IIIFrankowski, MaciejSzachowy Uniwersytet Warszawa 1346N:20
10921IIIBieroński, Nikodem MGLKS Parnas Oława 1346N:44
10922IIIWieścieciński, Adam GKSz Kornuty Gorlice1346N:7
10923IVWąsowicz, MichałSzkoła Podstawowa nr 2 1346N:7
10924IVGuler, Marcin 1346N:4
10925IITamoń, Agata UKS OPP Toruń1345N:254
10926IIIFriedrich, MarekIKSz "Tęcza" Tarnowskie Góry1345N:39
10927IVWojciechowski, MateuszKSz Polonia Wrocław1345N:44
10928IIIKaczmarczyk, IwonaLO Barcin 1345N:13
10929IIIWaszkowiak, Kinga MKS Wicher Zbąszyń1345N:98
10930IIIŁoza, Patrycja LKS Kosienice 1345N:26
10931IIINożyński, Jan G.nr 164 Polskich Olimpijczyków W-wa Białolęka 1345N:31
10932IVSzewczyk, Mateusz LUKKS Kielce1345N:8
10933IVTeofilak, AdamPałac Młodzieży Koszalin 1345N:16
10934bkUrban, Szymon UKS Jedynka Bełchatów 1345N:12
10935IVDziadosz, Dominik Gimnazjum Nr 1 Krosno 1345N:5
10936IIISpychalski, Miłosz UMKS Na Pięterku Poznań 1345N:66
10937IVNiemiec, MichałTKKF Rzemyk Gdynia1345N:10
10938IVJanicki, DariuszUKS Łady Raszyn1345N:7
10939IVNiziołek, Grzegorz 1345N:7
10940IIISzpila, SzymonUKS SP1 Leżajsk1345N:61
10941IVWójcik, MichałKSz Polonia Wrocław1345N:9
10942IIIPopowski, Mateusz KSz Stilon Gorzów Wlkp.1345N:66
10943IVSzmist, AleksanderKKSz Urania Krosno1345N:8
10944IVMatejczuk, KrzysztofLUKS Lubartów1345N:11
10945IVOrłowski, KarolSP Łęki Dukielskie1345N:15
10946IVLipski, Seweryn SP/PG Ciechanowiec1345N:7
10947IIISokołowski, Hubert SSP 3 BTO 1345N:102
10948IVKaczyński, TomaszDługołeka 1345N:13
10949IVJurek, MateuszKSz Miedź Legnica1345N:11
10950IIKomorowska, Nadia Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 19 w Tychach 1345N:111
10951IVAlseifi, JakubSP Pruszków1345N:14
10952IVKrasowski, Konrad KLS Piechowice1345N:7
10953IVZiętara, Piotr W-wa Wola 1345N:7
10954IIGromek, AleksandraUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1345N:57
10955IVGardyza, KrzysztofPubliczna Salezjańska Szkoła Podstawowa MMaz1345N:23
10956IVKwaśny, Franciszek 1345N:7
10957IVRosa, AdamGdańsk 1345N:6
10958IVSzulecki, Bartosz 1344N:7
10959IIINowosad, Adrianna AKS Mikołów 1344N:28
10960IIIZboina, KonradUKS TSz Zieloni Zielonka1344N:159
10961IIIKolański, JakubSP 6 POZNAŃ1344N:90
10962IVGoles, Szymon 1344N:28
10963IIOlcha, MichałSP 43 dr.11344N:167
10964IIIPoreda, Roman BKS Chemik Bydgoszcz1344N:42
10965IVZieliński, Karol 1344N:7
10966IIIDróżdż, ArkadiuszMińsk Mazowieckim1344N:129
10967IIICzerniak, Magdalena JKSz-W Jarocin1344N:20
10968IIIKudela, KrystianKSz GAMBIT MDK Świdnica1344N:68
10969IVFordon, KacperBydgoszcz 1344N:4
10970IVSzady, Mikołaj Gdańsk 1344N:4
10971IIIKlencz, Kamil RKS MAT Ruda Śląska 1344N:77
10972IVUgorny, Miłosz KTS Kalisz1344N:7
10973IVKnoll-Dudek, Stanisław PSPNr 98 DIDASKO Praga Płd. W-wa 1344N:7
10974IVMularczuk, Mikołaj LUKS Lubartów1344N:7
10975IIGłogiewicz, Natalia1344N:19
10976IVPasterniak, WojciechKS 64 Zielona Góra 1344N:4
10977IIIŚwiątkiewicz, PawełUKS TSz Zieloni Zielonka1344N:72
10978IVMossakowski, Jarosław1344N:7
10979IIIDaniel, ZbigniewTSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice1344N:27
10980IVFilimonow, Daniel UKS Caissa Warszawa 1344N:19
10981IVStupak, Krzysztof LUKSz Orient Sokółka1344N:18
10982IVStankiewicz, ŁukaszSP nr 7 Suwałki1344N:5
10983IIIPrzewłocki, Zbigniew 1344N:17
10984IVŁysak, PawełLUKKS Kielce1344N:7
10985IVWcisło, MateuszSzachowy Uniwersytet Warszawa 1344N:7
10986IVKurzępa, Michał UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1344N:7
10987IVWasilewski, KacperSP 7 Suwałki 1344N:7
10988IVPoszwiński, FilipSkierniewice1344N:7
10989IIIMurenko, Nikita RzKSz Rzeszów1344N:24
10990IVŚliz, JarosławCaissa Połczyn Zdrój1344N:10
10991IVZubiak, Jarosław UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1344N:7
10992IIIKrukar, Piotr KKSz Urania Krosno1343N:12
10993IIIBełcikowski, Jakub MKS EMDEK Bydgoszcz 1343N:76
10994IVWacławik, Grzegorz UKS Giecek Radków1343N:81
10995IVMagiera, PiotrMKSz Rybnik 1343N:26
10996IIIWolniewicz, Mateusz UKS Hetman Częstochowa 1343N:56
10997IIIJamróg, JakubKKSz Urania Krosno1343N:63
10998IVJóźwik, Jakub UKSz Hetman Warszawa1343N:22
10999IVPisarczyk, Aleksander SP 2 Mińsk Mazowiecki1343N:14
11000IIIMagierski, GabrielZSZ im. M. Skłodowskiej1343N:42
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)