ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20726)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26048);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36166)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (1155);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14259)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13273);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
create table:Table 'trn_log2' already exists
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
1501IĆwiek, Mariusz Radomig 1995N:71
1502ISkóra, PawełKSz Gambit Przeworsk1995N:23
1503k+Zmarzły, AleksandraPolitechnika Wrocławska1994N:183
1504I++Aleksandrowicz, Marek UKS WDA Lipusz1994N:167
1505II+Melchers, DamianKS Entropia NZSPW Warszawa1994N:76
1506IPaczuski, TomaszLKS Lotos Jabłonna 1994N:6
1507I++Jeleń, JanuszMCKiS Jaworzno1994N:162
1508kKamińska, PaulinaKKSzach Kraków 1994N:26
1509ISworowski, PiotrAZS UKW Bydgoszcz 1994N:5
1510I+Majczyna, Andrzej LKS Sparta Lubliniec1994N:59
1511IWójtowicz, Marek Murowana Goślina 1994N:8
1512IGryczka, Włodzimierz Celiny1994N:15
1513IKaska, WładysławSSz Modus Warszawa1993N:53
1514IZawadka, Andrzej1993N:1
1515I++Binkowska, AgataUniwersytet Śląski Katowice 1993N:483
1516IMadalinski, Mariusz ASSz Lipno Stęszew 1993N:3
1517IJabłonka, KrzysztofKSz SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny1993N:4
1518IRosik, JakubOTSz Ostrów Wielkopolski 1993N:120
1519IKusina, AleksanderTKKF Drogowiec Kraków1993N:3
1520IZahorski, Piotr 1993N:21
1521IMajkowski, AndrzejGozdonica 1993N:7
1522ISosnia, PawełPiotrków Trybunalski 1993N:9
1523IKrygier, Ireneusz LKS Chrobry Gniezno 1993N:8
1524IRomanowski, Janusz1993N:9
1525IŁapczyński, Artur UKS GONIEC Staniątki 1993N:6
1526IChudzik, Tomasz ŁKS Szach-Centrum Łódź1992N:11
1527kOstrowska, Dominika KSz. Hańcza Suwałki 1992N:87
1528IZiaja, Krystian LKS Olszanica 1992N:134
1529I+Smagalski, Slawomir TS-R Hetman Konin 1992N:146
1530ITuszyński, EdmundGdańsk 1992N:25
1531kWęglarz, JoannaŻTMS Baszta Żnin1992N:73
1532IGłuszak, PawełUKS Orlik Rudnik n/Sanem1992N:152
1533IJoachimiak, Roman LKS Piast Śrem 1992N:46
1534IGospodarczyk, Roman Poznań 1992N:48
1535IMikołajczyk, IreneuszUKS KSM Tęcza Kościan 1992N:2
1536IWierzbicki, Sławomir MKS Chełmża 1992N:9
1537IBobula, Kazimierz 1992N:22
1538IFrątczak, PiotrMUKS MDK Fabryczna Wrocław 1992N:5
1539ICzyrson, Krystian UKS Gedanensis Gdańsk1992N:8
1540IPawłowski, LucjanMKSz Rybnik 1992N:2
1541IKrawczyk, Piotr Warszawa1992N:15
1542IKołodziej, SzymonKS HETMAN Marklowice1992N:9
1543IHalama, Pawel 1992N:8
1544IŁukaszewicz, Tadeusz 1992N:7
1545IGaliński, JarosławOKSz Społem Opole1991N:5
1546IPawlus, Grzegorz1991N:46
1547kSęktas, ElżbietaUMKS HETMAN Marklowice1991N:12
1548II+White, John 1991N:123
1549IDubiel, DanielUKS MAT Jasło1991N:23
1550kSokołowski, RomanKSz Stilon Gorzów Wlkp.1991N:42
1551kSzewczak, AnnaLKS Wrzos Miedzyborów1991N:3
1552IBanasiak, Dariusz TS-R Hetman Konin 1991N:10
1553kGłuszko, MonikaUrząd Komisji Nadzoru Finansowego1990N:205
1554IŻądło, MaciejUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1990N:213
1555INun, Grzegorz KSz Odrodzenie Kożuchów 1990N:296
1556kStoma, KatarzynaSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1990N:3
1557ISkoczylas, AndrzejRudnik nad Sanem1990N:8
1558IChatys, Jakub MTS Kwidzyn 1990N:81
1559INiemier, Hubert KS KORONA Zakrzewo1990N:359
1560I+Murawski, Eugeniusz UKS Skoczek Milicz1990N:83
1561IWąsik, Bronislaw KKSz Szach Kędzierzyn-Koźle 1990N:7
1562IDrzazga, Rafał KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1990N:37
1563kGorczyca, DominikaKS DORS Ruda Śląska 1990N:116
1564ISzalko, MaciejARKADIA Otwock1990N:99
1565IOchodek, MariuszLKS WISŁA Strumień1990N:10
1566IIwiński, Grzegorz Caissa Pion Zielona Góra1990N:15
1567IGalewski, Andrzej 1990N:3
1568IKucharski, MariuszLKSz Caissa Lubsko1990N:3
1569ISpendowski, TomaszKS AZS Wratislavia1990N:4
1570IRzepkowski, Jerzy 1990N:7
1571IWojciechowski, Beniamin LKS Mechanizator Ustrzyki Dolne 1990N:13
1572ITurecki, Stanisław UKS GONIEC Staniątki 1990N:3
1573IDuszkiewicz, MarekGKSz Solny Grzybowo 1989N:23
1574I++Dadełło, Aleksandra KSz Polonia Wrocław1989N:238
1575IKrajewski, Kazimierz1989N:10
1576IPaliwoda, Borys ŻTMS Baszta Żnin1989N:421
1577ICiuła, EdwardSosnowiec 1989N:28
1578IWruck, Wiesław OSiR Tuchola1989N:9
1579I++Kulpinski, PiotrWKS Kopernik1989N:166
1580IZaskalski, DawidTG Sokół Mielec 1989N:66
1581IBudakow, Adrian Nidzica 1989N:7
1582kKuś, AleksanderKSz LECH-WSUS Poznań 1989N:327
1583IMaterniak, MarekKS Komunalni Sanok1989N:51
1584IGabka, PawelHETMAN Międzyrzecz 1989N:65
1585ISajtyna, KrzysztofKielce1989N:17
1586ILach, Kazimierz KSz Silesia Racibórz 1989N:1
1587II+Muhtarov, Leonid1989N:47
1588IBranowski, Mieczysław Wiliam Pruchnik1989N:5
1589IPopiołek, Marcin MKS EMDEK Bydgoszcz 1989N:8
1590IGosławski, Nikodem LKS Sparta Lubliniec1989N:4
1591IJarosz, Piotr OSiR Tuchola1989N:5
1592IBartosik, LechStart Kielce1988N:8
1593ICzymbor, RyszardZryw Słupsk1988N:9
1594kBojdoł, Joanna UKS SP1 Jedynka Tychy 1988N:5
1595IŁukasik, AdamKSz Skoczek Siedlce 1988N:121
1596IStempka, JerzyKKS Warmia Olsztyn1988N:9
1597IChyła, Marek M-LKS WISŁA Nowe 1988N:1
1598IAraśniewicz, GrzegorzPółnoc1988N:3
1599IŁukasik, IreneuszWarszawa1988N:11
1600ICymbała, IreneuszNowiny, gm. Głusk1987N:124
1601kJacek, RoksanaKSz Gryf Szczecin 1987N:218
1602IRupental, JanuszTS-R Hetman Konin 1987N:15
1603I++Rykała, Monika MTSz Mińsk Mazowiecki1987N:146
1604IMarczukiewicz, JerzyArkadia Otwock1987N:134
1605IStawarz, PawelOKSiR Wisznia Mała 1987N:24
1606IPosnik, Andrzej Gdańsk 1987N:7
1607IOrzechowski, Grzegorz - WKS KOPERNIK1987N:17
1608IZygalski, Adam1987N:5
1609kKrokay, Urszula OKSiR Wisznia Mała 1986N:91
1610ISzelc, AndrzejL-UKS Burza Rogi1986N:43
1611I+Zombirt, FilipWKSz GANT HETMAN1986N:259
1612ICzarnecki, ArturUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1986N:75
1613IŁętocha, Adam MKS EMDEK BYDGOSZCZ 1986N:4
1614IAdamek, RobertPoznań 1986N:7
1615IStypułkowski, SławomirJózefów 1986N:7
1616IStebel, Jacek UKS Ognisko Rydułtowy1986N:37
1617ISławski, Kazimierz CAISSA Bogucice-Zawodzie Katowice 1986N:7
1618IKuźnicki, CyprianSzKS GENS Kołobrzeg1986N:13
1619I+Kosiorek, PrzemyslawKSz SKOCZEK TROJAŃSKI1986N:50
1620IAdamczuk, Ryszard KU AZS UMCS Lublin1986N:7
1621ISzymanski, Zbigniew Raszyn Poznań1986N:17
1622IMandecki, Marek Warszawa1986N:6
1623IKowalczuk, Mikołaj WSPiA 1985N:65
1624kRudzińska, Michalina KSz. Hańcza Suwałki 1985N:345
1625k+Maruszczak, JoannaUAM 1985N:318
1626IKosmala, MateuszZS Ponadgimnazjalnych Chełm Śląski 1985N:199
1627ISwatek, WojciechLUKS Tempo Ożarów 1985N:70
1628I+Grzesik, NorbertUKS POGOŃ Oleśnica1985N:102
1629IPaczkowski, AdamSCS Sokół Chorzów1985N:32
1630I+Bednarski, DawidUKS Hetman Częstochowa 1985N:37
1631IMołek, WiesławChTS Chorzów 1985N:8
1632I+Sochacki, Zenon KSz Silesia Racibórz 1985N:61
1633ISzczerbak, Jaroslaw LUKKS Kielce1985N:38
1634IZawodnik, KonradPionki1985N:7
1635IChomski, Maciej I Liceum Ogólnokształcące w Gorzowie Wlkp1984N:55
1636I+Chmiel, Piotr LZS Victoria Chróścice1984N:42
1637I+Kiełek, AndrzejLKSz Caissa Lubsko1984N:91
1638I+Tarajkiewicz, Krzysztof KKS Ormuzd Kartuzy1984N:166
1639I+Krasinski, RafalKSz LECH-WSUS Poznań 1984N:50
1640I++Czarkowski, TomaszUKS OPP Toruń1984N:394
1641IGwoździk, Zbigniew LZS Victoria Chróścice1984N:25
1642IJaworski, Andrzej 1984N:31
1643IKruczek, MichałPIONEK Bielsko-Biała 1984N:40
1644kMiedziński, Kuba AZS Poznań 1984N:12
1645IMokrzanowski, Andrzej PKS AGAPE Białołęka1984N:9
1646IPytel, Piotr Hetman Ostrowiec Św.1984N:14
1647ISkorobogaty, Krzysztof1984N:7
1648k+Parol, Pola MTSz Mińsk Mazowiecki1983N:450
1649I+Czech, MieczysławWars Warszawa 1983N:103
1650kKotwicka, MajaKS AZS Politechnika Wrocław1983N:3
1651IWarchoł, Bartosz TS Wisła Kraków 1983N:464
1652IKupryjaniuk, Tomasz MLKS Ostródzianka Ostróda 1983N:26
1653IJabłoński, JerzyLUKS Tempo Ożarów 1983N:26
1654IPawletko, SzymonUKS MDK GDYNIA1983N:251
1655INajgebauer, StanisławLKS Polonia Poraj 1983N:14
1656IBierla, Slawomir1983N:9
1657ISuchocki, TomaszKU AZS UW w Warszawie 1982N:39
1658IRadecki, KrzysztofSzUKS Gostmat 83 Gostynin 1982N:18
1659IBarnowski, SylwesterUKS Hetman Częstochowa 1982N:197
1660I++Koziol, Pawel KSz Skoczek Trojański Warszawa 1982N:321
1661IMroziński, Paweł1982N:34
1662I+Koper, Ireneusz Kielce1982N:67
1663IPawlak, RobertUKS Piast Bolków 1982N:12
1664IWąsik, Piotr KS Korona Kraków 1982N:20
1665I+Poniewierski, Piotr UKS Gedanensis Gdańsk1982N:87
1666IKrzanowski, GrzegorzSRSDiM Węgrów 1982N:29
1667IFularz, MaciejMMKS Wieniawa Leszno1982N:32
1668IRybak, MariuszKLIM UKSz Gambit Starachowice 1982N:19
1669IChlebus, Roman1982N:16
1670IŁukaszewicz, Piotr MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1982N:7
1671I+Dzieczkaniec, Wieslaw KS Polanica-Zdrój1981N:112
1672IŁakomiec, KazimierzOKSiR Wisznia Mała 1981N:43
1673IBohdanowicz, Tomasz WKSz GANT HETMAN1981N:110
1674IKadzinski, WieslawZMCh Polska YMCA Warszawa 1981N:29
1675k++Bukowska, Katarzyna TS-R Hetman Konin 1981N:66
1676IHeba, Krzysztof KS 64 Zielona Góra 1981N:86
1677IGrabowski, MarekWKSz 1938 Włocławek 1981N:11
1678IMalinowski, TomaszM-LKS WISŁA Nowe 1981N:6
1679IJęcek, Mirosław LKSz Caissa Lubsko1980N:7
1680kDeckert, MagdalenaUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1980N:7
1681IMłynek, ŁukaszTS Wisła Kraków 1980N:9
1682IWojtkowski, Pawel LKS Piast Śrem 1980N:69
1683IGałat, Arkadiusz BKS Chemik Bydgoszcz1980N:6
1684ILusio, Stanisław LKS Kosienice 1980N:77
1685IFerens, LeszekŻKSz Żary 1980N:18
1686ISykuła, AndrzejBank PEKAO S.A. 1980N:20
1687IŚciwiarski, MariuszUKS Diagonala Elbląg 1980N:8
1688IZajecki, Maurycy1980N:18
1689IJakuć, Paweł1980N:61
1690IGładysz, Jakub UKS SP 1 Brzozów 1979N:180
1691ICzempiel, Henryk Strzelec Strzelce Opolskie 1979N:139
1692kMarchel, AgnieszkaSSz Pocztowiec Bydgoszcz1979N:26
1693kMatuszczyk, KrystianKS DORS Ruda Śląska 1979N:159
1694I+Nawrocki, PrzemyslawKS KORONA Zakrzewo1979N:59
1695I++Szczerba, Marek TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1979N:108
1696ICiszewski, MarekUKS Jantar Pruszcz Gdański 1979N:6
1697IMika, Andrzej Dobczyce1979N:6
1698ISurowiak, WojciechNowy Targ 1979N:5
1699ISzatkowski, Jerzy Szczecin1979N:9
1700Horoschavina, Oksana1979N:9
1701IDunalewicz, Pawel ZMCh Polska YMCA Warszawa 1979N:7
1702IKozłowski, JanuszCzęstochowa1979N:8
1703IKasperkiewicz, Janusz CKiS Skawina1979N:18
1704IHarazda, WładysławKSz Polonia Wrocław1979N:17
1705IBujak, Józef KS Cracovia 1906 Kraków1978N:12
1706IGarbowski, JerzyWKSz 1938 Włocławek 1978N:45
1707ISkalik, Bohdan1978N:14
1708kKopica, Paulina UKS Rodło Opole1977N:327
1709IGajdamowicz, PatrickMUKS MDK Śródmieście Wrocław1977N:145
1710I++Żochowski, JanuszKSz Polonia Wrocław1977N:145
1711IKurkowski, Zbigniew SzUKS Gostmat 83 Gostynin 1977N:9
1712IPlewa, PiotrKSz Start Elbląg 1977N:175
1713I+Kubiak, LeszekUKS SZACHOWA DWÓJKA Szubin 1977N:53
1714ITyroń, Marek KS DORS Ruda Śląska 1977N:19
1715IBernacki, Gabriel Białystok1977N:44
1716IMakowski, Tomasz1977N:31
1717INiesteruk, MikolajBiałystok1977N:15
1718ISzusterowski, Przemysław ChTS Chorzów 1976N:169
1719IPodgajny, Tadeusz 1976N:15
1720IRatajczyk, Rafał MUKS MDK Śródmieście Wrocław1976N:10
1721IWierucki, LeszekMyslibórz1976N:52
1722ISłabicki, Andrzej1976N:32
1723IPonikowski, Dariusz 1976N:9
1724IJarmul, Cezarymł. chorąży1976N:9
1725IToś, IreneuszKSz ZEFIR Boguszowice 1976N:21
1726I++Barburzyńska, MagdalenaWKSz GANT HETMAN1975N:98
1727IDrop, SzymonUKS przy SP 8 Chrzanów 1975N:156
1728I++Janiszewski, FilipKTS Kalisz1975N:318
1729I+Jankowiak, Tomasz 1975N:423
1730ISpyra, PiotrGKS Gwarek Ornontowice1975N:91
1731I++Lewandrowski, TomaszKS Legion Legionowo 1975N:307
1732II+Zychowicz, Marcin MTSz Mińsk Mazowiecki1975N:93
1733IŚwider, Paweł GKSz Kornuty Gorlice1975N:256
1734I+Cichocki, KonradWKSz 1938 Włocławek 1975N:268
1735IBielski, JerzyUKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1975N:9
1736Ivanov, Vladimir A. Khmelnitskyi1975N:10
1737I+Leśkiewicz, Ignacy UKS Smecz Konin 1974N:413
1738IGrota, MateuszUKS Zawisza Kolbudy 1974N:186
1739kMarczuk, Anna KKSz Kraków1974N:302
1740II+Bartoszek, MichałUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1974N:48
1741I++Dembowski, AndrzejOSiR Piotrków Trybunalski1974N:82
1742IStępniak, Przemysław1974N:17
1743IMyszka, Zygmunt 1974N:62
1744kMichalska, MariaTKKF Drogowiec Kraków1974N:14
1745IWitczak, JakubII LO w Gorzowie Wlkp.1974N:207
1746kGrzelachowska, Grażyna LKS Chrobry Gniezno 1974N:9
1747IKmak, Wieslaw OLIMPIJCZYK Chrzanów 1974N:178
1748IMonczak, Mariusz Caissa Pion Zielona Góra1974N:140
1749IMucha, KrzysztofMLKSz Myślenice1974N:14
1750IKlimczyński, Kazimierz LKS Orzeł Wysoka 1974N:7
1751IBoroch, Michał KSz Gambit Świecie 1974N:7
1752IUrban, Wojciech LUKKS Kielce1974N:32
1753IHuchwajda, Lukasz KS KORONA Zakrzewo1974N:21
1754IDobrzański, Rafał OKSiR Wisznia Mała 1974N:6
1755IZieliński, Kazimierz KSN Łuczniczka Bydgoszcz 1974N:8
1756IBienkowski, Zbigniew1974N:31
1757ISzwaj, JacekKSz Skoczek Trojański1973N:191
1758ISiwoń, BogdanKSz Start Elbląg 1973N:31
1759IObrocki, Dariusz1973N:14
1760IKrol, MiroslawChełm1973N:33
1761IJaglowski, Leszek Milanówek1973N:61
1762IGoździewicz, RobertMKS Wicher Zbąszyń1973N:29
1763IWieczorek, MarekBytom 1973N:14
1764IPaździora, Tadeusz LKS PASJONAT Dankowice1973N:7
1765ISuliborski, Artur KU AZS UMCS Lublin1972N:255
1766IKądzioła, Ferdynand HETMAN II Pilzno1972N:7
1767IPietrzak, Tomasz1972N:43
1768IKlimek, Piotr UKS Rodło Opole1972N:216
1769I+Mytych, RafałTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1972N:242
1770IPlutecki, GrzegorzLUKS Strzałków1972N:9
1771I++Temel, JanStI EUROBESKIDY Łodygowice 1972N:150
1772I+Brożek, ŁukaszUKS 21 Podlesie 1972N:71
1773IMierzejewski, Mariusz Warszawa1972N:27
1774IJanion, LudwikKU AZS UW w Warszawie 1972N:7
1775IDworak, Dawid MSKS GAMBIT Tarnowiec 1972N:10
1776IMatyja, Stanislaw OKSz Społem Opole1972N:16
1777IKapica, PawełSKF Korsarz Gdynia1972N:7
1778IStefaniak, Tomasz LUKKS Kielce1972N:46
1779IOlszyński, Michał OIRP Kraków1972N:9
1780ISabor, KrzysztofKS Cracovia 1906 Kraków1972N:4
1781IHadryś, Bogdan ŻKSz Żary 1972N:35
1782IKulpa, Slawomir Warszawa1972N:9
1783kJabłońska, Sabina TKKF Drogowiec Kraków1971N:176
1784IPham, Juliusz WKS Flota Gdynia1971N:213
1785kGrubiak, RomanWKSz HETMAN 1971N:60
1786IRakowiecki, Andrzej Stowarzyszenie AS Płock1971N:30
1787IGlatty, ZbigniewASSz Lipno Stęszew 1971N:325
1788I+Witoszek, Tadeusz KSz Zefir Boguszowice 1970N:139
1789kRychlik, HannaLKS Goniec Żarów1970N:21
1790IPrzewoźnik, Emil UKS Czarny Koń Olkusz1970N:213
1791I+Kwiatkowski, JacekITS KOPERNIK Inowrocław1970N:139
1792IKrawczyk, StanisławUKS AKME Sosnowiec1970N:5
1793ILusio, Daniel TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1970N:117
1794ILeś, Czesław1970N:27
1795IJaskowski, Tadeusz1970N:16
1796ITurczynski, MarianPłoty1970N:7
1797IPłatek, MichałDIAMOND TEAM1970N:36
1798IKądziołka, Zbigniew MCKiS Jaworzno1970N:20
1799IGałaszewski, PatrykIII L.O. Suwałki 1969N:64
1800IBęc, Sławomir GKSz Hetman Pilzno1969N:36
1801IWoźniak, Dawid UKS SP1 JEDYNKA Tychy 1969N:69
1802IRowicki, Ireneusz Raszyn Poznań1969N:3
1803I+Tabaka, Andrzej TKSzach Tarnobrzeg1969N:52
1804IKrajewski, Tomasz Olkusz1969N:38
1805IWieczorek, Maciej KKSz Kraków1969N:16
1806IZianowicz, DominikKSz. Hańcza Suwałki 1969N:99
1807IBartoszek, Marcin UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1968N:66
1808IPela, EdwardWZSN Start Wrocław IV1968N:38
1809IWiśniewski, JarosławNOK Nakło1968N:99
1810I+Wyszomirski, KrzysztofWarszawa1968N:99
1811IWlodarski, AndrzejMKS POGOŃ Prabuty1968N:9
1812IŚwiebocki, Jan Prokocim1968N:8
1813k+Młynarska, SylwiaKS KORONA Zakrzewo1968N:10
1814kKowara, Magdalena KU AZS PWSZ Zamość1967N:87
1815IDutczak, Robert Legnica 1967N:12
1816ILach, IreneuszTSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice1967N:96
1817IKaźmierski, Józef KS 64 Zielona Góra 1967N:10
1818kKrzyżanowska-Żądło, LiLKS Parnas Stara Wieś1967N:69
1819IStepniewski, JerzyGliwice 1967N:7
1820ISwiatek, Jaroslaw Resort Finansów1967N:8
1821IDraganik, GrzegorzGKSz HETMAN II Pilzno 1966N:55
1822IStrzep, Marek OKSz Społem Opole1966N:23
1823IWalczak, Jan1966N:10
1824IMich, LeszekKS 23 Górnik-Czerwionka Leszczyny1966N:4
1825IJanik, AndrzejSP 37 Kraków 1966N:33
1826IDwornik, TadeuszTKKF Drogowiec Kraków1966N:3
1827IRutkowski, Piotr1966N:33
1828IKostrzewa, TadeuszCaissa Katowice 1966N:18
1829IMiętek,łukasz KS Legion Legionowo 1966N:52
1830IDerlacz, Tomasz 1966N:4
1831I+Korpalski, Maciej MUKS MDK Śródmieście Wrocław1965N:384
1832I+Hołownia, MichałMUKS MDK Śródmieście Wrocław1965N:519
1833ICzapiewski, WaldemarUKS Ósemka Chojnice1965N:68
1834IJozwik, Jacek Ministerstwo Finansów1965N:105
1835IPienkos, Slawomir PKS AGAPE Białołęka1965N:25
1836I+Kamiński, Maciej MUKS Stoczek 45 Białystok1965N:392
1837IBudrewicz, JanITS Kopernik Inowrocław1965N:101
1838IKatafiasz, Tomasz ŻTMS Baszta Żnin1965N:118
1839IPyrkosz, Igor LKS Polonia Poraj 1965N:29
1840IZbrzezny, Andrzej UKS HETMAN Częstochowa 1965N:14
1841IWójcik, Wiesław 1965N:59
1842IPorębski, MarekCKiS Miechów 1965N:3
1843IŻądło, Roman TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1964N:46
1844IKroczka, Gromosław VI LO w Bydgoszczy1964N:350
1845ISron, Przemyslaw1964N:11
1846IKlus, MaciejMUKS SZS Cieszyn1964N:103
1847CMAgaciński, Tadeusz KSz LECH-WSUS Poznań 1964N:33
1848IWarmowski, PawelKKS Ormuzd Kartuzy1964N:7
1849IOboron, Jerzy Wrocław1964N:19
1850IWyrwa, Zdzislaw UKS Jantar Pruszcz Gdański 1964N:9
1851IMichaluk, ZbigniewLKSz Lublin 1964N:14
1852ISobieraj, SlawomirMKS Mrągowia Mrągowo1964N:24
1853ISimon, MarekLKS Piast Śrem 1963N:204
1854IKozak, Paweł KSz Silesia Racibórz 1963N:9
1855IŻurek, Jacek KKSz SZACH Kędzierzyn-Koźle 1963N:31
1856IDuszczak, Dariusz MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1962N:107
1857IBaranski, MiroslawKSz Skoczek Siedlce 1962N:31
1858IBąchór, TomaszSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1962N:216
1859k+Mackiewicz, AnnaUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1962N:44
1860IKobus, Stanislaw1962N:5
1861kKonopacka, MartynaMCKiS Jaworzno1961N:291
1862I+Galicki, RyszardIDEA Świebodzin1961N:53
1863IObiedzinski, PiotrResort SWiA 1961N:38
1864IPoziomkowski, SzymonUKS SP 321 Warszawa - Bemowo1961N:576
1865ISidło, Andrzej WKSz DACH BUD HETMAN Wrocław 1961N:8
1866IWesołowski, Waldemar MLKS Krajna Sępólno Kr. 1961N:26
1867I++Czyrnek, Stanisław Wilkowisko1961N:78
1868IMiechowicz, WitoldZielona Góra 1961N:32
1869IGyza, BoguslawMiędzyrzecz1961N:26
1870ISitek, AndrzejUKS Wda Lipusz1961N:14
1871IWronicz, Stefan Warszawa1961N:10
1872IDahm, MikołajGniewkoo1961N:8
1873IŁuka, KrzysztofPolitechnika Rzeszowska II1960N:237
1874I+Ogonowski, JakubUKS Czternastka Warszawa1960N:359
1875k++Olechnicka, KarolinaKS LAURA Chylice1960N:436
1876IZima, TeofilGKSz Kornuty Gorlice1960N:68
1877IKrzyżanowski, Wojciech LKSz Lublin 1960N:110
1878Breuer, FalkDresno1960N:10
1879IWolak, JacekKKSz Kraków1960N:30
1880IMamczar, MichałKSz Polonia Wrocław1960N:25
1881kGóra, Antonina I LO im. ks. A.J. Czartoryskiego Puławy1959N:407
1882IGula, Andrzej SSz BDK Biskupiec 1959N:28
1883ICelmer, Jan KKSz Kraków1959N:37
1884IMatysiak, SamuelI LO Rabka-Zdrój 1959N:76
1885IKról, Wojciech KSz Caissa Złoty Stok1959N:17
1886IZieliński, ZbigniewLKS Goniec Żarów1959N:103
1887IIMajas, PiotrKTS Kalisz1959N:103
1888IWójcik, MichałMUKS MDK Śródmieście Wrocław1959N:75
1889IKrupiński, Jerzy KKSz Kraków1959N:13
1890ITomanek, JerzyPSSz Pszczyna 1959N:14
1891IZolobowski, GrzegorzKielce1959N:17
1892IOleśko, MariuszKlub HDK PCK Kudowa Zdr.1959N:6
1893IBogenryter, HubertKS AZS Wratislavia1958N:13
1894ISzarwacki, DominikKS Wesoła Warszawa 1958N:18
1895II+Barmuta, BartoszI LO Suwałki 1958N:154
1896II+Norov, ArtemBiałoruś1958N:119
1897ISokołowski, KrzysztofKS Sparta Nasielsk1958N:50
1898IJuzl, FranciszekOTSz Ostrów Wielkopolski 1958N:15
1899IGabryjałowicz, Jakub GKSz Solny Grzybowo 1957N:68
1900I+Kałużny, Tomasz AZS Poznań 1957N:295
1901IBakoś, Ryszard SCS Sokół Chorzów1957N:30
1902IWiktorzak, Wladyslaw1957N:37
1903kŁada, Ireneusz Jelenia Góra 1956N:263
1904I++Michalak, RobertOkręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży 1956N:57
1905IFerenc, Leszek1956N:8
1906IŁopusiewicz, JanuszMGLKS Parnas Oława 1956N:94
1907IStankiewicz, Edward 1956N:63
1908IMarciniszyn, JakubKSz PORTO BALBO Bielsko-Biała1956N:5
1909IMika, Kazimierz LKS Polonia Poraj 1956N:19
1910ICiesiński, Andrzej ANDYCOMP Wałcz / Prezes WZSzach1956N:51
1911IKobus, Maciej LKS Promień Kowalewo Pom.1956N:19
1912INiedbała, BartłomiejSSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1956N:287
1913IPawlak, AdamBiałystok1956N:41
1914CMYagnyatinskiy, MaximKSz Polonia Warszawa1956N:20
1915IPłończak, Mateusz MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1955N:75
1916I++Szmidt, Przemysław UKS OPP Toruń1955N:397
1917IBień, ZygmuntIKSZ TĘCZA Tarnowskie Góry1955N:9
1918IRzeszowski, Dominik UKS Czternastka Warszawa1955N:581
1919IWołochowicz, Piotr 1955N:13
1920IGościniak, Bartłomiej GKSz Solny Grzybowo 1955N:24
1921IDubrawski, Janusz Białystok1955N:20
1922IJastrzębski, Zdzisław MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1955N:18
1923IPalgan, Stanislaw SSz Modus Warszawa1955N:7
1924I++Sikorska, DorotaKSz LECH-WSUS Poznań 1954N:44
1925I++Obiedzinski, PawelKSz Maraton Łomża 1954N:158
1926IMiśkiewicz, KamilGKSz Hetman II Pilzno 1954N:53
1927kŚwięch, JoannaLKSz GCKiP Czarna 1954N:440
1928kLewandowska, AnikaSSz Pocztowiec Bydgoszcz1954N:59
1929IBogusz, TomaszSt Eurobeskidy Łodygowice1954N:113
1930kSpicak, Krzysztof MAZSzach w Warszawie1954N:142
1931ISzynkler, StanisławOKSz Społem Opole1954N:9
1932IDudek, Wojciech UKS Giecek Radków1954N:26
1933IŚlęczka, BartoszMKS MOS Wieliczka 1953N:159
1934IKoseski, Damian MTSz Mińsk Mazowiecki1953N:276
1935IFrączek, Lesław PSSz Pszczyna 1953N:18
1936IHuzarski, Stanislaw 1953N:74
1937kWaszczuk, Patrycja1953N:494
1938IFilipek, KarolKSz Elektryczność Warszawa1953N:16
1939I++Szefer, Michal1953N:97
1940I++Wikar, MartynaLKSz GCKiP Czarna 1953N:396
1941II+Perończyk, Karol Jaworzno1952N:142
1942kWesołowska, EdytaBKS Chemik Bydgoszcz1952N:63
1943IJaworek, MirosławKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1952N:146
1944ITraczyk, Tadeusz1952N:190
1945ISemik, Tomasz Komenda Wojewódzka Policji Katowice1952N:91
1946kWiśniewski, JacekXXVII LO im. Tadeusza Czackiego Śródmieście1952N:429
1947ICubala, Piotr 1952N:26
1948IStrumiło, SławomirBiałystok1952N:17
1949ITyrka, JacekMDK Bochnia 1952N:33
1950IMaliszewski, JacekAKSz Hetman-Politechnika Koszalin 1952N:77
1951I++Markiewicz, Michał UKS TSz Zieloni Zielonka1952N:225
1952I+Ociepka, Tomasz KS Roszada Żory1951N:198
1953I++Sielicki, TomaszKSz SKOCZEK TROJAŃSKI1951N:173
1954II+Pieprzyk, Dawid WKSz GANT HETMAN1951N:65
1955IUryasz, Bartosz GKSz Hetman Pilzno1951N:14
1956IPotocki, KarolKS Entropia NZSPW Warszawa; KS "Entropia" NZSPW Warszawa II 1951N:84
1957IJonczyk, JanPCSN IDEA Świebodzin 1951N:20
1958kWesołowski, TadeuszMKS Sandecja Nowy Sącz 1951N:100
1959ISukiennik, MarekMKS Sandecja Nowy Sącz 1951N:121
1960ITamoń, Radosław UKS OPP Toruń1950N:317
1961IBuchowski, Adam AKS Mikołów 1950N:46
1962kTruszkiewicz, Eliza KS Entropia NZSPW Warszawa1950N:12
1963IJastrzębski, TomaszKSz Zefir Boguszowice 1950N:48
1964I+Grabowicz, Marcin KSz SKOCZEK TROJAŃSKI; KSz Skoczek Trojański II 1950N:154
1965IStachowicz, FeliksKSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie1950N:15
1966I+Jankowiak, PiotrUKS SP3 w Bogatyni1949N:363
1967IStachowiak, SlawomirASSz Lipno Stęszew (Poznań) 1949N:90
1968IWitkiewicz, GrzegorzUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1949N:123
1969IGoczał, Damian KSZ SKOCZEK CZERWIONKA-LESZCZYNY1949N:27
1970I+Chojnacki, Tomasz AZS Poznań 1949N:90
1971I+Rapiej, Andrzej LKSz Caissa Lubsko1949N:62
1972k+Frączek, WeronikaLKSz Lublin 1948N:390
1973IPosuniak, KacperUKS MDK Radom 1948N:47
1974I++Miąsik, Adrian RzKSz Rzeszów1948N:565
1975IJaworski, Albin BCK Biłgoraj 1948N:17
1976ISzczygieł, KonradKSz Hetman Krynka 1948N:101
1977IMlynarczyk, Janusz1948N:6
1978ISmagalski, Jaroslaw TS-R Hetman Konin 1948N:91
1979IFranek, MieczyslawUKS Szach-Mat Syców1948N:6
1980IŁożyński, KamilAKS Mikołów 1948N:33
1981IKrasucki, Piotr WKSz 1938 Włocławek 1948N:41
1982IZygarowicz, StanisławKSz JelonkaJelenia Góra1948N:7
1983I+Lewandowski, MarekKSz Torfarm-64 Toruń 1947N:173
1984kDębowiak, Arleta ASSz Lipno Stęszew 1947N:113
1985kMroczek, JacekTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1947N:107
1986IFura, IreneuszMKS Rokita Brzeg Dolny1947N:43
1987IWójcicki, MateuszMLKS Krajna Sępólno Kr. 1947N:39
1988IWykrota, JacekLZS Goniec Kluczbork1947N:8
1989IWroblewski, WojciechRaszyn Poznań1947N:17
1990k+Zdziarska-Zaręba, LidiaBiały Król Wisznia Mała1946N:72
1991IHetmański, WaldemarSSz Pocztowiec Bydgoszcz1946N:44
1992ISzczepanowski, Tomasz IMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski 1946N:284
1993IBysiewicz, Marian Rzeszów1946N:6
1994IKrzeczowski, Tadeusz1946N:14
1995ILachmirowicz, MaciejOlsztyn 1946N:8
1996IKróliczek, LucjanUKS BASZTA Wodzisław Śląski1946N:14
1997IStachańczyk, StanisławJaworzno1945N:24
1998IRytarowski, Kamil UKS TSz Zieloni Zielonka1945N:18
1999IWąsik, JózefKS Korona Kraków 1945N:41
2000IISkwarzyński, Michał 1945N:7
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)