ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20382)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (25007);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (34984)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (266);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13829)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12537);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
9501IVŻakowski, MariuszUKS OPP Toruń1384N:17
9502IVWróblewski, MateuszSP Wiązowna1384N:11
9503IVZakrzewski, SzymonMLKS Krajna Sępólno Kr. 1384N:13
9504VSzafkowski, Jakub 1384N:7
9505IVGosławski, Arkadiusz Warszawa1384N:15
9506IVGawliński, Kacper1384N:13
9507Loret, Kacper Działdowo1384N:9
9508IIIJurewicz, IgorSP 50 Białystok1384N:175
9509IIIOlejnik, JakubKSN Łuczniczka Bydgoszcz 1384N:29
9510IVBujakowski, ZbigniewSP nr 7 Suwałki1384N:5
9511IVGrądzki, DorianSP Białe Błota - III d1384N:7
9512IIIKluczewski, Adam1384N:15
9513IIIGolonka, JakubWiktoria Łowczów1384N:21
9514IVStań, JakubŁKS Szach-Centrum Łódź1384N:7
9515IVBrzeski, Patryk 1384N:7
9516II+Kanduła, JaśminaKSz Polonia Warszawa1384N:315
9517IIBanaczyk, Piotr MKSz DIAGONALIA Imielin 1384N:121
9518IIWleklik, MateuszMMKS Wieniawa Leszno1384N:44
9519IVOchnio, Krzysztof Warszawa1384N:7
9520IVŁuniewski, Adam1384N:3
9521IVRóżyło, MichałGZSN Start Gorzów Wlkp.1384N:8
9522IVKulesza, JakubGimnazjum Sułkowice1384N:6
9523IVNowicki, Jakub1384N:6
9524IIIKohut, Józef TMS Roszada Gliwice 1384N:25
9525Wesołowski, Stefan KS LogIN Skierniewice 1384N:8
9526IIIZielinska, Monika Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy1383N:4
9527IVAugustowski, PiotrMKS Start Lublin1383N:13
9528IIIWnuk, DorotaLZS Wieża Więcbork1383N:11
9529IVKrajczok, Seweryn SP nr 1 Rydułtowy1383N:3
9530IIIZarach, Maksymilian 1383N:33
9531IIGórski, Robert UKS Korona Gdańsk1383N:154
9532IVMezglewski, Jakub Krościenko 1383N:6
9533IIITworek, Michał KSz Gambit Przeworsk1383N:7
9534IIIBudkiewicz, AleksandraUKS GONIEC Staniątki 1383N:13
9535IVIgnatowicz, Jan 1383N:18
9536IVKoryczan, Sebastian 1383N:6
9537IVGłębocki, Dominik Gimnazjum 1 Józefów 1383N:6
9538VZamorski, TomaszWSD Rzeszów1383N:6
9539IVGryga, Adam Mysłowice1383N:21
9540IVPastuszka, JakubUKS Czternastka Warszawa1383N:7
9541IIIBartosiak, Maciej UKS-STSz Sokołów Podlaski 1383N:26
9542IIIDąbrowski, AleksanderTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1383N:7
9543IVKsiężyc, BartoszMUKS SZS Cieszyn1383N:3
9544IITadaj, Dawid1383N:55
9545IVPaś, Jacek Niepołomice1383N:6
9546IVHandke, WłodzimierzUKS Centrum Tczew 1383N:9
9547IVKrywiak, FilipGimnazjum Tuchomie1383N:7
9548IVMendzelewski, Michał UKS Płomyk Nekla 1383N:2
9549IVCiuła, WawrzyniecDukla 1383N:2
9550IIIMaćkowiak, Michał UKS Szach Wolsztyn1383N:143
9551IVStępniewski, Jan SSP 1 Kraków 1383N:6
9552IVChmiel, Szymon1383N:7
9553IIWelz, RobertUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1383N:62
9554IVPodgórska, Agata 1383N:15
9555IVMuszyński, Sebastian Gimnazjum Jelnica 1383N:8
9556IVGorzelańczyk, Konrad UKS Płomyk Nekla 1383N:3
9557IVKuźma, PawełWarszawa1383N:5
9558IIIJuszczak, JulianUKS Czternastka Warszawa1383N:22
9559IIISpionkowski, Fabian KSz GAMBIT Świecie 1383N:132
9560IVSułek, Michał SP 3 Mielec 1383N:6
9561Wojtasik, AdamBiałystok1383N:7
9562IVMichalski, BartoszUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1382N:9
9563IIPawlukiewicz, KamilaSpołeczna SP nr 10 1382N:118
9564IIJaracz, Piotr KSz Jelonka Jelenia Góra 1382N:120
9565IIIAndrzejewska, Agnieszka KSz Polonia Wrocław1382N:4
9566IVDybowski, Jakub UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 1382N:3
9567IIIPawlus, Zuzanna RzKSz IV Rzeszów 1382N:60
9568IIISzermer, Ludwik Poznań 1382N:33
9569IIILemański, Edward MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1382N:20
9570IVNiedziółka, Piotr Karczew 1382N:9
9571IVSłupek, JakubSP Nr 1 Krosno1382N:3
9572IVDziki, Konrad Gimnazjum Dwujęzyczne Krosno 1382N:2
9573IIIKortas, Michał UKS MDK GDYNIA1382N:98
9574IVSimon, JakubLKS Piast Śrem 1382N:5
9575IIIAndrzejczak, JerzyUKS Hetman Puszcza Mariańska 1382N:58
9576IVGuzik, Tomasz ZSŁ Kraków1382N:3
9577IIISuder, Eryk MLKSz Myślenice1382N:34
9578IVJaremczak, Karol1382N:10
9579IIIOpydo, Karolina MLKSz Myślenice1382N:4
9580IIIHaduch, Julia KKS Victoria Stalowa Wola 1382N:3
9581IVŁukomski, Tomasz UKS SZACHOWA DWÓJKA Szubin 1382N:9
9582IVMarkowski, PrzemysławUKS MDK Otwock1382N:14
9583IVKulaś, Dominik Wrocław1382N:14
9584IVCzop, AntoniLUKS Lubartów1382N:7
9585IVNiewiadomski, Mariusz UKS Korona Gdańsk1382N:7
9586IIIWiśniewska, JustynaKiliński OSiR Trzemeszno 1382N:4
9587IIISzyszko, Arkadiusz1382N:27
9588IIWarkowski, MichałMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1382N:124
9589IVMisiewicz, JarosławUKS GCK Sękowo 1382N:19
9590IVHaładus, MarcinPiekary Śląskie 1382N:5
9591IVDzionek, KrzysztofJelenia Góra 1382N:3
9592IVReszka, Krzysztof Reszka1382N:4
9593IIIStodolak, Elżbieta KS Komunalni Sanok1382N:16
9594IVKilar, MateuszKoszalin1382N:6
9595IIIWolak, DawidGKS Szach-Mat Wiśniowa 1382N:39
9596IIIAlseifi, Tomasz SP Pruszków1382N:14
9597IIIGraczyk, MichałElbląg 1382N:36
9598IVLis, Adrian UKS POGOŃ Oleśnica [KLU]1382N:6
9599IVWalicki, Marcin 1382N:7
9600IIIKiełbasa, MiłoszUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1382N:16
9601IIRetman, Martyna PKS Wiatrak Bydgoszcz 1382N:27
9602IVFrankowski, Tymoteusz ŁKS Szach-Centrum Łódź1382N:12
9603Rozak, Jakub1382N:6
9604IVBartecki, MarcinUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1382N:9
9605IVStępień, Paweł 1382N:7
9606IVOlczak, Piotr TS-R Hetman Konin 1381N:3
9607IICis, KrzysztofBarczewo1381N:155
9608IIITruszkowska, Sylwia UKS Czternastka Warszawa1381N:7
9609IIIErbert, Przemysław Kluczbork 1381N:28
9610IIIPiaśnik, JoannaZgorzelec 1381N:7
9611kBrok, Jerzy GZSN Start Gorzów Wlkp.1381N:2
9612IVNiemczyk, WojciechGimnazjum nr 3 w Gliwicach1381N:3
9613IIMisiewicz, NataliaUKS GONIEC Staniątki 1381N:169
9614IIIKochanek, Katarzyna LKS Sparta Lubliniec1381N:5
9615IVChojnowski, CezaryUKS Żak Łomża1381N:8
9616IVJanke, Franciszek UKS \ Caissa\ Warszawa1381N:7
9617IIIRadoń, Radosław TS Wisła Kraków 1381N:85
9618IVSmoleń, JakubGKSz Hetman Pilzno1381N:3
9619IVPodgrudny, JakubUKS Hetman Michałowice 1381N:7
9620IVKuszlik, KajetanTS Wisła Kraków 1381N:3
9621IVUlman, Adrian UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1381N:3
9622IVRozylo, Michał GZSN Start Gorzów Wlkp. II 1381N:22
9623IIIPałdyna, Michał MTS Kwidzyn 1381N:37
9624IIISadowski, Jan SSP 3 BTO Białystok1381N:23
9625IIISikorski, Tytus KS Korona Kraków 1381N:35
9626IVTarwacki, Kamil Caissa Pion Zielona Góra1381N:7
9627IVRzeszotek, Hubert 1381N:14
9628IIISurkont, Jan1381N:20
9629Klimaszewski, WojciechLO Grajewo1381N:7
9630IIPiechocki, KarolKSz Polonia Wrocław1381N:176
9631IVPacan, Wojciech Popławy1381N:6
9632IVNowak, KamilMUKS MDK Śródmieście Wrocław1381N:4
9633IVMatczyński, ArkadiuszUKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1381N:5
9634IIDuda, LeonKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1381N:167
9635IVKordel, Jakub 1381N:7
9636IVSmyczyński, JakubUKS OPP Toruń1381N:5
9637IVKorniluk, Jakub 1381N:1
9638IVMłynarski, Krzysztof 1381N:9
9639IIILukosek, Aleksander 1381N:21
9640IIKokocińska, Maja RzKSz Rzeszów1381N:81
9641IIIStawierej, JakubPG Szepietowo 1381N:7
9642IIKossakowski, MarekUKS Rodło Opole1381N:33
9643IVKaca, AleksanderMDK Radom 1381N:7
9644IVŚwiderski, Dominik 1381N:6
9645IVKlecha, Janusz1381N:6
9646VRobak, MichałSzachowy Uniwersytet Warszawa 1381N:7
9647IVPanasiuk, PawełGdynia1381N:7
9648IVTomasik, FilipKKSz Kraków1381N:7
9649IIIIwaszkiewicz, JanuszWiązowna 1381N:21
9650IVDrozd, Tomasz LUKS Lubartów1381N:8
9651IVWągrowski, Konrad1381N:4
9652IVFilar, Mikołaj UKS Caissa Warszawa 1381N:4
9653IVRycyk, Rafał KSz Jelonka Jelenia Góra 1381N:7
9654IVZiółek, Lubomir UKS GROM Krężnica Jara1380N:7
9655IIIPrzyczyna, FilipGimnazjum nr 2 Tomaszów Lub. 1380N:43
9656IIIWojciechowski, Tomasz MUKS MDK Śródmieście Wrocław1380N:40
9657IIINoga, Piotr KKSz Kraków1380N:67
9658IIILachawiec, ŁukaszAkademia Szachowa Gliwice 1380N:128
9659IIIPluta, MateuszMCKiS Jaworzno1380N:69
9660IVPustelnik, Szczepan 1380N:8
9661IVSemik, Daniel Akademia Szachowa Gliwice 1380N:49
9662IVAlejster, Miłosz UMKS Gambit Augustów 1380N:3
9663Kubala, KubaSP 7 Leszno 1380N:7
9664IIILeleń, StanisławSP Celestynów1380N:144
9665IVDziugieł, Kacper MTSz Mińsk Mazowiecki; MTSz Mińsk Mazowiecki II; MTSz Mi1380N:5
9666IVDaniluk, Mikołaj Gok Sarnaki 1380N:15
9667IVSławomirski, Radosław 1380N:28
9668IVLewandowski, Rafał 1380N:8
9669IVStróżyk, KamilMKSz-W Pat Miejska Górka 1380N:7
9670IVLochman, JanLKS Sanovia Lesko 1380N:6
9671IVKierul, Michał Hetman Wschowa1380N:11
9672IVDziadkowiec, Michał IGimnazjum nr 1 Pcim 1380N:6
9673II+Żyznowska, MariannaKS LAURA Chylice1380N:95
9674IIIKopestyński, Michał MGLKS Parnas Oława 1380N:17
9675IIIPiskorek, GrzegorzKSz Gryf Szczecin 1380N:40
9676IIDopierała, AdamUMKS Na Pięterku Poznań 1380N:97
9677IVJackiewicz, Michał 1380N:5
9678IVGajownik, DamianSzydłowiec 1380N:10
9679IVWachowiak, Rafał TKKF Rzemyk Gdynia1380N:4
9680IVZeliaś, Wojciech Gimnazjum nr 3 Klikuszowa 1380N:7
9681VZapała, Stanisław 1380N:6
9682IVRosiak, Mariusz 1380N:9
9683IVSiennicki, JacekOtwock1380N:11
9684IVKosowski, WojciechMGLKS Parnas Oława 1380N:7
9685IVWistel, Mateusz 1380N:2
9686IVBieliński, Artur WOK Wałbrzych1380N:5
9687IVKrystowski, Piotr KLS Piechowice1380N:13
9688IIIPolakowski, SzymonLudowy Klub Sportowy ORZEŁ Kozy1380N:29
9689IIINawalaniec, AdamKS Legion Legionowo 1380N:24
9690IIIDaniszewski, EugeniuszObrowo1380N:13
9691IVMarzęda, Krzysztof LUKS Lubartów1380N:7
9692IVKrogulski, Mariusz1380N:7
9693IVJakubczak, Kacper LKS Piast Śrem 1379N:17
9694IIPełka, Magda Gimnazjum Nr 4 Piekary Śląskie1379N:136
9695IVBilik, Damian RzKSz Rzeszów1379N:6
9696IVLewandowski, GabrielSP 1 Otwock 1379N:8
9697IIISiryk, LevkoLwów 1379N:9
9698IVZygar, DawidKrościenko 1379N:5
9699IIBanach, Karol UKS Korona Gdańsk1379N:243
9700IVKłosowski, Mirosław SP Nr 6 Krosno1379N:1
9701IIICyran, Aleksandra UM Lublin 1379N:2
9702IIIGwóźdź, CyprianGKSz Hetman Pilzno1379N:7
9703IIIFeret-Kłys, AnetaTSz SKOCZEK Sędziszów Małopolski 1379N:3
9704VBorowicz, MarcinŻukowo 1379N:5
9705Szydło, TadeuszPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1379N:8
9706IVPiekorz, Paweł G Społeczne1379N:9
9707IIICzylok, Władysław LKS Wisła Strumień1379N:42
9708IIStradowski, MaciejUKS Caissa Warszawa 1379N:198
9709IVOrzechowski, Wiktor M-G UKS Pogoń Nowe Skalmierzyce1379N:3
9710IISowierszenko, TomaszKS DORS Ruda Śląska 1379N:61
9711IVCzupkałło, Zbigniew LKSz Lublin 1379N:7
9712IVPaprocki, StanisławUMKS Na Pięterku 1379N:9
9713IIŚwierc, Damian KSGU Tęcza Krosno Odrz.1379N:125
9714IIIRapacz, TomaszRabka-Zdrój1379N:20
9715IVKozaczuk, AdrianCieksyn 1379N:5
9716IIISzot, Maria Ksz Gryf Szczecin 1379N:7
9717IVBartkowiak, Igor1379N:7
9718IIIŁabaj, Marek KSz HETMAN Katowice 1379N:33
9719IVFiliński, Józef Płock1379N:8
9720IVTadrzak, Wojciech Ostrołęka 1379N:7
9721IVMichalczuk, Piotr Białystok1379N:7
9722IVKurgan, Kamil SP 13 Mielec1379N:5
9723IVMadej, Piotr1379N:4
9724IISivickis, AndrejusUKS OPP Toruń1379N:114
9725IVChrobot, Tomasz UKS Piątka Wieluń 1379N:8
9726IVCholewa, JanUMKS Na Pięterku Poznań 1379N:20
9727IVSasiak, Tomasz1379N:7
9728IVWywrot, Piotr Rybnik1378N:9
9729IVMyrcha, Dawid 1378N:10
9730IVMucha, Wojciech MOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1378N:9
9731IIIDróbka, AndrzejPKS Leśny Bydgoszcz1378N:103
9732IIBuława, FilipAkademia Szachowa Gliwice 1378N:258
9733IIIGałan, Miłosz Gim nr 2 Tomaszów Lub. 1378N:15
9734IVStopyra, Patryk 1378N:5
9735IVPilewski, Krzysztof Pustelnik 1378N:4
9736IIILewandowski, KarolWYŻSZA SZKOŁA OFICERSKA SIŁ POWIETRZNYCH Dę1378N:14
9737IIMyszor, Przemysław MKSz DIAGONALIA Imielin 1378N:195
9738IVBardzki, MichałJózefosław1378N:14
9739IIMaciejewski, MarekKSz Gryf Szczecin 1378N:42
9740IIIMiga, TomaszKS DORS Ruda Śląska 1378N:29
9741IVŚwięcicki, SławomirGZSN Start Gorzów Wlkp.1378N:9
9742IVGajewski, Mateusz Gimn. Bakałarzewo1378N:7
9743IIKarut, Kacper UKS Pałac Młodzieży Katowice 1378N:151
9744IIRomejko, Jagoda KSz Jelonka Jelenia Góra 1378N:220
9745IIKrowicki, Przemysław 1378N:80
9746IIJuszczyk, MarcinWarszawa1378N:44
9747IVKalisiak, Włodzimierz1378N:3
9748IVZarzycki, Mirosław Mińsk Mazowiecki 1378N:14
9749IVKaczyński, Tadeusz PG Szepietowo 1378N:6
9750IIIChomicki, KornelSSP 3 BTO Białystok1378N:129
9751IVBucholc, Maciej ZSM Elbląg 1378N:6
9752IIIWajda, KrzysztofMKS MOS wieliczka 1378N:32
9753Zyskowski, BogusławAkademia Gambit Białystok1378N:7
9754IVMikhnevich, StefanGdańsk 1378N:7
9755Dragula, JanDominikowice1378N:7
9756IIKozaczko, Aleksandra1377N:70
9757IVKowalczyk, JanIKSz Tęcza Tarnowskie Góry1377N:10
9758IVSzczygłowski, Rafał Szkoła Podstawowa Nr 5 Chorzów1377N:36
9759IVKrukowski, Szymon UKS SP3 w Bogatyni1377N:7
9760IVGoraj, DawidGimnazjum w Jakubowie 1377N:14
9761IIISobieszuk, Kacper KSz DRAKON Lublin 1377N:48
9762IVStrojny, Grzegorz GKS Gwarek Ornontowice1377N:2
9763IIIKurowski, SzymonCKiS Skawina1377N:69
9764IIIJadanowski, TomaszUKS Szach-Mat Syców1377N:28
9765IIIMarciniak, Kacper UKS Korona Gdańsk1377N:31
9766IVSzałyga, AleksanderSP nr 16 Przemyśl1377N:7
9767IIIKrasiewicz, Agnieszka UKS TSz Zieloni Zielonka1377N:8
9768IIIWłodarczyk, JanUKS SP3 w Bogatyni1377N:198
9769IIIPiszczatowski, JanG.nr42 im. Bohaterek Powstania Warszawkiego W-wa1377N:34
9770IIBazylewicz, Zygmunt 1377N:186
9771IVKaczkowski, Michał 1377N:7
9772IVStefański, IgnacyRzeszów1377N:7
9773IIIKolender, Marek Strzelec Strzelce Opolskie 1377N:18
9774IIISkrocki, TadeuszSSz Szachpol Łuków1377N:36
9775IIIKalinowski, Rafal 1377N:7
9776IVBrańka, Andrzej1377N:7
9777IIIKulesza, JolantaLUKS GOK Samborowo1377N:8
9778IVTomaszczyk, MarcinŁaziska Górne 1377N:12
9779IIKowalski, HenrykGubin 1377N:40
9780IVPelowski, Krzysztof Lipusz - parafia pw. św. Michała Archanioła1377N:7
9781IVDziepak, MichałKrościenko Wyżne1377N:4
9782IIIMichalczuk, Maria Hetman Łuków1377N:38
9783IVSienkiewicz, Szymon UKS Szach Gryfice 1377N:9
9784IIWolak, Maciej KKSz Kraków1377N:274
9785IIIGarbowski, MichałSulechów 1377N:27
9786IIISprawka, RomanLKSz Lublin 1377N:20
9787IICichoń, Ludwik AZS Poznań 1377N:107
9788IVŻurawski, TadeuszStarogard Gdański1377N:9
9789Strzałkowski, SylwesterSokołów Podlaski1377N:8
9790IIZięba, MarcelKS Entropia NZSPW Warszawa1377N:12
9791IVPomaniec, Bartosz LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1377N:6
9792IIIPtaszyński, Grzegorz Bialystok 1377N:19
9793IVSobociński, Wiktor Publiczna Szkoła Salezjańska1377N:2
9794IIMrozowska, Gabriela L-UKS Burza I Rogi1376N:151
9795IIIPałka, Dominik UKS Magnus Rzezawa1376N:118
9796IVZieliński, KajuszKSz Torfarm-64 Toruń 1376N:9
9797IVKosiński, JanKMKSz Victoria Kielce 1376N:7
9798IIIKlusek, MarcinRKS Mat Ruda Śląska 1376N:47
9799IIIKaczmarczyk, Wojciech UKS Smecz Konin 1376N:138
9800IIUrbaniak, AdriannaKS 64 Zielona Góra 1376N:72
9801IVRutkowski, Gustaw II LO w Gorzowie Wlkp.1376N:11
9802IVJanicki, Juliusz1376N:4
9803IIIMiłoś, Karina TKSzach Tarnobrzeg - Sandomierz 1376N:4
9804IVKamiński, JakubOrzeł Bierzwnik1376N:7
9805IIIPawłow, Marcin KU AZS UW w Warszawie 1376N:18
9806IVBień, MichałMKSz GRYF Dębica 1376N:12
9807IVMelkowski, Adam MTS Kwidzyn 1376N:11
9808IIIBajer, Antoni KS LAURA Chylice1376N:41
9809IIIKowalski, Mateusz UKSz Skoczek Choszczno1376N:15
9810IVKopiec, Kamil Gimnazjum nr 2 Tomaszów Lub. 1376N:7
9811IIKokociński, JarosławRzKSz Rzeszów1376N:163
9812IVLubaszka, Maciej1376N:14
9813Wesołowski, Patryk Gimnazjum Kostomłoty 1376N:16
9814IIKozłowski, Bartosz KSz Polonia Warszawa1376N:134
9815IILesień, TymoteuszAZS Poznań 1376N:274
9816IIICybulski, Gracjan UKS Czternastka Warszawa1376N:91
9817IVPawlikowski, Stanisław 1376N:6
9818IVMróz, Józef UKS Zawisza Kolbudy 1376N:7
9819II+Gaszka, Zuzanna MKSz Rybnik 1376N:92
9820IIIWydmański, RobertTS Wisła Kraków 1376N:58
9821IIIDroździk, BartoszŻukowo 1376N:21
9822IVNalewajk, Łukasz 1376N:14
9823IVWrocławski, Andrzej1376N:13
9824IIIFilipek, PaulinaUKS SP11 SKOCZEK TCZEW1376N:7
9825IICuper, Janina 1376N:30
9826IVBabijczuk, PiotrKSz Polonia Wrocław1375N:6
9827IVBudzyński, Konrad1375N:13
9828IIIKędzierska, Katarzyna1375N:9
9829IVDemski, Andrzej TS-R Hetman Konin 1375N:10
9830IIIMystkowski, Kamil UKS Caissa Warszawa 1375N:38
9831IVBęben, Jakub Krosno1375N:4
9832IIIKrawiec, NataliaKGL Szarotka Wadowice Górne1375N:2
9833IVWiergielski, WadimMTSZ Mińsk Mazowiecki1375N:7
9834IVBabiarz, Paweł 1375N:4
9835IIKuźmicki, Marek1375N:34
9836IVJesiotr, MichałPSP 1 w Józefowie1375N:6
9837IVKubuj, SebastianG.im. Cypriana Kamila Norwida w Stanisławowie. 1375N:6
9838IVKiciński, ŁukaszUKS Mosińska Jedynka Mosina1375N:10
9839IVSamól, Michał Bydgoszcz 1375N:7
9840IIPalka, PiotrMKSz DIAGONALIA Imielin 1375N:98
9841IVZacharski, Wojciech Gimnazjum Miejskie Nr 1 Mszana Dolna1375N:20
9842IISzwajnoch, Tomasz MDK Chorzów1375N:161
9843IVChizzolini, Giuliano1375N:9
9844IIIStanowski, Adam KPZSzach1375N:111
9845IISłoniewski, JakubKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1375N:402
9846IVGodawa, PawełASSz Lipno Stęszew 1375N:35
9847IVOstrowski, KrzysztofUKS Hetman Michałowice 1375N:6
9848IVKucharski, Andrzej1375N:5
9849IIIPaprocki, FranciszekBKS Chemik Bydgoszcz1375N:100
9850IIIGrygorowicz, Daniel SP nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego W-waBiałołę1375N:14
9851IIIByzdra, Mateusz TKKF Rzemyk Gdynia1375N:89
9852IVDrewniak, Artur KSz Stilon Gorzów Wlkp.1375N:2
9853IVCieplicki, Marek11 BATALION REMONTOWY Żagań 1375N:17
9854IVSzmigielski, Rafał 1375N:6
9855IIIWąsowicz, Maciej SP 48 Kraków 1375N:9
9856IVMańczyk, RafałUKS Dziewiątka Sieradz 1375N:8
9857IIIJędrzejczak, Michał ŁKS Szach-Centrum Łódź1375N:31
9858IVGrenda, Przemysław UKS Grom Krężnica Jara1374N:5
9859IIIChęciński, BartłomiejUKS Smecz Konin 1374N:102
9860IIIPukło, TomaszTS Wisła Kraków 1374N:130
9861IVSiuta, Jonasz 1374N:4
9862IIIKuźnik, Damian KS 64 Zielona Góra 1374N:181
9863IVMajewski, Natan G PMS Mińsk Maz. 1374N:12
9864IVUrbański, Martin MKS Wicher Zbąszyń1374N:6
9865IVSowa, Michał KSz HetMaN Szopienice Katowice1374N:16
9866IVTyka, AdamWarszawa1374N:24
9867IIWańkowicz, Jan KSz Miedź Legnica1374N:59
9868IVKirstein, FranciszekUKS SP1 Jedynka Tychy 1374N:41
9869IIWojtaszak, DariaUKS Skoczek Kopanica1374N:43
9870IVWolanin, Grzegorz MKS MOS Wieliczka 1374N:16
9871IIIKlingenberg, JuliaUKS Korona Gdańsk1374N:90
9872IIIChilińska, KrystynaOKKFSiT Cross Opole 1374N:9
9873IVKazimierczyk, Dariusz MTSZ Mińsk Mazowiecki1374N:4
9874IVCiszewski, Jakub1374N:35
9875IIIRusin, Tomasz Gródki 1374N:35
9876IVKosieradzki, Hubert 1374N:7
9877IVSalwa, MiłoszMUKS MDK Śródmieście Wrocław1374N:7
9878IIIChudy, Mikołaj UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1374N:151
9879IVJutrzonka, KrzysztofUKS Wda Lipusz1374N:7
9880IVWalecki, FilipKSz Polonia Warszawa1374N:3
9881IVSynowiec, Bartosz Parafia pw. NSPJ Kraków-Pychowice1374N:7
9882IVBazan, JacekGOK Sułkowice1374N:7
9883IVIwanicki, Michał 1374N:14
9884IVZieliński, Gabriel MKS Wicher Zbąszyń1374N:9
9885IVDański, Mateusz1374N:7
9886IIIKarpiuk, Grzegorz RzKSz Rzeszów1374N:28
9887IVSzewczyk, AleksanderKU AZS UW w Warszawie 1374N:12
9888VBrandt, Bartosz 1374N:7
9889IVZienkiewicz, Damian LKSz Caissa Lubsko1374N:9
9890IIŚwiderska, JagodaUKS Kościelec1374N:89
9891IVKrajewski, BartoszBranice 1374N:4
9892IVDec, Adam Rzeszów1374N:9
9893IIKulig, Paweł KGL Szarotka Wadowice Górne1374N:104
9894IVRydel, ZdzisławWąsewo 1374N:4
9895IVBułat, KrystianI LO Dębica1374N:6
9896IIIRycharska, DariaSyrenka Warszawa1374N:10
9897IVOchocki, JakubMarki 1374N:13
9898IVRyl, Marian 1374N:12
9899IVWąś, KamilGKS Szach-Mat Wiśniowa 1374N:7
9900IVMilczarczyk, Grzegorz Polkowice 1374N:7
9901IVKamiński, Aleksander Gdańsk 1374N:7
9902IVDobranowski, MateuszKraków 1374N:5
9903IVKrupa, Mateusz1374N:7
9904IVKsiążek, Aleksander UKS SP 321 Warszawa - Bemowo1374N:3
9905IIIPodolak, JakubGLKS Goniec Żarów 1374N:15
9906IVSzreter, Andrzej1374N:7
9907IVRachwał, SzymonWKS FLOTA Gdynia1374N:2
9908IIIKoza, Paulina Roztoka 1374N:23
9909IVWielgus, Radosław1374N:7
9910IIGospodarek, EmiliaZespół Szkół nr 1 1373N:65
9911IIIPliszka, IzabelaMKS EMDEK Bydgoszcz 1373N:14
9912IIICzerwińska, BognaKS Lipno Stęszew 1373N:4
9913IVKurczewski, MaksKSz Stilon Gorzów Wlkp.1373N:3
9914IIWinkler, MichałAkademia Szachowa Gliwice 1373N:336
9915IIIGrochot, Monika II LO 1373N:27
9916IVBiernacki, MateuszUKS Rotmistrz Grudziądz1373N:15
9917IVKlebański, Jan WOK Wałbrzych1373N:24
9918IVZuzak, Krzysztof1373N:3
9919IVSypniewski, WiesławBydgoszcz 1373N:7
9920IVMajchrowski, KarolGimnazjum im. Jana Pawła II1373N:8
9921IISłoniewska, AgataUKS TSz Zieloni Zielonka1373N:290
9922IIIPajęcka, GabrielaKS Komunalni Sanok1373N:3
9923IVCebeńko, KrystianLKS Orzeł Wysoka 1373N:3
9924IIMędrygał, AnnaTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1373N:43
9925IVFiliński, Franciszek 1373N:17
9926IVZiegert, SebastianKSz Sulechów 1373N:6
9927IVOlszewski, DariuszNiechobrz 1373N:14
9928IVBuchowski, DawidUKS GAMBIT Bucz 1373N:13
9929IVGórny, GrzegorzKSG Hetman Łuków1373N:33
9930IVMikołajczyk, Artur PG 3 w Wieluniu 1373N:7
9931IIKluk, Julia UKS REKORD Iwla 1373N:112
9932IVTrzęsała, Mateusz Krościenko nad Dunajcem1373N:4
9933IVKorniak, Wojciech KKS Victoria Stalowa Wola 1373N:7
9934IVMistera, DominikWKSz 1938 Włocławek 1373N:16
9935IIIStańczyk, Paweł UKS TSz Zieloni Zielonka1373N:57
9936IIIGrzelak, PiotrŁKS Szach-Centrum Łódź1373N:37
9937IIIAdamiec, JoachimMazańcowice1373N:23
9938IVJawień, Adam KS Korona Kraków 1373N:5
9939IVCwanek, Roman 1373N:9
9940IVGoliński, KrzysztofKS 64 Zielona Góra 1373N:28
9941IVKowalski, Bernard UKS MDK Otwock1373N:14
9942IVLetko, Paweł Olsztyn 1373N:25
9943IVOrchowski, Stanisław SP Bakałarzewo 1373N:11
9944IIBartmański, MichałMUKS MDK Śródmieście Wrocław1372N:197
9945IIIKrupa, Dominik1372N:92
9946IIIBartnicka, KatarzynaMTSZ Mińsk Mazowiecki1372N:34
9947IIIZabłocka, Sylwia M-GOK GAMBIT Ślesin1372N:5
9948Małyszka, Aleksandra 1372N:3
9949IIISawicka, MartaZiemowit Złotów 1372N:33
9950IVPielak, Jakub MKS Polonia Warszawa1372N:3
9951IVSkoczylas, Robert MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 1372N:9
9952IIISiryk, OrestLwów 1372N:8
9953IVBebkiewicz, Mateusz Lesko 1372N:2
9954IVSzalony, Marcin UKS Spartakus II Kolbuszowa 1372N:16
9955IVKijkowski, Maciej Warszawa1372N:4
9956IVBielecki, Jakub UKS MAT Kartuzy 1372N:12
9957IIIKudrycki, Karol MDK Białystok1372N:22
9958IVMierzejewski, WojciechG.Zespołu Szkół Publicznych w Zalesiu Górn1372N:7
9959IIBanasiak, AdriannaUKS Jedynka Bełchatów 1372N:74
9960IISalamon, Paweł KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1372N:166
9961IIIFlorczak, Kamil UKS Gambit Bucz 1372N:11
9962IVRene, Axel1372N:7
9963IVKrzysztofek, KamilZS Podstawowej i Gimnazjum w Szaflarach 1372N:6
9964IVUrban, Tomasz UKS Centrum Tczew 1372N:9
9965IVBłędowski, MaksymilianŁochowo1372N:7
9966VNowiński, KrzysztofG.im. ks. Piotra Skargi W-wa Wola 1372N:7
9967IVMalejka, Cezary SSz Szachpol Łuków1372N:9
9968IVGniadek, Igor Glinianka 1372N:7
9969IVSpychalski, Artur Starogard Gdański1372N:2
9970IISeliga, Mariusz UKS Hetman Puszcza Mariańska 1372N:123
9971IVStrawa, Jakub Pałac Młodzieży Szczecin 1372N:7
9972IVSobuś, Piotr 1372N:7
9973IVKlaczyński, Jan1372N:8
9974IVSzaniawski, Michał 1372N:6
9975IVKołdej, Marcin Garbatka - Letnisko 1372N:5
9976IIIWróblewski, MateuszUKS Skoczek Elbląg 1372N:22
9977IVKuć, AdamWrocław1372N:4
9978IIIGórka, RobertLUKSz Orient Sokółka1372N:36
9979IIIKuśnierz, PiotrMUKS MDK Śródmieście Wrocław1371N:137
9980IVPospieszczyk, Dawid SLZSzach K-ce 1371N:6
9981IIIJaworski, MarcinMPZSzach Kraków1371N:220
9982IVHauser, Kacper1371N:17
9983IIIKalinowski, HubertUKS Korona Gdańsk1371N:77
9984IVVarković, ArturTKKF Rzemyk Gdynia1371N:14
9985IVRaczyński, PawełUKS MAT Kartuzy 1371N:14
9986IVFrydrych, Przemysław PUKS Mikołaj Gąbin1371N:14
9987IIOgonowska, Aleksandra UKS Czternastka Warszawa1371N:241
9988IVOlszewski, JarosławLegionowo 1371N:6
9989IVMały, KarolKSz Jelonka Jelenia Góra 1371N:6
9990IIIRogacki, Artur1371N:20
9991Cichecki, Dominik 1371N:6
9992IIILenicki, Antoni UMKS Na Pięterku Poznań 1371N:50
9993IVLigęza, AndrzejMKS Polonia Przemyśl 1371N:11
9994IIIBaran, DawidUKS Viktoria Łowczów1371N:19
9995IVJarmuła, Adam1371N:9
9996IIIFornal, Elżbieta 1371N:9
9997IVKulas, Andrzej1371N:9
9998IVWaś, Jakub Zespół Szkolno-Przedszkolny w Leśniakowiźn1371N:6
9999IIIŻyto, KarolRUKS Korona-Rawbud Rawicz 1371N:86
10000IIITymoszuk, WiktorGimnazjum Jelnica 1371N:22
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)