ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20636)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (25649);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (35731)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (754);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14115)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13015);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
20501Zabrzańska, Róża Trzebinia 934N:7
20502Szatkowska, MonikaOlsztyn SP 10 933N:10
20503Mróz, Marika Gdańsk 933N:9
20504Byrwa, ZuzannaSSz GCK Debiut GIżycko*933N:19
20505IVRoubo, KonstantyGLKS Goniec Żarów 933N:26
20506Dadej, Szymon LUKS Tempo Ożarów 933N:11
20507Poloczek, WiktoriaUKS Mat Zabrze-Grzybowice 933N:6
20508VKisiel, AdamSP Krasnopol933N:18
20509IVKaczmarczyk, Joanna ZS 10 dr.1932N:30
20510Pyc, JuliaUKS Caissa Warszawa 932N:16
20511IVBasąg, WeronikaKMKSz Victoria Kielce 932N:21
20512Berezowska, MelisaMUKS MDK Śródmieście Wrocław932N:7
20513VStaniszewski, Bartosz RKS MAT Ruda Śląska 932N:17
20514VWalczak, MarekSP 21 Katowice932N:21
20515IVHapoń, GabrielaLUKSz Orient Sokółka932N:44
20516IVSkinderowicz, AnnaWKS Kopernik932N:20
20517IVŚwiderski, Krzysztof Akademia Szachowa Gliwice 932N:26
20518Wąsik, Michał RzKSz Rzeszów932N:10
20519VJezierski, Rafał 931N:8
20520IVSzymczak, AleksandraKS GOK Dwie Wieże Brzeźno 931N:16
20521Wojdat, PolaUKS Caissa Warszawa 931N:9
20522Malcharek, SarahLKS Tworków931N:13
20523Woźniak, AdrianLKS Promień Kowalewo Pom.931N:13
20524IVJankowiak, Oliwia TS Wisła Kraków 930N:39
20525IVBalicki, Błażej Szachowy Uniwersytet Warszawa 930N:32
20526Kiszka, PawełMSP 7 Knurów 930N:7
20527VKuczewski, MateuszUKS SP 321 Warszawa - Bemowo930N:8
20528IVMarkowska, MagdalenaUKS G4 Tarnowskie Góry 929N:32
20529VJankowska, JustynaPUKS Mikołaj Gąbin929N:12
20530IVBrzozowska, NicoleUKS Mat Zabrze-Grzybowice 929N:45
20531Dąbrowski, RafałMDK Białystok929N:14
20532Figlewicz, KarolUKS Skoczek Elbląg 929N:8
20533VKozłowski, Krzysztof LUKS Tempo Ożarów 929N:25
20534VWerner, FranciszekUKS Jedynka Bełchatów 929N:21
20535Pater, Patrycja MUKS MDK Śródmieście Wrocław928N:17
20536Gmurek, Tymoteusz Warszawa928N:8
20537IVSelimi, Lea UKS Dziewiątka Sieradz 928N:25
20538Skowrońska, KatarzynaLKS Chrobry Gniezno 928N:10
20539VOlenkowicz, WeronikaMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn* 927N:17
20540VDobrzyński, Błażej LUKSz Orient Sokółka927N:22
20541VNita, PatrycjaKS GOK Dwie Wieże Brzeźno 927N:23
20542Jaryczewska, DariaMDK nr 1 Bytom927N:12
20543Globisz, FryderykaZbrosławice926N:43
20544Kuradovetz, DanielUKS Caissa Warszawa 926N:8
20545Burda, Grzegorz 926N:12
20546VWanowicz, PawełSP 32 Bytom 926N:18
20547VSzymczak, Natalia ULKS SKOCZKI Słopanowo 926N:13
20548IVAndraka, MartaMDK Białystok926N:10
20549Przemyślański, PiotrRacibórz 926N:15
20550Matwij, SandraRzeszów925N:21
20551Bereś, Michał RDK filia Staromieście Rzeszów925N:14
20552Jakubczyk, JakubRzKSz Rzeszów925N:10
20553Kuczyński, Andrzej Białystok925N:7
20554Cader, JakubBiałe Błota 925N:7
20555Wojtach, KlaudiaUKS Olimpik Mońki924N:29
20556IVSzubstarska, Dominika MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn924N:35
20557Król, MateuszKS "Hetman" Krynka924N:22
20558VSupeł, Sebastian SP Janów 924N:86
20559Łęczyński, KornelChess in Chrzanow 924N:9
20560IIIKraśniewska, Zofia Szkoła Podstawowa w Uzdowie923N:41
20561VJojko, JakubKSZ SKOCZEK CZERWIONKA-LESZCZYNY923N:16
20562VWilkowicz, Paweł SP-34 923N:14
20563Torzewski, MateuszUKS MDK Nr 5 Bydgoszcz922N:8
20564IVKaryś, Małgorzata LUKKS Kielce921N:19
20565Męczkowska, Maja KSz Maraton Łomża 920N:8
20566IVDomagała, Grzegorz SP 46 Bytom 919N:17
20567IVZiemiański, Kacper KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 919N:58
20568Nawara, WeronikaRKS MAT Ruda Śląska 918N:14
20569Goryczka, Ewa Akademia Szachowa Gliwice 918N:8
20570Mann, KarolinaZabrze918N:8
20571Szubstarska, ZofiaMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn918N:21
20572VDudak, Adam UKS Caissa Warszawa 917N:51
20573IVBojczewski, Łukasz LKSz Lublin 916N:132
20574IVBalsam, SzymonSP 67 Katowice916N:18
20575IVMac, Aleksandra RzKSz Rzeszów916N:36
20576IVFilipczuk, NataliaLUKS Tempo Ożarów 915N:41
20577IVLisowska, EmiliaSP5 915N:37
20578Duchnowski, WiktorSP 9 Łomża915N:9
20579VSędzielowska, Alicja Edison Chrzanów914N:16
20580Kukisz, Amelia(KS Lew Krynki) 914N:14
20581IVGorzkiewicz, Stanisław LUKS Tomasovia Tomaszów Lub. 914N:13
20582VKról, BartoszLUKS Feniks Mrocza914N:26
20583VLatuszek, WiktorSP nr 10 Olsztyn914N:12
20584VKarzel, Helena913N:8
20585IVSzmigiel, Weronika913N:21
20586Hałun, RóżaKlub Szachowy Kana Tarnów912N:22
20587VGąsiorowski, MarcelUKS Caissa Warszawa 912N:23
20588Makowski, IgorMKSz DIAGONALIA Imielin 911N:21
20589VDamilak, OskarUKS SP1 Jedynka Tychy 911N:19
20590Cypryński, KonradUKS Caissa Warszawa 910N:14
20591VSzydłowski, ŁukaszLUKSz Orient Sokółka910N:46
20592Walenciak, JanUKS przy SP 8 Chrzanów 910N:9
20593IVKamieniarz, Jakub SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 909N:32
20594IVŻukowska, MichalinaSSP 1 STO Białystok908N:30
20595Wojciechowski, Aleksander Kętrzyn908N:7
20596IIIBujalska, AmeliaS.P. 11 im. I Dywizji KościuszkowskiejUrsus907N:102
20597Wyleżych, Szymon Akademia Szachowa Gliwice 907N:17
20598IVKorejwo, BożenaUKS Mat Zabrze-Grzybowice 907N:41
20599Nowicka, Łucja KSz ORŁY Pleszew 907N:10
20600IVŻelichowska, OliwiaM-GOK Gambit Ślesin904N:40
20601Seweryńska, Zofia902N:16
20602VJankowski, AndrzejGąbin900N:22
20603VAlbrecht, Michalina PKS Wiatrak Bydgoszcz 899N:10
20604Maruszewska, ZofiaAkademia Szachowa Gliwice 897N:9
20605IVMańka, OliwiaLUKS Tempo Ożarów 896N:48
20606Jędrzejczyk, OlgaUKS Caissa Warszawa 895N:26
20607IVMakowska, OliwiaSP 10 Suwałki894N:28
20608Czubak, Maria UKS Caissa Warszawa 894N:30
20609Osmański, Szymon Kowalewo Pomorskie894N:15
20610IVNowak, Anna Dąbrowa, Górnicza 893N:40
20611IVAleksiejuk, AlicjaMDK Białystok893N:20
20612Pomorski, FranciszekUKS Caissa Warszawa 892N:38
20613VFiała, Dawid Włodawa891N:33
20614VPartyka, Wojciech LUKKS Kielce - sekcja Busko-Zdrój889N:16
20615IVFil, Anna SSz Debiut GCK Giżycko 887N:50
20616IVKrajewska, AnetaUKS Mat Zabrze-Grzybowice 885N:32
20617VPotocka, MartynaUKS MDK Nr 1 Bydgoszcz884N:31
20618Węgierek, MartaSP nr.70 im. Bohaterów Monte Cassino W-wa Mokotów 884N:14
20619VKięczkowski, FranciszekUKS Mat Zabrze-Grzybowice 883N:114
20620Lewandowski, BrunoUKS Caissa Warszawa 883N:12
20621IVJaźwiński, MarekUKS Caissa Warszawa 881N:22
20622IVKlemens, NataliaSP 46 Bytom 880N:39
20623Szczeszek, ZofiaUKS Caissa Warszawa 874N:20
20624IVLisiecka, WanesaM-GOK GAMBIT Ślesin871N:35
20625Białas, NadiaKS Unia Bieruń Stary 869N:20
20626IVMazur, JuliaMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn868N:22
20627VZięba, Karol KSz SDK-Lotnik Mielec 868N:60
20628Flisek, AntoniUKS Caissa Warszawa 867N:13
20629Oskwarek, Hanna KS HETMAN Marklowice860N:19
20630VWójcikowska, Martyna LKS Promień Kowalewo Pom.854N:56
20631VPerlak, AleksandraSP 46 Bytom 854N:19
20632IVChabros, Maja LUKS Tempo Ożarów 853N:85
20633Zuppetii, Francesco UKS Mat Zabrze-Grzybowice 849N:29
20634VGąsior, EwaKS Unia Bieruń Stary 847N:49
20635IVPolak, Julita ChTS Chorzów 835N:33
20636Pyda, Michał LKSz Lublin 806N:42
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)