ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20604)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (25563);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (35627)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (870);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14079)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12958);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
9001IVNagalski, AdamKSz Maraton Łomża 1400N:7
9002IIIMalik, Sławomir Caissa Pion Zielona Góra1400N:73
9003IVMaciorowski, JerzyPłock1400N:7
9004IVWitkowski, TadeuszMKS MOS Wieliczka 1400N:7
9005IVRządkowski, Tomasz SRSDiM Węgrów 1400N:7
9006IVGulbiński, Antoni1400N:4
9007II+Świtała, Karina UKS Dziewiątka Sieradz 1400N:126
9008IVKaźmierczak, Patryk1400N:6
9009IVJazłowiecki, PawełCieksyn 1400N:6
9010IIIBrusentsov, Danil Obukhiv 1400N:18
9011IISemeniec, ZbigniewBiałystok1400N:85
9012IIIPiszczatowski, Maciej XVII LO Białystok1400N:14
9013IIIJaneczko, MaciejKSz Sulechów 1400N:17
9014IVBancarewicz, Adam Podlaski Związek Szachowy1400N:14
9015IIDomin, Maciej MKS Mrągowia Mrągowo1400N:26
9016IIPojawa, Jakub SP nr 11 Suwałki 1400N:152
9017IVPałasz, Edmund 1400N:7
9018IIJankowski, Kacper SP nr 11 Suwałki 1400N:66
9019IVLegierski, Mikołaj GOK Buczkowice1400N:7
9020IVHarpula, BartłomiejKraków - Parafia pw. św. NS Pana Jezusa 1400N:7
9021IIIZałuski, AdamUKS OPP Toruń1400N:21
9022IIIŚliz, KarolAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1400N:16
9023IIIKorkowski, RyszardTrąbki Małe 1400N:7
9024IVWięcławik, JakubMOK Józefów 1400N:7
9025IVMiś, Piotr OKS WARMIA I MAZURY Olsztyn 1400N:3
9026IVKukuła, Antoni UKS Rodło Opole1400N:6
9027IIIChałas, KlaudiuszUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1399N:136
9028IIIKowalski, Jakub UKS Smecz Konin 1399N:113
9029IIITopolan, Gabriela LKSz Lublin 1399N:23
9030IIIGincel, Łukasz UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1399N:43
9031IIIGajkowski, Marcel GKSz Solny Grzybowo 1399N:15
9032IIIPater, KazimierzKKSz Kraków1399N:86
9033IVMarcińczyk, MichałSP 7 Łomża1399N:9
9034IIMroczkowska, Danuta SKS SMOL - BUD Giżycko 1399N:26
9035IVMolka, PiotrSP 2 Kalisz 1399N:9
9036IIIKoszowski, Antoni MKS EMDEK Bydgoszcz 1399N:33
9037IVPtaszyński, Paweł Wrocław1399N:7
9038IIKrasiński, DamianLKS Chrobry Gniezno 1399N:50
9039IIISzudy, PiotrAZS UMK Toruń1399N:50
9040IVStępniak, Piotr1399N:8
9041IIIKapłan, Mateusz(1)G. nr 77W-wa-Bielany 1399N:66
9042IVSzymczak, Ksawery KTSz-W Kalisz 1399N:8
9043IVGas, MateuszCKiS Skawina1399N:7
9044IVJasiecki, Norbert LUKS Iskra Marzenin 1399N:3
9045IIIBartuzi, KrzysztofGKSz Hetman Pilzno1399N:115
9046IVSosnowski, JanKSSSN Ursynów Warszawa 1399N:11
9047IVKędziorek, Bolesław 1399N:14
9048IVSzczech, Tomasz UKSz M-GOK Biała Piska 1399N:7
9049IVKlain, JanBydgoszcz 1399N:8
9050IVLach, MaciejŻywiec 1399N:7
9051IISłoniewski, JakubSP nr 143 im. Stefana Starzyńskiego Praga Płd.W-wa1399N:411
9052IIIPanek, Grzegorz UKS Rodło Opole1399N:35
9053IIJanusiewicz, MichałMTS Kwidzyn 1399N:117
9054IIBernacki, Michał UKS SP1 Jedynka Tychy 1399N:128
9055IVDelimata, Radosław 1399N:9
9056IIIChmura, ErykUKS MDK GDYNIA1399N:117
9057IIIBochniak, FranciszekAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1399N:41
9058IIIGeleta, Agnieszka UKS Astra Leśniowice 1398N:5
9059IIŚlęczka, Weronika Gimnazjum Wieliczka 1398N:30
9060IIILitwa, Aleksander UKS SP3 w Bogatyni1398N:35
9061IIIDziura, Paulina UKS 21 Podlesie 1398N:9
9062IVKarcz, Janusz 1398N:8
9063IIIWrzosek, MałgorzataUKS KSM Tęcza Kościan 1398N:1
9064IVJarkowski, MateuszSiedlce 1398N:14
9065IVŚwider, Adam WZSN Start Wrocław II1398N:13
9066IVGrudziński, AndrzejGZSN Start Gorzów Wlkp.1398N:66
9067IIIKrawczyk-Wojciechowski, Mateusz Sosnowiec 1398N:17
9068IIILizner, Wojciech1398N:4
9069IVGrzelewski, KacperHETMAN Myślibórz1398N:3
9070IVDobrowolski, DominikUKS MDK Otwock1398N:7
9071IIŻychlewicz, Tomasz KSz ORŁY Pleszew 1398N:225
9072IVMrug, Kamil RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1398N:14
9073IVPostrach, Przemysław KMKSz Victoria Kielce 1398N:14
9074II+Stefańska, EmiliaKS Komunalni Sanok1398N:74
9075IIIWójcik, Rafał Gliwice 1398N:43
9076IIISabat, Wojciech 1398N:10
9077IVSygnowski, Adam Przysucha 1398N:4
9078IIIWiorek, RafałKS Cracovia 1906 Kraków1398N:7
9079IVJąder, SzymonOTSz Ostrów Wielkopolski 1398N:5
9080IIILar, Angelika Bydgoszcz 1398N:4
9081IIIRysiński, PiotrLUKKS Miedziana Góra 1398N:53
9082IIIWolak, Grzegorz Borek Wielki1398N:24
9083IVBochen, KasjanWYŻSZA SZKOŁA OFICERSKA SIŁ POWIETRZNYCH Dę1398N:7
9084IIIPaluch, MarcinWrocław1398N:8
9085II+Najdecka, SandraSP 50 Wrocław1398N:259
9086IVKozdrowski, LudwikPion Międzyrzecz 1398N:1
9087IIIKurdusiewicz, Artur KS LAURA Chylice1398N:21
9088IVWójcik, ArturKlub Szachowy Kana Tarnów1398N:16
9089IIIBruzdewicz, HubertUKS TRZYDZIESTKA OLSZTYN1398N:24
9090IIIKsiążek, Stanisław KKSz Kraków1398N:10
9091II+Pietryk, Joanna UKS SP3 w Bogatyni1398N:148
9092IVKlajna, Przemysław WYŻSZA SZKOŁA OFICERSKA WOJSK LĄDOWYCH Wroc1398N:17
9093IVCharytoniuk, MilanToruń1398N:6
9094IIGrobelny, MikołajKSz Polonia Wrocław1398N:93
9095IVGrabowski, Stanisław KSz Gambit Szemud 1398N:13
9096IVHirsz, OliwierŻukowo 1398N:11
9097IIIWanke, Maciej 1398N:6
9098IVWojda, AndrzejWłościbórz 1398N:1
9099IVMielcuch, Karol SP w Gliniance im. Wincentego Witosa1398N:4
9100IIIGłowacka, Karolina KKSz Urania Krosno1397N:70
9101IIICzekański, Michał I LO Krosno 1397N:15
9102IVAdamski, OskarUKS SP3 w Bogatyni1397N:7
9103IVPurat, AndrzejAZS UKW Bydgoszcz 1397N:1
9104IVCzekała, Arkadiusz LZS Goniec Kluczbork1397N:1
9105Składanowski, Grzegorz Piła 1397N:17
9106IIIMaciążek, AleksandraWarszawa1397N:29
9107IVMalisz, AdamSp 2 Myślenice 1397N:14
9108IIIWawszczak, Hubert ZSZ 1 Biała podlaska 1397N:14
9109IIKorzystka, Wiktor KSz LECH-WSUS Poznań 1397N:150
9110IIIPisula, Remigiusz 1397N:14
9111IVPietrzak, SzymonKTSz-W Kalisz 1397N:5
9112IVSionko, Krzysztof UKS Goniec Staniątki 1397N:7
9113IIIGulbiński, Michał 1397N:7
9114IIIKaczała, Jakub KTS Kalisz1397N:16
9115Kucharczyk, Michał MUKS MDK Śródmieście Wrocław1397N:5
9116IIIMoliński, Paweł ULKS SKOCZKI Słopanowo 1397N:37
9117IIZaborowski, MaciejMTSz Mińsk Mazowiecki1397N:203
9118IVNiecikowski, Damian 1397N:8
9119IVHarabin, Wiktor KS Fart Kielce1397N:6
9120IIIWiśniewski, BartoszGP 2 Grajewo1397N:7
9121IIIMironik, Paweł CAISSA PION Zielona Góra 1397N:86
9122IVBotta, Cezary OSz Baszta Szamotuły 1397N:21
9123IIIKrzysztofek, Marek1397N:6
9124IVRasztubowicz, LeszekCzaplinek 1397N:4
9125IIIPietrykowska, Agata UMKS Na Pięterku Poznań 1397N:142
9126IIIPawicki, Tomasz 1397N:27
9127IRoszkiewicz, ZofiaUMKS Na Pięterku Poznań 1397N:281
9128IIIKisielewski, Tomasz 1397N:14
9129IVSęk, Nikodem GIM 2 Otwock1397N:7
9130IIIForc, Katarzyna 1397N:9
9131IIPlichta, Olga KSz Skoczek Siedlce 1397N:65
9132IVSteć, KrzysztofMałkinia Górna1397N:4
9133IIIJanuszek, Maksymilian UKS Czarny Koń Olkusz1397N:22
9134IIIOpałka, JakubUKS GEKON NYSA1397N:14
9135IIMacura, Mateusz SSz Olimpia Goleszów 1397N:145
9136IVBiszczuk, Jarosław 1397N:6
9137IIIKarhula, Sandro 1397N:31
9138IVOchnio, Krzysztof 1397N:14
9139IVŁoziński, PawełWrocław1397N:20
9140IIIRup, Grzegorz Bieliny 1397N:7
9141IVJuchniewicz, Janusz Tuchomie1397N:7
9142IVRosa, Łukasz Skierniewice1397N:4
9143IVIgnaciuk, Sebastian Łuków 1397N:1
9144IIITyc, Marcin MUKS MDK Śródmieście Wrocław1396N:36
9145IIIWawryczuk, JakubUKS SP3 w Bogatyni1396N:11
9146IIIKlęk, ŁukaszWrocław1396N:62
9147IIPędziach, KamilUKS Hetman Częstochowa 1396N:58
9148IIIDrosdziok, AgnieszkaUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1396N:1
9149IIILew, Sebastian1396N:9
9150IIIPietrzak, PawełUMKS Na Pięterku Poznań 1396N:106
9151IVMikołajczak, Jan Hetman Wschowa1396N:2
9152IIIZygzuła, Mariusz 1396N:13
9153Boroński, Henryk PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl1396N:7
9154IVSzpila, Bartosz Gimnazjum Językowe PARNAS1396N:7
9155Jemielity, KrzysztofUKS ŻAK Łomża PG 9 Łomża 1396N:8
9156IIIKrzysztofik, MagdalenaKGL Szarotka Wadowice Górne1396N:1
9157IIIKiełpińska, JoannaUKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1396N:2
9158IVMrzygłód, Krzysztof MOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1396N:9
9159IVSereda, KrystianUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1396N:9
9160IIIDombrowski, PawełUKS Jantar Pruszcz Gdański 1396N:79
9161IIIŻylicz, Sabina Caissa Pion Zielona Góra1396N:4
9162IVSzelc, Rafał Gimnazjum Krościenko Wyżne1396N:4
9163IVRataj, Jan Junior Biłgoraj 1396N:4
9164IVRydzewski, PawelOlsztyn 1396N:6
9165IVMagdziarczyk, Jarosław MOSiR Tuchów 1396N:11
9166IVStarosta, Jarosław Rybnik1396N:7
9167IIIStankiewicz, Monika KSz. Javena Hańcza Suwałki1396N:8
9168IIIMarciniak, Kajetan1396N:7
9169IVLeśniak, Damian1396N:2
9170IVHarasimowicz, GrzegorzGimnazjum Jelnica 1396N:7
9171IVSarnecki, Stefan1396N:16
9172IIIPietrzyński, Ryszard Gubin 1396N:4
9173IIZmarzły, WiktorAkademia Szachowa Gliwice 1396N:138
9174IVZembrzuski, HubertKoło Szachowe Gambit Żuromin1396N:6
9175IIIBrzozowska, AleksandraKlasa IIIc1395N:23
9176IIMaruszczak, Hanna KSz Gryf Szczecin 1395N:223
9177IIIŁuka, Anna 1395N:12
9178IVOżóg, Artur MZKS Unia Nowa Sarzyna1395N:9
9179IIIPoleszczuk, Michał MKS Start Lublin1395N:27
9180IISzpyrka, Kacper GKSz Kornuty Gorlice1395N:58
9181IIIŻak, SylwiaLKS Orzeł Wysoka 1395N:2
9182IVStańczewski, Mariusz 1395N:13
9183IIGrądalski, OlafPSSz Pszczyna 1395N:125
9184IIKwiatkowska, NataliaKSz Gambit Świecie 1395N:182
9185Nowacki, Grzegorz Lublin1395N:27
9186IIBekier, Piotr UKS Korona Gdańsk1395N:273
9187IIIWarsiński, Krzysztof UKS Ósemka Chojnice1395N:62
9188IVZalewski, Jan Nowy Staw 1395N:3
9189IIIKulesza, MagdalenaLUKS GOK Samborowo1395N:9
9190IVKachniewski, Stanisław Warszawa1395N:8
9191IVSkoczylas, Julian 1395N:7
9192IVMałoszuk, BartoszUKSz Skoczek Choszczno1395N:13
9193IVKujawiński, JakubKTSz-W Kalisz 1395N:9
9194IVSowiński, JerzyMSKS GAMBIT Tarnowiec 1395N:37
9195IVBulanowski, WojciechTSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice1395N:8
9196IIPałejko, GabrielaKSz. Hańcza Suwałki 1395N:156
9197IIIWalenciuk, DawidLUKS Lubartów1395N:12
9198IIISadkowski, Marcin 1395N:27
9199IVJaśkiewicz, Wojciech KLIM UKSz Gambit Starachowice 1395N:9
9200II+Met, Waldemar 1395N:43
9201IIIZiemiański, MiłoszGKS Gorzyce W 1395N:15
9202IVWądołowski, KacperGimn. Bakałarzewo1395N:7
9203IVPastuszka, Igor KSz Zefir Boguszowice 1395N:2
9204IIIMrozicki, Krzysztof SP nr 92 Warszawa 1395N:7
9205IVKania, Konrad WYŻSZA SZKOŁA OFICERSKA WOJSK LĄDOWYCH Wroc1395N:7
9206IIITchórznicki, Jan E-Szach-Pl St i KSz Wiązowna 1394N:20
9207IVAndruszkiewicz, Mateusz UKS Giecek Radków1394N:1
9208IVNowak, DawidKnurów 1394N:8
9209IIIŻądkowski, Maciej AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1394N:45
9210IIIBistram, Amadeusz UKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1394N:55
9211IVKwiecień, Kacper MDK LUBLIN1394N:17
9212IVBiałek, Ernest UKS Szach-Mat Syców1394N:6
9213IIIOlejniczak, Rafał1394N:23
9214IIISzyjduk, Daniel LKS Mechanizator Ustrzyki Dolne 1394N:5
9215IIISzylak, Mariusz IC Wrocław 1394N:46
9216IIStaszewska, AleksandraMTS Kwidzyn 1394N:44
9217IVBanach, Andrzej Teresin 1394N:5
9218IVZapart, Bartłomiej SP nr 97 Kraków1394N:6
9219IIIWoźniak, AdamKSz Sulechów 1394N:3
9220IVŚwiętoń, Bartłomiej Gimnazjum nr1 Ropczyce1394N:1
9221IVLebiest, Damian UKS Goniec Staniątki 1394N:7
9222IIIJachimiak, Michał1394N:36
9223IIFrączek, TomaszGimnazjum Iwla1394N:66
9224IVPastuszek, Przemysław1394N:4
9225IVKlamut, Bartosz WKS KOPERNIK1394N:13
9226IIPiechocki, AndrzejWrocław1394N:80
9227IVSzotkowski, Józef1394N:18
9228Wącior, PiotrGKSz Solny Grzybowo 1394N:7
9229IIŚwierc, Damian KSGU Tęcza Krosno Odrz.1394N:132
9230ITim, Anna UKS Pałac Młodzieży Katowice 1394N:308
9231IIPlust, Stanisław Koszalin - Parafia pw. Niepokalnego Pocęcia NMP1394N:87
9232II+Papierz, Sandra IMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski 1394N:157
9233II+Gaczoł, JuliaSP im. Królowej Jadwigi w Podłężu 1394N:246
9234IKicińska, MagdalenaSP nr 2 im. Marii Konopnickiej w Grodzisku1394N:201
9235Watras, MarcinChełm1394N:7
9236IIIWięcek, Bartosz1394N:7
9237IVSzul, StanisławOCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA Głuchołazy 1394N:5
9238IVKs. Mikicionek, Marek Wojcieszyce, D. Legnicka1394N:9
9239IIIŻmuda, TomaszKlub Szachowy Kana Tarnów1394N:111
9240IVWydro, KrzysztofSP 13 Mielec1394N:7
9241IIIDembicz, Patryk MDK nr 1 Bytom1394N:64
9242IIBochenek, KacperBiały Król Wisznia Mała1394N:75
9243IIIDjebaili, Farid KSz Start Elbląg 1394N:25
9244IIILis, Adrianna 1394N:2
9245Fiłonowicz, Adam Białystok1394N:6
9246IIIMączka, Aldona MKS Pogoń Oleśnica1393N:1
9247IVPanas, BartłomiejWKSz Wołów1393N:2
9248IIIŁosicki, DanielMUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1393N:76
9249IVWanot, MateuszPolitechnika Śląska Gliwice 1393N:2
9250IIIGrzybowska, AleksandraBydgoszcz 1393N:9
9251IVKalinowski, Jakub KSz Torfarm-64 Toruń 1393N:6
9252IIIGajer, DawidSSz Strzelec Strzelce Opolskie1393N:2
9253IIIDobosz, Sławomir UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1393N:27
9254IIIPaziewicz, DariaKSz Sulechów 1393N:38
9255II+Mazgaj, Julia Gimnazjum nr 1 Chrzanów1393N:249
9256IVKruszewski, Michał Gdańsk 1393N:7
9257IVPrzysada, WojciechRzKSz Rzeszów1393N:5
9258IIISmoleń, MateuszGKSz Hetman Pilzno1393N:3
9259IVWalentynowicz, MichałWojskowa Akademia Techniczna1393N:5
9260IVGościak, Paweł Gdańsk1393N:6
9261IIISłupek, Janusz KKSz Urania Krosno1393N:1
9262IIIKudła, Artur Golcowa 1393N:2
9263IIIJuźwiak, GrażynaUKS Korona Gdańsk1393N:7
9264IIISzczerba, Dawid LZS Mewa Goliszów1393N:8
9265IVMacios, MarcinNowa Dęba1393N:11
9266IIIOrzechowski, Adrian UKS SP 321 Warszawa - Bemowo1393N:91
9267IVZaręba, Paweł Akademia Wychowania Fizycznego w K-cach 1393N:6
9268IIIPiaskowska, KorneliaOTSz Ostrów Wielkopolski 1393N:1
9269IIStrzała, Kinga KSz Jelonka Jelenia Góra 1393N:189
9270IVPiecki, Sebastian Czermno 1393N:4
9271IIIKondeja, Stanisław 1393N:13
9272IIKrystoń, AleksanderUKSz Hetman Warszawa1393N:165
9273IIIKościuk, Jakub Wołomin1393N:43
9274IIIDulba, Aleksander Wrocław1393N:18
9275IVSokołowski, Paweł Warszawa1393N:7
9276IIIPyzik, MarioTKKF Drogowiec Kraków1393N:9
9277IVWalczak, Ireneusz Starogard Gdański1393N:7
9278IVCebula, KacperMUKS MDK Śródmieście Wrocław1392N:7
9279IIKoliński, DariuszUKS Hetman Puszcza Mariańska 1392N:345
9280IVWęgrzyn, Mateusz UKS Łady Raszyn1392N:9
9281IIGolecka, JadwigaKS LAURA Chylice1392N:389
9282IIIWoźniak, Iwona RzKSz Rzeszów1392N:7
9283IIIWęcławiak, DariaPOLONIA Środa Wlkp.1392N:59
9284IVMijalski, DanielUKS Smecz Konin 1392N:13
9285IVLicznar, Karol1392N:7
9286IIWalasik, Weronika UKS Hetman Koronny Trzebinia1392N:64
9287IVWejchert, Ryszard UKS Caissa Warszawa 1392N:4
9288IVPietrasz, Michał Tarnobrzeg1392N:9
9289IVDomowicz, StanisławKSz Sulechów 1392N:7
9290IIIŻak, CezaryLZS Kordian Bliżyn 1392N:50
9291IVWatras, Paweł1392N:5
9292IVPazik, Kacper - UKS Debiut Przedwojów1392N:16
9293IIIKliber, Filip KTS Kalisz1392N:56
9294IVKovacs, RobertCzęstochowa1392N:14
9295IVNiziołek, Szymon UKS Czternastka Warszawa1392N:6
9296IIKrzywicki, PiotrOlsztyn 1392N:30
9297IVWolanin, PiotrZS nr1 w Choczni1392N:6
9298IVManiecki, Michał Ognisko TKKF w Dobczycach 1392N:7
9299IIIGrudziński, BernardSP 353 im.Wielkich Odkrywców W-wa Wesoła1392N:15
9300IIMajek, Waldemar 1392N:174
9301IVPopiel, AdamMDK Radom 1392N:7
9302IVPisarski, Piotr 1392N:3
9303IIIBajger, Andrzej 1392N:16
9304IVManaj, Wojciech 1392N:12
9305IVJaworski, Adam1392N:11
9306IVSzczepaniak, JakubKS 64 Zielona Góra 1392N:6
9307IIIZielonka, Agata UKS WDA Lipusz1392N:14
9308IVPłachecki, SzymonGdańsk 1392N:3
9309IIIBadoń, Agnieszka Gimnazjum Sławkowice 1391N:2
9310IIIGrzeszkiewicz, Patrycja VIII LO we Wrocławiu 1391N:7
9311IVJasinowicz, Mateusz UKS MDK Otwock1391N:6
9312IIINawrotek, Norbert M-GOK GAMBIT Ślesin1391N:112
9313IIDomińczak, Jan G. nr 133 im. Ks. Stefana Kard. Wyszyńskiego Ursus 1391N:66
9314IVCygański-Bolski, Kajetan UKS Caissa Warszawa 1391N:14
9315Szeloch, Łukasz1391N:9
9316IVSzóstko, Michał MUKS Stoczek 45 Białystok1391N:9
9317IIIBielec, Bartłomiej 1391N:6
9318IIOrłowski, SebastianMLKS Ostródzianka Ostróda 1391N:95
9319IVKowalik, Bruno1391N:9
9320IVDziedzic, AntoniMAZSzach w Warszawie1391N:45
9321IIIKarpiński, KacperDęblin 1391N:13
9322IVBoruch, PawełMDK Radom 1391N:7
9323IIIWojtulewicz, Robert PGI 17 Białystok 1391N:24
9324IIChryc, Sylwia UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdrój1391N:33
9325IIIGajewski, Dariusz Siedlce 1391N:20
9326IVRadzikowski, KrzysztofŁódź 1391N:5
9327IIIBazan, JanCKiS Skawina1391N:36
9328IVJagodziński, Wojciech1391N:3
9329IVGrochola, Robert1391N:9
9330IVCisek, MarekTomaszów Lubelski1391N:7
9331IIBanasiak, Mariusz 1391N:55
9332IIKrawczyk, Andrzej S-KKS Przemyśl 1391N:12
9333IILesień, TymoteuszAZS Poznań 1391N:289
9334IVTkocz, Oliwia Czyżowice1391N:4
9335IIGolik, PrzemysławMZKS Unia Nowa Sarzyna1391N:88
9336IIIKmak, Kacper1391N:13
9337IVDuda, Tomasz1391N:8
9338IVKietrys, Robert Ostróda1391N:6
9339IVKubiszewski, Hubert 1391N:2
9340IVBoczek, WiktorMDK Radom 1391N:13
9341IVJaroszewski, MarekWarszawa SOSW 151391N:7
9342IIIKraśniewski, Piotr Uzdowo1391N:60
9343IIIWiśniewski, Paweł 1391N:28
9344IIIDrążkowski, Mateusz UKS OPP Toruń1391N:43
9345IIIHermansdorfer, Marcin ZSOiE Lubsko1391N:10
9346IVLis, Adrian UKS POGOŃ Oleśnica1391N:13
9347IIISzymczak, Wiesław1391N:7
9348IVCudyk, ŁukaszKSz Jelonka Jelenia Góra 1391N:19
9349IIIWojtczak, RobertWrocław1391N:20
9350IIISiarnowski, KacperCzernikowo1391N:19
9351IVBalcerzak, Krzysztof1391N:7
9352IVKarapetyan, SamvelRadom 1391N:5
9353IIPosłuszny, MaciejMKS Rokita Brzeg Dolny1390N:154
9354IIIZiaja, Paweł LKS Orzeł Wysoka 1390N:6
9355IVKonarski, Mateusz LZS Goniec Kluczbork1390N:2
9356IVGniazdowski, Tomasz UKS Biały Pion Gryfino 1390N:9
9357IVSkopek, Jacek UKS TSz Zieloni Zielonka1390N:9
9358IIIDubicki, Marian Olsztyn 1390N:13
9359IVSpich, Janusz MCKIE Malbork 1390N:21
9360IIIStój, EugeniuszKS DZIKOWIEC1390N:22
9361IIMoliński, Damian ULKS SKOCZKI Słopanowo 1390N:75
9362IVWojciechowski, Tomasz Katolicki Klub Sportowy Victoria1390N:3
9363IIIGubański, OliwierOTSz Ostrów Wielkopolski 1390N:21
9364Lipiński, Tomasz Świdnica 1390N:7
9365IGolińska, Patrycja KSz ORŁY Pleszew 1390N:214
9366IVGałat, JanuszGrabowiec 1390N:7
9367IIIKrawiec, Patryk 1390N:7
9368IVJakubowski, PawełLublin1390N:3
9369IVKamiński, Marcin KSz Zefir Boguszowice 1390N:6
9370IIISuchno, GeorgiKS LogIN Skierniewice 1390N:25
9371IIIMikołajski, Marcin Ognisko TKKF w Dobczycach 1390N:14
9372IVKoprowski, TadeuszLKS Goniec Zarow1389N:8
9373VMazur, Michal 1389N:8
9374IVMartyniuk, Paweł UKS Czternastka Warszawa1389N:18
9375IIISchmidt, Szymon KS Pocztowiec Poznań 1389N:16
9376IIIGulgowski, DominikUKS Zawisza Kolbudy 1389N:10
9377IIGiziewska, MartaIV LO Białystok1389N:14
9378IIITrzeciak, FranciszekUKS ŻAGLE Warszawa 1389N:115
9379IVModzelewski, Robert E-Szach-Pl St i KSz Wiązowna 1389N:7
9380IVMuzyka, PawełPałac Młodzieży Koszalin 1389N:20
9381IIIKlimecka, AleksandraLUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1389N:3
9382IVZbiegień, BartoszKKSz Kraków1389N:6
9383IIIGoles, Robert MKS Rokita Brzeg Dolny1389N:16
9384IIIBiernat, FilipWrocław1389N:83
9385IIIŁachut, Tomasz KGL Szarotka Wadowice Górne1389N:94
9386II+Strączek, Wiktoria UKS przy SP 8 Chrzanów 1389N:450
9387IIIWitecki, JanWarszawa1389N:50
9388IVSalwa, Damian LUKKS Kielce1389N:6
9389IVKorościel, EdwardGłogów1389N:8
9390IVGraczykowski, Łukasz KLS Piechowice1389N:6
9391IVMaciąg, Czesław SzKS GENS Kołobrzeg1389N:5
9392IIIPaternoga, BartłomiejUKS Szachownica Rabka-Zdrój1389N:39
9393IVRombel, Krzysztof Bielsk Podlaski 1389N:9
9394IVSabramowicz, Dariusz1389N:8
9395IVSikorski, Mariusz 1389N:7
9396IIIRożek, Michał KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1389N:148
9397IVGolczewski, Artur Nadleśnictwo Radom 1389N:6
9398IVJuszczynski, Maciej 1389N:3
9399IVLipiński, Stanisław Pałac Młodzieży Szczecin 1389N:5
9400IIIRafalski, TomaszUKS SP11 Skoczek Tczew1389N:43
9401IIIGóra, Szczepan MCKiS Jaworzno1388N:292
9402IVAntas, Kacper UKS Smecz Konin 1388N:3
9403IIIZabandżała, WojciechUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1388N:12
9404IIIFuchsig, Monika MUKS MDK Śródmieście Wrocław1388N:12
9405IIIKisielewski, DawidGim. nr 6 Suwałki1388N:36
9406IVDronka, Michał RKSzRzeszówZwięczyca1388N:2
9407IIIStruss, Katarzyna KS AZS Politechnika Wrocław1388N:7
9408IVObrzut, Hubert -UKS Debiut Przedwojów1388N:33
9409IVKędracki, AndrzejUMKS Na Pięterku Poznań 1388N:12
9410IVŁukaszewicz, Dominik LKS Polonia Poraj 1388N:3
9411IVBezimienny, Dawid UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1388N:3
9412IVGalas, Paweł UKS Caissa Warszawa 1388N:5
9413IVBonikowski, AdamKSz GRYF Szczecin 1388N:8
9414IVPopławski-Ziętek, Michał 1388N:17
9415IVStudziński, Maciej UKS OPP Toruń1388N:4
9416IIIKosiba, Mateusz SP Nr 8 Krosno1388N:84
9417IIIKowalewska, AnnaTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1388N:5
9418IIIDwojacka, Magdalena CK Łubianka1388N:1
9419IVDolata, Marek Białystok1388N:5
9420IIIWarsiński, Dawid G UKS Ósemka Chojnice1388N:51
9421IVPilipczuk, ŁukaszKKS Victoria Stalowa Wola II1388N:2
9422IVWołcz, Janusz1388N:9
9423IVJabłonowski, Jacek 1388N:3
9424IIITutaj, Rafał KU AZS UW w Warszawie 1388N:41
9425IIISapierzyński, Adam MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1388N:16
9426IVWindakiewicz, Marek Bilcza1388N:9
9427IVBiront, HubertPGA nr 61388N:7
9428IIIPurczyński, Andrzej1388N:35
9429IIITylski, AdamUKS Płomyk Nekla 1388N:3
9430IVLeszczewicz, Jordan Grudziądz1388N:6
9431IIKisielewska, Dominika MUKS MDK Śródmieście Wrocław1388N:121
9432IIIGawarski, Piotr 1388N:40
9433IVSokołowski, BartoszStargard1388N:8
9434IIKulig, Paweł KGL Szarotka Wadowice Górne1388N:111
9435IVSzachoń, Maksymilian MDK Radom 1388N:7
9436IVPopiel, Kamil MDK Radom 1388N:7
9437IIFilipiak, Magdalena UKS Trzydziestka Olsztyn1388N:138
9438IVBiernacki, TymonWrocław MDK Krzyki 1388N:7
9439IIIKowalik, Łukasz1388N:27
9440IIJuszczak, JulianSpołeczne Gimnazjum Hispaniola W-wa Wola 1388N:29
9441IVChylak, AntoniSpołeczne Gimnazjum Hispaniola W-wa Wola 1388N:8
9442IVStempczyński, Konrad UKS Gedanensis Gdańsk1387N:1
9443IVBator, JarosławUKS Sztum Sztum 1387N:3
9444IIINabożny, Kamil UKS SP1 Jedynka Tychy 1387N:132
9445IVProchowski, Filip SP 12 Otwock1387N:14
9446IVCzempiel, DamianSSz Strzelec Strzelce Opolskie1387N:2
9447IIIZwierzykowski, BartłomiejMZKS Unia Nowa Sarzyna1387N:18
9448IVSiewierski, Jakub UKS Pałac Nieborów1387N:23
9449IVWiergielski, Wiktor SP1 Mińsk Maz. 1387N:7
9450Groszyk, Maciej 1387N:7
9451Olszak, Przemysław KS Czarni Dęblin 1387N:9
9452IVDąbrowski, Mateusz SS-T Lubcza Racławówka1387N:9
9453IVProcek, Sylwester Karnice 1387N:6
9454IIIJarzyna, Oskar Caissa Pion Zielona Góra1387N:71
9455IVBąk, Bogusław KS KOMUNALNI II Sanok 1387N:4
9456IVJędrzejak, Bolesław UKS KSM Tęcza Kościan 1387N:10
9457IIIBlicharz, Bartłomiej UKS Spartakus Kolbuszowa1387N:4
9458IIISkorupka, MarcinUKS Rodło Opole1387N:66
9459IVLipiński, Jarosław1387N:7
9460IIIKrakowiak, Tomasz MCKiE Malbork 1387N:32
9461IIINikołajuk, Jakub SP 26 Białystok1387N:116
9462IVKołodziejczuk, Arkadiusz Sarnaki 1387N:7
9463IVBiałończyk, AleksyMUKS MDK Sródmieście Wrocław 1387N:20
9464IIIRoguski, Henryk Wrocław1387N:40
9465IIIŚwiątkowski, Dawid Caissa Pion Zielona Góra1387N:83
9466IVWozniak, DariuszNowy Sącz1387N:7
9467IVDługosz, Bogusław 1387N:15
9468IVSosnowski, Witold UKS Centrum Tczew 1387N:18
9469IVUriasz, KacperGKSz Hetman Pilzno1387N:11
9470IVBlobel, AlbertStrumień 1387N:3
9471IIIBłahut, TadeuszAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1387N:24
9472IIISęp, Janusz1387N:14
9473IISzczepaniak, JakubNASZACH Nowy Tomyśl1387N:110
9474IIIMaślewski, Jerzy Ostróda1387N:14
9475IVJończak, MaciejLUKS Lubartów1387N:7
9476IIMichalak, AnnaKSz Jelonka Jelenia Góra 1387N:11
9477IVPerz, Sebastian LUKKS Miedziana Góra 1387N:1
9478IVMajewski, KacperKS KORONA Zakrzewo1387N:2
9479IIIMusiał, Angela KU AZS UMCS Lublin1387N:7
9480IVGolacik, MichałPKS AGAPE Białołęka1386N:5
9481IVMróz, KarolTarnów 1386N:6
9482IIIKul, Adam UKS GIECEK Radków1386N:57
9483IIIFranek, Jolanta ZSP Nietązkowo 1386N:3
9484IIILewandowski, Bogdan WKSz 1938 Włocławek 1386N:95
9485IIILauba, Olga MKS Wicher Zbąszyń1386N:4
9486IIIFryda, DominikAkademia Szachowa Gliwice 1386N:189
9487IIOrlik, Patryk RKS MAT Ruda Śląska 1386N:201
9488ICzerwińska, Oliwia UKS Ognisko Rydułtowy1386N:315
9489IVMielniczuk, Przemysław KMKSz Victoria Kielce 1386N:8
9490IVMagdziarczyk, TomaszMOSiR Tuchów 1386N:35
9491IVMarchlewicz, MateuszBrodnica1386N:9
9492IIICholewa, Katarzyna1386N:6
9493IVSiłkowski, AlbertGdynia1386N:10
9494IISzostek, ArturSSz BDK Biskupiec 1386N:56
9495IPlacek, Eliza UKS Pałac Nieborów1386N:163
9496IIIRusche, Bruno KS KORONA Zakrzewo1386N:84
9497IVBujakowski, MaciejGim 6 Suwałki1386N:6
9498IMiranowska, AnnaAZS Poznań 1386N:212
9499IVMachnik, Grzegorz Tarnobrzeg1386N:9
9500IVPrejznar, Wojciech1386N:9
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)