ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20730)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26066);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36221)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (6317);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14266)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13266);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
17501IVZimny, Daniel KSz Polonia Wrocław1104N:15
17502Małaszkiewicz, Marek Bialystok 1104N:7
17503IVWierzchowski, Karol 1103N:45
17504IISamujło, Małgorzata SSz Szachpol Łuków1103N:50
17505IVJakubowska, Agata MZKS Unia Nowa Sarzyna1103N:8
17506VDobroczyński, Ignacy SP103 im Bohaterów W-wy 1939-1945 Mokotów 1103N:8
17507IVGaca, Zofia KU AZS UW w Warszawie 1103N:4
17508IIIPawicka, Aleksandra Szkoła Podstawowa w Bielanach Wrocławskich1103N:114
17509Adamowicz, Antoni KU AZS UW w Warszawie 1103N:2
17510VBronowicki, Filip AKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin1103N:16
17511VMyślińska, Wiktoria KSz Maraton Łomża 1103N:9
17512VWójcicka, Joanna MDK Białystok1103N:7
17513VBuchajski, Julian ASU Sokółka 1103N:17
17514VOłdak, Bartosz SP nr 11 Suwałki 1103N:4
17515VWiśniewski, Szymon SP5 1103N:14
17516IVSorek, KarolAkademia Szachowa Gliwice 1103N:17
17517VGruszecka, Krystyna Wisznia Mała 1103N:7
17518IVSzwarczyńska, Agnieszka1102N:6
17519IVTerlecka, Maria Gimnazjum św. Kazimierza 1102N:22
17520IVSkałecki, Igor UKS Caissa Warszawa 1102N:29
17521IIIBiałowąs, Maria UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1102N:51
17522IVBieniek, Fílip TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1102N:30
17523IVPanfil, AdamUKS Pionier Jastrzębie Zdrój1102N:43
17524IVKorzekwa, Filip KS Unia Bieruń Stary 1102N:53
17525VSchmidt, TymoteuszPKS Wiatrak Bydgoszcz 1102N:10
17526IIIBorzęcki, DawidKSz SDK-Lotnik Mielec 1102N:54
17527VSosin, Weronika Nadzieja Kraków1102N:5
17528IVPozorski, Krzysztof UKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1102N:19
17529VMałyszek, Romana PKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1102N:7
17530IIIMansz, MartynaKKSz Urania Krosno1102N:58
17531IVJabłoński, Wojciech KS 64 Zielona Góra 1102N:36
17532IVPuzik, Paweł Szkoła Podstawowa nr 17 im. Jana Pawła II w Chorzowie 1102N:45
17533IVMoczała, MajaUKS BASZTA Wodzisław Śląski1102N:20
17534Keuchel-Godlewska, EwelinaZespół Szkolno-Przedszkolny w Butrynach 1102N:4
17535Białopiotrowicz, AngelikaSpecjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Miłakowie 1102N:3
17536Mukosiej, Kamil Bialystok 1102N:6
17537IIDobroszek, MartynaUKS Jedynka Bełchatów 1101N:36
17538IVMałkiewicz, Anna UKS OPP Toruń1101N:22
17539IVWołoszyn, MariaUKS Czternastka Warszawa1101N:26
17540IVGrala, NellyKSz ORŁY Pleszew 1101N:32
17541VSikora, Piotr Akademia Szachowa Gliwice 1101N:17
17542VJeleniewski, BartoszSP ŚMŚR Białystok1101N:8
17543IVDudzik, Jakub SOK Sułkowice1101N:30
17544IVIwaniuk, Wiktor SP nr 66 im. ks. JULIANA CHROŚCICKIEGO 1101N:30
17545IVSzałek, Maciej UKS ŻAGLE Warszawa 1101N:25
17546IVEcholc, PawełMDK Chorzów1101N:37
17547VDowgiert, MaciejLUKSz Orient Sokółka1101N:14
17548IVPastuszka, OktawiaWrocław1101N:20
17549VBorowik, RyszardLublin1101N:52
17550Nowicki, Mikołaj Leszno1101N:10
17551IVAnczarski, Wiktor ULKS SKOCZKI Słopanowo 1101N:18
17552VJanus, Wiktoria 1101N:9
17553IVLaskowska, DailaMTSz Mińsk Mazowiecki1101N:18
17554IIIFrąckowiak, Lena LKS Chrobry Gniezno 1101N:36
17555VŻyła, Eliza 1101N:2
17556IVGrzona, SzymonUKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1101N:33
17557VStępień, MartynaMKSZ Rybnik 1100N:21
17558VPukszta, Adam UKS Korona Gdańsk1100N:16
17559IVJach, HubertSP 51100N:7
17560IIIGolonka, EwelinaMKSz GRYF Dębica 1100N:59
17561VZając, Bartosz MDK Białystok1100N:7
17562IVMączyńska, Alicja Poznań 1100N:11
17563IVSzczęśniak, Kajetan SP nr 22 Lublinie 1100N:14
17564IVKufel, Teofil 1100N:49
17565IVŁazarz, Maciej 1100N:16
17566IVBraszkiewicz, MaciejUKS Caissa Warszawa 1100N:33
17567VGalczewski, Jakub STMGK Strzelce Krajeńskie1100N:13
17568VCitkowski, MaksymilianMUKS Stoczek 45 Białystok1100N:10
17569IVRerak, Patryk KU AZS UW w Warszawie 1100N:30
17570IVGajewski, Bartosz UKS GOK Zduny 1100N:16
17571IVKasprzycki, MaciejSzkoła Podstawowa nr 5 1100N:7
17572IIIWęgrzyn, OtyliaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1100N:42
17573IVNowicka, ZofiaLKS Piast Śrem 1100N:45
17574IVKryjak, Tymon UKS SP1 Jedynka Tychy 1100N:44
17575IVKrzeszewski, MiłoszSP 18 Kalisz1100N:22
17576IIIMarciniak, RoksanaUKS ZSO Włoszakowice 1100N:25
17577IVMilewski, SzymonMDK Fabryczna Polonia Wrocław1100N:33
17578IIITokarz, KajaKSz Polonia Warszawa1100N:83
17579IVBiałous, WiktorSP Janów 1100N:48
17580IVGołębiewski, MiłoszAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1100N:31
17581IVFloerke, Kacper Golub-Dobrzyń1100N:23
17582IVSzczyrba, AntoniAKS Mikołów 1100N:7
17583IIIPustuła, Michał Lewin Kłodzki1099N:19
17584IIIWalenciak, Ignacy UKS przy SP 8 Chrzanów 1099N:125
17585VMaczek, OlafRybnik1099N:5
17586IIIMieczkowska, Aleksandra LO Grajewo1099N:37
17587Kądziołka, MariuszASSz UKS Limanowa 1099N:5
17588IVPatalita, SzymonRabka-Zdrój1099N:17
17589VBorkowska, MariaKS LAURA Chylice1099N:4
17590IVMyszczyszyn, Zofia1099N:19
17591IVMalicki, JakubMKS EMDEK Bydgoszcz 1099N:35
17592VPopiel-Machnicki, Lew 1099N:13
17593IVBenedyk, TeofilaPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1099N:20
17594IVSzalacha, KonradAkwarium Rzeszów 1099N:30
17595VSzczepaniak, Katarzyna1099N:3
17596IVDereszkiewicz, Szymon ASU Sokółka 1099N:75
17597VPanusz, AdamUKS SP1 JEDYNKA Tychy 1099N:14
17598IVWieczorek, EmilliaAKS Mikołów 1098N:8
17599VBach-Golecka, Dobrochna 1098N:1
17600Jodłowski, Jakub UKS Caissa Warszawa 1098N:7
17601IIIŁepski, Aleksander LKS Chrobry Gniezno 1098N:100
17602IIISobieraj, Natalia UKS Pałac Nieborów1098N:73
17603IIIWieczorek, ZofiaKSz Silesia Racibórz 1098N:122
17604IVKolendo, TymonKSz LECH-WSUS Poznań 1098N:74
17605IVKuciak, Natalia KS LAURA Chylice1098N:36
17606IVJarząbek, Liliana1098N:29
17607IVKawa, WojciechGKSz Hetman Pilzno1098N:18
17608IIIFronczak, Weronika Szkoła Podstawowa nr 10 w Olsztynie 1098N:13
17609VTychlowiec, Zuzanna Michalów 1098N:8
17610VNiezbecka, Dorota Matczyn 1098N:14
17611IVMałek, Barbara ŻKSz Żary 1098N:11
17612VPędzich, Weronika1098N:3
17613VSzarzyńska, JuliaKrzywaczka1098N:4
17614VCzarkowska, Agnieszka UKS OPP Toruń1097N:7
17615IVWardzyńska, UrszulaMKS Polonia Warszawa1097N:5
17616Wieczorek, EmilliaAKS Mikołów 1097N:6
17617Jaszczuk, Patrycja1097N:1
17618VSikorski, KacperMechanik Stargard Szczeciński1097N:2
17619VRuszkowski, Filip PUKS Fides Węgrów 1097N:9
17620Borkowska, Oliwia Szkoła Podstowowa Nr 5 Dr 21097N:14
17621VKurowska, Marta CKiS Skawina1097N:6
17622Kowalewicz, Natalia Szkółka Szachowa w Białymstoku 1097N:9
17623IIIDuda, Paulina KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1097N:54
17624VPietruszka, TomaszRKS MAT Ruda Śląska 1097N:16
17625IIIHoffmann, KarolinaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1097N:60
17626IIIDżbik, Magdalena MUKS Fidei Węgrów 1097N:63
17627IVWojtek, GrzegorzLKS Tworków1097N:55
17628IVStyrnol, MarekKS HETMAN Marklowice1097N:35
17629VGrygorczyk, Kamil UKS SZACH-MAT Przemków 1097N:14
17630IIIMyjak, Jowita KSz SDK-Lotnik Mielec 1097N:16
17631Hiller, Andrzej 1096N:9
17632IVPuźniak, Magdalena UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1096N:44
17633IVSzeliga, Weronika Radzionków 1096N:10
17634IVKost, Arden KSz Polonia Warszawa1096N:32
17635Zatorski, MaciejKU AZS UW w Warszawie 1096N:5
17636VMaciejasz, Emilia UKS GONIEC Staniątki 1096N:10
17637IVJakubowski, SzymonUKS GIECEK Radków1096N:70
17638IVFornal, AdrianUKS REKORD Iwla 1096N:49
17639IVRębowska, Nina 1096N:6
17640VDrzał, MikołajCzeluśnica 1096N:17
17641VMichalewska, Julianna UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1096N:1
17642IVMasalski, WojciechKS AZS Wratislavia1096N:26
17643IVChlasta, Joanna KSz ORŁY Pleszew 1096N:24
17644IVWawszczak, PiotrUKS Czternastka Warszawa1096N:22
17645VPaczesny, Filip 1096N:11
17646VJarzyna, Szymon UKS 21 Podlesie 1096N:20
17647IIIBochenko, OliwiaLUKSz Orient Sokółka1096N:46
17648Romańska, Monika Szkoła Podstawowa w Zabielach1096N:2
17649VKobylnicka, Michalina UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1095N:9
17650VDziok, Mikołaj UKSz Hetman Warszawa1095N:6
17651Tułacz, JuliaWłodawa1095N:7
17652VLewińska, AgataKU AZS UW w Warszawie 1095N:7
17653IVRybałtowska, HelenaBiałystok1095N:44
17654IIIFanslau, Maja UKS MDK GDYNIA1095N:55
17655VMaksymiuk, Kinga1095N:2
17656IVBasiak, WiktorRDK Drabinianka 1095N:46
17657Jakubiak, KacperKraków 1095N:5
17658IVJerka, Franciszek SSP 101 Olsztyn 1095N:55
17659IVMarczuk, Hubert Caissa Pion Zielona Góra1095N:14
17660VMytych, Monika1095N:4
17661IVMikuszewska, Kamila GKS Szach-Mat Wiśniowa 1095N:9
17662IVPastuszka, Maja KS AZS Wratislavia1095N:35
17663VGraczyk, PiotrSP Kiełczów 1095N:7
17664IVBarański, Maciej Wołomin1095N:24
17665VMysiewicz, Gabriela SP Jeleniewo1095N:7
17666VKoziński, Mikołaj 1095N:5
17667VCzarnecka, Helena UKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1095N:9
17668VDerlacz, KosmaKSz Polonia Warszawa1095N:8
17669Brzozowski, Miłosz Ostróda1094N:6
17670IVWątroba, Dominik LKS STRAŻAK Zabrzeg1094N:31
17671IVMarszałek, Dariusz MGLKS Parnas Oława 1094N:18
17672VAmbroziak, Tomasz UKS Caissa Warszawa 1094N:20
17673IIIPiechota, Krzysztof Pszów1094N:22
17674VRomel, JanSP Białe Błota - III a1094N:7
17675IVLandowski, Jan1094N:17
17676Sommerfeld, OlgaII a1094N:11
17677Nawrocki, Jakub Wiktoria I1094N:2
17678IVChamienia, PiotrUKS Zawisza Kolbudy 1094N:15
17679IVKaźmierczak, Marek UKS GCK Sękowo 1094N:18
17680IIIDondziło, Emilia SP Krynki 1094N:48
17681VWnorowska, Izabela1094N:2
17682IVŁapczyńska, Magdalena MKS MOS Wieliczka 1094N:13
17683VKowalska, Julia 1094N:9
17684IIDrozd, Gabriela UKS Goniec Staniątki 1094N:21
17685VKuś, WiktorSzkoła Podstawowa nr 1 w Marklowicach1094N:7
17686IVKowalski, Stanisław1094N:22
17687Kula, GrzegorzKSz Pod Wieżą Szczecin1094N:5
17688Pham, Dawid 1094N:3
17689VKulczycka, KlaudiaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1093N:1
17690VTurzyńska, Damroka UKS Ósemka Chojnice1093N:1
17691VLibera, Krzysztof 1093N:7
17692IVKorcz, MagdalenaUKS SP1 Jedynka Tychy 1093N:15
17693IIIWęclawiak, NicolePOLONIA Środa Wlkp.1093N:56
17694VPiekorz, Anna SP-61093N:5
17695IIIMoska, Jędrzej MGLKS Parnas Oława 1093N:35
17696IVŻukowski, MateuszKSz POD WIEŻĄ Szczecin1093N:25
17697IIIKałuża, Magdalena Szkoła Podstawowa Nr 13 Gliwice1093N:136
17698VŚwierczek, KonradUKS GONIEC Staniątki 1093N:16
17699IVSzczepanik, Aleks KKSz Urania Krosno1093N:45
17700IIIJaźwińska, MagdalenaUKS Caissa Warszawa 1093N:88
17701IVMurdzia, Cezary Gdańsk 1093N:13
17702IIIRadlicka, Marta KTS Kalisz1093N:13
17703VWidlicka, Justyna 1093N:3
17704VMichalski, MaurycyAkademia Szachowa Gliwice 1093N:8
17705VBarburski, Kuba UKS Caissa Warszawa 1093N:23
17706VKułakowska, Zofia1093N:4
17707IVGajewska, Aleksandra1093N:3
17708IVMałachowski, Piotr SP 52 Białystok1093N:29
17709VDomański, MichałSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1093N:8
17710VWoźniak, Urszula 1093N:6
17711VKruszniewski, Sebastian Gimn. Bakałarzewo1093N:7
17712IVKulesza, BartoszSP 45 Białystok1093N:27
17713IIIŁącz, WeronikaKSz SDK-Lotnik Mielec 1093N:23
17714IVHahs, Filip MUKS MDK Śródmieście Wrocław1092N:35
17715IVPochmara, PatrykKSz Polonia Warszawa1092N:37
17716IIIKonc, Ewa 1092N:21
17717IVHendra, Filip KS KORONA Zakrzewo1092N:30
17718IVPikuła, PaulinaSzkoła Podstawowa nr 12 Jastrzębie-Zdrój 1092N:34
17719IVŻak, KarolinaLZS Kordian Bliżyn 1092N:15
17720IIIOpała, Arkadiusz WKSz Wołów1092N:28
17721IVJanusz, GabrielaGKSz Kornuty Gorlice1092N:28
17722IVDoskocz, Dominika KS AZS Wratislavia1092N:43
17723VNaumowicz, JuliaSP Bakałarzewo 1092N:7
17724IVLis, PrzemysławSP 101 Kraków1092N:18
17725IIIZielezińska, Zuzanna SP Sulmierzyce1092N:34
17726VLimanówka, Mieszko 1092N:13
17727VZdunek, Dawid KSz ORŁY Pleszew 1092N:20
17728IVPawlus, Katarzyna GKSz Hetman Pilzno1091N:6
17729VStrzembosz, Jan 1091N:4
17730IVPosadowska, Barbara Odz.G.nr.164 im.Polskich Olimpijczyków Białoł&#x1091N:6
17731VMichalski, Stanisław MKS Polonia Warszawa1091N:6
17732IVDembny, WiktorKTSz-W Kalisz 1091N:18
17733VBrzychcy, Jakub UKS Płomyk Nekla 1091N:6
17734IVGalej, Kacper MUKS Stoczek 45 Białystok1091N:101
17735IVAdamiak, IgaBiałystok1091N:6
17736IVWłodarz, MikołajUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1091N:43
17737IVPietruczanis, Dawid MUKS Fidei Węgrów 1091N:73
17738Maki-Uuro, Klaraa 1091N:9
17739IVRamusiewicz, MichałLUKS Lubartów1091N:11
17740IVMazur, Patrycja LKS OLZA POGWIZDÓW 1091N:27
17741IVPrzybyłko, TomaszUKS TSz Zieloni Zielonka1091N:45
17742VKuźniar, Justyna Nowy Targ 1091N:6
17743IVKoza, Filip UKS Goniec Staniątki 1091N:39
17744IVKutyło, ŁukaszSP 11 Suwałki1091N:52
17745VJakóbiec, Stanisław KS DORS Ruda Śląska 1091N:19
17746VUrbański, Robert UKS Kościelec1091N:8
17747Biernat, IwonaWarszawa SP 541091N:7
17748IVGrabowski, Paweł UKS Trzydziestka Olsztyn1091N:20
17749IVMajda, Hubert KS GOK Dwie Wieże Brzeźno 1091N:32
17750IVKołodziejczyk, RobertUKS Caissa Warszawa 1091N:5
17751Kowalski, Kamil Akademia Szachowa Gliwice 1090N:9
17752VBąk, Zofia ZSP nr 10 1090N:16
17753VGłuszkiewicz, AgnieszkaUKS Rodło Opole1090N:13
17754IVDonaj, Jagoda 1090N:13
17755VKostempski, Jan Akademia Szachowa Gliwice 1090N:22
17756IVRzontkowski, Gustaw UKS Caissa Warszawa 1090N:32
17757IVGłódź, PawełUKS Caissa Warszawa 1090N:36
17758IVWinciorek, Nela Moszczenica 1090N:9
17759IVKluczyk, MariaKSP im. MBM Białystok1090N:20
17760VPochylski, Antoni Ośrodek Kultury Grodziec 1090N:17
17761IVGrzeszkiewicz, MartaKSz Piątka Skierniewice1090N:36
17762VSiwko, Emil LUKS Tempo Ożarów 1090N:8
17763IVDąbrowski, Maksymilian SP 5 Łomża1090N:23
17764VMarciniszyn, KatarzynaWarszawa1090N:3
17765VCzaja, WandaPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1090N:7
17766IVRygielska, Milena 1090N:4
17767IVWalczak, Ignacy KS LAURA Chylice1089N:50
17768VSzczerba, Piotr UKS TSz Zieloni Zielonka1089N:9
17769IVPodstolska, Nadia I LO Łomża1089N:16
17770IIIFiała, Zuzanna UKS MOSiR Włodawa1089N:79
17771Sieracki, Radosław MUKS MDK Śródmieście Wrocław1089N:5
17772VFuśnik, NitajFilipowice1089N:19
17773VCyrwus, JagodaMGOK Kowalewo Pomorskie 1089N:18
17774IVStachowiak, InesUKS ZSO Włoszakowice II1089N:11
17775IVDzirba, MikołajLUKS Fajsławice1089N:22
17776IVRojek, BartoszSP nr 11 Suwałki 1089N:35
17777IVAndrzejewski, Jakub UKS Wda Lipusz1089N:13
17778VKozos, ZuzannaGimnazjum Jelnica 1089N:7
17779Kaleta, Jan Hetman Ostrowiec Św.1089N:9
17780VGibka, Aleksandra 1088N:3
17781VPrzybyszewska, Sandra M-G LZS Szubin1088N:2
17782IVTafelska, MonikaBydgoszcz 1088N:37
17783IIISobeczko, WeronikaMKSz Rybnik 1088N:16
17784IVRadecka, Karolina UKS Astra Leśniowice 1088N:11
17785IVGrzegory, Kosma 1088N:7
17786VGajek, AgnieszkaŁazany 1088N:3
17787VBladocha, Daria MKSz Rybnik 1088N:11
17788IIITittor, WeronikaLKS STRAŻAK Zabrzeg1088N:54
17789IVBartoń, Weronika TMS Roszada Gliwice 1088N:44
17790VAntos, Karolina SP nr 11 w Nowym Targu1088N:5
17791IVNoga, Sebastian UKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1088N:15
17792VSzumowski, Adam PG Szepietowo 1088N:6
17793VPłacheta, JakubUKS Hetman Puszcza Mariańska 1088N:16
17794VHałas, JonaszKS KORONA Zakrzewo1088N:13
17795VSzewc, Jonasz Brzeg Dolny 1088N:25
17796VŚliwa, Barbara Team Warzyce1088N:5
17797VRadziszewska, PolaUKS Czternastka Warszawa1088N:2
17798IVBytomski, Borys RKS MAT Ruda Śląska 1088N:41
17799VBeta, Jan UKS Pijarski KS 1088N:22
17800VZdańkowski, KarolSzkoła Podstawowa nr 21 w Dąbrowie Górniczej 1088N:7
17801VMagnowska, Kamila MUKS MDK Śródmieście Wrocław1087N:12
17802IIIDominik, Natalia1087N:61
17803IVDyblik, MikołajKS AZS Politechnika Wrocław1087N:36
17804IIIUllrich, AgataUMKS Na Pięterku Poznań 1087N:33
17805IVKarpiejczyk, Stanisław UKS Caissa Warszawa 1087N:66
17806IVBojarski, EliaszLKSz Lublin 1087N:7
17807IVKimak, Szymon Prywatne Gimnazjum i Liceum im. K. Jadwigi lublin 1087N:22
17808IVTrojan, Dominik RzKSz Rzeszów1087N:92
17809VKonieczny, Monika Zabrze1087N:1
17810VŚnieżek, Maciej 1087N:7
17811IVWyrąbkiewicz, Patryk MDK Białystok1087N:35
17812VEtter, JanSzkoła Szachowa Gambit Toruń1087N:7
17813VSzuster, Emil KSz Wieża Śmigiel 1087N:11
17814VJackiewicz, Martyna SP Bakałarzewo 1087N:5
17815VBosek, EwaKSN Łuczniczka Bydgoszcz 1087N:6
17816Piotrowski, Piotr UKS Skoczek / SP 11087N:6
17817VWowk, AlicjaKSz Jelonka Jelenia Góra 1087N:5
17818Skulski, Bartosz1086N:6
17819Nowak, JakubTarnowskie Góry1086N:8
17820IVMyszk, Paulina1086N:3
17821VBlacha, PawełKKSz Kraków1086N:13
17822IVŁepek, Ładysława PKS Leśny Bydgoszcz1086N:21
17823VPetrovska, Kalisa SP 41086N:3
17824IVKonderski, MateuszUKS Caissa Warszawa 1086N:29
17825IVKurnicka, Agnieszka SP SMŚR Białystok 1086N:36
17826IIIWolski, Jarosław UKS Centrum Tczew 1086N:28
17827VCzajkowska, Julia Szydłowiec 1086N:6
17828Rynkiewicz, MajaSzkoła Podstawowa im. Kpt. L.Teligi w Poraju 1086N:3
17829VNejman, Martyna KLS Piechowice1086N:3
17830IVTomczak, BartoszKSz GAMBIT MDK Świdnica1085N:55
17831IVSławińska, NataliaMUKS MDK Fabryczna Wrocław 1085N:24
17832VSzczotka, Sonia PM Stokrotka Gliwice1085N:1
17833VRadzki, KonradUKS TSz Zieloni Zielonka1085N:8
17834Gumiński, Zbigniew 1085N:3
17835IVGiza, WojciechOWR Andrychów1085N:41
17836IIIŚlusarczyk, Robert 1085N:14
17837IIStefaniak, BożenaKS Roszada Żory1085N:44
17838IVWitkowski, Wiktor MDK Chorzów1085N:41
17839IVZygmunt, Weronika UKS Orlik Rudnik n/Sanem1085N:27
17840IIIŚwider, Amelia RzKSz Rzeszów1085N:131
17841VKajmowicz, Kacper Victoria Łowczów1085N:5
17842IVWierdak, Wiktoria SP Iwla 1085N:21
17843IVGłuchan, KarolinaUKS SP3 w Bogatyni1085N:21
17844IVHrymowicz, Hubert UKS Trzydziestka Olsztyn1085N:57
17845IVTorój, JeremiUKS GONIEC Staniątki 1085N:15
17846IVMajewski, Sebastian Gimnazjum nr 2 w Działdowie1085N:45
17847IVGendera, MichałUKS ZSO Włoszakowice 1085N:18
17848IVPiwińska, Gabriela 1085N:6
17849VSewastianowicz, Marek KS Lew Krynki 1085N:17
17850VJanek, ZofiaUKS SP3 w Bogatyni1085N:3
17851IVWróblewska, JuliaSP Bakałarzewo 1085N:13
17852IVSzczyra, Szymon KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1084N:106
17853VSznajder, Roy Szkoła Podstawowa Nr 23 w Rudzie Śląskiej1084N:21
17854IIIZawisza, IzabelaKKSz Urania Krosno1084N:18
17855VSkrzypiec, AgataRybnik1084N:8
17856VGabryszewski, Miłosz WKS KOPERNIK1084N:14
17857IVSzychulec, Martyna1084N:17
17858Szablanowski, AdamSP 9 Łomża1084N:8
17859Zalewski, MaciejKU AZS UW w Warszawie 1084N:7
17860Gaj, Patrycja 1084N:9
17861IIIKidoń, Natalia Sp 9 Łąka 1084N:25
17862VTarnawska, Kamila 1084N:7
17863VJeleń, Katarzyna Głogów1084N:6
17864IVWolski, ErnestUKS Pijarski KS 1084N:26
17865Pacholczyk, Karol ZSL Zagnańśk1084N:4
17866IVRaba, PatrycjaTSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice1084N:7
17867IIIKotarska, JaninaŁomża 1083N:178
17868Kondrat, PiotrMUKS MDK Śródmieście Wrocław1083N:5
17869IVŁojewski, PiotrUKS Kościelec1083N:28
17870VStyrc, Kacper 1083N:9
17871IIISzczykowski, Józef 1083N:30
17872VŻygadło, MaksymilianGOSiR Siechnice 1083N:16
17873IVPióro, Michał II LO im. Piotra Firleja w Lubartowie 1083N:6
17874VMiklewska, Anna PSSz Pszczyna 1083N:4
17875IVDrajewicz, KarolSP Iwla 1083N:27
17876IVPogoda, Łukasz ChTS Chorzów 1083N:63
17877IVBrudnowski, Błażej1083N:14
17878VŻadkiewicz, Adam SP w Zabrzegu 1083N:26
17879Kwasek-Pawlik, Anna 1083N:6
17880IVBień, Weronika GKSz Hetman Pilzno1083N:6
17881VLis, Antoni UKS Jedynka Bełchatów 1083N:38
17882IVZalisz, Radosław UKS ZSO Włoszakowice 1083N:26
17883IVKoneszko, MaciejSP Jeleniewo1083N:40
17884Kużelewski, Andrzej1083N:7
17885IVKołłątaj, Adam MDK Białystok1083N:14
17886IVDziża, Natalia UKS GONIEC Staniątki 1083N:19
17887VKaliciak, TomaszUks Mat Zabrze-Grzybowice 1083N:12
17888Kudraszow, KrzysztofZaścianki1083N:7
17889Rostocka, MalinaUKS Caissa Warszawa 1083N:4
17890IVNużka, Andrzej 1082N:21
17891VMartyniak, JakubRybnik1082N:5
17892IVGóźdź, KorneliaII LO im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie 1082N:11
17893IVStachoń, Małgorzata UKS SP1 Jedynka Tychy 1082N:16
17894VOleniak, MartynaWłodawa1082N:7
17895Jankowski, PiotrWłodawa1082N:7
17896IIIKorycki, Antoni UKS Caissa Warszawa 1082N:54
17897IVMiron, IgaLUKSz Orient Sokółka1082N:41
17898IVKrawczyk, IgorUKS Skoczek Kopanica1082N:45
17899IIIDobosz, AmeliaSRSDiM Węgrów 1082N:45
17900IVJackowski, ŁukaszMDK Białystok1082N:54
17901IVFornalik, WittSzkoła Szachowa Gambit Toruń1082N:14
17902IVGładysz, Piotr UKS SP 1 Brzozów 1082N:40
17903IVCikoto, MajaWKSz HETMAN Wałbrzych1082N:8
17904IVPotyra, Jan MKSz Rybnik 1082N:46
17905VWłodarkiewicz, Kamil KSz ORŁY Pleszew 1082N:9
17906IVZiuziański, JakubPiętnastkaKrosno 1082N:34
17907IVKaznocha, Maria MKSz Rybnik 1082N:6
17908VŻmijewska, Katarzyna Szkoła Podstawowa w Samborowie 1082N:4
17909IVLetko, Maciej UKS Trzydziestka Olsztyn1082N:35
17910IVGórska, MarcelinaSTMGK Strzelce Krajeńskie1082N:23
17911VRugała, Arleta N.A.SZACH Nowy Tomyśl1082N:6
17912IVZabuga, Mariusz Zabrze1081N:38
17913VKleszka, Joanna MKS Wicher Zbąszyń1081N:8
17914VGurzyński, Marcel1081N:13
17915VSzymczyk, Julia Rudnik nad Sanem- PSP nr 21081N:15
17916IVGromek, Karol SRSDiM Węgrów 1081N:33
17917IVPłaskociński, Jakub Łomża 1081N:9
17918IVRacinowski, AdamWKS FLOTA Gdynia1081N:93
17919IVJanik, Natalia1081N:6
17920Szutka, Norbert Balice1081N:7
17921IVSuch, FranciszekOgródek Jordanowski Krosno 1081N:25
17922IIIJęczmionka, Weronika UKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1081N:16
17923IVKyi, Wiktor UKS G4 Tarnowskie Góry 1081N:38
17924VLelujko, Marcin SP111081N:10
17925VZięba, Jolanta KSz SDK-Lotnik Mielec 1081N:5
17926IVNowara, Filip MKSz DIAGONALIA Imielin 1081N:15
17927VMarzec, WiktoriaAtut Nysa 1080N:24
17928Elbert, Przemysław LZS Goniec Kluczbork1080N:2
17929IVWójcik, Joanna V Liceum Ogólnokształcące z oddziałami dwu1080N:40
17930VHanrahan, David LO 1 Brzeg1080N:19
17931Nowak, MichałWarszawa1080N:6
17932IIIMajewska, KarolinaRUKS Korona-Rawbud Rawicz 1080N:114
17933VFurman, AleksandraUKS Korona Gdańsk1080N:7
17934IVBąk, AleksanderUKS TSz Zieloni Zielonka1080N:97
17935IIIKaźmierska, MartynaKSz ORŁY Pleszew 1080N:45
17936IVWalkowiak, Stanisław AZS Poznań 1080N:76
17937IVStępiński, Paweł Turystyczna 1080N:19
17938IVŁozowska, Gabriela KSz. Hańcza Suwałki 1080N:2
17939VMajczyna, Bartosz Szkoła Podstawowa nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim1080N:9
17940VMasternak, KamilGimnazjum nr 2 Opatów1080N:14
17941IVBasiak, Martyna RDK Drabinianka 1080N:30
17942Paszkowski, MaciejBiałystok1080N:7
17943VKlik, SzymonWołomin1080N:8
17944VSzymańska, WiktoriaMDK Radom 1080N:6
17945VSmoła, Filip SP 8 Chrzanów1080N:24
17946IVWronka, Krzysztof SP 54 Kraków 1080N:18
17947IVParadysz, Karol KKSz Urania Krosno1080N:28
17948VRuciński, Łukasz1080N:5
17949VKujawski, Kamil ZSP Szewce1080N:7
17950IVKaczan, AnnaSSP 3 BTO Białystok1080N:8
17951IVKoperstyńska, Inka KS AZS Wratislavia1080N:7
17952IVBorucka, Aniela PKS MAT Białołęka1080N:7
17953IVLech, Agata MUKS MDK Fabryczna Wrocław 1079N:35
17954IVBajon, MartynaSP Włoszakowice II 1079N:10
17955VSzulik, Dawid SP-34 1079N:29
17956VCzekańska, GabrielaOrliki Jedlicze 1079N:4
17957Pajdzik, SławomirGimnazjum 2 Mszana D. 1079N:6
17958VGrabowska, Oliwia Szkółka Szachowa/MUKS Stoczek 45 Białystok 1079N:17
17959IVKusa, Magdalena UKS Astra Leśniowice 1079N:7
17960VKuczuk, WiktorBiałystok1079N:7
17961IIIZacharzewska, AlicjaUKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1079N:41
17962IVGabryelewicz, MajaTMS Roszada Gliwice 1079N:20
17963IVSoszyńska, Magdalena 1079N:18
17964IVKowalczyk, Aleksandra SP 9 Łomża1079N:32
17965IVŁachacz, WitoldM-GOK GAMBIT Ślesin1079N:58
17966IVSchabek, Oliwia AKS Mikołów 1079N:45
17967IVCzarnota, WojciechKS HETMAN Marklowice1079N:49
17968IIIChojnacka, AdaM-GOK GAMBIT Ślesin1079N:52
17969VGwiazdowska, Lena SP nr 11 Suwałki 1079N:7
17970VSobierajska, Helena 1078N:2
17971IVMazgaj, Dominik UKS przy SP 8 Chrzanów 1078N:83
17972Klimentova, AnnaWoroneż1078N:9
17973VKowalska, Zuzanna KS GRYF Kietrz1078N:6
17974VSobies, TeresaUKS Zadrna Kamienna Góra 1078N:13
17975IVWaloszek, KarinaUKS Kościelec1078N:43
17976IVSobkowiak, Sergiusz ChTS Chorzów 1078N:80
17977IVWalentynowicz, ŁukaszAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1078N:27
17978IVWereszczyński, MaciejKSz Hetman Krynka 1078N:22
17979Lewandowski, BartoszBydgoszcz 1078N:7
17980IVSzlis, MaksymilianASU Sokółka 1078N:32
17981VŁysek, Piotr SP Kryniczno1078N:7
17982IVChomik, DominikaUKS przy SP 8 Chrzanów 1078N:21
17983IVGrzesiak, Magdalena UKS Szachylice Chylice1077N:30
17984IVGłowiak, Dawid SP nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach1077N:32
17985IIILubiszewska, Inga UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1077N:61
17986VChałubek, JakubOsielsko1077N:7
17987VLewicki, Igor Bydgoszcz 1077N:9
17988VSułkowska, KarolinaZSS nr3 Limanowa1077N:3
17989IVGruba, PiotrUKS Caissa Warszawa 1077N:75
17990IVWasiluk, ArminMDK Białystok1077N:20
17991IVTwardoń, WojciechAkademia Szachowa Gliwice 1077N:56
17992IIIGórska, Maja UKS Korona Gdańsk/Mielnik1077N:84
17993VCzeremcha, Franciszek SSP 1 STO Białystok1077N:6
17994IVPajtel, MaciejSP 43 dr.21077N:27
17995VPilzak, HonorataWieniawa Lesznno1077N:5
17996IVSołdaczuk, Jakub UKS Caissa Warszawa 1077N:42
17997VŁukaszewska, Paulina MKS Wicher Zbaszyń 1077N:9
17998IVPryzmont, Sebastian ASU Sokółka 1077N:112
17999IVGruszczyńska, Antonina OTSz Ostrów Wielkopolski 1077N:3
18000VSzulc, Tomasz Szczecin1077N:7
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)