ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20713)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11389);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13250);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
501kCajbel, MaciejMKSz GRYF Dębica 2189N:130
502k++Chomczyk, Marek KSz Polonia Warszawa2188N:600
503k+Lewtak, Dominik LKSz GCKiP Czarna 2188N:436
504kBartkowiak, DamianKS Korona Zakrzewo2188N:105
505kLercel, Michał OKSiR Wisznia Mała 2188N:43
506k+Majcher, Marcin SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2188N:56
507kMaślej, MirosławLZS Mewa Goliszów2188N:3
508kPawelec, BartoszIkar Lublin 2188N:203
509kLewandowski, MirosławSKF Korsarz Gdynia2188N:20
510IVorobets, Nikolay Lwów 2188N:6
511FMBardeli, ŁukaszLKS Chrobry Gniezno 2187N:130
512mDemidowicz, Maria KSz Stilon Gorzów Wlkp.2187N:14
513kPanas, Paweł KSz DRAKON Lublin 2187N:89
514WFMŚliwicka, Alicja wypożyczona2186N:315
515kZgadzaj, RafalLZS Victoria Chróścice2186N:132
516kPiguła, MarekUKS SP3 w Bogatyni2186N:12
517kZygo, Władysław TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 2186N:6
518kPilczuk, Andrzej2186N:8
519kKaleta, BłażejKSz HETMAN Katowice 2185N:61
520mPraszak, MichałGOŚĆ2184N:363
521kBanasik, Marian SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 2184N:28
522FMStypka, Mieczysław AZS Poznań 2184N:6
523kMacioł, RyszardKSz Polonia Wrocław2184N:32
524kCiszek, Mieczyslaw2184N:4
525mSmarsz, Agata KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2183N:30
526kKowalak, PiotrKSz Miedź Legnica2183N:12
527kJagodzinski, MariuszWarszawa2183N:28
528kLis, MarekLKSz GCKiP Czarna 2182N:141
529kMuc, Marcin MKS Polonia Przemyśl 2182N:67
530FMKopacz, GrzegorzTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 2182N:58
531WIMGazik, Renata KSz Silesia Racibórz 2182N:8
532kWielecki, Zygmunt Start Wejherowo 2182N:26
533kGrobelny, AlojzyKSz Odrodzenie Kożuchów 2182N:4
534kŁukasiewicz, Krzysztof UKS SP3 w Bogatyni2181N:380
535kAugustyn, Sebastian GKSz Hetman Pilzno2181N:68
536kSygulski, PawełLKSz GCKiP Czarna 2181N:107
537kMammadov, VafaKSz Maraton Łomża 2181N:12
538kKorpalski, Robert MUKS MDK Śródmieście Wrocław2181N:15
539kGmaj, Krzysztof SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2181N:97
540kBorcz, JerzyStowarzyszenie Nasz Rymanów2181N:19
541k+Szczepaniak, ŁukaszWKS Kopernik2181N:242
542kKaliszewski, Tomasz KU AZS UW w Warszawie 2180N:159
543WIMKika, DorotaUKS Rotmistrz Grudziądz2180N:60
544mWarszawski, Bartosz ZMCh Polska YMCA Warszawa 2180N:99
545kRudnicki, Miłosz GKSz Solny Grzybowo 2180N:35
546k+Olejarczyk, BogdanKU AZS UW w Warszawie 2179N:203
547kWoźniak, MarcinBKS Chemik Bydgoszcz2179N:42
548kSuliborski, Jakub MTSz Mińsk Mazowiecki2178N:439
549kSolnicki, MichalSGH Warszawa2178N:88
550kLubosik, Zbigniew KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2178N:21
551kKryjak, Andrzej KSz HETMAN Katowice 2178N:2
552kDaniluk, JerzyMLKS Ostródzianka Ostróda 2178N:17
553CMKlimaszewski, Dariusz KSz. Hańcza Suwałki 2178N:31
554WIMHarazińska, Ewa2177N:299
555WIMKaczorowska, BarbaraKU AZS UW w Warszawie 2177N:26
556I++Kowalczyk, MariuszLKS PARK Starzenice 2177N:294
557kDrygalski, Wojciech 2177N:14
558kDluski, EmilL-GKS 38 Podlesianka Katowice 2177N:3
559kKornasiewicz, Jacek Katowice2177N:5
560WIMMiturova, Magdalena RPW Okucia Budowlane Łódź2177N:27
561I++Nowak, Mikołaj UKS Smecz Konin 2176N:353
562kMadynski, Pawel St Benildus 2176N:8
563k+Raczyński, Krzysztof LKS Chrobry Gniezno 2175N:354
564kGryniaków, Jarosław KSz Torfarm-64 Toruń 2175N:58
565kZiółkowski, Dawid SSz Pocztowiec Bydgoszcz2175N:41
566kPersowski, SławomirKSz Odrodzenie Kożuchów 2175N:14
567kKujawski, Ryszard LKS Chrobry Gniezno 2174N:14
568k+Kędzierski, SławomirUKSz Hetman Warszawa2174N:229
569CMTyda, Krzysztof UKS Korona Gdańsk2174N:9
570k+Jaworski, Maciej2174N:26
571kStysiak, Szymon KSz Silesia Racibórz 2173N:27
572k++Duda, Łukasz KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2173N:42
573kOszczanowski, WitoldKS AZS Wratislavia2172N:313
574kSmołka, Marcin OLIMPIJCZYK Chrzanów 2172N:357
575k+Krzywda, AndrzejLZS Victoria Chróścice2172N:121
576WIMJakubowska, AnnaMLKS Nadnarwianka Pułtusk2172N:121
577k+Rams, MichalZMCh Polska YMCA Warszawa 2172N:62
578kBroża, Eugeniusz MKSz Rybnik 2172N:9
579kKawa, Bolesław Częstochowa2172N:7
580kSutor, MarekKS Cracovia 1906 Kraków2172N:4
581kCiechociński, Stefan Ministerstwo Finansów2172N:25
582WIMZemlickova, Olena KSz Silesia Racibórz 2172N:9
583CMBukowski, Rafał2171N:6
584kPolański, Edward KSz Odrodzenie Kożuchów 2171N:28
585kKieś, MariuszUKS OGNISKO Rydułtowy2171N:10
586kKanarkiewicz, Michał MKSz GRYF Dębica 2170N:221
587WFMPrzeździecka, EwaBiały Król Wisznia Mała2170N:48
588kStolarczyk, AdamKSz Gambit Świecie 2170N:39
589II+Kasprzyk, TomaszKS DORS Ruda Śląska 2170N:11
590mKasperek, Ryszard MKSz GRYF Dębica 2170N:144
591kBobrowski, Józef Rydułtowy2170N:9
592kJelonek, MichałKS DORS Ruda Śląska 2169N:185
593kDors, Ryszard KS DORS Ruda Śląska 2169N:92
594kKwieciński, Marian Wieża Pęgów2169N:32
595kSzadkowski, Krzysztof UKS Smecz Konin 2168N:131
596kPaszkiewicz, SebastianWKSz HETMAN 2168N:15
597I++Jędras, PiotrKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD2167N:210
598kDubas, Leszek GKSz Hetman Pilzno2167N:31
599kParol, Paweł MTSz Mińsk Mazowiecki2167N:336
600kMałek, ZbigniewLUBCZA Racławówka 2166N:3
601kCudnik, Andrzej Rybnik2166N:7
602kDymek, ŁukaszSSz Szachpol Łuków2165N:92
603k+Grochowalski, PawełWKSz 1938 Włocławek 2165N:219
604mRyng, Małgorzata KSz Polonia Wrocław2165N:14
605kOgrabek, Grzegorz Hetman Wschowa2165N:31
606WFMDziodzio, AngelikaMKS Sandecja Nowy Sącz 2164N:385
607WIMChlost, Marlena Akademia Szachowa Gliwice 2164N:70
608kMielczarski, MirosławKSz HETMAN Koszalin 2164N:83
609kPolkowski, PiotrKSz DRAKON Lublin 2164N:100
610kBugnar, JózefKKSz Szach Kędzierzyn-Koźle 2164N:17
611kSosnik, Sebastian 2164N:7
612kKwiecień, Zbigniew KSz HETMAN Katowice 2163N:9
613FMKornasiewicz, StanisławKSz SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny2161N:40
614kGoslawski, Michal 2161N:222
615kGondzik, DawidMKSz DIAGONALIA Imielin 2161N:105
616kFerenc, JózefAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2161N:17
617kSzczyrba, DanielTMS Roszada Gliwice 2161N:18
618WFMWiśniowska, KlaudiaKSz Stilon Gorzów Wlkp.2160N:220
619I+Piotrowski, PawełCAISSA PION Zielona Góra 2160N:209
620kZieliński, Stanislaw UKS Zawisza Kolbudy 2160N:59
621mZdrojewska, Natalia SKF Korsarz Gdynia2160N:15
622kChęciak, Krzysztof Arkadia Otwock2160N:69
623I++Dudys, JakubKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2159N:73
624I++Koitka, Jakub KSz Stilon Gorzów Wlkp.2159N:240
625k+Maciąga, MarcinUKS TSz Zieloni Zielonka2159N:206
626kZiemacki, Rafal 2159N:6
627kSzcześniak, Konrad LKS Zarzewie Prudnik2158N:77
628kSokołowski, RyszardKSz HETMAN Koszalin 2158N:20
629kRzepka, Krzysztof KSz Polonia Wrocław2158N:37
630WFMSzromba, EdytaKSz HETMAN Katowice 2158N:37
631kPlesiuk, AndrzejSKS SMOL - BUD Giżycko 2158N:50
632kGorzkiewicz, ŁukaszLUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2157N:51
633kProbola, RyszardLUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2157N:35
634k+Olszyński, Kazimierz LKS Zarzewie Prudnik2157N:32
635kSobolewski, Piotr UKS Wda Lipusz2157N:13
636FMProhorov, OlexandrMKS Polonia Przemyśl 2157N:27
637kKanicki, KrzysztofKSz Polonia Wrocław2156N:459
638kPieczonka, Marcin KS Entropia NZSPW Warszawa2156N:15
639kJuzek, Adrian KSz Zefir Boguszowice 2156N:12
640WFMAntolak, JuliaGKSz Solny Grzybowo 2155N:389
641FMMiś, Mieszko LKSz GCKiP Czarna 2155N:428
642kKnopik, Krzysztof KS Roszada Żory2155N:110
643kSkindzier, Saturnin SKS SMOL - BUD Giżycko 2155N:35
644I++Tokarczyk, Tomasz Śmiały Police 2154N:37
645kWęgrzyn, AdamSSz Modus Warszawa2154N:42
646kSiekaniec, JanLKS ZARZEWIE Prudnik2153N:155
647kTrusewicz, Janusz HETMAN Wschowa2153N:43
648I++Żarnowski, Krzysztof GKSz KornutyI Gorlice 2152N:273
649IGarbowski, JakubWKS Flota Gdynia2152N:532
650kUrbański, Grzegorz MUKS SZS Cieszyn2152N:40
651kIlczuk, Piotr MUKS MDK Fabryczna Wrocław 2152N:17
652I++Osiński, EmilLKS Stomil Bełchatów2151N:174
653I++Ziąbek, Patryk KTS KALISZ2151N:198
654kKubit, Tomasz TMS Roszada Gliwice 2151N:41
655kSztwiertnia, Jan KrzysztofLZS Victoria Chróścice2151N:91
656k+Żurkowski, Andrzej MKSz GRYF Dębica 2150N:254
657kManiocha, Andrzej 2150N:11
658kKostyra, MariuszKSz Pod Wieżą Szczecin2150N:33
659kFrączek, Dariusz LKSz Lublin 2149N:84
660k+Stępień, Marcin OKSiR Wisznia Mała 2149N:52
661kOlchowy, Tadeusz2149N:24
662mChmiel, DominikaING Bank Śląski S.A.2149N:63
663kDiczew, Filip Akademia Szachowa Gliwice 2149N:50
664kŚlęzak, RobertTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 2149N:33
665kSiedliński, PiotrMCKiS Jaworzno2148N:126
666kGórski, Leszek UKS Ósemka Chojnice2148N:27
667k+Raszka, JanuszSSz GMINY PAWŁOWICE2147N:210
668k+Smoła, Michał LKSz GCKiP Czarna 2147N:42
669kRadwan, LeszekŚmiały Police 2147N:11
670I++Bokiej, Przemysław BKS Chemik Bydgoszcz2146N:124
671kLach, Piotr MLKSz Myślenice2146N:96
672kAdamczewski, Maciej KTS Kalisz2146N:432
673kHudziak, Pawel2146N:12
674kKokoszczyński, Jan KS LAURA Chylice2146N:581
675kRymaszewski, DariuszSzUKS Gostmat 83 Gostynin 2146N:69
676kPilzak, MarcinMMKS Wieniawa Leszno2146N:357
677kWilk, Krzysztof KS Unia Bieruń Stary 2146N:17
678kOcytko, Andrzej Białystok2146N:42
679mŁukasiewicz, Anna2146N:37
680kKowalczyk, Lucjan AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2146N:9
681kFlis, Pawel RPW Okucia Budowlane Łódź2146N:15
682k+Weissbein, Thomas MKS Sandecja Nowy Sącz 2146N:24
683kAntkowiak, Grzegorz WKSz HETMAN 2145N:32
684kOlenderek, Tomasz SGGW w Warszawie2145N:25
685kLewandowski, KrzysztofSSz Pocztowiec Bydgoszcz2145N:52
686kSzczepanek, Radosław UKS Goruszka Jaworze2145N:25
687kKubicki, MarekAZS UMK Toruń2145N:55
688kSmagacz, DariuszRKS MAT Ruda Śląska 2144N:30
689k+Łuksik, MateuszLKS Parnas Stara Wieś2144N:73
690I++Tworzydło, Piotr WKSz GANT HETMAN2143N:89
691kKudas, Damian MLKSz Myślenice2143N:98
692mGorczyca, AleksandraKS DORS Ruda Śląska 2143N:23
693kKraiński, SławomirUKS ROTMISTRZ Grudziądz2142N:266
694FMGrossmann, RyszardWIEŻA PĘGÓW2142N:114
695I++Polok, Rafał TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 2142N:126
696k+Kusina, Jan TKKF Drogowiec Kraków2142N:36
697WFMAdamowicz, KatarzynaPolitechnika Krakowska2141N:150
698k+Bieliński, Dariusz LKSz Caissa Lubsko2141N:138
699kPalosz, Andrzej LUKKS Kielce2141N:70
700kKopeć, Mariusz KOMORNIK2141N:13
701kMarkowski, PiotrRUKS Korona-Rawbud Rawicz 2141N:89
702kProbola, BartoszLUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2141N:26
703kKardyś, Zbigniew LKS Parnas Stara Wieś2141N:50
704kBaumann, DariuszWKSz 1938 Włocławek 2141N:90
705I++Gulik, Paweł WKS KOPERNIK2140N:71
706I++Khamidov, Komil Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie 2140N:273
707kSzmyd, ArkadiuszKS Roszada Żory2140N:281
708kHilarecki, Grzegorz 2140N:26
709I++Mądrawski, Krzysztof ŻKSz Żary 2139N:239
710WCMDmochowska, Agnieszka MUKS MDK Śródmieście Wrocław2138N:490
711kOsipow, NikołajSosnowiec 2138N:120
712kKozieł, RyszardCzęstochowa2138N:8
713I++Góra, JanUniwersytet Wrocławski 2137N:285
714I+Zaręba, Radosław2137N:68
715I++Wołyński, Krzysztof Urzędy Gmin2137N:189
716kWątorek, MarcinMLKSz Myślenice2137N:190
717kPekacki, StanislawLKS Wrzos Miedzyborów2137N:41
718kPuczyłowski, MarcinMKSz GRYF Dębica 2136N:136
719I++Mrozowski, Patryk L-UKS Burza Rogi2136N:419
720kWalaszczyk, WitoldTS-R Hetman Konin 2136N:115
721kWalewski, Wojciech2136N:62
722kPiskorz, Henryk TKKF Drogowiec Kraków2136N:32
723kSzopieraj, DariuszZłotów2136N:44
724kKubica, Kamil StI EUROBESKIDY Łodygowice 2135N:229
725kPraczukowski, StanisławKS LAURA Chylice2135N:766
726I+Mondrzycki, Bartłomiej KS AZS Wratislavia2135N:117
727I++Poswiatowski, MichalKSz. Hańcza Suwałki 2135N:238
728kJabłoński, MariuszWKSz 1938 Włocławek 2135N:30
729II+Zadymov, Ihor ASSz Lipno Stęszew 2135N:15
730FMRawski, Sławomir KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2134N:52
731k+Błaszczuk, Zygmunt LKS Zarzewie Prudnik2133N:9
732kGrabowski, Adam KSz. Hańcza Suwałki 2132N:111
733kKowalski, MaciejGKSz Solny Grzybowo 2132N:387
734I++Grygierczyk, Wojciech SGH Warszawa2132N:88
735WFMMikulewicz, JoannaKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2132N:65
736kHucz, AlfredSCS Sokół Chorzów2132N:18
737kGraczyk, Damian Ministerstwo Obrony Narodowej 2131N:145
738kBieluszewski, Piotr KSz Start Elbląg 2131N:123
739WFMZakościelna, Kinga TS-R Hetman Konin 2130N:73
740kGołda, Sebastian KKSz Kraków2130N:384
741FMBarwinski, DionizyMLKS Nadnarwianka Pułtusk2130N:72
742WCMLeks, Maria TS Wisła Kraków 2129N:175
743kSamborski, Henryk UKS Ognisko Rydułtowy2129N:184
744I+Kądziela, Konrad UKS MDK Radom 2128N:64
745I++Kolasiński, KrzysztofKSz Polonia Wrocław2128N:143
746k+Zowada, Kazimierz MCKiS Jaworzno2128N:107
747kJagodziński, WaldemarŻTMS Baszta Żnin2127N:25
748I++Sycz, Michał LKS Parnas Stara Wieś2127N:26
749kBernat, MarcinASSz Lipno Stęszew 2126N:93
750I+Pąpka, Sebastian KSz Torfarm-64 Toruń 2126N:7
751CMWalkusz, Miroslaw UKS Korona Gdańsk2125N:33
752kOlszewski, AndrzejLUKSz Orient Sokółka2125N:54
753kTofil, BorysUniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu 2125N:9
754k+Pierzak, Rafael SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2125N:33
755kJanus, PrzemysławLKSz GCKiP Czarna 2124N:155
756I++Marchlewicz, KamilUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2124N:11
757mGonsior, Monika KS Roszada Żory2124N:190
758I++Stanisz, Patryk AKS Mikołów 2124N:19
759I++Żądło, TomaszUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski2123N:16
760kGraf, Pawel Orkan Ostrzeszów 2122N:24
761kMaj, Paweł KSz Skoczek Trojański2122N:236
762kMoskwiński, TadeuszUKS TSz Zieloni Zielonka2121N:68
763I++Szelc, Adam L-UKS Burza Rogi2121N:57
764kSzewczyk, Jacek WOK Wałbrzych2121N:32
765kTurlej, Łukasz UKS Pałac Młodzieży Katowice 2121N:33
766WIMLeszner, LilianaStowarzyszenie AS Płock2120N:158
767kKuliński, KrzysztofWKSz 1938 Włocławek 2120N:208
768kOgłaza, OskarUKS Rodło Opole2120N:410
769kJóźwik, RafałMLKS Ostródzianka Ostróda 2120N:31
770I++Rusiniak, Sławomir LUKS GOK Samborowo2120N:13
771I+Rutkowski, Jerzy2120N:16
772k+Dzhuguryan, Tygran2120N:48
773k+Gawroński, Mirosław Stowarzyszenie AS Płock2119N:199
774I++Gomułka, Jarosław OKSiR Wisznia Mała 2119N:35
775I++Kobus, SebastianUKS Zawisza Kolbudy 2119N:68
776WFMMareckova, MartinaSSz GMINY PAWŁOWICE2119N:45
777I++Smierzchalski, DawidMKS Wicher Zbąszyń2119N:39
778kŚliwiński, Marcin UKS TSz Zieloni Zielonka2118N:21
779WIMKubicka, Anna SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2117N:485
780I++Czachor, RadosławKS AZS Wratislavia2117N:100
781kFalkowski, DawidMCKiS Jaworzno2117N:223
782I++Tarczykowski, JanuszUKS OPP Toruń2117N:43
783kWoźniak, MaciejLKS Parnas Stara Wieś2116N:183
784kŁaszewicz, PawełUKS Giecek Radków2116N:123
785IHrtanek, Jiri UKS Pionier Jastrzębie Zdrój2116N:73
786kStrejczek, DariuszŁKS Szach-Centrum Łódź2116N:7
787k++Jaskółka, TomaszLKS Olszanica 2115N:291
788kLisowski, Krzysztof MLKS Ostródzianka Ostróda 2115N:84
789kOżóg, LeonTMS Roszada Gliwice 2115N:19
790WCMMalicka, MariaKSz Polonia Warszawa2115N:519
791kPrzybylski, Piotr 2115N:26
792I++Bojdoł, Robert UKS SP1 JEDYNKA Tychy 2114N:25
793kWołoch, OskarŻKSz Żary 2114N:431
794kKulczyk, Paweł UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2114N:29
795IAlvarado, Carlos2114N:23
796kZyśko, Jan Szkoła Główna Handlowa w Warszawie 2113N:33
797kMarek, MariuszPUKS Karolina Tarnów 2113N:4
798kSzumilas, PawełKSz Miedź Legnica2113N:34
799CMKrupa, KrzysztofKrólestwo Szachów 2113N:28
800kKasperkiewicz, Paweł ZMCh Polska YMCA Warszawa 2113N:223
801kDzierżak, BogusławKSz Górnik Lędziny2113N:91
802kMichalczyk, Stanisław2113N:30
803kPietocha, Pawel SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2113N:82
804k+Bilczewski, KacperUKS Ognisko Rydułtowy2112N:593
805k+Popiół, Michał MKS Sandecja Nowy Sącz 2112N:189
806mPioch, Zygmunt2112N:142
807kRak, Tomasz UKS Kopernik Olsztyn2112N:382
808I++Malczyk, JakubUKS KOPERNIK Olsztyn2112N:50
809FMGodzwon, IwoKSz HETMAN Katowice 2112N:437
810kCzopor, MaciejKSz Polonia Wrocław2112N:300
811k++Śliwerski, Radosław LKS Wrzos Miedzyborów2111N:176
812kDąbrowski, GrzegorzCAISSA Lubsko 2111N:82
813I++Czachor, Grzegorz Małomice 2111N:87
814I+Łopuszański, KamilS-KKS Przemyśl 2111N:228
815WFMGościniak, Maria GKSz Solny Grzybowo 2111N:92
816kCzajkowski, Ryszard TKSzach Tarnobrzeg2111N:84
817kMorkisz, Bogdan SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2111N:120
818II+Szuper, PaulUSA 2111N:19
819I++Łęczycki, PawełPolitechnika Śląska w Gliwicach 2110N:125
820kMigala, Andrzej MLKS Ostródzianka Ostróda 2110N:150
821kKamiński, PiotrKS Roszada Żory2110N:89
822I+Lasota, AdamCKR SSz Grójec 2110N:241
823kStarczewska, Dominika WIEŻA PĘGÓW 2109N:198
824WFMŁabędź, Patrycja JKSz MCKiS Jaworzno 2109N:29
825FMKalvaitis, SigitasKS AZS Wratislavia2109N:27
826I+Siwik, Rafał Klub HDK PCK MPK Wrocław 2109N:28
827I++Mika, TomaszLKSz GCKiP Czarna 2109N:195
828FMBakalarz, LeszekKSz HETMAN Kielce 2109N:210
829kJurkiewicz, Krzysztof 2109N:114
830I+Litwiniec, AndrzejRadzyń Podlaski2109N:9
831I++Banach, SzymonLKS Chrobry Gniezno 2108N:398
832kWyczling, Bartosz UKS KORONA GDAŃSK2107N:390
833WCMStolarczyk, AnnaTęcza Poznań2107N:105
834CMWalentukiewicz, Michał Wrocławski Klub Szachowy HETMAN2107N:118
835I++Cichy, KamilKS HETMAN Marklowice2106N:186
836I++Zwolakiewicz, Krzysztof Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie 2106N:24
837I++Krystofiak, TomaszOSz Baszta Szamotuły 2106N:27
838kKraiński, JarosławUKS Rotmistrz Grudziądz2105N:47
839WIMSzmacińska, GrazynaŁódź 2105N:60
840I++Matuszczyk, Przemysław Politechnika Śląska w Gliwicach 2104N:97
841I++Paździora, Michał Czechowice-Dziedzice2104N:3
842mCagara, Paulina KSz Polonia Wrocław2104N:62
843I++Szewczyk, Mariusz PKS MAT Białołęka2104N:447
844kKowalec, Maciej UKS TSz Zieloni Zielonka2104N:481
845kBakunowicz, Jerzy TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 2104N:119
846I++Skomiał, Mateusz LKS Parnas Stara Wieś2103N:169
847I+Niczyporuk, DanielIAS Białystok2103N:8
848I+Szczecina, Michal LUKKS Kielce2103N:5
849k++Kasperek, JoannaMKSz GRYF Dębica 2102N:138
850kŁunkiewicz, DariuszSSz Pocztowiec Bydgoszcz2102N:57
851I++Szczukiewicz, Andrzej KS Fart Kielce2102N:7
852I++Januszkiewicz, Wojciech KSz HETMAN Koszalin 2101N:354
853kGazikova, VeronikaKSz HETMAN Katowice 2101N:106
854FMSzczurek, Krzysztof KKSZ Kraków2101N:458
855kLis, MateuszSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2101N:413
856I++Stokłosa, SewerynSosnowiec 2101N:4
857I++Paszek, Krzysztof KU AZS UMK Toruń 2101N:8
858I+Choina, Adam Hetman Ostrowiec Św.2100N:198
859kLiberadzki, Sławomir KSz SKOCZEK TROJAŃSKI2100N:350
860kHelaszek, Edward WIEŻA PĘGÓW 2100N:116
861kKumor, ŁukaszKS Korona Kraków 2100N:174
862k+Karbowiak, Adam UKS ROTMISTRZ Grudziądz2099N:121
863kLeja, AdamUKS SP1 Leżajsk2099N:34
864k+Chojnowski, MarcinWarmia i Mazury Olsztyn 2099N:148
865I++Efinowicz, MichałMKS Pogoń Oleśnica2099N:6
866I++Baturo, TomaszMLKS Ostródzianka Ostróda 2099N:7
867I+Prażmowski, BartoszUKSz Hetman Warszawa2098N:192
868kMazalon, MariuszUKS MDK Nr 1 - HETMAN Bydgoszcz 2098N:188
869I+Krzyżanowski, KamilUniwersytet Ekonomiczny w Krakowie2098N:8
870kKorpalski, RyszardKS AZS Politechnika Wrocław2097N:16
871I++Rubinowski, Sebastian MUKSz-W Komandoria Poznań2097N:15
872I++Zając, Mateusz MKS MOS Wieliczka 2097N:153
873I+Kudełka, JanuszUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2097N:2
874I++Guzewicz, RafałMUKS MDK Śródmieście Wrocław2097N:76
875I+Palacz, Krzysztof UKS \ Hetman\ Częstochowa2097N:2
876I++Markiewicz, Mateusz GKSz Hetman Pilzno2096N:84
877I++Kalmuk, Krzysztof KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2096N:244
878kGasik, Piotr2096N:101
879kHomski, Pawel UKS KSM Tęcza Kościan 2096N:7
880I+Madej, JarosławKS Cracovia 1906 Kraków2096N:8
881kKindler, PrzemysławUKS Korona Gdańsk2095N:372
882kMurawko, KatarzynaMKSz GRYF Dębica 2095N:331
883kCzech, JanKielce2095N:26
884kBętkowski, Andrzej TKKF Drogowiec Kraków2095N:188
885kFudalej, Grzegorz KSz Polonia Wrocław2095N:42
886IMŻołnierowicz, Krzysztof Ksz Gambit Świecie 2095N:326
887I+Błasik, Wojciech BKS Chemik Bydgoszcz2095N:3
888I+Fikus, ZygmuntLKS Wrzos Miedzyborów2094N:5
889kMaciejewski, Waldemar UKSDebiut Przedwojów 2094N:45
890kKujawski, Jan LKS Chrobry Gniezno 2094N:61
891I+Hennig, Tadeusz UKS DEBIUT DZIESIĄTKA Olsztyn2094N:2
892WIMOlsarova, TerezaGKS Pniówek-74 Pawłowice Śl. 2093N:9
893I++Pipała, Janusz 2093N:15
894ISikora, RafałUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski2092N:112
895I+Kozerski, ZbigniewUKS TSz Zieloni Zielonka2092N:3
896I++Skwarnicki, AdamRWE PL z Warszawy 2092N:26
897kJaniszewski, Maciej KS DORS Ruda Śląska 2092N:277
898I+Szaro, JarosławStowarzyszenie Nasz Rymanów2092N:6
899I+Gawiec, KonradLKSz GCKiP Czarna 2091N:223
900I+Przybylski, Bartosz MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 2091N:44
901k+Olszewski, MarekBKS Chemik Bydgoszcz2091N:135
902I+Cieślar, Michał SSz Olimpia Goleszów 2091N:100
903kSadowski, MiroslawUKS TSz Zieloni Zielonka2091N:60
904I++Budnik, Mateusz Ksz Gambit Świecie 2090N:511
905IJachym, AdamOKSz Społem Opole2090N:99
906I++Budzinski, JanUniwersytet Jagielloński w Krakowie2090N:156
907I++Sikorski, Dariusz KSz Torfarm-64 Toruń 2090N:86
908kBajerlein, DawidAZS Poznań 2090N:163
909I++Żółkiewicz, JerzyGKS Myśliwiec Gostycyn 2090N:2
910kMarzec, Jarosław CAISSA Bogucice-Zawodzie Katowice 2090N:38
911I+Marcinowski, Zbigniew Gdańsk 2090N:13
912kKasperek, WiesławPUKS Karolina Tarnów 2090N:48
913I+Buczak, Krzysztof KSz Pod Wieżą Szczecin2090N:26
914I++Daniel, DamianGLKS Goniec Żarów 2089N:317
915kKrólikowski, Ryszard Jabłonna 2089N:78
916kPonceleusz, Bronislaw UKS Jedwabnik Milanówek2089N:21
917I+Redlicki, TomaszElbląg 2089N:14
918I+Dryja, PiotrStS MOK - Chrobry Głogów2089N:7
919CMYagnyatinskiy, Vlad KSz Polonia Warszawa2089N:13
920I+Tobolski, Jakub MKSz Rybnik 2088N:66
921I+Grajdek, Jaroslaw LKS Zarzewie Prudnik2088N:10
922kKowalczuk, Wojciech GLKS Goniec Żarów 2088N:124
923I++Kotłowski, TomaszKKS Ormuzd Kartuzy2088N:103
924I+Januszewski, Tomasz WKSz DACH BUD Hetman Wrocław 2088N:1
925kWiśniewski, PrzemysławPKS Wiatrak Bydgoszcz 2088N:177
926k+Chrząszcz, Malvina MLKSz Myślenice2087N:132
927kDrozdowski, KonradUKS Rotmistrz Grudziądz2087N:191
928kGołek, JagodaUrzędy Miejskie2087N:99
929I++Lipień, Wiesław UKS Debiut Przedwojów2087N:97
930I+Malczyk, RadosławUKS KOPERNIK Olsztyn2087N:27
931kSławiński, MirosławUKS Trzydziestka Olsztyn2087N:70
932I++Rychlik, PiotrWKSz HETMAN Wałbrzych2087N:21
933I+Zdanowicz, ŁukaszKSz LECH-WSUS Poznań 2086N:8
934kKaczorowski, PiotrKU AZS UW w Warszawie 2086N:121
935WFMCzerwińska, Milena OTSz Ostrów Wielkopolski 2086N:102
936kŻminda, Bogdan 2086N:174
937I++Filak, Areniusz Stowarzyszenie Nasz Rymanów2086N:27
938kSłabek, Grzegorz TS Wisła Kraków 2086N:258
939WFMGuzik, JolantaMCKiS Jaworzno2085N:162
940kWącior, Maciej GKSz SOLNY Grzybowo 2085N:446
941I++Worobiej, DanielUKS MDK Otwock2085N:217
942I+Gradowski, JacekRPW Okucia Budowlane Łódź2085N:5
943I+Mączkowski, JakubUKS Polan Poznań 2085N:9
944I+Adamek, Przemysław KS Pocztowiec Poznań 2084N:11
945I+Kapica, Wlodzimierz Gościcino2084N:10
946I++Pomagalski, MarcinUKS MDK Radom 2084N:50
947IJanuszewski, PiotrPolitechnika Gdańska 2083N:34
948I+Wengierow, Michal KS Entropia NZSPW Warszawa; KS "Entropia" NZSPW Warszawa I2083N:9
949IISzwarc, Paweł2083N:22
950I++Sanetra, Szymon UKS Hetman Koronny Trzebinia2082N:43
951I+Czaja, RomanLKS Mechanik Stargard 2081N:26
952kTworuszka, SebastianUKS Mat Zabrze-Grzybowice 2081N:2
953I++Pietroczuk, Roman KKSz Szach Kędzierzyn-Koźle 2080N:9
954WFMZawadzka, Magdalena KS AZS Wratislavia2080N:17
955II+Kocia, KamilKLIM UKSz Gambit Starachowice 2080N:123
956I++Borowski, Jaroslaw2080N:26
957kPawłowski, Sławomir WKSz 1938 Włocławek 2080N:22
958I+Maćków, PawełLKSz Caissa Lubsko2080N:12
959I+Talik, Patryk UKS Rodło Opole2080N:116
960I+Konopka, Tomasz MMKS Wieniawa Leszno2080N:34
961I++Śleziński, NikodemChTS Chorzów 2079N:306
962I++Musiał, Tomasz UKS przy SP 8 Chrzanów 2079N:215
963I+Szuber, GrzegorzMałogoszcz 2079N:6
964I+Sernecki, FranciszekMUKS MDK Śródmieście Wrocław2078N:665
965kBanach, Wieslaw LKS Chrobry Gniezno 2078N:80
966k++Poznańska, Katarzyna KSz Miedź Legnica2078N:88
967I+Polanowski, EmilKS Korona Zakrzewo2078N:16
968kDzikowski, MichałBiały Król Wisznia Mała2077N:327
969I++Borowicz, PrzemyslawPłochocin2077N:52
970I++Motyl, Tomasz KSz Polonia Wrocław2077N:52
971I++Ciemniak, Krzysztof PKS Wiatrak Bydgoszcz 2077N:76
972WFMBednarska-Bzdęga, MałgorzataZMCh Polska YMCA Warszawa 2077N:131
973I+Bugaj, Mikołaj OTSz Ostrów Wielkopolski 2077N:15
974kWypych, Dominik SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2076N:38
975I+Kiełbratowski, AleksanderOSiR Tuchola2076N:47
976I++Borowy, CezaryUKSz Hetman Warszawa2076N:259
977kKielar, MaciejKSz SKOCZEK TROJAŃSKI2076N:197
978I++Warchałowski, Daniel KS Carbo-Gliwice Gliwice2076N:15
979kChyży, Jakub LKSz GCKiP Czarna 2076N:404
980mKrestianowa-Tsepeleva, TatianaMLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda 2075N:9
981I++Wojtaszewski, Piotr KS LAURA Chylice2075N:104
982I+Brylski, PawelMLKSz Myślenice2075N:50
983kStrzelecki, Jerzy RPW Okucia Budowlane Łódź2075N:162
984kKozak, Antoni LKSz GCKiP Czarna 2075N:232
985kRuszczycki, Jacek KKSz Kraków2074N:190
986mKorościel, Aneta WIEŻA PĘGÓW 2074N:93
987I++Kasperek, RafałMKSz GRYF Dębica 2074N:74
988IBęś, MichałWKSz HETMAN 2073N:306
989I++Sapeta, RobertStowarzyszenie Szachowe Gm. Pawłowice2073N:53
990I+Skowroński, PiotrUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2073N:14
991kChoroszej, Aleksander UKS TSz Zieloni Zielonka2073N:386
992I++Porwoł, Adam ChTS Chorzów 2073N:8
993kPazurkiewicz, JanuszGdańsk 2073N:29
994I++Szajda, MarcinLZS Victoria Chróścice2072N:51
995I++Janulek, DawidPSSz Pszczyna 2071N:272
996ILorek, MiłoszŚUM Katowice 2071N:17
997I+Olesiak, Marcin MKS Sandecja Nowy Sącz 2071N:40
998I++Gosek, Zenon2070N:61
999I+Siedlanowski, Łukasz LKSz Lublin 2070N:200
1000ISzymanowski, MateuszUKS Gedanensis Gdańsk2070N:136
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)