ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20382)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (25007);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (34984)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (266);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13829)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12537);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
17501VKaleta, Jan Hetman Ostrowiec Św.1089N:9
17502VGibka, Aleksandra 1088N:3
17503VPrzybyszewska, Sandra M-G LZS Szubin1088N:2
17504IVTafelska, MonikaBydgoszcz 1088N:37
17505IIISobeczko, WeronikaMKSz Rybnik 1088N:16
17506IVRadecka, Karolina UKS Astra Leśniowice 1088N:11
17507IVGrzegory, Kosma 1088N:7
17508VGajek, AgnieszkaŁazany 1088N:3
17509VBladocha, Daria MKSz Rybnik 1088N:11
17510IIITittor, WeronikaLKS STRAŻAK Zabrzeg1088N:54
17511IVBartoń, Weronika TMS Roszada Gliwice 1088N:44
17512VAntos, Karolina SP nr 11 w Nowym Targu1088N:5
17513IVNoga, Sebastian UKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1088N:15
17514VSzumowski, Adam PG Szepietowo 1088N:6
17515VPłacheta, JakubUKS Hetman Puszcza Mariańska 1088N:16
17516VHałas, JonaszKS KORONA Zakrzewo1088N:13
17517VSzewc, Jonasz Brzeg Dolny 1088N:25
17518VŚliwa, Barbara Team Warzyce1088N:5
17519VDanek, Wiktoria GKS Szach-Mat Wiśniowa 1088N:5
17520VRadziszewska, PolaUKS Czternastka Warszawa1088N:2
17521VBeta, Jan UKS Pijarski KS 1088N:22
17522VZdańkowski, KarolDąbrowa Górnicza1088N:7
17523VMagnowska, Kamila MUKS MDK Śródmieście Wrocław1087N:12
17524IIIDominik, NataliaŻarów 1087N:61
17525IVDyblik, MikołajKS AZS Politechnika Wrocław1087N:36
17526IIIUllrich, AgataUMKS Na Pięterku Poznań 1087N:33
17527IVKarpiejczyk, Stanisław UKS Caissa Warszawa 1087N:66
17528IVBojarski, EliaszLKSz Lublin 1087N:7
17529IVKimak, Szymon Prywatne Gimnazjum i Liceum im. K. Jadwigi lublin 1087N:22
17530IVTrojan, Dominik RzKSz Rzeszów1087N:92
17531VKonieczny, Monika Zabrze1087N:1
17532VŚnieżek, Maciej 1087N:7
17533IIISeliga, IzabellaUKS Hetman Puszcza Mariańska 1087N:210
17534VEtter, JanSzkoła Szachowa Gambit Toruń1087N:7
17535VSzuster, Emil KSz Wieża Śmigiel 1087N:11
17536VJackiewicz, Martyna SP Bakałarzewo 1087N:5
17537VBosek, EwaKSN Łuczniczka Bydgoszcz 1087N:6
17538Piotrowski, Piotr UKS Skoczek / SP 11087N:6
17539VLelujko, Marcin UKS Skoczek Elbląg 1087N:6
17540VWowk, AlicjaKSz Jelonka Jelenia Góra 1087N:5
17541Skulski, Bartosz1086N:6
17542Nowak, JakubTarnowskie Góry1086N:8
17543IVMyszk, Paulina1086N:3
17544VBlacha, PawełKKSz Kraków1086N:13
17545IVŁepek, Ładysława PKS Leśny Bydgoszcz1086N:21
17546VPetrovska, Kalisa MDK Białystok1086N:3
17547IVKonderski, MateuszUKS Caissa Warszawa 1086N:29
17548IVKurnicka, Agnieszka SP ŚMŚR Białystok1086N:36
17549IVSuch, Franciszek1086N:18
17550IVKrawczyk, Mateusz UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1086N:27
17551VCzajkowska, Julia Szydłowiec 1086N:6
17552Rynkiewicz, MajaLKS Polonia Poraj 1086N:3
17553VNejman, Martyna KLS Piechowice1086N:3
17554IVTomczak, BartoszKSz GAMBIT MDK Świdnica1085N:55
17555IVSławińska, NataliaMUKS MDK Fabryczna Wrocław 1085N:24
17556VSzczotka, Sonia PM Stokrotka Gliwice1085N:1
17557VRadzki, KonradUKS TSz Zieloni Zielonka1085N:8
17558Gumiński, Zbigniew 1085N:3
17559IVGiza, WojciechOWR Andrychów1085N:41
17560IIIŚlusarczyk, Robert 1085N:14
17561IIStefaniak, BożenaKS Roszada Żory1085N:44
17562IVWitkowski, Wiktor MDK Chorzów1085N:41
17563IVZygmunt, Weronika UKS Orlik Rudnik n/Sanem1085N:27
17564VKajmowicz, Kacper Victoria Łowczów1085N:5
17565IVGłuchan, KarolinaUKS SP3 w Bogatyni1085N:21
17566IVHrymowicz, Hubert UKS Trzydziestka Olsztyn1085N:57
17567IVTorój, JeremiUKS GONIEC Staniątki 1085N:15
17568IVMajewski, Sebastian Uzdowo1085N:45
17569VPiwińska, Gabriela 1085N:6
17570VSewastianowicz, Marek SP Krynki 1085N:17
17571VJanek, ZofiaBogatynia 1085N:3
17572VWróblewska, JuliaSP Bakałarzewo 1085N:13
17573IVSzczyra, Szymon KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1084N:106
17574VSznajder, Roy Szkoła Podstawowa Nr 23 w Rudzie Śląskiej1084N:21
17575IIIZawisza, IzabelaSP Nr 3 Krosno1084N:18
17576VSkrzypiec, AgataRybnik1084N:8
17577VGabryszewski, Miłosz WKS KOPERNIK1084N:14
17578IVSzychulec, Martyna1084N:17
17579Szablanowski, AdamSP 9 Łomża1084N:8
17580Zalewski, MaciejKU AZS UW w Warszawie 1084N:7
17581Gaj, Patrycja 1084N:9
17582IVKidoń, Natalia PSSz Pszczyna 1084N:25
17583VTarnawska, Kamila 1084N:7
17584VJeleń, Katarzyna Głogów1084N:6
17585IVWolski, ErnestUKS Pijarski KS 1084N:26
17586Pacholczyk, Karol ZSL Zagnańśk1084N:4
17587IVRaba, PatrycjaTSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice1084N:7
17588IIIKotarska, JaninaŁomża 1083N:178
17589Kondrat, PiotrMUKS MDK Śródmieście Wrocław1083N:5
17590IVŁojewski, PiotrUKS Kościelec1083N:28
17591VStyrc, Kacper 1083N:9
17592IIISzczykowski, Józef 1083N:30
17593VŻygadło, MaksymilianGOSiR Siechnice 1083N:16
17594IVPióro, Michał II LO im. Piotra Firleja w Lubartowie 1083N:6
17595VMiklewska, Anna PSSz Pszczyna 1083N:4
17596IVPogoda, Łukasz ChTS Chorzów 1083N:63
17597IVBrudnowski, Błażej1083N:14
17598VŻadkiewicz, Adam LKS Strażak Zabrzeg1083N:26
17599Kwasek-Pawlik, Anna 1083N:6
17600IVBień, Weronika GKSz Hetman Pilzno1083N:6
17601VLis, Antoni UKS Jedynka Bełchatów 1083N:38
17602IVZalisz, Radosław UKS ZSO Włoszakowice 1083N:26
17603IVKoneszko, MaciejKSz. Hańcza Suwałki 1083N:40
17604Kużelewski, Andrzej1083N:7
17605IVDziża, Natalia UKS Goniec Staniątki 1083N:19
17606VSikorski, SzymonM-GOK GAMBIT Ślesin1083N:17
17607VKaliciak, TomaszUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1083N:12
17608IVNużka, Andrzej 1082N:21
17609VMartyniak, JakubRybnik1082N:5
17610IVGóźdź, KorneliaII LO im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie 1082N:11
17611IVStachoń, Małgorzata UKS SP1 Jedynka Tychy 1082N:16
17612VOleniak, MartynaWłodawa1082N:7
17613Jankowski, PiotrWłodawa1082N:7
17614IVMiron, IgaLUKSz Orient Sokółka1082N:41
17615IVKrawczyk, IgorUKS Skoczek Kopanica1082N:45
17616IVJackowski, ŁukaszMDK Białystok1082N:54
17617IVFornalik, WittSzkoła Szachowa Gambit Toruń1082N:14
17618IVGładysz, Piotr UKS SP 1 Brzozów 1082N:40
17619IVCikoto, MajaWKSz HETMAN Wałbrzych1082N:8
17620IVPotyra, Jan MKSz Rybnik 1082N:46
17621VWłodarkiewicz, Kamil KSz ORŁY Pleszew 1082N:9
17622IVKaznocha, Maria MKSz Rybnik 1082N:6
17623IVMusiaka, Kacper SP 43 Białystok1082N:16
17624VŻmijewska, Katarzyna Gimnazjum w Samborowie1082N:4
17625IVLetko, Maciej UKS Trzydziestka Olsztyn1082N:35
17626IVGórska, MarcelinaSTMGK Strzelce Krajeńskie1082N:23
17627VRugała, Arleta N.A.SZACH Nowy Tomyśl1082N:6
17628IVKulesza, BartoszSP 45 Białystok1082N:22
17629IVZabuga, Mariusz Zabrze1081N:38
17630VKleszka, Joanna MKS Wicher Zbąszyń1081N:8
17631VGurzyński, Marcel1081N:13
17632VSzymczyk, Julia Rudnik nad Sanem- PSP nr 21081N:15
17633IVGromek, Karol SRSDiM Węgrów 1081N:33
17634IVPłaskociński, Jakub Łomża 1081N:9
17635IVRacinowski, AdamWKS FLOTA Gdynia1081N:93
17636IVJanik, Natalia1081N:6
17637Szutka, Norbert Balice1081N:7
17638IVJęczmionka, Weronika UKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1081N:16
17639IVKyi, Wiktor UKS G4 Tarnowskie Góry 1081N:38
17640VZięba, Jolanta KSz SDK-Lotnik Mielec 1081N:5
17641VNowara, Filip MKSz DIAGONALIA Imielin 1081N:15
17642VMarzec, WiktoriaOKKFSiT Cross Opole 1080N:17
17643Elbert, Przemysław LZS Goniec Kluczbork1080N:2
17644IVWójcik, Joanna KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1080N:40
17645VHanrahan, David LO 1 Brzeg1080N:19
17646Nowak, MichałWarszawa1080N:6
17647IIIMajewska, KarolinaRUKS Korona-Rawbud Rawicz 1080N:114
17648VFurman, AleksandraUKS Korona Gdańsk1080N:7
17649IVBąk, AleksanderUKS TSz Zieloni Zielonka1080N:97
17650IIIKaźmierska, MartynaKSz ORŁY Pleszew 1080N:45
17651IVWalkowiak, Stanisław AZS Poznań 1080N:76
17652IVStępiński, Paweł Turystyczna 1080N:19
17653IVŁozowska, Gabriela SP nr 10 Suwałki 1080N:2
17654VMajczyna, Bartosz Szkoła Podstawowa nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim1080N:9
17655VMasternak, KamilGimnazjum nr 2 Opatów1080N:14
17656IVBasiak, Martyna RDK Drabinianka 1080N:30
17657IVPiaścik, Zuzanna UKS Żak Łomża1080N:43
17658Paszkowski, MaciejBiałystok1080N:7
17659VKlik, SzymonWołomin1080N:8
17660VSzymańska, WiktoriaMDK Radom 1080N:6
17661VSmoła, Filip UKS przy SP 8 Chrzanów 1080N:24
17662IVWronka, Krzysztof SP 54 Kraków 1080N:18
17663IVParadysz, Karol KKSz Urania Krosno1080N:28
17664IIIMoniuszko, Aleksandra SP 26 Białystok1080N:56
17665VRuciński, Łukasz1080N:5
17666VKujawski, Kamil ZSP Szewce1080N:7
17667IVKaczan, AnnaSSP 3 BTO Białystok1080N:8
17668VKoperstyńska, Inka KS AZS Wratislavia1080N:7
17669VBorucka, Aniela PKS MAT Białołęka1080N:7
17670IVLech, Agata MUKS MDK Fabryczna Wrocław 1079N:35
17671IVBajon, MartynaSP Włoszakowice II 1079N:10
17672VSzulik, Dawid SP-34 1079N:29
17673VCzekańska, GabrielaKrośnieńska Akademia Szachowa II1079N:4
17674Pajdzik, SławomirGimnazjum 2 Mszana D. 1079N:6
17675VGrabowska, Oliwia Szkółka Szachowa/MUKS Stoczek 45 Białystok 1079N:17
17676IVKusa, Magdalena UKS Astra Leśniowice 1079N:7
17677VKuczuk, WiktorBiałystok1079N:7
17678IVZacharzewska, AlicjaUKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1079N:41
17679IVGabryelewicz, MajaTMS Roszada Gliwice 1079N:20
17680IVSoszyńska, Magdalena 1079N:18
17681IVŁachacz, WitoldM-GOK GAMBIT Ślesin1079N:58
17682IVSchabek, Oliwia AKS Mikołów 1079N:45
17683IVCzarnota, WojciechKS HETMAN Marklowice1079N:49
17684IIIWolski, Jarosław UKS CENTRUM TCZEW 1079N:21
17685VGwiazdowska, Lena SP nr 11 Suwałki 1079N:7
17686VSobierajska, Helena 1078N:2
17687IVMazgaj, Dominik SP 8 Chrzanów1078N:83
17688Klimentova, AnnaWoroneż1078N:9
17689VKowalska, Zuzanna KS GRYF Kietrz1078N:6
17690VSobies, TeresaUKS Zadrna Kamienna Góra 1078N:13
17691IVWaloszek, KarinaUKS Kościelec1078N:43
17692IVSobkowiak, Sergiusz ChTS Chorzów 1078N:80
17693VWalentynowicz, ŁukaszAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1078N:27
17694IVWereszczyński, MaciejKS "Hetman" Krynka1078N:22
17695IVChlasta, Joanna KSz ORŁY Pleszew 1078N:19
17696Lewandowski, BartoszBydgoszcz 1078N:7
17697VŁysek, Piotr SP Kryniczno1078N:7
17698IVCzyrkun, Bianka KLIM UKSz Gambit Starachowice 1078N:6
17699IVGrzesiak, Magdalena UKS Szachylice Chylice1077N:30
17700IVGłowiak, Dawid SP nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach1077N:32
17701IIILubiszewska, Inga UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1077N:61
17702VChałubek, JakubOsielsko1077N:7
17703VLewicki, Igor Bydgoszcz 1077N:9
17704VSułkowska, KarolinaZSS nr3 Limanowa1077N:3
17705IVGruba, PiotrUKS Caissa Warszawa 1077N:75
17706IVWasiluk, ArminMDK Białystok1077N:20
17707IVTwardoń, WojciechAkademia Szachowa Gliwice 1077N:56
17708IIIGórska, Maja UKS Korona Gdańsk1077N:84
17709VCzeremcha, Franciszek SSP 1 STO Białystok1077N:6
17710VPilzak, HonorataWieniawa Lesznno1077N:5
17711IVSołdaczuk, Jakub UKS Caissa Warszawa 1077N:42
17712VŁukaszewska, Paulina MKS Wicher Zbaszyń 1077N:9
17713IVPryzmont, Sebastian ASU Sokółka 1077N:112
17714IVGruszczyńska, Antonina OTSz Ostrów Wielkopolski 1077N:3
17715VSzulc, Tomasz Szczecin1077N:7
17716VPacholska, Oliwia KS GOK Dwie Wieże Brzeźno 1077N:7
17717IIIBagińska, Wiktoria UKS Giecek Radków1076N:4
17718IVGolwiej, Oliwia Sarnaki 1076N:21
17719VReut-Jaworowski, Stanisław SSP 1 STO Białystok1076N:22
17720IIISerwin, Krzysztof GLKS Goniec Żarów 1076N:56
17721VGromek, Urszula SRSDiM Węgrów 1076N:4
17722IVWnuk, AdamUKS Caissa Warszawa 1076N:52
17723IVStefanowicz, Kacper Białystok1076N:33
17724IIICzuba, MagdalenaLUKKS Nietulisko Duże1076N:42
17725IVBronikowski, Maciej UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1076N:33
17726Cimochowska, Emilia SP Bakałarzewo 1076N:6
17727IIIStelmaszczyk, AdamLUKKS Miedziana Góra 1076N:30
17728VFryźlewicz, Maciej 1076N:5
17729VŚliwonik, Mikołaj MKS EMDEK Bydgoszcz 1075N:26
17730Wnęk, NataliaKU AZS UW w Warszawie 1075N:6
17731IVPyszniak, SzymonUKS Caissa Warszawa 1075N:34
17732VSobolewski, KacperUKS SP1 Jedynka Tychy 1075N:24
17733VZimoch, Jakub Szkoła Podstawowa Nr 2 Ruda Śląska 1075N:22
17734IIBodanko, Maja UKS Ognisko Rydułtowy1075N:63
17735VKwapisz, DominikLUKKS Nietulisko Duże1075N:12
17736VWójcik, Oliwia UKS przy SP 8 Chrzanów 1075N:25
17737IVPietryka, Mateusz KKSz Urania Krosno1075N:40
17738VCesarz, Inga1075N:7
17739IVSzczepaniak, Wiktor OTSz Ostrów Wielkopolski 1075N:26
17740VHładyszewski, BartoszOstróda1075N:13
17741IVMakowiecki, KacperAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1075N:17
17742VBytomski, Borys RKS MAT Ruda Śląska 1075N:35
17743Wołkowycki, Adam Bielsk Podlaski 1075N:8
17744Babski, Dariusz Szczecin1075N:6
17745VDomin, DariaRabka-Zdrój1075N:4
17746VGrzyszek, Krzysztof MDK NR 1 Bytom1075N:13
17747Prętki, Antoni BKS Chemik Bydgoszcz1075N:6
17748Królak, Szymon Cieszyn 1075N:8
17749Jabłoński, Kacper 1074N:7
17750Radaczyńska, WeronikaDrabinianka 1074N:7
17751IVPłocica, Jan KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1074N:66
17752IVPiwoń, RobertMDK Chorzów1074N:44
17753IVBracikowski, BartoszUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1074N:49
17754IVKramarek, AnnaUKS Skoczek Kopanica1074N:14
17755IVWróbel, Paweł ChTS Chorzów 1074N:50
17756IVWłodarczyk, MagdalenaSRSDiM Węgrów 1074N:30
17757IVDobek, Adam MLKS Krajna Sępólno Kr. 1074N:41
17758IVRybałtowska, Beata MTSz Mińsk Mazowiecki1074N:9
17759IVPastuszka, FilipKLIM UKSz Gambit Starachowice 1074N:49
17760VJasztal, Igor KLIM UKSz Gambit Starachowice 1074N:22
17761IVStypa, SebastianMDk nr 1 Bytom1074N:30
17762Nawracala, Kacper 1074N:6
17763VAdamowicz, Nikola Przychody 1074N:7
17764VKoj, Kornelia LZS SSz PAT Ligota Dolna1073N:3
17765VWidlarz, JanUKS Caissa Warszawa 1073N:20
17766Zawisza, Konrad 1073N:7
17767VKazimierowicz, MałgorzataG Stanisławów 1073N:5
17768VFabiańczuk, MateuszPUKS Fides Węgrów 1073N:24
17769IVWójcik, Maciej RzKSz Rzeszów1073N:17
17770IIIWięcek, Olga PSSz Pszczyna 1073N:81
17771Nowak, JuliaRzKSz Rzeszów1073N:6
17772VJaniak, Miłosz KSz ORŁY Pleszew 1073N:14
17773Szyszlak, Andrzej Rogi1073N:5
17774IIIHałas, AnnaKS GOK Dwie Wieże Brzeźno 1073N:24
17775IVTarczoń, Roksana KSz SDK-Lotnik Mielec 1073N:29
17776VSzymała, Krzysztof 1073N:5
17777IIIWyczesany, Dariusz1073N:14
17778VTrojanowska, NataliaLUKKS Miedziana Góra 1073N:6
17779VBiernacka, Weronika Akademia Szachowa Gliwice 1072N:18
17780IVBeker, Oliwia UKSz Ziemowit Złotów1072N:24
17781IVWcisło, IdaKSz GAMBIT MDK Świdnica1072N:8
17782VBisiekirski, Maciej Akademia Szachowa Gliwice 1072N:22
17783VFronczak, Kamil UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1072N:38
17784IVKonarzewska, Karolina Rybnik1072N:7
17785IVWais, Mikołaj1072N:14
17786IVKarpiński, Arkadiusz TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice1072N:43
17787VFelkiewicz, PatrykUKS Skoczek / SP 11072N:14
17788VDragon, WiktoriaJutrzenka Dąbrowa Górnicz 1072N:2
17789IVPiechocki, Krystian KSz Polonia Wrocław1072N:22
17790IVPajer, Patrycja UKS przy SP 8 Chrzanów 1072N:22
17791VFindysz, Emilia UKS Szach-Mat Przemków 1072N:16
17792IVWilk, WeronikaUMKS Na Pięterku Poznań 1072N:15
17793Gołębiowski, PiotrAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1072N:6
17794VSurma, Bartłomiej1071N:20
17795IVMiroń, Michał LUKSz Orient Sokółka1071N:55
17796VDworok, Dawid PG 3 Pszczyna 1071N:8
17797IIGajdecki, Ryszard LKSz CAISSA Lubsko1071N:18
17798IVFurmanek, Katarzyna UKS Czternastka Warszawa1071N:38
17799VHołowacz, PiotrSP 107 II 1071N:20
17800IVJęczmionka, KamilUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1071N:48
17801IVWoźniak, PawełLUKS Lubartów1071N:40
17802VLisiecki, Krzysztof KS Wesoła Warszawa 1071N:8
17803IVMajczyna, Karol Szkoła Podstawowa nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim1071N:9
17804VKamińska, ZuzannaKSz. Hańcza Suwałki 1071N:8
17805IVPołeć, KrzysztofSzkoła Podstawowa nr 5 1071N:6
17806Świderski, Dawid Kostrzyca 1071N:7
17807VPaszkowiak, MajaUKS ZSO Włoszakowice 1071N:5
17808IIIChomska, MartynaUKS ZSO Włoszakowice 1071N:15
17809IVWieczorek, MichałLKS Tworków1071N:15
17810IIIWrzodak, NataliaUKS Hetman Puszcza Mariańska 1071N:122
17811IVKról, KarolKsz Polonia Wrocław1071N:13
17812Kubicki, Damian Kalisz1071N:8
17813VTobiczyk, AleksandraUKS Baszta Wodzisław Śląski1071N:9
17814VZwierzchowska, Oliwia SP Bóbrka1071N:7
17815IVMarciniak, Gabriela UKS MDK Nr 1 Bydgoszcz1070N:16
17816IIINowak, Anna UKS Ognisko Rydułtowy1070N:32
17817IVHucaluk, Hubert KS AZS Wratislavia1070N:45
17818IVKopczewska, Zuzanna UKS Caissa Warszawa 1070N:42
17819VTomalka, MichałSSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1070N:32
17820VFranczyk, Zuzanna Akademia Szachowa Gliwice 1070N:8
17821VAmbroszko, Aniela 1070N:5
17822IVSarnowski, Mateusz Szkoła Podstawowa nr 3 w Olsztynie1070N:8
17823VGałda, Magdalena 1070N:17
17824IVWysocki, Szymon UKS SP1 Jedynka Tychy 1070N:30
17825VGatkowska, Judyta LUKKS Kielce1070N:6
17826VMachnicka, Karolina LKSz Caissa Lubsko1070N:4
17827IVMyszczyszyn, Dorota 1070N:9
17828Kuźniarz, PiotrMDK Białystok1070N:9
17829VSzafrański, JanUKS SP1 Jedynka Tychy 1070N:15
17830IVZieliński, Michał UKS Hetman Puszcza Mariańska 1070N:32
17831VPiętka, Marcin SP Dąbrówka Kościelna1070N:5
17832VBiedermann, Magdalena UMKS Na Pięterku Poznań 1070N:7
17833VZalewski, Remigiusz UKS G4 Tarnowskie Góry 1070N:12
17834IVKosewska, Katarzyna Konstancin1069N:19
17835IVKokot, MaksymilianMUKS MDK Śródmieście Wrocław1069N:21
17836IIIKrajewska, Gabriela LUKKS Kielce1069N:70
17837IVKoćmierowski, Paweł SP ŚMSR Białystok 1069N:15
17838VJanuszewska, Amelia SP Gościno 1069N:4
17839VCzapla, Mateusz ChTS Chorzów 1069N:18
17840IVSajniak, BartoszM-GOK GAMBIT Ślesin1069N:47
17841IVTabaka, KacperUKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1069N:22
17842IVOlejniczak, DorianMDK Chorzów1069N:11
17843VJąkalska, Aleksandra M-GOK GAMBIT Ślesin1069N:3
17844Wójcicki, MarekPubliczna Salezjańska Szkoła Podstawowa 1069N:7
17845Kaczor, SzymonLUKKS Kielce1069N:8
17846IVWiniarska, JuliaGIM Celestynów 1068N:11
17847Kałduńska, Aleksandra 1068N:8
17848IVRyczkowska, OliwiaGimnazjum Nowa Sarzyna1068N:27
17849Szota, Paweł Kłodzko1068N:9
17850VGrala, Adam DK Ruciane Nida 1068N:17
17851VKuś, Lidia UKS Pałac Nieborów1068N:6
17852IVKamińska, KatarzynaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1068N:42
17853IVKluczyk, MariaKSP im. MBM Białystok1068N:13
17854IIIRomaniuk, LenaKSz Gryf Szczecin 1068N:59
17855IVKielo, ZuzannaUKS ZSO Włoszakowice 1068N:9
17856Prątnicka, Agata ZSL Zagnańśk1068N:3
17857VKwas, AleksandraToruń1068N:7
17858IIIPiaskowska, AnnaUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1067N:79
17859IVBronicki, Jakub UKS TSz Zieloni Zielonka1067N:24
17860IVMatuła, MateuszSP 37 Kraków 1067N:24
17861IVBarabasz, Marek 1067N:12
17862VKielar, WiktorKKSz Urania Krosno1067N:13
17863IVBugaj, Piotr1067N:37
17864IIIKołbyko, Zofia SSz Debiut GCK Giżycko 1067N:116
17865VHawryluk, OliwiaS.P. nr 222 1067N:6
17866IIIStolarska, Weronika M-GOK GAMBIT Ślesin1067N:52
17867VPitera, EmiliaRzeszów1067N:13
17868IIINagły, Małgorzata KSz Polonia Wrocław1067N:77
17869IVDurma, ZofiaUKS Skoczek Elbląg 1067N:14
17870VUrbanowicz, ErykGimn. Bakałarzewo1067N:7
17871VPodżorski, AdrianSSz Olimpia Goleszów 1067N:9
17872VStefański, WiktorUKS Pionier Jastrzębie Zdrój1067N:9
17873Narożniak, Karol Ząbki1066N:5
17874VLubaszka, GrzegorzKU AZS UW w Warszawie 1066N:8
17875IVSikorski, TomaszUKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1066N:93
17876IIISmolińska, Jagna UKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1066N:173
17877Malinowski, PawełZefir Boguszowice 1066N:23
17878VKuropka, DawidZabrze1066N:7
17879IIIMaciuszek, JuliaUKS Giecek Radków1066N:56
17880IVWieczorek, RadosławProszówki - Bochnia1066N:9
17881VSikora, Jagna GOK Sułkowice1066N:7
17882IVFloryszczyk, JuliaLKS Polonia Poraj 1066N:18
17883Węgrzynowski, DawidUKS Caissa Warszawa 1066N:7
17884VDziewoński, Marcin MLKSz Myślenice1066N:11
17885VBabski, RafałPOBIEDR Paszkówka1066N:8
17886VPietruszka, Agnieszka LUKS Lubartów1066N:7
17887Jaskuła, Martyna UKS Szach Wolsztyn1066N:7
17888IVCzarkowski, PawełUKS OPP Toruń1065N:60
17889IVWilczyński, Maciej IV Liceum Ogólnokształcące 1065N:57
17890IVMaścianica, OliwierWKS Kopernik1065N:63
17891Jabłoński, Hubert Czeladź1065N:7
17892VŚwidzińska, Kornelia Caissa Pion Zielona Góra1065N:5
17893IVMaczuga, JanUKS Orlik Rudnik n/Sanem1065N:34
17894IVWróbel, ZuzannaŁowczów 1065N:5
17895Ciechocki, Hubert KU AZS UW w Warszawie 1065N:6
17896VCzachor, Celina RzKSz Rzeszów1065N:5
17897Żak, PawełSP 2 Rybnik 1065N:7
17898IVTruty, Paulina1065N:6
17899IVRatajczak, MichalinaUKS ZSO Włoszakowice 1065N:10
17900Sowa, PawełRDK filia Biała Rzeszów 1065N:8
17901IVBuczak, WiktorBystrzyca 1064N:36
17902IVSzczurek, Małgorzata Szkoła Podstawowa im. A. Krajowej w Rudawie1064N:29
17903Basińska, KatarzynaKS AZS Politechnika Wrocławska 1064N:9
17904IVMrzygłód, Maria MTSz Mińsk Mazowiecki1064N:5
17905IIIDobosz, AmeliaSRSDiM Węgrów 1064N:38
17906IVKraczkowska, Dominika SP 31064N:19
17907VBiedrowska, EmiliaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1064N:6
17908VBiczyk, AntoniUKS Caissa Warszawa 1064N:14
17909IIIDuda, JoannaUKS GIECEK Radków1064N:60
17910VDeniszewska, KingaSP Nr 10 Siedlce1064N:6
17911VBek, JakubSP Rogi 1064N:20
17912VPiechota, KonradMDK Chorzów1064N:6
17913VSzułcik, KarolinaUKS Skoczek Kopanica1064N:5
17914VWysocki, OliwierSP Janów 1064N:12
17915VCukierski, Jakub1063N:2
17916VMioduszewska, AlicjaRybnik1063N:8
17917IVMiastowski, EmilS.P 70 im. Bohaterów Monte CassinoMokotów 1063N:20
17918VDziemiańczyk, Antoni SSP 3 BTO Białystok1063N:22
17919IIIRydzyńska, Magda NOK Nakło1063N:24
17920IVZielosko, WojciechMOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1063N:58
17921IVMeclik, Jakub MDK Białystok1063N:30
17922IVKopyciński, Kacper KS Carbo-Gliwice Gliwice1063N:7
17923IVWróbel, Anna UMKS HETMAN Marklowice1063N:21
17924VCiuła, Krzysztof Arkadia Otwock1063N:13
17925VLeszczyński, KonradSP Bakałarzewo 1063N:6
17926VLeonczuk, Kamil KS GOK Dwie Wieże Brzeźno 1063N:6
17927VJanik, Wojciech KS Roszada Żory1063N:15
17928VChlasta, LidiaKSz ORŁY Pleszew 1063N:5
17929Socha, Maja Chrzanów 1063N:7
17930VDobak, Emilia 1062N:6
17931IVOrzechowska, Nikola M-GOK GAMBIT Ślesin1062N:20
17932IVZarzycka, Hanna KS KORONA Zakrzewo1062N:28
17933IIIKłys, MaksymilianKS Unia Bieruń Stary 1062N:50
17934IVNaumowicz, Adam Białystok1062N:15
17935VCieślar, Karol KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1062N:19
17936IVPlisiecka, Maja UKS Caissa Warszawa 1062N:20
17937VMatczuk, Nikola Dorohusk1062N:6
17938VBazan, Kinga1062N:6
17939VBoguszewski, BartoszSP 7 Suwałki 1062N:24
17940IIIKieszek, Weronika MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1062N:31
17941Odondavaa, OrgilKraków 1062N:8
17942IIITurczyn, Patrycja KGL Szarotka Wadowice Górne1061N:11
17943IVBarnaś, Karolina Publiczna Szkoła Podstawowa Rzezawa1061N:24
17944IVMiedziocha, AmeliaMDK Radom 1061N:13
17945IVWantuła, GrzegorzMKSZ Rybnik 1061N:30
17946Mielniczuk, MarcinPrywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie1061N:11
17947IIIŻarowska, Wiktoria KSz Sulechów 1061N:11
17948IIIFiedorek, Piotr 1061N:34
17949IVBorkowy, Aleksandra KS Carbo-Gliwice Gliwice1061N:24
17950IIIStanik, Hanna AKS Mikołów 1061N:105
17951IVBużyk, MaciejUKS przy SP 8 Chrzanów 1061N:95
17952IVDworzyńska, DariaKSz Gryf Szczecin 1061N:14
17953IVBrzezicki, OskarKSz GAMBIT MDK Świdnica1061N:22
17954IVSzymiczek, Marcin Racibórz 1061N:19
17955VSwoboda, MironSZKÓŁKA SZACHOWA f7 - Pszczyna1061N:13
17956VBławat, JakubUKS Wda Lipusz1061N:12
17957Barczak, Wojciech KS 64 Zielona Góra 1061N:4
17958Rzepczyk, FryderykUKS Smecz Konin 1061N:2
17959IVSolecki, MateuszUKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1061N:20
17960IVChmielewski, Hubert M-GOK GAMBIT Ślesin1061N:27
17961IVChomik, DominikaUKS przy SP 8 Chrzanów 1061N:8
17962VWnuk, Agata MKS EMDEK Bydgoszcz 1061N:6
17963IVTelakowiec, Małgorzata G.Zespół Szkół Publicznych Zalesiu G1060N:7
17964IVMilewska, EmiliaOKKFSiT Cross Opole 1060N:30
17965IVFernandes, CarlaUMKS Na Pięterku Poznań 1060N:24
17966Kuriata, IzabelaUKS Rodło Opole1060N:7
17967IIIDados, Wojciech MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1060N:66
17968IVKołodziej, Kinga KSz ORŁY Pleszew 1060N:29
17969IVKowalczuk, PaulinaUKS Ogniwo Legnica1060N:40
17970VPenar, Nikola SP Nr 14 Krosno 1060N:7
17971IVŚwięcicki, MirosławUKS Korona Gdańsk1060N:34
17972Wiśniewski, Adam Gdańsk 1060N:8
17973IVBanek, Kamila Victoria Łowczów1060N:7
17974Grzyb, Franciszek KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1060N:16
17975VNeef, TimoUKS Gambit - Wesoła1060N:4
17976VRzymek, Martyna KSz Gambit Świecie 1060N:16
17977VDurlik, Aleksandra WIEŻA PĘGÓW 1060N:4
17978IIIPanek, Dorota Strzelec Strzelce Opolskie1059N:40
17979IIIDębska, Weronika UKS Płomyk Nekla 1059N:9
17980IIISter, EmiliaUKS Rodło Opole1059N:74
17981IIINożewska, ZuzannaM-GOK GAMBIT Ślesin1059N:35
17982VJędrzejczak, WitoldŁuszczanowice1059N:21
17983VWierucki, Jan UKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1059N:11
17984IVLeszczyński, WiktorSP 29 Białystok1059N:38
17985IVSyrek, Maciej SP 46 Bytom 1059N:26
17986IVDobroń, MartynaUKS SP 321 Warszawa - Bemowo1059N:49
17987VŁuka, MartaUKS SP1 JEDYNKA TYCHY 1058N:30
17988IIIŁyczek, PrzemysławUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1058N:40
17989VToporowski, Igor1058N:9
17990IVSzczypawka, PawełPUKS Mikołaj Gąbin1058N:91
17991Lasota, Maria Rzeszów -Startoniwa1058N:6
17992IVRusiniak, Izabela SRSDiM Węgrów 1058N:37
17993IVCzajka, Katarzyna UKS Skoczek Kopanica1058N:59
17994Szubzda, DawidBiałystok1058N:8
17995IVKownacki, Jakub SP 41058N:19
17996VKaliszuk, KonradGdańsk 1058N:9
17997IVDuchnowska, AdriannaŁomża 1058N:15
17998IVPilch, Paweł UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1058N:57
17999VKomotajtys, Dominik AKS Mikołów 1058N:23
18000IVNapieraj, Kamil LKS PARK Starzenice 1057N:8
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)