ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20382)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (25007);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (34984)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (266);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13829)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12537);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
2501ILesień, Przemyslaw AZS Poznań 1876N:131
2502I++Huchwajda, KatarzynaKS KORONA Zakrzewo1875N:115
2503I++Gola, KarolinaKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1875N:19
2504IHagner, Paweł1875N:211
2505ISzymanski, Leszek KSz LECH-WSUS Poznań 1875N:128
2506IZoch, TomaszBielsk Podlaski 1875N:86
2507II+Pogorzelski, Adrian MKS przy MDK Trzcianka1875N:34
2508IKretowicz, PiotrGKSz Kornuty Gorlice1875N:95
2509IBrodacki, Bernard LKS Sparta Lubliniec1874N:89
2510kBłasiak, Mirosław AKS Mikołów 1874N:194
2511IIWrzałek, Piotr KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1874N:43
2512IStrzelecki, MaciejKS Piątka Skierniewice 1874N:431
2513IWolski, MarcinZAKŁAD KARNY nr 1 Strzelce Opolskie1874N:78
2514IPiechota, Izabela OSz Baszta Szamotuły 1873N:61
2515I+Korcz, Daniel MCKiS Jaworzno1873N:370
2516I+Sacharewicz, KrzysztofUKSz Hetman Warszawa1873N:428
2517IPawłowski, PawełUKS OPP Toruń1873N:127
2518II+Wolniaczyk, Bartosz UKS Piątka Wieluń 1873N:185
2519I+Barc, Michał 1873N:140
2520IChmielewski, Miroslaw TS-R Hetman Konin 1873N:68
2521IBartkiewicz, Paweł LUKKS Miedziana Góra 1873N:76
2522I+Jaśnikowska, Małgorzata OTSz Ostrów Wielkopolski 1872N:119
2523II+Dobrzański, KrzysztofLKS Olszanica 1872N:58
2524IModlich, PiotrAkademia Szachowa Gliwice 1872N:332
2525INowak, Edward LKS Lotos Jabłonna 1872N:51
2526IJanowicz, Mateusz KSz Maraton Łomża 1872N:196
2527IBiskupski, JanZRYW Słupsk1872N:91
2528I+Szulgacz, MaciejPKS Wiatrak Bydgoszcz 1871N:107
2529IBrożyna, DamianSSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1871N:75
2530IProkopski, TadeuszAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1871N:32
2531kWidera, Jan KS Polanica-Zdrój1871N:229
2532IIDudzik, Łukasz WKS Górnovia Górno1871N:63
2533IKrzemiński, SebastianTS Wisła Kraków 1871N:259
2534IJackowski, RyszardSKF KORSARZ Gdynia1871N:86
2535ILelito, Jerzy Siemiatycze 1871N:49
2536ICyra, TomaszKomenda Główna Straży Granicznej 1871N:19
2537IMarzec, Krzysztof Wieża Budowlani Bartoszyce 1871N:44
2538IWróblewski, Mieczysław1870N:163
2539I++Kindler, Karolina UKS Korona Gdańsk1870N:471
2540IKlimczok, KrystianMKSz DIAGONALIA Imielin 1870N:76
2541IPelowski, Zdzisław UKS WDA Lipusz1870N:125
2542II+Milewski, Karol Wasilków 1870N:44
2543IZiółkowski, MarcinUKS Centrum Tczew 1870N:31
2544INowakowski, Jan OKSz Społem Opole1870N:144
2545IGuc, Mieczyslaw Stary Sącz 1870N:62
2546IDelekta, Anna MTSz Mińsk Mazowiecki1869N:94
2547II+Ziemniak, GrzegorzRzKSz Rzeszów1869N:17
2548I++Baranska, MonikaKSz SKOCZEK TROJAŃSKI1869N:151
2549IWawrzyniak, PawełUKS Szach Wolsztyn1869N:116
2550I++Strzelczyk, AnnaMKS Polonia Warszawa1868N:11
2551II+Iwanicki, Ryszard LKS Olszanica 1868N:30
2552II+Bandyk, Sebastian UKS przy SP 8 Chrzanów 1868N:211
2553ILipiak, Mateusz UKS SP11 Skoczek Tczew1868N:266
2554IKrzywoń, LeszekMKS Polonia Przemyśl 1868N:42
2555II+Knapik, LucjanOLIMPIJCZYK Chrzanów 1868N:62
2556IWalczak, Lucjan MDK II Jasło 1868N:62
2557II+Schils, Heinz BKS Chemik Bydgoszcz1868N:99
2558II+Weichhold, ŁukaszPolitechnika Gdańska 1867N:16
2559I++Kozubal, Aleksandra UKS SP 1 Brzozów 1867N:309
2560IGaj, Szymon LKSz GCKiP Czarna 1867N:439
2561IKarp, Piotr MKSz DIAGONALIA Imielin 1867N:64
2562II+Wodzyński, Mieszko KSz TORFARM-64 Toruń 1867N:18
2563II+Albin, Grzegorz MCKIE Malbork 1867N:66
2564II+Pera, AdamOTSz Ostrów Wielkopolski 1867N:13
2565IOlchówko, Marika TMS Roszada Gliwice 1866N:118
2566IGraczyk, NataliaUniwersytet Śląski w Katowicach 1866N:135
2567IIDąbrowski, MikołajUKS Hetman Michałowice 1866N:345
2568IIMironowicz, Karol Uniwersytet Szczeciński1866N:79
2569IChomiuk, Łukasz1866N:49
2570I++Wilk, Oktawia LKS Chrobry Gniezno 1865N:402
2571ICzaplak, ŁukaszMKS MOS Wieliczka 1865N:50
2572IKotłowska, AnnaKKS Ormuzd Kartuzy1865N:195
2573I+Sokólski, Aleksander KSz Polonia Wrocław1865N:21
2574IPasieka, Marcin SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1865N:357
2575ISkiba, KrzysztofTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1865N:221
2576IGrabarczyk, Sylwester SSz Pocztowiec Bydgoszcz1865N:503
2577II+Karpacz, PiotrIII Liceum Ogólnokształcące Katowice 1864N:211
2578ISawicki, Wojciech 1864N:296
2579ICebula, JózefKSz SDK-Lotnik Mielec 1864N:167
2580IIMisztal, PiotrKS Fart Kielce1864N:19
2581I++Korpalska, Joanna MUKS MDK Śródmieście Wrocław1863N:309
2582I++Burdzy, JoannaUKS Orlik Rudnik n/Sanem1863N:332
2583IZieliński, Andrzej St Eurobeskidy Łodygowice1863N:275
2584IFilak, RyszardStowarzyszenie Nasz Rymanów1863N:91
2585I++Kozaczyńska, AleksandraSG-H Warszawa 1863N:290
2586II+Hadzicki, Tomasz91 BATALION LOGISTYCZNY Komprachcice1863N:29
2587IChrobak, PiotrKSz Silesia Racibórz 1863N:66
2588IKowalewicz, KacperUKS Szach Wolsztyn1862N:250
2589I++Ciechoński, PiotrKLIM UKSz Gambit Starachowice 1862N:778
2590IIMarcjanek, ŁukaszUKS Giecek Radków1862N:9
2591I+Kmiecik, Emilia UKS Debiut Przedwojów1862N:63
2592IKawałko, AdamKSz Polonia Wrocław1862N:215
2593IMoryson, Adrian MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1862N:55
2594IIHryszkiewicz, Michał Wyszków1861N:31
2595I+Orlik, Sandra RKS MAT Ruda Śląska 1861N:386
2596IPrzerwa, Waldemar TAKTYK Szczecinek*1861N:141
2597I+Palka, Dominika KSz Torfarm-64 Toruń 1860N:223
2598I++Pluta, NataliaMCKiS Jaworzno1860N:353
2599I++Cichocka, Urszula SSz Debiut GCK Giżycko 1860N:194
2600I+Jarmużyńska, Kamila KS LAURA Chylice1860N:48
2601IWodas, Paweł Bolesławiec1860N:53
2602II+Wróblewski, Szymon 1860N:31
2603ISklepiński, ArturRaszyn Poznań1860N:123
2604IJopek, KrzysztofSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1860N:103
2605I++Rant, Izabela AZS UMK Toruń1860N:23
2606IKwasniak, TomaszUKSz Hetman Warszawa1860N:108
2607IIKrasa, Kasper KS Roszada Żory1860N:105
2608IKozielski, MirosławLUKS FENIKS Mrocza1860N:90
2609IIKrzyszewski, Tomasz STMGK Strzelce Krajeńskie1860N:124
2610IIBartnicki, Marcin MTSZ Mińsk Mazowiecki1859N:24
2611IKaczmarek, Alicja LKS Piast Śrem 1859N:28
2612IINawrocki, Karol LKS Chrobry Gniezno 1859N:189
2613IBłajet, RadosławAZS UMK Toruń1859N:106
2614II+Gołębiewski, MarekKS LAURA Chylice1859N:81
2615I+Sawczuk, Czesław 1859N:109
2616I++Panek, TadeuszGdańsk 1859N:78
2617IIRomański, DariuszOlsztyn 1859N:9
2618IIOchman, Sebastian UKS Dziewiątka Sieradz 1858N:30
2619II+Szczuraszyk, JarosławMUKS MDK Śródmieście Wrocław1858N:236
2620IWoda, JanuszKSz LECH-WSUS Poznań 1858N:86
2621II+Hasanov, SahibKSz Maraton Łomża 1858N:14
2622IIMichalski, Rafał UKS Pałac Młodzieży Katowice 1858N:9
2623II+Lisiecki, RobertLKS Piast Śrem 1858N:289
2624IBassa, JarosławITS Kopernik Inowrocław1858N:106
2625ITymrakiewicz, MarcinLZS Goniec Kluczbork1858N:38
2626IZygmunt, PiotrKLUB MARYNARKI WOJENNEJ 1858N:104
2627kSzewczak, Andrzej LKS Wrzos Miedzyborów1858N:189
2628II+Kubicki, MariuszITS Kopernik Inowrocław1858N:56
2629IKrupacz, Maciej 1858N:25
2630IPiecowski, MaksymilianMKSz Rybnik 1857N:31
2631IIKaczkowski, MaciejUKS Czternastka Warszawa1857N:238
2632IIHagiel, Sławomir KSz Zefir Boguszowice 1857N:34
2633IRichter, Bronisław Katowice1857N:130
2634IGalant, IreneuszWKSz GANT HETMAN1857N:177
2635IKacprzak, Karol BKS Chemik Bydgoszcz1857N:344
2636II+Korolewicz, PawełKSz Polonia Wrocław1856N:335
2637IDrabek, Jan 1856N:260
2638IIMuszyński, MaciejPSSz Pszczyna 1856N:87
2639IIZalewski, DanielKS Legion Legionowo 1856N:58
2640IISzymański, Jarosław UKS Gambit Świebodzin1856N:15
2641IIŁyszcz, MariuszKraków 1856N:14
2642II+Hałubiec, PiotrSDK Wieluń 1856N:24
2643IIBajorek, Maciej GKSz Kornuty Gorlice1856N:28
2644IITerochin, Piotr ASSz Miedź Legnica 1855N:37
2645IHandzel, MichałGKSz Hetman II Pilzno 1855N:44
2646IKorzekwa, Marcin1855N:47
2647IMilczarek, Robert KSz SKOCZEK TROJAŃSKI1855N:120
2648IDrela, MichałUniwersytet Śląski w Katowicach 1855N:165
2649IZalewski, Leszek1855N:63
2650IKiljański, Jędrzej Hetman Ostrowiec Św.1855N:9
2651IKubin, Aleksander Śląski KSN Rybnik 1855N:158
2652II+Trzpil, Sylwester Żelechów1855N:18
2653II+Bubas, ŁukaszŁKS Szach-Centrum Łódź1855N:9
2654IOlejarczyk, WojciechKS KORONA Zakrzewo1855N:33
2655IKoszowski, Krystian KSz Gambit Świecie 1854N:114
2656II+Rajda, Krystian LZS Victoria Chróścice1854N:28
2657II+Stoop, JanWOK Wałbrzych1854N:113
2658I+Bogawska, Maria RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1854N:14
2659I++Kulpa, ZuzannaSSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1854N:506
2660INiedbał, Piotr University of Sunderland1854N:127
2661II+Warowny, Marcin KU AZS UMCS Lublin1854N:42
2662IIBiałczak, Piotr1854N:21
2663IUryasz, TomaszGKSz Hetman Pilzno1853N:92
2664IIStawicki, Michał MTS Kwidzyn 1853N:93
2665IGromada, AndrzejKS Unia Bieruń Stary 1853N:240
2666IStrojek, KazimierzBiałystok1853N:151
2667II+Stabla, AleksanderKSZ SKOCZEK CZERWIONKA-LESZCZYNY1853N:39
2668II+Zajączkowski, MichałWydział Informatyki1853N:17
2669IZawadzki, Łukasz WKSz HETMAN Wałbrzych1853N:22
2670IMatyszkiewicz, Wiktor UKS Czternastka Warszawa1853N:396
2671IKowalewska, Agata UKS Czternastka Warszawa1852N:109
2672IMastalarz, Józef KSz Polonia Wrocław1852N:252
2673I+Karczyński, Lech UKS WDA Lipusz1852N:353
2674I+Suder, JakubMAT Myślenice1852N:356
2675II+Woźniak, Krzysztof UKS OPP Toruń1852N:20
2676IIOleksa, MarcinLUKKS Kielce1852N:38
2677Zaitsev, Kyrilo Kijow 1852N:9
2678IŁukiewicz, KajaLKS Stomil Bełchatów1851N:80
2679ISobczak, MartaUKS Pałac Młodzieży Katowice 1851N:220
2680ISzysz, MateuszLksz Lublin 1851N:99
2681IWitusik, JerzyGKSz Kornuty Gorlice1851N:110
2682IZielinski, TadeuszKSz LECH-WSUS Poznań 1851N:32
2683IDyjak, Grzegorz Rudnik1851N:25
2684IGuca, Krzysztof Częstochowa1851N:75
2685INajdzionek, Boleslaw1851N:192
2686ISzymański, Jan Sierpc1851N:139
2687ILeszczyński, Bartosz KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1851N:47
2688II+Marchlewicz, ArturUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1850N:119
2689IIKaczmarczyk, Paweł ŻTMS Baszta Żnin1850N:45
2690ISteczek, MałgorzataTS-R Hetman Konin 1850N:112
2691II+Góra, Tomasz KS DORS Ruda Śląska 1850N:61
2692IIOlszewski, Paweł MGLKS Parnas Oława 1850N:46
2693IKrasicki, Dariusz LKS Polonia Poraj 1850N:105
2694I++Wieclawek, Danuta Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie1849N:20
2695IIJóźków, Kacper MGLKS Parnas Oława 1849N:99
2696II+Janus, RadosławLKSz GCKiP Czarna 1849N:51
2697IPikulinski, Janusz1849N:146
2698II+Michałek, ArturMKS Rokita Brzeg Dolny1849N:22
2699ILachowicz, Judyta MUKS MDK Śródmieście Wrocław1848N:89
2700I+Przybylska, Agata UKS Szach Gryfice 1848N:130
2701IIStaroń, PiotrKKSz Kraków1848N:36
2702ISułkowski, Andrzej UKS Pałac Młodzieży Katowice 1848N:277
2703I++Buchta, Agnieszka UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1848N:435
2704IDoliński, PiotrPKS Wiatrak Bydgoszcz 1848N:80
2705II+Matlak, MarcinSCS SOKÓŁ Chorzów1848N:18
2706ISokalski, DanielUKSz Hetman Warszawa1848N:244
2707IIKozioł, AndrzejLKS Sparta Lubliniec1847N:58
2708ILach, Mateusz TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice1847N:88
2709IFałatowicz, PiotrStowarzyszenie Nasz Rymanów1847N:88
2710II+Sobaniec, Dominik UMCS Lublin 1847N:22
2711I++Herman, MonikaKS LAURA Chylice1847N:307
2712IWronowski, Stanisław TKSz Tarnobrzeg 1847N:32
2713IReichel, Łukasz1847N:36
2714IIAugustyn, Jan RzKSz Rzeszów1847N:52
2715I++Chmielewska, Joanna UKS Czternastka Warszawa1846N:118
2716IIPilarski, Dawid Politechnika Opolska1846N:38
2717IKomorniczak, Zdzislaw KLIM UKSz Gambit Starachowice 1846N:49
2718IBąk, StanisławKrosno Turaszówka, Arch. Przemyska 1846N:88
2719IMłynarski, Kamil KLIM UKSz Gambit Starachowice 1846N:194
2720II+Żuławiński, MariuszPUKS Karolina Tarnów 1846N:13
2721IStatucki, MaciejKSz Odrodzenie Kożuchów 1845N:53
2722I++Michalska, MartaLKS Mechanizator Ustrzyki Dolne 1845N:68
2723IIAbramowski, Arkadiusz Zespół Szkół Ekonomicznych w Mińsku1845N:113
2724ICzarnolewski, Piotr ITS Kopernik Inowrocław1845N:153
2725IKwiecien, Jacek KKSz Kraków1845N:62
2726IŻełajtys, Jozef JANTAR Gdańsk1845N:239
2727IIGąsiorek, Dariusz1845N:17
2728IMalecki, Janusz SKS SMOL - BUD Giżycko 1845N:36
2729II+Kacprzak, RobertWOK Wałbrzych1845N:29
2730kDwilewicz, AgataKSz Polonia Wrocław1844N:328
2731II+Mackiewicz, Piotr KS 64 Zielona Góra 1844N:34
2732IKaleta, JózefKSz Górnik Lędziny1844N:26
2733IIDobrowolski, JanKSz Polonia Wrocław1844N:14
2734II+Żarow, Andrzej Fianchetto Rybnik 1844N:13
2735IBębnik, MałgorzataUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1843N:139
2736I+Kaczmarek, PiotrLKS Piast Śrem 1843N:183
2737IWielek, ThomasUKS 21 Podlesie 1843N:244
2738IIKasiński, DariuszZMCh Polska YMCA Warszawa 1843N:16
2739IINowak, MarekTKSzach Tarnobrzeg1842N:21
2740II+Nowacki, KrzysztofMKS EMDEK Bydgoszcz 1841N:78
2741IPańczak, TomaszMKS POLONIA II Przemyśl1841N:30
2742II+Labun, Kornel UKS Ósemka Chojnice1841N:27
2743Balinka, Jaroslaw Kalisz1841N:5
2744IIAdaszewski, PawełUKS SP3 w Bogatyni1840N:80
2745IMiszkieło, Bartosz WKS Kopernik1840N:399
2746IKasperski, Marcin 1840N:143
2747IJasnikowska, DariaWKSz GANT HETMAN1840N:66
2748IKarpiński, Bartłomiej MKS EMDEK Bydgoszcz 1840N:55
2749IISarna, Tomasz StSz Arcymajstry Jaworzno 1840N:9
2750ISzydłowski, Wiktor LAJKONIK Kraków1840N:245
2751IIKoscielny, Edmond Hénin-Beaumont 1840N:26
2752IKamiński, Mariusz1840N:47
2753II+Szreder, Tomasz Toruń1840N:24
2754II+Matuszewski, Maciej UKS Czternastka Warszawa1839N:52
2755IIKorzonek, Marek CAISSA Bogucice-Zawodzie Katowice 1839N:26
2756II+Jankowski, DawidŻTMS Baszta Żnin1839N:33
2757II+Tyński, Beniamin WKS FLOTA Gdynia1839N:187
2758IKruczyński, MarekUKS Giecek Radków1839N:58
2759II+Jahr, Przemysław KSN Łuczniczka Bydgoszcz 1839N:19
2760IIRyszkowski, AdamSRSDiM Węgrów 1839N:16
2761IIMatuszczak, Bartosz OTSz Ostrów Wielkopolski 1839N:14
2762IIBik, Maciej TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1839N:74
2763IIRokita, Mirosław Lublin1839N:51
2764IStępiński, Stanisław Przemków 1839N:39
2765IIMaterniak, Aleksander KS Komunalni Sanok1839N:111
2766II+Czajkowski, AlanBARTOSZYCE1839N:18
2767II+Mroziński, BenedyktLKS Promień Kowalewo Pom.1839N:21
2768II+Sanetra, Krzysztof1839N:52
2769II+Kucharski, KrzysztofBytów1839N:9
2770I+Wiśniewski, Szymon UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1838N:501
2771IIBronsztejn, Wojciech WIEŻA PĘGÓW 1838N:43
2772I+Mazur, Anna KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1838N:170
2773IIKilański, Janusz GLKS Goniec Żarów 1838N:59
2774IIDadełło, KrzysztofKSz Polonia Wrocław1838N:41
2775IKadukowski, PawełUKS SZACHOWA DWÓJKA Szubin 1838N:50
2776I+Dixa, Oskar KTS Kalisz1838N:359
2777II+Popek, JacekPolitechnika Opolska1838N:8
2778IIGraczyk, Konrad Uniwersytet Śląski w Katowicach 1838N:12
2779II+Krasuski, PawełKSz Skoczek Siedlce 1838N:41
2780II+Sakowski, Piotr MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1838N:10
2781II+Wierzejski, Daniel1838N:18
2782I+Judek, MagdalenaKSz Wieża Śmigiel 1838N:13
2783IIDunaj, Konrad Żary 1838N:9
2784IOstalska, Natalia ŁKS Szach-Centrum Łódź1838N:21
2785ICzechowski, Jakub KSz Stilon Gorzów Wlkp.1838N:409
2786IHanusek, SławomirUKS Szach Wolsztyn1837N:14
2787II+Rozkrut, Robert WKSz Wołów1837N:28
2788IISyrek, Paweł URANIA II Krosno1837N:13
2789IŻak, PawełKS Polanica-Zdrój1837N:89
2790IRak, DariuszKSz HETMAN Katowice 1837N:108
2791IDuś, Leszek1837N:171
2792II+Śnieżek, Kacper JKSz-W Jarocin1837N:180
2793I++Cholewa, MariaAZS Poznań 1837N:93
2794I++Jarocka, LiwiaKSz HETMAN Katowice 1837N:378
2795ITylenda, KrzysztofKSz. Hańcza Suwałki 1836N:342
2796WFMSosnowska, Elzbieta MLKS Nadnarwianka Pułtusk1836N:141
2797IBorkowski, Adam UKS MDK Otwock1836N:86
2798II+Polarczyk, Paweł Poznań 1836N:19
2799IDźwierzyński, Bartosz KSz Gambit Przeworsk1836N:264
2800IIZiemba, Artur ŁKS Szach-Centrum Łódź1836N:57
2801IIWirowski, Piotr Łódź 1836N:15
2802IBitowt, Jacek 1836N:292
2803IJaworski, Mateusz Hetman Wschowa1836N:27
2804ISkawiński, MarcinUKS MDK Radom 1836N:22
2805II+Macherzyński, Rafał LKS Chrobry Gniezno 1836N:20
2806I++Glapa, Anna MMKS Wieniawa Leszno1835N:279
2807I++Trybowska, BarbaraUKS Orlik Rudnik n/ Sanem 1835N:357
2808I++Dryja, Szymon UKS SP3 w Bogatyni1835N:370
2809IKacprzak, Karol 1835N:146
2810IIZiehm, Robert Stawiguda 1835N:9
2811II+Rudnik, Lukasz1835N:31
2812IIMerta, Robert OKSz Społem Opole1835N:50
2813II+Niezgódka, AdamOTSz Ostrów Wielkopolski 1835N:191
2814IIŻochowski, Wiesław1835N:9
2815II+Fryzowski, Grzegorz UMKSz Jaćwież Suwałki1835N:9
2816ICiasnocha, MichałII Liceum Ogólnokształcące 1835N:181
2817IIWojtyra, Dariusz1835N:8
2818IZgoda, Damian MKSz GRYF Dębica 1834N:78
2819II+Jadachowski, Tomasz 1834N:6
2820II+Dominiczak, AdrianUKS Czternastka Warszawa1834N:53
2821IRadecki, Adam UKS Ognisko Rydułtowy1834N:438
2822IITuszkiewicz, JakubAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1834N:63
2823IIWojciechowski, ŁukaszWrocław1834N:22
2824I+Pacak, Patrycja Politechnika Rzeszowska 1833N:70
2825IKyrychenko, MykolaLwów 1833N:8
2826IIWagiel, Michał UKS Zadrna Kamienna Góra 1833N:28
2827IIPokarowski, MaciejAZS UM Lublin 1833N:50
2828ISaik, Piotr MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1833N:23
2829IIBudnicki, Maciej; KS "Entropia" NZSPW Warszawa II 1833N:19
2830IStanuch, Marcin KKSz Kraków1833N:126
2831IModlich, Kacper Akademia Szachowa Gliwice 1832N:328
2832II+Kovalchuk, VasylKS Legion Legionowo 1832N:57
2833IMichalik, Marek MKS Sandecja Nowy Sącz 1832N:160
2834IIJaroszewicz, DawidSłupsk - pw. św. Józefa1832N:8
2835II+Wiaderny, Łukasz 1832N:21
2836IIPrzeniosło, Zbigniew Częstochowa1832N:8
2837IŻurawski, KamilLKS Chrobry Gniezno 1832N:305
2838IGrudzień, PiotrŁKS Szach-Centrum Łódź1831N:10
2839IŻarow, Zdzisław KKKFSiT NiS LAJKONIK Kraków1831N:278
2840I++Adamczyk, Zuzanna UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1831N:409
2841IKiedrowski, Albin UKS ÓSEMKA Chojnice1831N:36
2842IMaczioszek, OliwerUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1831N:74
2843IPawłowski, RafałNP Poznań1831N:90
2844IISkiba, JakubPionki1831N:32
2845IIKawa, Piotr S-KKS Przemyśl 1831N:15
2846IWójcik, Bogumił Spartan Lublin1831N:162
2847II+Kaput, RomanKLIM UKSz Gambit Starachowice 1830N:42
2848IIŁuka, DariuszRzKSz Rzeszów1830N:19
2849II+Dudek, Dawid1830N:23
2850IIHryszkiewicz, MarcinWyszków1830N:56
2851IIJanik, Krystian NOK Nakło1830N:47
2852IIStryjski, Kazimierz Tychy 1830N:22
2853IPrzerwa, SebastianUKS Smecz Konin 1830N:124
2854IIHrynkiewicz, JakubMKS przy MDK Trzcianka1830N:9
2855IDzienisiuk, JanuszSiemiatycze 1830N:58
2856II+Bober, Wojciech KSz Start Elbląg 1830N:148
2857II+Górniak, JózefKS Wisłoka Dębica 1830N:69
2858ISłoniewski, MichałKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1830N:465
2859IPańczuk, JoannaKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1829N:90
2860I+Kaniewska, Emilia KSz Polonia Warszawa1829N:204
2861II+Bobryk, KonradSKS SMOL - BUD Giżycko 1829N:109
2862IKwiatkowski, Włodzimierz KS Sparta Nasielsk1829N:85
2863IKwiatkowski, Andrzej1829N:66
2864IKliś, MichałTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1829N:117
2865IIMurawski, Jacek Kozienice 1829N:11
2866IIOłowski, Sławomir 1829N:13
2867IIGutowski, ZbigniewMPZSzach Kraków1829N:8
2868IIŚnihur, Adam UKS Smecz Konin 1828N:226
2869ISantura, Janusz UKS 21 Podlesie 1828N:207
2870IRak, Maciej KSz Piątka Skierniewice1828N:290
2871II+Kuban, Wiesław MLKS Ostródzianka Ostróda 1828N:31
2872IISkocz, Maciej GZSN Start Gorzów Wlkp.1828N:32
2873IIBajek, MarekGZSN Start Gorzów Wlkp.1828N:36
2874IDuź, StanisławUKS BASZTA Wodzisław Śląski1828N:35
2875II+Franiak, Leszek TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1828N:50
2876IGajdamowicz, Łukasz1828N:36
2877IIKonstanczuk, Jaroslaw LUKSz Orient Sokółka1828N:14
2878II+Grzesiek, Karol OTSz Ostrów Wielkopolski 1828N:31
2879IILewandowski, MichałUKS OPP Toruń1827N:34
2880ISzydełko, KazimierzUKS Giecek Radków1827N:198
2881II+Jagiela, AndrzejPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1827N:65
2882IKisiel, Gerhard LZS SSz PAT Ligota Dolna1827N:23
2883IIMantorski, Robert Siły Powietrzne1827N:24
2884I++Czarnecka, LidiaUKS Skoczek Elbląg 1827N:320
2885IIUmiński, Krzysztof LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1827N:4
2886II+Brzek, Damian KSz. Javena Hańcza Suwałki1827N:44
2887IINowak, ŁukaszLKS Chrobry Gniezno 1827N:5
2888IOchędzan, TymonKTS Kalisz1827N:342
2889IIBłaszczak, Karol SDK Wieluń 1827N:15
2890IIBrynda, Michał MLKS Czarni Olecko1827N:14
2891IIAłkowski, Paweł AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1827N:23
2892IKołodziej, BogdanOCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA Głuchołazy 1827N:42
2893IPolek, MarekKKSz Kraków1826N:133
2894IISiedlecki, Adam LZS Victoria Chróścice1826N:33
2895IRadzicki, WiesławBaszta Złotoryja 1826N:125
2896IIMajdan, DamianŻTMS Baszta Żnin1826N:46
2897IPyka, Sławomir STMGK Strzelce Krajeńskie1826N:292
2898IIŻegota, AndrzejUKS Hetman Częstochowa 1826N:59
2899IIŻukow, Sławomir Konopiska 1826N:11
2900II+Adamczyk, Piotr UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1826N:167
2901II+Szymkowiak, DamianMMKS Wieniawa Leszno1826N:78
2902IIJankowski, Maciej LKS Sanovia Lesko 1826N:14
2903IIOstręga, Przemysław KSz Start Elbląg 1826N:13
2904IOklejewicz, Krzysztof RzKSz Rzeszów1826N:99
2905II+Drożdżyński, Arkadiusz KSz LECH-WSUS Poznań 1826N:27
2906IŚniadecki, Jerzy ŻTMS Baszta Żnin1825N:88
2907IIDec, ŁukaszMZKS Unia Nowa Sarzyna1825N:21
2908IIRozmus, Marek MGLKS Parnas Oława 1825N:39
2909kZaboklicki, ZbigniewTKKF Drogowiec Kraków1825N:188
2910IILitowski, Jakub KSz Torfarm-64 Toruń 1825N:10
2911IISobkowski, KrzysztofBKS Chemik Bydgoszcz1825N:18
2912IIKwaśniewski, PawełKSz Górnik Lędziny1825N:113
2913IBaranowicz, Jan UKS Caissa Warszawa 1825N:100
2914IIJarczewski, Krzysztof SCS Sokół Chorzów1825N:25
2915IIŁąpieś, ŁukaszUKS GOK Zduny 1825N:9
2916IIKrupinski, Robert KSz Maraton Łomża 1825N:9
2917IIJędryczka, Jakub Płock1825N:14
2918IIOsada, Kacper UKSz Ziemowit Złotów1825N:8
2919IIBoła, ZygmuntGZSN Start Gorzów Wlkp.1825N:36
2920IIHekman, Dominik Biskupiec 1825N:17
2921IKlimkowski, Jan UKS Smecz Konin 1825N:150
2922I++Jurkiewicz, Zuzanna UKS SP 1 Brzozów 1824N:386
2923IKrawiec, Grzegorz KSz Miedź Legnica1824N:269
2924IIKirszenstein, LukaszGniew 1824N:8
2925IMichalska, Aleksandra KSz Polonia Warszawa1824N:475
2926IIStępień, PiotrMKSZ Rybnik 1824N:36
2927IILipka, JanMCKiS Jaworzno1824N:6
2928II+Belka, AndrzejZakrzewo1824N:16
2929I+Płaneta, WojciechKlub Szachowy Kana Tarnów1824N:310
2930I++Jurkiewicz, JoannaUKS Zawisza Kolbudy 1824N:105
2931IIKołoczek, Maciej UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1824N:193
2932I+Bojczewski, RafałLKSz Lublin 1824N:294
2933IPrzybyl, Jozef1823N:141
2934IZimochocki, Roman UKS Pałac Nieborów1823N:118
2935IZyśko, TeresaWKSz GANT HETMAN1823N:44
2936IIŻółtański, Grzegorz MGOK Mrocza 1823N:4
2937ITheuss, TomaszMLKS Krajna Sępólno Kr. 1823N:70
2938IKukuła, KarolKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1823N:385
2939IISzymański, Marek AZS UMK Toruń1823N:48
2940IPawłowski, Sławomir KU AZS KUL Lublin 1823N:120
2941IFic, Wiesław LKS Parnas Stara Wieś1823N:19
2942IPrandzioch, DorotaPUKS Rodło Opole 1822N:11
2943I++Rychlik, Bogdan SCS Sokół Chorzów1822N:431
2944IStępniowski, Jakub UKS SP1 Leżajsk1822N:233
2945IIBruch, Tomasz M-GOK GAMBIT Ślesin1822N:147
2946II+Nowaczyk, MikołajKSz LECH-WSUS Poznań 1822N:154
2947II+Dulęba, RomanTMS Roszada Gliwice 1822N:23
2948IICiupek, Andrzej MCKiS Jaworzno1822N:11
2949IIGładysiak, Arkadiusz KSz ZEFIR Boguszowice 1822N:8
2950ISołtyk, Leszek Elbląg 1822N:85
2951II+Kala, Franciszek1822N:27
2952IIRadziwonowicz, AndrzejMońki1822N:6
2953IINowacki, Adam KSz HETMAN Katowice 1822N:23
2954IIHinc, PawełRaszyn Poznań1822N:18
2955II+Ks. Wądrzyk, ZbigniewGdańsk; Arch. Gdańska 1822N:9
2956IIŁoś, Paweł Trzebnica 1821N:4
2957ISiluk, Jan(Elbląg) 1821N:73
2958II+Gałka, Kazimierz 1821N:33
2959II+Janczak, AndrzejLUKS Tempo Ożarów 1821N:7
2960ISlomski, Arkadiusz1821N:391
2961I++Kowalczyk, Waldemar 1821N:135
2962II+Kaciotys, Mieczysław Jantar Gdańsk1821N:69
2963ISmolenska, Olga TS-R Hetman Konin 1821N:13
2964IJuszkowski, Kamil KSz Maraton Łomża 1821N:46
2965IPiekielny, Paweł KTS Kalisz1821N:195
2966II+Sobolewski, Mieszko 1821N:9
2967IIJaroszonek, Łukasz Lasker Barlinek 1821N:6
2968II+Gzieł, DamianKTS Kalisz1821N:4
2969kKlementys, JerzyKS DORS Ruda Śląska 1820N:588
2970ICeglowski, RyszardUKSz Hetman Warszawa1820N:179
2971IKarpiński, Andrzej MKS EMDEK Bydgoszcz 1820N:163
2972II+Bezimienny, DanielUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1820N:7
2973IIKopera, Marek UKS Zadrna Kamienna Góra 1820N:57
2974IIChoiński, AndrzejKSz Maraton Łomża 1820N:8
2975II+Pierzga, Józef LKS Płomień Limanowa1820N:9
2976IIMejzner, MirosławWarszawa, Pallotyni 1820N:10
2977IBiałowąs, IngaI LO Przemyśl1819N:105
2978IFilipek, Halina UKS Rotmistrz Grudziądz1819N:49
2979IILuty, Mariusz UKS Refleks Gościno1819N:22
2980I++Jarmużek, Karolina KSz LECH-WSUS Poznań 1819N:228
2981IILipka, Ignacy PKS AGAPE Białołęka1819N:4
2982II+Gryglewicz, Tadeusz 1819N:141
2983II+Grzenkowicz, PrzemysławPKS Wiatrak Bydgoszcz 1819N:45
2984IIKołoczek, Henryk KS Korona Kraków 1819N:16
2985IMostowski, BogusławSCS SOKÓŁ Chorzów1819N:75
2986IIStudent, Patryk GKS Gwarek Ornontowice1819N:45
2987ISiergiej, Izabela KU AZS UMK Toruń 1819N:7
2988IIMałaszek, JakubUKS Pałac Nieborów1819N:9
2989IIŁada, Damian SKS Orlik Brzeg 1819N:51
2990II+Grochulski, Krzysztof Mazowiecka IL1819N:33
2991II+Sołoducha, OlafMKS POGOŃ Prabuty1819N:16
2992IOszejko, Krzysztof1819N:9
2993II+Sondej, Mateusz Katolicki Klub Sportowy Victora 1819N:9
2994IIDworak, Artur PUKS Karolina Tarnów 1819N:9
2995II+Kryszkiewicz, Mariusz Prabuty 1819N:9
2996ISzczurek, Natalia KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1818N:45
2997IIKozek, Wojciech MAZSzach w Warszawie1818N:26
2998IISkwarek, Hubert UKS MDK Otwock1818N:70
2999IWojtowicz, Stanisław WOK Wałbrzych1818N:63
3000IIKuzan, Henryk 1818N:8
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)