ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20716)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11826);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13250);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
3501IWróbel, AnetaRzKSz Rzeszów1792N:27
3502II+Radzymiński, Andrzej SzKS Zelmer Rzeszów1792N:14
3503IIJastrzębski, Łukasz Politechnika Krakowska1792N:48
3504IMajor, Boguslaw 1792N:129
3505IIWierzgała, Krzysztof 1792N:67
3506IIZawada, Piotr M-GOK GAMBIT Ślesin1792N:5
3507IIMałyszko, MichałAKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin1792N:21
3508IIStraszewicz, Patryk Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Lesznie 1792N:6
3509IDuź, StanisławUKS BASZTA Wodzisław Śląski1792N:40
3510IITkacz, AndrzejElbląg 1792N:7
3511IIMagierski, Dagobert Płock1792N:6
3512IIChrabąszcz, DariuszLKSz GCKiP Czarna 1792N:6
3513I++Cichocka, Katarzyna WKSz 1938 Włocławek 1792N:184
3514II+Szandurski, Radosław 1792N:1
3515IWojtas, StanisławTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1792N:64
3516IILitwin, TomaszRadom 1792N:7
3517IIZega, LeszekMUKS Stoczek 45 Białystok1792N:2
3518IIChełmiński, Jerzy Kiliński OSiR Trzemeszno 1792N:2
3519IIPodgajny, Jerzy 1792N:3
3520IISzewczyk, Krzysztof KSz Zefir Boguszowice 1792N:2
3521I++Dziopa, Małgorzata LKSz Caissa Lubsko1791N:37
3522IWłoch, MikołajBKS Chemik Bydgoszcz1791N:534
3523II+Wójcik, DawidKSz Hetman Ostrowiec Św. 1791N:49
3524IIPrędecki, AndrzejEZ Wrocław 1791N:7
3525IIDuniec, Mateusz KS LAURA Chylice1791N:53
3526IIWymysłowski, AdamWOK Wałbrzych1791N:7
3527IŚwider, Stanisław TSz SKOCZEK III Sędziszów Małopolski 1791N:34
3528IIKubik, Wojciech MKSz GRYF III Dębica 1791N:5
3529IIWójtowicz, WojciechTUiR WARTA S.A. 1791N:16
3530IIKubica, Michał MUKS MDK Śródmieście Wrocław1791N:2
3531IIBroszkiewicz, Piotr OSiR Tuchola1791N:8
3532IIKata, JanuszTKSzach Tarnobrzeg1791N:11
3533IIPartyka, KazimierzStrzelce Krajeńskie1791N:3
3534IIZieliński, Andrzej Głogów1791N:8
3535IIŁukasiewicz, Przemysław UKS Szach Gryfice 1791N:34
3536II+Kępowicz, ArturKlub Szachowy Kana Tarnów1791N:80
3537IIBlicharz, GrzegorzUKS Zadrna Kamienna Góra 1791N:12
3538Głowacki, ArkadiuszIAS Lublin1791N:17
3539IIRomaniuk, BartlomiejGródek 1791N:14
3540IIStawicki, Andrzej Gdańsk 1791N:15
3541IIJanus, Henryk DK Małogoszcz1791N:7
3542IIEiselt, Harry Kamień Pomorski1791N:6
3543IIBains-Gillespie, EthanEngland 1791N:4
3544IIZgraja, HubertRacibórz 1791N:8
3545II+Filipiak, Rajmund Atut Nysa 1791N:79
3546IIGóra, MariuszKTS Kalisz1791N:1
3547IMajewski, Piotr KSz Polonia Wrocław1790N:105
3548IIMykita, Andrzej Publiczne Gimnazjum nr 5 w Kluczborku 1790N:27
3549II+Błażejowski, BogusławL-UKS Burza Rogi1790N:53
3550IIWłodyka, JanuszWysoka, Strzyżowska1790N:12
3551IKrasiński, Mateusz 1790N:275
3552IWajszczyk, PiotrSSz Modus Warszawa1790N:48
3553IGóreczny, Tomasz II LO w Opolu 1790N:115
3554IICzoch, KarolUKS Zadrna Kamienna Góra 1790N:152
3555IIMrozek, AdamLKS Piast Śrem 1790N:22
3556IIRogala, Miłosz GKSz SOLNY Grzybowo 1790N:361
3557IIKucharski, Wojciech UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1790N:2
3558IIHofman, WłodzimierzLUKS Konopiska1790N:20
3559IIIZajączkowski, PiotrSosnowiec 1790N:7
3560IIJabłczyk, KazimierzPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1790N:7
3561IIKowalski, Artur DK Małogoszcz1790N:11
3562IIGnatiuk, Rafał LKSz Lublin 1790N:7
3563IINiewęgłowski, Krzysztof MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1790N:15
3564IIOpolski, PiotrLUKS Lubartów1790N:7
3565IIBanach, Edward1790N:4
3566IIKuzio, JerzyMKS Polonia Przemyśl 1790N:5
3567IIWójcik, Włodzimierz 1790N:27
3568IIIdczak, JanuszMagdalenka1790N:9
3569IIChmura, Kazimierz Syców1790N:2
3570II+Pyka, Tomasz1790N:21
3571IIJellinek, BogdanSkwierzyna1790N:4
3572IIKulpiński, Romuald PKS Wiatrak Bydgoszcz 1790N:2
3573IIGajewski, Bartosz MKS Wicher Zbąszyń1789N:76
3574IIKurek, Maciej 1789N:22
3575II+Niewiarowski, Mieszko WKS FLOTA Gdynia1789N:156
3576IIŻebrowski, Radosław KS Entropia NZSPW Warszawa; Entropia II 1789N:14
3577IICzuchwicki, Jacek 1789N:15
3578IIKrogulecki, WiesławIKSz Tęcza Tarnowskie Góry1789N:1
3579I++Tarka, Aleksandra UKS Czternastka Warszawa1789N:569
3580IIDura, Rafał1789N:17
3581IIRękawek, LechLZS CKTiS Biskupiec 1789N:3
3582IICieplak, DariuszBiłgoraj 1789N:16
3583IIBiegajski, RomanKSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie1789N:20
3584IIKarpiński, WaldemarKSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie1789N:8
3585IIWojnowski, MateuszWięcbork 1789N:7
3586IIMarcinowski, MarekUKS Pionier Jastrzębie Zdrój1789N:2
3587IIYatskovyna, Roman Lwów 1789N:7
3588IIBojczewski, Mateusz LKSz Lublin 1789N:374
3589IIWyrzykowski, Stanisław KSN Łuczniczka Bydgoszcz 1789N:14
3590IIUrbanek, Stanisław 1789N:4
3591IIMan, KonstantyWrocław1789N:13
3592IKozakiewicz, GracjanUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1788N:224
3593II+Ostrowski, DariuszUKS Kościelec1788N:28
3594IIKowalski, AleksanderŁKS Szach-Centrum Łódź1788N:1
3595INożyńska, Anna1788N:11
3596IIRadek, Kasper Warszawa1788N:2
3597IJankowski, Wiesław UKS OPP Toruń1788N:63
3598IIMochocki, Przemysław M-G LZS Szubin1788N:9
3599II+Kropiwnicki, Adam II LO w Opolu 1788N:54
3600IIPacak, MateuszUKS HETMAN Częstochowa 1788N:11
3601IPyrkosz, ElżbietaSzkoła Podstawowa Sióstr Zmartwychwstanek Częstoc1788N:5
3602IITynior, LeonUKS 21 Podlesie 1788N:2
3603IIŁąpieś, ŁukaszSGGW w Warszawie1788N:17
3604IIBalkiewicz, HenrykUKS Ogniwo Legnica1788N:18
3605IIDziuba, Kazimierz 1788N:7
3606IIGniazdowski, Marian KSz Gryf Szczecin 1788N:9
3607IIKoleda, Tomasz1788N:19
3608IIŻak, RafałKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1788N:5
3609II+Mazurek, BartoszMUKS MDK Śródmieście Wrocław1788N:275
3610IICieślar, Eugeniusz Cieszyn 1788N:9
3611IISzymon, Jakub Jastrzębie Zdrój1788N:9
3612IIBaczyński, Krzysztof Łódź 1788N:9
3613IIKs. Szczeciński, JózefGąbin, D. Płocka1788N:10
3614IMąkosa, Angelika 1787N:11
3615IINiewiejski, RobertWKS Kopernik Wrocław 1787N:21
3616IIMaślanka, PiotrLegnica 1787N:8
3617IMarek, EugeniuszMKSz DIAGONALIA Imielin 1787N:79
3618IIHeimann, Adrian 1787N:22
3619II+Stroczyński, Dawid CAISSA Bogucice-Zawodzie Katowice 1787N:12
3620II+Kropidłowski, Maciej UKS Drapol-Jantar Pruszcz Gdański1787N:9
3621IIKaczmarczyk, JakubMKS Rokita Brzeg Dolny1787N:130
3622ITęgi, Robert MMKS Wieniawa Leszno1787N:265
3623IIOstański, Antoni (Olsztyn) 1787N:9
3624IIMilewczyk, RafalWejherowo 1787N:8
3625IITaracha, TadeuszLubelska Izba Lekarska1787N:4
3626IIMałecki, Mateusz KSz Miedź Legnica1786N:108
3627IIZubilewicz, Artur BSŚ ZMMPiR 1786N:71
3628ILisowska, OlgaKSz Miedź Legnica1786N:2
3629IISakowski, Mariusz 1786N:9
3630IIRabczewski, WojciechJKSz-W Jarocin1786N:3
3631IIBolibok, MiłoszUKS Rotmistrz Grudziądz1786N:13
3632IIWolnik, Karol 1786N:26
3633II+Malinowski, KrystianUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1786N:56
3634IIPaluch, AntoniMKSz DIAGONALIA Imielin 1786N:3
3635IIŁawryniuk, Oskar 1786N:1
3636IIKrzyszewski, Tomasz STMGK Strzelce Krajeńskie1786N:19
3637IIFrączek, Zdzisław Gdańsk 1786N:2
3638IDąbrowski, DamianKSz Pod Wieżą Szczecin1786N:175
3639II+Bednarski, Waclaw 1786N:42
3640IIKowalczyk, MichałKSz Gryf Szczecin 1786N:5
3641IIKapcia, JanuszKKSz Kraków1786N:5
3642IIDekorda, PiotrLKS Olszanica 1786N:32
3643IJanik, Marcin 1786N:58
3644IIMackiewicz, MarcinUKS Trzydziestka Olsztyn1786N:17
3645IKałużna, Kamila TKKF Drogowiec Kraków1786N:14
3646II+Łukjan, Eryk UKSz Skoczek Choszczno1786N:101
3647IIKerber, Krzysztof MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1786N:20
3648IPaprocki, StanisławBKS Chemik Bydgoszcz1786N:245
3649IIRosik, Tomasz OTSz Ostrów Wielkopolski 1786N:20
3650IIJuchniewicz, ZdzisławKSz Górnik Lędziny1786N:25
3651II+Kopiec, Mirosław 1786N:7
3652IIDębowiak, ŁukaszMMKS Wieniawa Leszno1785N:19
3653IGrabowski, DariuszTS-R Hetman Konin 1785N:118
3654IBurzak, WojciechTMS Roszada Gliwice 1785N:368
3655IIBlank, KamilLegionowo 1785N:55
3656II+Hodorowicz, Kamil MDK Bochnia 1785N:51
3657IKaluszynski, AndrzejLKSz Lublin 1785N:164
3658IIRudzki, MaciejLKS Zarzewie Prudnik1785N:4
3659II+Łukomski, ŁukaszLZS KORDIAN Bliżyn 1785N:21
3660II+Wronka, Arkadiusz GKS Gorzyce W 1785N:61
3661IStaszewski, Krzysztof 1785N:75
3662IIGolimowski, PawełMPZSzach Kraków1785N:9
3663IIKoza, StanisławKSz Polonia Wrocław1784N:169
3664IIAndrzejewski, TomaszUMKS Na Pięterku Poznań 1784N:4
3665IIStępień, Leszek MZKS Unia Nowa Sarzyna1784N:11
3666IIKirlejza, Robert1784N:9
3667IICholewiński, RobertSSz Modus Warszawa1784N:15
3668IIStec, CzesławGLKS Goniec Żarów 1784N:45
3669IISarnowski, RyszardZielona Góra 1784N:5
3670II+Furmański, KrystianKS LAURA Chylice1784N:189
3671IIDudek, RadosławUKS-STSz Sokołów Podlaski 1784N:9
3672IINurzyński, Kazimierz Wars Warszawa 1784N:3
3673IIParuzel, ŁukaszUniwersytet Jagielloński w Krakowie1784N:7
3674IIPawluk, JózefWARMIŃSKO-MAZURSKI ODDZIAŁ SG Kętrzyn1784N:21
3675IIRaszkowski, Przemysław MLKS Czarni Olecko1784N:12
3676IITomaka, Marek Gliwice 1783N:152
3677IIBiałkowski, Józef LZS Wieża Więcbork1783N:38
3678IIPilarski, Piotr Politechnika Opolska1783N:25
3679IIJakubas, Wojciech UKS 21 Podlesie 1783N:16
3680II+Gut, Szymon TS Wisła Kraków 1783N:35
3681II+Mroziński, Mateusz UE Wrocław 1783N:87
3682IIKołodziejski, Marcin TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1783N:8
3683IIPolok, Robert PSSz Pszczyna 1783N:96
3684IINogal, JanUKS Rotmistrz Grudziądz1783N:3
3685IIBroczkowski, AndrzejSSz Goniec Wąsosz1783N:13
3686IIKremser, ZygmuntRacibórz 1783N:3
3687IIBagiński, Józef Płock1783N:6
3688IIDetka, Wojciech Kielce1783N:31
3689IIMaliszewski, KrzysztofUKSz Hetman Warszawa1783N:8
3690Ostrowski, JerzyBełchatów 1783N:9
3691IIGrabowski, Czesław MPZSzach Kraków1783N:5
3692IISibielski, Robert 1783N:7
3693IIGardziński, Antoni UKS Rodło Opole1783N:6
3694IIKozioł, Zbigniew Krzeszów 1783N:9
3695IIŚwistak, Zdzisław Duszniki Zdrój 1783N:7
3696IIKłoss, Andrzej M-LKS WISŁA Nowe 1783N:2
3697I+Borkowska, ZuzannaMKS EMDEK Bydgoszcz 1782N:424
3698IISzylar, Tadeusz MARKOVIA Markowa1782N:11
3699IIPiciński, AndrzejLKS Goniec Zarow1782N:4
3700IIMadaliński, JanLKS Stomil Bełchatów1782N:103
3701I++Michalska, Aleksandra KSz Polonia Warszawa1782N:477
3702IIKazaniecki, PatrykLZS Wieża Więcbork1782N:21
3703IIMatejczyk, JakubMDK Białystok1782N:184
3704IIKuciel, Piotr MPZSzach Kraków1782N:37
3705IIKorek, Marcin MPZSzach Kraków1782N:17
3706IIJaworowski, Andrzej 1782N:7
3707IIOćwieja, Piotr KS Unia Bieruń Stary 1782N:50
3708I+Skiba, Aleksandra UKS Szach-Mat Syców1782N:341
3709IIPtak, Krzysztof Białystok1782N:29
3710IIKatus, Tomasz 1782N:16
3711IIKaczmarek, Zbigniew Sochaczew 1782N:40
3712II+Kosiorek, Łukasz UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1782N:8
3713II+Dusza, MiłoszGKSz Kornuty Gorlice1782N:45
3714IIPęski, Jan SSz Modus Warszawa1782N:14
3715IIZiętkowski, JerzySzydłowiec 1782N:21
3716IIKoza, Gabriel UKS Goniec Staniątki 1782N:13
3717IIKempiński, WojciechGdańsk 1782N:5
3718II+Gibas, AndrzejMKSz DIAGONALIA Imielin 1782N:21
3719IStępień, KatarzynaMZKS Unia Nowa Sarzyna1781N:21
3720IWysocki, Mieczyslaw SSz Modus Warszawa1781N:181
3721IIMarut, Maciej LKS Olszanica 1781N:11
3722IWasilowska, MalgorzataPZU S.A.1781N:2
3723IIGrubecki, Marek MKS Chełmża 1781N:10
3724IIJanczar, Wojciech TG Sokół Mielec 1781N:5
3725IIEggink, RaimondoRaszyn1781N:17
3726IILeszczyński, HubertKoło 1781N:8
3727IISzczuka, Blazej UKS Piątka Wieluń 1781N:6
3728IIProboszcz, Maciej MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1781N:54
3729II+Stempniak, Henryk 1781N:9
3730IIJaremko, Maksym 1781N:11
3731IIBarszcz, MichałSGGW w Warszawie1781N:9
3732II+Olejniczak, Romuald UKS ZSO Włoszakowice 1781N:39
3733IKasprzykowska, Joanna KSz Silesia Racibórz 1781N:18
3734IKról, Marcin UKS Smecz Konin 1780N:339
3735IJarmołowski, Tadeusz UKSz Hetman Warszawa1780N:310
3736II+Kuczkowiak, Jakub UKS Szach-Mat Syców1780N:75
3737IICyran, Eryk LKS Orzeł Wysoka 1780N:28
3738IIGłuch, GrzegorzMUKS MDK Śródmieście Wrocław1780N:4
3739IDobrowolski, Henryk UKS WDA Lipusz1780N:62
3740IIGdaniec, Tomasz Starogard Gdański1780N:8
3741IISiwek, Damian LKSz Lublin 1780N:13
3742IIKarleszko, PiotrOKSz Społem Opole1780N:14
3743ISobich, Stanislaw LZS CKTiS Biskupiec 1780N:76
3744INisztuk, Michal 1780N:82
3745IIHerold, HenrykUKS Centrum Tczew 1780N:9
3746IPatyk, Anna WKSz HETMAN Wałbrzych1780N:17
3747IIJarosz, Bartłomiej BGŻ BNP Paribas S.A. 1780N:10
3748I+Skurzak, Joanna ZMCh Polska YMCA Warszawa 1780N:24
3749IIKawalec, Piotr1780N:8
3750II+Donnelly, Philip1780N:7
3751IWęgrzyniak, Paweł MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1779N:323
3752IIBiskupik, Piotr MZKS Unia Nowa Sarzyna1779N:32
3753IWilczyński, Adam UKSz Hetman Warszawa1779N:487
3754IIKuprowski, Czesław WKSz Wołów1779N:34
3755IIMatuszek, Andrzej 1779N:8
3756I++Hampel, AnnaRKS MAT Ruda Śląska 1779N:298
3757IIBebel, Hubert KSz Polonia Wrocław1779N:27
3758IIRyngwelski, OlafUKS OPP Toruń1779N:17
3759IISzala, JanLZS Znicz Rojewo1779N:20
3760IIGodlewski, Adam CK Łubianka1779N:8
3761IPrzybylowicz, Kazimierz UKS Korona Gdańsk1779N:222
3762IIWoźniak, RobertKraków 1779N:8
3763IIPtaszek, PrzemysławSt Pokój OPP w Pokój1779N:72
3764IISzulejko, RafałUKS MDK Otwock1779N:4
3765II+Duch, RobertKS Polanica-Zdrój1779N:28
3766IIKoś, GrzegorzŁaziska Górne 1779N:12
3767IIZarubajko, PiotrHetman Wschowa1779N:2
3768IIGorgoń, KazimierzLZS Kordian Bliżyn 1779N:18
3769IHrytsyuk, MaksymKovel 1779N:5
3770IIKowalczyk, Waldemar Kołobrzeg1779N:6
3771INowakowska - Kotas, Marta AZS Politechnika Wrocław 1779N:4
3772IGulanowska, MalgorzataLZS SSz PAT Ligota Dolna1779N:2
3773IRzepkowska, Małgorzata PTC Pabianice 1779N:9
3774II+Orłowski, Bogdan OSiR Dobre Miasto 1779N:17
3775I++Wójcik, Jagoda V Liceum Ogólnokształcące z oddziałami dwu1778N:428
3776II+Piwowarczyk, ArkadiuszMAT Myślenice1778N:189
3777IPrus, Marek ZMCh Polska YMCA Warszawa 1778N:145
3778IIPluta, Edmund Wrocław1778N:46
3779IIKirsz, Krzysztof Jr UKS OPP Toruń1778N:3
3780IIWojtyna, MarekMKS MOS Wieliczka 1778N:10
3781II+Jach, AlfredKS Roszada Żory1778N:21
3782IIMiakisz, Wojciech LUKSz Orient Sokółka1778N:45
3783IChwalewski, Marek MLKSz Myślenice1778N:169
3784IIJarczak, Oleg Koszalin1778N:9
3785IIZiemski, JarosławKS DORS Ruda Śląska 1778N:108
3786I++Filipska, MajaUKS MDK GDYNIA1778N:421
3787IISpurek, Przemysław DK Małogoszcz1778N:11
3788IIGasperski, Józef Elbląg 1778N:8
3789IIKaczmarek, Stanisław UKS GCK Sękowo 1778N:29
3790II+Makowski, Piotr Warszawa1778N:25
3791IIKozerski, MarcinUKS TSz Zieloni Zielonka1778N:6
3792II+Sawicki, JerzyKSz Jelonka Jelenia Góra 1778N:80
3793IKleyny, Maciej1778N:153
3794IIMalinowski, Jozef ATUT Nysa 1778N:8
3795IIKątny, Jerzy GKS Gorzyce W 1778N:2
3796IIKnoff, DariuszResort SWiA 1778N:9
3797IIKubiak, Dariusz KKS 1922 Lechia Kostrzyn Wlkp.1778N:16
3798Narojek, Marcin LKSz Lublin 1777N:20
3799IIHujdus, StanisławLKS Olszanica 1777N:55
3800IIDrygalski, Zbigniew 1777N:4
3801II+Bzowski, Grzegorz MCKiS Jaworzno1777N:202
3802II+Izydor, WłodzimierzOSz Baszta Szamotuły 1777N:52
3803IICarbonaro, Davide 1777N:34
3804IIKuciel, AleksanderUKS przy SP 8 Chrzanów 1777N:2
3805IIGrudkowski, TomaszWKSz Wołów1777N:14
3806IIKołodziej, JanuszCzęstochowa1777N:8
3807IIWoźniak, WojciechLKS Dziecanovia Dziekanowice1777N:8
3808IINalichowski, SebastianMDK Bochnia 1777N:58
3809IMazurek, Jerzy1777N:55
3810IIZawadzki, Michal1777N:9
3811IIGawiejnowicz, StanisławASSz Lipno Stęszew 1776N:10
3812II+Kugler, Paweł1776N:75
3813IIChilkiewicz, PiotrBiałystok1776N:39
3814IICzerwiński, Damian MTSZ Mińsk Mazowiecki1776N:7
3815IIWolański, Zbigniew Wrocław1776N:12
3816IIWalaszczyk, WojciechTTSz Tęcza Turek 1776N:2
3817IISkolimowski, AndrzejResort SWiA 1776N:33
3818IWojdak, Jan LKS CHROBRY Gniezno 1776N:266
3819IISerafin, Jerzy1776N:52
3820IIBarański, Stanisław UKS Szach-Mat Przemków 1776N:17
3821IIDziczkowski, MariuszUMKSz Jaćwież Suwałki1776N:9
3822IIMartsynkevich, Viktar Grodno1776N:7
3823I+Wierzbowska, Aleksandra MLKS Ostródzianka Ostróda 1775N:554
3824II+Tokarz, Krzysztof MUKS MDK Śródmieście Wrocław1775N:320
3825IIKomorowski, ZbigniewLKS Goniec Zarow1775N:4
3826IILusio, Józef LKS Ujkowice1775N:50
3827II+Gryglewicz, Tadeusz Zryw Słupsk1775N:156
3828IISkałecki, RomanGKS Myśliwiec Gostycyn 1775N:8
3829IICzernow, Marcin UKS Gedanensis Gdańsk1775N:9
3830IIKornet, ZbigniewSSz Modus Warszawa1775N:7
3831IRedzisz, MichałKS LAURA Chylice1775N:477
3832II+Pieczewski, SzymonOTSz Ostrów Wielkopolski 1775N:92
3833IIMerci, AndrzejLZS Goniec Kluczbork [KLU]1775N:24
3834IKarwacki, Piotr SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1775N:238
3835IITutko, Grzegorz STMGK Strzelce Krajeńskie1775N:13
3836IIKowalczyk, MariuszKLUB MARYNARKI WOJENNEJ 1775N:27
3837IIKaczmarski, Andrzej Szuka Klubu 1774N:44
3838IIWiechowski, BronisławKLUB HDK PCK im. dr K. PLUSKIEWICZA Gliwice 1774N:48
3839IIStasiak, Tomasz LZS Wieża Więcbork1774N:49
3840IIMisiuna, KrzysztofKS Carbo-Gliwice Gliwice1774N:5
3841IILarisch, Bogdan Prywatne Centrum Kultury Sulejówek Miłosna1774N:9
3842IIBonczek, AndrzejCzęstochowa1774N:9
3843IMaciejewski, KamilŁKS Szach-Centrum Łódź1774N:416
3844kEberle, Jan 1774N:8
3845IIHałubek, JanuszUKS Zadrna Kamienna Góra 1774N:4
3846IWysocki, MateuszSP 5 Skierniewice 1774N:257
3847IIJarosz, LeszekKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1774N:3
3848II+Mużacz, Bartłomiej1774N:34
3849I++Rejniak, ZuzannaUKS Czternastka Warszawa1774N:341
3850IINowosad, JanLublin1773N:130
3851II+Pietraś, DanielLUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1773N:155
3852INowakowski, Jacek RzKSz Rzeszów1773N:300
3853INowak, Danuta DOO PCK Wrocław1773N:66
3854IIKiryczuk, Artur UKS Rodło Opole1773N:64
3855IIMusiatowicz, PrzemysławKSz Skoczek Siedlce 1773N:14
3856I+Łapa, Aleksandra MTSz Mińsk Mazowiecki1773N:198
3857IIKuźniarz, Maciej KU AZS UMCS Lublin1773N:56
3858IITikhonov, ValeriKKSz Kraków1773N:82
3859IISzarzyński, Marcin Włocławek 1773N:12
3860IIEyvazov, Adil Olsztyn 1773N:23
3861IIGórski, Wawrzyniec LZS CKTiS Biskupiec 1773N:9
3862IIZahorski, Edward1773N:7
3863IIChoina, Jarosław Hetman Ostrowiec Św.1773N:9
3864II+Mackiewicz, Artur LZS Kordian Bliżyn 1773N:52
3865IKulik, RomanJantar Gdańsk1773N:71
3866IISkorupski, Szymon Wrocław1773N:7
3867IIOłtuszyk, Cezary 1773N:8
3868II+Kosiński, BartoszMUKS MDK Śródmieście Wrocław1772N:411
3869ILarysz, AnnaUKS Pałac Młodzieży Katowice 1772N:146
3870IIMencfel, ArturWKSz HETMAN 1772N:97
3871II+Musiał, Adam AZS UMK Toruń1772N:92
3872IIChromy, JulianSosnowiec 1772N:6
3873INapierała, MalgorzataMAŁGORZATA NAPIERAŁA Poznań1772N:32
3874IOlszowski, AndrzejOpole 1771N:200
3875IIChiszko, Janusz Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych I1771N:9
3876II+Kocur, Paweł MKS Pogoń Oleśnica1771N:16
3877II+Brzechffa, Szymon MUKS MDK Śródmieście Wrocław1771N:21
3878IIStrzyżewski, AdamMKS Chełmża 1771N:17
3879IIPrzybycień, MichałMKS KSOS Kraków1771N:128
3880II+Kołodziej, Krzysztof MPZSzach Kraków1771N:126
3881IISzepe, Eryk Hetman Wschowa1771N:26
3882IIMałecki, Jerzy Gdańsk 1771N:20
3883IIMielke, PatrykUKS Centrum Tczew 1771N:14
3884IIWenzel, GrzegorzSSz Goniec Wąsosz1771N:13
3885II+Paprocki, AntoniBKS Chemik Bydgoszcz1771N:168
3886IIMosiek, MaciejOKSz Społem Opole1771N:3
3887IIRudny, Tomasz 1771N:36
3888IIKijko, KrzysztofLKSz Lublin 1771N:9
3889IIKaczor, Mateusz LUKKS Kielce1770N:49
3890IDuplaga, Zbigniew Stowarzyszenie Nasz Rymanów1770N:145
3891IICzornik, Adam KS Carbo-Gliwice Gliwice1770N:40
3892IOstrowska, Joanna LKS Wrzos Miedzyborów1770N:159
3893IIKowalik, MichałPKS AGAPE Białołęka1770N:15
3894IIZmorzyski, Bohdan KKSz Kraków1770N:40
3895IBelka, MartaBydgoszcz 1770N:36
3896ITrendowski, Michał UKS DEBIUT DZIESIĄTKA Olsztyn1770N:472
3897IPycka, Zbigniew Siedlce 1770N:116
3898IIWieczorek, BrunoKSz Polonia Wrocław1770N:11
3899IIPerz, Stanisław1770N:5
3900ISobótka, Jan Warszawa1770N:179
3901IIKalinowski, SzymonCaissa Połczyn-Zdrój1770N:8
3902IWnęk, FilipUKS Goniec Staniątki 1770N:320
3903IIRatajczak, ZdzisławOKS "Warmia i Mazury" 1770N:8
3904II+Skrzypczak, Edyta MKS Wicher Zbąszyń1769N:147
3905II+Antoniewicz, Jakub1769N:32
3906II+Rymarowicz, PawełUKS MDK Otwock1769N:142
3907IPaździor, MichałRybnik1769N:274
3908IIHendel, Kazimierz MUKS Skałka-Śląsk Świętochło1769N:8
3909IIZabuga, MaciejLO nr 3 1769N:167
3910IIMaciążek, Michał KS Wesoła Warszawa 1769N:13
3911IIFlieger, Zbigniew uks Diagonala Elbląg 1769N:27
3912IIZborowski, Adam WOK Wałbrzych1769N:7
3913IIKania, DariuszUKS Magnus Rzezawa1769N:7
3914II+Włodarczak, Damian LKS Piast Śrem 1769N:106
3915IIRaczkowski, Zygmunt SKS SMOL - BUD Giżycko 1769N:9
3916IIGrzelachowski, PiotrLKS Chrobry Gniezno 1769N:21
3917IIKacinski, RobertKraków 1769N:4
3918IKrajewska, Aleksandra UKS Czarny Koń Olkusz1768N:32
3919I+Karleszko, Karolina Strzelec Strzelce Opolskie 1768N:236
3920IFeliksinski, Tadeusz1768N:233
3921IZakorczmenny, Tadeusz RzKSz Rzeszów1768N:240
3922IILipka, RomanL-UKS Burza Rogi1768N:54
3923IIRoman, Stanisław KS Komunalni Sanok1768N:13
3924IIMozol, DawidGLKS Goniec Żarów 1768N:247
3925IIŻakowski, Adrian ZSMEiE1768N:54
3926II+Tabaczka, Jerzy SSz Pocztowiec Bydgoszcz1768N:73
3927IIRusiak, GrzegorzLKS Piast Śrem 1768N:9
3928IIDyszy, JacekKS Unia Bieruń Stary 1768N:32
3929II+Kozłowski, MarcinUKS Hetman Częstochowa 1768N:74
3930IIPołap, Mirosław UKS G4 Tarnowskie Góry 1768N:33
3931IIJakubiak, Karol 1768N:59
3932IIStarczewski, MichałKS Wesoła Warszawa 1768N:40
3933IIHładun, BartłomiejUKS MDK GDYNIA1768N:199
3934IIMigdał, Robert Hetman Ostrowiec Św.1768N:18
3935II+Kopeć, Norbert PG 1 Sokółka1768N:232
3936IIngielewicz, Konrad LZS CKTiS Biskupiec 1768N:52
3937IIPawlowski, Bogdan 1768N:6
3938IIRatajczak, MateuszUKS Mosińska Jedynka Mosina1767N:8
3939IIKula, MaciejIV LO im. H.Sienkiewicza1767N:17
3940IIOlejarz, PiotrJeżowe 1767N:22
3941IIPukianiec, Emil MTSZ Mińsk Mazowiecki1767N:29
3942IIMucha, Tomasz UKS Zadrna Kamienna Góra 1767N:8
3943IWojkowski, MariuszGliwice 1767N:204
3944IIBielecki, Jan IKSz Tęcza Tarnowskie Góry1767N:7
3945IIBrychcy, Paweł Hetman Wschowa1767N:15
3946IIMatulka, Franciszek CKR SSz Grójec 1767N:24
3947I+Półtorak, Sebastian UMKS Na Pięterku Poznań 1767N:266
3948IISebzda, Apoloniusz1767N:13
3949Kania, Karol1767N:9
3950IIGutek, Bartosz1767N:14
3951IISydor, RadosławOKSz Społem Opole1767N:5
3952IIPiotrzkowski, Krzysztof UKS Gedanensis Gdańsk1767N:8
3953II+Kasperczyk, SzymonTS Wisła Kraków 1767N:102
3954IICzerniejewski, SławomirKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1767N:9
3955IWiatr, MariaPSSz Pszczyna 1766N:162
3956IIBruder, AdamRUKS Korona-Rawbud Rawicz 1766N:126
3957II+Rogus, SylwesterGKSz Hetman Pilzno1766N:80
3958IISzczepaniak, Maciej LKS Kańczuga 1766N:81
3959IIMazurkiewicz, Antoni1766N:9
3960IITomaszewski, Robert JKSz-W Jarocin1766N:51
3961IIFrączek, Łukasz ZMCh Polska YMCA Warszawa 1766N:145
3962IIWiśniewski, ArkadiuszKSz Sulechów 1766N:40
3963IINiemiec, Zbigniew KSz Polonia Wrocław1766N:14
3964II+Siegieda, Stanislaw 1766N:13
3965IINowak, Adam Rodzina Nowak 1766N:9
3966IIZaczek, Krzysztof KS Cracovia 1906 Kraków1766N:12
3967IIWęgrzyniak, TadeuszMUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1766N:9
3968IKania, Paweł StI EUROBESKIDY Łodygowice 1766N:74
3969IINiedziela, MateuszKU AZS KUL Lublin 1765N:23
3970IIPaździerz, Ryszard KS Wisłoka Dębica 1765N:55
3971IMikuła, MichałMKSz GRYF Dębica 1765N:106
3972II+Indyk, Wojciech KSz SDK-Lotnik Mielec 1765N:26
3973IIMalita, MarianKS Granit Wysoka Strzyżowska 1765N:12
3974IMuc, Zbigniew UKS 21 Podlesie 1765N:155
3975IISoldatov, Volodymyr 1765N:17
3976IIPerlak, Michał WKS Górnovia Górno1765N:61
3977IIMiklosik, LeonKSz LECH-WSUS Poznań 1765N:7
3978IIRydlewski, MarekUKS Mosińska Jedynka Mosina1765N:99
3979II+Podkówka, MirosławLZS Goniec Kluczbork1765N:14
3980IIWoźniak, WojciechElektron1765N:4
3981IICzerwiński, Bogumił UKS Gedanensis Gdańsk1765N:16
3982IIKuska, BernardMKS Rokita Brzeg Dolny1765N:52
3983IISzymański, JanuszMTSz Mińsk Mazowiecki1765N:6
3984IMielczarek, JoannaUKS Hetman Częstochowa 1764N:251
3985II+Szeląg, PrzemysławMKS Polonia Przemyśl 1764N:87
3986IISkopowski, JerzyWKSz Wołów1764N:11
3987IIBosek, Tomasz KS Carbo-Gliwice Gliwice1764N:44
3988IKorycki, Jozef1764N:147
3989IIIDerek, Zbigniew Szczekociny 1764N:9
3990IIOrłowski, MarekSzczecin1764N:14
3991IIPułka, JózefTS Wisła Kraków 1764N:7
3992IIKlonowski, Edward TSzONiN Caissa-Gambit-Gdańsk 97 Gdańsk1764N:7
3993IIŁęczek, KornelUKS MAGNUS Rzezawa1764N:9
3994IIWąsiołek, AdrianŁKS Szach-Centrum Łódź1764N:71
3995IMadej, MarekKSz POLONIA Wrocław1764N:177
3996IIDąbrowski, Jacek GKSz Hetman Pilzno1764N:12
3997IIPerucki, Zbigniew OKKFSiT Cross Opole 1764N:9
3998IDulinski, Stanislaw LUKKS Kielce1763N:143
3999IIWójcik, Mikołaj KKSz Urania Krosno1763N:29
4000I++Wesolowska, Katarzyna UKS Szach Wolsztyn1763N:208
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)