ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20716)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11826);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13250);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
20501Smyk, Paulina SP 46 Bytom 943N:6
20502VCzarnowicz, AleksandraLUKSz Orient Sokółka943N:6
20503Wierzbicka, Małgorzata LUKSz Orient Sokółka943N:6
20504IVWolyniec, Tymoteusz 943N:13
20505IVMęczkowska, EwaPG 6 Łomża942N:64
20506VOpalińska, Zofia UKS Caissa Warszawa 942N:18
20507Rusek, MichałMUKSz Gambit Międzyrzec Podlaski 942N:9
20508Drączkowski, KacperMysłowice942N:13
20509Arodź, MaksSP 46 Bytom 942N:6
20510Puzio, JakubGCK Debiut GIżycko*942N:8
20511Żołnierowicz, MaciejKSz Maraton Łomża 942N:6
20512Budziak, MaksymilianMDK Nr 3 Bydgoszcz941N:14
20513Sakowich, NikitaRosja 941N:7
20514IVMalec, Szymon KSz Polonia Warszawa941N:41
20515VZinkiewicz, OlafSP nr 85 im. Benito Juareza W-wa941N:26
20516Kwiecień, KamilRuda Śląska 941N:8
20517VBrzozowski, MaciejZabrze941N:10
20518VLaurent, Hubert Świdnica 941N:11
20519Kalinowska, KonstancjaAZS Poltechnika Pozn.Poznań III941N:7
20520Podżorski, SzymonRuda Śląska 941N:8
20521VJendrowiak, AlicjaMKSz Rybnik 941N:7
20522VWlazło, JakubGdańsk 941N:22
20523Konopka, Maja CKR SSz Grójec 941N:7
20524Wasilewski, Przemysław 941N:8
20525IVPuchalik, Marta Szkoła Podstawowa nr 41 w Gliwicach941N:9
20526IVRżany, Agnieszka AnnaKSz SDK-Lotnik Mielec 941N:16
20527VKośmider, Stanisław SP 3 Chrzanów941N:7
20528VKasperska, Weronika KS 64 Zielona Góra 940N:11
20529IVPasternak, Aleksandra UKS Caissa Warszawa 940N:18
20530IVBernacki, WojciechUKS SP1 Jedynka Tychy 940N:23
20531VKoniarski, MichałMOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice940N:21
20532VKopycki, OliwierSZKÓŁKA SZACHOWA f7 940N:8
20533Kruszona, Jan ULKS SKOCZKI Słopanowo 940N:11
20534IVNavicki, KosmaUKS Caissa Warszawa 940N:11
20535Zawieruszyńska, Aleksandra M-GOK GAMBIT Ślesin940N:9
20536VDuda, Julia Szkoła Podstawowa nr 46 w Bytomiu940N:13
20537IVKuligowska, Julia SP Konarzyce939N:32
20538VSobczak, KarolWKS Kopernik939N:84
20539IVGwiazdowski, JakubSP nr 11 Suwałki 939N:24
20540Okońska, Marta Katolicka Szkoła Podstawowa938N:8
20541VGryko, Julian Szkółka Szachowa w Białymstoku 938N:15
20542Jurczuk, Tomasz MDK Białystok938N:14
20543Blichar, Milena KS AZS Wratislavia938N:8
20544Szczerczowski, Wojciech Syców [JUN]938N:12
20545Stańczuk, PiotrLUKSz Orient Sokółka938N:9
20546VZadłużny, AdriannaKS Unia Bieruń Stary 938N:21
20547IVPiesiecki, Cezary MUKS Stoczek 45 Białystok937N:13
20548Paczosa, Sergiusz RDK filia Zalesie Rzeszow 937N:6
20549Pietrzak, StanisławBiałystok937N:8
20550VMichalski, Kacper KSz ORŁY Pleszew 937N:23
20551Nowak, Kamil937N:12
20552IVZając, Zuzanna SP 8 Chrzanów937N:8
20553Wiśniewski, Kacper Łomża 937N:9
20554Skoczylas, Adrian MUKS MDK Fabryczna Wrocław 936N:7
20555Łaski, Bartosz 936N:8
20556Tabor, PrzemysławMDK Chorzów936N:6
20557bkMatuszczyk, SzymonG-5 936N:13
20558VTomaszuk, Magdalena II LO 936N:18
20559Kwaśny, Alicja Klub Szachowy Kana Tarnów936N:15
20560Bazała, Paweł UKS Caissa Warszawa 936N:8
20561Żak, KacperSP 32 dr.2936N:6
20562Tomaszewski, Konrad Zgorzelec 936N:56
20563Dzimira, Maciej Ligota Piękna936N:6
20564Wichliński, MateuszSP Kryniczno936N:7
20565Muszala, Tomasz Zefir Boguszowice 936N:7
20566Janicka, Anna KSZ SKOCZEK CZERWIONKA-LESZCZYNY936N:6
20567IVKlocek, PawełStowarzyszenie Nasz Rymanów935N:16
20568Mucha, Maja SP nr 2 935N:9
20569Lutkiewicz, Monika935N:9
20570VJaros, MichałRadomig Radom 935N:30
20571VSternalski, KacperKKSz Kraków935N:19
20572VSzuchalski, SzymonMDK Białystok935N:13
20573IVSuszyńska, MajaGimmazjum Suszec934N:13
20574IVBorusiewicz, Amelia SP 5 Łomża934N:56
20575VWojsyk, Kajetan ChTS Chorzów 934N:7
20576Kalicki, PiotrGdańsk 934N:17
20577VGroń, Antoni Zabrze934N:23
20578Więcko, Franciszek MDK Białystok934N:7
20579VZajdel, Bartłomiej KKSz Urania Krosno934N:9
20580Zabrzańska, Róża Trzebinia 934N:7
20581Szatkowska, MonikaOlsztyn SP 10 933N:10
20582Mróz, Marika Gdańsk 933N:9
20583Byrwa, ZuzannaSSz GCK Debiut GIżycko*933N:19
20584IVRoubo, KonstantyGLKS Goniec Żarów 933N:26
20585Dadej, Szymon LUKS Tempo Ożarów 933N:11
20586Poloczek, WiktoriaUKS Mat Zabrze-Grzybowice 933N:6
20587VKisiel, AdamSP Krasnopol933N:18
20588IVKaczmarczyk, Joanna ZS 10 dr. 1 932N:30
20589Pyc, JuliaUKS Caissa Warszawa 932N:16
20590IVBasąg, WeronikaKMKSz Victoria Kielce 932N:21
20591Berezowska, MelisaMUKS MDK Śródmieście Wrocław932N:7
20592VStaniszewski, Bartosz RKS MAT Ruda Śląska 932N:17
20593VWalczak, MarekSP 21 Katowice932N:21
20594IVHapoń, GabrielaLUKSz Orient Sokółka932N:44
20595IVSkinderowicz, AnnaSP 71 Wrocław932N:20
20596IVŚwiderski, Krzysztof Szkoła Podstawowa ETE w Gliwicach932N:26
20597Wąsik, Michał RzKSz Rzeszów932N:10
20598VJezierski, Rafał 931N:8
20599IVSzymczak, AleksandraKS GOK Dwie Wieże Brzeźno 931N:16
20600IVWysokińska, Karolina MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski931N:25
20601Wojdat, PolaUKS Caissa Warszawa 931N:9
20602Malcharek, SarahLKS Tworków931N:13
20603IVMazgaj, Olivier UKS przy SP 8 Chrzanów 931N:22
20604VWoźniak, AdrianLKS Promień Kowalewo Pom.931N:13
20605IVJankowiak, Oliwia TS Wisła Kraków 930N:39
20606IVBalicki, Błażej Szachowy Uniwersytet Warszawa 930N:32
20607Kiszka, PawełMSP 7 Knurów 930N:7
20608IVKuczewski, MateuszUKS SP 321 Warszawa - Bemowo930N:8
20609IVMarkowska, MagdalenaUKS G4 Tarnowskie Góry 929N:32
20610VJankowska, JustynaPUKS Mikołaj Gąbin929N:12
20611IVBrzozowska, NicoleUKS Mat Zabrze-Grzybowice 929N:45
20612Dąbrowski, RafałMDK Białystok929N:14
20613Figlewicz, KarolUKS Skoczek Elbląg 929N:8
20614VKozłowski, Krzysztof LUKS TEMPO Ożarów 929N:25
20615VWerner, FranciszekUKS Jedynka Bełchatów 929N:21
20616Pater, Patrycja MUKS MDK Śródmieście Wrocław928N:17
20617Gmurek, Tymoteusz Warszawa928N:8
20618IVSelimi, Lea UKS Dziewiątka Sieradz 928N:25
20619Skowrońska, KatarzynaLKS Chrobry Gniezno 928N:10
20620VOlenkowicz, WeronikaMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn* 927N:17
20621VDobrzyński, Błażej LUKSz Orient Sokółka927N:22
20622VNita, PatrycjaKS GOK Dwie Wieże Brzeźno 927N:23
20623Jaryczewska, DariaMDK nr 1 Bytom927N:12
20624Globisz, FryderykaZbrosławice926N:43
20625Kuradovetz, DanielUKS Caissa Warszawa 926N:8
20626Burda, Grzegorz 926N:12
20627VWanowicz, PawełSP 32 Bytom 926N:18
20628VSzymczak, Natalia ULKS SKOCZKI Słopanowo 926N:13
20629IVAndraka, MartaMDK Białystok926N:10
20630Przemyślański, PiotrRacibórz 926N:15
20631Matwij, SandraRzeszów925N:21
20632Bereś, Michał RDK filia Staromieście Rzeszów925N:14
20633Jakubczyk, JakubRzKSz Rzeszów925N:10
20634Kuczyński, Andrzej Białystok925N:7
20635Cader, JakubBiałe Błota 925N:7
20636Wojtach, KlaudiaUKS Olimpik Mońki924N:29
20637IIISzubstarska, Dominika MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn924N:35
20638Król, MateuszKS "Hetman" Krynka924N:22
20639Łęczyński, KornelChess in Chrzanow 924N:9
20640IIIKraśniewska, Zofia UKS UZDOWO923N:41
20641VJojko, JakubKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny923N:16
20642VWilkowicz, Paweł Szkoła Podstawowa nr 34 w Rybniku923N:14
20643Torzewski, MateuszUKS MDK Nr 5 Bydgoszcz922N:8
20644IVKaryś, Małgorzata SP nr 32 Kielce 921N:19
20645Męczkowska, Maja KSz Maraton Łomża 920N:8
20646IVDomagała, Grzegorz SP 46 Bytom 919N:17
20647IVZiemiański, Kacper KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 919N:58
20648Nawara, WeronikaRKS MAT Ruda Śląska 918N:14
20649Goryczka, Ewa Akademia Szachowa Gliwice 918N:8
20650Mann, KarolinaZabrze918N:8
20651Szubstarska, ZofiaMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn918N:21
20652VDudak, Adam UKS Caissa Warszawa 917N:51
20653IVBojczewski, Łukasz LKSz Lublin 916N:132
20654IVBalsam, SzymonSP 67 Katowice916N:18
20655IVFilipczuk, NataliaLUKS Tempo Ożarów 915N:41
20656IVLisowska, EmiliaSzkoła Podstawowa nr 5 w Ostródzie915N:37
20657Duchnowski, WiktorSP 9 Łomża915N:9
20658VSędzielowska, Alicja Edison Chrzanów914N:16
20659Kukisz, Amelia(KS Lew Krynki) 914N:14
20660IVGorzkiewicz, Stanisław LUKS Tomasovia Tomaszów Lub. 914N:13
20661IVKról, BartoszLUKS FENIKS Mrocza914N:26
20662VLatuszek, WiktorSP nr 10 Olsztyn914N:12
20663VKarzel, Helena913N:8
20664Hałun, RóżaKlub Szachowy Kana Tarnów912N:22
20665VGąsiorowski, MarcelUKS Caissa Warszawa 912N:23
20666Makowski, IgorMKSz DIAGONALIA Imielin 911N:21
20667VDamilak, OskarUKS SP1 Jedynka Tychy 911N:19
20668Cypryński, KonradUKS Caissa Warszawa 910N:14
20669VSzydłowski, ŁukaszLUKSz Orient Sokółka910N:46
20670Walenciak, Jan910N:9
20671IIISzmigiel, WeronikaAkademia Szachowa w Grajewie910N:27
20672IVKamieniarz, Jakub SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 909N:32
20673IVŻukowska, MichalinaSSP 1 STO Białystok908N:30
20674VWojciechowski, Aleksander Kętrzyn908N:7
20675IIIBujalska, AmeliaS.P. 11 im. I Dywizji KościuszkowskiejUrsus907N:102
20676Wyleżych, Szymon Akademia Szachowa Gliwice 907N:17
20677IVKorejwo, BożenaUKS Mat Zabrze-Grzybowice 907N:41
20678VNowicka, Łucja KSz ORŁY Pleszew 907N:10
20679IVŻelichowska, OliwiaM-GOK Gambit Ślesin904N:40
20680Seweryńska, Zofia902N:16
20681VJankowski, AndrzejGąbin900N:22
20682VAlbrecht, Michalina SP 66 899N:10
20683Maruszewska, ZofiaAkademia Szachowa Gliwice 897N:9
20684IVMac, Aleksandra RzKSz Rzeszów897N:40
20685IVMańka, OliwiaLUKS Tempo Ożarów 896N:48
20686Jędrzejczyk, OlgaUKS Caissa Warszawa 895N:26
20687IVMakowska, OliwiaSP 10 Suwałki894N:28
20688Czubak, Maria UKS Caissa Warszawa 894N:30
20689Osmański, Szymon Promień Kowalewo Pomorskie 894N:15
20690IIINowak, Anna Mksz Diagonalia Imielin 893N:40
20691IVAleksiejuk, AlicjaMDK Białystok893N:20
20692Pomorski, FranciszekUKS Caissa Warszawa 892N:38
20693VFiała, Dawid Włodawa891N:33
20694IVPartyka, Wojciech LUKKS Kielce - sekcja Busko-Zdrój889N:16
20695IVFil, Anna SSz Debiut GCK Giżycko 887N:50
20696IVKrajewska, AnetaUKS Mat Zabrze-Grzybowice 885N:32
20697VPotocka, MartynaUKS MDK Nr 1 Bydgoszcz884N:31
20698Węgierek, MartaSP nr.70 im. Bohaterów Monte Cassino W-wa Mokotów 884N:14
20699VKięczkowski, FranciszekUKS Mat Zabrze-Grzybowice 883N:114
20700Lewandowski, BrunoUKS Caissa Warszawa 883N:12
20701IVJaźwiński, MarekUKS Caissa Warszawa 881N:22
20702IVKlemens, NataliaSzkoła Podstawowa nr 46 w Bytomiu880N:39
20703Szczeszek, ZofiaUKS Caissa Warszawa 874N:20
20704IVLisiecka, WanesaM-GOK GAMBIT Ślesin871N:35
20705Białas, NadiaKS Unia Bieruń Stary 869N:20
20706IVMazur, JuliaMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn868N:22
20707IVZięba, Karol SP Czermin868N:60
20708Flisek, AntoniUKS Caissa Warszawa 867N:13
20709Oskwarek, Hanna Szkoła Podstawowa nr 1 w Marklowicach860N:19
20710VWójcikowska, Martyna LKS Promień Kowalewo Pom.854N:56
20711VPerlak, AleksandraSzkoła Podstawowa nr 46 w Bytomiu854N:19
20712IVChabros, Maja LUKS Tempo Ożarów 853N:85
20713Zuppetii, Francesco UKS Mat Zabrze-Grzybowice 849N:29
20714VGąsior, EwaKS Unia Bieruń Stary 847N:49
20715IVPolak, Julita SP nr 15 im. Konstantego Wolnego w Chorzowie835N:33
20716Pyda, Michał LKSz Lublin 806N:42
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)