ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20726)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26048);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36166)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (1155);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14259)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13273);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
create table:Table 'trn_log2' already exists
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
15001VBudzyński, Artur MKS Start Lublin1193N:20
15002IIIGrochulski, AdamKSz Piątka Skierniewice1193N:78
15003IIIWalasek, RadosławGdynia1193N:58
15004IIIRosiński, KamilUKS Skoczek Kopanica1193N:50
15005IVGrządka, DominikaKS LAURA Chylice1193N:7
15006IVJasik, JerzyHetman Krapkowice 1193N:13
15007IVGrosse, Mateusz Caissa Pion Zielona Góra1193N:13
15008IIIBąk, WojciechUKS Caissa Warszawa 1193N:44
15009VMazurkiewicz, Tymon SP 2 Mszana Dolna 1193N:5
15010IVNaworska, OliwiaM-GOK GAMBIT Ślesin1193N:40
15011IVWojtyna, PiotrSP Włoszakowice 21193N:9
15012VKwaśny, OskarULKS SKOCZKI Słopanowo 1193N:4
15013IVDrożdżyński, Dominik UKSz Skoczek Choszczno1193N:2
15014IVNavicki, Anatol UKS Caissa Warszawa 1193N:45
15015VDawidowski, StanisławSzkółka Szachowa w Grajewie 1193N:6
15016IVZduniuk, Grzegorz 1193N:20
15017IVBoczkowski, CzesławSRSDiM Węgrów 1193N:14
15018VCisek, NikodemGórno1193N:9
15019IIIJackiewicz, OliwiaSzkoła Podstawowa w Bakałarzewie1193N:38
15020IVŻukowski, Kacper SP Bakałarzewo 1193N:21
15021VJaworski, Łukasz 1193N:4
15022VJędrzejczyk, Dominik 1193N:6
15023VŚwiątek, KamilKLS Piechowice1193N:6
15024IIKomendolowicz, Nikola UKS przy SP 8 Chrzanów 1193N:106
15025IVŻołnierczyk, MateuszSzkoła Podstawowa nr 123 w Krakowie1193N:7
15026VBubin, Krzysztof1193N:6
15027VŻyłka, JakubZabrze1193N:2
15028IVPrzystup, Nikandra1193N:8
15029IVBartłomiejczyk, Kamil1193N:14
15030IVSkibniewski, Adam 1193N:22
15031IVKonieczny, Robert Wrocław1193N:12
15032VKorbacz, PiotrUMKS Na Pięterku Poznań 1193N:7
15033VWaliszewski, DawidUMKS Na Pięterku Poznań 1193N:1
15034IVIangol, Lawrentij UMKS Na Pięterku Poznań 1193N:21
15035VZatorski, AdrianCzernikowo1193N:12
15036VJurecki, BartoszMKS MOS Wieliczka 1193N:4
15037IVKołodziej, Maksymilian 1192N:33
15038IVBugaj, Franciszek ZS 91192N:110
15039IIIGrefkowicz, JuliannaKSz HETMAN Katowice 1192N:30
15040IVRyczkowski, IgorLKS Chrobry Gniezno 1192N:62
15041IIITomaszewicz, JanUKS Korona Gdańsk1192N:223
15042VDereniowski, Marcin 1192N:11
15043VŻulewski, JacekMG Słupsk1192N:3
15044VZięba, Kacper1192N:6
15045VSkowroń, Szymon1192N:3
15046VKaliszewski, BartłomiejSP nr 2 Ostróda1192N:6
15047IVŁasocha, SzymonUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1192N:9
15048IVGrzegorczyk, Joanna G.nr 164 Polskich Olimpijczyków W-wa Białolęka 1192N:7
15049IISzostkowski, Kacper UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1192N:118
15050IVRobak, Wiktor UKS Smecz Konin 1192N:3
15051IVKowalczyk, Marcin UKS Caissa Warszawa 1192N:44
15052IVKrzyżostaniak, Kinga TTSz Tęcza Turek 1192N:13
15053VGondzik, Szymon KSz Górnik Lędziny1192N:3
15054IVNałęcz, AnnaTKKF PROMYK Ciechanów1192N:16
15055IVPawlik, Jan 1192N:12
15056VMaciaszek, OskarGimnazjum nr 2 Nowy Targ1192N:7
15057VKruk, MarcinKSz GAMBIT MDK Świdnica1192N:3
15058IIIKicińska, ZofiaSP 45 Białystok1192N:34
15059VKsiężopolski, GrzegorzSP Nr 5 Siedlce 1192N:6
15060IVKacprzak, KalinaSzkółka Szachowa w Grajewie 1192N:6
15061IIINurzyńska, Hanna MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1192N:46
15062VDobosiewicz, DawidSP Bojmie 1192N:6
15063VBurzyński, Artur SP Słobódka 1192N:7
15064Obliński, Hubert KS 64 Zielona Góra 1192N:6
15065VStefaniak, Szymon MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1192N:7
15066IVSzalkowska, Rozalia Szkoła Szachowa Gambit Toruń1192N:7
15067IVMarko, Ignacy 1192N:9
15068IVGrzelak, DawidUKS Pałac Nieborów1192N:9
15069IVRatajczak, Milena ZSO Włoszakowice 1192N:7
15070IVKogutek, Zuzanna1191N:8
15071VTomicki, Wiktor Wrocław1191N:14
15072IVSamborska-Lis, MariaPKS Leśny Bydgoszcz1191N:5
15073VJońca, AlanRKS Mat Ruda Śląska 1191N:8
15074VGrabarczyk, KacperLublin1191N:2
15075IVWaszkiewicz, Stanisław UKS Roszada Radom 1191N:84
15076IVRozwadowski, Krystian KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice 1191N:50
15077IIINależna, Paulina KGL Szarotka Wadowice Górne1191N:65
15078IVLis, Robert 1191N:27
15079IVMarkiewicz, Hanna Gubiński Klub Szachowy 1191N:4
15080IVBrowarski, MiłoszII LO w Kędzierzynie-Koźlu1191N:9
15081IVRządkowska, Karolina SRSDiM Węgrów 1191N:6
15082IIIMacioch, AdaGimnazjum nr 2 Tomaszów Lub. 1191N:56
15083IVJastrzębski, Piotr UKS TSz Zieloni Zielonka1191N:44
15084IIINawojski, Tobiasz Szkoła Podstawowa nr 17 im. Jana Pawła II w Chorzowie 1191N:61
15085IVBorowski, KacperKSz LECH-WSUS 1191N:32
15086VZamojski, Jakub SP24/MDK pod Akacją1191N:9
15087IIILisiecka, Julia Caissa Pion Zielona Góra1191N:67
15088IVSikora, Emilia1191N:6
15089VBiałas, Aleksandra UKS Pałac Nieborów1191N:8
15090VKata, Krystian1191N:3
15091IVKlimas, Dawid SRSDiM Węgrów 1191N:31
15092IVJurkowski, KrzysztofSSP 1 STO Białystok1191N:81
15093IVWenda, Aleksandra G. nr4 im. Książąt Mazowieckich Ciechanów 1191N:7
15094IIIHołyński, SzymonUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1191N:98
15095IIIPiec, Krzysztof OTSz Ostrów Wielkopolski 1191N:54
15096IVGralak, Natalia M-GOK GAMBIT Ślesin1191N:8
15097IVKwiatkowska, ZuzannaUKS Smecz Konin 1191N:10
15098IIIKamińska, Anna UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1191N:69
15099IVWąsikowski, Marcin 1191N:6
15100IVSzydłowski, Rafał LUKSz Orient Sokółka1191N:97
15101IVŁuniewska, AleksandraZSO i Z Ciechanowiec1191N:7
15102VGłąbiak, DominikLZS Mewa Goliszów1191N:2
15103IIIWdowiak, Mikołaj KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1191N:47
15104IVRybnik, MarcelMDK Białystok1191N:21
15105VMankowski, Marcel KSz Gambit Świecie 1191N:1
15106VWrona, Maciej 1191N:7
15107VWarzocha, Filip Akademia Montessori Pruszcz Gdański1191N:9
15108IVTarnopolski, JakubCKiS Skawina1191N:2
15109IVJanczyk, Hubert UKS GONIEC Staniątki 1191N:12
15110IIIPietryk, HannaUKS SP3 w Bogatyni1191N:43
15111IVGrygiel, Szymon GKS Szach-Mat Wiśniowa 1191N:13
15112VKulczyński, Kamil1191N:4
15113VRolek, JanMdk Jasło1191N:2
15114VMaślewski, SzymonSzkoła Podstawowa nr 4 w Ostródzie1191N:10
15115IVChmura, Kamil LKS Parnas Stara Wieś1191N:5
15116IVMyszkowska, Roksana UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1190N:25
15117VŻmijewski, Norbert GOK w Wojewodzinie1190N:7
15118IVRembiasz, RobertKTS Kalisz1190N:31
15119VNasterski, Sebastian1190N:6
15120VBohdziewicz, MateuszSSP 2 STO Białystok1190N:8
15121IVCzeremcha, GabrielG ŚMŚR1190N:9
15122IIICzerwiński, Maciej PKS MAT Białołęka1190N:66
15123IVModrzejewski, PawełLipusz - parafia pw. św. Michała Archanioła1190N:14
15124IIISchmidt, Rafał 1190N:17
15125VNalepka, Patryk 1190N:7
15126VBrzoskowski, GracjanKościerzyna1190N:3
15127IVBobik, Maciej KSz Gryf Szczecin 1190N:18
15128VNależny, Cyprian Sopot 1190N:3
15129IVBienio, MaciejSP nr 11 Suwałki 1190N:104
15130IVWęgrzyniak, FilipMUKS GAMBIT Międzyrzec Podlaski1190N:21
15131IVŚwiercz, PatrycjuszKsz Jelonka Jelenia Góra 1190N:10
15132IVKomendera, FilipTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1190N:26
15133IVKołudzki, ŁukaszUKS Pijarski KS 1190N:6
15134IVOstrowska, MartynaUMKS Na Pięterku Poznań 1190N:12
15135VMarduła, Oskar UKS GIECEK Radków1190N:7
15136IVStelmaszczyk, Małgorzata UKS Jedynka Bełchatów 1190N:5
15137IIIKopiczko, Natalia Gim. nr 5 Suwałki1189N:52
15138VSadło, Mateusz UKS Zawisza Kolbudy 1189N:4
15139IVSnopek, Dawid MDK Radom 1189N:5
15140IVCieciura, Maria Rybnik1189N:8
15141VMrzigod, KrzysztofUKS SP1 Jedynka Tychy 1189N:7
15142IVSzczepanik, Natalia S-KKS Przemyśl 1189N:7
15143VPrzybylski, Sebastian 1189N:8
15144IVDukowski, Jakub KSz Odrodzenie Kożuchów 1189N:30
15145IVŁaszczuk, Paweł Warszawa1189N:65
15146IVOrłowski, MateuszUMKS HETMAN Marklowice1189N:28
15147VPaterman, Jan Wielopole MB Różancowej 1189N:3
15148IIKupiecka, Julia SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1189N:231
15149IIKowalewska, PatrycjaOTSz Ostrów Wielkopolski 1189N:27
15150VKosiński, BartoszKU AZS UW w Warszawie 1189N:6
15151IVOpolski, Wiktor LUKS Lubartów1189N:84
15152IIIKałużny, Wojciech KSz GAMBIT MDK Świdnica1189N:18
15153IVZakowicz, AntoniKU AZS UW w Warszawie 1189N:21
15154IVMazurkiewicz, StanisławUKS POLAN Poznań 1189N:11
15155VWachowiak, Kacper 1189N:5
15156IVSadowski, Krzysztof KS 64 Zielona Góra 1189N:33
15157IIIMarchela, Kinga MUKS Fidei Węgrów 1189N:14
15158IVSzczółko, Jakub Zaklików 1189N:21
15159IVSieradzki, JakubUKS Goniec Staniątki 1189N:12
15160IVSalamandra, Julia LUKS Tempo Ożarów 1189N:5
15161IVChudy, DominikUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1189N:14
15162IVSuchocki, Jan Szkoła Podstawowa nr 10 w Olsztynie 1189N:46
15163VDąbrowski, AdamSP Bakałarzewo 1189N:6
15164VWoźniak, AdamKętrzyn1189N:4
15165Wolski, Jan Trzebnica 1189N:7
15166IIIPolakiewicz, Blanka UKS Czarny Koń Olkusz1189N:43
15167VMydłowski, Ryszard Przemków 1189N:7
15168IVKaszuba, MichałPrzedszkole Fantazja w Kwaczale 1189N:29
15169Wróbel, MichałUKS Skoczek Kopanica1189N:6
15170VPolkowski, Przemysław1189N:6
15171IVRudnik, Ewa Białystok1189N:19
15172VPelc, Aleksander1188N:1
15173VMałolepszy, PiotrMUKS MDK Śródmieście Wrocław1188N:13
15174VDulba-Kamiński, JanSP Węgrów 1188N:1
15175Rąba, ŁukaszLKS Strażak Zabrzeg1188N:8
15176IVGrodzka, NataliaUMKS Na Pięterku Poznań 1188N:21
15177Gnieciak, MiroslawPCSzN"Idea"Swiebodzin 1188N:1
15178VFalkowski, Paweł LKS Promień Kowalewo Pom.1188N:9
15179IVMalecki, JakubSKS SMOL - BUD Giżycko 1188N:50
15180VKosewski, Bartosz SP im.Armii Krajowej w Jabłonnie 1188N:5
15181IIICzarniecka, Natalia UKS SP3 w Bogatyni1188N:21
15182VWilczyk, MichałKS Lipno Stęszew 1188N:7
15183VKorzeniewski, Dawid UKS Taktyk Białołęka 1188N:7
15184VCygan, MichałUKS Łady Raszyn1188N:3
15185VKsiążek, Dominik1188N:2
15186IVPiotrowski, AlexKS KORONA Zakrzewo1188N:13
15187Hadasz, AdamZabrze1188N:3
15188IVSzpruch, FilipSzkoła Podstawowa nr 1 w Ostródzie1188N:7
15189IVRycyk, PiotrKobierzyce1188N:29
15190VSobolivskyi, UstymLublin1188N:5
15191IVSawicka, Oliwia SP 10 Łomża 1188N:8
15192IIIWalasek, MariaUKS Gambit Świebodzin1188N:33
15193VMojeścik, Hubert KS Fart Kielce1188N:5
15194IIIMajówka, AleksandraMKS Agros Chełm1188N:37
15195IVSzczerba, RobertLUKS Lubartów1188N:6
15196IIIZubrycki, Bartosz MUKS Stoczek 45 Białystok1188N:48
15197IVPrakapovich, Alex TKKF PROMYK Ciechanów1188N:51
15198IIIMakowiecki, AlexKSz ORŁY Pleszew 1188N:75
15199VKl. Ślemp, TomaszWSD Rzeszów, D. Rzeszowska 1188N:5
15200IIIKowal, Kamil1188N:34
15201bkBrzozowski, Dawid UKS Pałac Nieborów1188N:6
15202VPodsiadło, Karol Radom 1188N:17
15203VUriasz, SzymonGKSz Hetman Pilzno1188N:7
15204IIITomkiewicz, Natalia Team Jasło 1188N:36
15205IVChrupek, Hubert 1188N:5
15206VPawelec, Szymon UKS ZSO Włoszakowice 1188N:4
15207VRupniewski, Tymoteusz KSz Polonia Warszawa1188N:2
15208VGądek, Karol Domasław 1188N:7
15209IVZabost, ErykUKS Pałac Nieborów1188N:12
15210IVWyskiel, JuliaL-UKS Burza Rogi1188N:27
15211VIbron, KarolSP111188N:1
15212IVPiasna, KamilaKS KORONA Zakrzewo1188N:7
15213VMatysiak, Krzysztof Kryniczno 1188N:7
15214IVGrzywacz, Mateusz Sp 52 1188N:8
15215IVMiller, TomaszZąbki1188N:9
15216VRodzinka, Bartosz Ogródek Jordanowski Krosno 1188N:13
15217IVŚwiercz, David Szkoła Podstawowa nr 21 w Dąbrowie Górniczej 1188N:6
15218IVWawrzyniak, MajaUKS ZSO Włoszakowice 1188N:14
15219VŻytowiecki, DawidMUKS MDK Fabryczna Wrocław 1187N:12
15220IVKorajczyk, Dominika LKS Lotos Jabłonna 1187N:24
15221VKugel, Dorian Akademia Szachowa Gliwice 1187N:11
15222IVWolny, MilanRKS MAT Ruda Śląska 1187N:25
15223IVKhan, JaśminaKS Legion Legionowo 1187N:20
15224IVBogacka, PaulinaGimnazjum Nr 3 Tychy1187N:17
15225VRóżycki, Szymon UKS OPP Toruń1187N:6
15226IIIKozubal, Kacper KSz Miedź Legnica1187N:38
15227IVPudełko, Oskar UKS SP1 Jedynka Tychy 1187N:17
15228IVSteckiewicz, JuliuszMUKS Stoczek 45 Białystok1187N:15
15229IVMrzygłód, Barbara MTSz Mińsk Mazowiecki1187N:10
15230IVKorsunskij, IvanBiałystok1187N:82
15231VRaś, Damian1187N:2
15232IIIAntoniewski, AndrzejUKS Caissa Warszawa 1187N:47
15233IVNiedziałek, Szymon 1187N:8
15234IVRadecki, Franciszek Prywatne Gimnazjum i Liceum im. K. Jadwigi lublin 1187N:29
15235IVKończyło, WiktoriaTKKF Rzemyk Gdynia1187N:6
15236IVPiech, Paweł 1187N:4
15237IIIPortee, PawełUKS MDK GDYNIA1187N:126
15238IVNawracała, Patryk1187N:15
15239VWroński, Mariusz TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice1187N:9
15240IVGaudusiński, KacperUKS SP3 w Bogatyni1187N:5
15241IVKopiczyński, Jakub MLKS Ostródzianka Ostróda 1187N:7
15242VKędra, Kamil Humniska1187N:2
15243IVNowacki, Wojciech Skierniewice1187N:25
15244IIIByszewska, JuliaUKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg 1187N:36
15245IVOlejarczyk, IgorLUKS Strzałków1187N:16
15246IVCzyrkun, Kristopher KLIM UKSz Gambit Starachowice 1187N:20
15247IIIŁach, Milena UKS SP 1 Brzozów 1187N:33
15248Procek, Jakub Karnice 1187N:3
15249VGórski, NikodemUKS Pałac Młodzieży Katowice 1187N:7
15250IVMikołajczyk, OliwiaSP Słobódka 1187N:6
15251VPietrzak, WojciechMatczyn 1187N:7
15252VPomaniec, Łukasz LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1187N:6
15253IVBodych, Bartosz (1) Pspw Ząbkach 1187N:33
15254IVDuplaga, JakubBiały Król Wisznia Mała1187N:27
15255IVMuszyńska, Małgorzata Przemków 1187N:7
15256IVHorczak, CecyliaKsz Jelonka Jelenia Góra 1187N:7
15257Walczuk, Stanisław WarszawaWesoła 1187N:4
15258VRogala, Rafał1186N:9
15259IIIŻyła, Filip 1186N:18
15260IVRaszewska, Aleksandra UKS AKME Sosnowiec1186N:9
15261VImbiorowicz, FilipLKS Chrobry Gniezno 1186N:4
15262VTrybus, KrystianGimnazjum Nr 1 Krosno 1186N:24
15263IIIMajcher, Patryk LUKS Tempo Ożarów 1186N:54
15264VKrüger, FilipLKS Chrobry Gniezno 1186N:1
15265VKimla, Marek1186N:10
15266IVKaszubowski, Adam UKS Korona Gdańsk1186N:72
15267VMalki, Beniamin 1186N:4
15268VSzmigiell, BartoszRzKSz Rzeszów1186N:8
15269VSanok, MichałUKS Hetman Żydowo1186N:4
15270VStępnik, Oskar UMKS Żak Kielce1186N:8
15271IIIKarzel, Irena KS LAURA Chylice1186N:77
15272IVKoczela, Grzegorz MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1186N:68
15273IVBirunt, Gabriel UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1186N:7
15274VMędrek, MateuszSP30 Olsztyn1186N:6
15275IIIDuraj, IzabelaSt Pokój OPP w Pokój1186N:59
15276IIIKochanowicz, KsaweryWKS KOPERNIK1186N:91
15277IVGajewski, KacperSt Pokój OPP w Pokój1186N:30
15278VMojeścik, BartłomiejKS Fart Kielce1186N:8
15279IVGajewski, Piotr Gimn. Bakałarzewo1186N:33
15280IVKolendo, Dominika KSz LECH-WSUS Poznań 1186N:13
15281IVRudnicki, Jakub 1186N:6
15282IVBartczak, OliverUKS Smecz Konin 1186N:3
15283IVZieniewicz, OliwiaWołomin1186N:32
15284IIIGołda, KarolinaKSz Polonia Warszawa1186N:64
15285IIIRegulska, Ewelina PKS Mat Białołęka1186N:40
15286VMaciak, Piotr 1186N:5
15287IIIRygiel, Filip KLIM UKSz Gambit Starachowice 1186N:35
15288IIIRybak, Olaf Akademia Szachowa Gliwice 1186N:120
15289VKrzesiak, Oskar KLIM UKSz Gambit Starachowice 1186N:7
15290IVMartiian, Mariia1186N:4
15291VZiuziański, Maciej PiętnastkaKrosno 1186N:2
15292VMikołajczyk, Jakub UKS Skoczek Elbląg 1186N:7
15293VSzałwiński, Bartosz UKS Ósemka Chojnice1186N:7
15294IVWysmyk, Antoni1186N:20
15295VHornicki, Jakub ZSP Szewce1186N:7
15296IVNakielna, Natalia MDK Fabryczna Polonia Wrocław1186N:6
15297IIIKoćwin, Maciej UKS Szach-Mat Syców1185N:54
15298VStasiński, Damian1185N:7
15299VOrzałkiewicz, FilipSP3 Kościan1185N:4
15300VCysewski, SzymonUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1185N:6
15301IIIMroczkowska, ElizaSP 1 Łomża1185N:185
15302IVKozłowska, AleksandraUKS Hetman Puszcza Mariańska 1185N:12
15303VKomarnicki-Drużbycz, Jan SP 23 1185N:2
15304IVZaremba, Izabella Gimnazjum nr 1 w Andrychowie1185N:18
15305IVHajducki, Kamil Bielsko-Biała1185N:15
15306IIIPułka, GawełKSz Gryf Szczecin 1185N:86
15307IVWierzbowicz, Aleksandra SP 5 Mińsk Maz.1185N:6
15308VMichalak, SzymonUKS Mosińska Jedynka Mosina1185N:6
15309IVOsiecki, Adrian 1185N:21
15310IIISpychała, JuliaULKS SKOCZKI Słopanowo 1185N:25
15311VDrzażdżyński, Adam LUKS Iskra Marzenin 1185N:4
15312VLasyk, MateuszKietrz1185N:4
15313IVWarda, Maria1185N:14
15314IVPilecki, Cezary UKS Zadrna Kamienna Góra 1185N:23
15315VPolak, Szymon 1185N:4
15316IVPodedworny, Jan KS 64 Zielona Góra 1185N:23
15317IIIGibas, Aleksander Sp 9 Łąka 1185N:99
15318VMleczko, Zbigniew Nadleśnictwo Chmielnik 1185N:6
15319VBoniakowski, Kacper KS 64 Zielona Góra 1185N:3
15320VLubasiński, Wojciech Caissa Połczyn-Zdrój1185N:3
15321VPolok, ArturSt Pokój OPP w Pokój1185N:6
15322VTomala, Maksymilian Biały Król Wisznia Mała1185N:10
15323IIIZimny, JakubKSz Polonia Wrocław1185N:49
15324VStępnik, KacperUKS Piątka Wieluń 1185N:7
15325VMielnik, Adam Twardogóra 1185N:9
15326IVSpiżewski, MikołajUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1184N:16
15327VKrzysztoszek, Karol UKS Czternastka Warszawa1184N:7
15328IVPenkala, PaulinaUKS SP1 Jedynka Tychy 1184N:14
15329VBaj, Grzegorz Tęcza Tychy1184N:7
15330IVKosiec, Marcjanna UKS Caissa Warszawa 1184N:20
15331IVGuszczyński, Bartosz MUKS MDK Śródmieście Wrocław1184N:41
15332VGronek, Karolina1184N:15
15333IVStępień, MateuszUKS TSz Zieloni Zielonka1184N:14
15334IVJasiek, Michał KSz Gambit Świecie 1184N:30
15335IIIPaterman, GrzegorzRybnik1184N:53
15336VKieda, NorbertMUKS MDK Fabryczna Wrocław 1184N:7
15337IVKąkol, Bartosz "Prymus" Kościerzyna 1184N:12
15338IIIKopiec, MaciejUKS Baszta Wodzisław Śląski1184N:31
15339IIIByszewska, HannaUKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg 1184N:39
15340IVBackiel, PawelBiałystok1184N:7
15341IVJanik, MateuszCKiS Skawina1184N:26
15342IVDomin, Wojciech MDK Fabryczna Polonia Wrocław1184N:12
15343IVKilian, RafałSP 3 Mielec 1184N:5
15344Kolski, JędrzejASSz Lipno Stęszew 1184N:15
15345IIIChmielewski, Marcin ŻKSz Żary 1184N:53
15346VZiarek, Karol Gimnazjum Jelnica 1184N:7
15347IVWalczak, KatarzynaKościerzyna1184N:7
15348IVRadzewicz, Ernest KSz. Hańcza Suwałki 1184N:11
15349VDąbrowski, Paweł1184N:1
15350Bąk, OlgaKS AZS Wratislavia1184N:6
15351Bojarska, SylwiaSzkoła Podstawowa w Wawrochach 1184N:5
15352VStaręga, Jan KSz GAMBIT MDK Świdnica1183N:4
15353IVSobczak, FilipUKS Caissa Warszawa 1183N:94
15354VMazur, Patryk UKS Taktyk Białołęka 1183N:7
15355VKommisarczyk, WiktorEureka SP 1183N:17
15356VSiwierski, NorbertKSz Hetman Ostrowiec Św. 1183N:2
15357IIIBartosik, AleksandraSP 10 Kalisz1183N:45
15358VKogut, Grzegorz I LO1183N:2
15359IVAndziak, Konrad KU AZS UW w Warszawie 1183N:31
15360IIINowakowska, Agata KS 64 Zielona Góra 1183N:39
15361IIIWiszniewski, MateuszSSP 3 BTO Białystok1183N:50
15362IVSzafran, JanLublin1183N:6
15363VStój, BartłomiejSP3 Gorlice 1183N:4
15364IIGreń, KingaMUKS SZS Cieszyn1183N:65
15365IIIRodzik, GrzegorzUKS Gedanensis Gdańsk1183N:61
15366IIINowak, Anna PKS MAT Białołęka1183N:45
15367IVKusiak, Natalia LKS PIAST ŚREM 1183N:14
15368IVSzarek, Paulina MUKS MDK Śródmieście Wrocław1183N:11
15369IVWołkowicz, Kinga 1183N:7
15370IVMaryszczak, Kuba1183N:56
15371IVPiekarz, KarolRDK Biała1183N:21
15372VJanic, MateuszRKS MAT Ruda Śląska 1183N:8
15373IVWitucki, Tomasz 1183N:7
15374VWasilewski, Paweł1183N:3
15375IVChmielewski, Kacper LUKKS Kielce1183N:27
15376IVBezdziczek, SzymonGubiński Klub Szachowy 1183N:19
15377VMorawski, MarianWąsosz 1183N:12
15378IVDrozd, MichałLUKS Lubartów1183N:11
15379IVHozumbek, MarcelLKS STRAŻAK Zabrzeg1183N:29
15380IVOlszak, Piotr 1183N:6
15381IVŻochowski, NatanielUKS TSz Zieloni Zielonka1183N:7
15382VWalerysiak, Filip Łódz1183N:9
15383VMazurek, Paweł SP nr 2 Olsztyn 1183N:14
15384IVKról, ZuziaRoztoka 1183N:6
15385VCzernin, MichałSP nr 1 Ustroń 1183N:6
15386IIIWejman, Martyna 1183N:7
15387IVSutkowska, Aniela SP Andrzejewo 1183N:7
15388IVMandyk, Hanna UKS SP3 w Bogatyni1183N:7
15389IVDarul, Maciej SP 58 Katowice1183N:6
15390IVCzajkowska, KarolinaASSz Lipno Stęszew 1183N:7
15391VKajzer, Jakub 1183N:7
15392VRybiański, Michał 1182N:7
15393IVWojtkowiak, SzymonUKS KSM Tęcza Kościan 1182N:5
15394VKrzemień, KonstantyUKS Caissa Warszawa 1182N:10
15395IVSzydłowski, JakubUMKS Na Pięterku Poznań 1182N:22
15396VMularczyk, Marcin 1182N:2
15397IIIŁuczak, JuliuszS P. im. Jana PawłaII w Węgrowie1182N:80
15398VStrugała, JakubKSz LECH-WSUS Poznań 1182N:2
15399IIIKorba, Maciej KSz DRAKON Lublin 1182N:121
15400VSzyszkowski, Szymon 1182N:8
15401IVBinkowski, JakubAZS Poznań 1182N:51
15402VWitkowska, Zofia1182N:13
15403IVGąsiorowski, TomaszUKS Korona Gdańsk1182N:59
15404VJaśkiewicz, PiotrKS 64 Zielona Góra 1182N:30
15405IVLibura, Sebastian UKS Korona Gdańsk1182N:273
15406IVPrzybylski, Jan SP 62 Kraków - IV1182N:4
15407IVWąsowicz, Benedykt CKiS Skawina1182N:40
15408IVBlacha, PatrykKKSz Kraków1182N:105
15409VTyszka, Kamil SRSDiM Węgrów 1182N:4
15410IVKąkol, Michał Kościerzyna1182N:10
15411IIIZając, Weronika RDK filia Staroniwa Rzeszów 1182N:22
15412IVŚmigielski, SebastianUKS REFLEKS Gościno1182N:5
15413VLewandowski, Daniel S.P. nr 222 1182N:4
15414VBrożyniak, Remigiusz KSz Gambit Przeworsk1182N:2
15415VNadolny, Konrad KSz Wieża Śmigiel 1182N:2
15416IVSpurtacz, Daniela KSSSN Ursynów Warszawa 1182N:11
15417IVLisowska, Hanna OKSz Społem Opole - PSP 14 Opole 1182N:11
15418IVKurek, Marcin 1182N:21
15419Król, JuliaPilzno1182N:7
15420VWitkowski, Jakub1182N:6
15421VKoszkało, NikodemKS 64 Zielona Góra 1182N:4
15422IIIKonieczny, MarekKUŹNICA Szkoła Podstawowa dla Chłopców1182N:91
15423VMatysiak, WojciechKryniczno 1182N:7
15424IIIKrawczyńska, LenaUKS Caissa Warszawa 1182N:26
15425Skwarek, Bartłomiej1181N:9
15426IVSzczurek, IgorUKS przy SP 8 Chrzanów 1181N:51
15427VKołodyński, Dawid MDK Krzyki Wrocław 1181N:7
15428Białek, Mikołaj Parafia Panewniki 1181N:8
15429IVKurek, BartłomiejSzkoła Podstawowa nr 2 w Sułkowicach1181N:20
15430VGrzegorczyk, Patryk UKS Taktyk Białołęka 1181N:4
15431VZabierowski, MaksymilianKSSSN Ursynów Warszawa 1181N:18
15432IIIGórna, Barbara Hetman II Łuków 1181N:62
15433IVAndraka, Marcin MKSz-MDK Białystok 1181N:30
15434IVSukiennik, Patryk UKS Caissa Warszawa 1181N:34
15435IVPałubicki, Mieszko KS KORONA Zakrzewo1181N:61
15436VGdulski, Szymon UKS Czternastka Warszawa1181N:5
15437VMiazga, Piotr Nowa Sarzyna1181N:8
15438IIIStutz, RozaliaUMKS Na Pięterku Poznań 1181N:51
15439IIIKęska, EmiliaAkademia Szachowa Gliwice 1181N:104
15440IIIMarcisz, Róża Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt "Płomień" 1181N:33
15441VSołtys, Adrian Gimnazjum nr 2 Nowy Targ1181N:5
15442IVWawrzkowicz, Mikołaj Gekon Nysa1181N:7
15443IIILatała, Franciszek UKS Caissa Warszawa 1181N:59
15444VRadwan, Maciej Szkoła Podstawowa nr 4 w Ostródzie 1181N:7
15445VKaczmarek, Wojciech UKS Smecz Konin 1181N:3
15446VHaptaś, BartłomiejGKSz Hetman Pilzno1181N:14
15447IVJaworski, Mateusz Rodzina Jaworski1181N:9
15448IVBuda, TomaszMUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1181N:11
15449VKozieł, JuliuszSZKÓŁKA SZACHOWA f7 1181N:2
15450IVKiciński, MateuszSP 13 1181N:48
15451VMulawka, Paweł LKSz Lublin 1181N:3
15452VPietruszka, Julia 1181N:34
15453IVBrożonowicz, LeonSP 11 Mielec1181N:9
15454IIITraczyk, Nikola Szkoła Podstawowa nr 1 w Elblągu1181N:28
15455VNiedziałek, Tomasz SP 19 1181N:14
15456VKoszewski, Nino SP nr 13 Olsztyn1181N:6
15457VZieliński, MarcinMichałów1181N:13
15458IVGrynkiewicz, Mikołaj UKS Trzydziestka Olsztyn1181N:18
15459IVDenys, LauraOgnisko TKKF w Dobczycach 1181N:7
15460VPiskur, Jakub 1181N:9
15461VGrot, PawełElbląg 1181N:3
15462IIIWącior, Wojciech GKSz Solny Grzybowo 1180N:97
15463VKaszyca, OliwierUKS Szach-Mat Syców1180N:7
15464IVPiątkowski, Maciej 1180N:12
15465VMroczkowski, Szymon 1180N:5
15466VStefaniak, Axel 1180N:3
15467VWieczorek, RadosławCzęstochowa1180N:7
15468IIIKrzyszkowska, Klaudia 1180N:76
15469VKępczyński, Jakub 1180N:6
15470VSkuza, ArturKU AZS UM Lublin1180N:13
15471VMucha, KrzysztofSLZSzach K-ce 1180N:9
15472IVKucharski, PrzemysławSzkoła Podstawowa nr 22 w Chorzowie1180N:69
15473IIIOleś, Andżelika Zespół Szkolno Przedszkolny nr 29 w Rybniku Golejowie 1180N:128
15474IVOleksy, IgorKSz Polonia Warszawa1180N:32
15475IVPietrusiak, Marek OWR Andrychów1180N:6
15476IVMaćkowiak, PatrycjaMKS Wicher Zbąszyń1180N:19
15477IVApanas, Zuzanna 1180N:6
15478IVKruk, Julia SP 133 im. Stefana Czarnieckiego W-wa 1180N:7
15479IVKosiorek, Dawid LO nr1 im. Adama Mickiewicza Węgrów 1180N:13
15480IIIChrobot, TymonSzkoła Podstawowa im. Kpt. L.Teligi w Poraju 1180N:35
15481VBąk, JędrzejLKS Piast Śrem 1180N:2
15482VKupiec, Andrzej 1180N:9
15483IVLuszowski, Marcel LO nr 2 Olsztyn 1180N:5
15484VSzczurek, PatrykSP Iwla 1180N:2
15485IIIWolny, ZuzannaKSz Gryf Szczecin 1180N:41
15486IVBury, WiktorKTS Kalisz1180N:5
15487Choncer, AndrzejBiałystok1180N:7
15488VGlapa, Adam KSz ORŁY Pleszew 1180N:12
15489IVHancewicz, JakubBiałystok1180N:32
15490IVMadej, Mikołaj SP 6 Mielec 1180N:42
15491IIIBromirska, RoksanaMKS EMDEK Bydgoszcz 1180N:109
15492VPasiński, Kacper KS Legion legionowo 1180N:6
15493VFitt, Monika1180N:7
15494IVŻurawski, MichałWołomin1180N:20
15495VRafacz, WojciechNadzieja Kraków1180N:6
15496VGłowacki, SebastianElbląg 1180N:9
15497IVMalinowski, Piotr KSz Polonia Warszawa1180N:23
15498VToboła, MateuszUKS SP1 Leżajsk1180N:5
15499VDziaszyk, Jędrzej1180N:2
15500IVMiras, Wiktor GKS Szach-Mat Wiśniowa 1180N:11
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)