ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20728)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26067);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36221)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (5031);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14266)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13268);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
14001IVKowalczyk, Szymon KSz Piątka Skierniewice1223N:32
14002IVPac, KrzysztofUKS SP 321 Warszawa - Bemowo1223N:20
14003IVSzymanowska, Oliwia SP Włoszakowice1223N:3
14004IIIKozicka, ZuzannaUKS GONIEC Staniątki 1223N:84
14005IIFutyma, Klaudia UKS SP 1 Brzozów 1223N:80
14006IVKorowajczuk, Aleksandra 1223N:5
14007Bojar, IzabelaWOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA Warszawa 1223N:7
14008IVSzmigiel, RafałSzkółka Szachowa w Grajewie 1223N:26
14009IIIGarbaczewska, PolaKSz Miedź Legnica1223N:14
14010VPajączkowski, JakubRadom 1223N:3
14011IVPrzybyłowicz, Olaf ULKS Lipinki1223N:16
14012IVPiotrowski, Mateusz CKR SSz Grójec 1223N:18
14013IVStańczyk, MartynaCzeremcha 1223N:6
14014IVSzymczak, Przemysław MUKS MDK Fabryczna Wrocław 1222N:24
14015IIIMałek, Justyna LKS Zarzewie Prudnik1222N:7
14016IIIAndziak, Patrycja Sp 218 W-wa Wawer 1222N:90
14017VMroczkowski, Marcin Gdańsk 1222N:9
14018Storożuk, KrzysztofKS Mechanik Stargard Szczeciński 1222N:5
14019IVKlimiuk, Szymon SP 41222N:43
14020IVStępień, JakubUKS TSz Zieloni Zielonka1222N:48
14021IIIKrzeszewski, MieszkoKTS Kalisz1222N:89
14022Marszałek, Przemysław Lukks Miedziana Góra 1222N:4
14023VCierpka, Daniel Rybnik1222N:14
14024IVSuder, ZofiaMAT Myślenice1222N:6
14025IVBerdyńska, Marzena 1222N:6
14026IIINowak, Emilia UKS GONIEC Staniątki 1222N:78
14027IVCzarniecki, StanisławKSz. Hańcza Suwałki 1222N:15
14028IVGołębiewski, Adrian Warszawa1222N:64
14029Studnicka, MariaTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1222N:6
14030IIIDunda, Szymon SP 2 Białystok 1222N:69
14031IVCabak, MichałAKS Mikołów 1222N:48
14032IIICiupka, Kamil Sp nr 21 w Chorzowie1222N:16
14033IVKukla, AndrzejRzeszów1222N:13
14034IVJęczeń, Mateusz 1222N:14
14035IVDados, Jolanta1222N:7
14036IVJabłońska, Wiktoria Piechowice1222N:7
14037VKimstacz, Adrian1222N:7
14038IVSzymkiewicz, Witold UKS Caissa Warszawa 1222N:13
14039IVGlin, Natalia KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1221N:11
14040IIISzczypawka, Piotr Gąbin - Parafia pw. św. Mikołaja 1221N:150
14041IVModrzejewski, Bartłomiej UKS GROM Krężnica Jara1221N:43
14042IVDziadzio, Katarzyna 1221N:6
14043IVKochmański, Michał1221N:17
14044IIIJagiełka, KarolTarnobrzeg1221N:23
14045IVNiepokój, NataliaStowarzyszenie Nasz Rymanów1221N:3
14046IVRybak, Wojciech 1221N:7
14047IVSurdel, Dariusz Tarnów 1221N:19
14048IIIGrzegórzek, Wojciech LZS Victoria Chróścice1221N:27
14049IVKrahel, WojciechWasilków 1221N:14
14050IVGrzesik, Maciej II E Gimnazjum - ZSP nr 1 w Kościerzynie 1221N:24
14051IIIRegulski, Sebastian RzKSz Rzeszów1221N:137
14052IVSurma, KrzysztofKKSz Kraków1221N:16
14053IIIBagiński, MateuszSSP 4 PTO Białystok1221N:81
14054IIIWięch, Andrzej KSz. Hańcza Suwałki 1221N:140
14055IVHertel, JagodaUKSz Skoczek Choszczno1221N:4
14056IIIBorowik, Aleksander AKS Mikołów 1221N:192
14057IVMarszałek, Dawid KKSz Urania Krosno1221N:17
14058IVŚcibek, Patryk Wołomin1221N:43
14059IIIPastuszka, Igor KSz Zefir Boguszowice 1221N:64
14060IIIWszołek, Daria GKSz Kornuty Gorlice1221N:20
14061IVWojewódka, Dominik SP Bóbrka1221N:7
14062IVPatalita, Krystian1220N:60
14063IIPłachta, AlicjaSTMGK Strzelce Krajeńskie1220N:52
14064IVGrabara, KajetanSP Lubosz 1220N:8
14065IVMichalik, Bartłomiej KKSz Kraków1220N:4
14066IVKaczmarek, Milena 1220N:7
14067IVŚliwiński, TymonTS Wisła Kraków 1220N:43
14068VDemski, Dawid Zabrze1220N:4
14069IVTurek, PiotrSP nr 3 w Wołominie1220N:36
14070VFeluś, Jan KKSz Kraków1220N:6
14071IVKsiążek, UrszulaKSSSN Ursynów Warszawa 1220N:20
14072IIIGrab, Marek KSz Silesia Racibórz 1220N:109
14073IVPlebańska, Agata 1220N:14
14074IIPopiel, Martyna UKS przy SP 8 Chrzanów 1220N:100
14075VCiechowski, Jan 1220N:7
14076VTurkot, Eryk1220N:6
14077IISupeł, WeronikaASU Sokółka 1220N:142
14078IVPawliszewski, Dominik 1220N:10
14079IVDubaj, JuliaSZKÓŁKA SZACHOWA f7 1220N:7
14080IVPodgórski, Jakub MUKS MDK Śródmieście Wrocław1220N:21
14081IVLinkowski, Franciszek UKS Pijarski KS 1220N:5
14082IVKonstanciuk, Anna Warszawa1220N:10
14083IVDudziak, JakubKSz GAMBIT MDK Świdnica1219N:39
14084IIILech, DominikaGimnazjum Nr 1 Krosno 1219N:13
14085IIIFedyk, KamilMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1219N:50
14086IVSałaj, IgorUMKS Żak Kielce1219N:14
14087VDzienisiuk, Norbert KSz Polonia Warszawa1219N:6
14088IVŁyczek, Wojciech ZCKOiZ1219N:39
14089IIKhachatryan, Hovsep LUKKS Kielce1219N:15
14090IVDwojak, IgorLUKKS Nietulisko Duże1219N:57
14091IVObodczuk, Arkadiusz Ligota Piękna1219N:21
14092IIIRyszka, PawełSzkoła Podstawowa nr 2 w Rybniku 1219N:129
14093IVWoźniak, Daniel Caissa Pion Zielona Góra1219N:10
14094IIIKochanowicz, JerzyWrocław1219N:14
14095IVPrzytocka, JuliaUKS REFLEKS Gościno1219N:4
14096IIIKempiński, SzymonUKS Korona Gdańsk1219N:150
14097IIIKuczyński, Jakub MKS Wicher Zbąszyń1219N:130
14098IIIPietras, Igor AZS Poznań 1219N:46
14099IIIMajewski, Radosław KSz HETMAN Koszalin 1219N:61
14100IVRysio, NataliaKSz Jelonka Jelenia Góra 1219N:14
14101IVHofman, DamianMUKS Stoczek 45 Białystok1219N:38
14102IVWodyk, Karolina KLS Piechowice1219N:14
14103IVGerono, AleksanderKS Jelonka Jelenia Góra1219N:23
14104IVMałek, MaciejŻKSz Żary 1219N:3
14105IIBaran, Maja UKS GONIEC Staniątki 1219N:56
14106IVBonar, Adam TS Wisła Kraków 1219N:13
14107IIIWasilewska, AleksandraSP 10 Suwałki1219N:14
14108VUmiński, Piotr NOK 1218N:4
14109IVMatkowska, NataliaLZS Goniec Kluczbork1218N:5
14110IIIPietruś, TomaszGm 15 1218N:11
14111IVTopolan, MichałLKSz Lublin 1218N:84
14112VMatasek, MaksymilianSalezjańskie Gimnazjum w Mińsk Maz. 1218N:5
14113IIIKurtycz, Jacek1218N:27
14114IVOlszewska, Aleksandra ZS 1 Działdowo 1218N:7
14115IVWieczorek, MateuszMKS przy MDK Trzcianka1218N:27
14116IIIKotas, MagdalenaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1218N:62
14117IIIWięch, WiktorKSz. Hańcza Suwałki 1218N:228
14118VKleszko, OskarKKSz Urania Krosno1218N:6
14119IVUrbaniak, Dominik KSz ORŁY Pleszew 1218N:51
14120IVSawa, AleksandraMKS AGROS Chełm1218N:4
14121IVNowak, Kacper 1218N:6
14122IVKoperczak, Oskar(Elblag)1218N:14
14123IVTeler, BorysSP Chylice im. Ks. Jana Twardowskiego 1218N:33
14124IVTurkiewicz, Kacper1218N:22
14125VRaubic, Jakub Bydgoszcz 1218N:7
14126IIIKrukowska, Weronika 1218N:14
14127VWandas, Marek Wieża Wawer1218N:3
14128IVHanczaruk, Lena LUKSz Orient Sokółka1218N:3
14129IVKutera, Bogna KLIM UKSz Gambit Starachowice 1218N:6
14130IVMazur, MichałPrzemków 1218N:14
14131IVKropisz, Patrycja LUKKS Miedziana Góra 1218N:6
14132IVUliasz, MilenaSP Rogi 1218N:3
14133VChamier-Cieminski, ŁukaszWSD Gdańsk, Arch. Gdańska 1218N:7
14134IVSzczot, Jakub Golub-Dobrzyń1218N:16
14135IVWarda, MichałUKS G4 Tarnowskie Góry 1217N:47
14136IIIGorol, KlaudiaAKS Mikołów 1217N:33
14137IIIWoźniak, KacperUKS Trzydziestka Olsztyn1217N:93
14138IVFabiańczuk, DominikPUKS Fides Węgrów 1217N:63
14139IVKusiak, Natalia LKS Piast Śrem 1217N:17
14140IVOborski, Zbigniew Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki1217N:44
14141IVMituś, Maksymilian SP5 Gorlice 1217N:6
14142VMamiński, Paweł SSz BDK Biskupiec 1217N:7
14143IVSierbiński-Włodkowski, Kacper Łomża 1217N:9
14144Illinicz-Zeydel, KarolUKS Caissa Warszawa 1217N:7
14145VFilip, BartłomiejPZS Trzebnica 1217N:7
14146IIILisowska, Weronika1217N:12
14147VWencel, Roman Morski Gdańsk1217N:17
14148IVZąbkiewicz, JanUKS MDK GDYNIA1217N:18
14149IIISobieszek, Stanisław UKS OPP Toruń1217N:28
14150IVJanicki, Aleksander OTSz Ostrów Wielkopolski 1217N:35
14151IVWernicki, AdamUKS TSz Zieloni Zielonka1217N:39
14152IVHernik, Jerzy 1217N:53
14153IIILecyk, PiotrWKS Kopernik1217N:166
14154IVWójtowicz, KacperSP Podleszany 1217N:17
14155IVDzida, Antoni KSz Jelonka Jelenia Góra 1217N:7
14156IVGrycz, MaksymilianUKS ZSO Włoszakowice 1217N:6
14157IIIŁazarska, PaulinaUKS Pałac Nieborów1217N:15
14158IIMoniuszko, PaulinaSP 26 Białystok1217N:82
14159IIGibek, JuliaKSz Odrodzenie Kożuchów 1217N:84
14160IIIKrawczyk, Stanisław1217N:39
14161IVPietruszka, RafałLUKS Lubartów1217N:8
14162IVBuberska, Maria SP151217N:2
14163IVCiaćma, DawidSP 101 Kraków1217N:6
14164VLoboda, Mateusz Bydgoszcz 1217N:9
14165VGil, DominikMszana Dolna1217N:6
14166IVFryc, KacperMKS Rokita Brzeg Dolny1216N:20
14167IVŁaba, Kacper UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1216N:15
14168VChałupka, Filip1216N:5
14169IVBadič, AdriannaM-GOK GAMBIT Ślesin1216N:6
14170IILizak, AgataSSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1216N:115
14171IVFilipiak, Karol UKS Szach-Mat Syców1216N:14
14172VKuczyński, MikołajWłodawa1216N:7
14173IVPiotrowska, WeronikaUKS Piątka Wieluń 1216N:7
14174IVZdanowicz, DawidUKSz Hetman Warszawa1216N:5
14175VKuźdub, Michał1216N:3
14176Czyż, Adam Gimnazjum Wisła1216N:23
14177IVSzał, Piotr1216N:7
14178IIIStrzałka, Patrycja TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1216N:18
14179IIIWilanowski, WojciechMUKS MDK Śródmieście Wrocław1216N:68
14180IVRajchel, BartłomiejKlub Młodego Szachisty II Krościenko Wyżne 1216N:6
14181IIIMika, AdrianTS Kuźnia Rybnik 1216N:45
14182IVKłym, OliwierTeam I Jedlicze 1216N:8
14183IVLubas, ArturKU AZS UW w Warszawie 1216N:21
14184IVFrankowska, Natalia 1216N:6
14185IVOlejnik, Wiktor KSz LECH-WSUS Poznań 1216N:27
14186IIWijaszka, OliwiaUKS Giecek Radków1216N:83
14187IVPatoka, Grzegorz1216N:24
14188IVOłowiak, MikołajSP 91216N:22
14189IVMorawiec, AlicjaUKS Jedynka Bełchatów 1216N:6
14190IVMyszkowski, Karol ULKS Lipinki 1216N:10
14191VKsiężopolski, Krzysztof SP Nr 5 Siedlce 1216N:6
14192IIIGrudzień, MariaIMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski 1216N:86
14193IVKlask, Franciszek UKS Czternastka Warszawa1216N:35
14194IVNowotnik, MikołajMUKS MDK Śródmieście Wrocław1216N:14
14195IIISarnaszek, Maja Akademia PRIMUS Pruszcz Gdański1216N:36
14196IIIWalentyn, Zuzanna UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1216N:26
14197IVPrzystup, Julia 1216N:9
14198IIIBurak, Krystian SP Janów 1216N:60
14199IVKrasiński, KacperCzernikowo1216N:23
14200IVStanisławski, KarolLKS Chrobry Gniezno 1216N:16
14201VBednarowicz, MichałLKS Zarzewie Prudnik1215N:2
14202IVSobarnia, PatrykLiceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Koper1215N:7
14203IIKochanowicz, Emilia WKS KOPERNIK1215N:105
14204IIIPsyk, WeronikaKSz Piątka Skierniewice1215N:18
14205IIHertlein, Agnieszka SCS Sokół Chorzów1215N:65
14206VSłowik, ŁukaszCaissa Pion Zielona Góra 1215N:8
14207IIIPrzybyłowicz, JustynaUKS REFLEKS Gościno1215N:24
14208IVWach, AlicjaUKS Refleks Gościno1215N:16
14209VKorytkowski, Alex KU AZS UW w Warszawie 1215N:6
14210IVOrzełowski, ArturMUKS Fidei Węgrów 1215N:31
14211IVKarczewski, KrystianSP nr 3 w Wołominie1215N:21
14212IVBiszczuk, SzymonUKS Czternastka Warszawa1215N:71
14213IIIWoźniak, Paulina KS KORONA Zakrzewo1215N:89
14214IVJasiewicz, Weronika GKSz Hetman Pilzno1215N:7
14215Skoczek, MichałNałęczów 1215N:6
14216IVKruczyńska, MartaUKS ZSO Włoszakowice 1215N:4
14217VBednarek, KrystianSP Filipów 1215N:4
14218IIIMaciejczuk, Zuzanna SSP 3 BTO Białystok1215N:25
14219VMirecki, Marcin KS AZS Wratislavia1215N:13
14220IIITylenda, ŁukaszKSz. Hańcza Suwałki 1215N:106
14221IVRaff, Jakub UKS Gambit - Wesoła1215N:13
14222IIIKucab, AgnieszkaTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1215N:46
14223IVObiora-Cansever, KlaudiaUKS ZSO Włoszakowice 1215N:6
14224IVGrzywacz, Magdalena Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowym Mieście Lubawskim1215N:6
14225IIICzobanian, LiliaLUKKS Kielce1215N:3
14226VKamiński, Jan1214N:8
14227IVSowa, Przemysław SP Nr 10 Rzeszów 1214N:51
14228IVNamyślak, Renata Cross Opole 1214N:54
14229IVGawlista, JagodaRKS MAT Ruda Śląska 1214N:16
14230IVGamża, Bartosz Gimnazjum Nr 3 Pszczyna 1214N:61
14231VKhalife, HasanJunior Lubin1214N:4
14232VStepaniuk, SebastianMUKS Stoczek 45 Białystok1214N:9
14233IIIBatko, BrygidaPubliczna Szkoła Podstawowa Rzezawa1214N:48
14234IVBajkowski, JakubSSP 4 PTO Białystok1214N:80
14235IIIMarczuk, Wiktoria PrSP 6 Białystok 1214N:8
14236IIIMatusik, Milena Publiczna Szkoła Podstawowa w Czyżówce 1214N:225
14237IVNowakowska, Agata 1214N:8
14238IIIMikołajczyk, KrystianBKS Chemik Bydgoszcz1214N:105
14239IIIWaszewski, MaksymilianLKS Promień Kowalewo Pom.1214N:89
14240IVWarczyńska, ZofiaKSz. Hańcza Suwałki 1214N:5
14241IISzczykutowicz, JuliaKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1214N:36
14242IIIKaniewski, Tomasz UKS Caissa Warszawa 1214N:61
14243IIIMalejka, AndrzejSSz Szachpol Łuków1214N:15
14244IIIKolbusz, JanGKSz Hetman II Pilzno 1214N:20
14245IIReinhardt, Wiktoria Regimin 1214N:20
14246VKrajewski, Pascal Wrocław1214N:6
14247IVMisztak, NatanKLIM UKSz Gambit Starachowice 1214N:52
14248IIIWołodko, Oskar MGLKS Parnas Oława 1214N:28
14249IVNawrowski, ArturAZS Poznań 1214N:24
14250IVBańkowski, Mateusz KSSSN Ursynów Warszawa 1214N:4
14251IVDębicka, MonikaWarszawa SP 174 1214N:7
14252IVKałamarz, ŁukaszKSz Gambit Przeworsk1214N:6
14253IVWojciechowska, Wiktoria SP nr 2 z klasami gimnazjalnymi w Tomaszowie Lubelskim1214N:14
14254IIIBauer, Maja LKS Parnas Stara Wieś1214N:13
14255IVŚciesiński, Przemysław Koszalin1214N:7
14256VPotaczek, Bartłomiej Mszana Dolna1213N:2
14257IIIMróz, LauraRzKSz Rzeszów1213N:48
14258IIISyfert, Agata G.nr. 13 im. Stanisława Staszica W-wa Ochota 1213N:58
14259IVTuszyński, WojciechUKS Caissa Warszawa 1213N:24
14260VNoworacki, Paweł UKS OPP Toruń1213N:9
14261VRzucidło, Jonasz 1213N:8
14262IVTyrawa, Jan 1213N:2
14263VPodgórski, Jakub 1213N:4
14264Bargielski, Krzysztof Lublin1213N:9
14265IVChoina, Zuzanna Nowa Sarzyna1213N:9
14266VZakrzewski, PawełSzkoła Podstawowa w Łączkach Kucharskich 1213N:2
14267IVOrłowska, Aleksandra LKS Olszanica 1213N:3
14268IVGratys, Jan UKS Pałac Nieborów1213N:23
14269IIIJakubowska-Wilk, Anna UKS SP3 w Bogatyni1213N:24
14270IIIStarma, Łukasz UKS Magnus Rzezawa1213N:63
14271IVMierski, Nikodem1213N:5
14272IVMarchelewicz, Marek 1213N:12
14273IIIKonkol, Nadia MKSz Rybnik 1213N:60
14274IVChudyk, Jakub GKSz SOLNY Grzybowo 1213N:15
14275VJaniak, PawełSP 19 1213N:14
14276IVTokarski, WiktorUKS OPP Toruń1213N:38
14277IVPachniewicz, ZofiaŁódź 1213N:9
14278IVJamka, DariuszOgnisko TKKF wDobczycach1213N:9
14279IIIOsak, MaksymMUKS SZS Cieszyn1213N:33
14280VMarciniak, MichałPrzemków 1213N:7
14281IVBarański, Wojciech AZS Poznań 1213N:20
14282IVGałajda, KarolinaUKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.1213N:3
14283VWąchała, Szymon Łącko 1213N:6
14284IVGrącka, IgaŁódź 1213N:8
14285VNapierała, Karol 1212N:15
14286IVMiłkowska-Mikiel, Dominika MTSz Mińsk Mazowiecki1212N:7
14287IVRogala, WeronikaUKS MDK Otwock1212N:14
14288IVLigendza, MarcinRKS Mat Ruda Śląska 1212N:24
14289IVAleksandrowicz, Julia Gimnazjum nr 3 Suwałki 1212N:5
14290IVJaniak, Magdalena UKS Czternastka Warszawa1212N:11
14291IVWojciechowski, Adrian UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1212N:66
14292IVWichman, PiotrUKS Korona Gdańsk1212N:45
14293IVNowak, Anna SP 8 Chrzanów1212N:7
14294IVSzeląg, Zuzanna1212N:8
14295IVLinczuk, Mikołaj MUKS Stoczek 45 Białystok1212N:65
14296IVDamasiewicz, Szczepan KSz LECH-WSUS Poznań 1212N:20
14297IVMączka, Adam KKSz Kraków1212N:6
14298IVModlibowska, Helena KSSSN Ursynów Warszawa 1212N:7
14299IIKokoszka, AlicjaUKS Jedynka Bełchatów 1212N:95
14300IIILubiejewski, Maciej LUKKS Kielce1212N:80
14301VMilcarz, Mikołaj Gimnazjum nr 2 w Łukowie 1212N:5
14302VMachaj, DanielKSz SDK-Lotnik Mielec 1212N:14
14303IVDacko, Patrycja SP Bóbrka1212N:6
14304IVKasprzyk, Dominik Warszawa1212N:2
14305VPiekuta, Hieronim KS 64 Zielona Góra 1212N:8
14306IVFurtek, Julia Stępina1212N:11
14307IVMikołajczyk, MarcelSzkoła Podstawowa nr 1 w Ostródzie1212N:44
14308IIIDziodko, Wiktoria KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie1212N:104
14309IIIKardyś, Nikola KSz SDK-Lotnik Mielec 1212N:6
14310VŚwitaj, Piotr1212N:7
14311IVŁuczak, KarolUKS Rodło Opole1212N:20
14312IVJarosz, Julia UKS Lider Siercza 1212N:7
14313VWąsiołek, Filip CKiS Skawina1212N:7
14314IVSuchomski, Kacper UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1211N:32
14315IVCzylok, Martyna Katolickie Gimnazjum w Czechowicach-Dz1211N:28
14316VLenkiewicz, PatrykSP 4 Grajewo1211N:14
14317IIICzopińska, LiliannaMUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1211N:76
14318IIIStyrkosz, JanuszKKSz Urania Krosno1211N:100
14319IVKozioł, Mikołaj 1211N:27
14320Szajner, Paweł Wrocław1211N:7
14321IVRomanek, BartoszGimnazjum Dobczyce1211N:15
14322IVOnoszko, UrszulaSSP 3 BTO Białystok1211N:9
14323IIIMarkiewicz, Jacek Klub Szachowy Kana Tarnów1211N:25
14324Kaźmierska, Arleta KSz ORŁY Pleszew 1211N:9
14325IVBrzeziński, MarekMCKiE Malbork 1211N:29
14326IIILebiedzińska, HannaSP 47 1211N:131
14327VAdamczyk, Damian1211N:8
14328IIIGodzina, Robert Wędrzyn1211N:41
14329IVPuzio, Robert KSz Hetman Krynka 1211N:7
14330IIIMasalski, Michał KS AZS Wratislavia1211N:118
14331IVCichoń, Wiktor TCK Trzebinia 1211N:13
14332IVKowalczyk, Dominika TKKF Promyk Ciechanów1211N:6
14333IVFlorczak, Konrad1211N:20
14334IIIJanik, OskarDK Janowo Rumia 1211N:72
14335IVMurawski, Jan ZS 1 Działdowo 1211N:14
14336IIIRybak, Karolina UKS MDK GDYNIA1211N:43
14337IVKoło, FilipKSz ORŁY Pleszew 1211N:18
14338IIIPolus, Gabriela MKS Wicher Zbąszyń1211N:31
14339IVKról, Mikołaj Rembertów1211N:29
14340IVPawlak, Jakub UKS KSM Tęcza Kościan 1211N:5
14341IIIGórski, TymonUKS Pałac Młodzieży Katowice 1211N:77
14342IIIOmilian, Paweł SP Bakałarzewo 1211N:62
14343IIITaborek, Dominika KSz LECH-WSUS Poznań 1211N:3
14344IIIPanufnik, Kaj UKS SP 321 Warszawa - Bemowo1211N:72
14345VSolarski, Michał UKS Skoczek / SP 11211N:6
14346IIOgłaza, DawidUKS RODŁO Opole1211N:31
14347IVRogala, Piotr 1211N:5
14348IVWłodarczyk, JuliaUKS ZSO Włoszakowice 1211N:6
14349VFiałkiewicz, Jakub KS AZS Wratislavia1211N:6
14350VHertrampf, PiotrSzkoła Podstawowa nr 14 w Olsztynie1211N:7
14351IIIBarabasz, Piotr MUKS MDK Sródmieście Wrocław 1210N:17
14352VSmaruj, StanisławSSz Zebra Jaworzyna Śląska1210N:2
14353VKapica, Przemysław KSz HetMaN Szopienice Katowice1210N:3
14354IVGawryś, ZuzannaUKS Pałac Młodzieży Katowice 1210N:3
14355IVKrech, Szymon 1210N:31
14356IVMazurkiewicz, Andrzej t27 1210N:15
14357IVŁakomy, Maciej 1210N:7
14358IVKuźnik, ŁukaszKS 64 Zielona Góra 1210N:115
14359IIIMatecki, Paweł SP 13 Leszno1210N:18
14360IIIKowalska, Julia M-GOK Gambit Ślesin1210N:97
14361VMichałowicz, Michał 1210N:6
14362VPachucki, Karol Nowy Staw 1210N:3
14363IVWójcik, FilipMDK KIELCE1210N:8
14364VBukała, Brajan 1210N:7
14365IIIPoskrobko, KrzysztofMUKS Stoczek 45 Białystok1210N:189
14366VKaczmarek, Stefan Raszyn Poznań1210N:7
14367IIIĆwikowski, HubertSP 7 Suwałki 1210N:37
14368IIIPiech, JacekMKS AGROS Chełm1210N:16
14369IVAndrzejewski, Jakub KSz GAMBIT MDK Świdnica1210N:24
14370IVMalinowski, Oliwier Lublewo 1210N:6
14371IIIGrobel, Grzegorz1210N:13
14372IIIBartosiak, Szymon Ksz Jelonka Jelenia Góra 1210N:57
14373IVMakarewicz, Piotr KSz Gryf Szczecin 1210N:9
14374IIIUziębło, Konrad UKS Gambit - Wesoła1210N:39
14375IVOrłowska, MagdalenaSzkoła Podstawowa nr 5 w Mikołowie1210N:9
14376IVBobrowski, Patryk Gimn. Słobódka1210N:7
14377VKorzeniewski, Michał Wisznia Mała 1210N:7
14378IVDrapała, HubertDziałdowo1210N:18
14379IVGórczyński, AleksanderKSz ORŁY Pleszew 1210N:24
14380IVAndraka, MarekSP 43 Białystok1210N:7
14381VSzymków, Arkadiusz Mrągowo1210N:4
14382IIIKalinowska, AlicjaKSz Polonia Wrocław1209N:111
14383IIIDuban, Karolina UKS Łady Raszyn1209N:71
14384IVBurak, Michałt41209N:7
14385VMalinowski, PawełBiałystok1209N:9
14386IVDyjas, Antonina Tychy 1209N:5
14387IVPajkert, NataliaUKS KSM Tęcza Kościan 1209N:8
14388IIIJeleń, Julia SP Przebieczany 1209N:21
14389IVBudkiewicz-Bernasiuk, Urszula Oleśnica 1209N:7
14390IVOlszewska, Oliwia MKS EMDEK Bydgoszcz 1209N:8
14391VGodz, Daniel1209N:9
14392IIIPytlarz, KamilChTS Chorzów 1209N:69
14393IVGłowiński, Paweł UKS Caissa Warszawa 1209N:74
14394Bordakiewicz, Antoni1209N:6
14395IVMiechowicz, Mateusz KS 64 Zielona Góra 1209N:23
14396IVFranaszek, JakubKraków 1209N:64
14397IIIKołakowska, Angelika Szkoła Podstawowa nr 3 w Działdowie 1209N:8
14398IIIBaran, KamilLUKS Fajsławice1209N:29
14399VLimanowski, MaciejMUKS MDK Śródmieście Wrocław1209N:4
14400IIIKrupa, JanUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1209N:73
14401VPisarski, Olivier SP 9 Łomża1209N:7
14402IVSkoczek, Albert SP Nałęczów1209N:7
14403IVKowalczyk, KajetanNowy Targ 1209N:27
14404IIISikorski, AdamKSz Polonia Warszawa1209N:65
14405IVGłąbiak, Adam M-GOK GAMBIT Ślesin1209N:46
14406IIIBanaszak, SzymonUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1209N:55
14407IVPeryt, Tomasz UKS Caissa Warszawa 1209N:31
14408IVMirek, JakubUKS Pałac Młodzieży Katowice 1209N:44
14409IVWłodarczyk, KamilUKS Caissa Warszawa 1209N:35
14410IIIBryszewski, Mateusz UKS Caissa Warszawa 1209N:49
14411IVStanisławczyk, Iga 1209N:20
14412IVStawecki, Bartłomiej LUKKS Kielce1209N:20
14413IIIZielińska, AleksandraKSz Jelonka Jelenia Góra 1209N:55
14414VKinas, JanKSz ORŁY Pleszew 1209N:6
14415IIINowaliński, AndrzejMCKiE Malbork 1209N:20
14416IVGryczewski, TomaszLipno 1209N:7
14417VDuda, Miłosz UKS Skoczek Elbląg 1209N:30
14418IVMiazga, Anna1209N:6
14419VWrzeborowski, PawełSP Bakałarzewo 1209N:6
14420IVRomejko, Bogdan 1209N:4
14421IVBabić, AleksanderKSz Polonia Warszawa1209N:27
14422IVCieślar, Jakub Szkoła Podstawowa nr 38 Katowice 1209N:12
14423IVUrbanek, AndrzejSzkoła Podstawowa nr 10 w Mikołowie 1209N:39
14424VDomański, Robert SP 8 Otwock 1209N:5
14425IVBarszczewski, PawełSP Bakałarzewo 1209N:9
14426IVMleczko, MichałSzkoła Podstawowa Filomata w Gliwicach 1209N:18
14427Kowalkowski, Patryk SP Tuszewo1209N:4
14428IVLegat, MariaUMKS Na Pięterku Poznań 1209N:9
14429IVRogaczewski, Krzysztof1209N:9
14430IIIBugaj, Weronika Gim 9 1208N:131
14431IVStrużyk, Paulina MUKS MDK Śródmieście Wrocław1208N:14
14432IVKukla, KamilUKS SP3 w Bogatyni1208N:51
14433IVKomandera, KamilMiejska Bursa Szkolna dr.11208N:16
14434IVNowicki, Marcin Akademia Szachowa Gliwice 1208N:10
14435IVMoska, Stanisław UKS SZACHOWA DWÓJKA Szubin 1208N:58
14436IVZając, Bartłomiej SP 20 Gorzów Wlkp. 1208N:6
14437IVOlejniczak, CzesławKKS 1922 Lechia Kostrzyn Wlkp.1208N:52
14438VReguła, Stanisław KS DZIKOWIEC1208N:6
14439IIIWysocka, Aleksandra SRSDiM Węgrów 1208N:18
14440IVStrycharz, MariolaKGL Szarotka Wadowice Górne1208N:8
14441VAntosik, MirosławElbląg 1208N:7
14442IVGrudniewski, Patryk 1208N:26
14443IVOgorzałek, AlanKSz Polonia Wrocław1208N:14
14444IVZięba, Urszula MLKSz Myślenice1208N:17
14445IVJankowski, Hubert Gdańsk 1208N:102
14446VArendarczyk, MateuszSP nr 5 w Nowym Targu 1208N:7
14447IVWęgrzyn, Michał KSz Polonia Wrocław1208N:33
14448IIIKamińska, MariaLKS Chrobry Gniezno 1208N:124
14449VPinkiewicz, IgorKU AZS UW w Warszawie 1208N:6
14450IIILemański, Wiktor UKS GONIEC Staniątki 1208N:111
14451Sadłos, Anna SP nr 6 1208N:6
14452IVBarczyński, Wojciech PSSz Pszczyna 1208N:25
14453IIIStec, AleksanderRDK Krynicka1208N:15
14454VKowalczyk, Tomasz KU AZS UW w Warszawie 1208N:5
14455IIIMichaluk, Agata LUKS Lubartów1208N:43
14456IVJeczeń, Jacek1208N:5
14457VSoliwoda, Jan 1208N:7
14458IVOlesiński, Michał LZS Kordian Bliżyn 1208N:7
14459VDemianiuk, Maciej UKS TSz Zieloni Zielonka1208N:9
14460IVWilk, Dominik UKS SP3 w Bogatyni1208N:14
14461IVJankowska, Lena AZS Poznań 1208N:5
14462IVJanas, Igor LZS Goniec Kluczbork1208N:8
14463IVBarańska, EwaWołomin1208N:15
14464IIIGołek, Tytus MKS Wicher Zbąszyń1208N:22
14465IVBorowiec, AleksandraDSP 1 Wesoła 1208N:7
14466IVDrozd, Dominika UKS GONIEC Staniątki 1208N:7
14467IVWolak, JanSzachy Ciechanów 1208N:34
14468IIIStrzoda, Szymon ChTS Chorzów 1208N:54
14469IVFronczek, Michał SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1208N:31
14470IVSzwedt, Nikodem Nowotomyska Akademia Szachowa 1208N:14
14471IIIWąsowicz, Anna MUKS SZS Cieszyn1208N:16
14472IVFenger, Radosław SP 43 dr.21208N:4
14473VŁomowski, Grzegorz 1208N:7
14474IVMajewska, Kamila1208N:6
14475VPatrzyk, ArkadiuszULKS Lipinki1208N:7
14476IVCzarkowski, Jerzy UKS OPP Toruń1207N:52
14477IVŚwierk, MiłoszSKS ORLIK Brzeg - PG 1 Brzeg1207N:15
14478IIIFilipowicz, WeronikaGimnazjum Nr 1 Krosno 1207N:24
14479IVAdamska, KatarzynaUKS Taktyk Białołęka 1207N:11
14480VRokicki, Mateusz1207N:6
14481VMularczyk, Maciej 1207N:2
14482VCzopiński, Dariusz 1207N:9
14483VLewandowski, NorbertUKS Płomyk Nekla 1207N:6
14484VHolaczuk, Bartłomiej Włodawa1207N:7
14485IIDombrowski, Marek UKS Centrum Tczew 1207N:35
14486IVDworak, Jakub KSz Gryf Szczecin 1207N:10
14487VBorgosz, Kacper UKS Trzydziestka Olsztyn1207N:6
14488IVŚmiałecki, Daniel 3LO 1207N:14
14489VDuda, Jan PTC Pabianice 1207N:6
14490IVGawryś, Mikołaj UKS Caissa Warszawa 1207N:20
14491IIIStrama, Mateusz OPP Andrychów1207N:45
14492IVNogalski, Miłosz SP 6 Otwock 1207N:14
14493IIIWojciechowski, Szymon UKS Gedanensis Gdańsk1207N:40
14494VFigas, Adam UKS Płomyk Nekla 1207N:4
14495VKorniak, MichałKKS Victoria Stalowa Wola 1207N:6
14496IVMadeja, Kamil GKS Szach-Mat Wiśniowa 1207N:14
14497IIMadej, AgnieszkaKS LogIN Skierniewice 1207N:66
14498IIILesień, Chryzostom AZS Poznań 1207N:216
14499VMichalewicz, Kacper MUKS MDK Śródmieście Wrocław1207N:3
14500IIISzaniewski, Jan TMS Roszada Gliwice 1207N:118
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)