ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20387)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (25009);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (34984)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (245);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13834)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12540);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
13501Budziak, Halina PKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1234N:8
13502IVStężycki, Kamil ŻKSz Żary 1234N:29
13503IVCybulski, MarcelUKS Korona Gdańsk1234N:20
13504IVKotarba, Szymon ZSzTech-Inf Mszana Dolna1234N:6
13505IVWalczak, Igor UKS Skoczek Elbląg 1234N:25
13506IVZamorska, Dominika1234N:3
13507IVDębowski, Grzegorz Szachowy Uniwersytet Warszawa 1234N:7
13508IVRuszczyk, Jakub UKS TSz Zieloni Zielonka1234N:22
13509IVZduniuk, ZuzannaWołomin1234N:8
13510IIINiedorys, KarolinaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1234N:76
13511IVŚmiechowicz, OliwiaMoszczenica 1234N:9
13512IVJakubik, Michalina1234N:5
13513VPoświatowski, RadosławPuławy SP 31234N:7
13514IVZapora, Agata KSz Jelonka Jelenia Góra 1234N:6
13515IVLeks, EmiliaZawiercie 1234N:7
13516IIIMichalski, Maciej UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1233N:5
13517IIIStasiewicz, TomaszUKS Trzydziestka Olsztyn1233N:30
13518VStaroń, BartoszUKS przy SP 8 Chrzanów 1233N:2
13519IIIŻukowski, FilipSP 26 Białystok1233N:42
13520VSokołowski, Konrad UKS Biały Pion Gryfino 1233N:9
13521IVGrządzielski, Jakub1233N:20
13522IVKędzior, Krzysztof GKSz Kornuty Gorlice1233N:20
13523IVKorczyński, PiotrGCKiS Kobierzyce1233N:36
13524IIIŚmigas, Paweł UKS Pałac Młodzieży Katowice 1233N:146
13525Wojcieszak, Zuzanna Gim.Słopnice 1233N:6
13526IIIBorowiec, PatrycjaSzkoła Podstawowa nr 9 1233N:9
13527IIBartkowska, DorotaMLKS Ostródzianka Ostróda 1233N:47
13528IVWiśniewski, Zbigniew Toruń1233N:39
13529IIKarpińska, WeronikaKS AZS Wratislavia1233N:173
13530IIIVarriale, Janfranco KSz Polonia Wrocław1233N:81
13531IVCichosz, JanSSz Szachpol Łuków1233N:6
13532IIGoławska, Aleksandra Gimnazjum nr 2 w Łukowie 1233N:36
13533IVBalwierz, MikołajOWR Andrychów1233N:20
13534VLiwiński, MateuszKSz Polonia Warszawa1233N:19
13535IIIWojna, Aleksander Supraśl1233N:57
13536IIŚwiątkowska, Alicja KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD Kielce 1233N:56
13537IVKrystek, BartoszMKS Wicher Zbąszyń1233N:32
13538IIICubrzyńska, Maja KSz Polonia Warszawa1233N:7
13539IVNowak, MarceliASSz Lipno Stęszew 1233N:11
13540IVSkulski, Maciej RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1233N:13
13541IVSikora, AleksandraOTSz Ostrów Wielkopolski 1233N:5
13542IVKrogulski, MaksymilianUKS Czternastka Warszawa1233N:18
13543IVKasprzak, MaciejRadomsko1233N:8
13544IVBuszta, Zofia Sułoszowa, Kanoniczki Ducha Św. 1233N:8
13545IIIBawor, Robert UKS Hetman Częstochowa 1232N:71
13546IVChmura, Zofia UKS Pałac Młodzieży Katowice 1232N:18
13547IIIGolec, Alicja SP 2051232N:82
13548IIIRestel, Tamara1232N:27
13549IVTopczewski, Mateusz SP 22 1232N:5
13550IVWaszkiewicz, Stanisław UKS Roszada Radom 1232N:74
13551IVGepart, Dawid KS 64 Zielona Góra 1232N:30
13552IVBłażejowska, JuliaSP Nr 3 Krosno1232N:2
13553IIICzukiewski, Mieszko SP Sióstr Urszulanek 1232N:183
13554IVChojnicki, FilipKU AZS UW w Warszawie 1232N:5
13555IVFituch, SandraMDK Radom 1232N:7
13556IVBeyer, BeataUKS MAT Kartuzy 1232N:5
13557VDuliński, Cezary SSP nr35 im.Noblistów Polskich w Legionowie1232N:5
13558IITwardowski, Filip TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1232N:28
13559Rataj, Sebastian1232N:7
13560IVHamkalo, PawelPałac Młodzieży Szczecin 1232N:13
13561IIIGrześkowiak, KacperUKS ZSO Włoszakowice 1232N:88
13562IIIKaryś, Jakub Lukks Kielce1232N:81
13563IVMakuch, SylwiaSP 13 Mielec1232N:3
13564IVSokołowski, Szymon 1232N:20
13565IIIKudraszow, FilipSP 5 Białystok 1232N:37
13566IVAdamus, AntoniUKS SP1 Jedynka Tychy 1232N:29
13567IVFroń, PaulinaGKS Szach-Mat Wiśniowa 1232N:3
13568IVMadejski, Jakub 1232N:5
13569IVBurzawska, BarbaraŁódzki Związek Szachowy1232N:8
13570IVSprzęczka, EmiliaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1232N:19
13571VKrenc, Mikołaj Szkółka LECH-WSUS Poznań 1232N:9
13572IIIWęgrzyniak, IgaMUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1231N:27
13573IVDonat, ZuzannaKKSz Szach Kędzierzyn-Koźle 1231N:15
13574IVMałek, Małgorzata LZS Czarnocin 1231N:5
13575IVDobień, Kalina 1231N:11
13576IVAdamowska, JuliaKSz Odrodzenie Kożuchów 1231N:7
13577VKarwasz, ArkadiuszŚwiecie (Gambit) 1231N:8
13578IVSzwed, ZuzannaKSz Wieża Śmigiel 1231N:15
13579IVPiórkowski, Grzegorz Akademia Szachowa Gliwice 1231N:32
13580IVMałyszko, Aleksandra Białystok1231N:6
13581IIIGugała, ZuzannaSSP 1 STO Białystok1231N:16
13582IVKrzysztofek, Sylwia UKS GONIEC Staniątki 1231N:15
13583IVIgnatowska, Zuzanna 1231N:5
13584IVKochański, MaciejKSz Polonia Warszawa1231N:51
13585IIPustelnik, OskarMPZSzach Kraków1231N:74
13586IIIStawiak, KlaudiaLKS Goniec Żarów1231N:14
13587IVRyś, Mariusz KSz HETMAN Katowice 1231N:7
13588IISadzikowska, Alicja Olimpijczyk Chrzanów 1231N:14
13589IIIBień, OliwierLKsz Lublin 1231N:53
13590IIIPudzisz, BeataUKS SZACHOWNICA Rabka-Zdrój1231N:42
13591IISzczykutowicz, HannaKSZ SKOCZEK CZERWIONKA-LESZCZYNY1231N:69
13592IVSachnik, Oliver UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdrój1231N:31
13593IVAdamczyk, Paulina MUKS MDK Śródmieście Wrocław1231N:4
13594IIIWołoszczuk, Alicja KSz Polonia Wrocław1231N:28
13595IIIMoskwa, Katarzyna 1231N:14
13596IIISutton, Zuzanna 1231N:7
13597IVKnap, Krzysztof UKS Gedanensis Gdańsk1231N:35
13598IVMazurek, Hubert 1231N:9
13599IIIDajnowicz, Adrianna Szachowy Uniwersytet Warszawa 1231N:37
13600VGawroński, Jerzy Warszawa1231N:4
13601IIIZwolak, Laura Internat przy ZS nr 1 1230N:13
13602IVMaciejewska, MartynaUKS Hetman Michałowice 1230N:22
13603IVTetłak, Katarzyna1230N:2
13604IIChęcińska, PaulinaSP771230N:98
13605VSokolik, Piotr1230N:8
13606IVOkulewicz, DawidSP2 Grajewo 1230N:15
13607IVSzkonter, LeonKU AZS UW w Warszawie 1230N:20
13608IVSobiesiak, Kacper TKKF PROMYK Ciechanów1230N:18
13609Kultys, GabrielaUMKS Na Pięterku Poznań 1230N:9
13610IVZarębski, Piotr(Działdowo)1230N:7
13611IIŻebrowski, Mateusz KSz Jelonka Jelenia Góra 1230N:143
13612IVWołkow, Antoni KKSz Kraków1230N:49
13613IVKomisarski, Andrzej Łódź 1230N:8
13614VRokoszny, Sławomir Kunów1230N:17
13615IVKustosz, RomanArkadia Otwock1230N:25
13616IVŚlusarski, Nikolas UKS Kościelec1230N:57
13617IVMól, PatrykLimanowa SP31230N:25
13618IIINajdecka, Laura KSz Polonia Wrocław1230N:101
13619VFludrer, Mateusz1230N:7
13620IIINowicka, Joanna LKS Piast Śrem 1230N:30
13621VRusin, Patryk 1230N:9
13622IVCmiel, KrzysztofUKS Łady Raszyn1230N:48
13623IIISzczepaniak, Jakub1230N:25
13624IVHybel, Kalina Przyszowa 1230N:7
13625IVNagły, Krzysztof KSz Polonia Wrocław1230N:103
13626IIITusk, Monika1230N:21
13627IIIJeżewski, BartoszUKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.1230N:29
13628VWójtowicz, Tomasz1230N:7
13629VWnukowski, Jakub1230N:7
13630IIIChmiel, RobertJelenia Góra 1230N:14
13631IVKoc, OlivierUKS Caissa Warszawa 1230N:5
13632IVKamiński, Aleksander KS Unia Bieruń Stary 1229N:41
13633IIIAndrzejewski, WojciechUKS Caissa Warszawa 1229N:88
13634IVJaniak, Katarzyna UKS Czternastka Warszawa1229N:7
13635IVGąsiorek, ŁukaszUKS SP1 Jedynka Tychy 1229N:30
13636IIIMarkowski, Daniel UKS Korona Gdańsk1229N:52
13637IVŁagowski, Damian Świdnik1229N:50
13638IVKoczela, AgnieszkaZabierzów1229N:3
13639IVMiroń, SzymonLUKSz Orient Sokółka1229N:58
13640IIIBagiński, Adrian SSP 4 PTO 1229N:111
13641IVDębowska, Agnieszka1229N:3
13642IVKosiorek, MonikaŁochów1229N:5
13643IVJastrzębski, SzymonMUKS ŁASz Leonardo Łomża 1229N:64
13644IIIŁuc, JanuszKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1229N:8
13645IVKamińska, NataliaUKS Refleks Gościno1229N:13
13646IIIStupak, Bartosz LUKSz Orient Sokółka1229N:119
13647IVRedzisz, MarekWarszawa1229N:10
13648IVSuchecka, Zofia 1229N:17
13649IIIDoniec, Mateusz KSZ Silesia Racibórz 1229N:82
13650VJabłoński, DawidUKS Biala Krolowa Pruszcz Gdański1229N:4
13651IVMolewska, Agnieszka Warszawa SP 319 1229N:7
13652IVŻegliński, Eryk UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1229N:20
13653VTracz, Bartosz1229N:5
13654IVPieles, MajaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1228N:25
13655IISmolnicka, AgnieszkaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1228N:123
13656IIICysewska, Martyna UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1228N:28
13657IIIŁuniewski, Karol Siemiatycze 1228N:46
13658IIISzafirsztejn, Dawid Gimnazjum nr 5 w Olsztynie1228N:28
13659IVNieckarz, Anna1228N:3
13660IIISzcześniak, SebastianMUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1228N:42
13661IVKulus, Bogusz Wieża Śmigiel 1228N:13
13662IVŁyszczarz, Filip UKS przy SP 8 Chrzanów 1228N:18
13663IVWojtan, OliverUKS Caissa Warszawa 1228N:109
13664IVCieślar, Jan KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1228N:51
13665IIMierzyńska, Blanka UKS ZSO Włoszakowice 1228N:66
13666IVPitera, Michał Rzeszów1228N:24
13667Marcin, LelitoKSW Nowy Sącz1228N:5
13668IVBarbaś, Antoni UKSz Hetman Warszawa1228N:25
13669IVJędrzejczyk, KacperUKS przy SP 8 Chrzanów 1228N:7
13670IVTypek, Miłosz1228N:7
13671IVBerdyńska, WeronikaPrywatna Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie 1228N:6
13672VKlyta, Paweł SP 27 Katowice1228N:15
13673IVKułakowski, Grzegorz 1228N:22
13674IVPolewski, Dominik ITS Kopernik Inowrocław1228N:15
13675IVPazdur, GrzegorzGimnazjum 1 Mszana Dolna1228N:11
13676VKoniarz, RadosławNadleśnictwo Marcule 1228N:9
13677IIIBogacki, Maciej UKS Hetman Koronny Trzebinia1228N:7
13678IVPych, BronisławUKS Caissa Warszawa 1228N:14
13679IVKąkol, HubertWarszawa ZSP 78 1228N:8
13680IVKroteń, Szymon KSP im. MBM Białystok1228N:42
13681VMarcinkiewicz, ŁukaszSP Jeleniewo1228N:7
13682IVStaranska, PaulinaKS DORS Ruda Śląska 1228N:5
13683IVPomianowska, Teresa Wieża WAWER1228N:7
13684IVJałonicka, Ewelina 1227N:5
13685IIIGórowska, Alicja UKS SP3 w Bogatyni1227N:28
13686IVDybowski, RobertKSz DRAKON Lublin 1227N:54
13687IIISoszyński, Mateusz UKS Caissa Warszawa 1227N:77
13688IVJabłonka, Szymon 1227N:39
13689IVPastusiak, Tomasz MDK Śródmieście Wrocław 1227N:32
13690VSierpiński, MichałMAZSzach w Warszawie1227N:9
13691IIIHawryluk, Paulina Sarnaki 1227N:20
13692IIIStaszewski, IgnacyAkademia Szachowa Gliwice 1227N:91
13693IVWojewódzka, Sylwia Płock1227N:14
13694IVJózefowicz, Grzegorz KU AZS UW w Warszawie 1227N:7
13695IVCichoń, Szymon UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1227N:37
13696VPopiel, WojciechSP nr1 w Wadowicach 1227N:4
13697IVFilipiak, Mateusz SP 112 im. Marii Kownackiej W-wa Białołęka 1227N:29
13698IIIKowalski, Jacek Świdnica 1227N:23
13699IIIKowalewski, PawełUKS REKORD Iwla 1227N:109
13700IVMezglewska, Agata Rogi1227N:9
13701IIIKalinowski, Mateusz UKS GCK Sękowo 1227N:47
13702IIIZgierski, Oliwier UKS Gambit - Wesoła1227N:42
13703VTopolski, Łukasz 1227N:6
13704IVHandzlik, Norbert Wadowice1227N:5
13705IIIWolny, MaksymilianKSz Gryf Szczecin 1227N:44
13706Strzała, AdrianSSz Debiut GCK Giżycko 1227N:8
13707IIIMakowski, MarcelGdynia1227N:19
13708IIISkrzęta, Mateusz Jasionka1227N:24
13709IVWysocka, MagdalenaSP Jeleniewo1227N:7
13710Kumor, Stefan UKS Caissa Warszawa 1227N:7
13711IIINowak, Patrycja UMKS Na Pięterku Poznań 1227N:42
13712VGrabowski, Patryk Warszawa1227N:4
13713IVGomuła, PiotrUKS GCK Sękowo 1227N:15
13714VStolicki, AdamJelenia Góra 1227N:7
13715IIIBurak, Krystian ASU Sokółka 1227N:53
13716IVRytwińska, Katarzyna Jeleniewo 1227N:7
13717Bugajewski, SamuelSP841227N:4
13718IIIKlocek, GrzegorzStowarzyszenie Nasz Rymanów II 1226N:55
13719IVGoszczyński, SzymonUKS MDK Nr 1 Bydgoszcz1226N:39
13720VSzufnarowski, KacperMUKS MDK Śródmieście Wrocław1226N:6
13721Wódczyński, Piotr I LO Leszno 1226N:18
13722IIIKępski, ArturPKS Leśny Bydgoszcz1226N:110
13723VBłasiak, PatrykSzkoła Podstawowa w Zalesiu Górnym1226N:4
13724IIIKrólik, MichałUKS TSz Zieloni Zielonka1226N:77
13725IIGirulska, Julia 1226N:75
13726IVZiobro, IgorUKS SP1 Jedynka Tychy 1226N:46
13727IVTarka, Tomasz 1226N:4
13728IIIWasilewski, Damian1226N:41
13729IVGołuch, Wiktoria KSz GAMBIT MDK Świdnica1226N:3
13730IVKorwek, Bartosz Łomża 1226N:21
13731IVSieński, Dominik Gimnazjum nr 2 w Działdowie1226N:7
13732IIIBurda, Igor KSz Jelonka Jelenia Góra 1226N:141
13733IVSupińska, Agnieszka1226N:3
13734VŁuszczyk, Mateusz1226N:7
13735IVRozmiarek, MirellaMUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1226N:7
13736IVBaran, KrzysztofMKS MOS Wieliczka 1226N:55
13737IIIKonkol, Nadia MKSz Rybnik 1226N:51
13738IVDomański, Marcel MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1226N:36
13739IVKaniewska-Kędra, Magdalena 1226N:7
13740IVMatyjaszczyk, Marta UKS ZSO Włoszakowice 1226N:3
13741VStachowicz, Jakub 1226N:9
13742IIIRugała, MichałNASZACH Nowy Tomyśl1226N:56
13743IVFrątczak, Grzegorz 1226N:78
13744VWiszniewski, Stanisław KSz Maraton Łomża 1226N:13
13745IILach, AlicjaUKS BASZTA Wodzisław Śląski1226N:89
13746IVDropek, Julia 1226N:7
13747IVKulawik, Maciej Działdowo1226N:14
13748IVSpionkowska, MagdalenaŚwiecie1226N:6
13749IVSiedlanowski, Przemysław PG 1 Łomża1225N:29
13750IVMierzejewski, Jakub UKS Taktyk Białołęka 1225N:21
13751IVMargalski, Konrad UKS SP1 Jedynka Tychy 1225N:75
13752IVFilipowicz, Julia MKS Wicher Zbąszyń1225N:18
13753VBenkowski, Kacper Gdynia (Rzemyk) 1225N:9
13754VDuda, Filip Rzeszów - Krynicka 1225N:7
13755IVBiałowąs, KacperMKS Emdek Bydgoszcz 1225N:16
13756IVSzałaciński, Stanisław SP Stowarzyszenia STERNIK Wawer 1225N:29
13757IIKodym, KatarzynaMUKS Fidei Węgrów 1225N:122
13758IIOlejnik, KatarzynaMDK Białystok1225N:41
13759IVPająk, KonradKS DORS Ruda Śląska 1225N:25
13760IIIStradczuk, Wiktoria Gimnazjum Miejskie nr 3 Mińsk Mazowiecki 1225N:26
13761IVStuchlak, WojciechKS KORONA Zakrzewo1225N:34
13762IVSęk, Aleksandra1225N:3
13763IIIBury, Mateusz OPP Andrychów1225N:36
13764IVGdowik, Michał TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1225N:13
13765IVSawicki, JakubSP 37 Białystok1225N:48
13766IVWińcza, Julia1225N:6
13767IVFrąckiewicz, GiuliaGimnazjum Jelnica 1225N:7
13768IIIBrzozowska, Magdalena SP nr 10 Suwałki 1225N:91
13769IVFurtek, Julia GKS Szach-Mat Wiśniowa 1225N:6
13770IVZduniuk, Grzegorz Wołomin1225N:13
13771IVSkriabin, Natalia 1225N:7
13772IVŚwiętoń, AlbertTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1225N:13
13773IIIUgorek, KacperUKS Skoczek Milicz1225N:24
13774IVBudzyński, WojciechBydgoszcz (UKS MDK-1) 1224N:9
13775IVMagnuszewska, Marta MUKS MDK Śródmieście Wrocław1224N:2
13776IIIDrewnikowska, AleksandraUKS Smecz Konin 1224N:70
13777IVGregorczyk, Kewin 1224N:15
13778IVNiski, AgnieszkaMKS Orzeł Rudnik nad Sanem 1224N:7
13779VJurczak, Aleksander KSz HetMaN Szopienice Katowice1224N:11
13780IVMichałowski, SzymonUKS Zawisza Kolbudy 1224N:32
13781VTrybus, AdamGimnazjum Nr 1 Krosno 1224N:17
13782IVKrawczyk, Michał Gdańsk 1224N:10
13783IVSzczypka, Dominik MUKS SZS Cieszyn1224N:19
13784IISujko, Anna UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1224N:54
13785VGumiński, Tomasz 1224N:5
13786IVSzwed, Kamil1224N:8
13787IIIKokociński, Adam RzKSz Rzeszów1224N:166
13788IIIProboszcz, JakubMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1224N:75
13789VSzerafin, EmilLublin1224N:4
13790IVNowak, RyszardRadom 1224N:49
13791IIIJutrzonka, HannaUKS Wda Lipusz1224N:18
13792IIIZeissel, Alicja KSz Gryf Szczecin 1224N:59
13793IIIMac, MichałRzKSz Rzeszów1224N:174
13794IVKiewra, Mateusz MDK Krzyki1224N:33
13795IIIBaran, MariaMKS MOS Wieliczka 1224N:85
13796IIIBartosik, AntoniKSz Piątka Skierniewice1224N:86
13797IVKowalska, WiktoriaSP 51224N:6
13798IIIWojciechowska, Mirela LKSz Caissa Lubsko1224N:23
13799IVChomiszczak, ArturRzeszów1224N:23
13800IIILemiowska, Milena 1224N:16
13801IVKwiecień, Hubert GKSz1224N:30
13802IVKlabisz, JakubUKS Caissa Warszawa 1224N:26
13803IVGunia, MartynaUKS Spartakus Kolbuszowa1224N:6
13804IIIMazgaj, HubertUKS przy SP 8 Chrzanów 1224N:108
13805IVBiedroń, JulianSP 62 Kraków 1224N:6
13806VFlorczak, Roman Nadleśnictwo Marcule 1224N:7
13807IVDźwigaj, Dariusz Przemków 1224N:21
13808IVSzczeciński, Jan UKS Caissa Warszawa 1224N:7
13809IVKowal, DawidG Złoty Stok 1223N:22
13810VNawrocki, Dawid LKS Chrobry Gniezno 1223N:15
13811IVPrzebieracz, Wiktor UMKS Na Pięterku Poznań 1223N:14
13812IISłowik, JuliaKSz Jelonka Jelenia Góra 1223N:182
13813IIIPolakowska, Katarzyna Koszalin1223N:41
13814IVSkowroński, Damian UKS Hetman Puszcza Mariańska 1223N:5
13815IVŚwiątkowski, Paweł KSz Jelonka Jelenia Góra 1223N:36
13816IVDębski, Amadeusz MDK \"Pod Akacją\" Lublin1223N:7
13817IVŁoś, Marcin PG Mońki 1223N:6
13818VKrólikowska, AleksandraLKS Piast Śrem 1223N:8
13819Siarkiewicz, JakubGryfino 1223N:9
13820IVWdowiak, Zuzanna1223N:3
13821IVGroch, Wojciech UKS KORONA GDAŃSK1223N:25
13822VKowalik, Tomasz 1223N:3
13823IIIŁopuszański, Ryszard1223N:30
13824IIStrama, AleksandraOPP Andrychów1223N:53
13825IIIGrynia, LeszekPOLONIA Środa Wlkp.1223N:14
13826IIIOrzełowski, Tomasz MUKS Fidei Węgrów 1223N:103
13827IVWierdak, Wiktoria SP Iwla 1223N:3
13828IVDalkowski, Maciej ŻKSz Żary 1223N:20
13829IIIKopycki, Piotr1223N:14
13830IIŻurawicka, AleksandraMUKS Fidei Węgrów 1223N:116
13831IVKowalczyk, Szymon KSz Piątka Skierniewice1223N:32
13832IVHernik, Jerzy 1223N:48
13833IVPac, KrzysztofUKS SP 321 Warszawa - Bemowo1223N:20
13834IVSzymanowska, Oliwia SP Włoszakowice1223N:3
13835IVKorowajczuk, Aleksandra 1223N:5
13836Bojar, IzabelaWOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA Warszawa 1223N:7
13837IVJamka, JakubSP Dobczyce 1223N:48
13838IIIGarbaczewska, PolaKSz Miedź Legnica1223N:14
13839VPajączkowski, JakubRadom 1223N:3
13840IVPrzybyłowicz, Olaf ULKS Lipinki1223N:16
13841IVPiotrowski, Mateusz CKR SSz Grójec 1223N:18
13842IVStańczyk, Martyna1223N:6
13843IVKonstanciuk, Anna Warszawa1223N:5
13844IVNamyślak, Renata OKKFSiT Cross Opole 1222N:40
13845IVSzymczak, Przemysław MUKS MDK Fabryczna Wrocław 1222N:24
13846IIIMałek, Justyna LKS Zarzewie Prudnik1222N:7
13847IIIAndziak, Patrycja Sp 218 W-wa Wawer 1222N:90
13848VMroczkowski, Marcin Gdańsk 1222N:9
13849Storożuk, KrzysztofKS Mechanik Stargard Szczeciński 1222N:5
13850IVKlimiuk, Szymon SP 41222N:43
13851IVStępień, JakubUKS TSz Zieloni Zielonka1222N:48
13852Marszałek, Przemysław Lukks Miedziana Góra 1222N:4
13853VCierpka, Daniel Rybnik1222N:14
13854IVSuder, ZofiaMAT Myślenice1222N:6
13855IVBerdyńska, Marzena 1222N:6
13856IIINowak, Emilia UKS Goniec Staniątki 1222N:78
13857IVCzarniecki, StanisławKSz. Hańcza Suwałki 1222N:15
13858Studnicka, MariaTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1222N:6
13859IIIMarciniuk, Aleksandra MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1222N:43
13860IVCiupka, Kamil MDK Chorzów1222N:16
13861IVKukla, AndrzejRzeszów1222N:13
13862IVJagodzik, Zofia UKS ZSO Włoszakowice 1222N:7
13863IVDados, Jolanta1222N:7
13864IVJabłońska, Wiktoria Piechowice1222N:7
13865Kimstacz, AdrianPZS Trzebnica 1222N:7
13866IVSzymkiewicz, Witold UKS Caissa Warszawa 1222N:6
13867IVGlin, Natalia KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1221N:11
13868IIISzczypawka, Piotr PUKS Mikołaj Gąbin1221N:150
13869IVModrzejewski, Bartłomiej UKS GROM Krężnica Jara1221N:43
13870IVDziadzio, Katarzyna 1221N:6
13871IVKochmański, Michał1221N:17
13872IIIJagiełka, KarolTarnobrzeg1221N:23
13873IVNiepokój, NataliaStowarzyszenie Nasz Rymanów1221N:3
13874IVRybak, Wojciech 1221N:7
13875IVSurdel, Dariusz Tarnów 1221N:19
13876IIIGrzegórzek, Wojciech LZS Victoria Chróścice1221N:27
13877IVGrzesik, Maciej II E Gimnazjum - ZSP nr 1 w Kościerzynie 1221N:24
13878IIIKolbusz, JanGKSz Hetman Pilzno1221N:18
13879IVSurma, KrzysztofKKSz Kraków1221N:16
13880IIIBagiński, MateuszSSP 4 PTO Białystok1221N:81
13881IIIWięch, Andrzej KSz. Hańcza Suwałki 1221N:140
13882IVHertel, JagodaUKSz Skoczek Choszczno1221N:4
13883IIIBorowik, Aleksander AKS Mikołów 1221N:192
13884IVMarszałek, Dawid SP Nr 15 Krosno 1221N:17
13885IVŚcibek, Patryk Wołomin1221N:43
13886IIIPastuszka, Igor KSz Zefir Boguszowice 1221N:64
13887VWojewódka, Dominik SP Bóbrka1221N:7
13888IVPatalita, Krystian1220N:60
13889IIPłachta, AlicjaSTMGK Strzelce Krajeńskie1220N:52
13890IVGrabara, KajetanSP Lubosz 1220N:8
13891IVMichalik, Bartłomiej KKSz Kraków1220N:4
13892IVKaczmarek, Milena 1220N:7
13893IVŚliwiński, TymonTS Wisła Kraków 1220N:43
13894IVMichalczyk, KacperSP Jasionka 1220N:41
13895IVTurek, PiotrSP nr 3 w Wołominie1220N:36
13896VFeluś, Jan KKSz Kraków1220N:6
13897IVKsiążek, UrszulaKSSSN Ursynów Warszawa 1220N:20
13898IIIGrab, Marek KSZ Silesia Racibórz 1220N:109
13899IVPlebańska, Agata 1220N:14
13900IIPopiel, Martyna SP Regulice 1220N:100
13901VCiechowski, Jan 1220N:7
13902VTurkot, Eryk1220N:6
13903IIIJasiulewicz, KamilKSz. Hańcza Suwałki 1220N:54
13904IVPawliszewski, Dominik 1220N:10
13905IVKoper, Kacper UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1220N:16
13906IIIGłowacki, MateuszŁódź 1220N:36
13907IVLinkowski, Franciszek UKS Pijarski KS 1220N:5
13908IVMajkowski, Ignacy UKS Caissa Warszawa 1220N:8
13909IVZiobrowska, MajaKSz Sulechów 1220N:5
13910IVDudziak, JakubKSz GAMBIT MDK Świdnica1219N:39
13911IVMakowiecki, MaciejUKS Czternastka Warszawa1219N:55
13912IIILech, DominikaGimnazjum Nr 1 Krosno 1219N:13
13913IIIFedyk, KamilMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1219N:50
13914IVSałaj, IgorUMKS Żak Kielce1219N:14
13915VDzienisiuk, Norbert KSz Polonia Warszawa1219N:6
13916IVŁyczek, Wojciech UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1219N:39
13917IIKhachatryan, Hovsep Suchedniów 1219N:15
13918IVDwojak, IgorLUKKS Nietulisko Duże1219N:57
13919IVObodczuk, Arkadiusz Ligota Piękna1219N:21
13920IIIKołyszko, Marcin UKS Gedanensis Gdańsk1219N:55
13921IIIRyszka, PawełMKSz Rybnik 1219N:129
13922IVWoźniak, Daniel Caissa Pion Zielona Góra1219N:10
13923IVWodzińska, AleksandraTeam Jedlicze 1219N:5
13924IIIKochanowicz, JerzyWrocław1219N:14
13925IVPrzytocka, JuliaUKS REFLEKS Gościno1219N:4
13926IIIKuczyński, Jakub MKS Wicher Zbąszyń1219N:130
13927IIIPietras, Igor UKS Polan Poznań 1219N:46
13928IVMajewski, Radosław AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1219N:61
13929IVRysio, NataliaKSz Jelonka Jelenia Góra 1219N:14
13930IVHofman, DamianMUKS Stoczek 45 Białystok1219N:38
13931IVWodyk, Karolina KLS Piechowice1219N:14
13932IVGerono, AleksanderKSz Jelonka Jelenia Góra 1219N:23
13933IVMałek, MaciejŻKSz Żary 1219N:3
13934IVMierzyński, Igor MKS Wicher Zbąszyń1219N:42
13935VBezdziczek, SzymonGKSz1219N:4
13936IIIIwanicki, MarcinUKS SP 321 Warszawa - Bemowo1219N:83
13937IIIBaran, Maja UKS GONIEC Staniątki 1219N:56
13938IIIWasilewska, AleksandraSP nr 101219N:14
13939VDomański, Wojciech UKS Caissa Warszawa 1219N:6
13940VUmiński, Piotr NOK 1218N:4
13941IVMatkowska, NataliaLZS Goniec Kluczbork1218N:5
13942IIIPietruś, TomaszGm 15 1218N:11
13943IVTopolan, MichałLKSz Lublin 1218N:84
13944IIISchyllo, Wiktoria KSz. Hańcza Suwałki 1218N:185
13945VMatasek, MaksymilianSalezjańskie Gimnazjum w Mińsk Maz. 1218N:5
13946IIIKurtycz, Jacek1218N:27
13947IVOlszewska, Aleksandra ZS 1 Działdowo 1218N:7
13948IIIKubalski, Piotr LKS Lotos Jabłonna 1218N:24
13949IVWieczorek, MateuszMKS przy MDK Trzcianka1218N:27
13950IIIKotas, MagdalenaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1218N:62
13951IVKrahel, Wojciech1218N:7
13952IIISzymczyk, AntoniUKS MDK GDYNIA1218N:111
13953IIIWięch, WiktorKSz. Hańcza Suwałki 1218N:228
13954VKleszko, OskarKKSz Urania Krosno1218N:6
13955IVGołębiewski, Adrian 1218N:50
13956IVSawa, AleksandraMKS AGROS Chełm1218N:4
13957IVNowak, Kacper 1218N:6
13958IVKoperczak, Oskar(Elblag)1218N:14
13959IVTeler, BorysKS LAURA Chylice1218N:33
13960VRaubic, Jakub Bydgoszcz 1218N:7
13961IIIKrukowska, Weronika Szkółka Szachowa w Grajewie 1218N:14
13962VWandas, Marek Wieża Wawer1218N:3
13963IVHanczaruk, Lena LUKSz Orient Sokółka1218N:3
13964IVKutera, Bogna KLIM UKSz Gambit Starachowice 1218N:6
13965IVMazur, MichałPrzemków 1218N:14
13966IVKropisz, Patrycja LUKKS Miedziana Góra 1218N:6
13967VMarko, Ignacy 1218N:6
13968VChamier-Cieminski, ŁukaszWSD Gdańsk, Arch. Gdańska 1218N:7
13969IVSzczot, Jakub Golub-Dobrzyń1218N:16
13970IVWarda, MichałUKS G4 Tarnowskie Góry 1217N:47
13971IIIGorol, KlaudiaAKS Mikołów 1217N:33
13972IIIWoźniak, KacperUKS Trzydziestka Olsztyn1217N:93
13973IVFabiańczuk, DominikPUKS Fides Węgrów 1217N:63
13974IVKusiak, Natalia LKS Piast Śrem 1217N:17
13975IVOborski, Zbigniew Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki1217N:44
13976IVMituś, Maksymilian SP5 Gorlice 1217N:6
13977VMamiński, Paweł SSz BDK Biskupiec 1217N:7
13978IVSierbiński-Włodkowski, Kacper Łomża 1217N:9
13979Illinicz-Zeydel, KarolUKS Caissa Warszawa 1217N:7
13980VFilip, BartłomiejPZS Trzebnica 1217N:7
13981IIILisowska, WeronikaPubliczna Szkoła Salezjańska1217N:12
13982VWencel, Roman Morski Gdańsk1217N:17
13983IVZąbkiewicz, JanUKS MDK GDYNIA1217N:18
13984IVJanicki, Aleksander OTSz Ostrów Wielkopolski 1217N:35
13985IVWójtowicz, KacperSP Podleszany 1217N:17
13986IVDzida, Antoni KSz Jelonka Jelenia Góra 1217N:7
13987IVGrycz, MaksymilianUKS ZSO Włoszakowice 1217N:6
13988IIIŁazarska, PaulinaUKS Pałac Nieborów1217N:15
13989IVPodgórski, Jakub Wrocław1217N:14
13990VPietruszka, Rafał1217N:8
13991IVCiaćma, DawidSP 101 Kraków1217N:6
13992IVFryc, KacperMKS Rokita Brzeg Dolny1216N:20
13993IVŁaba, Kacper UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1216N:15
13994VChałupka, Filip1216N:5
13995IVBadič, AdriannaM-GOK GAMBIT Ślesin1216N:6
13996IILizak, AgataSSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1216N:115
13997IVFilipiak, Karol UKS Szach-Mat Syców1216N:14
13998VKuczyński, MikołajWłodawa1216N:7
13999IVPiotrowska, WeronikaUKS Piątka Wieluń 1216N:7
14000IVZdanowicz, DawidUKSz Hetman Warszawa1216N:5
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)