ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20402)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (25073);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (35066)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (150);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13830)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12595);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
18501VPalenceusz, NikolaUKS Skoczek Elbląg 1020N:8
18502VZając, TomaszUKS Skoczek Milicz1020N:10
18503VMiasko, Kamil RKS MAT Ruda Śląska 1020N:7
18504Koziński, KamilWroclaw 1020N:4
18505Kalisz, Piotr Gdańsk 1020N:8
18506IVMatykiewicz, Julia1019N:30
18507VBożentowicz, Wiktor1019N:20
18508IVDziemidok, MiłoszUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1019N:32
18509Mac, SebastianRzeszów-Zwieczyca1019N:7
18510Kania, Krystian 1019N:3
18511VKosmowska, Maja UKS Korona Gdańsk1019N:9
18512IVKawalec, Igor RzKSz Rzeszów1019N:34
18513IVSzczepkowski, MaciejMDK Białystok1019N:25
18514IVSygnowska, Anna 1019N:11
18515Banasiak, AdriannaUKS Jedynka Bełchatów 1019N:8
18516IVStuchły, WiktorLKS Tworków1019N:32
18517Fryczyńska, Nina Wołomin1019N:9
18518Żuławski, KacperKowalewo Pomorskie1019N:20
18519VKrzyżaniak, Igor PSSz Pszczyna 1019N:17
18520IVWilczak, MartaGimnazjum Nr 10 w Tychach 1018N:45
18521VWojewódzki, Grzegorz 1018N:15
18522Sypień, JerzyPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1018N:13
18523VPokora, Bartosz UKS Caissa Warszawa 1018N:26
18524VPriewe, Tymon SP Białe Błota - II d 1018N:3
18525IVOnichimiuk, Michał MDK Białystok1018N:54
18526Radzki, MaciejUKS Caissa Warszawa 1018N:15
18527IIISyczewska, Nina Strzelec Strzelce Opolskie 1018N:33
18528IVHajduk, Mateusz Szkoła Podstawowa Nr 2 Ruda Śląska 1018N:33
18529VKirker, Bartłomiej 1018N:3
18530IVPrzybylska, AleksandraM-GOK GAMBIT Ślesin1018N:28
18531VŚwiercz, AleksanderKsz Jelonka Jelenia Góra 1018N:16
18532Pająk, Jakub MDK Katowice Koszutka 1018N:6
18533VKnioła, BartoszUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1017N:17
18534VOpczyński, GrzegorzMUKS MDK Śródmieście Wrocław1017N:8
18535Kempa, KrzysztofUKS Szach-Mat Syców [AMA]1017N:6
18536VZielosko, DanielMOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1017N:23
18537VBaran, Patryk LKS Strażak Zabrzeg1017N:15
18538VTruchan, MiłoszWMZSzach w Olsztynie1017N:29
18539IVStach, HannaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1017N:32
18540IVPomykała, Wiktoria LUKKS Nietulisko Duże1017N:17
18541IVGołda, WeronikaKSz Polonia Warszawa1017N:33
18542Markowska, AdaSzubin1017N:7
18543IVSzymański, Karol LUKS Tempo Ożarów 1017N:25
18544VAntoniak, Sebastian SP Bakałarzewo 1017N:17
18545VTlatlik, Amelia MKS Rokita Brzeg Dolny1017N:12
18546IVBobakowska, AntoninaUKS przy SP 8 Chrzanów 1017N:18
18547Kaczor, Jakub RKS Mat Ruda Śląska 1016N:15
18548IVGóra, Dominik1016N:2
18549Gospodarczyk, ZbigniewLegnica 1016N:4
18550VDrzazga, Hubert Wrocław1016N:13
18551IVGryta, Tomasz Gimnazjum nr 1 Lubartów1016N:20
18552Martinsen, Stig K 1016N:6
18553IIIStawiarz, PawełTKKF Boronovia Boronów 1016N:13
18554IVBulenda, Rafał LKS Tworków1016N:22
18555Kowal, KatarzynaBiałystok1016N:8
18556Karłowicz, AdrianSP 123 Kraków1016N:6
18557IVPajdzik, MartynaUKS SZACHOWNICA Rabka-Zdrój1015N:24
18558IIIKułak, KorneliaMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1015N:113
18559IIIBanaszewska, AgataUMKS Na Pięterku Poznań 1015N:34
18560IVTasior, Julia KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1015N:49
18561Wągroda, HubertUKS Magnus Rzezawa1015N:7
18562VGrabarczyk, AntoniUKS Caissa Warszawa 1015N:12
18563Rojek, PiotrSzydłowiec 1015N:2
18564Piałucha, MichałMUKS MDK Śródmieście Wrocław1015N:2
18565Łukosz, Rafał LKS Strażak Zabrzeg1015N:2
18566Stępień, AndrzejMKS Rokita Brzeg Dolny1015N:16
18567IVPyrko, MichałKSz Hetman Krynka 1015N:16
18568Frątczak, ŁukaszKS 64 Zielona Góra 1015N:2
18569VRacis, Dominika Filipów1015N:7
18570Jakubowski, AdamWrocław1015N:5
18571IVKotkowska, Antonina UKS Czternastka Warszawa1015N:12
18572Miedziak, CezaryZSP Szewce1015N:7
18573IVSwoboda, MateuszZespół Szkół Technicznych Wodzisław1014N:33
18574Juchnowicz, JanuszWYŻSZA SZKOŁA OFICERSKA SIŁ POWIETRZNYCH Dę1014N:15
18575Czyszczoń, Weronika1014N:6
18576IVCaus, Dominik SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1014N:53
18577IVMysiakowska, AgataTKKF PROMYK Ciechanów1014N:13
18578IVFreitag, Szymon MOK Lędziny1014N:25
18579Sierocki, Jakub Białystok1014N:16
18580Adydan, Łukasz KS Entropia NZSPW Warszawa; KS "Entropia" NZSPW Warszawa II 1014N:16
18581Szary, Aleksander SZKÓŁKA SZACHOWA f7 - Pszczyna1014N:8
18582IVJackiewicz, AleksandraSP Krynki 1014N:8
18583Żytkowski, Michał Łaziska Górne 1014N:6
18584Stolarek, Dawid MKSz DIAGONALIA Imielin 1014N:8
18585Lutoborski, Piotr KSz Maraton Łomża 1014N:6
18586IIIWojciechowska, Wiktoria UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1013N:42
18587Zawadewicz, BarłomiejWłodawa1013N:7
18588VJabłoński, BartoszLubartów 1013N:13
18589Dietrich, Artur 1013N:4
18590Słowik, Jakub Caissa Pion Zielona Góra1013N:3
18591IVTowcik, DominikaUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1013N:55
18592VZygmanowski, MichałUKS GAMBIT Bucz 1013N:9
18593IVKarwel, Dominik SSP nr 2 Białystok 1013N:9
18594Worek, Rafał Kamesznica1013N:4
18595Słysz, Łukasz KSz Gambit Przeworsk1013N:3
18596Żołnierowicz, Jakub KSz Maraton Łomża 1013N:6
18597Wysoczańska, Wiktoria1012N:12
18598IVŁacina, MichałLKS Chrobry Gniezno 1012N:30
18599VPyrchla, ŁukaszGimnazjum Sióstr Zmartwychwstanek Częstochowa 1012N:17
18600IVWoźnica, MaciejPSSz Pszczyna 1012N:16
18601IVWoś, Katarzyna KSz Wieża Śmigiel 1012N:20
18602VDobrodziej, Dawid UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1012N:8
18603IVDąbrowska, Elżbieta OKSiR Wisznia Mała 1012N:20
18604Rzemek, AdamMKSz-MDK Białystok 1012N:7
18605bkDuda, Karol KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1012N:14
18606IVDerwich, Adam Żołędowo 1012N:46
18607Mika, Kacper1012N:3
18608Górski, SławomirSSz Pocztowiec Bydgoszcz1012N:1
18609VStelmachowicz, MichałM-GOK GAMBIT Ślesin1012N:8
18610Kielar, KarolinaSP Nr 15 Krosno 1012N:3
18611Poświatowska, MałgorzataSP Bakałarzewo 1012N:5
18612VBocianowska, MartaKowalewo Pomorskie1012N:21
18613VKopek, Patryk LUKKS Kielce1012N:10
18614IVPuchalska, Maja WKS Kopernik1012N:26
18615Gomółka, Amelia SSz Szachpol Łuków1012N:3
18616IVFalcone, Nico Czarna Woda 1012N:23
18617VJaworek, Amelia SP 173 im. Górników Polskich1012N:3
18618VParuszkiewicz, PiotrM-GOK GAMBIT Ślesin1011N:33
18619Śliż, Paweł1011N:4
18620Lemieszka, Marcin 1011N:3
18621Kalinowska, Hanna Gdańsk 1011N:9
18622Noworacki, PiotrCK Łubianka1011N:6
18623VTwardosz, Piotr RKS MAT Ruda Śląska 1011N:18
18624Mazurczyk, Mikołaj MUKS MDK Śródmieście Wrocław1011N:3
18625Gerashenko, Artur Obukhov 1011N:8
18626VPadlewski, Michał1011N:21
18627IVGrunwald, MikołajUKS Caissa Warszawa 1011N:26
18628Kaczor, Kacper Hetman Ostrowiec Św.1011N:19
18629IVBorowik, EwaLublin1011N:16
18630IVKretowicz, DawidLUKSz Orient Sokółka1011N:12
18631Szuła, AdamMKSz DIAGONALIA Imielin 1011N:10
18632Ziach, Anna LUKKS Kielce1011N:8
18633IVZajączkowski, Zbigniew kmdr ppor. rez. 1010N:23
18634VŚwiech, Tomasz AKS Mikołów 1010N:8
18635IVSosna, Maciej Akademia Szachowa Gliwice 1010N:35
18636Kołodziej, Jan Szkoła Podstawowa nr 2 Lublin1010N:9
18637Maziarek, MaciejWrocław1010N:2
18638IVStróżek, MateuszUKS Awans Żyrzyn 1010N:22
18639IVKowalewska, AnnaUKS REKORD Iwla 1010N:47
18640IVGrygorczuk, Zuzanna LUKSz Orient Sokółka1010N:57
18641Sławik, Józef 1010N:2
18642VKogut, JakubLKS Tworków1010N:14
18643Rzepecki, Jan UKS Caissa Warszawa 1010N:12
18644IIIKłapeć, AdamKSz LECH-WSUS Poznań 1010N:21
18645Zwolski, Szymon UKS Hetman Częstochowa 1010N:5
18646Szlak, Kacper UKS Szach-Mat Syców1010N:2
18647IIIPach, Mateusz Klub Szachowy Kana Tarnów1009N:54
18648Wójt, StanisławaPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1009N:6
18649Kozubek, Hubert UKS Roszada 1009N:6
18650Dworzański, Maciej 1009N:2
18651Szczepanik, Michał UKS SP11 Skoczek Tczew1009N:4
18652Skiepko, SebastianBiałystok1009N:7
18653Bałon, Dawid Dukla 1009N:2
18654Nadolny, Amadeusz KSz Wieża Śmigiel 1009N:7
18655VWoźniak, DamianUKS Caissa Warszawa 1009N:17
18656VKawalec, Iwona1009N:10
18657VChodorowski, Julian SP 43 Białystok1009N:7
18658IVLubiejewska, MartynaLUKKS Miedziana Góra 1009N:21
18659Przedwojski, Kacper ASSz Lipno Stęszew 1009N:5
18660Nasalski, LeonFianchetto Rybnik 1009N:9
18661Kamiński, Adam SP nr 7 Suwałki1009N:2
18662Lemanowicz, Jarosław AZS Poznań 1009N:12
18663IVKania, OskarKS Roszada Żory1009N:10
18664Michalak, Artur Łódź 1009N:9
18665IVPalka, NataliaUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1008N:39
18666Góra, Dominika 1008N:4
18667IVHyska, Jeremi UKS Caissa Warszawa 1008N:89
18668VSroka, MateuszKSz GAMBIT MDK Świdnica1008N:13
18669Ryczywół, AdamUKS Skoczek Milicz1008N:18
18670VPaśko, Jan RDK Biała1008N:22
18671Nowak, Oskar1008N:7
18672IVDreger, Barbara KSz Stilon Gorzów Wlkp.1008N:7
18673Lejkowska, IzabelaUKS MAT Kartuzy 1008N:4
18674Olejnik, Zbigniew 1008N:3
18675IVSzemplińska, Julia MDK Białystok1008N:37
18676Marzęda, Marcin1008N:4
18677VSłota, Hanna 1008N:13
18678IVGodlewski, Szymon UKS Caissa Warszawa 1008N:33
18679IVSobolewski, KacperSP 45 Białystok1008N:24
18680IVCichoń, JadwigaAZS Poznań 1008N:51
18681Poremski, AleksanderUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1008N:1
18682Lorenc, Jan 1008N:4
18683Dziga, JanMOSiR Tuchów 1008N:4
18684Jędrzejczak, Jakub RKS Mat Ruda Śląska 1007N:23
18685IVPośpiech, AgnieszkaKSz Silesia Racibórz 1007N:9
18686Zygmunt, JakubSKF Korsarz Gdynia1007N:8
18687Kotecka, Aldona KSz Wieża Śmigiel 1007N:1
18688Mikołajczak, MarcinKS 64 Zielona Góra 1007N:10
18689Habura, Wiktoria1007N:2
18690Pietrewicz, MarcinBiałystok1007N:2
18691IVWięckowski, Kacper UKS Goniec Staniątki 1007N:118
18692Wrodarczyk, KacperMDK Kalety1007N:3
18693Nowak, PiotrKatowice1007N:7
18694IVMilewska, NikolaSP nr 11 Suwałki 1007N:52
18695IIIAjdukiewicz, Joanna Akademia Szachowa Gliwice 1007N:50
18696VŻygieło, JakubLUKSz Orient Sokółka1007N:23
18697Starościak, Jacek1007N:16
18698Strzelczyk, Arkadiusz LKS Tworków1007N:5
18699IVKania, Aleksandra UKS przy SP 8 Chrzanów 1007N:36
18700Kubicki, Antoni UKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1007N:3
18701VBanaś, IgorSSz Dominik TKKF Dobczyce 1007N:7
18702IVWiejak, TomaszUKS AWANS Żyrzyn 1006N:11
18703IVJekel, Adrian VIII ŚSH Hufiec Katowice 1006N:22
18704Miłosz, AgnieszkaITS Kopernik Inowrocław1006N:4
18705VGliński, PatrykArkadia Otwock1006N:24
18706Curzydło, Joanna Gim.Słopnice 1006N:1
18707VRadaczyński, MaciejRDK Drabinianka 1006N:20
18708IVWnorowski, Mariusz1006N:7
18709Chadała, Marta 1006N:5
18710VJanusz, Tadeusz KKSz Urania Krosno1006N:3
18711Wicki, RyszardKKS Ormuzd Kartuzy1006N:7
18712Wołoszyn, JuliaMKS AGROS Chełm1006N:7
18713IVBanaś, Izabela KS AZS Wratislavia1006N:30
18714IVMiwa-Młot, LeonAkademia Szachowa Gliwice 1006N:35
18715Szyc, WitoldGdańsk 1006N:6
18716Radzimska, Marta1006N:5
18717VRubaszewski, Antoni MKS EMDEK Bydgoszcz 1006N:14
18718Bakuliński, PiotrMOSiR Tuchów 1006N:5
18719Drygaś, Paweł UKS Szach-Mat Wiśniowa 1006N:3
18720VBaranowska, Zofia ULKS Lipinki1006N:5
18721Płoskonka, Andrzej Siemianowice Śląskie1006N:7
18722Futyna, Jacek Bydgoszcz 1005N:4
18723IIIStrek, Jaroslaw Dreżewo1005N:30
18724Kisiel, JózefPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1005N:13
18725Urśnik, Weronika UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1005N:17
18726Bieryło, Jacek Katowice1005N:7
18727Futyma, Jacek Bydgoszcz 1005N:4
18728IIIZygmuntowski, Kazimierz 1005N:4
18729Makosiej, Władysław Szczucin1005N:4
18730Margiciok, Kacper Rybnik1005N:8
18731Dobosz, Jadwiga UKS MDK Nr 1 Bydgoszcz1005N:8
18732IVMróz, MariuszTuchów 1005N:20
18733IVZałuski, MaciejKSZ SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny1005N:29
18734IIIKarliński, GrzegorzSkoczek Choszczno 1005N:4
18735IVMożdżan, Emilia Jasionka1005N:30
18736Piszczorowicz, Wiktor KTS Kalisz1005N:4
18737Kisiel, Artur Kiliński OSiR Trzemeszno 1005N:4
18738Gąsior, Michał1005N:2
18739Szpila, GrzegorzŻołynia 1005N:9
18740Hajczuk, CyprianUKS Skoczek / SP 11005N:6
18741VStężały, GrzegorzTS Kuźnia Rybnik 1005N:7
18742Bensaid, Simon1005N:4
18743Stefański, Karol 1005N:7
18744IVGałecki, KacperPSP im. ks. Jerzego Popiełuszki w Ząbkach 1004N:9
18745Siwek, MichałWojskowa Akademia Techniczna1004N:7
18746Glinska, DagmaraLUKS Konopiska1004N:6
18747IVCzerniejewska, MariaM-GOK GAMBIT Ślesin1004N:45
18748IVMaciuszek, ZuzannaKSz Jelonka Jelenia Góra 1004N:32
18749IVGrzegorski, Jakub KALISZ1004N:25
18750VKnap, PatrykL-UKS Burza Rogi1004N:32
18751IVZmysłowska, Sara KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1004N:61
18752Potempa, Wojciech TKKF Boronovia Boronów 1004N:10
18753Kołek, Mikołaj1004N:3
18754VStasiak, JuliaKSz Wieża Śmigiel 1004N:5
18755Smaza, Piotr1004N:3
18756Apanowicz, Jarema RDK Staromieście 1004N:12
18757Trojanowska, Aleksandra KSz Polonia Warszawa1004N:8
18758VBrzozowska, AleksandraAkademia Dzieci Ciekawych Świata 1004N:7
18759IVWróbel, Aleksandra MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1004N:14
18760Ściechulski, Kamil UKS Caissa Warszawa 1003N:7
18761Miskowiec, Stanisław 1003N:5
18762Piórek, Robert 1003N:9
18763IIISkura, JuliaSzkoła Podstawowa Nr 2 Pszczyna1003N:59
18764Górnik, Krystian 1003N:5
18765VBłażejewski, Adam 1003N:7
18766VMarasz, Filip UKS MDK Nr 1 Bydgoszcz1003N:30
18767IIIŁazarczyk, AdamSSz BDK Biskupiec 1003N:11
18768bkGajerski, Mateusz SP-29 1003N:2
18769IVJarczewska, OliwiaKTS Kalisz1003N:8
18770Wypych, Władysław UKS ZSO Włoszakowice 1003N:3
18771Komendera, Kacper TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1003N:4
18772VKujawa, BogumiłUKS Pijarski KS 1003N:9
18773bkBarzdo, AntoninaŁódz1003N:8
18774IVWilangowski, OlivierKSz Stilon Gorzów Wlkp.1003N:21
18775Gramza, MaciejKS AZS Politechnika Wrocław1002N:6
18776IVKrysik, Jakub Gimnazjum Nr 3 Krosno 1002N:8
18777Sęk, ZdzisławaPKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl1002N:6
18778Kaim, Przemysław Gimnazjum im.Norwida w Stanisławowie 1002N:5
18779Glenc, Patryk Wicher Wilchwy1002N:6
18780Bednarczyk, HubertUKS GIECEK Radków1002N:2
18781Mazij, Wojciech 1002N:10
18782Malinowski, DamianKU AZS UW w Warszawie 1002N:4
18783Mikołajczak, GrzegorzKS 64 Zielona Góra 1002N:9
18784IVKodym, BartoszMUKS Fidei Węgrów 1002N:54
18785Rutkowski, JanUKS Caissa Warszawa 1002N:2
18786Ilnicki, FilipLZS Kuźnica Żelichowska 1002N:9
18787VKurowski, CzesławArkadia Otwock1002N:26
18788VBalewska, PolaSP 4 Łomża1002N:9
18789Nowicki, MichałWrocław1002N:6
18790Kreis, Marta1002N:9
18791VDomański, ŁukaszLUKS Lubartów1002N:16
18792Markiewicz, AnnaKlub Szachowy Kana Tarnów1002N:2
18793VJanaszak, AleksanderUKS Skoczek Elbląg 1002N:14
18794Mołczan, Jacek WOK Wałbrzych1002N:13
18795Kurzydłowska, IzabelaM-GOK GAMBIT Ślesin1002N:3
18796VKonrady, ZuzannaKSz ORŁY Pleszew 1002N:7
18797Kulpiński, AntoniLUKKS Kielce1002N:2
18798Werbowy, Robert UKS Skoczek Milicz1001N:6
18799IVPosłuszny, Dominik UKS Spartakus Kolbuszowa1001N:13
18800VHartowicz, ŁukaszAkademia Szachowa Gliwice 1001N:16
18801VOtto, Przemysław MDK Białystok1001N:26
18802IVHajduk, Julia MKS MOS Wieliczka 1001N:23
18803Adamczyk, Piot1001N:6
18804VWesołek, Jan UKS G4 Tarnowskie Góry 1001N:18
18805Zborowski, Michał1001N:8
18806IVBaranowska, Paulina VI Liceum Ogólnokszt. Mistrzostwa Sportowego w Jastrzębi1001N:17
18807Jałowiecki, Damian KU AZS UW w Warszawie 1001N:5
18808Jackowski, Bogdan Białystok1001N:3
18809VJakubowski, RochUKS Caissa Warszawa 1001N:14
18810Nowak, ElizaRzKSz Rzeszów1001N:5
18811Tkaczuk, BartoszMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn* 1001N:15
18812VRadomska, NikolaGryfino 1001N:6
18813IVMaterny, Korneliusz KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1001N:2
18814VRaćkowicz, MaciejMKS Agros Chełm1001N:13
18815VMichałowski, KonradBiałystok1001N:15
18816VNiedziela, IzabelaM-GOK GAMBIT Ślesin1001N:18
18817VMajewski, AmadeuszUzdowo1001N:3
18818Kalupa, Tymoteusz SP Kryniczno1001N:7
18819VŚwiderski, Bartłomiej KS GOK Dwie Wieże Brzeźno 1001N:8
18820Myśliwiec, Matylda Akademia Szachowa Gliwice 1000N:5
18821Kobus, Adam 1000N:8
18822VZwoliński, HubertASSz Miedź Legnica 1000N:6
18823Zawadzki, PatrykSzkoła Podstawowa1000N:5
18824VFedyna, Piotr 1000N:9
18825Kuriata, Paweł MKS Rokita Brzeg Dolny1000N:6
18826IVRozmarynowicz, ArkadiuszGąbin1000N:11
18827Wysokińska, Kamila Włodawa1000N:4
18828Fiksak, MarcinPrzyborów1000N:5
18829Kruk, PawełPuławy 1000N:6
18830Łobos, Kazimierz WOK Wałbrzych1000N:10
18831Lasota, Karol Rzeszów -Startoniwa1000N:7
18832Kunik, Beata1000N:13
18833Baturo, LeonMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1000N:1
18834Baturo, Julia MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1000N:1
18835Hubacz, Władysław 1000N:10
18836Kuźnik, JanUKS Hetman Częstochowa 1000N:8
18837Drab, Krzysztof 1000N:6
18838VMiszk, HannaKartuzy 1000N:18
18839Olszewski, Konrad MKS EMDEK Bydgoszcz 1000N:8
18840Wykpis, Natalia KSz HETMAN Katowice 1000N:12
18841IVBajon, MagdalenaSP Włoszakowice1000N:13
18842Kubieniec, Maciej Gimnazjum w Boronowie 1000N:8
18843Wójcik, NataliaPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1000N:8
18844IVWitkowska, Maja MDK Białystok1000N:12
18845IVKondrat, OskarLUKSz Orient Sokółka1000N:12
18846IVTarka, ZofiaUKS Czternastka Warszawa1000N:26
18847Ostapowicz, BogdanWrocław1000N:3
18848VDolański, Franciszek UKS Caissa Warszawa 1000N:11
18849VOpaliński, Andrzej SP 2 Rybnik 1000N:7
18850Kusińska, Blanka 1000N:6
18851Hycak, Włodzimierz KS LogIN Skierniewice 1000N:7
18852IVKluziak, AgataUKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1000N:13
18853Frysztacki, AronUKS Pionier Jastrzębie Zdrój1000N:1
18854Kubacz, Jan Mikołów 1000N:7
18855VCzaja, JakubKS GOK Dwie Wieże Brzeźno 1000N:6
18856VZając, HubertRabka-Zdrój1000N:4
18857Gas, MichałPłoty1000N:6
18858Riabcew, Janina Arkadia Otwock1000N:1
18859Sugier, Natalia MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1000N:7
18860VChrzanowski, ŁukaszUKS SP1 Jedynka Tychy 999N:42
18861VMzyk, WitoldAKS Mikołów 999N:3
18862VIwański, KrystianMUKS MDK Śródmieście Wrocław999N:11
18863VWasilewski, KonradBodzechów - parafia p.w. św. Zofii i Św Stanis&#x999N:7
18864VHambicki, MaciejLegnica 999N:6
18865Gradzik, Michał999N:7
18866Kojro, Błażej Włodawa999N:7
18867VGroth, Mateusz Szkoła Podstawowa nr 4 w Ostródzie 999N:7
18868VŚliwowski, Adam999N:16
18869Stępień, Sandra UKS Caissa Warszawa 999N:9
18870VGas, JuliaCKiS Skawina999N:6
18871IIIDyjak, ZofiaSSP 4 PTO Białystok999N:44
18872IVWanat, Damian 999N:7
18873VBielak, StanisławWarszawa999N:18
18874Jedynak, Marcin 999N:17
18875Kępka, Mateusz Iłownica 999N:4
18876VForczymański, ŁukaszSP-12 Rybnik999N:6
18877Miśkowicz, WojciechKS Cracovia 1906 Kraków999N:5
18878VReinhard, Jan 999N:6
18879Caputa, GrzegorzDąbrowa Gornicza 999N:8
18880VWolański, Adrian Szewce999N:7
18881Niczyporuk, DamianSejny 999N:9
18882Zielenkiewicz, Maciej Ligota Piękna999N:7
18883Duplaga, Aleksander Wisznia Mała 999N:7
18884Kuciński, Adam Ostrołęka 999N:4
18885Drzygała, Maciej KSz Sulechów 999N:6
18886Kormanek, Andrzej Opole 998N:1
18887IVZelek, Kinga998N:45
18888Gac, PiotrKSz. Maraton Łomża998N:8
18889Masierak, Katarzyna Bydgoszcz 998N:8
18890VBuczek, Michał Gimnazjum Nr 1 Krosno 998N:10
18891Turek, Urszula998N:1
18892IVRutkowski, Wiktor LKS Polonia Poraj 998N:81
18893VGądzik, TymonSzkoła Podstawowa Nr 33 Katowice 998N:8
18894VKolasa, Jan 998N:11
18895Czupryk, Kacper Rzeszów - Krynicka 998N:6
18896Sarna, Mikołaj Rzeszów Staromieście998N:9
18897Drozd, RyszardStalowa Wola998N:1
18898IVCiężadlik, ŁukaszGimnazjum Nr.1 Mszana Dolna 998N:6
18899Dzieweczyńska, JoannaJKSz-W Jarocin998N:4
18900Dassuj, Andrzej MKS przy MDK Trzcianka998N:1
18901IIChwaszcza, Jerzy998N:1
18902Blicharz, StanisławBiłgoraj 998N:1
18903Dudek, Piotr998N:7
18904Litwińczuk, MichałMKSz-MDK Białystok 998N:6
18905Heba, JulianKS 64 Zielona Góra 998N:5
18906Gawin, Thomas KU AZS UW w Warszawie 998N:4
18907Krawiec, Bartek UKS GIECEK Radków998N:5
18908Kojder, Jakub KSz Wieża Śmigiel 998N:4
18909Dyczko, Sebastian Rogi998N:5
18910VBiały, Bartosz UKS Czarny Koń Olkusz998N:8
18911Isser, MateuszLUKKS Nietulisko Duże998N:3
18912IVŁojek, Bartosz KS Legion Legionowo 998N:6
18913Bułkowski, Łukasz KS Legion Legionowo 998N:6
18914VMikuła, Maciej MKSz GRYF Dębica 998N:4
18915Kijko, JarosławLKSz Lublin 998N:7
18916Dobrzański, Leon 998N:6
18917IVPachota, Emilia KS Roszada Żory998N:9
18918VPodanowski, Jacek MUKS MDK Śródmieście Wrocław997N:6
18919Klonowska, AgnieszkaITS Kopernik Inowrocław997N:1
18920VPiątek, Filip997N:1
18921Jóźwicka, Agnieszka UKS Olimpik Mońki997N:6
18922Brotoń, Aleksandra PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl997N:6
18923Sęk, StanisławPKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl997N:6
18924IVMazało, NataliaTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 997N:4
18925IIIBogacz, RafałZS Jaszczew 997N:7
18926VŻochowski, Filip 997N:7
18927VOlay-Fernandez, AdamKU AZS UW w Warszawie 997N:10
18928bkMiłkowska, Katarzyna G-4 997N:1
18929IVStelmachowicz, KingaM-GOK GAMBIT Ślesin997N:38
18930VWołosiuk, FilipNSP CiM Białystok997N:9
18931Falecki, Waldemar Będzin 997N:6
18932Bułka, Wiktor997N:1
18933Kalinowski, Maksymilian Białystok997N:1
18934IVGądek, Kamil KKSz Kraków997N:6
18935Garstka, Tomasz 997N:9
18936Ambroszko, Weronika 997N:1
18937Rogala, Dominik 997N:1
18938Wysocki, Włodzimierz Szczecinek997N:8
18939Raducha, Kacper MKSz-MDK Białystok 997N:7
18940Hojka, MartynaZabrze997N:1
18941Kłym, Aleksander SP Nr 14 Krosno 997N:1
18942IVTomczyk, Natalia997N:6
18943VBartoszewicz, TomaszMDK Białystok997N:8
18944Świerczek, Karol TS Wisła Kraków 997N:6
18945Sowa, JędrzejUKS Hetman Częstochowa 997N:1
18946Szuchalski, Artur 997N:13
18947IVWiniarska, MarlenaSP 13Mielec 997N:11
18948IVDwulat, WiktorMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn997N:15
18949Omachel, MichałKKSz Urania Krosno997N:1
18950Felusiak, Gracjan Żarów 997N:3
18951Gruszczyk, Jakub997N:6
18952Kitkowski, Oliwer Wrocław997N:1
18953Bogucki, MaksymilianWarszawa997N:7
18954IVBobakowska, CelinaUKS przy SP 8 Chrzanów 997N:15
18955Marczyk, Sylwiusz UKS Pijarski KS 997N:8
18956Kosakowski, Tymon TS Wisła Kraków 997N:4
18957Zgarda, AnnaMUKS Wieża Kórnicka Kórnik 996N:2
18958Neuman, AnnaLZS Goniec Kluczbork996N:1
18959Łysko, Mikołaj996N:6
18960Gawryszuk, BartłomiejMUKS MDK Śródmieście Wrocław996N:7
18961VKozera, KacperMUKS MDK Śródmieście Wrocław996N:12
18962Rutkowski, Mirosław996N:6
18963IIKutera, HenrykHetman Myślibórz996N:2
18964Wiśniewska, Dorota Wars Warszawa 996N:2
18965Kiś, Julia MKS Start Lublin996N:9
18966Jędryczka, CezaryUKS FALA Świekatowo996N:9
18967Dowell, MarcelOstróda996N:7
18968Kalita, Julia 996N:3
18969VRadwański, Maksymilian Gdańsk 996N:8
18970Zając, Jan TKKF Boronovia Boronów 996N:2
18971Szymańska, Małgorzata Bydgoszcz 996N:4
18972Jaroszuk, Jacek GZSN Start Gorzów Wlkp.996N:2
18973Kolary, Tadeusz Warszawa996N:2
18974IVKukuła, Grzegorz ChTS Chorzów 996N:49
18975IVDadura, AleksanderSP nr 11 Suwałki 996N:98
18976Suchodół, Artur Lublin. MDK\"Pod Akacją\"996N:6
18977VRau, TymonKS AZS Wratislavia996N:18
18978IVPalacz, Agnieszka SP Krynki 996N:36
18979IVCimochowska, Weronika SP Bakałarzewo 996N:5
18980Rzepka, MaciejMKSz Rybnik 996N:12
18981Barczak, Karolina KS 64 Zielona Góra 996N:1
18982Sadurska, Klaudia 996N:7
18983IVFlis, Bartosz KS Legion Legionowo 996N:6
18984IVMichalak, WojciechKsz Jelonka Jelenia Góra 996N:13
18985Burdach, MichałSSz Szachpol Łuków996N:1
18986Szwiec, Agnieszka Radzionków 996N:2
18987Wilgucki, SzymonUKS Pionier Jastrzębie Zdrój996N:5
18988IVŁącz, WiktoriaSP 9 Mielec 996N:22
18989VSzadek, Hanna UKS Smecz Konin 996N:10
18990Budziak, BartoszULKS Lipinki996N:4
18991IVDąbrowski, Piotr UKS Giecek Radków995N:13
18992IVDmowska, JuliaG.nr 44 im. Generała Pawła Chrzanowskiego Śr�995N:28
18993Binko, MichałUKS Caissa Warszawa 995N:7
18994Całka, GrzegorzMUKS MDK Fabryczna Wrocław 995N:7
18995VNapiórkowski, MiłoszSzkoła Podstawowa nr 1 w Ostródzie995N:6
18996Brandt, Oskar Gdańsk 995N:9
18997Basiak, Kacper995N:8
18998VJaszczuk, KasperMKSz-MDK Białystok 995N:9
18999Pawlus, GrzegorzWęgierska Górka 995N:8
19000IVBrowarczyk, WiktorUKS Wda Lipusz995N:12
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)