ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20717)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26068);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36221)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (3234);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14266)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13271);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
create table:Table 'trn_log2' already exists
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
10501IVDzieciątko, JakubWarszawa1358N:7
10502IIStanowska, Angelika LKS Stomil II Bełchatów 1358N:27
10503IVEjsak, MateuszLUKS Iskra Marzenin 1358N:3
10504IIMaciejek, Maksymilian SSP 3 BTO Białystok1358N:204
10505IVKrzysztofiak, Grzegorz1358N:44
10506IITorhan, AdrianMCKIE Malbork 1358N:44
10507IVKołek, Jakub 1358N:7
10508IIIHarasimowicz, AleksanderStargard1358N:36
10509IIIPasternak, Paweł UKS Caissa Warszawa 1358N:107
10510IVCymerman, Jakub UKSz Skoczek Choszczno1358N:5
10511IVGepart, Marek Gdynia1358N:17
10512IIIKrupiński, Maciej1358N:95
10513IVMleczak, Marcin 1358N:9
10514IIIWilczyński, PiotrUKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.1358N:35
10515IVPrzybylski-Lewandowski, Jędrzej1358N:7
10516IIIWitusik, Olaf GKSz Kornuty Gorlice1358N:58
10517IVAdamski, BartłomiejPiotrków Trybunalski 1358N:7
10518IVPelcner, Sergiusz UKS MDK GDYNIA1358N:7
10519IVSawicki, BartłomiejTychy 1358N:4
10520IIIKącki, StanisławSzachy Ciechanów 1358N:37
10521IIIKiełbasa, MiłoszUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1358N:23
10522IVCebulski, MaciejŁKS Szach-Centrum Łódź1358N:6
10523IVNastrożny, MiloszGdynia1358N:6
10524IVKusy, Sebastian ŁKS Szach-Centrum Łódź1358N:12
10525IVWesołowski, Stefan KS LogIN Skierniewice 1358N:26
10526IVRudolf, AleksanderŁódź 1358N:6
10527IVKisiel, Dominik UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.1358N:13
10528IVTymiński, TymoteuszŁKS Szach-Centrum Łódź1358N:9
10529IIIPotyrała, Patrycja UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1357N:24
10530IIINęcki, Jakub WKS Kopernik1357N:86
10531IITrzeciak, Martyna Szkoła Podstawowa Nr 8 Siemianowice Śląskie1357N:29
10532IIITychowska, BarbaraRaszyn Poznań1357N:17
10533IIZienowicz, ZofiaUKS Gedanensis Gdańsk1357N:56
10534IILeszczak, Zuzanna POL-ANG PRYW. GIMN. POZNAŃ 1357N:143
10535Piechnik, Krzysztof LUKKS Kielce1357N:23
10536IVStrużyński, PawełUKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1357N:17
10537IIIRugiełło, Katarzyna 1357N:7
10538IIGawrylczyk, Filip UKS Korona Gdańsk1357N:187
10539IVGreiner, Maciej Bielawa 1357N:7
10540IIChojnowska, Justyna KSz. Maraton Łomża1357N:193
10541IVWiśniewski, Grzegorz UKS HETMAN Żydowo1357N:9
10542IIIWarząchowski, PiotrUKS Szach Wolsztyn1357N:23
10543Klimina, Nina 1357N:9
10544IVGoławski, Cezary Radzyń Podlaski1357N:7
10545IIIMeers, IanUKS przy SP 8 Chrzanów 1357N:67
10546IVSanocki, Szymon Liceum Sióstr Prezentek1357N:6
10547IISeemann, Pola MKSz Rybnik 1357N:137
10548IIIKaja, Michał MUKS MDK Śródmieście Wrocław1357N:56
10549IVGałecki, Maksymilian 1357N:14
10550IVLis, Stanisław 1357N:10
10551IIIMagdziarz, PiotrKKSz Kraków1357N:27
10552IIINowak, Maciej KLIM UKSz Gambit Starachowice 1357N:60
10553IIIWolak, DawidGKS Szach-Mat Wiśniowa 1357N:47
10554IVPietryk, Piotr1357N:6
10555IVŚlifierski, Daniel Łódź 1357N:14
10556IIIKozłowski, FranciszekMKS MOS Wieliczka 1357N:59
10557IVCimochowski, JakubSP Bakałarzewo 1357N:7
10558IIIBadowski, Zbigniew1357N:21
10559IIISienicki, Oliwier SP 5 Białystok 1357N:16
10560IVMazurek, Krzysztof1357N:8
10561IVIzbiński, Wojciech KSz Miedź Legnica1357N:8
10562IIISotowska, AndżelikaLKS PARK Starzenice 1356N:10
10563IVRaczek, KacperUMKS HETMAN Marklowice1356N:47
10564IIFicek, Szymon MKSz DIAGONALIA Imielin 1356N:199
10565IVJarosławski, MarcelLKS Park Starzenice 1356N:50
10566IIHaładus, AdamChTS Chorzów 1356N:299
10567IIIJamrugiewicz, SzymonUKS SP 1 Brzozów 1356N:61
10568IIIKramarz, KingaKGL Szarotka Wadowice Górne1356N:9
10569VHaliżak, MarcinLKS PARK Starzenice 1356N:7
10570VLuchowski, Michal Hetman Myślibórz1356N:12
10571IIWichura, Sara IMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski 1356N:204
10572IVSośnik, MichałSP 164 Kraków1356N:7
10573IVKrzewski, Piotr SP1 Mińsk Maz1356N:7
10574IVKomuda, Arkadiusz SP 1 Mińsk Mazowiecki1356N:7
10575IIGemzik, Aneta Katolicki Klub Sportowy Victoria1356N:25
10576IIIBrzeźnicki, Maciej ŁKS Szach-Centrum Łódź1356N:54
10577VSokołowski, Kamil1356N:8
10578IVKałas, JędrzejKSz Jelonka Jelenia Góra 1356N:11
10579IVCalów, MaciejKSz GAMBIT MDK Świdnica1356N:8
10580IVZwara, JakubGdańsk 1356N:7
10581IVMikulec, Mirosław1356N:9
10582IVTrocyk, Aleksander1356N:7
10583IVMokosa, OktawianElbląg 1356N:7
10584IVMiturski, KonradMDK Radom 1356N:7
10585IVBojanka, Tomasz UKS Centrum Tczew 1356N:8
10586IIFil, Grzegorz SSz Debiut GCK Giżycko 1356N:132
10587IIPawłowski, Kamil MKS MOS Wieliczka 1356N:159
10588IVRobaczewski, Antoni TS Wisła Kraków 1356N:7
10589VOsser, Stanisław Szachowy Uniwersytet Warszawa 1356N:7
10590IIIDrążkowski, Mateusz UKS OPP Toruń1356N:50
10591IVEmbradora, Krystian UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.1356N:7
10592IIIŚwierczyński, Jan MKS KSOS Kraków1356N:35
10593IIITrzajna, Aleksandra Słopnice 1356N:14
10594IVMalawski, AdrianPrzyszowa 1356N:7
10595IIIPędrak, Aleksander GKSz Hetman Pilzno1355N:68
10596IVMaciborko, FilipLZS Goniec Kluczbork1355N:6
10597IIIDelmanowicz, Dominika 1355N:21
10598IVCzupryna, Piotr SSz Modus Warszawa1355N:30
10599IIIUlanowski, MarekUKS SP11 Skoczek Tczew1355N:38
10600IVSzczęsny, Cezary KS 64 Zielona Góra 1355N:5
10601IVFąferko, Mateusz 1355N:7
10602IVBasiński, OskarUKS SKOCZEK Kopanica1355N:10
10603IVDąbrowski, MaciejKSz. Javena Hańcza Suwałki1355N:15
10604IVGosławski, Krzysztof dzika karta 1355N:15
10605IIBaciński, KarolUKS OPP Toruń1355N:132
10606IVSamek, Aleksander 1355N:7
10607IIIMarszałek, WeronikaKlub Młodego Szachisty II Krościenko Wyżne 1355N:7
10608IIIChorążyczewska, WeronikaKSz LECH-WSUS Poznań 1355N:76
10609IVKisiel, Jan MOSiR Tuchów 1355N:10
10610IVNiewiadomski, AdamUKS Korona Gdańsk1355N:14
10611IIISionko, Krzysztof 1355N:14
10612IVKielar, PawełStowarzyszenie Nasz Rymanów1355N:7
10613IIIKoło, Mikołaj KSz ORŁY Pleszew 1355N:102
10614IVWałęga, Milan 1355N:5
10615IIIDokowicz, Mateusz KSz LECH-WSUS 1355N:87
10616IIIJanzen, PawełSP2 Kartuzy 1355N:67
10617IIIŚmiarowski, JakubZSEiO nr 6 Łomża1355N:44
10618IIIJednoralski, Bogusz KSz Gryf Szczecin 1355N:76
10619IIIMilewski, AdamPłock1355N:46
10620IVBryniarski, Janusz1355N:7
10621IIIKołtuniak, Agnieszka 1355N:27
10622IVKordek, MaciejWińsko 1355N:8
10623IVKopczyński, Hubert Nałęczów 1355N:7
10624IIIDobosiewicz, KrzysztofMAZSzach w Warszawie1355N:77
10625IIISienkiewicz, FilipSSz Szachpol Łuków1355N:21
10626IVGromek, BłażejUKS MDK Otwock1355N:7
10627IISosnowski, Aleksander Biały Król Wisznia Mała1355N:38
10628IVZając, Andrzej Janiszowice 1355N:7
10629IIISosnowska, Monika ChTS Chorzów 1354N:11
10630IIISachnowski, Jakub UKS Hetman Michałowice 1354N:43
10631IIITurczyn, Szymon UKS G4 Tarnowskie Góry 1354N:59
10632IVPruchnik, AdrianUKS SP3 w Bogatyni1354N:13
10633IVRzepa, BartoszSP 162 Kraków1354N:9
10634IIITrokowski, Grzegorz PKS Leśny Bydgoszcz1354N:39
10635IIISupran, FabianKSz GAMBIT MDK Świdnica1354N:34
10636IVKowalski, Mateusz SP nr 60 Bydgoszcz1354N:6
10637IVKozłowski, Radosław Gdynia1354N:7
10638IVArciuch, TytusKS Hubertus Zalesie Górne1354N:7
10639IVDąbrowski, Zygfryd LZS Kordian Bliżyn 1354N:24
10640IIIStachura, MikołajTS Wisła Kraków 1354N:206
10641IIIHeretyk, Kacper TS Wisła Kraków 1354N:127
10642IIBrzozowski, Bartłomiej MZKS Unia Nowa Sarzyna1354N:50
10643IIIBobylow, DawidLUKKS Kielce1354N:13
10644IIIKornatowski, Grzegorz ITS Kopernik Inowrocław1354N:13
10645IIIManaj, FilipLipowo1354N:21
10646IIBorowik, KarolLKSz Lublin 1354N:337
10647IVGrot, Michał Wrocław1354N:9
10648IVRak, Aleksander 1354N:4
10649IIZiegert, Krystyna UKS Korona Gdańsk1354N:174
10650IVSzulc, Stanisław SP Św. Franciszka W-wa Mokotów1354N:8
10651IVBukat, AleksKLS Piechowice1354N:27
10652IIPniewska, Beata UKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1354N:55
10653IIIPaczos, DamianWejherowo 1354N:13
10654IVŁakomy, Maciej UKS Jedynka Bełchatów 1354N:9
10655IVMędrak, JakubSZKÓŁKA SZACHOWA f7 1354N:8
10656IVWellman, Marek1354N:4
10657IIIUrban, Szymon UKS Jedynka Bełchatów 1354N:25
10658IIIKaraszewski, GabrielKSz Miedź Legnica1354N:29
10659IVBargieł, Piotr Przyszowa 1354N:7
10660Leśnik, Konrad Dęblin 1354N:9
10661Lewandowski, Paweł Opole 1354N:9
10662IVBartłomiejczyk, RomanWrocław1354N:7
10663IVDowgird, Adam 1353N:7
10664IIIJesiołowski, Jacek M-GOK GAMBIT Ślesin1353N:31
10665IIJurkiewicz, Kazimierz PKS Leśny Bydgoszcz1353N:275
10666IILeszczewska, AnetaPałac Młodzieży Koszalin 1353N:72
10667IVGębski, Maciej UKS Roszada Radom 1353N:28
10668IIIKrzysztofek, BartoszUKS GONIEC Staniątki 1353N:80
10669IVPiwowarski, Jakub UKS Caissa Warszawa 1353N:7
10670IIIKiercul, PiotrZSP 3 1353N:81
10671IIISroka, Michał1353N:60
10672IVWołek, Michał 1353N:13
10673IIISkwarczewski, Jakub 1353N:33
10674IVRyczkowski, KacperNowa Sarzyna1353N:5
10675IVBraun, SebastianGdynia1353N:13
10676IIKurczyna, Jakub TS Wisła Kraków 1353N:203
10677IVKazimierczuk, Mateusz UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1353N:9
10678IVSpychaj, DawidUKSz Skoczek Choszczno1353N:6
10679IIIHochman, MateuszLKS Stomil Bełchatów1353N:44
10680IVMatuszek, Jakub SZKOŁA PODSTAWOWA nr 22 Bielsko-Biała 1353N:5
10681II+Nowaczyk, Klara UKS Dziewiątka Sieradz 1353N:141
10682IVPękała, Wojciech1353N:9
10683IIISzczykowski, Zenon1353N:13
10684IVKosikowski, EdmundLipusz1353N:7
10685IIIBąk, KacperSzkoła Podstawowa nr 1 w Elblągu1353N:28
10686IVWeryho, Mateusz UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1353N:51
10687IIISzmyt, DominikKSz Stilon Gorzów Wlkp.1353N:87
10688IVNaraziński, KrzysztofZespół Szkół Katolickich im. ks.Dłu1353N:8
10689IVUlatowski, Franciszek UKS MDK Otwock1353N:28
10690IVWojewoda, Tobiasz SP 9 Łomża1353N:7
10691IIIUhryn, MateuszMUKS MDK Śródmieście Wrocław1353N:123
10692IVWagner, EmilUKS SP3 w Bogatyni1353N:6
10693IVMalesza, Armando Hetman Ostrowiec Św.1353N:13
10694IVDrozd, Tomasz LUKS Lubartów1353N:17
10695IVDerejczyk, MateuszPałac Młodzieży Szczecin 1353N:6
10696IVZych, Grzegorz1352N:17
10697IIICichowska, Anna GKSZ HETMAN V PILZNO1352N:8
10698IVStokłosa, Stanisław KSz LECH-WSUS Poznań 1352N:49
10699IICzerwińska, EwelinaWKSz 1938 Włocławek 1352N:157
10700IIIMichalec, Barbara UKSz Ziemowit Złotów1352N:35
10701IVŁuczak, FilipPM Koszalin 1352N:6
10702IVKryj, Karol KMKSz Victoria Kielce 1352N:5
10703IIIRodriguez, EmilianWrocław1352N:68
10704IIWalczyk, KatarzynaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1352N:91
10705IIPara, JoannaKGL Szarotka Wadowice Górne1352N:80
10706IVSzczur, Jakub Wola Mielecka 1352N:12
10707IVKołodziej, Michał Oława1352N:19
10708IVCzanasz, Aleksander BCK Biłgoraj 1352N:7
10709IVWeremczuk, Marcin Odz.G.D. nr 59 im. Tadeusza Reytana Mokotów W-wa 1352N:11
10710IVKosiński, Ignacy Strzegom1352N:17
10711IVZacharski, MichałGimnazjum 1 Mszana Dolna1352N:18
10712IIICzubachowski, Dominik ITS Kopernik Inowrocław1352N:30
10713IIIPolitański, DominikSP1 1352N:95
10714IVDrygas, DamianUKS ZSO Włoszakowice III 1352N:4
10715IIZwolińska, Zuzanna SP Dulowa 1352N:142
10716IIIBzdziel, Marcin ULKS SKOCZKI Słopanowo 1352N:19
10717IIZalewska, Małgorzata UKS TSz Zieloni Zielonka1352N:208
10718IIISikorska, Ewa ULKS SKOCZKI Słopanowo 1352N:18
10719WCMStaniewicz, AdriannaMUKS Stoczek 45 Białystok1352N:247
10720IVŻurawski, TadeuszCOR CORDIUM Starogard Gdański1352N:17
10721IIILisiecki, StanisławSzachowy Uniwersytet Warszawa 1352N:17
10722IVGolba, Wojciech SSz Szachpol Łuków1352N:14
10723IVUhryn, KrzysztofMUKS MDK Śródmieście Wrocław1352N:16
10724IIPiasecka, MajaLUKKS Kielce1351N:85
10725IIIGrabowska, Karolina M-GOK GAMBIT Ślesin1351N:22
10726IVLipka, MichałBiała Podlaska 1351N:25
10727IVŁoboda, JakubSP 11 Jelenia Góra 1351N:15
10728IIIUrban, DominikCKiS Skawina1351N:15
10729IVSzwagierczak, AnnaSP2 Rybnik1351N:8
10730IIIBuraczewski, Antoni MUKS MDK Śródmieście Wrocław1351N:42
10731IVKostera, Hubert MKS Wicher Zbąszyń1351N:18
10732IVSzymański, JeremiGdańsk 1351N:3
10733IIDziadel, Patrycja MDK Białystok1351N:22
10734IVPolak, Wojciech 1351N:25
10735IVHejduk, Błażej1351N:7
10736IVLessmann, Karol Caissa Amsterdam1351N:32
10737IVSuszko, Łukasz Biłgoraj 1351N:7
10738IIIPancewicz, Maciej UKS Czternastka Warszawa1351N:37
10739IIITomczak, Michał1351N:44
10740IIISuska, LeoKSz Polonia Warszawa1351N:122
10741IIIGawron, WojciechLKSz Lublin 1351N:27
10742IVKauszel, JanGrzesik 1351N:13
10743II+Łupińska, Kinga MUKS MDK Śródmieście Wrocław1351N:217
10744IIIPrzystał, MateuszTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1351N:53
10745IIIBałdyga, Jakub KSz Gryf Szczecin 1351N:24
10746IIIKaczmarczyk, MichałUKS TSz Zieloni Zielonka1351N:56
10747IVGil, KrzysztofOborniki1351N:9
10748IVDrabik, Michał PKS MAT Białołęka1351N:7
10749IIIWagner, CezaryUKS Czternastka Warszawa1351N:55
10750IIIDelewska, Hanna UKS SP11 SKOCZEK TCZEW1351N:14
10751IVBis, JakubKatolicki Klub Sportowy Victoria1351N:7
10752IVDrywa, Szymon SP Staniszewo 1351N:21
10753IVJędrzejczyk, Przemysław KSGU Tęcza Krosno Odrz.1351N:6
10754IVStefaniuk, Marcin 1351N:9
10755IVZapadka, Krystian 1351N:9
10756Olszewski, JarosławPubliczna Szkoła Podsta. im.Janusza Korczaka w Bynowie 1351N:4
10757IVGlądała, MichałWrocław1350N:6
10758IIIGurzęda, Krzysztof UKS Żak Łomża1350N:34
10759IVRajchel, Patryk G-1 1350N:6
10760IVJuszczak, Mateusz UKS Hetman Michałowice 1350N:50
10761IVKasprzak, MaciejSP 12 Otwock1350N:8
10762IVKowalski, MarcinUKS Hetman Puszcza Mariańska 1350N:23
10763IIIZawadzki, DamianUKS TSz Zieloni Zielonka1350N:65
10764IIIKorol, Damian Wrocław1350N:11
10765IVPasieczny, JanHetman II Łuków 1350N:37
10766IIGawarski, Łukasz KSz Polonia Warszawa1350N:260
10767IVBorkowski, Marcin MKS przy MDK Trzcianka1350N:11
10768IIGrzegorczyk, WacławSudety Kłodzko 1350N:34
10769IVKruczek, Radosław1350N:3
10770IIIKrzyszewski, DawidSTMGK Strzelce Krajeńskie1350N:190
10771IIIBurzmiński, Janusz Puławy 1350N:26
10772IVRodewald, Sebastian 1350N:5
10773IIIKwaśnik, Krzysztof OKSz Społem Opole1350N:19
10774IIBardziński, SławomirMLKS Ostródzianka Ostróda 1350N:95
10775IIIKról, Bartosz1350N:50
10776IVBastkowski, Franciszek1350N:9
10777IVRząsa, Mateusz Gekon Nysa1350N:8
10778IIIOlczyk, Mateusz ŁKS Szach-Centrum Łódź1350N:42
10779IIIZwolan, Wiktoria1350N:5
10780IVŻaglewski, Seweryn Wołomin1350N:8
10781IIIMalik, Maciej UKS Pałac Młodzieży Katowice 1350N:67
10782IVEkner, MateuszPubliczna Salezjańska Szkoła Podstawowa 1350N:8
10783IVStankowiak, TomaszUKS ZSO Włoszakowice 1350N:7
10784IVŚwieciak, Julian MKS EMDEK Bydgoszcz 1349N:30
10785IIIZdónek, JakubUE Katowice 1349N:109
10786IVRastawicki, WojciechRadny Powiatu 1349N:44
10787IVBajko, Adam UKS OPP Toruń1349N:54
10788IVGwizdak, Ernest Gmina Markowa 1349N:9
10789IVGrajek, Krzysztof UKS Gedanensis Gdańsk1349N:7
10790IVKociszewski, PiotrMOK Józefów 1349N:35
10791IIIMarchlewicz, Kacper Brodnica1349N:18
10792IIIDębczak, HubertJanów Lubelski 1349N:43
10793IIIDyrkacz, Wojciech KSz Gambit Przeworsk1349N:52
10794IVBok, MichałSP 49 Białystok1349N:14
10795IIWalkowski, TobiaszSP 7 Leszno 1349N:145
10796IIIGibała, KamilSzkoła Podstawowa nr 1 w Brzozowie 1349N:33
10797IVZiętek, PiotrMDK Radom 1349N:27
10798IIJopek, FilipTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1349N:72
10799IVHarnos, SzymonUKS Goniec Leśnica 1349N:8
10800IVSikorski, KacperStargard1349N:15
10801IVOprzędek, Igor MAT Myślennice 1349N:14
10802IIISzymański, Dominik Radom 1349N:18
10803IIIKozak, Olaf UKS REFLEKS Gościno1349N:62
10804IISeń, Rozalia PKS MAT Białołęka1349N:20
10805IVLebiedziejewski, KsaweryKSz Jelonka Jelenia Góra 1349N:37
10806IIIRosół, MateuszSp nr 21 w Chorzowie1349N:142
10807IVTokarski, KacperUKS GOK Zduny 1349N:8
10808IIINowacki, Adrian UKS TSz Zieloni Zielonka1349N:76
10809IIIBłasik, KamilKKSz Urania Krosno1349N:59
10810IVKl. Wolny, PiotrWSD Włocławek, D. Włocławska1349N:16
10811IVPiech, OskarSzkoła Podstawowa nr 48 w Częstochowie1349N:12
10812IIBorzęcki, JakubKSz SDK-Lotnik Mielec 1349N:65
10813IVCichoń, MieczysławAZS Poznań 1349N:17
10814IVJednorowski, Konrad SRSDiM Węgrów 1349N:5
10815IVGogacz, TomaszSSz Szachpol Łuków1349N:3
10816IVSkołucki, MichałWrocław1349N:13
10817IIIWłosiak, Julia 1348N:13
10818IVWielgo, AdrianSP Dobre1348N:14
10819IVCzerwiński, Paweł UKS Szachylice Chylice1348N:19
10820IVŚliż, Jakub UKS Caissa Warszawa 1348N:11
10821IIICuch, Dariusz 1348N:110
10822IIICaban, Maciej LKS Strażak Zabrzeg1348N:87
10823IIIŚwitała, JustynaOTSz Ostrów Wielkopolski 1348N:32
10824IVChwaliński, JakubMUKS MDK Fabryczna Wrocław 1348N:6
10825IVNowak, ŁukaszNowe Miasto Lubawskie 1348N:15
10826Liscinsky, JanSlávia PU Prešov1348N:8
10827IIIGołąb, Szymon TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1348N:9
10828IIITrela, Konrad SP 2Sędziszów Małopolski 1348N:31
10829IIIJohnson, ChristopherUKS Czternastka Warszawa1348N:179
10830IVRamuś, RolandUKS Piątka Wieluń 1348N:15
10831IIIRatajczak, Marcin POLONIA Środa Wlkp.1348N:121
10832IIIMilewski, Mirosław Stowarzyszenie AS Płock1348N:58
10833IIICzerwiński, MichałMGLKS Parnas Oława 1348N:97
10834IIIPrzybylski, Mateusz 1348N:28
10835IVJasiński, Marcin 1348N:9
10836IIISypień, JakubUKS Czarny Koń Olkusz1348N:30
10837IVSimon, TymoteuszOSz Baszta Szamotuły 1348N:7
10838IVOkoń, Wiktor 1348N:5
10839IIBąk, Radosław KSz SDK-Lotnik Mielec 1348N:20
10840IVJanda, BartoszSZKÓŁKA SZACHOWA f7 1348N:8
10841IVŚniegoń, Mirosław3c1348N:7
10842IVSzymczyk, Przemysław Gdynia1348N:7
10843IVRedzimski, ArturSP nr 2 im. Marii Konopnickiej w Grodzisku Maz. 1348N:7
10844IVZborowski, JanCKR SSz Grójec 1348N:19
10845IVJakubowski, KornelSP 10 Tarnobrzeg1348N:9
10846IVBarszczewski, IgnacyMKS EMDEK Bydgoszcz 1348N:6
10847Tymecki, AndrzejSzkoła Podstawowa Nr 5 w Olsztynie 1348N:3
10848IIDudziak, Karolina KSz PORTO BALBO Bielsko-Biała1347N:40
10849IVKonarski, MarcinPubliczna Szkoła Podstawowa w Kuniowie 1347N:7
10850II+Grabsztunowicz, MonikaZSO Włoszakowice 1347N:138
10851VRobert, AlanKS 64 Zielona Góra 1347N:18
10852IVSzpila, Jakub WKSz GANT HETMAN1347N:15
10853IIITomaszewicz, Dorota Gdańsk 1347N:31
10854IIIRóżycki, MichałKS Laura Chylice1347N:27
10855IVGaweł, AleksanderGimnazjum 1 Józefów 1347N:4
10856IVMuniak, GrzegorzMOK Józefów 1347N:21
10857IVMazur, Stanisław 1347N:3
10858IIISidor, Kacper Caissa Pion Zielona Góra1347N:20
10859VJasiński, Patryk KSz Sulechów 1347N:7
10860IVWalczak, BartoszWarzyce 1347N:9
10861IVPiszczela, Krystian 1347N:9
10862IIIZalewski, Michał UKS TSz Zieloni Zielonka1347N:155
10863IVTarczoń, Jan GKS Szach-Mat Wiśniowa 1347N:7
10864Kosiarski, PiotrUKS Caissa Warszawa 1347N:5
10865IISłoniewski, JakubKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1347N:424
10866IIPadoł, KacperGKSz Kornuty Gorlice1347N:88
10867IIIUllrich, ArturUMKS Na Pięterku Poznań 1347N:35
10868IVNachmann, PawełKSz Jelonka Jelenia Góra 1347N:5
10869IVMrzygłód, Cyprian Gdańsk 1347N:5
10870IVBochenek, Michał Kraków - parafia św. Jadwigi Królowej1347N:5
10871IVMotyl, Wojciech UKS Hetman Częstochowa 1347N:6
10872IIPapaj, Mikołaj KS Laura Chylice1347N:127
10873IVBazylewicz, Jakub Szkoła Szachowa Gambit Toruń1347N:4
10874IVBajkowski, Patryk Biała Podlaska 1347N:12
10875IVŁajszczak, Franciszek1347N:7
10876IVŁasiński, Szymon1347N:6
10877IIIKrystoń, Mariusz 1347N:19
10878IVPilchoń, Jakub UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1347N:6
10879IVŁoniewski, Cyprian KS Jelonka Jelenia Góra1347N:7
10880IVOkoła, Piotr Salezjańskie Gimnazjum w Mińsku Maz.1347N:6
10881IVCzernecki, Szczepan Jadowniki 1347N:14
10882IVRadwański, Oskar LKS Chrobry Gniezno 1347N:9
10883IVTrzajna, Michał1347N:6
10884IVNiegowski, ArkadiuszWarszawa1347N:7
10885IIKopij, Józef WZSN START Wrocław 1346N:241
10886IVŻanowski, JanGimnazjum 111346N:17
10887IIIBarłowski, PatrykRzKSz Rzeszów1346N:106
10888IINaumiec, Adam UKS Gambit Świebodzin1346N:50
10889IIJastrzębska, Julia KSz Gambit Świecie 1346N:73
10890IIJaszczuk, Miłosz SSP 2 Białystok1346N:250
10891IVBuchaniewicz, Piotr KSz Polonia Wrocław1346N:7
10892Buchaniewicz, MaciejWrocław1346N:7
10893IVMatulewski, Łukasz Wąbrzeźno 1346N:7
10894IVZajkowski, Stanisław MKSz-MDK Białystok 1346N:14
10895IIISobczyński, MateuszGdynia1346N:22
10896IVButko, Lucjan 1346N:10
10897IVKołek, EdwardBielsko-Biała1346N:15
10898IVAdamiec, KamilMKS AGROS CHEŁM1346N:13
10899II+Kuczyńska, Katarzyna KSz Stilon Gorzów Wlkp.1346N:315
10900IIIKocierz, Paweł GEKON Akademia Szachowa Nysa1346N:39
10901IVKowalczyk, Franciszek Gdynia1346N:7
10902IIIKubiczek, Jakub SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1346N:111
10903IIITrześniowski, MarceliKKSz Kraków1346N:59
10904IVGolan, Mateusz1346N:9
10905IVKowalczyk, OskarKock1346N:7
10906IIIPaluch, Justyna ULKS Brzozanin Brzoza 1346N:8
10907IVDrogosz, Aleksander Gdańsk 1346N:7
10908IVKrasowski, MichałCKR SSz Grójec 1346N:8
10909IIIHasterok, Bogusław STRZELEC Strzelce Opolskie1346N:27
10910IVSkrzypczyński, Przemysław 1346N:7
10911IIILiśkiewicz, JakubUKS Gedanensis Gdańsk1346N:47
10912IVMarczewski, Piotr ŁKS Szach-Centrum Łódź1346N:24
10913IVKubeczko, Filip UKS ZSO Włoszakowice 1346N:7
10914IIIFrankowski, MaciejSzachowy Uniwersytet Warszawa 1346N:20
10915IIIBieroński, Nikodem MGLKS Parnas Oława 1346N:44
10916IVWieścieciński, Adam 1346N:7
10917IVWąsowicz, MichałSzkoła Podstawowa nr 2 1346N:7
10918IVGuler, Marcin 1346N:4
10919IITamoń, Agata UKS OPP Toruń1345N:254
10920IIIFriedrich, MarekIKSz "Tęcza" Tarnowskie Góry1345N:39
10921IVWojciechowski, MateuszKSz Polonia Wrocław1345N:44
10922IIIKaczmarczyk, IwonaLO Barcin 1345N:13
10923IIIWaszkowiak, Kinga MKS Wicher Zbąszyń1345N:98
10924IIIŁoza, Patrycja LKS Kosienice 1345N:26
10925IIINożyński, Jan G.nr 164 Polskich Olimpijczyków W-wa Białolęka 1345N:31
10926IVSzewczyk, Mateusz LUKKS Kielce1345N:8
10927IVTeofilak, AdamPałac Młodzieży Koszalin 1345N:16
10928bkUrban, Szymon UKS Jedynka Bełchatów 1345N:12
10929IVDziadosz, Dominik Gimnazjum Nr 1 Krosno 1345N:5
10930IIISpychalski, Miłosz UMKS Na Pięterku Poznań 1345N:66
10931IVNiemiec, MichałTKKF Rzemyk Gdynia1345N:10
10932IVJanicki, DariuszUKS Łady Raszyn1345N:7
10933IVNiziołek, Grzegorz 1345N:7
10934IIISzpila, SzymonUKS SP1 Leżajsk1345N:61
10935IVWójcik, MichałKSz Polonia Wrocław1345N:9
10936IIIPopowski, Mateusz KSz Stilon Gorzów Wlkp.1345N:66
10937IVSzmist, AleksanderKKSz Urania Krosno1345N:8
10938IVMatejczuk, KrzysztofLUKS Lubartów1345N:11
10939IVOrłowski, KarolSP Łęki Dukielskie1345N:15
10940IVLipski, Seweryn SP/PG Ciechanowiec1345N:7
10941IIISokołowski, Hubert SSP 3 BTO 1345N:102
10942IVKaczyński, TomaszDługołeka 1345N:13
10943IVJurek, MateuszKSz Miedź Legnica1345N:11
10944IIKomorowska, Nadia Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 19 w Tychach 1345N:111
10945IVAlseifi, JakubSP Pruszków1345N:14
10946IVKrasowski, Konrad KLS Piechowice1345N:7
10947IVZiętara, Piotr W-wa Wola 1345N:7
10948IIGromek, AleksandraUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1345N:57
10949IVGardyza, KrzysztofPubliczna Salezjańska Szkoła Podstawowa MMaz1345N:23
10950IVKwaśny, Franciszek 1345N:7
10951IVRosa, AdamGdańsk 1345N:6
10952IVSzulecki, Bartosz 1344N:7
10953IIINowosad, Adrianna AKS Mikołów 1344N:28
10954IIIZboina, KonradUKS TSz Zieloni Zielonka1344N:159
10955IIIKolański, JakubSP 6 POZNAŃ1344N:90
10956IVGoles, Szymon 1344N:28
10957IIOlcha, MichałSP 43 dr.11344N:167
10958IIIPoreda, Roman BKS Chemik Bydgoszcz1344N:42
10959IVZieliński, Karol 1344N:7
10960IIIDróżdż, ArkadiuszMińsk Mazowieckim1344N:129
10961IIICzerniak, Magdalena JKSz-W Jarocin1344N:20
10962IIIKudela, KrystianKSz GAMBIT MDK Świdnica1344N:68
10963IVFordon, KacperBydgoszcz 1344N:4
10964IVSzady, Mikołaj Gdańsk 1344N:4
10965IIIKlencz, Kamil RKS MAT Ruda Śląska 1344N:77
10966IVUgorny, Miłosz KTS Kalisz1344N:7
10967IVKnoll-Dudek, Stanisław PSPNr 98 DIDASKO Praga Płd. W-wa 1344N:7
10968IVMularczuk, Mikołaj LUKS Lubartów1344N:7
10969IIGłogiewicz, Natalia1344N:19
10970IVPasterniak, WojciechKS 64 Zielona Góra 1344N:4
10971IIIŚwiątkiewicz, PawełUKS TSz Zieloni Zielonka1344N:72
10972IVMossakowski, Jarosław1344N:7
10973IIIDaniel, ZbigniewZSBi O Jarosław1344N:27
10974IVFilimonow, Daniel UKS Caissa Warszawa 1344N:19
10975IVStupak, Krzysztof LUKSz Orient Sokółka1344N:18
10976IVStankiewicz, ŁukaszSP nr 7 Suwałki1344N:5
10977IIIPrzewłocki, Zbigniew 1344N:17
10978IVŁysak, PawełLUKKS Kielce1344N:7
10979IVWcisło, MateuszSzachowy Uniwersytet Warszawa 1344N:7
10980IVKurzępa, Michał UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1344N:7
10981IVWasilewski, KacperSP 7 Suwałki 1344N:7
10982IVPoszwiński, FilipSkierniewice1344N:7
10983IIIMurenko, Nikita RzKSz Rzeszów1344N:24
10984IVŚliz, JarosławCaissa Połczyn Zdrój1344N:10
10985IVZubiak, Jarosław UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1344N:7
10986IIIKrukar, Piotr KKSz Urania Krosno1343N:12
10987IIIBełcikowski, Jakub MKS EMDEK Bydgoszcz 1343N:76
10988IVWacławik, Grzegorz UKS Giecek Radków1343N:81
10989IVMagiera, PiotrMKSz Rybnik 1343N:26
10990IIIWolniewicz, Mateusz UKS Hetman Częstochowa 1343N:56
10991IIIJamróg, JakubKKSz Urania Krosno1343N:63
10992IVJóźwik, Jakub UKSz Hetman Warszawa1343N:22
10993IVPisarczyk, Aleksander SP 2 Mińsk Mazowiecki1343N:14
10994IIIMagierski, GabrielZSZ im. M. Skłodowskiej1343N:42
10995IVPolak, Patryk G.nr 44 im. Generała Pawła Chrzanowskiego Śr�1343N:6
10996IIIWalkowska, WiesławaUKS ZSO Włoszakowice 1343N:18
10997IIDziodko, MateuszKSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie1343N:117
10998IIISiedliski, Daniel Chodlik 1343N:28
10999IIIBudny, Mikołaj Gimnazjum nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach 1343N:24
11000IVKocur, JakubZespół Szkolno-Przedszkolny w Żernicy. 1343N:9
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)