ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20728)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26067);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36221)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (5031);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14266)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13268);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
20501Siwko, Karolina LUKS Tempo Ożarów 944N:8
20502VMuc, BorysKaeSPe Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Jacka w Kato 944N:12
20503VStrucker, EmiliaKS Unia Bieruń Stary 944N:12
20504Kowalczyk, AndrzejWłodawa943N:6
20505VZalewski, PatrykParafia pw. Miłosierdzia Bożego 943N:8
20506Matraszek, JakubSP Osiny943N:7
20507Walczak, BartoszTKKF Promyk Ciechanów943N:6
20508IVMrzygłód, DorotaMOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice943N:21
20509Rzążewska, Olga PUKS Fides Węgrów 943N:7
20510Kurzyński, PatrykRacibórz 943N:6
20511VChudy, Błażej UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski943N:7
20512Smyk, Paulina SP 46 Bytom 943N:6
20513VCzarnowicz, AleksandraLUKSz Orient Sokółka943N:6
20514Wierzbicka, Małgorzata LUKSz Orient Sokółka943N:6
20515Wolyniec, Tymoteusz 943N:13
20516IVWedziuk, Joanna MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski943N:12
20517IVMęczkowska, EwaPG 6 Łomża942N:64
20518VOpalińska, Zofia UKS Caissa Warszawa 942N:18
20519Rusek, MichałMUKSz Gambit Międzyrzec Podlaski 942N:9
20520Drączkowski, KacperMysłowice942N:13
20521Arodź, MaksSP 46 Bytom 942N:6
20522Puzio, JakubGCK Debiut GIżycko*942N:8
20523Żołnierowicz, MaciejKSz Maraton Łomża 942N:6
20524Budziak, MaksymilianMDK Nr 3 Bydgoszcz941N:14
20525Sakowich, NikitaRosja 941N:7
20526IVMalec, Szymon KSz Polonia Warszawa941N:41
20527VZinkiewicz, OlafSP nr 85 im. Benito Juareza W-wa941N:26
20528Kwiecień, KamilRuda Śląska 941N:8
20529VBrzozowski, MaciejZabrze941N:10
20530VLaurent, Hubert Świdnica 941N:11
20531Kalinowska, KonstancjaAZS Poltechnika Pozn.Poznań III941N:7
20532Podżorski, SzymonRuda Śląska 941N:8
20533VJendrowiak, AlicjaMKSz Rybnik 941N:7
20534VWlazło, JakubGdańsk 941N:22
20535Konopka, Maja CKR SSz Grójec 941N:7
20536Wasilewski, Przemysław 941N:8
20537IVPuchalik, Marta Szkoła Podstawowa nr 41 w Gliwicach941N:9
20538IVRżany, Agnieszka AnnaKSz SDK-Lotnik Mielec 941N:16
20539VKośmider, Stanisław SP 3 Chrzanów941N:7
20540VKasperska, Weronika KS 64 Zielona Góra 940N:11
20541IVPasternak, Aleksandra UKS Caissa Warszawa 940N:18
20542IVBernacki, WojciechUKS SP1 Jedynka Tychy 940N:23
20543VKoniarski, MichałMOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice940N:21
20544VKopycki, OliwierSZKÓŁKA SZACHOWA f7 940N:8
20545Kruszona, Jan ULKS SKOCZKI Słopanowo 940N:11
20546IVNavicki, KosmaUKS Caissa Warszawa 940N:11
20547Zawieruszyńska, Aleksandra M-GOK GAMBIT Ślesin940N:9
20548VDuda, Julia Szkoła Podstawowa nr 46 w Bytomiu940N:13
20549IVKuligowska, Julia SP Konarzyce939N:32
20550VSobczak, KarolWKS Kopernik939N:84
20551IVGwiazdowski, JakubSP nr 11 Suwałki 939N:24
20552Okońska, Marta Katolicka Szkoła Podstawowa938N:8
20553VGryko, Julian Szkółka Szachowa w Białymstoku 938N:15
20554Jurczuk, Tomasz MDK Białystok938N:14
20555IVWysokińska, Karolina MUKS GAMBIT MIĘDZYRZEC PODLASKI938N:31
20556Blichar, Milena KS AZS Wratislavia938N:8
20557Szczerczowski, Wojciech Syców [JUN]938N:12
20558Stańczuk, PiotrLUKSz Orient Sokółka938N:9
20559VZadłużny, AdriannaKS Unia Bieruń Stary 938N:21
20560IVPiesiecki, Cezary MUKS Stoczek 45 Białystok937N:13
20561Paczosa, Sergiusz RDK filia Zalesie Rzeszow 937N:6
20562Pietrzak, StanisławBiałystok937N:8
20563VMichalski, Kacper KSz ORŁY Pleszew 937N:23
20564Nowak, Kamil937N:12
20565IVZając, Zuzanna SP 8 Chrzanów937N:8
20566Wiśniewski, Kacper Łomża 937N:9
20567Skoczylas, Adrian MUKS MDK Fabryczna Wrocław 936N:7
20568Łaski, Bartosz 936N:8
20569Tabor, PrzemysławMDK Chorzów936N:6
20570bkMatuszczyk, SzymonG-5 936N:13
20571VTomaszuk, Magdalena II LO 936N:18
20572Kwaśny, Alicja Klub Szachowy Kana Tarnów936N:15
20573Bazała, Paweł UKS Caissa Warszawa 936N:8
20574Żak, KacperSP 32 dr.2936N:6
20575Tomaszewski, Konrad Zgorzelec 936N:56
20576Dzimira, Maciej Ligota Piękna936N:6
20577Wichliński, MateuszSP Kryniczno936N:7
20578Muszala, Tomasz Zefir Boguszowice 936N:7
20579Janicka, Anna KSZ SKOCZEK CZERWIONKA-LESZCZYNY936N:6
20580IVKlocek, PawełStowarzyszenie Nasz Rymanów935N:16
20581Mucha, Maja SP nr 2 935N:9
20582Lutkiewicz, Monika935N:9
20583VJaros, MichałRadomig Radom 935N:30
20584VSternalski, KacperKKSz Kraków935N:19
20585VSzuchalski, SzymonMDK Białystok935N:13
20586IVSuszyńska, MajaGimmazjum Suszec934N:13
20587IVBorusiewicz, Amelia SP 5 Łomża934N:56
20588VWojsyk, Kajetan ChTS Chorzów 934N:7
20589Kalicki, PiotrGdańsk 934N:17
20590VGroń, Antoni Zabrze934N:23
20591Więcko, Franciszek MDK Białystok934N:7
20592VZajdel, Bartłomiej KKSz Urania Krosno934N:9
20593Zabrzańska, Róża Trzebinia 934N:7
20594Szatkowska, MonikaOlsztyn SP 10 933N:10
20595Mróz, Marika Gdańsk 933N:9
20596Byrwa, ZuzannaSSz GCK Debiut GIżycko*933N:19
20597IVRoubo, KonstantyGLKS Goniec Żarów 933N:26
20598Dadej, Szymon LUKS Tempo Ożarów 933N:11
20599Poloczek, WiktoriaUKS Mat Zabrze-Grzybowice 933N:6
20600VKisiel, AdamSP Krasnopol933N:18
20601IVKaczmarczyk, Joanna ZS 10 dr. 1 932N:30
20602Pyc, JuliaUKS Caissa Warszawa 932N:16
20603IVBasąg, WeronikaKMKSz Victoria Kielce 932N:21
20604Berezowska, MelisaMUKS MDK Śródmieście Wrocław932N:7
20605VStaniszewski, Bartosz RKS MAT Ruda Śląska 932N:17
20606VWalczak, MarekSP 21 Katowice932N:21
20607IVHapoń, GabrielaLUKSz Orient Sokółka932N:44
20608IVSkinderowicz, AnnaSP 71 Wrocław932N:20
20609IVŚwiderski, Krzysztof Szkoła Podstawowa ETE w Gliwicach932N:26
20610Wąsik, Michał RzKSz Rzeszów932N:10
20611VJezierski, Rafał 931N:8
20612IVSzymczak, AleksandraKS GOK Dwie Wieże Brzeźno 931N:16
20613Wojdat, PolaUKS Caissa Warszawa 931N:9
20614Malcharek, SarahLKS Tworków931N:13
20615IVMazgaj, Olivier UKS przy SP 8 Chrzanów 931N:22
20616VWoźniak, AdrianLKS Promień Kowalewo Pom.931N:13
20617IVJankowiak, Oliwia TS Wisła Kraków 930N:39
20618IVBalicki, Błażej Szachowy Uniwersytet Warszawa 930N:32
20619Kiszka, PawełMSP 7 Knurów 930N:7
20620IVKuczewski, MateuszUKS SP 321 Warszawa - Bemowo930N:8
20621IVMarkowska, MagdalenaUKS G4 Tarnowskie Góry 929N:32
20622VJankowska, JustynaPUKS Mikołaj Gąbin929N:12
20623IVBrzozowska, NicoleUKS Mat Zabrze-Grzybowice 929N:45
20624Dąbrowski, RafałMDK Białystok929N:14
20625Figlewicz, KarolUKS Skoczek Elbląg 929N:8
20626VKozłowski, Krzysztof LUKS TEMPO Ożarów 929N:25
20627VWerner, FranciszekUKS Jedynka Bełchatów 929N:21
20628Pater, Patrycja MUKS MDK Śródmieście Wrocław928N:17
20629Gmurek, Tymoteusz Warszawa928N:8
20630IVSelimi, Lea UKS Dziewiątka Sieradz 928N:25
20631Skowrońska, KatarzynaLKS Chrobry Gniezno 928N:10
20632VOlenkowicz, WeronikaMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn* 927N:17
20633VDobrzyński, Błażej LUKSz Orient Sokółka927N:22
20634VNita, PatrycjaKS GOK Dwie Wieże Brzeźno 927N:23
20635Jaryczewska, DariaMDK nr 1 Bytom927N:12
20636Globisz, FryderykaZbrosławice926N:43
20637Kuradovetz, DanielUKS Caissa Warszawa 926N:8
20638Burda, Grzegorz 926N:12
20639VWanowicz, PawełSP 32 Bytom 926N:18
20640VSzymczak, Natalia ULKS SKOCZKI Słopanowo 926N:13
20641IVAndraka, MartaMDK Białystok926N:10
20642Przemyślański, PiotrRacibórz 926N:15
20643Matwij, SandraRzeszów925N:21
20644Bereś, Michał RDK filia Staromieście Rzeszów925N:14
20645Jakubczyk, JakubRzKSz Rzeszów925N:10
20646Kuczyński, Andrzej Białystok925N:7
20647Cader, JakubBiałe Błota 925N:7
20648Wojtach, KlaudiaUKS Olimpik Mońki924N:29
20649IIISzubstarska, Dominika MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn924N:35
20650Król, MateuszKS "Hetman" Krynka924N:22
20651Łęczyński, KornelChess in Chrzanow 924N:9
20652IIIKraśniewska, Zofia Szkoła Podstawowa w Uzdowie923N:41
20653VJojko, JakubKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny923N:16
20654VWilkowicz, Paweł Szkoła Podstawowa nr 34 w Rybniku923N:14
20655Torzewski, MateuszUKS MDK Nr 5 Bydgoszcz922N:8
20656IVKaryś, Małgorzata LUKKS Kielce921N:19
20657Męczkowska, Maja KSz Maraton Łomża 920N:8
20658IVDomagała, Grzegorz SP 46 Bytom 919N:17
20659IVZiemiański, Kacper KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 919N:58
20660Nawara, WeronikaRKS MAT Ruda Śląska 918N:14
20661Goryczka, Ewa Akademia Szachowa Gliwice 918N:8
20662Mann, KarolinaZabrze918N:8
20663Szubstarska, ZofiaMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn918N:21
20664VDudak, Adam UKS Caissa Warszawa 917N:51
20665IVBojczewski, Łukasz LKSz Lublin 916N:132
20666IVBalsam, SzymonSP 67 Katowice916N:18
20667IVFilipczuk, NataliaLUKS Tempo Ożarów 915N:41
20668IVLisowska, EmiliaSzkoła Podstawowa nr 5 w Ostródzie915N:37
20669Duchnowski, WiktorSP 9 Łomża915N:9
20670VSędzielowska, Alicja Edison Chrzanów914N:16
20671Kukisz, Amelia(KS Lew Krynki) 914N:14
20672IVGorzkiewicz, Stanisław LUKS Tomasovia Tomaszów Lub. 914N:13
20673IVKról, BartoszLUKS FENIKS Mrocza914N:26
20674VLatuszek, WiktorSP nr 10 Olsztyn914N:12
20675VKarzel, Helena913N:8
20676Hałun, RóżaKlub Szachowy Kana Tarnów912N:22
20677VGąsiorowski, MarcelUKS Caissa Warszawa 912N:23
20678Makowski, IgorMKSz DIAGONALIA Imielin 911N:21
20679VDamilak, OskarUKS SP1 Jedynka Tychy 911N:19
20680Cypryński, KonradUKS Caissa Warszawa 910N:14
20681VSzydłowski, ŁukaszLUKSz Orient Sokółka910N:46
20682Walenciak, JanSP 8 Chrzanów910N:9
20683IVSzmigiel, WeronikaSzkółka Szachowa w Grajewie 910N:27
20684IVKamieniarz, Jakub SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 909N:32
20685IVŻukowska, MichalinaSSP 1 STO Białystok908N:30
20686VWojciechowski, Aleksander Kętrzyn908N:7
20687IIIBujalska, AmeliaS.P. 11 im. I Dywizji KościuszkowskiejUrsus907N:102
20688Wyleżych, Szymon Akademia Szachowa Gliwice 907N:17
20689IVKorejwo, BożenaUKS Mat Zabrze-Grzybowice 907N:41
20690VNowicka, Łucja KSz ORŁY Pleszew 907N:10
20691IVŻelichowska, OliwiaM-GOK Gambit Ślesin904N:40
20692Seweryńska, Zofia902N:16
20693VJankowski, AndrzejGąbin900N:22
20694VAlbrecht, Michalina SP 66 899N:10
20695Maruszewska, ZofiaAkademia Szachowa Gliwice 897N:9
20696IVMac, Aleksandra RzKSz Rzeszów897N:40
20697IVMańka, OliwiaLUKS Tempo Ożarów 896N:48
20698Jędrzejczyk, OlgaUKS Caissa Warszawa 895N:26
20699IVMakowska, OliwiaSP 10 Suwałki894N:28
20700Czubak, Maria UKS Caissa Warszawa 894N:30
20701Osmański, Szymon Kowalewo Pomorskie894N:15
20702IVNowak, Anna 893N:40
20703IVAleksiejuk, AlicjaMDK Białystok893N:20
20704Pomorski, FranciszekUKS Caissa Warszawa 892N:38
20705VFiała, Dawid Włodawa891N:33
20706VPartyka, Wojciech LUKKS Kielce889N:16
20707IVFil, Anna SSz Debiut GCK Giżycko 887N:50
20708IVKrajewska, AnetaUKS Mat Zabrze-Grzybowice 885N:32
20709VPotocka, MartynaUKS MDK Nr 1 Bydgoszcz884N:31
20710Węgierek, MartaSP nr.70 im. Bohaterów Monte Cassino W-wa Mokotów 884N:14
20711VKięczkowski, FranciszekUKS Mat Zabrze-Grzybowice 883N:114
20712Lewandowski, BrunoUKS Caissa Warszawa 883N:12
20713IVJaźwiński, MarekUKS Caissa Warszawa 881N:22
20714IVKlemens, NataliaSzkoła Podstawowa nr 46 w Bytomiu880N:39
20715Szczeszek, ZofiaUKS Caissa Warszawa 874N:20
20716IVLisiecka, WanesaM-GOK GAMBIT Ślesin871N:35
20717Białas, NadiaKS Unia Bieruń Stary 869N:20
20718IVMazur, JuliaMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn868N:22
20719IVZięba, Karol KSz SDK-Lotnik Mielec 868N:60
20720Flisek, AntoniUKS Caissa Warszawa 867N:13
20721Oskwarek, Hanna Szkoła Podstawowa nr 1 w Marklowicach860N:19
20722VWójcikowska, Martyna LKS Promień Kowalewo Pom.854N:56
20723VPerlak, AleksandraSzkoła Podstawowa nr 46 w Bytomiu854N:19
20724IVChabros, Maja LUKS Tempo Ożarów 853N:85
20725Zuppetii, Francesco UKS Mat Zabrze-Grzybowice 849N:29
20726VGąsior, EwaKS Unia Bieruń Stary 847N:49
20727IVPolak, Julita SP nr 15 im. Konstantego Wolnego w Chorzowie835N:33
20728Pyda, Michał LKSz Lublin 806N:42
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)