ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20716)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (12411);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13249);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
16001IIIFilipiak, Bartosz ZSP Stawiguda 1164N:83
16002IIIGładysz, Barbara UKS SP 1 Brzozów 1164N:71
16003VNiżnik, JakubSzkoła Podstawowa nr 3 w Myślenicach1164N:6
16004VModrzyński, KrzysztofUKS OPP Toruń1164N:6
16005IVBrymerski, Szymon UKS Piast Bolków 1164N:9
16006IVKończakowski, Janusz Gliwice 1164N:22
16007IVGamalczyk, MichałUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1164N:3
16008VWąsik, Dawid MDK Białystok1164N:14
16009IVKomorowski, Jan UKS Korona Gdańsk1164N:67
16010VMajchrzak, Janusz PUKS Mikołaj Gąbin1164N:7
16011VWroński, Piotr TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice1164N:6
16012IVMalinowski, Kamil OSz Baszta Szamotuły 1164N:14
16013IVDomańczyk, Michał Niepubliczna Szkoła Podstawowa 1164N:9
16014VSaturski, Kajetan 1164N:14
16015IVKarp, Bartłomiej Ksz Jelonka Jelenia Góra 1164N:12
16016IVMoliński, DominikULKS Skoczki Słopanowo 1164N:22
16017IVSkupin, Bartosz MGLKS Parnas Oława 1164N:60
16018IVChmura, MaciejSP 54 Kraków 1164N:6
16019VKozłowski, WiktorUKS Roszada Radom 1164N:5
16020IIILewicka, Joanna ASSz Lipno Stęszew 1164N:51
16021VSowiński, Stefan KS Legion Legionowo 1164N:6
16022IIIKidoń, Maria Sp 9 Łąka 1164N:18
16023IVWitkowski, FilipLKS Chrobry Gniezno 1164N:24
16024VSadło, KacperMUKS MDK Śródmieście Wrocław1163N:7
16025IVSikora, AnnaKSz Silesia Racibórz 1163N:22
16026VNowicki, MaksymilianKS 64 Zielona Góra 1163N:7
16027IVŁaszkiewicz, OliwiaUKS Kościelec1163N:12
16028VDziadek, Maciej SP Brody1163N:8
16029VRatajczyk, Kacper SzKS GENS Kołobrzeg1163N:8
16030VCzaplicki, Mikołaj 1163N:6
16031VGęsicki, Mateusz SP 1 Konin1163N:7
16032VKoszewski, MateuszKSz Hetman Katowice 1163N:7
16033IVMironowicz, BłażejMDK Białystok1163N:44
16034VMitela, Jakub MKS KSOS Kraków1163N:7
16035IVRybałtowski, Artur MTSz Mińsk Mazowiecki1163N:30
16036VStefański, Dominik TS Wisła Kraków 1163N:4
16037IIIFilewicz, AdamMDK Białystok1163N:51
16038VMachnik, Teodor Tarnobrzeg1163N:7
16039IVChrabąszcz, Weronika LUKKS Miedziana Góra 1163N:12
16040IVPiechowska, EmiliaSP Krynki 1163N:28
16041IVJózefczak, OliwiaKSz Wieża Śmigiel 1163N:26
16042VWitkowski, NorbertKSz Maraton Łomża 1163N:6
16043IVFranc, Wojciech UMKS Na Pięterku Poznań 1163N:90
16044IVLao, Aleksandra UKS Łady Raszyn1163N:15
16045VWłodarz, Bartosz UKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1163N:4
16046IIIPakuła, ZuzannaSP nr 2 im. Marii Konopnickiej w Grodzisku1163N:27
16047VBogucki, PiotrOTSz Ostrów Wielkopolski 1163N:3
16048VOlszta, Antoni1163N:5
16049IVBąk, Bartosz LKS Promień Kowalewo Pom.1163N:8
16050VParda, Antoni SP 1 Mrągowo 1163N:9
16051IVIgnaszak, JanuszSP 60 Bydgoszcz 1162N:9
16052IIIJanczar, Aleksandra UKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1162N:96
16053IVNiszcz, WiktorPUKS Fides Węgrów 1162N:71
16054IVBilińska, ZuzannaUKS EL-TUR SP3 Bogatynia1162N:14
16055IVKuliś, Kesja LZS Czarnocin 1162N:2
16056IVRysiewicz, KamilAkademia Szachowa Gliwice 1162N:31
16057IVFleischerowicz, Miłosz MKS Wicher Zbąszyń1162N:8
16058IVKapica, Elżbieta LUKS Tempo Ożarów 1162N:15
16059VTrzmielewski, Konrad1162N:6
16060IVBajon, Maja SP Włoszakowice1162N:25
16061VKrólik, Kacper Majdan1162N:8
16062VJanowicz, Jakub Białystok1162N:6
16063VBorzęcki, Kajetan1162N:8
16064IIIKułak, Mateusz Gimnazjum 3 Kętrzyn1162N:61
16065VDobrowolski, Rafał Stegny Wyszogród 1162N:7
16066Sosnowski, JakubUKS Kościelec1162N:7
16067IVAdamczyk, Michał UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1162N:39
16068IVKilian, Agata MUKS MDK Śródmieście Wrocław1162N:19
16069IVRozumek, MichałUKS Viktoria Łowczów1162N:4
16070IVZiółkowski, KonradUKS Kościelec1162N:25
16071VCiągło, Bartłomiej LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1162N:6
16072VJędraszko, Jacek KSz Gambit Świecie 1162N:15
16073IVSkalski, Mikołaj UKS Caissa Warszawa 1162N:40
16074VDeptuła, Karol UKS TSz Zieloni Zielonka1162N:4
16075IVDziedzic, Jan Akademia Montesorri Pruszcz Gdański1162N:21
16076VBogucki, JanOTSz Ostrów Wielkopolski 1162N:4
16077VChudzian, Jan MDK Fabryczna Polonia Wroclaw 1162N:6
16078VKrankowski, AdamUKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1162N:7
16079VŁomnicki, Krzysztof1162N:6
16080Grzegorczyk, MarekSP w Sząbruku1162N:5
16081VNawrocki, MikołajLKS Chrobry Gniezno 1161N:6
16082IVStroińska, Zofia POL-ANG PRYW. GIMN. POZNAŃ 1161N:14
16083VRyś, Kamil MKSz Rybnik 1161N:6
16084Świątek, KlaudiuszGimn. nr 41161N:3
16085VKrzyżanowski, BartoszZSP nr 10 1161N:10
16086IVPosselt, MateuszBKS Chemik Bydgoszcz1161N:15
16087VDaniszewski, Mikołaj UKS OPP Toruń1161N:8
16088VSamogranicki, Jakub MUKS MDK Śródmieście Wrocław1161N:6
16089IVŁukasik, Mateusz M-GOK GAMBIT Ślesin1161N:15
16090VBanyś, Nikodem 1161N:3
16091IIIJastrzębska, AnnaUKS TSz Zieloni Zielonka1161N:52
16092VKarczewski, Kamil 1161N:9
16093VCzarkowski, AdamMKSz-MDK Białystok 1161N:6
16094VPołeć, JakubKKSz Kraków1161N:6
16095IIIMazurkiewicz, Miłosz UKS SP1 Leżajsk1161N:77
16096IVZygala, Jan Kielce1161N:8
16097VBrzyski, MarekSP 1 Tychy1161N:6
16098VWojdyłło, Jan KU AZS UW w Warszawie 1161N:4
16099IIISynowiec, Dominik Rzezawa - parafia Trójcy Przenajświętszej i 1161N:82
16100IVPiątek, DawidSP Iwla 1161N:16
16101IVKopecki, Krzysztof1161N:46
16102VNowaczkiewicz, Adam SP 2 "Krauzówka" 1161N:5
16103IIIWszołek, WiktoriaGKSz Kornuty Gorlice1161N:44
16104IVWięckowska, Michalina1161N:7
16105IIIKaczorowska, ZofiaSP Sulmierzyce1161N:47
16106VNyrek, KrzysztofMUKS MDK Śródmieście Wrocław1161N:4
16107IIZabrzański, Marcin UKS Hetman Koronny Trzebinia1161N:107
16108IVKrajewska, SoniaPOLONIA Środa Wlkp.1161N:16
16109VBukowski, IgorOborniki1161N:8
16110IIIGać-Mytych, Sara KS Korona Zakrzewo1161N:38
16111VSzulski, NorbertMDK Białystok1161N:7
16112VSkorupski, MateuszMDK Białystok1161N:3
16113VMrzygłód, IgorSP 4 Tarnobrzeg 1161N:9
16114VPałasz, Gniewomir1161N:6
16115Wójcik, JanV Liceum Ogólnokształcące z odziałami dwuj1161N:8
16116VSkorupski, Marcin 1160N:6
16117IVKusek, DominikGmina Wadowice Górne 1160N:15
16118VNiedziółka, Mateusz Karczew 1160N:3
16119VMaciszewski, Filip1160N:6
16120IIIKrotowski-Cacha, TymonUKS Korona Gdańsk1160N:198
16121IVMoniuszko, MateuszSSP 2 STO Białystok1160N:67
16122VMatyszkowicz, Bartosz MPZSzach Kraków1160N:28
16123Chalabala, Ignacy KSz Polonia Wrocław1160N:6
16124IIIKarłyk, Anna ŻKSz Żary 1160N:47
16125IIMalinowska, MajaSP Sarnaki1160N:27
16126IVMichalczyk, KacperSP Jasionka 1160N:59
16127IISchmidt, Aleksandra 1160N:40
16128IIINawrot, EmiliaTKSzach Tarnobrzeg1160N:127
16129IVSzymańska, PatrycjaGimnazjum nr 2 w Działdowie1160N:28
16130IIINiemiec, Oliwia KSz Jelonka Jelenia Góra 1160N:56
16131IVGetka, Gustaw Dwujezyczna SP Nr 1 W-wa Wesoła1160N:29
16132IVMaj, DominikSP nr 11 Suwałki 1160N:23
16133VKrupa, BartłomiejGimnazjum nr 3 Klikuszowa 1160N:6
16134IVSienkiewicz, JakubGdańsk 1160N:8
16135VChojnacki, BartoszKLIM UKSz Gambit Starachowice 1160N:6
16136VParol, Aleksander SP Aktywności Twórczej Nr 48Zielonka1160N:4
16137Madoń, RafałZes.Plac.Oświ. Słopnice 1160N:7
16138VPasiut, Jakub UKS Zadrna Kamienna Góra 1160N:6
16139IVWybraniec, DawidKSz Górnik Lędziny1160N:7
16140IIIKlima, ZofiaUKS GONIEC Staniątki 1160N:75
16141IVSokołowski, Szymon Łódź 1160N:7
16142IIIFerlak, AnnaUKS przy SP 8 Chrzanów 1160N:21
16143VHubscher, Mateusz UKS BASZTA Wodzisław Śląski1160N:6
16144IIIOleksiuk, AnnaSP Rogoźnica 1160N:24
16145VBudzyn, AdamSP123 Kraków 1160N:4
16146IVKopyciński, Józef UKS OPP Toruń1160N:15
16147VStępień, Mateusz1160N:9
16148Zielonka, PatrykOstróda1160N:1
16149IVDomaradzki, Jakub RzKSz Rzeszów1159N:42
16150IVRasała, MateuszJastrzębie-Zdrój1159N:33
16151IVStaniak, Michał1159N:8
16152IVFilipek, DawidKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1159N:23
16153VHirsch, Norbert Bydgoszcz 1159N:19
16154VRanosz, KrystianJunior Lubin1159N:9
16155VOleksy, SzymonSP Budzów1159N:16
16156VKantor, AntoniGdańsk 1159N:8
16157VŻywiczka, Adam Włocławek 1159N:5
16158IIIMarszałek, Jakub Bielsko-Biała1159N:44
16159IVMościcki, Rafał UKS Taktyk Białołęka 1159N:14
16160VKryński, AlbertZSOiZ Ciechanowiec1159N:7
16161IVBlechinger, AdamAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1159N:11
16162Siuda, MichałKatowice1159N:7
16163IVGrillo, Mateusz ChTS Chorzów 1159N:28
16164IIWrzodak, Wiktoria UKS HETMAN Puszcza Mariańska 1159N:167
16165IVTytoń, KacperUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1159N:25
16166IVStadnik, Daniel SP nr 11 Suwałki 1159N:15
16167IIISeliga, IzabellaS P wWalerianach1159N:217
16168IVNowicki, ŁukaszKraków 1159N:24
16169IVGurgul, Patrycja1159N:13
16170IIStobiecki, KrzysztofUKS Trzydziestka Olsztyn1159N:11
16171VSzpakiewicz, Maciej 1159N:6
16172VWtorek, Karol LUKKS Kielce1159N:9
16173VWierciński, Antoni UKS Korona Gdańsk1159N:8
16174VSiatka, Emilian Ognisko TKKF w Dobczycach 1159N:4
16175IVKaniuk, Julia STMGK Strzelce Krajeńskie1159N:7
16176IVChodkiewicz, Adrian Orzeł Bierzwnik1158N:17
16177VSobczak, MateuszMKSz Rybnik 1158N:17
16178VJuszyński, KacperRybnik1158N:8
16179IVDrabik, Aneta Szkoła Podstawowa Nr 12 Chorzów 1158N:12
16180VLewandowski, Jędrzej 1158N:7
16181IIIKocięba, Bartosz Gimnazjum nr 2 w Działdowie1158N:34
16182IVBaszak, KonradSzkoła Podstawowa nr 7 1158N:52
16183VGościniarek, KacperUKS Caissa Warszawa 1158N:7
16184VWierciński, Gerard 1158N:9
16185VMalik, Szymon SP-11158N:7
16186VKuźniar, Piotr 1158N:8
16187VZieliński, Miłosz SP 12 Otwock1158N:8
16188VMiszczak, Jakub UKS Caissa Warszawa 1158N:5
16189IVLach, Krzysztof Akademia Szachowa Gliwice 1158N:24
16190IVCytryniak, KarolMKSz Rybnik 1158N:85
16191IVZąbek, Michał UKS Caissa Warszawa 1158N:31
16192VMagiera, Piotr1158N:4
16193IIISobelga, Aleksander Kraków - parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jez1158N:64
16194IVRuss, Jakub Świekatowo 1158N:10
16195VBochniak, Magdalena 1158N:6
16196VZiębowicz, Piotr Czesławice 1158N:7
16197VPlaza, Maciej Tychy STO 1158N:4
16198IIIDorynek, Adam KSz Wieża Śmigiel 1158N:23
16199IVKazubski, Stanisław1158N:6
16200VRosa, KrystianGLKS Goniec Żarów 1158N:6
16201IIIKaryś, Jakub SP nr 32 Kielce 1158N:97
16202VSzczotka, Bruno SP 5 Białystok 1158N:7
16203VSumera, PatrykUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1158N:5
16204IIIKrzaczkowska, AnnaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1158N:44
16205IVZabłocki, Adrian ASU Sokółka 1158N:15
16206VSadłowski, Jakub SP Bakałarzewo 1158N:6
16207VMazurek, Alan MDK Radom 1158N:6
16208IIIKuczewski, KamilUKS SP 321 Warszawa - Bemowo1158N:100
16209IVSułkowski, PawełUKS ÓSEMKA Chojnice1158N:7
16210VTetzlaff, Emanuel SpCKiB Brusy1158N:7
16211IVSawicki, Szymon SP Nr2 im. Jana Pawła II w Węgrowie 1158N:7
16212IVApolinarska, AgataUKS ZSO Włoszakowice 1158N:13
16213VKubisz, Mateusz Ligota1158N:7
16214IIKwapisz, PiotrUKS przy SP 8 Chrzanów 1158N:51
16215IVBredla, Mateusz KSz Sulechów 1158N:6
16216IVKrynicki, Filip KSz. Hańcza Suwałki 1158N:6
16217VBardziłowski, Igor UKS Caissa Warszawa 1158N:7
16218Juźko, Józefa Cross Jastrzębie 1158N:7
16219VBiałopiotrowicz, Michał Orneta1158N:6
16220VŁabędzki, FranciszekMUKS MDK Śródmieście Wrocław1158N:11
16221VZgorzyński, TymonMUKS MDK Śródmieście Wrocław1158N:10
16222VKalemba, PioMUKS MDK Śródmieście Wrocław1157N:7
16223VRosińska, PaulinaWyszków1157N:18
16224IVHubert, AleksandraLKS Chrobry Gniezno 1157N:28
16225VRozumek, PiotrASSz Lipno Stęszew 1157N:31
16226VBrandys, OskarKKSz Kraków1157N:8
16227VKorecki, JakubPrSP 6 Białystok 1157N:9
16228IIIMiarecka, Natalia MGLKS Parnas Oława 1157N:33
16229IVJaniec, GrzegorzPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1157N:7
16230VUrbański, Filip1157N:8
16231IVLutostański, Karol SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1157N:123
16232VMagiera, JakubRudnik1157N:9
16233IIIZawadzka, JulitaUKS GONIEC Staniątki 1157N:95
16234IIIWiszniewska, IgaSSP 3 BTO 1157N:57
16235VDółkowski, Rafał 1157N:6
16236IVNowak, Janina Hetman Łuków1157N:20
16237IIIKasperek, Michał UKS przy SP 8 Chrzanów 1157N:84
16238VJendyczek, OskarUKS SP1 Jedynka Tychy 1157N:9
16239VBukowski, Jakub Gimnazjum Dębica 1157N:10
16240IVDyszak, Marek UKS 21 Podlesie 1157N:32
16241VŚwietlik, Aleksy TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1157N:4
16242VGreinke, Marceli1157N:12
16243IIIMajchrzak, Aleksander Gąbin - parafia pw. św. Mikołaja 1157N:47
16244Podolak, Paweł Toruń1157N:9
16245VWoźniak, Mateusz 1157N:38
16246VWróblewski, DominikGórno1157N:18
16247II+Fic, Joanna LKS Parnas Stara Wieś1157N:28
16248IVŁotoczko, Witold MUKS MDK Śródmieście Wrocław1157N:39
16249VWais, Kamil PiętnastkaKrosno 1157N:11
16250VCiszak, DamianLKS Chrobry Gniezno 1157N:6
16251Mendruń, TomaszSzewce1157N:7
16252VŁuszczak, BartoszCzernikowo1157N:11
16253IVPabis, MateuszKMKSzach Victoria Komplexbud1157N:20
16254VKrzywania, JakubASSz Lipno Stęszew 1157N:4
16255VSzuba, Jakub1157N:5
16256IIIKrych, DominikUKS Smecz Konin 1156N:23
16257VKafar, KordianSP-38 Bydgoszcz II klasa1156N:8
16258IVSachajko, AleksandraUMKS Na Pięterku Poznań 1156N:23
16259IIIUchman, GabrielaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1156N:8
16260IVKlocek, Piotr Stowarzyszenie Nasz Rymanów1156N:29
16261IVCompała, Tytus UKS Caissa Warszawa 1156N:32
16262IVZaradny, OskarOTSz Ostrów Wielkopolski 1156N:14
16263IIIBrzezińska, JuliaSG 81156N:104
16264IVFirch, Paweł UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1156N:13
16265IIIDymarski, Nikodem UKS SP3 w Bogatyni1156N:54
16266VMamcarz, Paweł MDK Radom 1156N:4
16267IVPogorzelski, Aleksander 1156N:32
16268IVKowal, Kacper 1156N:20
16269Adamiec, JarosławMKS AGROS Chełm1156N:7
16270VKłys, JakubSzkoła Podstawowa Nr 13 Chorzów 1156N:6
16271IVMacura, Krzysztof SSz Olimpia Goleszów 1156N:25
16272IVTarka, Wojciech UKS Czternastka Warszawa1156N:46
16273IVRuszkiewicz, MateuszMUKS MDK Śródmieście Wrocław1156N:27
16274IVProstak, JakubKLIM UKSz Gambit Starachowice 1156N:30
16275IVDziuba, Michał Akademia PRIMUS Pruszcz Gdański1156N:9
16276IIIAdamala, Wojciech KS LogIN Skierniewice 1156N:59
16277IVJanowska, AnnaUKS Lider Siercza 1156N:6
16278IVNiewiadomski, Bartosz SP nr 2 Olsztyn 1156N:20
16279IVMielniczuk, Michał TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1156N:13
16280IVSłoniowski, Wojciech KLIM UKSz Gambit Starachowice 1156N:5
16281Gadkowski, PiotrOlsztyn 1156N:4
16282IVMazela, Artur UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1155N:9
16283Wojciechowski, MichałWarszawa1155N:6
16284IIIDrela, Monika AKS Mikołów 1155N:72
16285IIIŚnieżek, Nikola JKSz-W Jarocin1155N:35
16286VPaszewski, Tomasz UKS Hetman Częstochowa 1155N:6
16287IVDrzewoska, JuliaKatolickie Gimnazjum Żary1155N:21
16288VKopeć, AdrianLUKS Tempo Ożarów 1155N:5
16289VWoszkiel, MikołajKU AZS UW w Warszawie 1155N:13
16290IVGębala, Borys1155N:21
16291IVBrzenczka, DawidKSz Silesia Racibórz 1155N:88
16292VTęczar, Jakub1155N:9
16293IVWolniczak, NikodemUKS ZSO Włoszakowice 1155N:34
16294IIIKuska, MartynaMKS Rokita Brzeg Dolny1155N:73
16295IIIKlimuk, Gracjan 1155N:26
16296IVKochan, HubertTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1155N:29
16297VKała, MichałCAISSA PION Zielona Góra 1155N:11
16298VPiłat, MaciejLUKKS Miedziana Góra 1155N:17
16299IVStefanek, Michał PN 2 Białystok 1155N:22
16300IIIWieczorek, Maja KSz Polonia Wrocław1155N:91
16301IVŻyciński, Jan ChTS Chorzów 1155N:34
16302Kowalczyk, Paweł Nadleśnictwo Zagnańsk 1155N:6
16303IIIGóral, Bartosz NASZACH Nowy Tomyśl1155N:28
16304IIINakaziuk, AleksanderSP 3 Międzyrzec Podlaski 1155N:15
16305VĆwiek, Dominik Wrocław1155N:5
16306IVKlimiuk, KamilMLKS Ostródzianka Ostróda 1155N:3
16307VKośmicki, PrzemysławUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1154N:9
16308VPodpłoński, Oskar KSZ SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny1154N:5
16309VRybak, JacekPiastów1154N:7
16310IVKasperski, Grzegorz Oddz. G nr 365 im. W. ZawadzkiegoW-wa Tarchomin 1154N:7
16311IIPańczuk, Bolesław Tęcza Poznań1154N:80
16312VRataj, Jędrzej KS 64 Zielona Góra 1154N:12
16313VIwicki, AleksanderUKS Korona Gdańsk1154N:17
16314VŚcibisz, Mikołaj1154N:9
16315VMickielewicz, AleksanderUKSz Hetman Warszawa1154N:7
16316VKęcki-Iwan, MieszkoUKS Caissa Warszawa 1154N:7
16317VKossmann, Norbert SP 6 dr.4 1154N:3
16318IVMaciuszek, JarosławKSz Jelonka Jelenia Góra 1154N:38
16319IIISztwiertnia, Patrycja Zespół Szkolno Przedszkolny nr 29 w Rybniku Golejowie 1154N:33
16320IVWeroński, Sebastian1154N:20
16321IIIWalicka, PaulinaSP Bakałarzewo 1154N:39
16322IVGąsior, JuliaSP 2 Sędziszów Małopolski1154N:13
16323IVSoboń, AdamTrzciana - parafia pw. Wniebowzięcia NMP 1154N:4
16324IIIŚwietlik, WandaKSz Polonia Warszawa1154N:32
16325VSosnowski, KajetanMogilany1154N:6
16326VPeterson, Piotr 1154N:9
16327IIIDaniszewski, Rafał UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.1154N:41
16328IIITracz, KrzysztofOgnisko TKKF w Dobczycach 1154N:16
16329IIIKaczmarzyk, MaciejGLKS Goniec Żarów 1154N:7
16330VMoczulski, Jan1154N:9
16331VWojtowicz, KajetanMDK Fabryczna Polonia Wrocław1154N:6
16332IVObara, Krystian SP im. Kazimierza Odnowiciela w Pobiedziskach 1153N:49
16333IVProć, Marcin 1153N:44
16334IIIPrzyborowska, MonikaLO Grajewo1153N:24
16335IVKaczmarek, ZofiaMTSz Mińsk Mazowiecki1153N:21
16336IVCieślak, Oliwia1153N:8
16337IVWojda, Dawid1153N:20
16338VStopyra, Maciej SUKS Śląsk Zabrze 1153N:6
16339VMaćkowiak, SzymonSzkoła Podstawowa nr 2 w Rybniku 1153N:7
16340VGodlewski, KamilSP 4 Łomża1153N:8
16341IVKurachowski, FilipMDK Fabryczna Polonia Wrocław1153N:22
16342IVNiedziela, Szymon Caissa Pion Zielona Góra1153N:6
16343VGrodecki, Maciej1153N:8
16344VJaworski, Dominik Rodzina Jaworski1153N:9
16345IVThompson, Krzysztof UKS Caissa Warszawa 1153N:4
16346VKolanowski, Piotr Ostróda1153N:13
16347IIIKończyło, Natalia TKKF Rzemyk Gdynia1153N:18
16348VBruce, Robert Wołomin1153N:9
16349IVWoźniak, WiktorZabrze1153N:7
16350VSzewc, Jakub1153N:9
16351IIICierniak, KajaMKSz Rybnik 1153N:44
16352VGunia, Kacper UKS Spartakus Kolbuszowa1153N:8
16353VWasiak, Michał KSz Jelonka Jelenia Góra 1153N:10
16354IIIOpałka, MartaUKS GEKON NYSA1153N:65
16355IVSobik, Paweł MKSz Rybnik 1153N:7
16356VKot, Patryk MDK Białystok1153N:7
16357VMaćkiewicz, FilipSP w Tuszewie 1153N:6
16358VPalacz, Dominik Serock1153N:7
16359VPiecyk, MikołajMszana Dolna1153N:4
16360IVŚwinder, PatrykUKS G4 Tarnowskie Góry 1152N:75
16361IIIRajczyk, Mikołaj LKS Polonia Poraj 1152N:46
16362IIIPałyga, Robert UKS Caissa Warszawa 1152N:117
16363VEmerling, Krzysztof 1152N:7
16364VKlin, TomaszMUKS MDK Śródmieście Wrocław1152N:14
16365VCzyż, BartłomiejKS Mechanik Stargard Szczeciński 1152N:5
16366IIIKaczkowski, Jarosław 1152N:113
16367IVSzymański, KacperMDK Białystok1152N:48
16368IVGrzymkowski, Paweł SP108 1152N:19
16369VPszczoła, Maciej TS Wisła Kraków 1152N:6
16370VOlszewski, SebastianMKS Wicher Zbąszyń1152N:6
16371VWróblewski, KamilULKS Skoczki Słopanowo 1152N:13
16372VŚwięcicki, Jędrzej UKS Caissa Warszawa 1152N:22
16373IVGąska, FranciszekUKS TSz Zieloni Zielonka1152N:14
16374IVMikrut, Jakub MUKS MDK Śródmieście Wrocław1152N:16
16375VDmochowski, ErykSP 4 Łomża1152N:7
16376VKotkowiak, Nathan CAISSA PION Zielona Góra 1152N:5
16377VKroll, JanKS KORONA Zakrzewo1152N:16
16378VGaur, KacperSP Włoszakowice1152N:4
16379VOleksiński, Adrian MUKS Fidei Węgrów 1152N:4
16380IIIRodziewicz-Bielewicz, KubaUKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1152N:58
16381IVGrabowiecki, BartłomiejNiepubliczne Gimnazjum Lubsko 1152N:17
16382VDul, KamilSP 11 Mielec1152N:5
16383IVPindakiewicz, AdriannaUKS Czternastka Warszawa1152N:13
16384Gunia, Wojciech UKS Spartakus II Kolbuszowa 1152N:8
16385IIIHerezy, NikolaSSz Olimpia Goleszów 1152N:9
16386VAdamus, MikołajCKiS Skawina1152N:3
16387VKotula, TomaszMDK Bialystok 1152N:6
16388VGórniak, KacperUKS Kościelec1151N:6
16389IIIBłocińska, MagdalenaBKS Chemik Bydgoszcz1151N:156
16390IVŚliwa, Piotr UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1151N:6
16391IVMoksik, PatrycjaGimnazjum Sportowe Nr 1 w Rybniku 1151N:16
16392IVDobrowolski, BartłomiejStegny Wyszogród 1151N:13
16393IVGarcia-Guerrero, Luis 1151N:36
16394VKlimczuk, Dawid Chełm1151N:4
16395IVLala, TomaszMKSz Rybnik 1151N:73
16396IIIKamiński, Hubert SP 45 Białystok1151N:93
16397IIIDaniek-Salawa, JadwigaBrzączowice1151N:20
16398IVHuk, Alicja ARKAMA Świat Szachów1151N:6
16399VŚnieg, Michał MKS MOS Wieliczka 1151N:7
16400IVLewandowski, BartoszUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1151N:40
16401VWalczak, Grzegorz Staromieście 1151N:8
16402IIITrzaskowski, MarekSP 2 Olsztyn1151N:128
16403VMoździerz, Jakub UKS GONIEC Staniątki 1151N:7
16404IIIKoźluk, Emilia 1151N:45
16405IIIWnukowski, PiotrMKSz DIAGONALIA Imielin 1151N:17
16406IVAugustyniak, Szymon KSz GAMBIT MDK Świdnica1151N:43
16407VSzachniuk, JerzyRaszyn Poznań1151N:8
16408Chodorski, Robert Żary 1151N:9
16409IVSzatanik, Jakub KSz Polonia Wrocław1151N:64
16410IVTrzeciak, AdamSP S.Sternik Warszawa Wawer 1151N:43
16411VDzida, Wiktor SZKÓŁKA SZACHOWA f7 - Pszczyna1151N:6
16412IVLach, BeniaminUKS BASZTA Wodzisław Śląski1151N:87
16413VJustyniarski, MikołajSandomierz1151N:7
16414Florek, MarcinWOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA Warszawa 1151N:7
16415Mysiukiewicz, KacperSP Jeleniewo1151N:7
16416VGąsior, Damian SP2 Sędziszów Małopolski 1151N:13
16417IIIZielińska, Laura Łódź 1151N:33
16418IIIJemioła, JeremiRzKSz Rzeszów1151N:18
16419Borysewicz, Michał PZS Trzebnica 1151N:7
16420IVJeziorska, Emilia KTS Kalisz1151N:27
16421IVBiałas, PiotrKS Unia Bieruń Stary 1151N:20
16422Kowalczyk, Paweł Radom 1151N:6
16423IVPotoczek, MonikaMDK Śródmieście Wrocław 1150N:9
16424IIIPietryga, PatrycjaKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1150N:128
16425VRapior, Piotr SP-06 Dr. 1 1150N:9
16426VRusin, MichałLKS Lotos Jabłonna 1150N:5
16427VOsipacz, Adrian 1150N:12
16428IVSkolimowski, Robert SRSDiM Węgrów 1150N:12
16429IVHawryło, Kamil UKS Orlik Rudnik n/Sanem1150N:18
16430IVSzczurek, KonradMOSiR Dukla 1150N:31
16431IVMielko, Krzysztof KU AZS UW w Warszawie 1150N:13
16432IIIKowalkowski, KarolDziałdowo1150N:55
16433VSzołajski, Antoni1150N:6
16434VKasperowicz, Szymon KS 64 Zielona Góra 1150N:8
16435VSujewicz, Szymon1150N:6
16436IVKubicza, ZofiaKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1150N:6
16437VLech, Gabriela1150N:5
16438IIIKijko, JuliaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1150N:57
16439IVKogut, MichałSKS ORLIK Brzeg 1150N:17
16440IVCiuchno, MagdalenaLUKSz Orient Sokółka1150N:8
16441IVPałka, SzymonRzezawa - parafia Trójcy Przenajświętszej i 1150N:35
16442IIICzerwonka, JanUKS Gambit Toruń 1150N:28
16443VKowalski, StanisławWarszawa1150N:6
16444IVDziurzyński, GrzegorzSP 123 Kraków1150N:13
16445VSadowski, Jan CKR SSz Grójec 1149N:20
16446Janik, Mateusz1149N:14
16447VGarske, Wiktor1149N:7
16448IIIHanulok, PiotrKŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice 1149N:177
16449VSobczak, GabrielKTSz-W Kalisz 1149N:8
16450VSołomianko, Szymon SP 32 Białystok1149N:7
16451IIIJamrugiewicz, WeronikaUKS SP 1 Brzozów 1149N:57
16452IVOjrzyński, Marceli UKS TSz Zieloni Zielonka1149N:34
16453VElantkowski, Jan1149N:12
16454IIMajchrzak, Przemysław1149N:25
16455IVBańka, Radosław NOK Nakło1149N:65
16456IVŻurowski, Antoni Józefów 1149N:35
16457IIIMichaluk, Agata Luks Lubartów1149N:29
16458IVKołnierzak, Antoni KU AZS UW w Warszawie 1149N:27
16459IVMilewska, PatrycjaWKS KOPERNIK1149N:32
16460IVWróbel, KarolKKSz Kraków1149N:39
16461IIIJasiński, Aleksander UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1149N:80
16462IIIOchalik, Adrian KGL Szarotka Wadowice Górne1149N:51
16463IVCylke, MichałKartuzy 1149N:62
16464VZaremba, MichałKSz Maraton Łomża 1149N:9
16465VMyśliwiec, Bartłomiej SP Przebieczany 1149N:5
16466IIIKuczyński, MarcelUKS Caissa Warszawa 1149N:47
16467VImieliński, KrzysztofWrocław1149N:6
16468IVSkarzyński, Nataniel 1149N:27
16469VLis, Adam 1149N:7
16470VMaterlak, Jakub MUKS MDK Śródmieście Wrocław1149N:3
16471IVNowel, KarolSP Stary Folwark1149N:13
16472VKotwica, GabrielMDK Świebodzice1149N:7
16473VKrupa, JakubULKS Lipinki1149N:7
16474IVMagnuszewski, Łukasz MUKS MDK Śródmieście Wrocław1148N:20
16475IIIFrydko, Andrzej Szkoła Podstawowa nr 22 w Chorzowie1148N:40
16476IIKrupecka-Czarkowska, Danuta Bydgoszcz 1148N:230
16477VWrażeń, Jakub KSz SDK-Lotnik Mielec 1148N:7
16478VPiętowski, Michał 1148N:16
16479VGorczyca, SzymonGliwice 1148N:6
16480VKlecowka, Klemens 1148N:5
16481IIIKonopka, Weronika KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1148N:53
16482IIINaworska, Agata M-GOK Gambit Ślesin1148N:76
16483IVKrępa, Łukasz SP-1 Zielona Góra1148N:34
16484IVHebda, PiotrKSz Jelonka Jelenia Góra 1148N:37
16485IVReluga, Jakub Biała Podlaska 1148N:15
16486IVZiółkowska, Justyna KS LAURA Chylice1148N:31
16487IVKwaśniewski, FranciszekTKKF PROMYK Ciechanów1148N:41
16488VBednarczyk, Radosław AKS Mikołów 1148N:7
16489IIIPoskrobko, JakubBiałystok1148N:23
16490IIIUrbanik, OliwierSZKOŁA PODSTAWOWA NR2 KRZESZOWICE1148N:19
16491IVPiwko, Aleksander KS 64 Zielona Góra 1148N:35
16492VNowak, BartoszKLIM UKSz Gambit Starachowice 1148N:9
16493IVWawryk, GrzegorzAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1148N:40
16494IVGrot, Bartosz KSz Polonia Wrocław1148N:27
16495VElsner, Bartosz Szkoła Podstawowa w Poświętnem, klasa "0"1148N:4
16496VStocki, Karol SP 11 Białystok1148N:9
16497IVJokiel, Wiktor1148N:12
16498IVGołub, PatrykSzkoła Podstawowa nr 4 w Pyskowicach 1148N:31
16499Staroń, Szymon Kryniczno 1148N:7
16500IVMichalak, LeonUKS TSz Zieloni Zielonka1148N:37
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)