ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20387)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (25009);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (34984)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (238);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13834)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12540);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
11001IIBorek, MichałUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1339N:131
11002IVOrent, Mateusz1339N:14
11003IVMalesza, Błażej 1339N:7
11004IVHryszko, Jerzy1339N:14
11005IIIKardas, Dominik UKS Jedynka Bełchatów 1339N:62
11006IVHebzda, IgnacyMUKS MDK Śródmieście Wrocław1339N:9
11007IIIŚmietanko, Mateusz UKS Czternastka Warszawa1339N:148
11008IVCzarnota, IgorUKS Czarny Koń Olkusz1339N:7
11009IVPiotrowski, MaciejPS3 Trzebinia TCK Trzebinia 1339N:6
11010IVKulesza, Maksym ŁKS Szach-Centrum Łódź1339N:11
11011IVPodgórny, Wiktor Wołomin1339N:8
11012IVFlorek, Arkadiusz Mat Słopnice 1339N:6
11013VŚliwonik, Michał1338N:8
11014IIIBizoń, Jakub UKS Ognisko Rydułtowy1338N:40
11015IIKubera, Katarzyna 1338N:40
11016IIGiers, Rafał MUKS Fidei Węgrów 1338N:217
11017VKawalec, PiotrLUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1338N:15
11018IVLachowski, Michał1338N:8
11019IVSołkiewicz, Mikołaj 1338N:13
11020IVPierzchała, Konrad 1338N:7
11021IIIKowalski, KonradTylawa1338N:27
11022II+Szymańska, Joanna1338N:64
11023IVPawlak, Cezary1338N:7
11024IISalamon, PaulinaKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1338N:164
11025IIIBewicz, Piotr Toruń1338N:10
11026IVSzel, Łukasz KSz GAMBIT MDK Świdnica1338N:8
11027IVStrama, Mateusz OWR Andrychów1338N:6
11028IVJatkowski, Krzysztof1338N:6
11029IIIŁabaniec, MarekWKSz HETMAN Wałbrzych1338N:31
11030IVHeretyk, Mikołaj KS wisła 1338N:7
11031IVDąbrowski, Piotr SP 44 Białystok1338N:18
11032IVStanek, DanielNASZACH Nowy Tomyśl1338N:3
11033IVZieliński, Damian1338N:21
11034IVBrych, DawidUKS Jantar Pruszcz Gdański 1338N:27
11035IVGąsior, Łukasz1338N:7
11036IVKłos, JakubWołomin1338N:8
11037IVSidło, Oskar Wołomin1338N:8
11038IVKarpiński, MaciejUKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.1338N:7
11039IIMielnik, Patryk KSz GAMBIT MDK Świdnica1337N:101
11040IVSławiński, DawidUKS SP3 w Bogatyni1337N:8
11041IIISikorska, OliwiaUKS SP3 w Bogatyni1337N:32
11042IIIWojtczuk, Nikodem UKS TSz Zieloni Zielonka1337N:66
11043IVChmielecki, Ksawery UKSz Ziemowit Złotów1337N:8
11044IIJellonnek, MatyldaWKS FLOTA Gdynia1337N:117
11045IIISzpunar, Anna 1337N:9
11046IVZastawny, Oskar UKS Jantar Pruszcz Gdański 1337N:16
11047IIIIwańczuk, DominikKU AZS UW w Warszawie 1337N:25
11048IVPopiela, JakubUKS HETMAN KORONNY TRZEBINIA1337N:5
11049IVMatecki, Adam UMKS Na Pięterku Poznań 1337N:11
11050IIIBorowik, MartaPubliczne Gimnazjum w Fajsławicach 1337N:18
11051IIIJaworski, Jakub KSz GAMBIT MDK Świdnica1337N:27
11052IIIPieszczoch, AntoniKSz GAMBIT MDK Świdnica1337N:96
11053IIIRzeszuto, Karol SP 11 Dębica 1337N:56
11054Pawluczuk, PiotrBiałystok1337N:7
11055IIIBudzyna, SylwanaUKS Piątka Wieluń 1337N:5
11056IIIPogorzelski, Rafał Olsztyn 1337N:14
11057IVWeber, Igor MTSz Mińsk Mazowiecki1337N:8
11058IVSkoczko, Michał1337N:7
11059IISzczygielski, GrzegorzCKR SSz Grójec 1337N:39
11060IVStaruś, Henryk RKSG Radomig Radom1337N:28
11061IIICichosz, Wojciech SSz Szachpol Łuków1337N:36
11062IIIMłyński, Szymon UKS Wda Lipusz1337N:56
11063IIIMisztal, BartoszUKS Caissa Warszawa 1337N:22
11064IIIMilewski, Mirosław Stowarzyszenie AS Płock1337N:51
11065IVLah, KarolBednarska 1337N:8
11066IIICichoń, Aleksander UKS Hetman Koronny Trzebinia1337N:32
11067IIIBłasik, KamilKKSz Urania Krosno1337N:52
11068IIPawicki, FilipKSz Polonia Wrocław1337N:147
11069IVTokarz, WiktorLKS Sanovia Lesko 1337N:23
11070IVWistel, Przemysław 1337N:16
11071IIIMalik, Maciej UKS Pałac Młodzieży Katowice 1337N:61
11072IIILitowska, Maria UKS OPP Toruń1336N:10
11073IIBartosiewicz, Julia UKS 21 Podlesie 1336N:142
11074IVKotula, Maksymilian 1336N:28
11075IVTowarek, MichałKS Carbo-Gliwice Gliwice1336N:62
11076IIIŁowicki, Mariusz Kluczbork 1336N:25
11077IIIKordus, WiktorUMKS Na Pięterku Poznań 1336N:19
11078IVSkulski, SebastianMKSz Rybnik 1336N:32
11079IIILemke, Albert TKKF Rzemyk Gdynia1336N:117
11080IVMokrzan, Mikołaj KSz Sulechów 1336N:17
11081IIIDruzgała, Grzegorz UKS Goniec Staniątki 1336N:196
11082IVKulik, DominikKMKSz Victoria Kielce 1336N:16
11083IVSzpyra, KacperMKS Rokita Brzeg Dolny1336N:24
11084IIITurek, Damian L-UKS Burza Rogi1336N:46
11085IIIŚliwiński, Bogdan TS Wisła Kraków 1336N:37
11086IIHanuszkiewicz, JuliaKSz Piątka Skierniewice1336N:145
11087IIIŁada, KarolUKS HETMAN Puszcza Mariańska 1336N:16
11088IIIMakar, KarolSP Krynki 1336N:74
11089IVKowalik, Wojciech UKSz Skoczek Choszczno1336N:9
11090IIIMagiera, ArturMCKiE Malbork 1336N:73
11091IIIKlim, Juliusz KSz Polonia Warszawa1336N:171
11092IIIZakrzewicz, KacperUKS Pałac Nieborów1336N:71
11093IIMarek, Grzegorz MGLKS Parnas Oława 1336N:95
11094IVDela, SzymonUKS przy SP 8 Chrzanów 1336N:9
11095IVSadowski, SzymonMUKS Stoczek 45 Białystok1336N:9
11096IVKonarski, AdamWKS FLOTA Gdynia1336N:6
11097IIIRosa, AntoniKSz Piątka Skierniewice1336N:84
11098IVWieczorek, MaksymilianOTSz Ostrów Wielkopolski 1336N:5
11099IVDurzyński, Jan KSz Piątka Skierniewice1336N:9
11100IVZawistowski, MateuszMałkinia Górna1336N:6
11101IVKaczmarek, Grzegorz Ożarów Mazowiecki 1336N:14
11102IVUchroński, DanielMLKS Nadnarwianka Pułtusk1336N:5
11103IIKot, AgnieszkaLKS Kańczuga 1335N:9
11104IIIŚwiętochowski, Tomasz SRSDiM Węgrów 1335N:84
11105IIIKordus, MaciejUMKS Na Pięterku Poznań 1335N:30
11106IIIMroczkowska, Monika UKS Żak Łomża1335N:16
11107IVWośko, Mikołaj1335N:25
11108IIIGawrylczyk, ZbigniewUKS Korona Gdańsk1335N:181
11109IVKowalonek, Wiktor RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1335N:17
11110IIIDroździak, HubertJunior Lubin* 1335N:27
11111IIISmołka, MiłoszRybnik1335N:48
11112IVNieckarz, Piotr Gimnazjum nr 15 w Krakowie1335N:6
11113IIISawicka, Anna Gdańsk 1335N:13
11114IVPalenik, Alojzy Jabłonka 1335N:14
11115IIIDuda, Jakub Pabianice 1335N:65
11116IIIWięcek, JakubKlub Szachowy Kana Tarnów1335N:38
11117IVStopyra, Adrian UKS SP1 Leżajsk1335N:9
11118IIIGoławski, EwarystŁuków 1335N:49
11119IIIKołakowski, Zbigniew Warszawa1335N:59
11120VGarbowski, Tomasz KSz Gambit Szemud 1335N:7
11121IVTyborowicz, GrzegorzSiemiatycze 1335N:14
11122IIIAdamczyk, Piotr Ksz Jelonka Jelenia Góra 1335N:43
11123IVRusin, JakubGimnazjum w Gródkach 1335N:26
11124IISadowski, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok1335N:101
11125IVSzklarczyk, Mateusz Wrocław1335N:7
11126IIIWrzodak, JacekUKS Hetman Puszcza Mariańska 1335N:41
11127IIIWagner, CezaryUKS Czternastka Warszawa1335N:48
11128Pajączkowski, Konrad Radom 1335N:3
11129IVGolcew, AleksanderPubliczna Szkoła Salezjańska1335N:13
11130IVMarkiewicz, Jakub MGLKS Parnas Oława 1335N:7
11131IVProbierz, Jakub UKS Czarny Koń Olkusz1335N:6
11132IVGrzywacz, WiktorKSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie1335N:7
11133IVKalinowski, Kamil Gimnazjum Jelnica 1335N:7
11134IIIWamka, Konrad UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1334N:46
11135IIIUsarz, MichałMPZSzach Kraków1334N:107
11136IIIOrlikowska, Walentyna KSz ZEFIR Boguszowice 1334N:39
11137IIJarocka, Kamila KSz Polonia Wrocław1334N:152
11138IIGonsior, KlaudiaGKS Gwarek Ornontowice1334N:114
11139IVDelmanowicz, Miłosz1334N:30
11140IVTarnawski, Paweł 1334N:7
11141IIIBek, Patryk Iwla1334N:21
11142IVFranzoso, Dawid Junior Lubin* 1334N:27
11143IIIGoppold, DawidKSz GAMBIT MDK Świdnica1334N:60
11144IIIWiśniewski, IwoUKS Smecz Konin 1334N:47
11145IVPasieczny, JanHetman Łuków1334N:34
11146IIDębiec, Hubert Szachowy Uniwersytet Warszawa 1334N:106
11147IVSiłkowski, WiktorGdynia1334N:8
11148IVJanuszko, Michał Gdańsk 1334N:6
11149IVMazur, JanMCKiS Jaworzno1334N:7
11150IVKurnicki, Dariusz Białystok1334N:7
11151IVWitas-Tryjański, IreneuszKS DORS Ruda Śląska 1334N:16
11152IVGraczkowski, PiotrMUKS MDK Śródmieście Wrocław1334N:6
11153IVBartosik, StanisławWarszawa1334N:14
11154IVRomejko, JeremiaszWrocław1334N:13
11155IVPłaskowicki, Łukasz Warszawa1334N:28
11156IVBardziński, MiłoszMorąg1334N:8
11157IVKismanowski, Krystian Pępowo 1334N:4
11158IIIBąk, Marta UKS MDK Otwock1333N:39
11159IIWięcek, Karolina PSSz Pszczyna 1333N:249
11160IISenftleben, Marta UKS Gim-2 Środa Wlkp.1333N:50
11161IVSzczęśniak, MaciejGIM 2 Otwock1333N:49
11162IIIGromek, TomaszSRSDiM Węgrów 1333N:138
11163IIIBasiński, KrzysztofKSz LECH-WSUS Poznań 1333N:31
11164IIIDrobny, Dawid UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1333N:122
11165IVWrzoł, SzymonGIMNAZJUM Zabrzeg 1333N:22
11166IVSzałek, MateuszUMKS Na Pięterku Poznań 1333N:21
11167IIIKosmacz, HannaPałac Młodzieży Koszalin 1333N:13
11168IVDziodzio, Dawid MKSz Rybnik 1333N:8
11169IVKostyra, Adam KKS Czarni Dęblin1333N:11
11170II+Łaszczuk, ZofiaMAZSzach w Warszawie1333N:400
11171IVBaranowski, WojciechMUKS MDK Śródmieście Wrocław1333N:7
11172IIISłoniewski, KrzysztofSzachowy Uniwersytet Warszawa 1333N:154
11173IIILeszner, Inez ŁKS Szach-Centrum Łódź1333N:8
11174IIIBartosik, FranciszekKSz Piątka Skierniewice1333N:294
11175IIIŚwiątek, JanMUKS MDK Śródmieście Wrocław1333N:80
11176IVSchwarzweller, Henryk UKS MDK GDYNIA1333N:8
11177IVPichlacz, Radosław ŻTMS Baszta Żnin1333N:7
11178IIIBożek, Kacper1333N:18
11179IIIJarocki, MichałUKS Lesznowola1333N:21
11180IIIMichałowski, PawełPrSP 1 Białystok 1333N:106
11181IIILasok, MarekKSz Miedź Legnica1333N:25
11182IVSałański, Miłosz 1333N:7
11183IVWołowski, Wiktor Gdynia1333N:13
11184IIIDomański, Alan LUKS Lubartów1333N:46
11185IVKlimas, Michał KLS Piechowice1333N:7
11186IISzymańska, EmiliaBKS Chemik Bydgoszcz1332N:183
11187IVWoźniak, Jakub UKS Pałac Młodzieży Katowice 1332N:17
11188IIINiemczak, IzabellaLKS Orzeł Wysoka 1332N:27
11189IVBuczkowski, StanisławAkademia Szachowa Gliwice 1332N:71
11190IVRafalski, Karol UKS Caissa Warszawa 1332N:24
11191IIZachara, JakubPSP 17 w Kaliszu1332N:113
11192IVŁośko, Witold UMKS Na Pięterku Poznań 1332N:13
11193IIIKrcil, JustynaMDK Bochnia 1332N:22
11194IIIHajducki, Bartłomiej SZKOŁA PODSTAWOWA Górki Wielkie 1332N:102
11195IISzewczak, Aneta UKS TSz Zieloni Zielonka1332N:66
11196Sienkiewicz, Tomasz KSz Maraton Łomża 1332N:9
11197IIIBorken-Hagen, Piotr UKS Caissa Warszawa 1332N:50
11198IIIMakówka, WiktorLUKKS Miedziana Góra 1332N:42
11199IVPietrzak, Jakub TKKF Rzemyk Gdynia1332N:5
11200IIIKsiężak, Kacper 1332N:28
11201IVMaciejczuk, Oliwier SSP 3 BTO Białystok1332N:8
11202IIWojciechowski, Paweł Gdańsk 1332N:166
11203IIIMeers, IanUKS przy SP 8 Chrzanów 1332N:60
11204IIIKrasowska, Alicja UKS Gambit - Wesoła1332N:27
11205IVKamiński, Maciej 1332N:14
11206IVDymek, Jakub1332N:4
11207IIIKarhula, Adam 1332N:32
11208IVStelmaszczyk, Przemysław LUKKS Kielce1332N:10
11209IIIRadomski, Tobiasz KS LAURA Chylice1332N:68
11210IVSpisak, Jakub SP 5 Białystok 1332N:9
11211IIIBogucka, Oliwia KSz Polonia Warszawa1332N:36
11212IVBejgiert, Karol Działdowo1332N:13
11213IVBoruszewski, ŁukaszUKS Czternastka Warszawa1332N:6
11214IVMajcher, Igor OTSz Ostrów Wielkopolski 1332N:6
11215IVSadowy, WiktorMUKS MDK Śródmieście Wrocław1331N:48
11216IVLachowicz, BartoszKSz Polonia Wrocław1331N:15
11217IIIJankowska, IzabelaUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1331N:20
11218IVKrych, ŁukaszUKS Kiełbaska Kościelec 1331N:7
11219IVWodzyński, TomaszToruń1331N:8
11220IVMarcińczyk, MichałKSz Maraton Łomża 1331N:48
11221IVCzarkowski, Krzysztof UKS OPP Toruń1331N:14
11222IVOrzeł, Bartłomiej 1331N:12
11223IIKuliga, Roman MSKS GAMBIT Tarnowiec 1331N:44
11224IIIDróżdż, Arkadiusz1331N:121
11225IVMrozik, Michał KSz SDK-Lotnik Mielec 1331N:8
11226IVNerć, JakubKSz Gryf Szczecin 1331N:7
11227IVJaszkiewicz, KlaudiuszKTS Kalisz1331N:6
11228IIRosół, BartoszMDK Chorzów1331N:123
11229IVTroć, Wiktor 1331N:6
11230IIZambrowska-Mazurek, Zofia 1331N:21
11231IVMotyl, Kacper UKS Jedynka Bełchatów 1331N:17
11232IVKleczaj, Kacper Radom 1331N:11
11233Drapiewski, AleksanderKS 64 Zielona Góra 1331N:9
11234IIKubik, BartoszMKSz Rybnik 1331N:121
11235Walasek, PiotrSzczecin1331N:9
11236IVBarszczewski, Jan UKS MDK Otwock1331N:21
11237IVFrączek, Jan KLS Piechowice1331N:7
11238IVKosiba, ZbigniewWarzyce 1331N:32
11239VMiga, Mateusz SP 3 Mielec 1331N:6
11240IIIKozak, KarolSP Niepołomice 1331N:88
11241IVKaczorowski, Franciszek ŁKS Szach-Centrum Łódź1331N:8
11242IVSeredyński, Konrad Warszawa1331N:6
11243IVSzewczyk, FranciszekOżarów Mazowiecki 1331N:6
11244IVPrzebieracz, Olga UMKS Na Pięterku Poznań 1331N:10
11245Kurek, Hubert Bydgoszcz 1330N:9
11246IIISkierski, TomaszUKS Pałac Młodzieży Katowice 1330N:61
11247IVChrapusta, Stanisław UKS Caissa Warszawa 1330N:13
11248Oliwier, DawidKTSz-W Kalisz 1330N:8
11249IVWłoch, Dominik RzKSz Rzeszów1330N:35
11250IIISienkiewicz, Szymon UKS Szach Gryfice 1330N:27
11251IVNowakowski, Kacper1330N:5
11252IVŁacina, Szymon SP Młoszowa1330N:7
11253IIIWozniak, Michał1330N:21
11254IIIKałużny, KamilKSz GAMBIT MDK Świdnica1330N:86
11255IIIGliński, Marceli UMKS Na Pięterku Poznań 1330N:88
11256IIIRadoch, Filip UKS Smecz Konin 1330N:156
11257IIIBuba, Piotr UKS SP1 Leżajsk1330N:77
11258IIIKrasowski, MichałCKR SSz Grójec 1330N:67
11259IVDolla, JakubMDK Krzyki1330N:14
11260IVZalewski, MaciejWołomin1330N:8
11261IVKorzeniewski, MaciejUKS Czternastka Warszawa1330N:7
11262IVMazanka, Wiktor MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1330N:7
11263IIIAdamiak, Szymon NASZACH Nowy Tomyśl1330N:59
11264IVRząsa, Mateusz UKS Gekon Nysa1330N:64
11265IIISzczuka, ŻanetaUKS PIĄTKA Wieluń 1329N:9
11266IIIBrzezińska, Weronika UKS Smecz Konin 1329N:79
11267IVWróblewski, JakubUKS PAŁAC MŁODZIEŻY Katowice 1329N:42
11268Mazurek, PiotrOSz Baszta Szamotuły 1329N:7
11269IIISzczepanik, MaciejWrocław1329N:53
11270VPazik, JakubSzemud1329N:6
11271IIIWierzbowicz, JanZS im. Kazimierza Wielkiego 1329N:55
11272IIIFołta, Andrzej Bielsko-Biała1329N:38
11273IIIMatłoka, Filip KSz ORŁY Pleszew 1329N:134
11274IVMielczarek, TomaszUKS Hetman Częstochowa 1329N:12
11275IVMurglin, Wiktor Bielkówko1329N:14
11276IVKubacki, Kacper KS Carbo-Gliwice Gliwice1329N:9
11277IIIJarosz, WitoldUKS SP3 w Bogatyni1329N:34
11278IVŁoś, Franciszek SP 65 POZNAŃ 1329N:12
11279IIIBronisz, Eryk LUKS Lubartów1329N:18
11280IVGrudniewski, Dawid Hetman Ostrowiec Św.1329N:6
11281IVMaciążek, Jakub Szkoła Podstawowa w Starym Grabiu1329N:14
11282IIIKondziela, Wojciech SSz Olimpia Goleszów 1329N:42
11283IVTywonek, Szymon 1329N:6
11284IIKot, EwelinaKSz GAMBIT Świecie 1329N:84
11285IVSzulc, OlivierSP 140 Warszawa 1329N:4
11286IIIObidziński, Cezary UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1329N:22
11287IVMierzwiak, JakubLKSz Caissa Lubsko1329N:4
11288IIIWoźniak, Mateusz MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1329N:49
11289IVMichalski, BartoszKSz ORŁY Pleszew 1329N:15
11290IVWąs, Jakub 1329N:7
11291IVSerkowski, MaksymilianKartuzy 1329N:7
11292IVKąkol, Kamil KKS Ormuzd Kartuzy1329N:11
11293IIIBiałowąs, BlankaS-KKS Przemyśl 1328N:29
11294IIIKwietniewska, Marta KS Unia Bieruń Stary 1328N:26
11295IVSzczurek, KacperUKS przy SP 8 Chrzanów 1328N:20
11296IIIWawer, Paulina1328N:7
11297IIIJasińska, KatarzynaUKS Korona Gdańsk1328N:17
11298IVMajewski, WojciechSP Bydgoszcz1328N:6
11299IVPiłat, Dominik AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1328N:12
11300IVLeszczyński, AdamPrSP 6 Białystok 1328N:14
11301IVMirau, NikodemUKS Zawisza Kolbudy 1328N:19
11302IVSzulfer, JerzyDobrogoszcz 1328N:33
11303IIPołom, Justyna TKKF Rzemyk Gdynia1328N:65
11304II+Zabłocka, MartaK. Sz. Dwie Wieże Rzgów 1328N:169
11305IIIPolitański, DominikUKS Skoczek Elbląg 1328N:91
11306IVMałysa, BartoszTKKF Boronovia Boronów 1328N:28
11307IVTysiak-Sakowski, Maksymilian1328N:9
11308IVWójcik, DawidNSP Zelków 1328N:6
11309bkStachura, WojciechTychy 1328N:5
11310II+Kicińska, MagdalenaUKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.1328N:194
11311IIIDernoga, Tomasz Ks Jelonka Jelenia Góra1328N:98
11312IIIKrasowski, Nataniel Warszawa1328N:65
11313IIIKrupa, Daniel UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdrój1328N:29
11314IIIKowalik, PiotrKSz Polonia Warszawa1328N:120
11315IIŁosińska, Agata UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1328N:118
11316VWróbel, JakubGKSzach 1328N:20
11317IVSkop, Oskar KS Polanica-Zdrój1328N:17
11318IVNasiłowski, Paweł Sokołów Podlaski1328N:9
11319IIIBurak, JuliaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1327N:27
11320IIICzarnecka, PaulinaKlasa IIa 1327N:8
11321Broczkowski, MateuszKSz Piątka Skierniewice1327N:17
11322IVKrólicki, MichałGKSz Solny Grzybowo 1327N:6
11323IIŁacina, JerzyLKS Chrobry Gniezno 1327N:59
11324IIWoźniak, KrystianUKS "Kopernik" Grudziądz 1327N:41
11325IIWilk, PatrycjaUKS SP3 w Bogatyni1327N:64
11326IIICzubat, KarolinaGimnazjum Górno1327N:10
11327IVŁyś, Marcel KSSSN Ursynów Warszawa 1327N:9
11328IVŁabuz, Bartłomiej Gimnazjum Miejskie Nr 1 Mszana Dolna1327N:21
11329IVKlima, Tomasz UKS GONIEC Staniątki 1327N:12
11330IIIRacławicki, TymoteuszUKS Rodło Opole1327N:106
11331IIGronczewski, DawidUKS MDK GDYNIA1327N:72
11332IVGórny, Krzysztof 1327N:9
11333IIIDrozdowicz, IgnacyKSz LECH-WSUS Poznań 1327N:52
11334IIIKoteniow, Mariusz UKS Wda Lipusz1327N:23
11335IVRumiński, Tomasz 1327N:13
11336IIKicińska, Anna UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.1327N:159
11337IVRegulski, Dariusz PKS MAT Białołęka1327N:6
11338IVGaliak, Jan UKS Lider Siercza 1327N:7
11339IVZgud, Sebastian UKS Lider Siercza 1327N:7
11340IIIBieroński, Nikodem MGLKS Parnas Oława 1327N:27
11341Grodzicki, JanGostkowo1327N:7
11342IVPoznar, Mikołaj1326N:36
11343IIISzczerba, Bernard UKS TSz Zieloni Zielonka1326N:26
11344IVKryczka, Kacper SOK Siematycze1326N:7
11345IIHrytsyna, Anastasiya1326N:19
11346IIIOmarzai, Ariana TKSz Tarnobrzeg 1326N:25
11347IIISuraj, KrzysztofSP Sióstr Urszulanek 1326N:37
11348IIIŻak, PatrykStowarzyszenie Nasz Rymanów1326N:10
11349IIISzakiel, BartoszKatolickie Gimnazjum Żary1326N:108
11350IVJurga, BartoszUKS SP 321 Warszawa - Bemowo1326N:7
11351IIIStrugarek, MichałMUKS MDK Śródmieście Wrocław1326N:80
11352IVCichocki, Tymon Gdańsk 1326N:6
11353IVTrzaska, KarolKS Komunalni Sanok1326N:6
11354IVWiśniewski, ArturRadom - prafia pw. Podwyższenia Krzyża1326N:19
11355IIINowacki, Adrian UKS TSz Zieloni Zielonka1326N:69
11356IVKufieta, Konrad StS GMINY Pawłowice1326N:7
11357IVJabłoński, Tomasz Piechowice1326N:14
11358IVDawidowski, Szymon1326N:4
11359IVWszeborowski, OlafSTO 1326N:14
11360Szczerbak, Wiktor 1326N:13
11361IVWójcicki, MaksymilianWarszawa1326N:7
11362IVGąsiewski, SzymonChełmno1326N:7
11363IVSzabat, Mateusz Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa 1326N:13
11364IIIStolarski, DenisGolina1325N:25
11365IIIKrasiewicz, Robert Jr UKS TSz Zieloni Zielonka1325N:220
11366IIICzekalski, Paweł Włocławek 1325N:92
11367IIIKuźnik, Szymon Społeczne Gimnazjum Nr 2 im. Z. Herberta w Częstochowie 1325N:77
11368IVChyliński, Dominik KSz Gryf Szczecin 1325N:15
11369IVPamuła, JanKKSz Kraków1325N:18
11370IIINajbar, Mikołaj1325N:130
11371IIIPowałowski, Wojciech MMKS Wieniawa Leszno1325N:33
11372IVBabczyński, Wojciech KSz Gryf Szczecin 1325N:6
11373IVSiewruk, Mikołaj KSz Polonia Wrocław1325N:15
11374IVSierżęga, Jan Kraków Gimnazjum Nazaret 1325N:5
11375IVLech, Karol MGLKS Parnas Oława 1325N:28
11376IVBąk, Andrzej SP nr 26 Kraków1325N:6
11377IIIKurowski, Oskar UKS GCK Sękowo 1325N:83
11378Wikar, Rafał Andrzej 1325N:6
11379IIIHaracz, JoannaUKS Spartakus Kolbuszowa1325N:35
11380IIISerwiński, Arkadiusz Rzeszów1325N:17
11381IIIFilipiak, Jan AZS UMK Toruń1325N:39
11382IVWrona, TymoteuszAkademia Szachowa Gliwice 1325N:9
11383IVKobiałka, Marcin Gimnazjum nr 11325N:12
11384IVBukwald, JakubMUKS MDK Śródmieście Wrocław1325N:9
11385IVPrus, HubertUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1325N:14
11386IVGórski, KamilUMKSz Jaćwież Suwałki1325N:17
11387IIIDziedzic, Bartosz Bielany 1325N:28
11388IVJabłoński, Bogdan UKS OPP Toruń1325N:11
11389IIIBłaszkiewicz, JakubKsz Jelonka Jelenia Góra 1325N:53
11390IVKilarski, Natan UKS Gedanensis Gdańsk1325N:11
11391IVWysokiński, Wojciech UKS MDK GDYNIA1325N:14
11392IIISzułcik, Karol UMKS Na Pięterku Poznań 1325N:33
11393IVPogodski, FranciszekKSz LECH-WSUS Poznań 1325N:8
11394IIIMurenko, Nikita RzKSz Rzeszów1325N:13
11395IVChrzanowski, Tomasz KSz Torfarm-64 Toruń 1324N:30
11396IIIFrąckowiak, Paweł Gdynia1324N:21
11397IIŁukasiewicz, Justyna UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1324N:97
11398IIIGawrońska, Izabela 6a1324N:109
11399IIITokarski, WojciechMKS EMDEK Bydgoszcz 1324N:85
11400IVGóralczyk, Mateusz SRSDiM Węgrów 1324N:41
11401IVTrzaskowski, Piotr1324N:7
11402IIIMorozewicz, Bartosz SP 6 Białystok 1324N:116
11403IIIFlorczyk, WiktorRUKS Korona-Rawbud Rawicz 1324N:108
11404IIIKucharski, Jakub BartoszUKS Hetman Częstochowa 1324N:80
11405IISawicki, JanSP Jeleniewo1324N:134
11406IIIGrzonka, Wojciech KS HETMAN Marklowice1324N:37
11407IVKołtun, GabrielLKSz Caissa Lubsko1324N:9
11408IIGarbarz, Dominika TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1324N:25
11409IIBoruń, Mateusz 1324N:7
11410IVSkiba, Eugeniusz1324N:8
11411IVTrzoch, Jakub UKS SP 321 Warszawa - Bemowo1324N:7
11412IVMatczuk, Marcin 1324N:7
11413IIIKisielewski, Adam Bakałarzewo1324N:45
11414IIINagły, WojciechKSz Polonia Wrocław1324N:119
11415IIICałka, Bolesław 1324N:56
11416IIIDelikat, Adam 1324N:57
11417IVGołębiowski, JakubSzachy Ciechanów 1324N:7
11418IVRosikoń, Rafał1324N:7
11419Kowska, KrystynaKryniczno 1324N:7
11420IIIKonkol, SandraUKS MDK GDYNIA1324N:7
11421IVSmarz, Franciszek KSz Jelonka Jelenia Góra 1324N:7
11422IIIPociask, SebastianTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1323N:26
11423IINawrocka, Edyta LKS Chrobry Gniezno 1323N:87
11424IVNiemyjski, JakubKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1323N:8
11425IVJasielonis, Błażej1323N:26
11426IVPazio, KamilSP Dobre1323N:35
11427IVChowaniec, Szymon UKS SP1 Leżajsk1323N:9
11428IVBogdański, Dominik SP 30 1323N:7
11429IVKamiński, PiotrMLKSZ Myślenice1323N:14
11430IIICzaplicki, Szymon TKKF PROMYK Ciechanów1323N:83
11431IIINieuważny, AdamKKSz Kraków1323N:165
11432IIIPasternak, Paweł UKS Caissa Warszawa 1323N:100
11433IVRybarczyk, JanM-G UKS Pogoń Nowe Skalmierzyce1323N:9
11434IVBober, Paweł SP Kobylanka1323N:6
11435IIIStachura, Jan UKS SP1 Jedynka Tychy 1323N:94
11436IVSzymczak, SergiuszULKS SKOCZKI Słopanowo 1323N:7
11437IVEngler, Karol Stara Kiszewa 1323N:19
11438IVSzymala, Stanisław Szkółka Szachowa f7 Pszczyna1323N:7
11439IVPlust, ŁukaszKatedra Koszalin1323N:16
11440IIRaczek, Krzysztof KSz Polonia Wrocław1323N:47
11441IVPawłowicz, Borys KSz Jelonka Jelenia Góra 1323N:7
11442IVKowalski, Dariusz Zaborówek1323N:53
11443IVDziewit, JakubSP Wadowice Górne1323N:8
11444IVBaca, Jakub SPWadowice Górne 1323N:8
11445IIIKulak, MatsveiGrodno1323N:15
11446VSzyszka, Kacper AKS Mikołów 1322N:38
11447IVStochniałek, Mateusz UMKS Na Pięterku Poznań 1322N:5
11448IVWeigt, Franciszek Bydgoszcz 1322N:5
11449IIWójtowicz, GabrielaSP Podleszany 1322N:203
11450IIINiemiec, Paweł RzKSz Rzeszów1322N:146
11451IIIRzechtalski, Szymon Złotów1322N:50
11452IIKot, MartaUKS Hetman Częstochowa 1322N:27
11453IIIKrogulec, KacperSP 11322N:87
11454IIIRadtke, Oliwier KSz Gryf Szczecin 1322N:79
11455IVBrandt, Filip UKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1322N:21
11456IINowacka, Anna KS LogIN Skierniewice 1322N:330
11457IVKutny, PawelUKS Gedanensis Gdańsk1322N:6
11458IVDrzymkowski, Maciej KLS Piechowice1322N:8
11459IVRak, JakubŁKS Szach-Centrum Łódź1322N:9
11460IVWiśniewski, PiotrWarszawa1322N:6
11461IVWilkoński, MaciejSP Przebieczany 1322N:7
11462IIIŚniegula, Lech KS LogIN Skierniewice 1322N:50
11463IVKotowski, Jan 1322N:7
11464Dumbliauskas, AdomasMarijampoles ZSM (LTU)1322N:9
11465IVZąbecki, RafałMDK Radom 1322N:6
11466IVLewandowski, JakubUKS SP11 SKOCZEK TCZEW1322N:7
11467IVOlszowy, MateuszKSz Stilon Gorzów Wlkp.1322N:6
11468IVChlebus, Mikołaj PG Bakałarzewo 1322N:14
11469IVHys, OskarUKS Rodło Opole1322N:5
11470IVSalawa, Damian1322N:7
11471IIIToja, MaciejZespół Szkół Sportowych w Mysłowica1321N:53
11472IVKopciński, Juliusz S Salezjańska1321N:20
11473IVMichalak, WojciechUKS Korona Gdańsk1321N:106
11474IVBanaszek, Martin1321N:7
11475IIFajt, PatrycjaUKS GIECEK Radków1321N:103
11476IVWach, WojciechLUKKS Kielce1321N:23
11477IVMoćkun, JakubKSz. Javena Hańcza Suwałki1321N:11
11478IVSasin, Hubert SP nr 3 w Wołominie1321N:6
11479IIIFranek, Krzysztof MUKS SZS Cieszyn1321N:99
11480Kowalski, Daniel1321N:10
11481IIIKamiński, JanUKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1321N:98
11482IIWalendykiewicz, Martyna SP nr 6 Suwałki1321N:289
11483IIIWalendykiewicz, Jakub SP nr 6 Suwałki1321N:89
11484IVTrubiłowicz, Dawid KSz Jelonka Jelenia Góra 1321N:22
11485IVStępień, Piotr1321N:7
11486IIIKalemba, Igor ŻKSz Żary 1321N:122
11487IIIAbramowicz, IgnacyKSz Polonia Warszawa1321N:64
11488IIITrzebiński, SylwesterGdynia1321N:33
11489IIIOsada, PiotrKSz Polonia Wrocław1321N:104
11490IVMirek, Karolina KS LAURA Chylice1321N:27
11491IVStokfisz, Mateusz Parafia Nawiedzenia NMP w Brzezince 1321N:7
11492IVJaroń, AdamUKS Gambit - Wesoła1321N:9
11493IVŁukiewicz, Jakub CKR SSz Grójec 1321N:20
11494IVPyra, SzymonSzachowy Uniwersytet Warszawa 1321N:6
11495IVKoźlicki, Julian UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.1321N:7
11496IVKrystowski, AntoniKLS Piechowice1321N:13
11497IIIBorzęcki, JakubSP 13 Mielec1321N:58
11498IVJurczyk, KingaGimn. Filipów1321N:7
11499IVMiszczyszyn, MateuszUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1321N:6
11500IVWyczlinski, Krzysztof Jankowo Gdańskie 1321N:7
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)