ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20604)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (25564);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (35627)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (851);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14079)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12958);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
19501Łobko, Kamila986N:5
19502Podlaska, Julia 986N:7
19503VKowaluk, Franciszek CKiS Skawina986N:2
19504VGąsior, Wojciech KS Legion Legionowo 986N:6
19505Bokwa, Maciej MLKS Krajna Sępólno Kr. 986N:3
19506Bernasiński, Bernard Rogoż986N:7
19507Mocarski, MarcinSP 32 Białystok986N:8
19508IVOsękowski, Oliwier NASZACH Nowy Tomyśl986N:11
19509Biskup, KrystianBiałystok986N:6
19510Lisiewicz, Jagoda ZPSPiG - Kopanica 986N:4
19511Kocyk, MateuszLublin986N:6
19512Ślepko, Paweł 985N:7
19513IVKasperska, KingaG.nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego W-wa 985N:4
19514Wojtyła, Mateusz LKS Strażak Zabrzeg985N:8
19515VKonarzewska, Weronika SP 12 Otwock985N:7
19516Stachurski, Jakub KKSz Urania Krosno985N:3
19517Hryniewicz, WiktorKS 64 Zielona Góra 985N:10
19518VJóźwik, MarcelSP nr 154 w Warszawie 985N:5
19519Ryszka, Przemysław 985N:7
19520VJankowski, BartoszPUKS Mikołaj Gąbin985N:10
19521IIIUlanowska, Dorota UKS SP11 Skoczek Tczew985N:7
19522Olech, MateuszCitibank985N:7
19523Ostrowski, BartoszMDK Nr 3 Bydgoszcz985N:8
19524Czuczejko, Patryk Łaziska Górne 985N:7
19525VOżga, KlaudiaGim 13985N:6
19526Kołodziej, StanisławLKSz Lublin 985N:9
19527Kostrzewa, Patrycja Bucz985N:3
19528Czeczot, SebastianStalowa Wola985N:10
19529Sydorenchuk, JuliaObukhov 985N:8
19530VKluczek, MiłoszKKSz Urania MOSiR Krosno985N:2
19531Klisz, KarolMKSz Diagonalia Imielin 985N:4
19532Szczepanik, Bartosz Parafia NSPJ Kraków Płaszów985N:4
19533Weissbek, Jakub 985N:3
19534VKorejwo, JanSP 32 985N:29
19535Ochowicz, AmeliaULKS Skoczki Słopanowo 985N:3
19536Borowiec, Wiktor985N:9
19537Kapała, ŁukaszRzeszów985N:3
19538Liwowska, KarolinaSzkoła Podstawowa Nr 17 Chorzów 985N:6
19539Kulma, KrzysztofUKS Skoczek Elbląg 985N:6
19540Janczura, Jacek Lublin985N:8
19541Styburski, Szymon Akademia Szachowa Gliwice 985N:9
19542Kruk, Łukasz Wołomin985N:6
19543Konieczny, Marcin GKSz Solny Grzybowo 985N:7
19544IVSzmigiel, OlgaSP Wierzbowo985N:22
19545Bronakowski, Adam Olsztyn 985N:6
19546IVPłoskonka, Bartłomiej ChTS Chorzów 985N:23
19547Wąś, Kacper 985N:3
19548Woźniak, Mateusz UKS Smecz Konin 985N:9
19549Jakubiec, Krzysztof Akademia Szachowa Gliwice 985N:9
19550Lipińska, Judyta Szkoła Podstawowa nr 9 w Olsztynie 985N:3
19551IIIŻukowska, ZuzannaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski984N:8
19552IVŚpiewok, MirosławaUKS Mat Zabrze-Grzybowice 984N:32
19553IVLorens, Jakub Gimnazjum Nr 1 Krosno 984N:43
19554IVRadwański, MikołajAkademia Szachowa Gliwice 984N:15
19555Ligienza, Jakub MUKS MDK Śródmieście Wrocław984N:5
19556VPawluczuk, Aleksandra NSP CiM Białystok984N:9
19557Kowalski, WiktorMUKS Wieża Kórnicka 984N:5
19558Głowacki, JanRzeszów-Zwieczyca984N:5
19559Gadula, Michał Kraków 984N:3
19560VBudzyński, Mateusz SP nr 4 Lubartów 984N:7
19561VPiątek, Olaf Rodzina Piątek 984N:3
19562IVNowak, Maja UKS Kościelec984N:8
19563Zaniewicz, Mikołaj MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski984N:6
19564IVPawełczyk, Jakub UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz984N:22
19565IVKozubek, KamilPG 4 Pszczyna 984N:8
19566VSawka, Konrad Gim nr 2 Tomaszów Lub. 984N:7
19567Piszczorowicz, JuliaKTS Kalisz984N:5
19568Czyżewski, SzymonMDK Białystok984N:7
19569Sikora, Michalina AKS Mikołów 984N:5
19570VSkibicki, Oskar Szkoła Podstawowa Nr 17 Chorzów 984N:7
19571IVJanikowska, NikolaUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 984N:26
19572Lewandowska, JuliaGrudziądz984N:13
19573VMajerek, Maja Akademia Szachowa Gliwice 984N:15
19574Michalska, Anna-Maria SP Jaworzyna Śl. 984N:3
19575Świdziński, Jakub ZSP Szewce984N:7
19576Oślizło, JakubUKS Pionier Jastrzębie Zdrój984N:2
19577Skoczylas, Alan KS Roszada Żory984N:5
19578Leszczyński, Tadeusz 984N:8
19579Szopa, Wiktor UKS BASZTA Wodzisław Śląski984N:2
19580Aniszczyk, Hubert Bydgoszcz (MDK-1) 983N:3
19581Gwiżdż, WojciechLKS STRAŻAK Zabrzeg983N:16
19582VBartyński, Wojciech983N:16
19583VPolanowski, PawełUKS MDK Nr 1 Bydgoszcz983N:17
19584Górska, ZuzannaMKS Polonia Warszawa983N:7
19585Wieliczka, ZuzannaLKS Strażak Zabrzeg983N:13
19586Bartoszek, Igor Włodawa983N:7
19587Sikora, Ewa GKS Gwarek Ornontowice983N:6
19588Gutkowski, Maciej MDK Radom 983N:7
19589Machynia, DanielZieleniec 983N:6
19590Markowski, Bartosz983N:6
19591Michałowski, Michał Bielsko-Biała983N:6
19592Sobeczko, Piotr MKSz Rybnik 983N:8
19593Kapusta, MichałSTO 983N:3
19594Żebrowski, Oskar SP 4 Łomża983N:9
19595VBrzostowska, Gabriela KSz Maraton Łomża 983N:8
19596Prościński, MikołajWejherowo 983N:8
19597IVMiazga, MilenaKSz Jelonka Jelenia Góra 983N:33
19598VTarchalski, LeonUKS Caissa Warszawa 983N:47
19599IVPowązka, AleksandraLKS Polonia Poraj 983N:3
19600Klakla, KacperSP8 Chrzanów 983N:6
19601VŻbik, OskarUKS przy SP 8 Chrzanów 983N:3
19602VCzypionka, DawidRKS MAT Ruda Śląska 983N:21
19603Balińska, Amelia Jutrzenka Dąbrowa Górnicz 983N:6
19604IVMichalik, OliwiaMOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice983N:28
19605Paluchowski, MateuszUKS Centrum Tczew 983N:9
19606VPułka, Mieszko KSz Gryf Szczecin 983N:12
19607Szczepanik, MaciejWietrzno983N:3
19608Szłoda, GabrielSP Steniatyn983N:6
19609IVRąba, PaulinaPSSz Pszczyna 983N:35
19610Kuśka, Katarzyna KS Roszada Żory983N:9
19611Wysmyk, Hanna MUKS MDK Śródmieście Wrocław983N:8
19612Tomaszewska, Maja LUKKS Miedziana Góra 983N:6
19613Mazurek, BartoszSerock983N:7
19614Józwiak, AleksanderAkademia Szachowa Gliwice 983N:8
19615Bartoszek, EmanuelSkwierzyna983N:4
19616Breitkopf, PaulinaKSz HetMaN Szopienice Katowice982N:8
19617Drenda, Jakub 982N:9
19618Pilichowicz, Franciszek UKS Taktyk Białołęka 982N:3
19619Bąk, Marta SP-07 DZ982N:4
19620Futyma, AnnaBydgoszcz 982N:4
19621Wawrzyniak, Mateusz 982N:8
19622VMazur, Szymon RDK Biała982N:12
19623IVPaśko, KrystynaSP nr 9 Rzeszowie 982N:13
19624Salwa, IlonaTylawa982N:6
19625Karnowski, Szymon MKS Emdek Bydgoszcz 982N:3
19626Ciborowski, SzymonKraków 982N:3
19627Głód, Piotr Chłapowo 982N:8
19628Piórek, Irena982N:9
19629Zapała, JerzyElbląg 982N:6
19630Trela, William982N:6
19631Szymczyk, AleksandraRudnik982N:3
19632IVŁapa, MichałLublin982N:7
19633VBogucki, Szymon KU AZS UW w Warszawie 982N:2
19634Lutostańska, Natalia SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 982N:5
19635Polak, Maciej 982N:4
19636Lis, DawidUKS przy SP 8 Chrzanów 982N:3
19637IVTrojan, Dawid RzKSz Rzeszów982N:49
19638Gubik, MarekTylawa982N:3
19639VGierczak, GrzegorzMUKS Wieża Kórnicka Kórnik 982N:7
19640Bienias, Dorota KSz Maraton Łomża 982N:8
19641Wrzesiński, BartoszUKS Smecz Konin 982N:3
19642Głuchowski, JakubSP Nałęczów982N:3
19643Szrenawski, PatrykSiemianowice Śląskie982N:5
19644Beńkowski, Piotr Żory 982N:14
19645Widuch, Dariusz Ruda Śląska 982N:2
19646IVWilczewska, KarolinaSP nr 10 Olsztyn982N:26
19647Isztok, Natalia Szkoła Podstawowa Nr 17 Chorzów 982N:7
19648bkMitręga, WiktoriaUKS Pałac Nieborów982N:4
19649Łapinski, Marian Konin 982N:8
19650Gadkowski, PiotrSP nr 3 Olsztyn 982N:6
19651Pakulski, SzymonUKS SP3 w Bogatyni982N:5
19652Wronkowska, Zofia SP Budzów982N:6
19653Guzik, KamilULKS Lipinki982N:3
19654Kosek, Paweł SP 123 Kraków982N:5
19655Pfeifer, JuliaUKHT Ósemka Tarnowskie Góry 981N:3
19656IVMitrenga, RobertUKS Ognisko Rydułtowy981N:25
19657Bok, ŁukaszSP 49 Białystok981N:9
19658Nieścieruk, ZuzannaSSP 1 STO Białystok981N:9
19659IVNocoń, Dominika981N:14
19660Szpakowicz, Mariusz KS 64 Zielona Góra 981N:8
19661VSienkiewicz, JerzyUKS Caissa Warszawa 981N:21
19662Stefanowicz, Gracjan(Elbląg) 981N:12
19663Buraczewski, PiotrBiałystok981N:8
19664VZaborniak, Wiktoria UKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 981N:8
19665VIzworski, Borys SSz "Pionek Radzionków"981N:12
19666Breś, Ernest MGOK Mrocza 981N:4
19667VRodewald, Krzysztof ODK Wiktoria981N:6
19668VMika, AntoniTMS Roszada Gliwice 981N:60
19669IVPilch, PiotrUKS Mat Zabrze-Grzybowice 981N:90
19670Więcko, Patryk MDK Białystok981N:7
19671Kadłuczek, Filip TCK Trzebinia 981N:4
19672Skolik, Roman Racibórz 981N:8
19673Juhnke, StefanToruń981N:9
19674IVMorelowska, Aniela981N:8
19675IVNikołajuk, Julia PS 55 Białystok981N:45
19676Kobylak, JakubRacibórz 981N:6
19677Krzemińska, Olga Gdańsk 981N:8
19678IVPioskowik, MalwinaMKSz DIAGONALIA Imielin 981N:13
19679VStańczuk, Lena LUKSz Orient Sokółka981N:14
19680VWoźniak, Mateusz KSz Zefir Boguszowice 981N:9
19681Szwon, Wojciech GKS Gwarek Ornontowice980N:11
19682Lichorad, SzymonUKHT Ósemka Tarnowskie Góry 980N:8
19683Niestoruk, Łucja MUKSz Gambit Międzyrzec Podlaski 980N:8
19684Nehring, JakubUKS MDK Otwock980N:6
19685Sidor, Tomasz MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn980N:8
19686Mazur, BartoszMKS Polonia Warszawa980N:3
19687IVKasprzycka, RóżaPSSz Pszczyna 980N:23
19688bkPiaścik, Robert980N:4
19689VZastawny, NinaGdańsk 980N:22
19690Kucab, Monika LKS Ujkowice980N:5
19691Szkiłądź, MarekBiałystok980N:7
19692Kutrzyńska, HannaMUKS MDK Śródmieście Wrocław980N:6
19693Osiadacz, KonradPUKS Fides Węgrów 980N:3
19694Prochownik, Tymoteusz CKiS Skawina980N:6
19695VKmita, PiotrCKiS Skawina980N:13
19696Słoma, MaciejBiałystok980N:7
19697IVGołda, WeronikaKSz Polonia Warszawa980N:39
19698VKlich, Adrian MKSz Rybnik 980N:5
19699Rynkiewicz, Zofia MDK Białystok980N:6
19700Pilar, Damian AKS Mikołów 980N:10
19701Wilk, Mateusz ChTS Chorzów 980N:6
19702IVWoronko, Kornel LUKSz Orient Sokółka980N:57
19703Naumowicz, Maja SP Bakałarzewo 980N:6
19704Leszczyc-Grabianka, Klaudia Toruń980N:16
19705Gomółka, Kacper SSz Szachpol Łuków980N:6
19706Garus, Paweł 980N:7
19707Bielecka, KarolinaCzeluśnica 980N:7
19708Bartkowski, JędrzejBydgoszcz 979N:15
19709Żołądek, Paulina GLKS Grom w Skarzysku Kościelnym 979N:11
19710Kołodziejczyk, Mateusz MDK Nr 1 Bydgoszcz979N:5
19711Safiak, Hanna MUKS MDK Śródmieście Wrocław979N:3
19712Głód, KonradChłapowo 979N:9
19713Łączny, Karol M-GOK GAMBIT Ślesin979N:5
19714IVUrbański, ŁukaszMLKS Ostródzianka Ostróda 979N:7
19715Wojtysiak, Stanisław UKS Polan Poznań 979N:2
19716IVKłos, MariaPrSP 6 Białystok 979N:8
19717IVKurek, JakubUKS Szachownica VII Rabka-Zdrój979N:3
19718VKrynicki, Tymoteusz Rybnik979N:25
19719IVCarewicz, EmiliaKS Lew Krynki 979N:17
19720IVWeg, HannaUKS SP3 w Bogatyni979N:33
19721VPliszka, PiotrKSP Olsztyn 979N:5
19722VSadowski, Michał MDK Białystok979N:13
19723Żukowski, Aleksander SSP 1 STO Białystok979N:3
19724Jałowiecka, Pola KSz Gryf Szczecin 979N:5
19725IVWojtaszek, Szymon LKS Tworków979N:28
19726Łukjańczuk, Daria SP 37 Białystok979N:3
19727Ruszkiewicz, Grzegorz 979N:7
19728IVTwardowska, DominikaKSz ORŁY Pleszew 979N:24
19729Hrabia, EmiliaKraków 979N:3
19730Paprocka, Laura 979N:3
19731Owsiański, Kewin SP Kryniczno979N:7
19732Smitka, Dariusz Przedszkole Okleśna979N:3
19733Zalewski, Oliwier M-GOK Gambit Ślesin979N:5
19734Trela, KatarzynaLUKKS Kielce979N:8
19735Suchodolska, Anna Gimnazjum w Jasienicy 978N:6
19736Bandziński, Krystian LUKSz Orient Sokółka Sokółka978N:6
19737Sosnowski, Szymon PWZSzach978N:6
19738Gniadek, Patrycja GOK II Sułkowice 978N:6
19739VSmodrzak, Mateusz KSz Polonia Warszawa978N:26
19740Cader, Anna KSz PORTO BALBO Bielsko-Biała978N:3
19741Jeż, Wiesława Lublin978N:6
19742Buchenfeld, AdrianZSSB Częstochowa 978N:6
19743Zawadewicz, Bartosz Włodawa978N:5
19744IVBębenek, Jan Szkoła Podstawowa Katolickiego Stow. Wychowawców Libi&#x978N:10
19745Tomaszewski, JakubMUKS MDK Fabryczna Wrocław 978N:7
19746VGordziewicz, JakubMUKS MDK Śródmieście Wrocław978N:7
19747Zaniewicz, BartoszMUKS Gambit Międzyrzec Podlaski978N:6
19748Łobacz, JakubKomarówka978N:6
19749Boroń, Mateusz 978N:6
19750IVWróblewska, UrszulaGlinianka 978N:7
19751Nowak, Oliwia SP 8 Chrzanów978N:6
19752Rogalski, AlanUKS FALA Świekatowo978N:6
19753Sowa, MarcinDomasław 978N:5
19754bkProkopczyk, Jakub Włocławek 978N:6
19755Golba, NataliaSSz Szachpol Łuków978N:6
19756IVStupak, AleksandraSP 1 Sokółka978N:42
19757Małecki, Jan ASSz Lipno Stęszew 978N:9
19758Krasnowski, PawełBiałystok978N:5
19759Gorol, TobiaszMGOK OSP Woźniki 978N:6
19760Sykulski, Jakub 978N:5
19761VBochenek, Piotr UKS G4 Tarnowskie Góry 978N:6
19762Sznyder, MateuszAkademia Szachowa Gliwice 977N:8
19763Pawlicka, Greta LKS Chrobry Gniezno 977N:10
19764Markowska, JuliaUKHT Ósemka Tarnowskie Góry 977N:5
19765Jałocha, Łukasz Wrocław977N:10
19766IVKibiersza, Damian PG Mońki 977N:5
19767IVHołowiak, AgnieszkaUKS Ogniwo Legnica977N:33
19768IVDylewicz, MajaSP 5977N:7
19769VNowak, NataliaUKS przy SP 8 Chrzanów 977N:7
19770Oczachowska, Ilona977N:4
19771Buchalik, Jakub Rybnik977N:5
19772Karaś, KacperTeam I Jedlicze 977N:17
19773Aniszewski, Jakub KU AZS UW w Warszawie 977N:2
19774Kraśnicki, Mateusz MKSz-MDK Białystok 977N:7
19775IVSobolewska, Barbara UKS Caissa Warszawa 977N:39
19776IIIGalik, Aleksandra UKS ZSO Włoszakowice 977N:33
19777VJabłoński, BorysUKS Rotmistrz Grudziądz977N:9
19778Kalicka, Dorota Gdańsk 977N:8
19779Buliński, Patryk Zabrze977N:6
19780Oszmiański, Stanisław UKS Caissa Warszawa 977N:7
19781Wrona, KarolLUKS Tempo Ożarów 977N:8
19782VOlesiński, MarcinLUKKS Kielce977N:15
19783Chwalek, Fabian Zabrze977N:5
19784VMajewski, Jan SP w Uzdowie977N:3
19785IVSowa, AnnaMDK Chorzów977N:5
19786Wtorek, MarcinLUKKS Kielce977N:7
19787VSzendzielorz, Martyna G Złoty Stok 976N:14
19788VSzproch, PiotrLUKKS Kielce976N:9
19789Kaczor, Aleksandra976N:3
19790Łysiak, Monika PUKS Rodło Opole 976N:7
19791Lerka, Emilia KU AZS UW w Warszawie 976N:6
19792Więc, Michał976N:5
19793IVPolkowski, MaksymilianLKSz Lublin 976N:20
19794IVBazała, Jędrzej UKS Caissa Warszawa 976N:68
19795Mleczko, Miłosz976N:6
19796VPuchała, Jan SP 75 Kraków 976N:5
19797Wanago, Krzysztof (Giżycko)976N:9
19798Polak, JanAkademia Szachowa Gliwice 976N:7
19799VSękowski, Tomasz M-GOK GAMBIT Ślesin976N:25
19800IVLeśniak, AleksandraKSz Gambit Świecie 976N:26
19801IIIBiegański, SzymonUKS ZSO Włoszakowice 976N:57
19802IVKulesza, Aleksandra SSz Debiut GCK Giżycko 976N:46
19803IIIPikuła, MariaLKS Kańczuga 976N:10
19804Przyborowski, Filip SP Bakałarzewo 976N:4
19805VMalinowski, Mieszko LUKKS Kielce976N:6
19806Jodłowski, Tymon 976N:12
19807VUłański, JanTMS Roszada Gliwice 976N:12
19808Klimek, KacperLUKS FENIKS Mrocza976N:8
19809Sieja, KsavierMKSz Rybnik 976N:8
19810Chełkowski, Maciej Łochowo976N:5
19811Suchodolski, NikolasUKS Baszta Wodzisław Śląski976N:2
19812Szala, Paweł GKS Gwarek Ornontowice975N:6
19813Jaworski, Michał UKS Taktyk Białołęka 975N:6
19814Wider, KazimierzGOK Sułkowice975N:7
19815Klimek, AdamGdańsk 975N:9
19816Leśniewski, Daniel Lublin975N:4
19817Panasiuk, EmmaKU AZS UW w Warszawie 975N:5
19818IVSłowik, Mateusz Caissa Pion Zielona Góra975N:3
19819IVRoczyński, Oskar UKS Szach Gryfice 975N:21
19820IVKejna, Tomasz Bielany Wrocławskie975N:47
19821Chazbijewicz, MajaMDK Białystok975N:7
19822Tylczyński, MiłoszBolesławiec975N:7
19823VKonopelski, Jakub SP 5 Rybnik 975N:7
19824IVPelic, Julia975N:7
19825Pisarski, MarcelUKS Żak Łomża975N:7
19826Podlasek, SzymonPilzno975N:7
19827Woźniczka, DanielRuda Śląska 975N:7
19828Jaros, PiotrRadomig Radom 975N:9
19829IVJędrys, Wiktor LKS Chrobry Gniezno 975N:14
19830VTołłoczko, JakubLKSz Caissa Lubsko975N:8
19831Gomółka, NataliaSSz Szachpol Łuków975N:3
19832VKonikowska, LenaSP 29 Białystok975N:12
19833Prus, Michał TMS Roszada Gliwice 975N:7
19834Steckiewicz, Maja UKS Kościelec975N:8
19835Lewandowska, Joanna MMKS Wieniawa Leszno974N:7
19836Bednarz, Damian KSz Caissa Złoty Stok974N:7
19837Polewiak, Julia Ostróda974N:7
19838Knopik, StanisławUKS MDK Nr 1 Bydgoszcz974N:9
19839Szczotka, Michał Głuchołazy974N:16
19840Motor, KrzysztofKSz DRAKON Lublin 974N:8
19841Książek, Filip974N:6
19842Barczewska, Katarzyna PSP 63 w Bydgoszczy 974N:14
19843Zorzycki, Bartosz MUKS Skałka-Śląsk Świętochło974N:9
19844IVLucka, Karolina MKSz DIAGONALIA Imielin 974N:30
19845Donat, JakubMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn* 974N:9
19846Siedlanowski, WiktorSP 1 Międzyrzec Podlaski 974N:6
19847IVHochbaum, Zuzanna KU AZS UW w Warszawie 974N:27
19848IVFornal, AdrianUKS REKORD Iwla 974N:31
19849VRynkiewicz, Piotr LKS POLONIA PORAJ 974N:27
19850Krzysztofek, OskarSP 13 Chorzów974N:6
19851Hernas, Hanna Mysłowice974N:6
19852VKrakowski, Mikołaj UKS Caissa Warszawa 974N:14
19853Janowicz, NinaMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn* 974N:8
19854Ziółkowska, AleksandraUKS Kościelec974N:9
19855VKroll, Franciszek KS KORONA Zakrzewo974N:11
19856Kapała, MichałRzeszów974N:5
19857Jasionowski, FilipSP Jeleniewo974N:3
19858Kokocińska, Emilia Rzeszów974N:11
19859Dziadoń, IngaRKS MAT Ruda Śląska 974N:4
19860Bojdo, Oliwia Psary 974N:5
19861VKlecha, KamilaKSz Zefir Boguszowice 974N:11
19862VHoszycka, Julia KSz Zefir Boguszowice 974N:9
19863VDrużdżel, ŁucjaUKS SP 321 Warszawa - Bemowo974N:17
19864Makowski, Natasza MKSz DIAGONALIA Imielin 974N:10
19865Procyszyn, Kuba KS 64 Zielona Góra 973N:14
19866Lewandowski, FilipLKS Chrobry Gniezno 973N:3
19867Nieznaj, MichałLKS Strażak Zabrzeg973N:8
19868Nowok, FilipPSSz Pszczyna 973N:8
19869Bednarczyk, BartekUKS GIECEK Radków973N:7
19870Włosiak, DominikaPSSz Pszczyna 973N:4
19871VStępień, JoachimSP3 Koszalin973N:5
19872Paluszek, AdamRzeszów973N:8
19873Olejnik, JakubKS 64 Zielona Góra 973N:6
19874Jankowska, MagdalenaMUKS MDK Śródmieście Wrocław973N:7
19875VWidawski, BazyliKatowice973N:9
19876Iwaniuk, MarekBiałystok973N:6
19877Polkowski, Maciej 973N:6
19878Krupa, Wojciech UKS GAMBIT Wesoła973N:7
19879bkZimończyk, Łukasz 973N:3
19880Milotta, AgataUKS SP1 Jedynka Tychy 973N:3
19881Parapura, Bartłomiej KSz POLONIA Warszawa973N:18
19882IVHryb, Kosma AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin973N:9
19883VChałan, OliwierLUKKS Kielce973N:7
19884IVSkorupiński, TomaszUKS ZSO Włoszakowice 973N:27
19885Delimat, NataliaWietrzno973N:3
19886Rozwałka, RadosławSzkoła Podstawowa Nr 17 Chorzów 973N:6
19887VSawicki, Antoni RKS MAT Ruda Śląska 973N:17
19888IVSzulc, PiotrUKS OPP Toruń973N:20
19889Brocki, WiktorUKS Baszta Wodzisław Śląski973N:3
19890IVStachowiak, JagodaUKS Płomyk Nekla 972N:11
19891Czyż, EugeniuszKS Unia Bieruń Stary / Oświęcim972N:13
19892IVPokrątka, PiotrOsielsko972N:18
19893VIwanowski, Mahawir972N:7
19894Anyszkiewicz, MarcinMUKS MDK Śródmieście Wrocław972N:6
19895Jagielski, Maciej SP nr 8 Świecie972N:5
19896Mielcarek, MichałKS 64 Zielona Góra 972N:6
19897VSzostko, MateuszSP 45 972N:23
19898Mroczek, MartynaPrSP 6 Białystok 972N:9
19899Straszewski, Rafał Elbląg 972N:4
19900VMida, Dominik PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W IWKOWEJ972N:8
19901IVFiedorek, KamilaKSz Miedź Legnica972N:80
19902Burzyński, AdrianBydgoszcz 972N:9
19903Sekulski, Mateusz ŚLZSzach K-ce Diagonalia Imielin 972N:9
19904Węgrzynowicz, Antoni Tychy 972N:5
19905Jemioło, StefanKSz Polonia Warszawa972N:3
19906Gurda, MateuszUKS Caissa Warszawa 972N:13
19907Jakieła, WiktoriaSP Dukla972N:4
19908Kos, DawidChorzów972N:4
19909IVBera, Iga UKS GONIEC Staniątki 972N:27
19910Wilkosz, Wiktor KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD972N:5
19911bkRudnicki, Tymon UKS GOK Zduny 972N:7
19912Mielnik, MichałKSz GAMBIT MDK Świdnica972N:5
19913Olender, Paweł Rogoż972N:7
19914Adamczyk, Zofia UKS Pionier Jastrzębie Zdrój972N:6
19915Krzywania, Szymon ASSz Lipno Stęszew 972N:5
19916Walenda, Tomasz LKS Promień Kowalewo Pom.972N:6
19917Gołdyn, Nikodem Hetman Ostrowiec Św.972N:5
19918Mocio, BarbaraUKS Czarny Koń Olkusz972N:5
19919VBrzezicka, Aleksandra MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn972N:7
19920Lipko, Łucja UKS Caissa Warszawa 971N:6
19921Pakier, GrzegorzMAZSzach w Warszawie971N:6
19922Piórek, Patryk GLKS Goniec Żarów 971N:8
19923Starnawska, NinaRybnik971N:10
19924Gąsiorek, Maciej UKS Debiut Przedwojów971N:6
19925Kuliś, OliwiaSzkoła Podstawowa nr 3 w Ostródzie971N:7
19926VUrbaniec, Łukasz Golejów971N:13
19927VPadlewski, Kacper MDK Białystok971N:19
19928VKotlenga, KacperUKS FALA Świekatowo971N:10
19929Olesiński, Piotr Bydgoszcz 971N:6
19930VSzczecina, ZuzannaRacibórz 971N:12
19931Czaplejewicz, WiktoriaBiałystok971N:6
19932VZubrycki, Sebastian SP 45 Białystok971N:8
19933VBanaszewska, Dominika UMKS Na Pięterku Poznań 971N:24
19934Ciuła, JózefDukla 971N:4
19935Domino, JózefMUKS MDK Śródmieście Wrocław971N:7
19936Tambor, Beata MOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice971N:20
19937Cichowicz, Kacper UKS SP3 w Bogatyni971N:4
19938VCarewicz, MikołajKS Lew Krynki 971N:9
19939Machowski, OskarUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 971N:3
19940Ciołek, Maciej 971N:7
19941Zalewska, Małgorzata 971N:7
19942Rudak, TymonUKS Caissa Warszawa 971N:12
19943IVNiedzicki, Tomasz SP nr 107 im.B.Malinowskiego Ursynów W-wa971N:23
19944Pacholec, Andrzej Olsztyn 971N:9
19945VDziemiński, Adrian UKS Wda Lipusz971N:7
19946Szeliga, Viktor KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 971N:4
19947Brodowski, JakubSP Bakałarzewo 971N:6
19948Laszkowski, KacperSP Bakałarzewo 971N:6
19949Blaszke, Kacper TMS Roszada Gliwice 971N:7
19950Podsiadło, Miłosz UKS Mat Zabrze-Grzybowice 971N:7
19951Kulikowska, Alicja(Elbląg) 971N:6
19952Stalkowska, Vanessa KSN Łuczniczka Bydgoszcz 971N:8
19953Grabowski, Igor Łódź 971N:8
19954Gruszka, Mikołaj Rybnik970N:7
19955Dusza, Filip970N:4
19956Nowak, Paweł VI970N:6
19957IVGac, MichałUKS GONIEC Staniątki 970N:23
19958IVSienkiewicz, Marianna UKS Caissa Warszawa 970N:21
19959VPiekutowski, KsawerySSP 1 STO Białystok970N:14
19960Buła, Zofia970N:5
19961IVParish, TomaszSSP 1 STO Białystok970N:9
19962Wróbel, Adam MKSz-MDK Białystok 970N:6
19963Michaluk, JonaszMDK Białystok970N:6
19964VNajda, Damian Akademia Szachowa Gliwice 970N:17
19965Szustak, MichałRacibórz 970N:8
19966Szydłowska, Dominika MDK Chorzów970N:7
19967Warowny, Robert Łuków 970N:3
19968Cerkownik, MagdalenaMKSz DIAGONALIA Imielin 970N:8
19969Ciemnoczołowska, KarolinaGrudziądz970N:13
19970VWysmyk, AleksandraMUKS MDK Śródmieście Wrocław970N:8
19971Tul, BartoszPiotrowiczki970N:7
19972Jarosz, Martyna KSN Łuczniczka Bydgoszcz 970N:8
19973Burzyński, Bartosz Jaworzno970N:6
19974Bednarska, Maja LUKKS Kielce970N:4
19975Wojtkowiak, AlicjaUKS G4 Tarnowskie Góry 969N:5
19976Tracz, Sebastian969N:6
19977Haja, Jakub Damasławek 969N:7
19978Łapiński, Jan PrSP 6 Białystok 969N:8
19979Jakoniuk, Mateusz SP ŚMŚR 969N:8
19980VRogiński, Marcin Radzionków 969N:13
19981Komorowski, Krzysztof KU AZS UW w Warszawie 969N:3
19982VBrogowski, Ignacy Rzeszów Widokowa 969N:4
19983Tracz, Aleksander MKS "Rokita" Brzeg Dolny969N:7
19984Więch, Szymon969N:4
19985Karwowski, Emil SOSWdDiMNiSS Lublin 969N:9
19986VWarych, Michał SP nr 10 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 969N:13
19987VBielecki, Paweł969N:19
19988IVUrbanek, Anna LKS Chrobry Gniezno 969N:12
19989IVWilk, Michał MAZSzach w Warszawie969N:16
19990IVBorkowski, MichałZSP nr1 W-wa Rembertów 969N:8
19991IVKałuszka, Oliwia UKS Szach-Mat Przemków 969N:11
19992VWłosiński, MichałUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 969N:8
19993VHapoń, PatrycjaLUKSz Orient Sokółka969N:15
19994Słonina, KarolinaUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 968N:7
19995IVPobudejski, Bartosz UKS CAISSA Warszawa 968N:30
19996Olszak, Miłosz SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 968N:16
19997IVWider, Aleksandra GOK Sułkowice968N:6
19998Skowron, BartoszGliwice 968N:7
19999Kondraciuk, Mateusz Włodawa968N:7
20000Kołodziej, KarolinaKowalewo Pomorskie968N:9
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)