ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20604)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (25563);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (35627)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (870);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14079)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12958);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
14501VRupniewski, Jeremi1205N:7
14502IIIKrupa, JanUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1205N:66
14503VSenderak, Ksawery SP 2 Suwałki 1205N:7
14504IVWdowiak, Mikołaj KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1205N:40
14505IIISubocz, Gabriel Palac Mlodziezy Szczecin1205N:31
14506IIIŁupicka, LenaKSz Wieża Śmigiel 1205N:53
14507IIWittych, JuliaAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1205N:64
14508IVMarszałkiewicz, Antoni Nowotomyska Akademia Szachowa 1205N:22
14509IVGurgul, EmiliaRoztoka 1205N:20
14510IVŁobacz, ŁukaszZąbki1205N:11
14511IVRenn, GrzegorzSP w Duchnicach 1205N:13
14512Poraziński, AndrzejSzkoła Podstawowa w Klęczkowie1205N:3
14513Mądrzejewska, JustynaSzkoła Podstawowa im.Ziemi Warmińskiej w Bisztynku1205N:4
14514VSkotniczny, Łukasz UKS Rodło Opole1204N:13
14515VRost, Michał MOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1204N:6
14516IVMotyczyńska, Zofia UKS Taktyk Białołęka 1204N:4
14517IIIZakrecki, JędrzejŁódz1204N:31
14518VSzulgacz, PawełBydgoszcz 1204N:6
14519VSzczęsny, PiotrG Stanisławów 1204N:5
14520VNielipiński, Krzysztof Z.S.Elektronicznych i Licealnych Żoliborz W-wa 1204N:7
14521IIMędrek, MariaKGL Szarotka Wadowice Górne1204N:72
14522IVCieleń, Monika IV Liceum Ogólnokształcące 1204N:17
14523IVGłowacki, KrzysztofMUKS MDK Śródmieście Wrocław1204N:31
14524IIIWilanowski, Jakub MUKS MDK Śródmieście Wrocław1204N:66
14525IVUrbański, Tomasz Gdańsk 1204N:32
14526IVGarczarek, Kacper UMKS Na Pięterku Poznań 1204N:18
14527IVPrzyszlak, KrzysztofUKS Rodło Opole1204N:28
14528IVLasecki, KamilUKS Korona Gdańsk1204N:23
14529IVMarecki, MateuszMUKS MDK Śródmieście Wrocław1204N:26
14530IVKnapik, MikołajMKS MOS Wieliczka 1204N:13
14531IVKapliński, Piotr SSP 1 STO Białystok1204N:16
14532VMalinowski, Kamil Liceumkl2e1204N:7
14533VRadomiński-Lasek, Antoni 1204N:6
14534IVMarczak, KamilKSz HETMAN Katowice 1204N:35
14535IVOgrabisz, AntoniUKS Smecz Konin 1204N:80
14536IVRutkowski, MaksymilianKSz Maraton Łomża 1204N:46
14537Słupik, BartłomiejDworek Białoprądnicki 1204N:6
14538IVPawiński, Kacper KU AZS UW w Warszawie 1204N:5
14539Gardy, Józef Bielany Wrocławskie1204N:2
14540IIIKubicki, PiotrKSz Polonia Wrocław1204N:110
14541IVHul, Paweł 1204N:10
14542IVPrzybysz, Jarosław Wrocław1204N:14
14543IIICesnowski, Maciej MDK Białystok1204N:51
14544VDzida, MaurycyKSz Jelonka Jelenia Góra 1204N:7
14545IVWołoszyn, Patryk UKS Orlik Rudnik n/Sanem1204N:18
14546IVNaumowicz, NelKSz Jelonka Jelenia Góra 1204N:6
14547IVKubicki, Tomasz 1204N:19
14548Szymański, Karol LUKS Tempo Ożarów 1204N:6
14549VSokołowski, Adam 1204N:5
14550IVTraczkowski, PiotrSP Bakałarzewo 1204N:12
14551VChartuniewicz, MateuszSP Bakałarzewo 1204N:6
14552IVPająk, Maksymilian UKS Magnus Rzezawa1204N:20
14553VBanasiak, SzymonWołomin1204N:5
14554IVCiepichał, Przemysław Chrzanów 1204N:25
14555Rońda, Marek Szkoła Podstawowa Nr 4 im.Janusza Korczaka w Ornecie 1204N:3
14556IVJaroszek, MaciejUKS Caissa Warszawa 1203N:65
14557IIIKędzia, Antonina RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1203N:99
14558IVGajewska, KarolinaKluczbork 1203N:12
14559VDyszczyński, KorneliuszSkarszyn1203N:7
14560IVZyga, Filip Gim nr 19 1203N:9
14561VSiczek, Mikołaj1203N:7
14562IVBorysowski, Maksymilian KS 64 Zielona Góra 1203N:10
14563IVStypik, PawełRDLP Olsztyn 21203N:23
14564VMatracki, Filip LUKS Kielce 1203N:7
14565IVRogala, FranciszekUKS Smecz Konin 1203N:16
14566IIIPodzwardowski, Igor UKS Korona Gdańsk1203N:146
14567VKarpiński, SzymonUKS Caissa Warszawa 1203N:7
14568IIIKorzeniewski, WiktorUKS Czternastka Warszawa1203N:115
14569IVKułakowski, Wiesław Białystok1203N:9
14570IVŚnieg, Bartosz MKS MOS WIELICZKA 1203N:7
14571IVIzydorzak, Wojciech 1203N:7
14572IVChojnacki, Seweryn1203N:13
14573IVPrzechera, Antoni Kraków 1203N:19
14574VOwsiany, Krzysztof1203N:7
14575IVKlekowicki, WiktorBielsk1203N:6
14576IVLutostańska, Agata SRSDiM Węgrów 1203N:11
14577IIIDzielendziak, PatrycjaWKS Kopernik1203N:149
14578IVSzpura, Bartosz UKS Biały Pion Gryfino 1203N:23
14579Korbiel, BartłomiejKoło Szachowe Krzeszowice1203N:7
14580IVKosydar, Patryk TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1203N:30
14581IIIPiotrak, KarolUKS Caissa Warszawa 1203N:48
14582IVPłaskowicki, GrzegorzWawer 1203N:27
14583IVOlejniczak, Klaudia MKS Wicher Zbąszyń1203N:9
14584IIIGalant, Tymoteusz Wrocław1203N:72
14585VMarcinkiewicz, Jacek1203N:6
14586IVSapletta, Hanna SP Szemud 1203N:13
14587IIIGołębiowski, BartłomiejUKS Hetman Puszcza Mariańska 1203N:39
14588VBartnik, Tomasz Olecko1203N:4
14589IVCiupak, Tomasz1203N:4
14590VKubalski, Karol SP 8 Legionowo1203N:5
14591IIIŚwiercz, NikolaUKS Skoczek Elbląg 1203N:29
14592VSzczepanik, Ruben KKSz Urania Krosno1203N:2
14593IVAdamczyk, Łukasz MUKS MDK Śródmieście Wrocław1203N:12
14594IVGołębiowski, Paweł Wygoda1203N:13
14595IVOszutowska, AnnaLKS Chrobry Gniezno 1203N:8
14596Pogorzelczyk, AntoninaUMKS Na Pięterku Poznań 1203N:9
14597Hang, MikołajUKS Gedanensis Gdańsk1202N:6
14598VMarszk, Antoni1202N:18
14599IVDuda, Julia Rzeszów - Krynicka 1202N:8
14600IVKorytowski, Sebastian LKS Chrobry Gniezno 1202N:9
14601IVKalinowski, Piotr UKS GCK Sękowo 1202N:22
14602IVOsiecki, KamilTKKF Promyk Ciechanów1202N:32
14603IIIMościcka, JuliaUKS Ognisko Rydułtowy1202N:26
14604Misiewicz, PrzemysławBiałystok1202N:9
14605VStefanik, MaciejModerówka1202N:4
14606IVBójski, Mikołaj UKS Caissa Warszawa 1202N:26
14607IVBartnicka, Olena1202N:7
14608IVKałuziński, Mateusz GOKiS Moszczenica 1202N:26
14609VKukawski, Arkadiusz Międzyrzec Podlaski1202N:8
14610IVGwoździewicz, Wiktor OWR Andrychów1202N:16
14611VFlorczyk, Ksawery RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1202N:7
14612IVKozioł, MichałMUKS MDK Śródmieście Wrocław1202N:47
14613IVJonczyk, PaulinaKSz Jelonka Jelenia Góra 1202N:7
14614IVPrusińska, EmiliaSzachy Ciechanów 1202N:19
14615IIIKuźma, Zofia UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.1202N:33
14616VDzidek, AdamSOK Sułkowice1202N:2
14617VKamecki, DariuszCKiS Skawina1202N:2
14618VTraczyk, Mikołaj Rabka-Zdrój 1202N:6
14619IVSzwałek, HelenaKSz ORŁY Pleszew 1202N:3
14620IVSzelejewski, AndrzejSP Św. Franciszka W-wa Mokotów1202N:4
14621IVSkibniewski, Adam Wołomin1202N:15
14622IVJamuła, Paweł MKS EMDEK Bydgoszcz 1202N:5
14623IVKsiążek, MateuszSulejówek1202N:4
14624VDziadosz, AdrianKKSz Urania Krosno1201N:4
14625IIIBednarek, SzymonSP-11 1201N:116
14626IVMichalska, AgnieszkaLZS Goniec Kluczbork1201N:11
14627IVRomanowski, Jakub UKS Caissa Warszawa 1201N:26
14628VWoźniak, Dawid RKS MAT Ruda Śląska 1201N:8
14629IIITrzcińska, Julia KSz Sulechów 1201N:31
14630VObara, KrzysztofLKS Chrobry Gniezno 1201N:9
14631IIIWitwicki, Łukasz JKSz-W Jarocin1201N:39
14632VGrześ, Mateusz Białystok1201N:2
14633IVBuczek, Jan RDK Biała1201N:42
14634IIIKozak, KrzysztofPrywatne Gimnazjum w Kętrzynie 1201N:40
14635VKlimkiewicz, Tomasz 1201N:12
14636IIHryceńko, Karolina Ogródek Jordanowski Krosno 1201N:46
14637VOrłowski, BartoszMKS Wicher Zbąszyń1201N:9
14638VBednarczyk, Kamil 1201N:3
14639IIKaznowska, KingaSP nr 10 Olsztyn1201N:119
14640IVRadecki, KazimierzPszów1201N:22
14641IVJankowski, Mikołaj NSP Zelków 1201N:7
14642IIIKrólicka, Gabriela Stowarzyszenie Nasz Rymanów II 1201N:19
14643IVSzuba, Mikołaj UKS Skoczek /SP 1 1201N:39
14644Lewandowski, Janusz Morski Gdańsk1201N:19
14645IVWilczyński, JakubKSz Polonia Warszawa1201N:33
14646IVSukiennik, KamilLimanowa SP31201N:32
14647IISidło, Małgorzata UKS Pałac Młodzieży Katowice 1201N:219
14648VTracz, JanJutrzenka Dąbrowa Górnicz 1201N:8
14649IVWalendziak, TomaszSTMGK Strzelce Krajeńskie1201N:27
14650IVPełszyński, Piotr UKS Gedanensis Gdańsk1201N:19
14651VWójcik, KrzysztofZaklików 1201N:7
14652IVBiedroń, JulianSP 62 Kraków 1201N:13
14653IVNowak, Szymon AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1201N:9
14654IIIMysłowska, Zofia LKS Strażak Zabrzeg1201N:18
14655IVSzustalik, MarcelinoCaissa Połczyn Zdrój1201N:5
14656VPieles, AleksanderMUKS MDK Śródmieście Wrocław1200N:1
14657IVGęsicki, MaciejMUKS MDK Śródmieście Wrocław1200N:6
14658VKubiak, Wiktor1200N:2
14659IVStrasburger, Franciszek 1200N:7
14660VUściłko, Adam LUKSz Orient Sokółka Sokółka1200N:18
14661IVPiłat, Paulina Rybnik1200N:5
14662VFilipowicz, GrzegorzGimnazjum Nr 1 Krosno 1200N:2
14663IIILisik, PiotrUKS Caissa Warszawa 1200N:92
14664VŁuba, Wojciech KSz PORTO BALBO Bielsko-Biała1200N:2
14665VPapierz, JakubWarszawa1200N:8
14666VAdamczewski, MateuszUKS Smecz Konin 1200N:9
14667IIGdula, Anna S-KKS Przemyśl 1200N:139
14668IVKojło, Jakub Białystok1200N:13
14669VBorkowski, Adam Bydgoszcz 1200N:5
14670VGajuk, Piotr Hetman Ostrowiec Św.1200N:6
14671IVKołodziejski, MaksymilianParafia Gościno1200N:5
14672VPaczkowski, ZbigniewPUKS Mikołaj Gąbin1200N:8
14673IIIŚwiątek, Damian Gąbin1200N:40
14674Węcławiak, DariuszPOLONIA Środa Wlkp.1200N:8
14675IISzymura, Oliwia KS HETMAN Marklowice1200N:94
14676VBitner, Jakub KU AZS UW w Warszawie 1200N:4
14677IIĆwiszewska, Oliwia KSz Jelonka Jelenia Góra 1200N:144
14678IIIReszka, GabrielaReszka1200N:23
14679IVRzempołuch, Jakub1200N:24
14680VStokowski, Dariusz1200N:2
14681IVPiszczatowski, ŁukaszUKS Żak Łomża1200N:20
14682IVRefling, Bartosz1200N:14
14683IVJanik, Mateusz1200N:21
14684IVJakubiec, Maurycy TS Wisła Kraków 1200N:47
14685IVGawiński, JanKSSSN Ursynów Warszawa 1200N:20
14686IIIBuczek, Malwina UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1200N:31
14687IVKownacki, Bartosz SP Bakałarzewo 1200N:6
14688IVMasłyka, WiktoriaUKS G4 Tarnowskie Góry 1200N:5
14689Gajewski, SzymonSP Bakałarzewo 1200N:6
14690VLipiński, Kacper SP Filipów 1200N:4
14691VŻółkiewicz, ŁukaszRDK Biała1200N:8
14692IVDura, AnnaOTSz Ostrów Wielkopolski 1200N:14
14693IVRawiak, Dominika1200N:7
14694VGazda, JanLKS Strażak Zabrzeg1200N:9
14695IVSuchecki, Michał UKS SZACH-MAT Przemków 1200N:37
14696VRodzinka, Bartosz Ogródek Jordanowski Krosno 1200N:10
14697VWojciechowski, Franciszek UKS Pałac Nieborów1200N:9
14698Twardowski, WiktorGrodzisk Mazowiecki 1200N:7
14699IVStoppel, Szymon UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1199N:25
14700IIGóra, Aleksandra UKS "Awans" Żyrzyn 1199N:308
14701VKrasiński, Jakub 1199N:6
14702VPopielecki, MarcinKS 64 Zielona Góra 1199N:3
14703IVKawa, Filip UKS GCK Sękowo 1199N:13
14704IVPiśmienna, WeronikaSP 37 Białystok1199N:9
14705IVLitwa, Anna UKS SP3 w Bogatyni1199N:7
14706IVBuryn, MichałMUKS MDK Śródmieście Wrocław1199N:6
14707IVGórecki, KacperSP3 Myślenice1199N:32
14708IVGruszecki, FilipPGA nr 6 Kraków1199N:9
14709Łaba, PiotrBiłgoraj 1199N:7
14710IVZdyb, Jan LKSz Lublin 1199N:49
14711IVBiliński, DariuszOlsztyn 1199N:4
14712IIIStypułkowski, Igor UKS Caissa Warszawa 1199N:72
14713IVSerdeczny, KarolElbląg 1199N:6
14714IIIKlima, Gabriela UKS GONIEC Staniątki 1199N:28
14715IIIPędziwiatr, Wiktor OPP Andrychów1199N:27
14716IIIKarpiński, Jakub TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1199N:19
14717IVCichoń, Michał1199N:6
14718IVStasiak, JanUKS Iskra Piła 1199N:8
14719IVSzwec, Konrad SP 5 Nysa 1199N:9
14720IVNalepka, Tomasz Szynwałd 1199N:6
14721IVWińcza, Viktoria 1199N:12
14722IVPłocica, WiktoriaPiechowice1199N:11
14723IVGoraj, BartłomiejUKS Czarny Koń Olkusz1199N:9
14724IVJanik, Lech 1199N:35
14725IVHurna, KamilKS 64 Zielona Góra 1199N:20
14726IVMagrel, WiktorSP 18 Olsztyn 1199N:7
14727VBełbot, Adrian SP Bakałarzewo 1199N:7
14728VPajączkowski, BartoszRadom 1199N:3
14729Hreczycho, Konrad Poznań 1199N:9
14730IIIWalentyn, Zuzanna UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1199N:19
14731Fiedoruk, MikołajIKS Victoria Białystok 1199N:9
14732VGamrat, AdamChorzow 1198N:6
14733IVCywiński, PiotrBydgoszcz 1198N:32
14734IVKrukar, GrzegorzStowarzyszenie Nasz Rymanów1198N:8
14735VWowra, Kamil1198N:10
14736IIHutnik, TomaszWOK Wałbrzych1198N:48
14737IVSzałaj, JeremiaszKSz PORTO BALBO Bielsko-Biała1198N:12
14738IIKlima, JuliaUKS Goniec Staniątki 1198N:184
14739IVNevmyanov, Witold Szachowy Uniwersytet Warszawa 1198N:21
14740IVKandefer, HubertL-UKS Burza Rogi1198N:60
14741VWorzała, Bartosz 1198N:5
14742IVBojczewski, Michał LKsz Lublin 1198N:9
14743VDolata, Arkadiusz Kiliński OSiR Trzemeszno 1198N:11
14744IVAdamczyk, Zuzanna ŁKS Szach-Centrum Łódź1198N:12
14745IVCybruch, JakubKSz GAMBIT MDK Świdnica1198N:24
14746IVPluta, Alicja UKS SP3 w Bogatyni1198N:4
14747IVGłowacka, Julia1198N:7
14748IVKuczera, Aleksander 1198N:5
14749IVJastrzębski, Natan AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1198N:27
14750VBaran, MaksymilianLZS Mewa Goliszów1198N:6
14751IVSoból, SzymonKSz Jelonka Jelenia Góra 1198N:6
14752VGołaś, KarolWarszawa UKS Żagle 1198N:4
14753IVRomańczuk, Ireneusz1198N:3
14754VCholewczyński, FranciszekSzachowy Uniwersytet Warszawa 1198N:7
14755IIIZborowski, JakubSTMGK Strzelce Krajeńskie1198N:70
14756IVBrzeziński, ArturAZS UMK TORUŃ1198N:16
14757IVKobus, JakubLKS Promień Kowalewo Pom.1198N:31
14758IVKrasiński, KacperCzernikowo1198N:19
14759VPolicki, Philip KS Polonia Wrocław 1197N:1
14760IIIBartmański, Zbigniew 1197N:69
14761VOlechowski, Jakub Szkoła Podstawowa nr 1 w Leżajsku 1197N:1
14762IVŚwierkowski, Piotr MUKS MDK Fabryczna Wrocław 1197N:28
14763IVZawadzki, Arkadiusz SRSDiM Węgrów 1197N:19
14764VRaczkowski, AdrianUMKSz Jaćwież Suwałki1197N:8
14765IVŁoś, Patryk PG Mońki 1197N:15
14766IVKorytowski, Gracjan LKS Chrobry Gniezno 1197N:18
14767VOkręglicki, JanMKS KSOS Kraków1197N:1
14768VGruszka, Patryk KS 64 Zielona Góra 1197N:15
14769IVMikołajczyk, Mateusz UKS Trzydziestka Olsztyn1197N:25
14770IVCaban, MichałGimnazjum w Zabrzegu1197N:24
14771IIIHodur, IzabelaKGL Szarotka Wadowice Górne1197N:65
14772IIIŚwiątek, IzabelaUKS Spartakus Kolbuszowa1197N:28
14773VSobotkiewicz, Mateusz 1197N:1
14774IVRedzimski, Mikołaj UKS FALA Świekatowo1197N:48
14775IVBekier, Marta 1197N:9
14776VStępień, Aleksander Zakopane1197N:7
14777VSzot, MaciejMUKS Stoczek 45 Białystok1197N:9
14778VGruszczyński, Patryk MUKS MDK Śródmieście Wrocław1197N:16
14779IVSzumada, ZorianaS-KKS Przemyśl 1197N:11
14780IVKuśnierz, UrszulaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1197N:7
14781IVKosiorek, Jakub SRSDiM Węgrów 1197N:11
14782VRobak, MichałŁochowo1197N:7
14783IVCała, Igor KSz GAMBIT MDK Świdnica1197N:40
14784IVMądrala, Artur SOK Sułkowice1197N:15
14785IVLutyński, PiotrGimn. Słobódka1197N:7
14786IVKuranowski, KacperSP Słobódka 1197N:4
14787IVGrudzień, MariuszIMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski 1197N:28
14788IVWidera, Nikodem SZKÓŁKA SZACHOWA f7 1197N:22
14789IVWiśniewski, FilipKSz LECH-WSUS Poznań 1197N:15
14790IVFudała, Adam UKS przy SP 8 Chrzanów 1197N:4
14791IVMiller, TomaszZąbki1197N:7
14792VHaber, SławomirKSz Gambit Świecie 1197N:9
14793IVSzafran, KingaUKS Piątka Wieluń 1197N:5
14794Dąbrowski, Michał Białystok1197N:6
14795VHajdamowicz, Maciej MUKS MDK Śródmieście Wrocław1196N:7
14796VKarwat, Mateusz KS Unia Bieruń Stary 1196N:7
14797VWęgrzyn, DamianUKS Trzydziestka Olsztyn1196N:6
14798VPiróg, Paweł1196N:18
14799IVKosman, DamianMUKS MDK Śródmieście Wrocław1196N:12
14800IVZaremba, Hubert LKS Goniec Żarów1196N:79
14801IIIZalewska, Katarzyna ULKS Dobre1196N:55
14802IIIKosson, Mateusz UKS Caissa Warszawa 1196N:82
14803VPabian, CezarySSP 2 STO Białystok1196N:9
14804VRudziński, AntoniPC1196N:2
14805VOchal, Piotr1196N:6
14806IVPawłowski, MaciejUKS TSz Zieloni Zielonka1196N:39
14807IVHoffman, JakubMDK Białystok1196N:84
14808IVBednarska, KatarzynaGimnazjum Nr 14 wCzęstochowie1196N:6
14809VPiórek, PiotrStrzegom1196N:13
14810IIIDunicz, KonradUKS SP1 Leżajsk1196N:38
14811VWilk, KacperSSP nr35 im.Noblistów Polskich w Legionowie1196N:5
14812VBajerowski, Piotr SSP nr35 im.Noblistów Polskich w Legionowie1196N:5
14813VGniot, Wojciech SP 9 Otwock 1196N:8
14814IIIPędzich, Krzysztof ASSz Lipno Stęszew 1196N:36
14815VNawara, Grzegorz1196N:5
14816IVStępniak, Wiktoria KS 64 Zielona Góra 1196N:12
14817IVŻaba, JakubKKSz Kraków1196N:37
14818IIIJurewicz, JonaszUMKS Na Pięterku Poznań 1196N:72
14819IVHyżyk, PatrycjaUKS ZSO Włoszakowice 1196N:8
14820IIJureczko, AnnaPSSz Pszczyna 1196N:52
14821IIIZapałowska, Wiktoria Szkoła Podstawowa nr 1 w Ostródzie1196N:47
14822Dziatczak, Marcel 1196N:7
14823IIIMazgaj, HubertUKS przy SP 8 Chrzanów 1196N:117
14824IVApolinarska, AgataUKS ZSO Włoszakowice 1196N:7
14825VKrawczyk, Tymoteusz SP 62 Kraków 1196N:4
14826IVBanaszak-Aslanca, Diyar LKS Chrobry Gniezno 1196N:9
14827IVTracz, KrzysztofOgnisko TKKF w Dobczycach 1196N:7
14828IIIBarczyński, TymoteuszPSSz Pszczyna 1196N:17
14829VGnatowski, Bartłomiej1196N:7
14830IVWłodarczyk, HannaUKS Piątka Wieluń 1196N:6
14831IVGustowski, Dawid1196N:6
14832VWołczek, Maksymilian SP 28 Klasa II1195N:9
14833IVUrbański, JakubMKS Wicher Zbąszyń1195N:14
14834VPypłacz, Jan MOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1195N:2
14835IVBienias, Rafał KSz Maraton Łomża 1195N:71
14836IVLewandowski, Kacper 1195N:43
14837IVKarpiuk, Bartłomiej1195N:71
14838VDoda, Jakub KSz LECH-WSUS Poznań 1195N:1
14839IVWięch, Jakub 1195N:20
14840VOracz, KamilRoszada Radom 1195N:7
14841VSiejak, Artur LUKS Iskra Marzenin 1195N:3
14842VOller, KrzysztofSP 10 Olsztyn 1195N:9
14843IIIStvol, Gloria UKS Korona Gdańsk1195N:127
14844VDąbrowa, KonradTS Wisła Kraków 1195N:3
14845IIIRyński, Marcin MOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1195N:67
14846IVWójtowicz, Dawid MOSIR Klub Olimpijczyka Mysłowice1195N:17
14847IIIWolniczak, Wiktoria ZSO Włoszakowice 1195N:103
14848IIIGrabowski, JakubUKS SP11 Skoczek Tczew1195N:106
14849IIIWilanowski, WiktorKSSSN Ursynów Warszawa 1195N:116
14850VJacaszek, WiktorMUKS MDK Śródmieście Wrocław1195N:6
14851IVWodzińska, AleksandraTeam I Jedlicze 1195N:8
14852IVDudziński, TomaszUKS SP3 w Bogatyni1195N:7
14853IVSzymańska, Konstancja1195N:14
14854IVKrysiak, Szymon Szkoła Podstawowa nr 1 w Ostródzie 1195N:7
14855IVStanik, Bartosz Radom - Parafia pw. Chrystusa Dobrego Pasterza1195N:7
14856IVAnastaziak, MaciejUKS Kościelec1195N:53
14857Kacprzyk, MarcinGrudziądz1195N:7
14858IVBożętka, KarolSP Dukla1195N:34
14859VHennig, MaciejSP 6 Wejherowo1195N:7
14860VPaszkiewicz, BartoszSSz Szachpol Łuków1195N:8
14861IVKorzan, Mateusz LUKS Lubartów1195N:7
14862VMazur, JacekKKSz Urania Krosno1195N:1
14863IVKowalski, Filip GIMNAZJUM 5 POZNAŃ 1195N:6
14864IVWęgrzyniak, FilipMUKS GAMBIT Międzyrzec Podlaski1195N:14
14865VKubeczko, Dominik UKS ZSO Włoszakowice 1195N:5
14866IVKwiatkowski, Leon SP nr 18 Olsztyn1195N:7
14867IVŁach, Tomasz UKS Magnus Rzezawa1195N:27
14868VKrzysik, Bartosz1195N:7
14869VRadziul, MateuszSP 19 1195N:14
14870IIIRacis, MichałFilipów1195N:36
14871IVKwiatkowska, Dorota 1195N:7
14872IVBień, NikodemLKSz Lublin 1195N:7
14873VSowiński, Łukasz1195N:7
14874IVWiliński, Damian Hetman Myślibórz1195N:6
14875IVTokarek, Franciszek Pniewo1195N:7
14876Konstańczuk, MarcinBiałystok1195N:6
14877IVKula, Kamil LKS Chrobry Gniezno 1195N:16
14878VŻychlewicz, TobiaszKSz ORŁY Pleszew 1195N:3
14879IVWielgus, JakubŚcinawka Dolna 1194N:13
14880IIIŻmuda, Jan UKS Caissa Warszawa 1194N:97
14881VKrzemiński, Bartłomiej1194N:8
14882IVStrzelczyk, SaraKS Mechanik Stargard Szczeciński 1194N:6
14883VDziamba, Mateusz1194N:6
14884IISamborska, Oliwia UKS Ognisko Rydułtowy1194N:130
14885VPrądzyński, Maciej1194N:5
14886IVRosenhain, Jonathan 1194N:17
14887VKasperski, JakubZSS Nr 2 Limanowa 1194N:1
14888VMorawski, Zbigniew1194N:5
14889VOlbrycht, Michał Rogi1194N:2
14890VMazur, WacławBYSTROVIA IV Bystrowice 1194N:3
14891IIIKamińska, Anna UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1194N:62
14892IVRado, Marek RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1194N:40
14893IIIDumin, Monika UKS Jedynka Bełchatów 1194N:138
14894IVAndrzejczak, MarceliKSz Piątka Skierniewice1194N:54
14895VKobyliński, JacekSP S.Sternik Warszawa Wawer 1194N:1
14896IVKątny, Tymoteusz MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1194N:75
14897VWaliszka, Filip UKS Płomyk Nekla 1194N:1
14898IIIOkruta, Zuzanna MKSZ RYBNIK 1194N:63
14899IVPłoska, KatarzynaSP 61194N:14
14900IVSzczerba, AleksandraLUKS Lubartów1194N:13
14901IVCieplińska, LidiaKsz Jelonka Jelenia Góra 1194N:9
14902IVFiłatowa, Anna ŁKS Szach-Centrum Łódź1194N:8
14903IVMuehsam, KarolKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1194N:9
14904IIISłuchocki, IgorSP nr 2 1194N:108
14905Bodzęta, Łukasz Klub Szachowy Junior - Lubin1194N:8
14906IIILecyk, PrzemysławWKS Kopernik1194N:61
14907IVHaszczyc, WojciechSTMGK Strzelce Krajeńskie1194N:83
14908VWieteska, AleksanderBytów1194N:6
14909IVKomendecki, GrzegorzKSz Miedź Legnica1194N:37
14910IIIJaśko, Zuzanna UKS przy SP 8 Chrzanów 1194N:90
14911IIIBryda, JanKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1194N:46
14912IVHebdowski, Jeremi Rogoż1194N:7
14913IVChmielewska, NataliaŻKSz Żary 1194N:27
14914IIIKawa, AnnaSP 23 Olsztyn 1194N:14
14915IVPszon, Joanna 1193N:20
14916VBrzostowski, Tomasz Warszawa1193N:7
14917IIICiesielska, Małgorzata   GKSz Solny Grzybowo 1193N:62
14918VKsiążek, ArkadiuszRzKSz Rzeszów1193N:17
14919VSznaze, Piotr KSz Zakrzewo-Start Elbląg1193N:12
14920IIIRakowska, Paulina TKKF Rzemyk Gdynia1193N:33
14921VZabor, Daniel MUKS MDK Śródmieście Wrocław1193N:7
14922VRydz, Klaudiusz GOK Sułkowice1193N:7
14923VSommer, PawełUKS SP11 Skoczek Tczew1193N:2
14924IIIZagańczyk, Krzysztof UKS Caissa Warszawa 1193N:67
14925IVMarks, BartoszNCKiB Nowy Staw 1193N:15
14926IVNalepa, Jan 1193N:28
14927IIIOleksiuk, Jan UKS Caissa Warszawa 1193N:94
14928IVOjrzyński, Tymoteusz UKS TSz Zieloni Zielonka1193N:56
14929VBudzyński, Artur MKS Start Lublin1193N:20
14930IIIGrochulski, AdamKSz Piątka Skierniewice1193N:78
14931IIIWalasek, RadosławGdynia1193N:58
14932IIIRosiński, KamilUKS Skoczek Kopanica1193N:50
14933IVGrządka, DominikaKS LAURA Chylice1193N:7
14934IVJasik, JerzyHetman Krapkowice 1193N:13
14935IVZałęski, MateuszWołomin1193N:58
14936IVGrosse, Mateusz Caissa Pion Zielona Góra1193N:13
14937IIIBąk, WojciechUKS Caissa Warszawa 1193N:44
14938VMazurkiewicz, Tymon SP 2 Mszana Dolna 1193N:5
14939IVNaworska, OliwiaM-GOK GAMBIT Ślesin1193N:40
14940IVWojtyna, PiotrSP Włoszakowice 21193N:9
14941VKwaśny, OskarULKS SKOCZKI Słopanowo 1193N:4
14942IVDrożdżyński, Dominik UKSz Skoczek Choszczno1193N:2
14943IVNavicki, Anatol UKS Caissa Warszawa 1193N:45
14944IVBoczkowski, CzesławSRSDiM Węgrów 1193N:14
14945VCisek, NikodemGórno1193N:9
14946IIIJackiewicz, OliwiaSP Bakałarzewo 1193N:38
14947IVŻukowski, Kacper SP Bakałarzewo 1193N:21
14948VJaworski, Łukasz 1193N:4
14949VJędrzejczyk, Dominik 1193N:6
14950VŚwiątek, KamilKLS Piechowice1193N:6
14951IIKomendolowicz, Nikola UKS przy SP 8 Chrzanów 1193N:106
14952IVŻołnierczyk, MateuszSP 123 Kraków1193N:7
14953VBubin, Krzysztof1193N:6
14954IVPrzystup, Nikandra1193N:8
14955IVBartłomiejczyk, KamilWrocław1193N:14
14956IVKonieczny, Robert Wrocław1193N:12
14957VKorbacz, PiotrUMKS Na Pięterku Poznań 1193N:7
14958VWaliszewski, DawidUMKS Na Pięterku Poznań 1193N:1
14959IVIangol, Lawrentij UMKS Na Pięterku Poznań 1193N:21
14960VZatorski, AdrianCzernikowo1193N:12
14961IVKołodziej, Maksymilian 1192N:33
14962IVBugaj, Franciszek ZS 91192N:110
14963IIIGrefkowicz, JuliannaKSz HETMAN Katowice 1192N:30
14964IVRyczkowski, IgorLKS Chrobry Gniezno 1192N:62
14965IIITomaszewicz, JanUKS Korona Gdańsk1192N:223
14966VDereniowski, Marcin 1192N:11
14967VŻulewski, JacekMG Słupsk1192N:3
14968VZięba, Kacper1192N:6
14969VSkowroń, Szymon1192N:3
14970VKaliszewski, BartłomiejSP nr 2 Ostróda1192N:6
14971IVŁasocha, SzymonUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1192N:9
14972IVGrzegorczyk, Joanna G.nr 164 Polskich Olimpijczyków W-wa Białolęka 1192N:7
14973IISzostkowski, Kacper UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1192N:118
14974IVRobak, Wiktor UKS Smecz Konin 1192N:3
14975IVKowalczyk, Marcin UKS Caissa Warszawa 1192N:44
14976IVKrzyżostaniak, Kinga TTSz Tęcza Turek 1192N:13
14977VGondzik, Szymon KSz Górnik Lędziny1192N:3
14978IVNałęcz, AnnaTKKF PROMYK Ciechanów1192N:16
14979IVPawlik, Jan 1192N:12
14980VMaciaszek, OskarGimnazjum nr 2 Nowy Targ1192N:7
14981VKruk, MarcinKSz GAMBIT MDK Świdnica1192N:3
14982IIIKicińska, ZofiaSP 45 Białystok1192N:34
14983VKsiężopolski, GrzegorzSP Nr 5 Siedlce 1192N:6
14984VDobosiewicz, DawidSP Bojmie 1192N:6
14985IIIPanufnik, Kaj UKS SP 321 Warszawa - Bemowo1192N:65
14986VBurzyński, Artur SP Słobódka 1192N:7
14987Obliński, Hubert KS 64 Zielona Góra 1192N:6
14988IVMichalewicz, ZuzannaUKS ZSO Włoszakowice 1192N:7
14989IVRadzikowski, Kacper Czernikowo1192N:20
14990IVSzalkowska, Rozalia Szkoła Szachowa Gambit Toruń1192N:7
14991IVGrzelak, DawidUKS Pałac Nieborów1192N:9
14992IVRatajczak, Milena ZSO Włoszakowice 1192N:7
14993IVKogutek, Zuzanna1191N:8
14994VTomicki, Wiktor Wrocław1191N:14
14995IVSamborska-Lis, MariaPKS Leśny Bydgoszcz1191N:5
14996VJońca, AlanRKS Mat Ruda Śląska 1191N:8
14997VGrabarczyk, KacperLublin1191N:2
14998IVRozwadowski, Krystian KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice 1191N:50
14999IIINależna, Paulina KGL Szarotka Wadowice Górne1191N:65
15000IVLis, Robert 1191N:27
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)