ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20720)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26019);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (9976);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);
alter table:Duplicate column name 'id'
TURNIEJE OCZEKUJĄCE NA WERYFIKACJE DANYCH
21-05-2019
21-05-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy maj z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:30-04-2019]
Poland,LU
szybkie
21-05-2019
21-05-2019
Międzygminny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Łopuszno. Klasy I-III 
Łopuszno [aktualizacja:wczoraj 20:28]
Poland,SK
blitz
21-05-2019
21-05-2019
Międzygminny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Łopuszno. Klasy IV-VI 
Łopuszno [aktualizacja:wczoraj 20:22]
Poland,SK
blitz
21-05-2019
21-05-2019
XXXVI Runda IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej  
Sokółka [aktualizacja:wczoraj 20:44]
Poland,PL
szybkie
10-05-2019
20-05-2019
LOTTO Indywidualne Mistrzostwa Polski w szachach
Warszawa [aktualizacja:18-04-2019]
Poland,MA
klasyczne
20-05-2019
20-05-2019
II Mistrzostwa Strzegomia Juniorów - klasy 4-8 dziewczęta 
Strzegom [aktualizacja:wczoraj 20:36]
Poland,DS
blitz
10-05-2019
20-05-2019
MOKATE Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w szachach
Warszawa [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,MA
klasyczne
20-05-2019
20-05-2019
CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:28-04-2019]
Poland,SL
szybkie
20-05-2019
20-05-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy maj z miastem LUBLIN-2019" 
Lublin [aktualizacja:wczoraj 18:06]
Poland,LU
szybkie
20-05-2019
20-05-2019
Mistrzostwa SP 10 Kalisz w szachach - klasy 4-8 
Kalisz [aktualizacja:wczoraj 11:52]
Poland,WP
blitz
20-05-2019
20-05-2019
II Mistrzostwa Strzegomia Juniorów - klasy 4-5 
Strzegom [aktualizacja:wczoraj 20:38]
Poland,DS
blitz
20-05-2019
20-05-2019
II Mistrzostwa Strzegomia Juniorów - klasy 6-8 
Strzegom [aktualizacja:wczoraj 20:42]
Poland,DS
blitz
18-05-2019
19-05-2019
Otwarty Turniej Szachowy 
Bydgoszcz [aktualizacja:19-05-2019]
Poland,KP
klasyczne
19-02-2019
19-05-2019
Otwarta Indywidualna Liga Szachowa - Sezon 5 - Grupa B
Gubin [aktualizacja:03-04-2019]
Poland,LB
klasyczne
19-02-2019
19-05-2019
Otwarta Indywidualna Liga Szachowa - Sezon 5 - Grupa C
Gubin [aktualizacja:03-04-2019]
Poland,LB
klasyczne
19-05-2019
19-05-2019
IV Turniej Szachowy z cyklu Grand Prix Powiatu Kościerskiego 2019 
Lipusz [aktualizacja:19-05-2019]
Poland,PO
szybkie
28-10-2018
19-05-2019
IV Wielkopolska Liga Seniorów Grupa A 2018-2019 
Poznań [aktualizacja:wczoraj 23:31]
Poland,WP
drużynowy, klasyczne
19-05-2019
19-05-2019
III Jagielloński Turniej Szachowy Pax Poloniae 
Iłża k/ Radomia [aktualizacja:wczoraj 19:53]
Poland,MA
szybkie
19-05-2019
19-05-2019
IX Memoriał Marka Mokwy. 
Tczew [aktualizacja:wczoraj 00:22]
Poland,PO
szybkie
19-05-2019
19-05-2019
XV Turniej Szachowy o Puchar Firmy OMEGA Pilzno 2019 - Gr A Seniorzy 
Pilzno [aktualizacja:19-05-2019]
Poland,PK
szybkie
19-05-2019
19-05-2019
XV Turniej Szachowy o Puchar Firmy OMEGA Pilzno 2019 - Gr B Jun. ur. 2005-2009 
Pilzno [aktualizacja:19-05-2019]
Poland,PK
szybkie
19-05-2019
19-05-2019
XV Turniej Szachowy o Puchar Firmy OMEGA Pilzno 2019 - Gr C Jun. ur. 2010 i mł. 
Pilzno [aktualizacja:19-05-2019]
Poland,PK
szybkie
19-05-2019
19-05-2019
I Błyskawiczne Szachowe GRAND PRIX - Galeria Echo w Kielcach - turniej 5
Galeria Echo - Kielce [aktualizacja:18-05-2019]
Poland,SK
blitz
23-03-2019
19-05-2019
Ekstraliga Śląska Juniorów 
Chorzów [aktualizacja:19-05-2019]
Poland,SL
drużynowy, klasyczneFIDE
23-03-2019
19-05-2019
I Liga Śląska Juniorów 
Chorzów [aktualizacja:19-05-2019]
Poland,SL
drużynowy, klasyczneFIDE
19-02-2019
19-05-2019
OILS GKSz - Sezon 5 - Grupa A
Gubin [aktualizacja:03-04-2019]
Poland,LB
klasyczne
18-05-2019
19-05-2019
Mini-ELO Białystok 2019 (18) - grupa A 
Białystok [aktualizacja:19-05-2019]
Poland,PL
klasyczneFIDE
18-05-2019
19-05-2019
Mini-ELO Białystok 2019 (18) - grupa B 
Białystok [aktualizacja:19-05-2019]
Poland,PL
klasyczne
18-05-2019
19-05-2019
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2019 (III liga) 
Warszawa [aktualizacja:19-05-2019]
Poland,MA
drużynowy, klasyczne
17-05-2019
19-05-2019
Szkolenie szachowe z Koroną
Jastrzębia Góra [aktualizacja:24-02-2019]
Poland,PO
inne
19-05-2019
19-05-2019
VI Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski - turniej 3 
Międzyrzec Podlaski [aktualizacja:19-05-2019]
Poland,LU
szybkie
13-04-2019
19-05-2019
III Małopolska Liga juniorów - 2019r 
Zabierzów [aktualizacja:19-05-2019]
Poland,MP
drużynowy, klasyczne
19-05-2019
19-05-2019
TURNIEJ SZACH DART MAT CENTRUM ROZRYWKI MK BOWLING W GALERII MM W POZNANIU
POZNAŃ [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,WP
szybkie
18-05-2019
19-05-2019
MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA JUNIORÓW W SZACHACH SZYBKICH
Legnica [aktualizacja:15-05-2019]
Poland,DS
szybkie
18-05-2019
19-05-2019
VIII Polish Open Shogi Championship 
Kraków [aktualizacja:19-05-2019]
Poland,MP
inne
19-05-2019
19-05-2019
PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY 
PAWŁOWICE [aktualizacja:19-05-2019]
Poland,SL
blitz
18-05-2019
19-05-2019
Turniej o kategorię I kobiecą i II Męską 
Zabrze [aktualizacja:19-05-2019]
Poland,SL
klasyczne
18-05-2019
19-05-2019
Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorów KPZSzach ODWOŁANY
Bydgoszcz [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,KP
drużynowy, klasyczne
18-05-2019
19-05-2019
MINI-ELO Suwałki 2019 (2) 
Suwałki [aktualizacja:19-05-2019]
Poland,PL
klasyczneFIDE
19-05-2019
19-05-2019
Szachowa Majówka w Wiśniewie 
Wiśniew [aktualizacja:19-05-2019]
Poland,MA
szybkie
19-05-2019
19-05-2019
Szachowa Majówka w Wiśniewie - dla dzieci do lat 10 
Wiśniew [aktualizacja:19-05-2019]
Poland,MA
szybkie
19-05-2019
19-05-2019
ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:03-05-2019]
Poland,MA
szybkie
19-05-2019
19-05-2019
Ogólnopolski Turniej Szachowy z Okazji Dnia Hutnika 
Głogów [aktualizacja:19-05-2019]
Poland,DS
szybkie
19-05-2019
19-05-2019
VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T5 gr. D07/C07  
Mielec [aktualizacja:19-05-2019]
Poland,PK
szybkie
19-05-2019
19-05-2019
VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T5 gr. D09/09 
Mielec [aktualizacja:19-05-2019]
Poland,PK
szybkie
19-05-2019
19-05-2019
VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T5 gr. D11/C11 
Mielec [aktualizacja:19-05-2019]
Poland,PK
szybkie
19-05-2019
19-05-2019
VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T5 gr. D15/C15 
Mielec [aktualizacja:19-05-2019]
Poland,PK
szybkie
19-05-2019
19-05-2019
II Turniej Szachowy Galeria Serenada Kraków ur.2007 i młodsi 
Kraków [aktualizacja:19-05-2019]
Poland,MP
szybkie
18-05-2019
19-05-2019
VIII MISTRZOSTWA Ostródy - Szachowe Nadzieje
Ostroda [aktualizacja:18-05-2019]
Poland,WM
klasyczne
18-05-2019
19-05-2019
Druzynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorow 2019 (III liga) wersja rankingowa 
Warszawa [aktualizacja:19-05-2019]
Poland,MA
drużynowy, klasyczne
19-05-2019
19-05-2019
Szachy w mazowieckiej szkole - Siedlce 
Siedlce [aktualizacja:19-05-2019]
Poland,MA
szybkie
19-05-2019
19-05-2019
XIV Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Samorządowej SP nr 3 w Suchedniowie 
Suchedniów [aktualizacja:19-05-2019]
Poland,SK
szybkie
19-05-2019
19-05-2019
Turniej Szachowy z okazji dni Czerwieńska 
Czerwieńsk [aktualizacja:wczoraj 11:36]
Poland,LB
blitz
18-05-2019
18-05-2019
IX Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Żółkiewka
Żółkiewka [aktualizacja:18-05-2019]
Poland,LU
szybkie
18-05-2019
18-05-2019
V Mistrzostwa Olsztyna dla przedszkolaków w szachach 2019 
Olsztyn [aktualizacja:19-05-2019]
Poland,WM
szybkie
18-05-2019
18-05-2019
IX Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania do lat 7 w Szachach 18.05.2019 DZIEWCZĘTA
Poznań [aktualizacja:18-05-2019]
Poland,WP
szybkie
18-05-2019
18-05-2019
Otwarty Turniej Szachowy z Cyklu Grand Prix Torunia VIII runda - OPEN A (FIDE)
Toruń [aktualizacja:18-05-2019]
Poland,KP
szybkie
18-05-2019
18-05-2019
Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorów w Szachach Szybkich
Malbork [aktualizacja:18-05-2019]
Poland,PO
drużynowy, szybkie
18-05-2019
18-05-2019
IX Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania do lat 7 w Szachach 18.05.2019 CHŁOPCY
Poznan [aktualizacja:18-05-2019]
Poland,WP
szybkie
18-05-2019
18-05-2019
Majowy Turniej Szachowy dla dzieci
Koszalin [aktualizacja:18-05-2019]
Poland,ZP
blitz
18-05-2019
18-05-2019
II Memoriał Jerzego Dębińskiego
Gmina Kaliska [aktualizacja:18-05-2019]
Poland,PO
szybkie
17-05-2019
18-05-2019
IX Turniej Jameson Pub
Rzeszów [aktualizacja:18-05-2019]
Poland,PK
blitz
18-05-2019
18-05-2019
Charytatywny Turniej Szachowy. Fundusz nagród 1000 zł.
Redło k/Połczyna-Zdroju [aktualizacja:18-05-2019]
Poland,ZP
szybkie
18-05-2019
18-05-2019
IV GRAND PRIX Miasta Katowice - Turniej Szachowy dla Dzieci do lat 14 - DZIECKA 
Katowice [aktualizacja:19-05-2019]
Poland,SL
szybkie
18-05-2019
18-05-2019
I Otwarte Mistrzostwa SP nr 2 w Michalinie o Puchar Burmistrza Józefowa
Józefów Michalin [aktualizacja:18-05-2019]
Poland,MA
szybkie
18-05-2019
18-05-2019
OPEN B - Otwarty Turniej Szachowy w Cyklu Grand Prix Torunia na rok 2018/2019 VIII runda
Toruń [aktualizacja:18-05-2019]
Poland,KP
szybkie
18-05-2019
18-05-2019
IX turniej Mistrzostw KS LECH-WSUS 18.05.2019 
Poznań [aktualizacja:19-05-2019]
Poland,WP
szybkie
18-05-2019
18-05-2019
IX Ogólnopolski Turniej Szachowy Przedszkolaków  
Kraków [aktualizacja:wczoraj 11:24]
Poland,MP
szybkie
18-05-2019
18-05-2019
XII Otwarty Turniej Szachowy z Okazji Uchwalenia Konstytucji 3-go Maja gr.OPEN 
JEDLICZE [aktualizacja:19-05-2019]
Poland,PK
blitz
17-05-2019
18-05-2019
Turniej Klasyfikacyjny w Jastrzębiej Górze
Jastrzębia Góra [aktualizacja:18-05-2019]
Poland,PO
szybkie
14-04-2019
18-05-2019
Turniej klasyfikacyjny na I kategorię w OKK Akwarium 
Rzeszów [aktualizacja:wczoraj 06:21]
Poland,PK
klasyczne
18-05-2019
18-05-2019
OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY do 1700 ELO oraz 65+ 
PAWŁOWICE [aktualizacja:19-05-2019]
Poland,SL
szybkie
18-05-2019
18-05-2019
XII Otwarty Turniej Szachowy z Okazji Uchwalenia Konstytucji 3-go Maja gr.D 
JEDLICZE [aktualizacja:19-05-2019]
Poland,PK
szybkie
18-05-2019
18-05-2019
Turniej Majowy w Skoczku
Tczew [aktualizacja:18-05-2019]
Poland,PO
szybkie
18-05-2019
18-05-2019
Grand Prix Juniorów turniej IV FIDE
Tczew [aktualizacja:18-05-2019]
Poland,PO
szybkie
18-05-2019
18-05-2019
XIII Mistrzostwa Diecezji Drohiczyńskiej w Szachach.
Sokołów Podlaski [aktualizacja:18-05-2019]
Poland,MA
szybkie
18-05-2019
18-05-2019
Żorska liga Szachowa Seniorów kolejka 5/6
Żory [aktualizacja:18-05-2019]
Poland,SL
szybkie
18-05-2019
18-05-2019
Żorska Liga Szachowa juniorów kolejka 5/6
Żory [aktualizacja:18-05-2019]
Poland,SL
blitz
18-05-2019
18-05-2019
Turniej o Szachowego Króla Gminy Kłaj Grupa A 
Kłaj [aktualizacja:19-05-2019]
Poland,MP
szybkie
18-05-2019
18-05-2019
XVIII Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza MIasta Lubartów FIDE
Lubartów [aktualizacja:18-05-2019]
Poland,LU
szybkie
18-05-2019
18-05-2019
Puchar Wyszkowa - Turniej 1
Wyszków [aktualizacja:18-05-2019]
Poland,MA
szybkie
18-05-2019
18-05-2019
'Cieszyn "Nadolziańskie Senioralia"'
Cieszyn [aktualizacja:18-05-2019]
Poland,SL
szybkie
18-05-2019
18-05-2019
XI Grand Prix Szkół Podstawowych 2018/19 - Turniej #7
KOŁOBRZEG [aktualizacja:18-05-2019]
Poland,ZP
blitz
18-05-2019
18-05-2019
XIII Mistrzostwa Diecezji Drohiczyńskiej w Szachach B (dzieci do lat 12).
Sokolow Podlaski [aktualizacja:18-05-2019]
Poland,MA
szybkie
18-05-2019
18-05-2019
Żoliborski turniej dla Seniorów w szachach szybkich
Warszawa [aktualizacja:18-05-2019]
Poland,MA
szybkie
18-05-2019
18-05-2019
XXI Grand Prix Gryfina 2019 Turniej-5
GRYFINO [aktualizacja:18-05-2019]
Poland,ZP
szybkie
18-05-2019
18-05-2019
VI Turniej i Podsumowanie - XX edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach 
ŁOMŻA [aktualizacja:19-05-2019]
Poland,PL
szybkie
18-05-2019
18-05-2019
Diecezjalna Parafiada szachowa dla dzieci i młodzieży
Stalowa Wola [aktualizacja:18-05-2019]
Poland,PK
szybkie
18-05-2019
18-05-2019
VIII MISTRZOSTWA OSTRÓDY PRZEDSZKOLAKÓW - dziewczęta
Ostroda [aktualizacja:18-05-2019]
Poland,WM
blitz
18-05-2019
18-05-2019
VIII MISTRZOSTWA OSTRÓDY PRZEDSZKOLAKÓW - chłopcy
Ostroda [aktualizacja:18-05-2019]
Poland,WM
blitz
18-05-2019
18-05-2019
VIII MISTRZOSTWA OSTRÓDY - Młode Talenty - dziewczęta 
Ostroda [aktualizacja:wczoraj 21:36]
Poland,WM
szybkie
18-05-2019
18-05-2019
VIII MISTRZOSTWA OSTRÓDY - Młode Talenty - chłopcy 
Ostroda [aktualizacja:wczoraj 21:36]
Poland,WM
szybkie
18-05-2019
18-05-2019
II MIEJSKI TURNIEJ SZACHOWY POD PATRONATEM BURMISTRZA M KRAŚNIK kl I III ch
Kraśnik [aktualizacja:18-05-2019]
Poland,LU
szybkie
18-05-2019
18-05-2019
II MIEJSKI TURNIEJ SZACHOWY POD PATRONATEM BURMISTRZA M. KRAŚNIK kl. I-III dz
Kraśnik [aktualizacja:18-05-2019]
Poland,LU
szybkie
18-05-2019
18-05-2019
II MIEJSKI TURNIEJ SZACHOWY POD PATRONATEM BURMISTRZA M. KRAŚNIK kl. IV-V
Krasnik [aktualizacja:18-05-2019]
Poland,LU
szybkie
18-05-2019
18-05-2019
II MIEJSKI TURNIEJ SZACHOWY POD PATRONATEM BURMISTRZA M. KRAŚNIK kl. IV-V
Lublin [aktualizacja:18-05-2019]
Poland,LU
szybkie
18-05-2019
18-05-2019
II MIEJSKI TURNIEJ SZACHOWY POD PATRONATEM BURMISTRZA M. KRAŚNIK kl. VIII - gim
Kraśnik [aktualizacja:18-05-2019]
Poland,LU
szybkie
18-05-2019
18-05-2019
VIII Turniej Powiatu_Grand Prix 2019 
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:19-05-2019]
Poland,LU
szybkie
18-05-2019
18-05-2019
Turniej Klasyfikacyjny na V i IV kategorię Szachową 
Jaworzno [aktualizacja:wczoraj 18:18]
Poland,SL
szybkie
18-05-2019
18-05-2019
Turniej o Szachowego Króla Gminy Kłaj Grupa B 
Kłaj [aktualizacja:19-05-2019]
Poland,MP
szybkie
18-05-2019
18-05-2019
Turniej o Szachowego Króla Gminy Kłaj Grupa C 
Kłaj [aktualizacja:19-05-2019]
Poland,MP
szybkie
18-05-2019
18-05-2019
OLIMPIJSKIE SZACHY 
Rybnik [aktualizacja:wczoraj 10:21]
Poland,SL
szybkie
18-05-2019
18-05-2019
Ełcka Szkolna Liga Szachowa - IV edycja - grupa D 
Ełk [aktualizacja:19-05-2019]
Poland,WM
szybkie
18-05-2019
18-05-2019
Ełcka Szkolna Liga Szachowa - IV edycja - grupa C 
Ełk [aktualizacja:19-05-2019]
Poland,WM
szybkie
18-05-2019
18-05-2019
Ełcka Szkolna Liga Szachowa - IV edycja - grupa B 
Ełk [aktualizacja:19-05-2019]
Poland,WM
szybkie
18-05-2019
18-05-2019
Ełcka Szkolna Liga Szachowa - IV edycja - grupa A 
Ełk [aktualizacja:19-05-2019]
Poland,WM
szybkie
18-05-2019
18-05-2019
Turniej szachowy o kategorię w Edukubacji 
Warszawa [aktualizacja:19-05-2019]
Poland,MA
szybkie
17-05-2019
17-05-2019
19. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - blitz 
Białystok [aktualizacja:19-05-2019]
Poland,PL
blitz
18-01-2019
17-05-2019
Szachowa Liga Dąbrowskich Szkół Podstawowych 2018/2019
Dąbrowa Górnicza [aktualizacja:17-05-2019]
Poland,SL
drużynowy, szybkie
17-05-2019
17-05-2019
VI. Puchar ARCYMISTRZOWSKIEJ WYSOKIEJ WIEŻY
Wysoka [aktualizacja:17-05-2019]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
17-05-2019
17-05-2019
XXVII Cykl Grand Prix Częstochowy w Szachach - Sz. Ponad Podstawowe
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:17-05-2019]
Poland,SL
szybkie
17-05-2019
17-05-2019
Grand Prix Wadowic w Szachach o Puchar Starosty- Fischer nr:58
Wadowice [aktualizacja:18-05-2019]
Poland,MP
blitz
17-05-2019
17-05-2019
Grand Prix Wadowic w Szachach o Puchar Starosty-Kloc-nr58
Wadowice [aktualizacja:18-05-2019]
Poland,MP
blitz
12-05-2019
17-05-2019
Ogólnopolski Turniej Szachowy Niewidomych i Słabowidzących 2019
Lidzbark (Welski) [aktualizacja:17-05-2019]
Poland,WM
klasyczneFIDE
17-05-2019
17-05-2019
Turniej Błyskawiczny w Jastrzębiej Górze
JASTRZĘBIA GÓRA [aktualizacja:17-05-2019]
Poland,PO
blitz
17-05-2019
17-05-2019
54 Turniej Szachowy "Wiosna" Turniej A
Szubin [aktualizacja:18-05-2019]
Poland,KP
blitz
17-05-2019
17-05-2019
XXVII Cykl Grand Prix Częstochowy w Szachach - Turniej 4- Sz. Podst. kl.0-4
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:17-05-2019]
Poland,SL
szybkie
17-05-2019
17-05-2019
XXVII Cykl Grand Prix Częstochowy w Szachach - Sz. Podst. kl 5-8
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:17-05-2019]
Poland,SL
szybkie
17-05-2019
17-05-2019
GP Polonii Wrocław Rapid
Wrocław [aktualizacja:17-05-2019]
Poland,DS
szybkie
17-05-2019
17-05-2019
III TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI DNI STUDZIEŃCA
Studzieniec [aktualizacja:17-05-2019]
Poland,MA
blitz
17-05-2019
17-05-2019
4/2 Turniej o Puchary Wójta Dołhobyczowa - Grzegorza Drewnika GP 2019
Hulcze [aktualizacja:17-05-2019]
Poland,LU
szybkie
17-05-2019
17-05-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy maj z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:17-05-2019]
Poland,LU
blitz
17-05-2019
17-05-2019
Grandprix nr 4
Jaworzno [aktualizacja:17-05-2019]
Poland,SL
blitz
17-05-2019
17-05-2019
Granie w Hetmanie Grand Prix 2019 (11) 
Koszalin [aktualizacja:wczoraj 18:01]
Poland,ZP
blitz
13-05-2019
16-05-2019
Amatorzy w Starej Remizie 
Włocławek [aktualizacja:wczoraj 18:55]
Poland,KP
szybkie
16-05-2019
16-05-2019
IV Otwarte Szachowe Mistrzostwa SP Miasta Zamość - chłopcy
Zamość [aktualizacja:16-05-2019]
Poland,LU
szybkie
16-05-2019
16-05-2019
IV Otwarte Szachowe Mistrzostwa SP Miasta Zamość - dziewczęta
Zamość [aktualizacja:16-05-2019]
Poland,LU
szybkie
16-05-2019
16-05-2019
Klub P.Z.Szach. (367 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:16-05-2019]
Poland,MA
szybkie
16-05-2019
16-05-2019
Szkolna Liga Szachowa SP nr 36 Turniej 5 Klasy 1-2
Kraków [aktualizacja:16-05-2019]
Poland,MP
blitz
16-05-2019
16-05-2019
Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 9/cykl III
Chrzanów [aktualizacja:16-05-2019]
Poland,MP
blitz
16-05-2019
16-05-2019
VIII Grand Prix Grodziskich Szkół Podstawowych w Szachach 2018/19 Turniej 3
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:16-05-2019]
Poland,MA
szybkie
16-05-2019
16-05-2019
Szkolna Liga Szachowa SP nr 36 Turniej 5 Klasy 3-8
Kraków [aktualizacja:16-05-2019]
Poland,MP
blitz
16-05-2019
16-05-2019
4 Turniej o Puchary Wójta Dołhobyczowa - Grzegorza Drewnika GP 2019
Dołhobyczów [aktualizacja:17-05-2019]
Poland,LU
szybkie
15-05-2019
15-05-2019
XII Grand Prix Starachowic w Szachach - Turniej 9
Starachowice [aktualizacja:16-05-2019]
Poland,SK
blitz
15-05-2019
15-05-2019
Szkolny Turniej Szachowy - eliminacje do zawodów powiatowych
Dobczyce [aktualizacja:15-05-2019]
Poland,MP
szybkie
15-05-2019
15-05-2019
824 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:15-05-2019]
Poland,MP
szybkie
15-05-2019
15-05-2019
Turnieje Środowe w SP nr 11 - T17 - wszyscy chętni - 14.30-16.00
Suwałki [aktualizacja:15-05-2019]
Poland,PL
blitz
14-05-2019
15-05-2019
Turniej o II kategorię
Zabrze [aktualizacja:14-05-2019]
Poland,SL
klasyczne
15-05-2019
15-05-2019
Grand Prix WARZELNI PIWA Turniej V Sezon 6
Bydgoszcz [aktualizacja:16-05-2019]
Poland,KP
blitz
14-05-2019
15-05-2019
SZACHOWA MAJÓWKA W BAKAŁARZEWIE - GR. A
Bakałarzewo [aktualizacja:15-05-2019]
Poland,PL
klasyczne
15-05-2019
15-05-2019
Szacholandia Przedszkolaka i Pierwszaka 2019
Elbląg [aktualizacja:16-05-2019]
Poland,WM
szybkie
15-05-2019
15-05-2019
VI Gminny Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Bełżyc klasa I - III
Matczyn [aktualizacja:15-05-2019]
Poland,LU
blitz
15-05-2019
15-05-2019
VI Gminny Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Bełżyc klasa IV- VIII
Matczyn [aktualizacja:15-05-2019]
Poland,LU
blitz
15-05-2019
15-05-2019
4 Turniej o Puchary Wójta Krynic - Jacka Wiśniewskiego - GP 2019
Huta Dzierążyńska [aktualizacja:15-05-2019]
Poland,LU
szybkie
15-05-2019
15-05-2019
11 Turniej o Puchary Wójta Rachań- Romana Miedziaka - GP 2019
Michalów [aktualizacja:15-05-2019]
Poland,LU
szybkie
15-05-2019
15-05-2019
Szachowa środa w Tarnowie nr 18-2019
Tarnów [aktualizacja:15-05-2019]
Poland,MP
blitz
14-05-2019
14-05-2019
3 Turniej kl.2-3 o Puchar Wójta Tereszpola - Jacka Pawluka - GP 2019
Tereszpol Zaorenda [aktualizacja:14-05-2019]
Poland,LU
szybkie
14-05-2019
14-05-2019
Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 8 Gr-A GIM (ur. w 2005r. i starsi)
SP Przebieczany [aktualizacja:14-05-2019]
Poland,MP
szybkie
14-05-2019
14-05-2019
Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 8 Gr-B SP-CH (ur. w 2006r. i mł.)
SP Przebieczany [aktualizacja:14-05-2019]
Poland,MP
szybkie
14-05-2019
14-05-2019
Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 8 Gr-C SP-DZ (ur. w 2006r. i mł.)
SP Przebieczany [aktualizacja:14-05-2019]
Poland,MP
szybkie
14-05-2019
14-05-2019
XXXV Runda IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:14-05-2019]
Poland,PL
szybkie
25-04-2019
14-05-2019
Mecz Scheveningen ZP Studzieniec - UKS Hetman Puszcza Mariańska (1200)
Studzieniec [aktualizacja:17-05-2019]
Poland,MA
szybkie
14-05-2019
14-05-2019
XXVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 31
Kraków [aktualizacja:14-05-2019]
Poland,MP
blitz
14-05-2019
14-05-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy maj z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:14-05-2019]
Poland,LU
szybkie
14-05-2019
14-05-2019
SZACHOWA MAJÓWKA W BAKAŁARZEWIE - GR. B
Bakałarzewo [aktualizacja:15-05-2019]
Poland,PL
szybkie
14-05-2019
14-05-2019
Grand-Prix AGH Kraków - turniej nr 2
Kraków [aktualizacja:16-05-2019]
Poland,MP
blitz
14-05-2019
14-05-2019
Charytatywny Turniej Finałowy - Szachiści grają dla Polonii 2019
Warszawa [aktualizacja:14-05-2019]
Poland,MA
blitz
14-05-2019
14-05-2019
Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Lublin- Igrzyska Młodzieży Szkolnej(ch)
Lublin [aktualizacja:14-05-2019]
Poland,LU
szybkie
14-05-2019
14-05-2019
Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Lublin- Igrzyska Młodzieży Szkolnej(dz)
Lublin [aktualizacja:14-05-2019]
Poland,LU
szybkie
14-05-2019
14-05-2019
Indywidualne Igrzyska Młodzieży Szkolnej Grodzki Krosno 2019
KROSNO [aktualizacja:14-05-2019]
Poland,PK
szybkie
14-05-2019
14-05-2019
Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 9-Finał Gr-C SP-DZ (ur. w 2006r. i mł.)
SP Przebieczany [aktualizacja:14-05-2019]
Poland,MP
szybkie
14-05-2019
14-05-2019
II Turniej o Puchar Wójta Gminy Krzywda 2019
Okrzeja [aktualizacja:16-05-2019]
Poland,LU
szybkie
14-05-2019
14-05-2019
Szachowa Liga Szkolna Supraśl 14.05.2019
Supraśl [aktualizacja:16-05-2019]
Poland,PL
blitz
13-05-2019
13-05-2019
CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:28-04-2019]
Poland,SL
szybkie
13-05-2019
13-05-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy maj z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:13-05-2019]
Poland,LU
szybkie
13-05-2019
13-05-2019
Drużynowy Turniej Szachowy o Puchar Rektora GWSH w Katowicach
Katowice [aktualizacja:14-05-2019]
Poland,SL
szybkie
13-05-2019
13-05-2019
2 Turniej Kl.2ab o Puchary Wójta Łabuń - Mariusza Kukiełki -GP 2019
Łabunie [aktualizacja:13-05-2019]
Poland,LU
szybkie
13-01-2019
12-05-2019
Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorów - III Liga
województwo pomorskie [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,PO
drużynowy, klasyczneFIDE
10-05-2019
12-05-2019
Szachy w Harmonijce. IX Otwarty Turniej Szachowy o Nagrodę Dziekana WH UMK
Toruń [aktualizacja:13-05-2019]
Poland,KP
klasyczneFIDE
13-01-2019
12-05-2019
Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorów- IV Liga
WOJEWÓDZTWO POMORSKIE [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,PO
drużynowy, klasyczne
17-02-2019
12-05-2019
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO SENIORÓW
Olsztyn [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,WM
drużynowy, klasyczne
11-05-2019
12-05-2019
XV Międzynarodowy Turniej o laur am Bogdana Śliwy (FIDE) 
Kraków [aktualizacja:wczoraj 12:05]
Poland,MP
klasyczneFIDE
11-05-2019
12-05-2019
XV Międzynarodowy Turniej o laur am Bogdana Śliwy (PZSz) 
Kraków [aktualizacja:wczoraj 12:06]
Poland,MP
klasyczne
11-05-2019
12-05-2019
IV Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK nr 1 Bytom
Bytom [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,SL
klasyczne
11-05-2019
12-05-2019
Przedwakacyjny Turniej Fide na Bemowie 2019
Warszawa [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,MA
klasyczneFIDE
11-05-2019
12-05-2019
Przedwakacyjny turniej na Bemowie (dla zawodników od IV wzwyż)
Warszawa [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,MA
klasyczne
12-05-2019
12-05-2019
Przedwakacyjny turniej dla zawodników ur. w 2011 r. i młodszych
Warszawa [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,MA
szybkie
05-05-2019
12-05-2019
Ogólnopolski Integracyjny Turniej Szachowy"FIANCHETTO"-Krynica Zdrój
Krynica Zdrój [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,MP
klasyczneFIDE
12-05-2019
12-05-2019
III Otwarty Turniej Szachowy FIDE w Nidzicy
Nidzica [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,WM
szybkie
12-05-2019
12-05-2019
IX Turniej Salezjański - grupa A - szkoły podstawowe
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:14-05-2019]
Poland,MA
klasyczne
12-05-2019
12-05-2019
IX Turniej Salezjański - grupa B - szkoły ponadpodstawowe
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,MA
szybkie
11-05-2019
12-05-2019
Szachowa Majówka GrupaB 1400
Gdynia Chwarzno [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,PO
klasyczne
11-05-2019
12-05-2019
Szachowa Majówka Grupa A 1600
Gdynia Chwarzno [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,PO
klasyczne
12-05-2019
12-05-2019
Szachowa Majowka GrupaC 1100-1250
Gdynia Chwarzno [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,PO
klasyczne
12-05-2019
12-05-2019
XXIV TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY do 8 lat Warszawa Bielany 2019
Warszawa [aktualizacja:13-05-2019]
Poland,MA
szybkie
26-04-2019
12-05-2019
DMP - III Liga Szachowa Seniorów PK 2019
Lubenia/Kolbuszowa [aktualizacja:13-05-2019]
Poland,PK
drużynowy, klasyczneFIDE
12-05-2019
12-05-2019
XXIV TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY do 10 lat Warszawa Bielany 2019
Warszawa [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,MA
szybkie
12-05-2019
12-05-2019
XXIV TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY do 12 lat Warszawa Bielany 2019
Warszawa [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,MA
szybkie
12-05-2019
12-05-2019
XXIV TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY do 16 lat Warszawa Bielany 2019
Warszawa [aktualizacja:13-05-2019]
Poland,MA
szybkie
12-05-2019
12-05-2019
Blitz Międzynarodowy z Okazji Dnia Zwycięstwa w II Wojnie Światowej
Warszawa [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,MA
blitz
12-05-2019
12-05-2019
Otwarty Turniej z Okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja
Łomża [aktualizacja:15-05-2019]
Poland,PL
szybkie
12-05-2019
12-05-2019
Otwarty Turniej Rodzinny w Szachach
Tarnowskie Góry [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,SL
drużynowy, szybkie
12-05-2019
12-05-2019
IV Otwarty Turniej o puchar Prezydenta M.Lublin Cyklu2019 Szach Królowi
Lublin [aktualizacja:13-05-2019]
Poland,LU
szybkie
12-05-2019
12-05-2019
IV TMT o puchar Prezydenta M.Lublin w ramach Cyklu 2019"Szach Królowi"do14 lat
Lublin [aktualizacja:13-05-2019]
Poland,LU
szybkie
12-05-2019
12-05-2019
SzachMatek: XVIII Otwarty Turniej Szachowy gr. B (rank. 1000-1400)
Warszawa [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,MA
szybkie
12-05-2019
12-05-2019
I Memoriał Szachowy Salo Landaua Grupa A
Świdnica [aktualizacja:14-05-2019]
Poland,DS
szybkie
12-05-2019
12-05-2019
I Memoriał Szachowy Salo Landaua Grupa B
Świdnica [aktualizacja:14-05-2019]
Poland,DS
szybkie
12-05-2019
12-05-2019
I Memoriał Szachowy Salo Landaua Grupa C
Świdnica [aktualizacja:14-05-2019]
Poland,DS
szybkie
12-05-2019
12-05-2019
I Memoriał Szachowy Salo Landaua Grupa D
Świdnica [aktualizacja:14-05-2019]
Poland,DS
szybkie
12-05-2019
12-05-2019
Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Muzeum Armii Krajowej - Open
Kraków [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,MP
szybkie
12-05-2019
12-05-2019
Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Muzeum Armii Krajowej - U 12
Kraków [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,MP
szybkie
12-05-2019
12-05-2019
Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Muzeum Armii Krajowej - U 8
Kraków [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,MP
szybkie
11-05-2019
12-05-2019
Szkolny Turniej Kwalifikacyjny
Bóbrka [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,PK
klasyczne
12-05-2019
12-05-2019
MIEDZIANOGÓRSKA MAJÓWKA SZACHOWA. GRUPA DO 8 LAT
Kostomłoty Drugie [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,SK
szybkie
12-05-2019
12-05-2019
08. GP Chylice-Piaseczno Aktywne V 2019
Piaseczno [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,MA
szybkie
12-05-2019
12-05-2019
IV Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Ostrów Mazowiecka
OSTRÓW MAZOWIECKA [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,MA
szybkie
12-05-2019
12-05-2019
I Otwarty Turniej Szachowy
Łask [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,LD
szybkie
12-05-2019
12-05-2019
MIEDZIANOGÓRSKA MAJÓWKA SZACHOWA. GRUPA DO 6 LAT
Kostomłoty Drugie [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,SK
szybkie
12-05-2019
12-05-2019
MIEDZIANOGÓRSKA MAJÓWKA SZACHOWA. GRUPA DO 10 LAT
Kostomłoty Drugie [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,SK
szybkie
12-05-2019
12-05-2019
MIEDZIANOGÓRSKA MAJÓWKA SZACHOWA. GRUPA DO 18 LAT
Kostomłoty Drugie [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,SK
szybkie
12-05-2019
12-05-2019
XVII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR PREZYDENTA GRUDZIĄDZA
Grudziądz [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,KP
szybkie
12-05-2019
12-05-2019
Finał Wojewódzki 61 Ogónopolskiego Turnieju Szachowego LZS o "Złotą Wieżę 2019"
Miłocin [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,LU
drużynowy, szybkie
12-05-2019
12-05-2019
XLIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA GNIEZNA
Gniezno [aktualizacja:14-05-2019]
Poland,WP
szybkie
12-05-2019
12-05-2019
Szachowa Majówka - Grupa OPEN
Gdynia Chwarzno [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,PO
blitz
11-05-2019
12-05-2019
SzachMatek: XVIII Otwarty Turniej Szachowy gr. A (rank. 1250-1900)
Warszawa [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,MA
klasyczne
12-05-2019
12-05-2019
I TURNIEJ O MISTRZOSTWO PSZCZYŃSKIEGO CENTRUM KULTURY (dla dzieci)
PSZCZYNA [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,SL
szybkie
12-05-2019
12-05-2019
ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:03-05-2019]
Poland,MA
szybkie
12-05-2019
12-05-2019
Mistrzostwa Województwa w Warcabach Stupolowych (100) - A
Bydgoszcz [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,KP
szybkie
12-05-2019
12-05-2019
Mistrzostwa Województwa w Warcabach Stupolowych (100) - B
Bydgoszcz [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,KP
szybkie
12-05-2019
12-05-2019
Mistrzostwa Województwa w Warcabach Stupolowych (100) - C
Bydgoszcz [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,KP
szybkie
12-05-2019
12-05-2019
Edukacja przez Szachy w Szkole
Kraków [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,MP
szybkie
12-05-2019
12-05-2019
Szachy w mazowieckiej szkole - Ciechanów
Ciechanów [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,MA
szybkie
12-05-2019
12-05-2019
XVII Ułańska Fantazja
Puszcza Marianska [aktualizacja:16-05-2019]
Poland,MA
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
Szachy Dla dzieci 2019 #5
Strzelce Kraj. [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,LB
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
II Memoriał pamięci Józefa Stecyka i Adama Szczuki - IX Turniej GP ZZSzach
Stargard [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,ZP
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
V Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2019
Gdynia [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,PO
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
XV Międzynarodowy Turniej o laur am Bogdana Śliwy (OPEN) 
Kraków [aktualizacja:wczoraj 12:05]
Poland,MP
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
XV Międzynarodowy Turniej o laur am Bogdana Śliwy (U11) 
Kraków [aktualizacja:wczoraj 12:10]
Poland,MP
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
XV Międzynarodowy Turniej o laur am Bogdana Śliwy (U09) 
Kraków [aktualizacja:wczoraj 12:09]
Poland,MP
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
XV Międzynarodowy Turniej o laur am Bogdana Śliwy (U07) 
Kraków [aktualizacja:wczoraj 12:08]
Poland,MP
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
Indywidualna Międzyszkolna Liga Szachowa - Sezon 2018/2019 - Grupa A (runda 9)
Górsk [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,KP
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
Indywidualna Międzyszkolna Liga Szachowa - Sezon 2018/19 - Grupa B (Debiutanci)
Górsk [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,KP
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
III Turniej Grand Prix Szkoły Szachowej Andrzeja Szewczaka na rok szkolny 2018/19
Warszawa [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,MA
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
GRAND PRIX ŁODYGOWICE 2019 - turniej 3 (do FIDE)
WILKOWICE [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,SL
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,DS
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
Finał Dolnoslaski w szachach indywidualnych MEZCZYZNI
ŚCINAWKA ŚREDNIA [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,DS
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
Mistrzostwa Szczecina Szkół Podstawowych 2019 - klasy 3-5
Szczecin [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,ZP
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
Ogólnopolskie Rodzinne Grand Prix w Szachach turniej 2 Jaworzno
Jaworzno [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,SL
blitz
11-05-2019
11-05-2019
Przedwakacyjny turniej na Bemowie do V kat. szachowej bez ograniczeń wieku
Warszawa [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,MA
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
III Turniej szachowy "Dolina Białej - Sajdak"
Tuchów [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,MP
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 6
Wrocław [aktualizacja:14-05-2019]
Poland,DS
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 5
Wrocław [aktualizacja:14-05-2019]
Poland,DS
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
Mistrzostwa Mazowsza Przedszkolaków
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,MA
klasyczne
11-05-2019
11-05-2019
Drużynowe Mistrzostwa w szachach szybkich (elimin. LZS o "Złotą Wieżę" 2019)
Kostomłoty Drugie [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,SK
drużynowy, szybkie
11-05-2019
11-05-2019
Szachowa Majowka GrupaD 1000
Gdynia Chwarzno [aktualizacja:15-05-2019]
Poland,PO
klasyczne
11-05-2019
11-05-2019
II INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH O PUCHAR STAROSTY
KĘDZIERZYN-KOŹLE [aktualizacja:10-04-2019]
Poland,OP
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
30. Otwarte Mistrzostwa Supraśla "Wiosna 2019"
Supraśl [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,PL
blitz
11-05-2019
11-05-2019
Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 7
Wrocław [aktualizacja:14-05-2019]
Poland,DS
szybkie
30-03-2019
11-05-2019
XIX Festiwal Nauki i Sztuki
Kraków [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,MP
drużynowy, szybkie
11-05-2019
11-05-2019
Turniej Klasyfikacyjny 1000-1200 do lat 10
Olsztyn [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,WM
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
Memoriał Leona Jaworskiego
Prabuty [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,PO
blitz
11-05-2019
11-05-2019
TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY REMBERTÓW
WARSZAWA [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,MA
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
VII INDYWIDUALNE OTWARTE MISTRZOSTWA SZACHOWE KSP SIEDLCE GR. A
Siedlce [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,MA
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
VII INDYWIDUALNE OTWARTE SZACHOWE MISTRZOSTWA KSP SIEDLCE GR. B
Siedlce [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,MA
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
Dolnoslaski Finał w szachach indywidualnych Juniorzy starsi
ŚCINAWKA ŚREDNIA [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,DS
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
II Szachowy Turniej Kościuszkowski o Puchar Miasta i Gminy Połaniec
Połaniec [aktualizacja:10-05-2019]
Poland,SK
blitz
11-05-2019
11-05-2019
XVIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa A - 3 turniej
Bogatynia [aktualizacja:13-05-2019]
Poland,DS
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
XVIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa B - 3 turniej
Bogatynia [aktualizacja:13-05-2019]
Poland,DS
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
XVIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa C - 3 turniej
Bogatynia [aktualizacja:13-05-2019]
Poland,DS
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
Mistrzostwa Mazowsza Przedszkolaków - grupy C6 D6 D7
MIńsk Mazowiecki [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,MA
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
Sobota przy szachownicy w KSz STILON
GORZÓW WLKP. [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,LB
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
Turniej Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy
Stare Miasto [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,WP
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
Otwarty turniej szachowy z okazji 700-lecia Sulechowa "Grupa A" w ramach cyklu GP Czterech Miast
Sulechów [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,LB
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
Otwarty turniej szachowy z okazji 700-lecia Sulechowa "Grupa B" w ramach cyklu GP Czterech Miast
Sulechów [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,LB
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
XV Grand Prix PRZEDSZKOLE '2019 - Turniej #5 - Chłopcy
KOŁOBRZEG [aktualizacja:13-05-2019]
Poland,ZP
blitz
11-05-2019
11-05-2019
XV Grand Prix Tąpkowic 2019 - turniej 5
Tąpkowice [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,SL
szybkie
10-05-2019
11-05-2019
Zagraj w Szachy w "Zielonych Arkadach" - II Edycja.
Bydgoszcz [aktualizacja:09-05-2019]
Poland,KP
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
Akademickie Mistrzostwa Województwa w Szachach Błyskawicznych
Łódź [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,LD
blitz
11-05-2019
11-05-2019
Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 8
Wrocław [aktualizacja:14-05-2019]
Poland,DS
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 10
Wrocław [aktualizacja:14-05-2019]
Poland,DS
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 12
Wrocław [aktualizacja:14-05-2019]
Poland,DS
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
Mistrzostwa Jeleniej Góry 2019 / Przedszkolaki i 7-latki / Chłopcy
Jelenia Góra [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,DS
blitz
11-05-2019
11-05-2019
Mistrzostwa Jeleniej Góry 2019 / Przedszkolaki i 7-latki / Dziewczynki
Jelenia Góra [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,DS
blitz
11-05-2019
11-05-2019
Mistrzostwa Jeleniej Góry 2019 / 8-latki / Chłopcy
Jelenia Góra [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,DS
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
Mistrzostwa Jeleniej Góry 2019 / 8-latki / Dziewczynki
Jelenia Góra [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,DS
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
Mistrzostwa Jeleniej Góry 2019 / Juniorów / Chłopcy
Jelenia Góra [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,DS
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
Mistrzostwa Jeleniej Góry 2019 / Juniorek / Dziewczęta
Jelenia Góra [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,DS
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
Grand Prix Powiatu Tczewskiego III FIDE
Tczew [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,PO
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
"Złota Wieża" - Finał Drużynowy Województwa Podlaskiego LZS w szachach
ŁOMŻA [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,PL
drużynowy, szybkie
11-05-2019
11-05-2019
Grand Prix Siedlec 2019 - turniej 5
Siedlce [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,MA
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
XI Memoriał im. Stanisława Kurta
Puszcza Mariańska [aktualizacja:16-05-2019]
Poland,MA
drużynowy, szybkie
11-05-2019
11-05-2019
8 Runda III edycji Podlaskiej Szachowej Ligii Przedszkolnej
Białystok [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,PL
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
Drużynowe Mistrzostwa Młodzików w szachach szybkich - 2019
Kostomłoty Drugie [aktualizacja:09-05-2019]
Poland,SK
drużynowy, szybkie
11-05-2019
11-05-2019
Wiosenna przygoda z szachami 2019 - Turniej Rodzinny
Olsztyn [aktualizacja:07-05-2019]
Poland,WM
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
12 Wrocławska Olimpiada Młodzieży grupa C do lat 9
Wrocław [aktualizacja:17-05-2019]
Poland,DS
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
12 Wrocławska Olimpiada Młodzieży grupa A do lat 14
Wrocław [aktualizacja:16-05-2019]
Poland,DS
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
12 Wrocławska Olimpiada Młodzieży grupa B do lat 11
Wrocław [aktualizacja:16-05-2019]
Poland,DS
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
12 Wrocławska Olimpiada Młodzieży grupa D do lat 7
Wrocław [aktualizacja:17-05-2019]
Poland,DS
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
III Grand Prix Starogardu Gdańskiego 2019
Starogard Gdański [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,PO
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
VIII Grand Prix Leszna 2019 - Turniej IV
Leszno [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,WP
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
Dolnoslaski Finał LZS w szachach indywidualnych juniorzy młodsi
ŚCINAWKA ŚREDNIA [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,DS
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
Dolnoslaski Finał LZS w szachach indywidualnych Mlodzicy
ŚCINAWKA ŚREDNIA [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,DS
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
Dolnoslaski Finał LZS w szachach indywidualnych KOBIETY
ŚCINAWKA ŚREDNIA [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,DS
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
Dolnoslaski Final LZS w szachach indywidualnych JUNIORKI STARSZE
ŚCINAWKA ŚREDNIA [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,DS
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
DOLNOSLASKI FINAL LZS w sachach indywidualnych JUNIORKI MLODSZE
ŚCINAWKA ŚREDNIA [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,DS
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
DOLNOSLASKI FINAL LZS MLODZICZKI
ŚCINAWKA ŚREDNIA [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,DS
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
Międzypokoleniowy Turniej w Klubie Seniora
Kraków [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,MP
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
6 Biesiadny Turniej Szachowy kukor cup 2019
Węgorzewo 41 (koło Kiszkowa) [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,WP
blitz
11-05-2019
11-05-2019
XV Grand Prix PRZEDSZKOLE '2019 - Turniej #5 - Dziewczynki
KOŁOBRZEG [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,ZP
blitz
11-05-2019
11-05-2019
Mistrzostwa Szczecina Szkół Podstawowych 2019 - klasy 6-8
Szczecin [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,ZP
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
Mistrzostwa Szczecina Szkół Podstawowych 2019 - klasy 0-2
Szczecin [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,ZP
klasyczne
11-05-2019
11-05-2019
Grand Prix - turniej VII - gr.A
Gorlice [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,MP
szybkie
11-05-2019
11-05-2019
Grand Prix - turniej VI - gr.B
Gorlice [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,MP
szybkie
06-04-2019
11-05-2019
II Turniej Grand Prix Szkoły Szachowej Andrzeja Szewczaka na rok szkolny 2018/19
Warszawa [aktualizacja:13-05-2019]
Poland,MA
klasyczne
10-05-2019
10-05-2019
18. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - rapid
Białystok [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,PL
szybkie
10-05-2019
10-05-2019
Mistrzostwa maja w KTS Kalisz - do lat 14 (ranking 1000-1400)
Kalisz [aktualizacja:10-05-2019]
Poland,WP
szybkie
10-05-2019
10-05-2019
Mistrzostwa maja w KTS Kalisz - OPEN
Kalisz [aktualizacja:10-05-2019]
Poland,WP
szybkie
10-05-2019
10-05-2019
VI Grand Prix Dobczyc turniej 6 GRUPA A
Dobczyce [aktualizacja:10-05-2019]
Poland,MP
szybkie
10-05-2019
10-05-2019
XXI Grand Prix o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury P 8'+3"
Gniezno [aktualizacja:10-05-2019]
Poland,WP
szybkie
05-04-2019
10-05-2019
Eliminacje do Mistrzostw Juniorów RzKSz
Rzeszów [aktualizacja:15-05-2019]
Poland,PK
szybkie
10-05-2019
10-05-2019
IV Grand Prix Chrzanowa - 7 turniej
Chrzanów [aktualizacja:12-05-2019]
Poland,MP
blitz
10-05-2019
10-05-2019
Grand Prix Wadowic w Szachach o Puchar Starosty-Fischer nr:57
Wadowice [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,MP
blitz
10-05-2019
10-05-2019
Grand Prix Wadowic w Szachach o Puchar Starosty-Kloc nr:57
Wadowice [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,MP
blitz
10-05-2019
10-05-2019
Grand Prix Polonii Wrocław - Blitz
Wrocław [aktualizacja:10-05-2019]
Poland,DS
blitz
10-05-2019
10-05-2019
Szachowa Liga Młodych Mistrzów 2019 (4z8)
Lubartów [aktualizacja:10-05-2019]
Poland,LU
szybkie
10-05-2019
10-05-2019
II Mistrzostwa Miasta Mielca Szkół Podstawowych w Blitzu klas I-III Chłopcy
Mielec [aktualizacja:10-05-2019]
Poland,PK
blitz
10-05-2019
10-05-2019
II Mistrzostwa Miasta Mielca Szkół Podstawowych w Blitzu klas I-III Dziewczynki
Mielec [aktualizacja:10-05-2019]
Poland,PK
blitz
10-05-2019
10-05-2019
II Mistrzostwa Miasta Mielca Szkół Podstawowych w Blitzu kl. IV-VIII Dziewczynki
Mielec [aktualizacja:10-05-2019]
Poland,PK
szybkie
10-05-2019
10-05-2019
II Mistrzostwa Miasta Mielca Szkół Podstawowych w Blitzu kl. IV-VIII chłopcy
Mielec [aktualizacja:10-05-2019]
Poland,PK
blitz
10-05-2019
10-05-2019
Grand Prix Nowego Tomyśla
Nowy Tomyśl [aktualizacja:10-05-2019]
Poland,WP
szybkie
10-05-2019
10-05-2019
Elimanacje do Warszawskiej Olimpiady Młodzieży- Białołęka
Warszawa [aktualizacja:10-05-2019]
Poland,MA
drużynowy, szybkie
10-05-2019
10-05-2019
V Międzyprzedszkolny turniej szachowy "Mały Szachista"
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:10-05-2019]
Poland,LB
blitz
10-05-2019
10-05-2019
Grand Prix Szkół Podstawowych w Szachach na rok 2018-2019
Lubsko [aktualizacja:10-05-2019]
Poland,LB
szybkie
10-05-2019
10-05-2019
Grand Prix Gimnazjów oraz Szkół Średnich w Szachach na rok 2018-2019
Lubsko [aktualizacja:10-05-2019]
Poland,LB
szybkie
10-05-2019
10-05-2019
9 Turniej o Puchary Wójta Hrubieszowa - Tomasza Zająca GP 2019
Moniatycze [aktualizacja:10-05-2019]
Poland,LU
szybkie
10-05-2019
10-05-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy maj z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:10-05-2019]
Poland,LU
szybkie
10-05-2019
10-05-2019
Mistrzostwa Mazowsza Przedszkolaków - grupa C7
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,MA
klasyczne
10-05-2019
10-05-2019
Mistrzostwa Mazowsza Przedszkolaków - grupy C6 D6 D7
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:10-05-2019]
Poland,MA
szybkie
10-05-2019
10-05-2019
Granie w Hetmanie Grand Prix 2019 (10) 
Koszalin [aktualizacja:wczoraj 17:59]
Poland,ZP
blitz
07-05-2019
09-05-2019
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików PK-MP - chłopcy
Lubenia [aktualizacja:09-05-2019]
Poland,PK
klasyczneFIDE
07-05-2019
09-05-2019
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików PK-MP - dziewczęta
Lubenia [aktualizacja:09-05-2019]
Poland,PK
klasyczneFIDE
09-05-2019
09-05-2019
Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 8/cykl III
Chrzanów [aktualizacja:09-05-2019]
Poland,MP
blitz
09-05-2019
09-05-2019
Klub P.Z.Szach. (366 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:09-05-2019]
Poland,MA
szybkie
09-05-2019
09-05-2019
Turniej Szachowy Wychowanków Żorskich Przedszkoli
Żory [aktualizacja:09-05-2019]
Poland,SL
blitz
09-05-2019
09-05-2019
II Turniej Szachowy Szkół Podstawowych Gminy Kobierzyce
Pustków Wilczkowski [aktualizacja:09-05-2019]
Poland,DS
blitz
09-05-2019
09-05-2019
4 Turniej o Puchary Wójta Krynic - Jacka Wiśniewskiego
Krynice [aktualizacja:09-05-2019]
Poland,LU
szybkie
08-05-2019
08-05-2019
823 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:08-05-2019]
Poland,MP
szybkie
08-05-2019
08-05-2019
III Otwarte Mistrzostwa Garnizonu Warszawa 2019 w szachach błyskawicznych
Warszawa [aktualizacja:09-05-2019]
Poland,MA
blitz
08-05-2019
08-05-2019
VIII Szachowe Mistrzostwa Zagórza Dzieci i Młodzieży o Puchar Burmistrza Zagórza
Zagórz [aktualizacja:09-05-2019]
Poland,PK
szybkie
08-05-2019
08-05-2019
Turnieje Środowe w SP nr 11 - T16 - wszyscy chętni - 14.30-16.00
Suwałki [aktualizacja:08-05-2019]
Poland,PL
blitz
07-05-2019
08-05-2019
Turniej o IV kategorię
Zabrze [aktualizacja:08-05-2019]
Poland,SL
klasyczne
08-05-2019
08-05-2019
5/2 Turniej Kl.1ab o Puchary Burmistrza Łaszczowa - Aleksandry Pietrasz
Łaszczów [aktualizacja:09-05-2019]
Poland,LU
szybkie
08-05-2019
08-05-2019
Turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Zagórz grupa młodsza
Zagórz [aktualizacja:08-05-2019]
Poland,PK
szybkie
08-05-2019
08-05-2019
Szachowa środa w Tarnowie nr 17 - 2019
Tarnów [aktualizacja:08-05-2019]
Poland,MP
blitz
08-05-2019
08-05-2019
XII Grand Prix Starachowic w Szachach - Turniej 8
Starachowice [aktualizacja:10-05-2019]
Poland,SK
blitz
05-03-2019
07-05-2019
I Klasyczny Turniej Szachowy o Puchar Prezesa LUKKS Kielce - KLASYCZNE WTORKI
Kielce [aktualizacja:30-04-2019]
Poland,SK
klasyczne
05-03-2019
07-05-2019
I Klasyczny Turniej Szachowy o Puchar Prezesa LUKKS Kielce - KLASYCZNE WTORKI -gr do lat 10
Kielce [aktualizacja:24-04-2019]
Poland,SK
klasyczne
07-05-2019
07-05-2019
4/2 Turniej Kl. 2ab o Puchary Burmistrza Łaszczowa - Aleksandry Pietrasz
Łaszczów [aktualizacja:07-05-2019]
Poland,LU
szybkie
07-05-2019
07-05-2019
BŁYSKAWICZNY TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI do lat 10
Kielce - LUKKS [aktualizacja:24-04-2019]
Poland,SK
blitz
07-05-2019
07-05-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy maj z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:07-05-2019]
Poland,LU
szybkie
07-05-2019
07-05-2019
XXXIV Runda IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:08-05-2019]
Poland,PL
szybkie
07-05-2019
07-05-2019
8 Turniej o Puchary Wójta Ulhówka - Łukasza Kłębka GP 2019
Ulhówek [aktualizacja:07-05-2019]
Poland,LU
szybkie
07-05-2019
07-05-2019
XXVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 30
Kraków [aktualizacja:07-05-2019]
Poland,MP
blitz
06-05-2019
06-05-2019
CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:28-04-2019]
Poland,SL
szybkie
06-05-2019
06-05-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy maj z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:06-05-2019]
Poland,LU
szybkie
28-04-2019
05-05-2019
Polonia Wroclaw Master Cup - GM
Wrocław [aktualizacja:11-05-2019]
Poland,DS
klasyczne
28-04-2019
05-05-2019
Polonia Wroclaw Master Cup - IM
Wrocław [aktualizacja:05-05-2019]
Poland,DS
klasyczne
05-05-2019
05-05-2019
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów w Szachach Błyskawicznych
Spała [aktualizacja:05-05-2019]
Poland,LD
blitz
05-05-2019
05-05-2019
II Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego - LUBIEŃ Grupa A OPEN
Lubień [aktualizacja:05-05-2019]
Poland,MP
szybkie
05-05-2019
05-05-2019
II Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego - LUBIEŃ Grupa B 2004 i młodsi powyżej IV
Lubień [aktualizacja:05-05-2019]
Poland,MP
szybkie
03-05-2019
05-05-2019
SZACHY Z ORŁEM o Puchar Wójta Gminy Kozy - II Turniej 2019 (grupa A) (do FIDE)
Kozy [aktualizacja:05-05-2019]
Poland,SL
klasyczneFIDE
04-05-2019
05-05-2019
II Turniej Weekendowy FIDE - Puławska Wiosna 2019
Puławy [aktualizacja:05-05-2019]
Poland,LU
klasyczneFIDE
05-05-2019
05-05-2019
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHÓW SZYBKICH Z OKAZJI UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA
Częstochowa [aktualizacja:05-05-2019]
Poland,SL
szybkie
01-05-2019
05-05-2019
MISTRZOSTWA PŁOCKA W SZACHACH KLASYCZNYCH 2019
PŁOCK [aktualizacja:05-05-2019]
Poland,MA
klasyczneFIDE
05-05-2019
05-05-2019
Wojewódzki 61 Turniej Szachowy o " Złotą Wieżę "
Ostróda [aktualizacja:05-05-2019]
Poland,WM
drużynowy, szybkie
05-05-2019
05-05-2019
61 Ogólnopolski Masowy Turniej Szachowy LZS o "ZŁOTĄ WIEŻĘ" - FW PK 2019
Czarna (powiat dębicki) [aktualizacja:05-05-2019]
Poland,PK
drużynowy, szybkie
01-05-2019
05-05-2019
Turniej klasyfikacyjny 1800 plus Majówka 2019
Olsztyn [aktualizacja:04-05-2019]
Poland,WM
klasyczneFIDE
04-05-2019
05-05-2019
Turniej klasyfikacyjy 1600-1700 Majówka 2019
Olsztyn [aktualizacja:05-05-2019]
Poland,WM
klasyczneFIDE
05-05-2019
05-05-2019
XI GRAND PRIX TERESPOLA 2019 W SZACHACH SESJA II WIOSNA
TERESPOL [aktualizacja:07-05-2019]
Poland,LU
szybkie
04-05-2019
05-05-2019
III Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MOSiR Czerwionka-Leszczyny do lat 14
Czerwionka-Leszczyny [aktualizacja:05-05-2019]
Poland,SL
klasyczneFIDE
04-05-2019
05-05-2019
OTWARTY turniej z możliwością zdobycia do IV kategorii
Czerwionka Leszczyny [aktualizacja:05-05-2019]
Poland,SL
klasyczne
01-05-2019
05-05-2019
Suchy Bór OPEN 2019 - TURNIEJ ODWOŁANY!!!!!!!
Suchy Bór k.Opola [aktualizacja:24-04-2019]
Poland,OP
klasyczneFIDE
05-05-2019
05-05-2019
II Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego - LUBIEŃ Grupa C 2004 i młodsi do IV NA V i IV KATEGORIĘ
Lubień [aktualizacja:07-05-2019]
Poland,MP
szybkie
01-05-2019
05-05-2019
OTWATRE MISTRZOSTWA SUWAŁK
Suwałki [aktualizacja:05-05-2019]
Poland,PL
klasyczneFIDE
26-04-2019
05-05-2019
Mistrzostwa Stowarzyszenia Cross w szachach Kobiet
Wągrowiec [aktualizacja:04-05-2019]
Poland,WP
klasyczne
26-04-2019
05-05-2019
VIII Turniej w Międzyzdrojach z cyklu Z szachami przez Polskę
Międzyzdroje [aktualizacja:05-05-2019]
Poland,LB
klasyczne
26-04-2019
05-05-2019
VIII turniej w Międzyzdrojach z cyklu Z szachami przez Polskę - GRUPA B
Międzyzdroje [aktualizacja:05-05-2019]
Poland,LB
klasyczne
05-05-2019
05-05-2019
PUCHAR RYBNICKIEGO MORZA TURNIEJ SZACHOWY OPEN 2019
Rybnik [aktualizacja:07-05-2019]
Poland,SL
blitz
05-05-2019
05-05-2019
ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:03-05-2019]
Poland,MA
szybkie
26-04-2019
04-05-2019
KURS INSTRUKTORSKI PZSZACH
MIĘDZYZDROJE [aktualizacja:16-04-2019]
Poland,LB
klasyczne
29-04-2019
04-05-2019
Kurs trenerski PZSzach - klasa II
MIĘDZYZDROJE [aktualizacja:23-04-2019]
Poland,LB
klasyczne
01-05-2019
04-05-2019
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów w Szachach Klasycznych grupa 11-18 lat
Spała [aktualizacja:04-05-2019]
Poland,LD
klasyczne
01-05-2019
04-05-2019
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów w Szachach Klasycznych grupa do lat 10
Spała [aktualizacja:04-05-2019]
Poland,LD
klasyczne
28-04-2019
04-05-2019
Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kaszebe Open - Grupa A
Lipusz [aktualizacja:14-05-2019]
Poland,PO
klasyczneFIDE
28-04-2019
04-05-2019
Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kaszebe Open - Grupa B
Lipusz [aktualizacja:14-05-2019]
Poland,PO
klasyczneFIDE
28-04-2019
04-05-2019
Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kaszebe Open - Grupa C (do lat 14)
Lipusz [aktualizacja:14-05-2019]
Poland,PO
klasyczne
28-04-2019
04-05-2019
Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kaszebe Open - Grupa D (do lat 10)
Lipusz [aktualizacja:14-05-2019]
Poland,PO
klasyczne
04-05-2019
04-05-2019
SZACHY Z ORŁEM o Puchar Wójta Gminy Kozy - II Turniej 2019 (grupa B)
Kozy [aktualizacja:05-05-2019]
Poland,SL
szybkie
04-05-2019
04-05-2019
II Turniej Weekendowy FIDE - Puławska Wiosna 2019 (Rapid - zgłoszony do FIDE!)
Puławy [aktualizacja:06-05-2019]
Poland,LU
szybkie
01-05-2019
04-05-2019
PUCHAR POLSKI MŁODZIKÓW DO LAT 8 W SZACHACH - Dziewczęta
Szczyrk [aktualizacja:04-05-2019]
Poland,SL
klasyczneFIDE
01-05-2019
04-05-2019
PUCHAR POLSKI MŁODZIKÓW DO LAT 8 W SZACHACH - Chłopcy
Szczyrk [aktualizacja:04-05-2019]
Poland,SL
klasyczneFIDE
04-05-2019
04-05-2019
VIII runda kwiecień 2019 cyklu Turniejów Szachowych Zagraj z Flisakiem
Toruń [aktualizacja:28-04-2019]
Poland,KP
klasyczne
01-05-2019
04-05-2019
TURNIEJ TOWARZYSZĄCY OPEN FIDE przy Pucharze Polski Młodzików do lat 8
Szczyrk [aktualizacja:05-05-2019]
Poland,SL
klasyczneFIDE
04-05-2019
04-05-2019
Turniej Szachów Szybkich - Szachowa Majówka z LUKKS Kielce - Rebmów 2019
Rembów [aktualizacja:26-04-2019]
Poland,SK
szybkie
01-05-2019
04-05-2019
II SZACHOWY TURNIEJ KLASYFIKACYJNY - MAJÓWKA 2019 - Turniej na kategorie
Rembów [aktualizacja:02-05-2019]
Poland,SK
klasyczne
04-05-2019
04-05-2019
XIV Ekumeniczna Olimpiada Szachowa - Gr.A i Gr.B (do lat 10 i 16)
Gorlice [aktualizacja:04-05-2019]
Poland,MP
szybkie
04-05-2019
04-05-2019
XIV Ekumeniczna Olimpiada Szachowa - Gr.C (Open)
Gorlice [aktualizacja:04-05-2019]
Poland,MP
klasyczne
04-05-2019
04-05-2019
I Turniej szachowy o puchar Sołtysa Nowodworza
Nowodworze [aktualizacja:04-05-2019]
Poland,MP
szybkie
04-05-2019
04-05-2019
Turniej Wielkanocny dla przedszkolaków
Włoszakowice [aktualizacja:04-05-2019]
Poland,WP
szybkie
04-05-2019
04-05-2019
Turniej wielkanocny grupa A
Włoszakowice [aktualizacja:04-05-2019]
Poland,WP
szybkie
04-05-2019
04-05-2019
Turniej Wielkanocny grupa B
Włoszakowice [aktualizacja:04-05-2019]
Poland,WP
szybkie
03-05-2019
03-05-2019
Turniej Szachów Błyskawicznych - Szachowa Majówka z LUKKS Kielce - Rebmów 2019
Rembów [aktualizacja:24-04-2019]
Poland,SK
blitz
03-05-2019
03-05-2019
17. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - blitz
Białystok [aktualizacja:06-05-2019]
Poland,PL
blitz
03-05-2019
03-05-2019
Turniej szachowy z okazji uchwalenia Konstytucji 3 maja - IX Turniej GP ZZSzach - TURNIEJ ODWOŁANY !!!! TURNIEJ GP - IX ODBĘDZIE SIĘ W STARGARDZIE !
Łobez [aktualizacja:11-04-2019]
Poland,ZP
szybkie
03-05-2019
03-05-2019
XXI PITS-Wapno-2019 (zajrzyj na chessmanager)
Wapno [aktualizacja:02-05-2019]
Poland,WP
szybkie
03-05-2019
03-05-2019
Turniej o Puchar Starosty PowiatuTczewskiego 2019 r.
Tczew [aktualizacja:04-05-2019]
Poland,PO
blitz
01-05-2019
03-05-2019
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK WIOSNA 2019 - grupa B
Białystok [aktualizacja:03-05-2019]
Poland,PL
klasyczne
03-05-2019
03-05-2019
III Majowe Mistrzostwa Skarżyska-Kamiennej w Szachach Szybkich 2019 (zgłoszony do FIDE!)
Skarżysko-Kamienna [aktualizacja:08-05-2019]
Poland,SK
szybkie
02-05-2019
03-05-2019
Turniej klasyfikacyjny 1200-1400 Majówka 2019
Olsztyn [aktualizacja:03-05-2019]
Poland,WM
klasyczne
03-05-2019
03-05-2019
Zabrzańska Majówka do lat 8
ZABRZE [aktualizacja:03-05-2019]
Poland,SL
klasyczne
03-05-2019
03-05-2019
XXII TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY ŁODYGOWICE (do FIDE)
ŁODYGOWICE [aktualizacja:03-05-2019]
Poland,SL
szybkie
01-05-2019
03-05-2019
OTWATRE MISTRZOSTWA SUWAŁK - GRUPA "B"
Suwałki [aktualizacja:03-05-2019]
Poland,PL
klasyczne
03-05-2019
03-05-2019
Mistrzostwa Śląska i Mistrzostwa Katowic w szachach błyskawicznych
Katowice [aktualizacja:03-05-2019]
Poland,SL
blitz
03-05-2019
03-05-2019
Mistrzostwa Katowic w szachach błyskawicznych - do lat 10
Katowice [aktualizacja:03-05-2019]
Poland,SL
klasyczne
03-05-2019
03-05-2019
Grand Prix Polonii Wrocław BLITZ - 3 Maj godz 10;00 (gramy w Hetmanie!!)
Wrocław [aktualizacja:04-05-2019]
Poland,DS
blitz
03-05-2019
03-05-2019
Zabrzańska Majówka -OPEN
Zabrze [aktualizacja:03-05-2019]
Poland,SL
blitz
03-05-2019
03-05-2019
XXXII Turniej Weteranów 3 V 2019 Klub Raszyn
Poznań [aktualizacja:03-05-2019]
Poland,WP
szybkie
03-05-2019
03-05-2019
Turniej z okazji Święta Konstytucji 3 Maja
Kościan [aktualizacja:04-05-2019]
Poland,WP
szybkie
02-05-2019
02-05-2019
Grand Prix Malbork 2019 Turniej V
Malbork [aktualizacja:02-05-2019]
Poland,PO
blitz
02-05-2019
02-05-2019
Turniej Majowy z okazji Uchwalenia Konstytucji 3 Maja - turniej A
Żnin [aktualizacja:02-05-2019]
Poland,KP
szybkie
02-05-2019
02-05-2019
Turniej Majowy z okazji Uchwalenia Konstytucji 3 Maja - turniej B
Żnin [aktualizacja:02-05-2019]
Poland,KP
szybkie
02-05-2019
02-05-2019
Klub P.Z.Szach. (365 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:02-05-2019]
Poland,MA
szybkie
02-05-2019
02-05-2019
Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 7/cykl III
Chrzanów [aktualizacja:02-05-2019]
Poland,MP
blitz
02-05-2019
02-05-2019
Turniej Szachów Błyskawicznych Kaszebe Open - zgłoszony do FIDE
Lipusz [aktualizacja:14-05-2019]
Poland,PO
blitz
01-05-2019
01-05-2019
Turniej z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja
Radzyń Podlaski [aktualizacja:01-05-2019]
Poland,LU
blitz
01-05-2019
01-05-2019
VIII Turniej im. Króla Kazimierza Wielkiego
Miasto Kowal [aktualizacja:06-05-2019]
Poland,KP
szybkie
15-02-2019
01-05-2019
Turniej 1250 na 1400
Chylice [aktualizacja:15-02-2019]
Poland,MA
klasyczne
01-05-2019
01-05-2019
XX Mistrzostwa Milanówka Juniorów W Szachach Szybkich
Milanówek [aktualizacja:01-05-2019]
Poland,MA
szybkie
01-05-2019
01-05-2019
XVI Mazowieckie Mistrzostwa W Szachach Szybkich
Milanówek [aktualizacja:01-05-2019]
Poland,MA
szybkie
01-05-2019
01-05-2019
TURNIEJ SZACHOWY 'PIERWSZY KROK' O PUCHAR DYREKTORA WDK WOLSZTYN
Karpicko k Wolsztyna [aktualizacja:01-05-2019]
Poland,WP
szybkie
01-05-2019
01-05-2019
Międzynarodowy Turniej Szachowy Festiwal Młodych Talentów do lat 16
Gryfino [aktualizacja:01-05-2019]
Poland,ZP
szybkie
01-05-2019
01-05-2019
XXXII Indywidualne Mistrzostwa Wolsztyna w Szachach
Karpicko k. Wolsztyna [aktualizacja:02-05-2019]
Poland,WP
szybkie
01-05-2019
01-05-2019
XXXVI TURNIEJ SZACHOWY z okazji 228 rocznicy uchwalenia konstytucji 3- maja
BLIŻYN [aktualizacja:30-04-2019]
Poland,SK
szybkie
01-05-2019
01-05-2019
Turniej klasyfikacyjny 1000-1100 Majówka 2019
Olsztyn [aktualizacja:01-05-2019]
Poland,WM
klasyczne
01-05-2019
01-05-2019
XIV Międzynarodowy Turniej o Puchar Starosty Czeskiego Cieszyna
CIESZYN CZESKI [aktualizacja:01-05-2019]
Poland,SL
blitz
01-05-2019
01-05-2019
TURNIEJ Z OKAZJI SWIĘTA KONSTYTUCJI 3 MAJA
ROGOŹNO [aktualizacja:09-05-2019]
Poland,WP
szybkie
01-05-2019
01-05-2019
Turniej Szachowy "Majówka 2019"
Skwierzyna [aktualizacja:01-05-2019]
Poland,LB
szybkie
01-05-2019
01-05-2019
II Turniej w Szachach Szybkich o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Błaszki
Błaszki [aktualizacja:01-05-2019]
Poland,LD
szybkie
01-05-2019
01-05-2019
Turniej Szachowy Ropczyce 2019 Grupa A Seniorzy
Ropczyce [aktualizacja:01-05-2019]
Poland,PK
szybkie
01-05-2019
01-05-2019
Turniej Szachowy Ropczyce 2019 Grupa C Juniorzy ur. 2007 i mł.
Ropczyce [aktualizacja:03-05-2019]
Poland,PK
szybkie
01-05-2019
01-05-2019
Turniej Szachowy Ropczyce 2019 Grupa B Juniorzy ur. 2002-2006
Ropczyce [aktualizacja:01-05-2019]
Poland,PK
szybkie
01-05-2019
01-05-2019
II Turniej w Szachach Szybkich o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Błaszkir - juniorzy
Błaszki [aktualizacja:01-05-2019]
Poland,LD
szybkie
27-04-2019
30-04-2019
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK WIOSNA 2019 - grupa OPEN
Białystok [aktualizacja:30-04-2019]
Poland,PL
klasyczneFIDE
27-04-2019
30-04-2019
PUCHAR POLSKI DO LAT 6 W SZACHACH - Dziewczęta
Szczyrk [aktualizacja:30-04-2019]
Poland,SL
szybkie
27-04-2019
30-04-2019
PUCHAR POLSKI DO LAT 6 W SZACHACH - Chłopcy
Szczyrk [aktualizacja:30-04-2019]
Poland,SL
szybkie
27-04-2019
30-04-2019
PUCHAR POLSKI DO LAT 7 W SZACHACH - Dziewczęta
Szczyrk [aktualizacja:30-04-2019]
Poland,SL
szybkie
27-04-2019
30-04-2019
PUCHAR POLSKI DO LAT 7 W SZACHACH - Chłopcy
Szczyrk [aktualizacja:30-04-2019]
Poland,SL
szybkie
30-04-2019
30-04-2019
Turniej Małych Arcymistrzów Turniej MASTERS
Żory [aktualizacja:30-04-2019]
Poland,SL
blitz
27-04-2019
30-04-2019
TURNIEJ TOWARZYSZĄCY OPEN RAPID FIDE przy Pucharze Polski do lat 6 i 7
Szczyrk [aktualizacja:30-04-2019]
Poland,SL
szybkie
30-04-2019
30-04-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:30-04-2019]
Poland,LU
szybkie
30-04-2019
30-04-2019
Turniej szachów błyskawicznych przy turnieju w Międzyzdrojach
Międzyzdroje [aktualizacja:01-05-2019]
Poland,ZP
klasyczne
30-04-2019
30-04-2019
XXXIII Runda IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:30-04-2019]
Poland,PL
szybkie
30-04-2019
30-04-2019
8 Turniej Kl.0-2 o Puchary Wójta Rachań- Romana Miedziaka - GP 2019
Michalów [aktualizacja:30-04-2019]
Poland,LU
szybkie
30-04-2019
30-04-2019
XXVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 29
Kraków [aktualizacja:30-04-2019]
Poland,MP
blitz
11-03-2019
29-04-2019
Szachowe Poniedziałki w Przełomie (5)
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:14-05-2019]
Poland,MA
klasyczne
29-04-2019
29-04-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:29-04-2019]
Poland,LU
szybkie
29-04-2019
29-04-2019
CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,SL
szybkie
29-04-2019
29-04-2019
ELIMINACJE GMINNE "ZAGRAJ PARTYJKĘ" - UCZNIOWIE KLAS I-III (rocznik 2009 i młodsi)
STRUMIEŃ [aktualizacja:29-04-2019]
Poland,SL
blitz
26-04-2019
28-04-2019
Turniej WKSz-1938 22nd
Włocławek [aktualizacja:30-04-2019]
Poland,KP
klasyczne
28-04-2019
28-04-2019
36 MOKATE OPEN
USTROŃ POLANA [aktualizacja:28-04-2019]
Poland,SL
blitz
28-04-2019
28-04-2019
XXIX Memomoriał J.S.Leokajtis
Olsztyn [aktualizacja:29-04-2019]
Poland,WM
szybkie
28-04-2019
28-04-2019
II Szachowa GRAND PRIX Ziemi Szydłowieckiej - turniej 7
Szydłowiec [aktualizacja:28-04-2019]
Poland,MA
szybkie
28-04-2019
28-04-2019
"SZACHY KRÓLOWEJ JADWIGI"
Sandomierz [aktualizacja:29-04-2019]
Poland,SK
szybkie
27-04-2019
28-04-2019
V Memoriał Szachowy Lucjana Kowalczyka OPEN A (od 1800 PZSzach) do FIDE
Koszalin [aktualizacja:30-04-2019]
Poland,ZP
klasyczneFIDE
27-04-2019
28-04-2019
V Memoriał Szachowy Lucjana Kowalczyka OPEN B (do 1600 PZSzach)
Koszalin [aktualizacja:28-04-2019]
Poland,ZP
klasyczne
27-04-2019
28-04-2019
"Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na pierwszą kategorię szachową
Lublin [aktualizacja:28-04-2019]
Poland,LU
klasyczne
27-04-2019
28-04-2019
"Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na drugą kategorię szachową
Lublin [aktualizacja:28-04-2019]
Poland,LU
klasyczne
27-04-2019
28-04-2019
"Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na trzecią kategorię szachową
Lublin [aktualizacja:28-04-2019]
Poland,LU
klasyczne
28-04-2019
28-04-2019
Zdobądź okręgową kat. szachową V i IV - cykl "Szach Królowi - zostań Mistrzem"
Lublin [aktualizacja:29-04-2019]
Poland,LU
szybkie
28-04-2019
28-04-2019
EDUKACYJNY TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - grupa A
Łódź [aktualizacja:28-04-2019]
Poland,LD
szybkie
27-04-2019
28-04-2019
WIOSENNY TURNIEJ NA KATEGORIE KS AZS Wratislavia grupa A FIDE
Wrocław [aktualizacja:28-04-2019]
Poland,DS
klasyczne
28-04-2019
28-04-2019
VI Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski - turniej 2
Międzyrzec Podlaski [aktualizacja:30-04-2019]
Poland,LU
szybkie
27-04-2019
28-04-2019
Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefa Centralna - wszystkie grupy
Poznań [aktualizacja:19-04-2019]
Poland,WP
klasyczne
28-04-2019
28-04-2019
"SZACHY KRÓLOWEJ JADWIGI". GRUPA D
Sandomierz [aktualizacja:28-04-2019]
Poland,SK
szybkie
28-04-2019
28-04-2019
"SZACHY KRÓLOWEJ JADWIGI". GRUPA C
Sandomierz [aktualizacja:28-04-2019]
Poland,SK
szybkie
28-04-2019
28-04-2019
"SZACHY KRÓLOWEJ JADWIGI". GRUPA B
Sandomierz [aktualizacja:28-04-2019]
Poland,SK
szybkie
28-04-2019
28-04-2019
Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego Juniorów w szachach szybkich - C 10
Toruń [aktualizacja:29-04-2019]
Poland,KP
szybkie
28-04-2019
28-04-2019
Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego Juniorów w szachach szybkich - C 14
Toruń [aktualizacja:29-04-2019]
Poland,KP
szybkie
28-04-2019
28-04-2019
Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego Juniorów w szachach szybkich - C 18
Toruń [aktualizacja:29-04-2019]
Poland,KP
szybkie
28-04-2019
28-04-2019
Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego Juniorów w szachach szybkich - D 10
Toruń [aktualizacja:29-04-2019]
Poland,KP
szybkie
28-04-2019
28-04-2019
Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego Juniorów w szachach szybkich - D 14 + D 18
Toruń [aktualizacja:29-04-2019]
Poland,KP
szybkie
24-03-2019
28-04-2019
III Liga Wojewódzka w Szachach Klasycznych
Bełchatów [aktualizacja:28-04-2019]
Poland,LD
drużynowy, klasyczne
26-04-2019
28-04-2019
Dolnośląski Finał drużynowy Złota Wieża 2019
Nowa Bystrzyca [aktualizacja:28-04-2019]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
28-04-2019
28-04-2019
Turniej Szachowy o puchar Pomorskiej Akademii Szachowej - Grupa 1100-1250
Gdańsk [aktualizacja:28-04-2019]
Poland,PO
szybkie
27-04-2019
28-04-2019
Turniej Szachowy o puchar Pomorskiej Akademii Szachowej - Grupa 1400
Gdańsk [aktualizacja:28-04-2019]
Poland,PO
klasyczne
27-04-2019
28-04-2019
Turniej Szachowy o puchar Pomorskiej Akademii Szachowej - Grupa 1600-1700
Gdańsk [aktualizacja:28-04-2019]
Poland,PO
klasyczne
27-04-2019
28-04-2019
WIOSENNY TURNIEJ NA KATEGORIE KS AZS Wratislavia grupa D 1100 - 1250
Wrocław [aktualizacja:28-04-2019]
Poland,DS
klasyczne
27-04-2019
28-04-2019
WIOSENNY TURNIEJ NA KATEGORIE KS AZS Wratislavia grupa C 1400
Wrocław [aktualizacja:28-04-2019]
Poland,DS
klasyczne
27-04-2019
28-04-2019
WIOSENNY TURNIEJ NA KATEGORIE KS AZS Wratislavia grupa B 1600
Wrocław [aktualizacja:28-04-2019]
Poland,DS
klasyczne
27-04-2019
28-04-2019
Turniej o kategorię w UKS Sparta Białołęka gr A
Warszawa [aktualizacja:28-04-2019]
Poland,MA
klasyczne
28-04-2019
28-04-2019
Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:28-04-2019]
Poland,DS
szybkie
28-04-2019
28-04-2019
Grand Prix Pruszkowa II
Pruszków [aktualizacja:28-04-2019]
Poland,MA
szybkie
28-04-2019
28-04-2019
EDUKACYJNY TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - grupa B
Łódź [aktualizacja:28-04-2019]
Poland,LD
szybkie
28-04-2019
28-04-2019
VIII Grand Prix Leszna 2019 - Turniej III
Leszno [aktualizacja:28-04-2019]
Poland,WP
szybkie
27-04-2019
27-04-2019
V MISTRZOSTWA ARCHIDIECEZJI KRAKOWSKIEJ - roczniki 1999-2006
Tyniec [aktualizacja:27-04-2019]
Poland,MP
szybkie
27-04-2019
27-04-2019
LXXXII Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1
Warszawa [aktualizacja:27-04-2019]
Poland,MA
szybkie
27-04-2019
27-04-2019
V MISTRZOSTWA ARCHIDIECEZJI KRAKOWSKIEJ - rocznik 2007 i młodsi
Tyniec [aktualizacja:27-04-2019]
Poland,MP
szybkie
27-04-2019
27-04-2019
Turniej o puchar Dyrektora Galerii ECHO w Kielcach. OPEN
Kielce [aktualizacja:29-04-2019]
Poland,SK
szybkie
27-04-2019
27-04-2019
IV Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2019
Gdynia [aktualizacja:02-05-2019]
Poland,PO
szybkie
27-04-2019
27-04-2019
Sieradzka Liga Szachowa 2019 - kwiecień
Sieradz [aktualizacja:28-04-2019]
Poland,LD
szybkie
27-04-2019
27-04-2019
Grand Prix Powiatu Zawierciańskiego w Szachach Szybkich - T2
Zawiercie [aktualizacja:28-04-2019]
Poland,SL
szybkie
08-02-2019
27-04-2019
Mistrzostwa Ostrowca Świętokrzyskiego w Szachach Klasycznych 2019 rok GRUPA OPEN
Ostrowiec Świętokrzyski [aktualizacja:04-05-2019]
Poland,SK
klasyczne
09-02-2019
27-04-2019
Mistrzostwa Ostrowca Św. w Szachach Klasycznych 2019 rok GRUPA DO LAT 14
Ostrowiec Świetokrzyski [aktualizacja:15-04-2019]
Poland,SK
klasyczne
09-02-2019
27-04-2019
Mistrzostwa Ostrowca Św.w Szachach Klasycznych GRUPA DO LAT 10
Ostrowiec Świetokrzyski [aktualizacja:15-04-2019]
Poland,SK
klasyczne
09-02-2019
27-04-2019
Mistrzostwa Ostrowca Św. w Szachach Klasycznych GRUPA DO LAT 8
Ostrowiec Świętokrzyski [aktualizacja:15-04-2019]
Poland,SK
klasyczne
27-04-2019
27-04-2019
Grand-Prix Gminy Zabierzów do lat 10 - turniej nr 2
Zabierzów [aktualizacja:28-04-2019]
Poland,MP
szybkie
27-04-2019
27-04-2019
Grand-Prix Gminy Zabierzów do lat 18 - turniej nr 2
Zabierzów [aktualizacja:27-04-2019]
Poland,MP
szybkie
27-04-2019
27-04-2019
II Wojewódzkie Mistrzostwa Szkół Projektu Edukacja przez Szachy w Szkole
Włoszakowice [aktualizacja:28-02-2019]
Poland,WP
szybkie
27-04-2019
27-04-2019
OTWARTE MISTRZOSTWA MYŚLIBORZA W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH
Myślibórz [aktualizacja:27-04-2019]
Poland,ZP
blitz
27-04-2019
27-04-2019
*** Drużynowe Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego w Szachach Szybkich ***
Świecie [aktualizacja:26-04-2019]
Poland,KP
drużynowy, szybkie
27-04-2019
27-04-2019
*** XVI Otwarty Turniej Szachowy o puchar Burmistrza Świecia***
Świecie [aktualizacja:27-04-2019]
Poland,KP
szybkie
27-04-2019
27-04-2019
*** Otwarte Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego w Szachach Szybkich***
Świecie [aktualizacja:27-04-2019]
Poland,KP
szybkie
27-04-2019
27-04-2019
II Wojewódzkie Mistrzostwa Szkół Projektu Edukacja przez Szachy w Szkole
Włoszakowice [aktualizacja:06-03-2019]
Poland,WP
szybkie
27-04-2019
27-04-2019
III Turniej Szachowy o puchar Fundacji CORDARE
Dąbrowa Tarnowska [aktualizacja:27-04-2019]
Poland,MP
szybkie
27-04-2019
27-04-2019
Turniej o puchar Dyrektora Galerii ECHO w Kielcach. GRUPA B - do 10 lat.
Kielce [aktualizacja:27-04-2019]
Poland,SK
szybkie
27-04-2019
27-04-2019
Turniej o puchar Dyrektora Galerii ECHO w Kielcach. GRUPA A - do 18 lat.
Kielce [aktualizacja:27-04-2019]
Poland,SK
szybkie
25-04-2019
27-04-2019
XXVII MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI LEŚNIKÓW W SZACHACH SZYBKICH
Jedlnia Letnisko [aktualizacja:01-05-2019]
Poland,MA
szybkie
27-04-2019
27-04-2019
Wiosenny Turniej Szachowy - Gr. A_do 10 lat /2009 i młodsi/
Mikołów [aktualizacja:27-04-2019]
Poland,SL
blitz
27-04-2019
27-04-2019
Wiosenny Turniej Szachowy - Gr. B_do lat 14 /2005 - 2008/
Mikołów [aktualizacja:27-04-2019]
Poland,SL
blitz
27-04-2019
27-04-2019
XXIV Międzynarodowe Mistrzostwa Gorlic w szachach szybkich - gr.A - do lat 10
Gorlice [aktualizacja:27-04-2019]
Poland,MP
szybkie
27-04-2019
27-04-2019
XXIV Międzynarodowe Mistrzostwa Gorlic w szachach szybkich - gr.B - do lat 16
Gorlice [aktualizacja:27-04-2019]
Poland,MP
szybkie
27-04-2019
27-04-2019
XXIV Międzynarodowe Mistrzostwa Gorlic w szachach szybkich - gr.C - OPEN
Gorlice [aktualizacja:28-04-2019]
Poland,MP
szybkie
27-04-2019
27-04-2019
27. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - grupa A (do lat 14) - II turniej
Wroclaw [aktualizacja:27-04-2019]
Poland,DS
szybkie
27-04-2019
27-04-2019
27. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - grupa B (do lat 11) - II turniej
Wroclaw [aktualizacja:27-04-2019]
Poland,DS
szybkie
27-04-2019
27-04-2019
27. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - grupa C (do lat 9) - II turniej
Wroclaw [aktualizacja:27-04-2019]
Poland,DS
szybkie
27-04-2019
27-04-2019
XII Mistrzostwa Województwa Pomo. LZS w szachach o "Puchar Złotej Wieży" "A"
Trąbki Wielkie [aktualizacja:28-04-2019]
Poland,PO
szybkie
27-04-2019
27-04-2019
XII Mistrzostwa Województwa Pomo. LZS w szachach o "Puchar Złotej Wieży" "B"
Trąbki Wielkie [aktualizacja:28-04-2019]
Poland,PO
szybkie
27-04-2019
27-04-2019
XII Mistrzostwa Województwa Pomo. LZS w szachach o "Puchar Złotej Wieży" "C"
Trąbki Wielkie [aktualizacja:28-04-2019]
Poland,PO
szybkie
27-04-2019
27-04-2019
Turniej Szachowy o puchar Pomorskiej Akademii Szachowej - Grupa 1000-1100
Gdańsk [aktualizacja:27-04-2019]
Poland,PO
szybkie
27-04-2019
27-04-2019
ZIELONY MAT 2019 - pierwszy turniej - grupa A (do FIDE)
Zielona Góra [aktualizacja:28-04-2019]
Poland,LB
blitz
27-04-2019
27-04-2019
II Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Ludwika Dziewońskiego FIDE
Dobczyce [aktualizacja:30-04-2019]
Poland,MP
szybkie
27-04-2019
27-04-2019
Zielony Mat 2019 - pierwszy turniej grupa B.
Zielona Góra [aktualizacja:29-04-2019]
Poland,LB
klasyczne
27-04-2019
27-04-2019
WIOSENNY TURNIEJ NA KATEGORIE KS AZS Wratislavia grupa E 1000
Wrocław [aktualizacja:16-05-2019]
Poland,DS
szybkie
27-04-2019
27-04-2019
Turniej o kategorię w UKS Sparta Białołęka gr B
Warszawa [aktualizacja:28-04-2019]
Poland,MA
szybkie
27-04-2019
27-04-2019
IV TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI O MISTRZOSTWO SDK TĘCZA Tychy - Grupa A
TYCHY [aktualizacja:27-04-2019]
Poland,SL
szybkie
27-04-2019
27-04-2019
IV TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI O MISTRZOSTWO SDK TĘCZA Tychy - Grupa B
TYCHY [aktualizacja:27-04-2019]
Poland,SL
szybkie
27-04-2019
27-04-2019
II Rodzinne Mistrzostwa Galerii Pomorskiej w szachach szybkich
Bydgoszcz [aktualizacja:27-04-2019]
Poland,KP
drużynowy, klasyczne
27-04-2019
27-04-2019
Puchar Akademi Szachowej Pruszków
Pruszków [aktualizacja:25-04-2019]
Poland,MA
szybkie
27-04-2019
27-04-2019
Grand Prix o Puchar Starosty Powiatu Wodzisławskiego --- SZKOLENIE + TURNIEJ 1 z 7
Marklowice [aktualizacja:27-04-2019]
Poland,SL
szybkie
27-04-2019
27-04-2019
Wiosenny turniej w Markach do V kat. szachowej bez ograniczeń wieku
Marki [aktualizacja:27-04-2019]
Poland,MA
szybkie
27-04-2019
27-04-2019
Otwarte Mistrzostwa Myśliborza w Szachach Błyskawicznych Juniorzy
Myślibórz [aktualizacja:27-04-2019]
Poland,ZP
blitz
27-04-2019
27-04-2019
test
test [aktualizacja:04-05-2019]
Poland,DS
klasyczne
26-04-2019
26-04-2019
16. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - rapid
Białystok [aktualizacja:27-04-2019]
Poland,PL
szybkie
26-04-2019
26-04-2019
Mstrzostwa kwietnia w KTS Kalisz - do lat 14 (ranking 1000-1400)
Kalisz [aktualizacja:26-04-2019]
Poland,WP
szybkie
26-04-2019
26-04-2019
Mistrzostwa kwietnia w KTS Kalisz - OPEN
Kalisz [aktualizacja:26-04-2019]
Poland,WP
szybkie
26-04-2019
26-04-2019
Igrzyska Dzieci - dla szkół Powiatu Otwockiego
Otwock [aktualizacja:26-04-2019]
Poland,MA
szybkie
26-04-2019
26-04-2019
XXI Grand Prix o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury P 8'+3"
Gniezno [aktualizacja:26-04-2019]
Poland,WP
szybkie
12-04-2019
26-04-2019
Turniej piatkowy (4)
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:10-05-2019]
Poland,MA
szybkie
26-04-2019
26-04-2019
IX GMINNA LIGA SZACHOWA O PUCHAR BURMISTRZA DUKLI - Turniej nr 2
Iwla [aktualizacja:29-04-2019]
Poland,PK
szybkie
26-04-2019
26-04-2019
IV Grand Prix Chrzanowa - 6 Turniej
Chrzanów [aktualizacja:29-04-2019]
Poland,MP
blitz
26-04-2019
26-04-2019
Grand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr:831
WADOWICE [aktualizacja:26-04-2019]
Poland,MP
blitz
26-04-2019
26-04-2019
Grand Prix Wadowic w Szachach o Puchar Starosty- Kloc nr:56
Wadowice [aktualizacja:26-04-2019]
Poland,MP
blitz
26-04-2019
26-04-2019
Gr.A Grand Prix XII -3 _ UKS - G4 ( rocznik 2010 do 2003 )
Tarnowskie Gory [aktualizacja:26-04-2019]
Poland,SL
szybkie
26-04-2019
26-04-2019
Gr.B Grand Prix XII -3 UKS - G4 ( rocznik 2011 i młodsi )
Tarnowskie Gory [aktualizacja:26-04-2019]
Poland,SL
szybkie
26-04-2019
26-04-2019
Lubartowska Liga Szachowa 2019 (4z10 )
Lubartów [aktualizacja:26-04-2019]
Poland,LU
szybkie
26-04-2019
26-04-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:23-04-2019]
Poland,LU
blitz
26-04-2019
26-04-2019
Grand Prix Polonii Wroclaw Rapid
Wrocław [aktualizacja:27-04-2019]
Poland,DS
szybkie
26-04-2019
26-04-2019
Turniej Małych Arcymistrzów klasy pierwsze
Żory [aktualizacja:26-04-2019]
Poland,SL
blitz
26-04-2019
26-04-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:26-04-2019]
Poland,LU
klasyczne
26-04-2019
26-04-2019
Piątek z Kopernikiem 26.04.2019
Olsztyn [aktualizacja:26-04-2019]
Poland,WM
blitz
26-04-2019
26-04-2019
Grandprix nr 3 Jaworzno
Jaworzno [aktualizacja:26-04-2019]
Poland,SL
blitz
26-04-2019
26-04-2019
Turniej Wiosenny Akademii Szachowej Płock w szachach szybkich 2019
Liszyno [aktualizacja:28-04-2019]
Poland,MA
szybkie
26-04-2019
26-04-2019
Granie w Hetmanie Grand Prix 2019 (9) 
Koszalin [aktualizacja:wczoraj 17:58]
Poland,ZP
blitz
25-04-2019
25-04-2019
Klub P.Z.Szach. (364 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:25-04-2019]
Poland,MA
szybkie
25-04-2019
25-04-2019
Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 6/cykl III
Chrzanów [aktualizacja:25-04-2019]
Poland,MP
blitz
06-03-2019
24-04-2019
Turniej Klasyfikacyjny dla Juniorów - RONDO
Łódź [aktualizacja:20-04-2019]
Poland,LD
klasyczne
27-02-2019
24-04-2019
Turniej Klasyfikacyjny w LUNIE
Łódź [aktualizacja:24-04-2019]
Poland,LD
klasyczne
27-02-2019
24-04-2019
Turniej o Puchar 60 - lecia Spółdzielni Mieszkaniowej "Bałtyk"
Gdynia - Witomino [aktualizacja:27-02-2019]
Poland,PO
klasyczne
27-02-2019
24-04-2019
Turniej o Puchar 60 - lecia Spółdzielni Mieszkaniowej "Bałtyk"
Gdynia - Witomino [aktualizacja:30-04-2019]
Poland,PO
klasyczne
24-04-2019
24-04-2019
XXVII MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI LEŚNIKÓW W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH
Jedlnia Letnisko [aktualizacja:01-05-2019]
Poland,MA
blitz
24-04-2019
24-04-2019
Szachowa środa w Tarnowie nr 16 - 2019
Tarnów [aktualizacja:24-04-2019]
Poland,MP
blitz
23-04-2019
24-04-2019
Turniej o II kategorię
Zabrze [aktualizacja:24-04-2019]
Poland,SL
klasyczne
24-04-2019
24-04-2019
822 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:24-04-2019]
Poland,MP
szybkie
24-04-2019
24-04-2019
10 Turniej o Puchary Wójta Rachań- Romana Miedziaka - GP 2019
Michalów [aktualizacja:25-04-2019]
Poland,LU
szybkie
23-04-2019
23-04-2019
IX Diecezjalny Turniej Szachowy Nadziei Wielkanocnej
Czeremcha [aktualizacja:23-04-2019]
Poland,PL
szybkie
23-04-2019
23-04-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:23-04-2019]
Poland,LU
szybkie
23-04-2019
23-04-2019
XXXII Runda IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:23-04-2019]
Poland,PL
szybkie
23-04-2019
23-04-2019
XXVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 28
Kraków [aktualizacja:23-04-2019]
Poland,MP
blitz
02-01-2019
21-04-2019
Zima2019Winogrady
Poznań [aktualizacja:07-04-2019]
Poland,WP
blitz
20-04-2019
21-04-2019
O KOPĘ JAJ XXVI WIELKANOCNY TURNIEJ SZACHOWY OPEN 2019
Rybnik Chwałowice [aktualizacja:18-05-2019]
Poland,SL
blitz
21-04-2019
21-04-2019
Granie w Hetmanie Grand Prix 2019 (8) 
Koszalin [aktualizacja:wczoraj 17:57]
Poland,ZP
blitz
20-04-2019
20-04-2019
Żorska Liga Szachowa Juniorów kolejka 4/6
Żory [aktualizacja:20-04-2019]
Poland,SL
blitz
20-04-2019
20-04-2019
Żorska Liga Szachowa Seniorów kolejka 4/6
Żory [aktualizacja:20-04-2019]
Poland,SL
szybkie
20-04-2019
20-04-2019
XVIII Turniej Wielkanocny
Rzeszów [aktualizacja:23-04-2019]
Poland,PK
szybkie
16-04-2019
20-04-2019
XV Lubuska Wiosna Szachowa Grupa B
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:02-05-2019]
Poland,LB
klasyczne
16-04-2019
20-04-2019
XV Lubuska Wiosna Szachowa Grupa A
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:25-04-2019]
Poland,LB
klasyczne
19-01-2019
19-04-2019
II Zimowa Kołówka u Stefana Wronicza 2019
Warszawa - Ursynów [aktualizacja:19-04-2019]
Poland,MA
klasyczneFIDE
15-04-2019
19-04-2019
Turniej Polonii Wrocław liczony do Elo gr A
Wrocław [aktualizacja:02-04-2019]
Poland,DS
klasyczne
15-04-2019
19-04-2019
Turniej Polonii Wrocław liczony do Elo gr B
Wrocław [aktualizacja:02-04-2019]
Poland,DS
klasyczne
18-04-2019
18-04-2019
Klub P.Z.Szach. (363 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:18-04-2019]
Poland,MA
szybkie
18-04-2019
18-04-2019
Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 5/cykl III
Chrzanów [aktualizacja:18-04-2019]
Poland,MP
blitz
18-04-2019
18-04-2019
Turniej sekcji szachowej MDK nr 1 Bytom o "wielkanocne jajo"
Bytom [aktualizacja:18-04-2019]
Poland,SL
blitz
18-04-2019
18-04-2019
Turniej nauczycieli
Suwałki [aktualizacja:18-04-2019]
Poland,PL
szybkie
17-04-2019
18-04-2019
Wiosna 2019
Gorlice [aktualizacja:18-04-2019]
Poland,MP
klasyczne
18-04-2019
18-04-2019
WiktoriaWielkanocny18IV2019
Poznań [aktualizacja:18-04-2019]
Poland,WP
blitz
17-04-2019
17-04-2019
III Starachowickie Szachy Juniorów Amatorów - Turniej 6
Starachowice [aktualizacja:16-05-2019]
Poland,SK
blitz
17-04-2019
17-04-2019
Szachy z Gambitem - Turniej Juniorów Zaawansowanych
Starachowice [aktualizacja:16-05-2019]
Poland,SK
blitz
17-04-2019
17-04-2019
Turnieje Środowe w SP nr 11 - T15 - wszyscy chętni - 14.30-16.00
Suwałki [aktualizacja:17-04-2019]
Poland,PL
szybkie
10-04-2019
17-04-2019
XXI Międzynarodowy Turniej KRYNICA OPEN 2019
Krynica Zdroj [aktualizacja:17-04-2019]
Poland,MP
klasyczne
17-04-2019
17-04-2019
Turniej o puchar Dowódcy Garnizonu Warszawa
Warszawa [aktualizacja:17-04-2019]
Poland,MA
szybkie
17-04-2019
17-04-2019
9 Turniej o Puchary Wójta Rachań- Romana Miedziaka - GP 2019
Michalów [aktualizacja:17-04-2019]
Poland,LU
szybkie
16-04-2019
17-04-2019
Turniej o III kategorię
Zabrze [aktualizacja:17-04-2019]
Poland,SL
klasyczne
17-04-2019
17-04-2019
821 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:08-05-2019]
Poland,MP
szybkie
17-04-2019
17-04-2019
Turniej pretendentów
Warszawa [aktualizacja:17-04-2019]
Poland,MA
szybkie
17-04-2019
17-04-2019
II Mistrzostwa Szkoły Niepublicznej Absolwent 2019
Olsztyn [aktualizacja:17-04-2019]
Poland,WM
blitz
17-04-2019
17-04-2019
Szachowa środa w Tarnowie nr 15-2019
Tarnów [aktualizacja:17-04-2019]
Poland,MP
blitz
16-04-2019
16-04-2019
XXVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 27
Kraków [aktualizacja:16-04-2019]
Poland,MP
blitz
16-04-2019
16-04-2019
Grand-Prix Rzeszowa P-15 w OKK Akwarium 2019 - turniej nr 2
Rzeszów [aktualizacja:17-04-2019]
Poland,PK
szybkie
16-04-2019
16-04-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:25-03-2019]
Poland,LU
szybkie
16-04-2019
16-04-2019
XXXI Runda IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:16-04-2019]
Poland,PL
szybkie
16-04-2019
16-04-2019
Turniej Treningowy Szachownica Kłaj - Masters
Szarów [aktualizacja:16-04-2019]
Poland,MP
szybkie
16-04-2019
16-04-2019
Szkolna Liga Szachowa - Turniej III
Nowy Tomyśl [aktualizacja:16-04-2019]
Poland,WP
szybkie
21-01-2019
15-04-2019
Mistrzostwo Zimy - Malbork 2019
Malbork [aktualizacja:15-04-2019]
Poland,PO
klasyczne
15-04-2019
15-04-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:16-04-2019]
Poland,LU
szybkie
15-04-2019
15-04-2019
CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,SL
szybkie
15-04-2019
15-04-2019
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 4. Turniej
Wrocław [aktualizacja:15-04-2019]
Poland,DS
szybkie
15-04-2019
15-04-2019
KLUBOWY TURNIEJ JUNIORÓW - KWIECIEŃ
MYŚLIBÓRZ [aktualizacja:15-04-2019]
Poland,ZP
blitz
15-04-2019
15-04-2019
Turniej Treningowy Szachownica Kłaj - Challengers
Szarów [aktualizacja:16-04-2019]
Poland,MP
szybkie
14-04-2019
14-04-2019
IV Warmińsko-Mazurski TSz o Puchar Burmistrza Morąga Tadeusza Sobierajskiego
Morąg [aktualizacja:14-04-2019]
Poland,WM
szybkie
14-04-2019
14-04-2019
8. RUNDA XXIV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 20 (ur. 1999 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:14-04-2019]
Poland,PL
szybkie
14-04-2019
14-04-2019
7 GP 2018/19 Klubu Raszyn 14IV2019
Poznań [aktualizacja:14-04-2019]
Poland,WP
szybkie
08-04-2019
14-04-2019
III MISTRZOSTWA POLSKI SENIOREK I SENIORÓW W SZACHACH NA ROK 2019
USTROŃ-JASZOWIEC [aktualizacja:14-04-2019]
Poland,SL
klasyczneFIDE
13-04-2019
14-04-2019
VII Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa Open FIDE
Katowice [aktualizacja:17-04-2019]
Poland,SL
klasyczne
13-04-2019
14-04-2019
VII Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa A FIDE
Katowice [aktualizacja:17-04-2019]
Poland,SL
klasyczne
13-04-2019
14-04-2019
VII Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa B FIDE
Katowice [aktualizacja:17-04-2019]
Poland,SL
klasyczne
13-04-2019
14-04-2019
VII Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa C FIDE
Katowice [aktualizacja:17-04-2019]
Poland,SL
klasyczne
13-04-2019
14-04-2019
VII Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa D
Katowice [aktualizacja:17-04-2019]
Poland,SL
szybkie
13-04-2019
14-04-2019
VII Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa E
Katowice [aktualizacja:17-04-2019]
Poland,SL
szybkie
18-11-2018
14-04-2019
Drużynowe Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego - III Liga
KPZSzach [aktualizacja:14-04-2019]
Poland,KP
drużynowy, klasyczneFIDE
18-11-2018
14-04-2019
Drużynowe Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego - IV Liga
KPZSzach [aktualizacja:14-04-2019]
Poland,KP
drużynowy, klasyczneFIDE
19-01-2019
14-04-2019
Mistrzostwa Świnoujścia 2019
Świnoujście [aktualizacja:04-01-2019]
Poland,ZP
klasyczneFIDE
14-04-2019
14-04-2019
XV cykl 4 Pory Roku - Wiosna z Szachami - Grupa A
Szczecin [aktualizacja:15-04-2019]
Poland,ZP
szybkie
14-04-2019
14-04-2019
IV Szachowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Dziewcząt do lat 6
Białystok [aktualizacja:15-04-2019]
Poland,PL
szybkie
14-04-2019
14-04-2019
IV Szachowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Chłopców do lat 6
Białystok [aktualizacja:15-04-2019]
Poland,PL
szybkie
12-04-2019
14-04-2019
III Dolnośląska Liga Juniorów 2019
Pieszyce [aktualizacja:14-04-2019]
Poland,DS
drużynowy, klasyczne
13-04-2019
14-04-2019
Trzecie Urodziny Szachowej Dwójki - grupa A (I miejsce 500 zł - PZSzach od 1600)
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:14-04-2019]
Poland,MA
klasyczneFIDE
13-04-2019
14-04-2019
Mistrzostwa Suwałk Młodzików do lat 8 w szachach
Suwałki [aktualizacja:14-04-2019]
Poland,PL
klasyczne
14-04-2019
14-04-2019
XV cykl 4 Pory Roku - Wiosna z Szachami - Grupa B
Szczecin [aktualizacja:15-04-2019]
Poland,ZP
szybkie
14-04-2019
14-04-2019
III TURNIEJ O PUCHAR PREZESA OSP JAROMIERZ
JAROMIERZ k WOLSZTYNA [aktualizacja:15-04-2019]
Poland,WP
szybkie
14-04-2019
14-04-2019
Otwarte Mistrzostwa Miasta LUBLIN do 12 i 14 lat juniorek (Szach Królowi)
Lublin [aktualizacja:14-04-2019]
Poland,LU
szybkie
14-04-2019
14-04-2019
Otwarte Mistrzostwa Miasta LUBLIN do 12 i 14 lat juniorów (Szach Królowi)
Lublin [aktualizacja:15-04-2019]
Poland,LU
klasyczne
14-04-2019
14-04-2019
XIII Otwarte Mistrzostwa UKS Caissa w Szachach Szybkich gr.A (IV kat.i wyzej)
Warszawa [aktualizacja:14-04-2019]
Poland,MA
szybkie
10-04-2019
14-04-2019
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Sielpia Wielka [aktualizacja:25-04-2019]
Poland,SK
drużynowy, szybkie
13-04-2019
14-04-2019
Trzecie Urodziny Szachowej Dwójki - grupa B (bez FIDE - PZSzach od 1250 do 1700)
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:14-04-2019]
Poland,MA
klasyczne
14-04-2019
14-04-2019
Trzecie Urodziny Szachowej Dwójki - grupa D (urodzeni 2010 i młodsi - do IV kategorii lub III kobiecej)
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:14-04-2019]
Poland,MA
szybkie
13-04-2019
14-04-2019
Turniej na III i II kategorię szachową
Łomża [aktualizacja:14-04-2019]
Poland,PL
klasyczne
13-04-2019
14-04-2019
Turniej Klas. dla dzieci ur w roku 2005 lub mł. posiadający rank pol. 1400-1600 w ramach projektu KWIETNIOWE ZMAGANIA PRZY SZACHOWNICY- Gr B
STANIĄTKI - Dom Kultury [aktualizacja:06-05-2019]
Poland,MP
klasyczne
12-04-2019
14-04-2019
Tur. Klas. dla osób z rank. pol. co najmniej 1800 pkt w ramach proj. KWIETNIOWE ZMAGANIA PRZY SZACHOWNICY- Gr. C
STANIĄTKI - Dom weselny ANSON/Dom Kultury [aktualizacja:09-04-2019]
Poland,MP
klasyczne
14-04-2019
14-04-2019
Grand Prix Połczyna-Zdroju IV edycja
Połczyn-Zdrój [aktualizacja:14-04-2019]
Poland,ZP
szybkie
14-04-2019
14-04-2019
Grand Prix Chylice-Piaseczno: Aktywne IV
Chylice [aktualizacja:14-04-2019]
Poland,MA
szybkie
14-04-2019
14-04-2019
VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T4 gr. D15/C15
Mielec [aktualizacja:14-04-2019]
Poland,PK
szybkie
14-04-2019
14-04-2019
VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T4 gr. D11/C11
Mielec [aktualizacja:14-04-2019]
Poland,PK
szybkie
14-04-2019
14-04-2019
VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T4 gr. D09/09
Mielec [aktualizacja:14-04-2019]
Poland,PK
szybkie
14-04-2019
14-04-2019
VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T4 gr. D07/C07
Mielec [aktualizacja:14-04-2019]
Poland,PK
szybkie
14-04-2019
14-04-2019
XIII Otwarte Mistrzostwa UKS Caissa w Szachach Szybkich gr. B(kat.V i bez kat.)
Warszawa [aktualizacja:14-04-2019]
Poland,MA
szybkie
14-04-2019
14-04-2019
Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików - Strefa Północna
Trzcianka [aktualizacja:04-04-2019]
Poland,WP
szybkie
05-04-2019
14-04-2019
DEAF-CHEMP-UKRAINE-2019-WOMEN
KHARKIV [aktualizacja:14-04-2019]
Ukraine
klasyczne
05-04-2019
14-04-2019
DEAF-CHEMP-UKRAINE-2019-GIRLS
Kharkiv [aktualizacja:14-04-2019]
Ukraine
klasyczne
05-04-2019
14-04-2019
DEAF-CHEMP-UKRAINE-2019-BOYS
KHARKIV [aktualizacja:14-04-2019]
Ukraine
klasyczne
05-04-2019
14-04-2019
DEAF-CHEMP-UKRAINE-2019-MEN
KHARKIV [aktualizacja:14-04-2019]
Ukraine
klasyczne
14-04-2019
14-04-2019
VTurniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana
Siennica Różana [aktualizacja:14-04-2019]
Poland,LU
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
Szachy Dla dzieci 2019 #4
Strzelce Kraj [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,LB
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PRZEDSZKOLAKÓW DO LAT 7 - DZIEWCZĘTA
Olsztyn [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,WM
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
Indywidualny Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Krzeszowic grupa B
Krzeszowice [aktualizacja:20-04-2019]
Poland,MP
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
8. RUNDA XXIV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 (ur. 2009 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,PL
szybkie
20-10-2018
13-04-2019
Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach (2018/19) - zbiorczy serwis
Olsztyn [aktualizacja:15-04-2019]
Poland,WM
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
III Liga ZZSzach
Gryfice [aktualizacja:21-01-2019]
Poland,ZP
drużynowy, klasyczne
13-04-2019
13-04-2019
Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Stare Pole
Stare Pole [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,PO
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
Bialska Liga Szachowa 2018/2019 kl. 0 - 2.
Roskosz [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,LU
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
Bialska Liga Szachowa 2018/2019 - SP kl. 3 - 9
Roskosz [aktualizacja:14-04-2019]
Poland,LU
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
TENIS STOLOWY+SZACHY! Otwarte Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w dwuboju Szachy + Tenis Stołowy Junior U10
Łódź [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,LD
blitz
13-04-2019
13-04-2019
Otwarte Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w dwuboju Szachy + Tenis Stołowy JuniorU15
Łódź [aktualizacja:02-02-2019]
Poland,LD
blitz
13-04-2019
13-04-2019
XXI OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ KOPERNIKOWSKI Grupa B
Kartuzy [aktualizacja:14-04-2019]
Poland,PO
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
XXI OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ KOPERNIKOWSKI Grupa C
Kartuzy [aktualizacja:14-04-2019]
Poland,PO
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
XXI OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ KOPERNIKOWSKI Grupa D
Kartuzy [aktualizacja:14-04-2019]
Poland,PO
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
XXI OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ KOPERNIKOWSKI Grupa E
Kartuzy [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,PO
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
Otwarte Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w dwuboju Szachy + Tenis Stołowy OPEN
Łódź [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,LD
blitz
13-04-2019
13-04-2019
Memoriał ks. Ludomira Lissowskiego w szachach
Sierpc [aktualizacja:14-04-2019]
Poland,MA
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych 2019 - Mężczyźni
Katowice [aktualizacja:17-04-2019]
Poland,SL
drużynowy, blitz
13-04-2019
13-04-2019
Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych 2019 - Kobiety
Katowice [aktualizacja:17-04-2019]
Poland,SL
drużynowy, blitz
13-04-2019
13-04-2019
TENIS STOŁOWY + SZACHY. Otwarte Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w dwuboju U15
Łódź [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,LD
blitz
13-04-2019
13-04-2019
X GRAND PRIX - turniej nr 3. Grupa A - OPEN
Sielpia Wielka [aktualizacja:14-04-2019]
Poland,SK
klasyczne
13-04-2019
13-04-2019
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PRZEDSZKOLAKÓW DO LAT 7 - CHŁOPCY
Olsztyn [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,WM
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
Turniej Szachowy z cyklu Smerfy i Gargamele - SMERFY r.2008 i mł.do rank. 1400
Poznań [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,WP
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
IV Turniej Szachowy o Puchar Wojewody Podkarpackiego 2019 Grupa A OPEN
Radymno [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,PK
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
XV Grand Prix Tąpkowic 2019 - turniej 4
Tąpkowice [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,SL
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
I Koralikowy Turniej Szachowy
Poznań [aktualizacja:04-03-2019]
Poland,WP
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
Trzecie Urodziny Szachowej Dwójki - grupa C (do IV kategorii lub III kobiecej)
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,MA
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
Turniej Szachowy z cyklu Smerfy i Gargamele - GARGAMELE r.2005 i mł.do rank.1800
Poznań [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,WP
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach (2018/19) 7 kolejka III liga
Olsztyn [aktualizacja:16-04-2019]
Poland,WM
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach (2018/19) 7 kolejka II liga
Olsztyn [aktualizacja:15-04-2019]
Poland,WM
szybkie
06-04-2019
13-04-2019
I Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2019 - GRUPA A: 1400
Lipusz [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,PO
klasyczne
13-04-2019
13-04-2019
7 Runda III edycji Podlaskiej Szachowej Ligii Przedszkolnej
Białystok [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,PL
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
IV Turniej Szachowy o Puchar Wojewody Podkarpackiego 2019 Gr B Jun. ur 2003-2007
Radymno [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,PK
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
IV Turniej Szachowy o Puchar Wojewody Podkarpackiego 2019 Gr C Jun. ur 2008 i mł
Radymno [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,PK
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach (2018/19) 7 kolejka I liga
Olsztyn [aktualizacja:15-04-2019]
Poland,WM
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefy Wschodniej - C9
Ślesin [aktualizacja:14-04-2019]
Poland,WP
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefy Wschodniej - D18
Ślesin [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,WP
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefy Wschodniej - D15
Ślesin [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,WP
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefy Wschodniej - D13
Ślesin [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,WP
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefy Wschodniej - D11
Ślesin [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,WP
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefy Wschodniej - D9
Ślesin [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,WP
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefy Wschodniej - C18
Ślesin [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,WP
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefy Wschodniej - C15
Ślesin [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,WP
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefy Wschodniej - C13
Ślesin [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,WP
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefy Wschodniej - C11
Ślesin [aktualizacja:14-04-2019]
Poland,WP
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
XV Grand Prix PRZEDSZKOLE '2019 - Turniej #4
KOŁOBRZEG [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,ZP
blitz
13-04-2019
13-04-2019
XI Turniej Szachowy "Daj Mata Chorobie" 2019
Kraków [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,MP
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
Otwarte Mistrzostwa Miasta LUBLIN do 8 i 10 lat chłopcy (Szach Królowi)
Lublin [aktualizacja:14-04-2019]
Poland,LU
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
IV WIOSENNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6 W GDYNI - odwołany!!!
Gdynia [aktualizacja:09-04-2019]
Poland,PO
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego do lat 7 w szachach CHŁOPCY
Gdynia [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,PO
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego do lat 8 w szachach CHŁOPCY
Gdynia [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,PO
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
"Sobota z KKSz-em" sezon VII turniej 7
Kraków KKSz [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,MP
blitz
13-04-2019
13-04-2019
XXI Grand Prix Grfina 2019 Turniej-4
GRYFINO [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,ZP
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
II Tur. z cyklu o Puchar Lublina 2019 w Szachach Błyskawicznych (FIDE BLITZ)
Lublin [aktualizacja:15-04-2019]
Poland,LU
blitz
13-04-2019
13-04-2019
VI Otwarte Mistrzostwa Dzielnicy X w Szachach
Kraków [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,MP
blitz
13-04-2019
13-04-2019
Mistrzostwa Woj. KP Przedszkolaków ( dzieci do lat 7 ) w szachach szybkich
Toruń [aktualizacja:18-04-2019]
Poland,KP
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
Turniej o Puchar Przewodniczącego Powiatu Kościerzyna (dla uczniów SP Powiatu)
Kościerzyna [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,PO
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
VIII Wiosenny Turniej Szachowy uczniów do lat 16
Wałbrzych [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,DS
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
Wiosenny Turniej Szachowy Juniorów o Puchar GOK Osielsko
Osielsko k. Bydgoszczy [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,KP
blitz
13-04-2019
13-04-2019
Otwarte Mistrzostwa Ursusa dzieci - Grupa D (D)
Warszawa Ursus [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,MA
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
Otwarte Mistrzostwa Ursusa dzieci - Grupa C (C7)
Warszawa Ursus [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,MA
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
Otwarte Mistrzostwa Ursusa dzieci - Grupa B (C8)
Warszawa Ursus [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,MA
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
Otwarte Mistrzostwa Ursusa dzieci - Grupa A (C9)
Warszawa Ursus [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,MA
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
XXI OGÓLNOPOLSKI MEMORIAŁ JANA WIJACZKI W SZACHACH
Tomaszów Maz. [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,LD
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
"Złota Wieża" Drużynowe Mistrzostwa Miasta i Powiatu Łomży LZS- 2019
ŁOMŻA [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,PL
drużynowy, szybkie
13-04-2019
13-04-2019
V Otwarte Szachowe Mistrzostwa Miasta Płońska dla Dzieci i Młodzieży
Płońsk [aktualizacja:16-04-2019]
Poland,MA
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
III Turniej Wesoła SP 353 dla dzieci r.2010 i młodsi -gr.B
Warszawa-Wesoła [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,MA
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
III Turniej Wesoła SP 353 -gr.A
Warszawa-Wesoła [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,MA
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
Wielkopolski Turniej Szachowy o Złotą Wieżę
Łekno [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,WP
drużynowy, szybkie
13-04-2019
13-04-2019
III Turniej na kategorię V i IV w Wesołej -gr.C
Warszawa-Wesoła [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,MA
klasyczne
13-04-2019
13-04-2019
V Otwarte Szachowe Mistrzostwa Miasta Płońska dla Dzieci i Młodzieży B.
Płońsk [aktualizacja:16-04-2019]
Poland,MA
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
IV Turniej szachowy o puchar Pani Prezes MZK w Stalowej Woli
Stalowa Wola [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,PK
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
II Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Dobroszyce
Dobroszyce [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,DS
szybkie
06-04-2019
13-04-2019
XVII Wiosenny Turniej Szachowy "Młode Talenty" - Grupa A
Obra [aktualizacja:12-04-2019]
Poland,WP
inne
06-04-2019
13-04-2019
XVII Wiosenny Turniej Szachowy "Młode Talenty" - Grupa C
Obra [aktualizacja:12-04-2019]
Poland,WP
klasyczne
06-04-2019
13-04-2019
XVII Wiosenny Turniej Szachowy "Młode Talenty" - Grupa B
Obra [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,WP
klasyczne
13-04-2019
13-04-2019
MIstrzostwa Województwa Pomorskiego do lat 8 w szachach DZIEWCZĘTA
Gdynia [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,PO
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
MIstrzostwa Województwa Pomorskiego do lat 7 w szachach DZIEWCZĘTA
Gdynia [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,PO
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
VII Szachowy Turniej Przyjazni Polsko-Wegierskiej - Grupa D - juniorzy r. 2011 i ml.
Katowice [aktualizacja:14-04-2019]
Poland,SL
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
I Mistrzostwa Szachowe Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
Lublin [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,LU
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
Turniej wielkanocny 2019.04.13.
Świecie [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,KP
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
TURNIEJ SZACHOWY W JENINIE
Jenin [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,LB
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
Turniej Szachowy Juniorów w Jeninie
Jenin [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,LB
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
Indywidualny Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Krzeszowic - grupa A (dorośli)
Krzeszowice [aktualizacja:20-04-2019]
Poland,MP
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
XXI OGÓLNOPOLSKI MEMORIAŁ JANA WIJACZKI w SZACHACH
Tomaszów Mazowiecki [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,LD
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
Mistrzostwa Województwa w Grze Błyskawicznej w Warcabach Klasycznych (64) - B
Szubin [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,KP
klasyczne
13-04-2019
13-04-2019
Mistrzostwa Województwa w Grze Błyskawicznej w Warcabach Klasycznych (64) - C
Szubin [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,KP
klasyczne
13-04-2019
13-04-2019
Mistrzostwa Województwa w Grze Błyskawicznej w Warcabach Klasycznych (64) - A
Szubin [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,KP
klasyczne
13-04-2019
13-04-2019
Wiosenny Turniej Szachowy w SM Kopernik 2019
Toruń [aktualizacja:14-04-2019]
Poland,KP
szybkie
05-04-2019
13-04-2019
Mecz Scheveningen ZP Studzienie - UKS Hetman Puszcza Mariańska (1000-1200)
Puszcza Mariańska [aktualizacja:15-04-2019]
Poland,MA
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
Królewskie Rozgrywki- grupa A - do lat 8 (max. V kat.) - kwiecień
Myślenice [aktualizacja:14-04-2019]
Poland,MP
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
Królewskie Rozgrywki- grupa B- (do lat 12) - kwiecień
Myślenice [aktualizacja:14-04-2019]
Poland,MP
szybkie
13-04-2019
13-04-2019
VII Turniej Powiatu_Grand Prix 2019
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:16-04-2019]
Poland,LU
szybkie
12-04-2019
12-04-2019
V turniej Grand Prix w szachach - 2008 i młodsi 12.04.2019
Krotoszyn [aktualizacja:12-04-2019]
Poland,WP
szybkie
12-04-2019
12-04-2019
15. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - blitz
Białystok [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,PL
blitz
12-04-2019
12-04-2019
VI Grand Prix Dobczyc turniej 5 GRUPA A
Dobczyce [aktualizacja:12-04-2019]
Poland,MP
szybkie
12-04-2019
12-04-2019
VI Grand Prix Dobczyc turniej 5 GRUPA B
Dobczyce [aktualizacja:12-04-2019]
Poland,MP
szybkie
15-02-2019
12-04-2019
MISTRZOSTWA SEKCJI L.K.S. PIAST ŚREM
Śrem [aktualizacja:14-04-2019]
Poland,WP
klasyczne
07-04-2019
12-04-2019
Closed Grandmaster Tournament (GM-group) - Katowice Chess Festival 2019
Katowice [aktualizacja:14-02-2019]
Poland,SL
klasyczneFIDE
07-04-2019
12-04-2019
Closed International Master Tournament (IM-group) - Katowice Chess Festival 2019
Katowice [aktualizacja:14-02-2019]
Poland,SL
klasyczneFIDE
12-04-2019
12-04-2019
Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych 2019 - Mężczyźni
Katowice [aktualizacja:17-04-2019]
Poland,SL
blitz
12-04-2019
12-04-2019
Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych 2019 - Kobiety
Katowice [aktualizacja:17-04-2019]
Poland,SL
blitz
12-04-2019
12-04-2019
MAMO TATO ZAGRAJMY W SZACHY Turniej XI wpisowe ZERO zł
Białystok [aktualizacja:12-04-2019]
Poland,PL
blitz
12-04-2019
12-04-2019
Tur. dla pocz. - dzieci ur w roku 2007 lub mł. do rank. pol. 1400 pkt w ramach projektu KWIETNIOWE POTYCZKI PRZY SZACHOWNICY- Gr D
STANIĄTKI - Dom weselny ANSON [aktualizacja:14-04-2019]
Poland,MP
blitz
09-04-2019
12-04-2019
Turniej o II kategorię
Zabrze [aktualizacja:15-04-2019]
Poland,SL
klasyczne
11-04-2019
12-04-2019
Turniej dla dzieci ur w roku 2006 lub młodszych z rank. 1400 w ramach projektu KWIETNIOWE ZMAGANIA PRZY SZACHOWNICY
Staniątki [aktualizacja:12-04-2019]
Poland,MP
klasyczne
12-04-2019
12-04-2019
Grand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr:830
Wadoeice [aktualizacja:27-04-2019]
Poland,MP
blitz
12-04-2019
12-04-2019
Otwarty turniej szachowy w klubie TKKF "Promyk"
Ciechanów [aktualizacja:12-04-2019]
Poland,MA
szybkie
12-04-2019
12-04-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:12-04-2019]
Poland,LU
szybkie
12-04-2019
12-04-2019
Granie w Hetmanie Grand Prix 2019 (7)
Koszalin [aktualizacja:15-04-2019]
Poland,ZP
blitz
11-04-2019
11-04-2019
TURNIEJ SZACHOWY DZIECI DO LAT 10 NA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ I RYBNICKIEJ
USTROŃ [aktualizacja:11-04-2019]
Poland,SL
blitz
11-04-2019
11-04-2019
Grand Prix Malbork 2019 Turniej IV
Malbork [aktualizacja:11-04-2019]
Poland,PO
blitz
11-04-2019
11-04-2019
Klub P.Z.Szach. (362 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:11-04-2019]
Poland,MA
szybkie
11-04-2019
11-04-2019
Turniej Klas. dla dzieci ur w roku 2007 lub młodszych do V kat. szach. w ramach projektu KWIETNIOWE ZMAGANIA PRZY SZACHOWNICY
STANIĄTKI - Dom weselny ANSON [aktualizacja:06-05-2019]
Poland,MP
szybkie
11-04-2019
11-04-2019
Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 4/cykl III
Chrzanów [aktualizacja:11-04-2019]
Poland,MP
blitz
11-04-2019
11-04-2019
TURNIEJ SZACHOWY DZIECI DO LAT 7 NA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ I RYBNICKIEJ
USTROŃ [aktualizacja:11-04-2019]
Poland,SL
blitz
10-04-2019
10-04-2019
820 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:10-04-2019]
Poland,MP
szybkie
10-04-2019
10-04-2019
Lipińska Liga Szachowa 2019 - III runda
Lipinki [aktualizacja:10-04-2019]
Poland,MP
szybkie
10-04-2019
10-04-2019
Szachowa środa w Tarnowie nr 14-2019
Tarnów [aktualizacja:10-04-2019]
Poland,MP
blitz
13-02-2019
10-04-2019
Zimowy Turniej Szachowy WARZYCE 2019
WARZYCE [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,PK
klasyczne
10-04-2019
10-04-2019
IX Starachowickie Szachy Juniorów - Turniej 7
Starachowice [aktualizacja:14-04-2019]
Poland,SK
blitz
08-04-2019
10-04-2019
Turniej klasyfikacyjny ChessinChrzanow
Chrzanów [aktualizacja:17-04-2019]
Poland,MP
klasyczne
09-04-2019
09-04-2019
Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 7 Gr-A GIM (ur. w 2005r. i starsi)
SP Przebieczany [aktualizacja:09-04-2019]
Poland,MP
szybkie
09-04-2019
09-04-2019
Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 7 Gr-B SP-CH (ur. w 2006r. i mł.)
SP Przebieczany [aktualizacja:09-04-2019]
Poland,MP
szybkie
09-04-2019
09-04-2019
Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 7 Gr-C SP-DZ (ur. w 2006r. i mł.)
SP Przebieczany [aktualizacja:09-04-2019]
Poland,MP
szybkie
09-04-2019
09-04-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:09-04-2019]
Poland,LU
szybkie
09-04-2019
09-04-2019
XXX Runda IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:16-04-2019]
Poland,PL
szybkie
09-04-2019
09-04-2019
XXVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 26
Kraków [aktualizacja:09-04-2019]
Poland,MP
blitz
08-04-2019
08-04-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:08-04-2019]
Poland,LU
szybkie
08-04-2019
08-04-2019
CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,SL
szybkie
05-04-2019
07-04-2019
I Leżajsk FIDE OPEN
Leżajsk [aktualizacja:11-04-2019]
Poland,PK
klasyczne
07-04-2019
07-04-2019
8. RUNDA XXIV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 (ur. 2006 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:07-04-2019]
Poland,PL
szybkie
14-10-2018
07-04-2019
III DOLNOŚLĄSKA LIGA SZACHOWA 2018/2019
Dolny Śląsk [aktualizacja:17-04-2019]
Poland,DS
drużynowy, klasyczneFIDE
07-04-2019
07-04-2019
XXV Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach gr.A - OPEN (wszyscy chętni - mł. szkolna i gimnazjalna) - zgłoszony do FIDE - T8
Suwałki [aktualizacja:07-04-2019]
Poland,PL
szybkie
07-04-2019
07-04-2019
XXV Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach - gr. B do lat 11 (2008 i mł.) - T8
Suwałki [aktualizacja:07-04-2019]
Poland,PL
szybkie
07-04-2019
07-04-2019
XXV Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach - gr. C do lat 9 (2010 i mł.) - T8
Suwałki [aktualizacja:07-04-2019]
Poland,PL
szybkie
07-04-2019
07-04-2019
III Turniej Szachowy z cyklu Grand Prix Powiatu Kościerskiego 2019
Lipusz [aktualizacja:07-04-2019]
Poland,PO
szybkie
28-10-2018
07-04-2019
IV Liga 2018/19 - okręg wrocławski i podwrocławski
Dolny Śląsk [aktualizacja:15-04-2019]
Poland,DS
drużynowy, klasyczne
03-04-2019
07-04-2019
XVIII MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH
POKRZYWNA [aktualizacja:11-04-2019]
Poland,OP
klasyczneFIDE
07-04-2019
07-04-2019
III Otwarte Mistrzostwa Służb Mundurowych im. Mikołaja Powały
Radom [aktualizacja:07-04-2019]
Poland,MA
szybkie
06-04-2019
07-04-2019
Szachy wiosną! (OPEN FIDE)
Kraków [aktualizacja:08-04-2019]
Poland,MP
klasyczneFIDE
06-04-2019
07-04-2019
Szachy wiosną! (JUNIOR)
Kraków [aktualizacja:08-04-2019]
Poland,MP
klasyczneFIDE
07-04-2019
07-04-2019
Turniej o Puchar Burmistrza Gryfic
Gryfice [aktualizacja:07-04-2019]
Poland,ZP
szybkie
07-04-2019
07-04-2019
VI Memoriał Szachowy Jarosława Knycha i Marcina Wrzosa Grupa A
Czarna - pow. dębicki [aktualizacja:07-04-2019]
Poland,PK
szybkie
07-04-2019
07-04-2019
VI Memoriał Szachowy Jarosława Knycha i Marcina Wrzosa Grupa B Jun ur. 2005 i mł.
Czarna - pow. dębicki [aktualizacja:07-04-2019]
Poland,PK
szybkie
07-04-2019
07-04-2019
I Błyskawiczne Szachowe GRAND PRIX - Galeria Echo w Kielcach - turniej 4
Galeria Echo - Kielce [aktualizacja:07-04-2019]
Poland,SK
blitz
06-04-2019
07-04-2019
XXI Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Małopolski w Szachach Szybkich P30 juniorzy
Szczurowa [aktualizacja:21-04-2019]
Poland,MP
szybkie
06-04-2019
07-04-2019
XXI Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Małopolski w Szachach Szybkich P30 seniorzy
Szczurowa [aktualizacja:10-04-2019]
Poland,MP
szybkie
06-04-2019
07-04-2019
I Leżajsk OPEN - grupa B
Leżajsk [aktualizacja:08-04-2019]
Poland,PK
klasyczne
07-04-2019
07-04-2019
Mistrzostwa LZS Województwa Podlaskiego w Szachach Grupa A
Wierzbowo [aktualizacja:07-04-2019]
Poland,PL
blitz
07-04-2019
07-04-2019
IV Turniej Wielkanocny w szachach dla dzieci ze szkół podstawowych i przedszkoli
Środa Wielkopolska [aktualizacja:21-02-2019]
Poland,WP
szybkie
07-04-2019
07-04-2019
Półfinały MWJ 2019 Leszno - Chłopcy C9
Leszno [aktualizacja:09-04-2019]
Poland,WP
szybkie
07-04-2019
07-04-2019
Półfinały MWJ 2019 Leszno - Dziewczęta D9
Leszno [aktualizacja:09-04-2019]
Poland,WP
szybkie
06-04-2019
07-04-2019
Półfinały MWJ 2019 Leszno - Chłopcy C11
Leszno [aktualizacja:07-04-2019]
Poland,WP
klasyczne
06-04-2019
07-04-2019
Półfinały MWJ 2019 Leszno - Chłopcy C13
Leszno [aktualizacja:07-04-2019]
Poland,WP
klasyczne
06-04-2019
07-04-2019
Półfinały MWJ 2019 Leszno - Chłopcy C15
Leszno [aktualizacja:09-04-2019]
Poland,WP
klasyczne
06-04-2019
07-04-2019
Półfinały MWJ 2019 Leszno - Chłopcy C18
Leszno [aktualizacja:09-04-2019]
Poland,WP
klasyczne
06-04-2019
07-04-2019
Półfinały MWJ 2019 Leszno - Dziewczęta D11
Leszno [aktualizacja:07-04-2019]
Poland,WP
klasyczne
06-04-2019
07-04-2019
Półfinały MWJ 2019 Leszno - Dziewczęta D13
Leszno [aktualizacja:07-04-2019]
Poland,WP
klasyczne
06-04-2019
07-04-2019
Półfinały MWJ 2019 Leszno - Dziewczęta D15
Leszno [aktualizacja:05-04-2019]
Poland,WP
klasyczne
06-04-2019
07-04-2019
Półfinały MWJ 2019 Leszno - Dziewczęta D18
Leszno [aktualizacja:05-04-2019]
Poland,WP
klasyczne
07-04-2019
07-04-2019
Czekoladowy Turniej Szachowy w HETMANIE
Wrocław [aktualizacja:07-04-2019]
Poland,DS
szybkie
07-04-2019
07-04-2019
Mistrzostwa LZS Województwa Podlaskiego w Szachach GRUPA B
Wierzbowo [aktualizacja:10-04-2019]
Poland,PL
szybkie
07-04-2019
07-04-2019
VII Ogółnopolski Turniej Szachowy "Królewska Gra i Ja"-Grupa:open
Andrychów [aktualizacja:07-04-2019]
Poland,MP
szybkie
07-04-2019
07-04-2019
VII Ogółnopolski Turniej Szachowy "Królewska Gra i Ja"-Grupa:B
Andrychów [aktualizacja:07-04-2019]
Poland,MP
szybkie
07-04-2019
07-04-2019
VII Ogółnopolski Turniej Szachowy "Królewska Gra i Ja"-Grupa:C
Andrychów [aktualizacja:07-04-2019]
Poland,MP
szybkie
07-04-2019
07-04-2019
PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY do 2000 ELO
PAWŁOWICE [aktualizacja:07-04-2019]
Poland,SL
szybkie
07-04-2019
07-04-2019
IX MAŁA OLIMPIADA SZACHOWA JUNIORÓW DO LAT 10 OPEN 2019
Rybnik [aktualizacja:09-04-2019]
Poland,SL
szybkie
06-04-2019
07-04-2019
GDAŃSKA NOC SZACHOWA
Gdańsk [aktualizacja:11-04-2019]
Poland,PO
blitz
07-04-2019
07-04-2019
III Otwarty Turniej o puchar Prezydenta M.Lublin Cyklu2019 Szach Królowi
Lublin [aktualizacja:08-04-2019]
Poland,LU
szybkie
07-04-2019
07-04-2019
III TMT o puchar Prezydenta M.Lublin w ramach Cyklu 2019"Szach Królowi"do14 lat
Lublin [aktualizacja:08-04-2019]
Poland,LU
szybkie
07-04-2019
07-04-2019
III Turniej Szachowy o PUCHAR WZGÓRZA TUMSKIEGO
Płock [aktualizacja:07-04-2019]
Poland,MA
szybkie
06-04-2019
07-04-2019
SzachMatek: XVII Otwarty Turniej Szachowy: gr. A (rank. 1250-1900)
Warszawa [aktualizacja:07-04-2019]
Poland,MA
klasyczne
07-04-2019
07-04-2019
SzachMatek: XVII Otwarty Turniej Szachowy gr. B (rank 1000-1400)
Warszawa [aktualizacja:07-04-2019]
Poland,MA
szybkie
07-04-2019
07-04-2019
PIASTOWSKI WIELKANOCNY TURNIEJ SZACHOWY 2019
Piastów [aktualizacja:07-04-2019]
Poland,MA
szybkie
07-04-2019
07-04-2019
Niebieski Turniej Szachowy 2019
Ciechanów [aktualizacja:07-04-2019]
Poland,MA
klasyczne
06-04-2019
07-04-2019
XVIII Otwarty Turniej Szachów Klasycznych o Puchar Dyrektora LOK
Lubartów [aktualizacja:08-04-2019]
Poland,LU
klasyczne
07-04-2019
07-04-2019
Open Przymierza Rodzin Z laurą po Laury
Warszawa [aktualizacja:07-04-2019]
Poland,MA
szybkie
07-04-2019
07-04-2019
XXVI Rodzinny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora TDK
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:02-04-2019]
Poland,LU
drużynowy, szybkie
07-04-2019
07-04-2019
LZS - Złota Wieża - Powiat Wągrowiec
Wapno [aktualizacja:07-04-2019]
Poland,WP
drużynowy, szybkie
06-04-2019
06-04-2019
FINAŁ GRAND PRIX PŁOCKA W SZACHACH 2018/2019
Płock [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,MA
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
8. RUNDA XXIV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 08 (ur. 2011 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,PL
szybkie
13-10-2018
06-04-2019
Olsztyńska Liga Szachowa Przedszkolaków - zbiorczy serwis
Olsztyn [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,WM
szybkie
02-02-2019
06-04-2019
Drużynowe mistrzostwa województwa lubuskiego juniorów w szachach klasycznych
Sulechów [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,LB
drużynowy, klasyczne
02-02-2019
06-04-2019
Drużynowe mistrzostwa województwa lubuskiego młodzików w szachach szybkich
Sulechów [aktualizacja:13-04-2019]
Poland,LB
drużynowy, szybkie
06-04-2019
06-04-2019
Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 4 - grupa A
Ligota Miliardowice [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,SL
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
Turniej Szachowy o Puchar Starosty Powiatu Malborskiego. Seniorzy
Nowy Staw [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,PO
blitz
06-04-2019
06-04-2019
Szachy wiosną! (U15)
Kraków [aktualizacja:10-04-2019]
Poland,MP
klasyczne
06-04-2019
06-04-2019
Szachy wiosną! (U11)
Kraków [aktualizacja:10-04-2019]
Poland,MP
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
Szachy wiosną! (U09)
Kraków [aktualizacja:10-04-2019]
Poland,MP
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
Szachy wiosną! (U07)
Kraków [aktualizacja:10-04-2019]
Poland,MP
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
Indywidualna Międzyszkolna Liga Szachowa - Sezon 2018/2019 - Grupa A (runda 8)
Bydgoszcz [aktualizacja:19-04-2019]
Poland,KP
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
Indywidualna Międzyszkolna Liga Szachowa - Sezon 2018/19 - Grupa B (Debiutanci)
Bydgoszcz [aktualizacja:19-04-2019]
Poland,KP
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
XVI TURNIEJ SZACHOWY im. WŁADYSŁAWA BRISSA O TYTUŁ MISTRZA OSIEDLA "ZŁOTE ŁANY"
Bielsko-Biała [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,SL
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
XVI TURNIEJ SZACHOWY im. WŁADYSŁAWA BRISSA - TURNIEJ JUNIORÓW DO 14 LAT
Bielsko-Biała [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,SL
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
Szachy wiosną! (OPEN PZSz)
Kraków [aktualizacja:09-04-2019]
Poland,MP
klasyczne
06-04-2019
06-04-2019
Mądra Sowa
Gryfice [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,ZP
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
Bialska Liga Szachowa 2018/2019 kl. 0 - 2.
Rokitno [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,LU
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
Bialska Liga Szachowa 2018/2019 - SP kl. 3 - 9
Rokitno [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,LU
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
Łódzka Liga Szachowa 2019 - Kwiecień
Łódź [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,LD
szybkie
30-03-2019
06-04-2019
XXV OOM - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Chłopcy do lat 12
Sielpia [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,SK
klasyczneFIDE
06-04-2019
06-04-2019
III Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Świętochłowice - do lat 15
Świętochłowice [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,SL
klasyczne
06-04-2019
06-04-2019
III Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Świętochłowice - do lat 11
Świętochłowice [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,SL
klasyczne
06-04-2019
06-04-2019
Wiosenny turniej na kategorie szachowe
Sulechów [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,LB
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
Grand Prix Juniorów turniej III FIDE
Tczew [aktualizacja:08-04-2019]
Poland,PO
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
OPEN B - Otwarty Turniej Szachowy w Cyklu Grand Prix Torunia na rok 2018/2019 VII runda
Toruń [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,KP
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
*** II Otwarte Mistrzostwa Gminy Świecie w Szachach Szybkich***- OPEN
Świecie - Park Wodny [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,KP
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
*** II Otwarte Mistrzostwa Gminy Świecie w Szachach Szybkich*** Grupa B
Świecie - Park Wodny [aktualizacja:05-04-2019]
Poland,KP
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
Turniej Wrocławskiego Krasnala grupa do lat 5
Wrocław [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,DS
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
Turniej Wrocławskiego Krasnala grupa do lat 6
Wrocław [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,DS
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
Turniej Wrocławskiego Krasnala grupa do lat 7
Wrocław [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,DS
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
Turniej Wrocławskiego Krasnala grupa do lat 8
Wrocław [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,DS
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
Turniej Wrocławskiego Krasnala grupa do lat 10
Wrocław [aktualizacja:09-04-2019]
Poland,DS
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
Turniej Wrocławskiego Krasnala grupa do lat 12
Wrocław [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,DS
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
I Leżajsk OPEN - grupa C
Leżajsk [aktualizacja:08-04-2019]
Poland,PK
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
Turniej Szachowy o Puchar Starosty Powiatu Malborskiego. Juniorzy
Nowy Staw [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,PO
blitz
06-04-2019
06-04-2019
Turniej Kwietniowy w Skoczku B do 1200
Tczew [aktualizacja:08-04-2019]
Poland,PO
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
Otwarty Turniej Szachowy z Cyklu Grand Prix Torunia VII runda - OPEN A (FIDE)
Toruń [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,KP
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
O SZYNKĘ ŚWIĄTECZNĄ - OPEN
Imielin [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,SL
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
O SZYNKĘ ŚWIĄTECZNĄ DO LAT 10
Imielin [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,SL
blitz
06-04-2019
06-04-2019
O SZYNKĘ ŚWIĄTECZNĄ - DO LAT 14
Imielin [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,SL
blitz
06-04-2019
06-04-2019
PAWŁOWICKI WIELKANOCMY TURNIEJ SZACHOWY DZIECI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
PAWŁOWICE [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,SL
blitz
30-03-2019
06-04-2019
XXV OOM - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Dziewczęta do lat 12
Sielpia [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,SK
klasyczneFIDE
30-03-2019
06-04-2019
XXV OOM - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Dziewczęta do lat 14
Sielpia [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,SK
klasyczneFIDE
30-03-2019
06-04-2019
XXV OOM - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Chłopcy do lat 14
Sielpia [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,SK
klasyczneFIDE
06-04-2019
06-04-2019
GP SZCZAWNO-ZDRÓJ
Szczawno-Zdrój [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,DS
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
Turniej VII Gm Gr -- A rocznik 2009 lub młodsi.
Stara Wieś Wola Szkoła Podstawowa [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,MP
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
Turniej VII Gm Gr -- B rocznik 2006 -- 2008
Stara Wieś Wola Szkoła Podstawowa [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,MP
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
Turniej VII Gm Gr -- C rocznik 2003 -- 2005
Stara Wieś Wola Szkoła Podstawowa [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,MP
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
Turniej VII Gm Gr -- D - Open rocznik 2002 lub starsi.
Stara Wieś Wola Szkoła Podstawowa [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,MP
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
I Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Staszów - do lat 10
Staszów [aktualizacja:04-05-2019]
Poland,SK
blitz
06-04-2019
06-04-2019
Olsztyńska Liga Szachowa Przedszkolaków - 6 kolejka
Oolsztyn [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,WM
blitz
06-04-2019
06-04-2019
Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 4 - grupa B
Ligota Miliardowice [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,SL
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 4 - grupa C
Ligota Miliardowice [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,SL
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 4 - grupa D
Ligota Miliardowice [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,SL
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
II Turniej Szachowy Regionalnej Sieci Uniwersytetów Trzeciego Wieku WSG
Cekcyn [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,KP
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
Otwarte Mistrzostwa Żarowa w szachach - Gr. A OPEN (do FIDE)
Żarów [aktualizacja:07-04-2019]
Poland,DS
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
Otwarte Mistrzostwa Żarowa w szachach - Gr. B (do lat 15)
Żarów [aktualizacja:07-04-2019]
Poland,DS
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
Otwarte Mistrzostwa Żarowa w szachach - Gr. C (do lat 11)
Żarów [aktualizacja:07-04-2019]
Poland,DS
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
Otwarte Mistrzostwa Żarowa w szachach - Gr. D (do lat 9)
Żarów [aktualizacja:07-04-2019]
Poland,DS
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
VI Otwarte Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego Przedszkolaków w szachach
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:07-04-2019]
Poland,MA
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
XII Otwarte Mistrzostwa SP 2 w szachach - klasy 1-4
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:07-04-2019]
Poland,MA
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
XII Otwarte Mistrzostwa SP 2 w szachach - klasy 5-8
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:07-04-2019]
Poland,MA
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
Mistrzostwa Gminy Kolbudy 2019
Kolbudy [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,PO
blitz
06-04-2019
06-04-2019
I Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2019 - GRUPA C: 1000-1100
Lipusz [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,PO
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
I Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2019 - GRUPA B: 1200
Lipusz [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,PO
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
TURNIEJ SZACHOWY O PUCHARY DYREKTORA SP 46 W POZNANIU GRUPA A
POZNAŃ [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,WP
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
I Turniej Szachowy im. Władysława i Jana Kostuchów - Turniej dla dzieci i mlodzieży
Kartuzy [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,PO
blitz
06-04-2019
06-04-2019
I Warszawski Turniej Piwny w Kolektywie Piwnym "Z beczki do buteleczki"
Warszawa [aktualizacja:07-04-2019]
Poland,MA
blitz
06-04-2019
06-04-2019
VII Mazowiecki Memoriał Szachowy im. Zbigniewa Tyszkiewicza w Pułtusku I
Pułtusk [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,MA
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
II Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego - SUŁKOWICE Grupa A OPEN
Sułkowice [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,MP
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
II Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego - SUŁKOWICE Grupa B 2004 i młodsi powyżej IV
Sułkowice [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,MP
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
II Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego - SUŁKOWICE Grupa C 2004 i młodsi do IV
Sułkowice [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,MP
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
Grand Prix Siedlec 2019 - turniej 4
Siedlce [aktualizacja:07-04-2019]
Poland,MA
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
Kwietniowy Turniej w Skoczku A 1200-1400
Tczew [aktualizacja:17-04-2019]
Poland,PO
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
VII Mazowiecki Memoriał Szachowy im. Zbigniewa Tyszkiewicza w Pułtusku C.
Pułtusk [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,MA
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
VII Mazowiecki Memoriał Szachowy im. Zbigniewa Tyszkiewicza w Pułtusku B
Pułtusk [aktualizacja:07-04-2019]
Poland,MA
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
Integracyjny Turniej Szchowy pamięci Piotra Jagieły - 2. turniej
Wrocław [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,DS
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
TURNIEJ SZACHOWY O PUCHARY DYREKTORA SP 46 W POZNANIU GRUPA B
POZNAŃ [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,WP
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
TURNIEJ SZACHOWY O PUCHARY DYREKTORA SP 46 W POZNANIU GRUPA C
POZNAŃ [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,WP
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowym Mieście Lubawskim
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,WM
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
VIII Puchatkowy Turniej Szachowy
Sanok [aktualizacja:07-04-2019]
Poland,PK
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
I Turniej Szachowy w Dolinie Karpia - Grupa A do lat 10
Las [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,MP
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
I Turniej Szachowy w Dolinie Karpia - Grupa B do lat 16
Las [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,MP
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
I Turniej Szachowy w Dolinie Karpia - Grupa C otwarta
Las [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,MP
szybkie
06-04-2019
06-04-2019
XIII Festiwal Szachów w Starachowicach - Turniej B1
Starachowice [aktualizacja:07-04-2019]
Poland,SK
blitz
06-04-2019
06-04-2019
XIII Festiwal Szachów w Starachowicach - Turniej B2
Starachowice [aktualizacja:07-04-2019]
Poland,SK
blitz
06-04-2019
06-04-2019
XIII Festiwal Szachów w Starachowicach - Turniej C1
Starachowice [aktualizacja:07-04-2019]
Poland,SK
blitz
06-04-2019
06-04-2019
XIII Festiwal Szachów w Starachowicach - Turniej C2
Starachowice [aktualizacja:07-04-2019]
Poland,SK
blitz
06-04-2019
06-04-2019
I Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Staszów - grupa do lat 15
Staszów [aktualizacja:04-05-2019]
Poland,SK
blitz
06-04-2019
06-04-2019
I Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Staszów - seniorzy
Staszów [aktualizacja:04-05-2019]
Poland,SK
blitz
05-04-2019
05-04-2019
14. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - rapid
Białystok [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,PL
szybkie
05-04-2019
05-04-2019
Grand Prix Wadowic w Szachach Fischera o Puchar Starosty -Turniej Główny
Wadowice [aktualizacja:06-04-2019]
Poland,MP
blitz
05-04-2019
05-04-2019
VIII Spartakiada Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej - klasy I-III CHŁOPCY
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:05-04-2019]
Poland,LU
szybkie
22-02-2019
05-04-2019
Mistrzostwa Klubu Szachowego " Hetman " - Nowe Miasto Lubawskie
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:20-04-2019]
Poland,WM
klasyczne
05-04-2019
05-04-2019
Cztery Pory Roku - Wiosna 2019
Głogów [aktualizacja:05-04-2019]
Poland,DS
blitz
05-04-2019
05-04-2019
XXI Grand Prix o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury P 8'+3"
Gniezno [aktualizacja:05-04-2019]
Poland,WP
szybkie
05-04-2019
05-04-2019
Szachowa Liga Młodych Mistrzów 2019 (3z8)
Lubartów [aktualizacja:05-04-2019]
Poland,LU
szybkie
05-04-2019
05-04-2019
AMW P'15 II rzut 5IV2019
Poznań [aktualizacja:05-04-2019]
Poland,WP
szybkie
05-04-2019
05-04-2019
TURNIEJ SZKOLNY
Krosno Odrzańskie [aktualizacja:05-04-2019]
Poland,LB
szybkie
05-04-2019
05-04-2019
VIII Spartakiada Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej - klasy I-III DZIEWCZĘTA
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:05-04-2019]
Poland,LU
szybkie
05-04-2019
05-04-2019
VIII Spartakiada Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej - klasy IV-VI CHŁOPCY
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:05-04-2019]
Poland,LU
szybkie
05-04-2019
05-04-2019
VIII Spartakiada Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej - klasy IV-VI DZIEWCZĘTA
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:05-04-2019]
Poland,LU
szybkie
05-04-2019
05-04-2019
VIII Spartak. Pam. Ofiar Katastr. Smoleńskiej - klasy VII-VIII GIM DZIEWCZĘTA
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:05-04-2019]
Poland,LU
szybkie
05-04-2019
05-04-2019
Powiatowe Igrzyska Dzieci szachy indywidualne kl I-III - ur. 2009-2011r.
Brzozów [aktualizacja:05-04-2019]
Poland,PK
blitz
05-04-2019
05-04-2019
Powiatowe Igrzyska Dzieci szachy indywidualne kl IV-VI (ur. 2006-2008)
Brzozów [aktualizacja:05-04-2019]
Poland,PK
blitz
05-04-2019
05-04-2019
Powiatowe Igrzyska Dzieci szachy indywidualne kl VII-IIIgim -ur. 2003-2005r.
Brzozów [aktualizacja:05-04-2019]
Poland,PK
blitz
05-04-2019
05-04-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:05-04-2019]
Poland,LU
szybkie
05-04-2019
05-04-2019
III TURNIEJ FORszachMATY
Wrocław [aktualizacja:05-04-2019]
Poland,DS
szybkie
05-04-2019
05-04-2019
Grand Prix Polonii Wrocław
Wrocław [aktualizacja:05-04-2019]
Poland,DS
blitz
05-04-2019
05-04-2019
VIII Spartak. Pam. Ofiar Katastrofy Smoleńskiej - klasy VII-VIII-GIM CHŁOPCY
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:05-04-2019]
Poland,LU
szybkie
05-04-2019
05-04-2019
Powiatowa Licealiada
Brzozów [aktualizacja:05-04-2019]
Poland,PK
blitz
05-04-2019
05-04-2019
Turniej Blitza
Zielona Góra [aktualizacja:05-04-2019]
Poland,LB
klasyczne
05-04-2019
05-04-2019
Piątek z Kopernikiem 05.04.2019
Olsztyn [aktualizacja:05-04-2019]
Poland,WM
blitz
05-04-2019
05-04-2019
Granie w Hetmanie Grand Prix 2019 (6)
Koszalin [aktualizacja:05-04-2019]
Poland,ZP
blitz
04-04-2019
04-04-2019
XIV MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH W GRZE BŁYSKAWICZNEJ (do FIDE)
POKRZYWNA [aktualizacja:04-04-2019]
Poland,OP
blitz
04-04-2019
04-04-2019
III Druż. Mistrz. Pow. Olsztyńskiego Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty
Biskupiec [aktualizacja:02-04-2019]
Poland,WM
drużynowy, szybkie
04-04-2019
04-04-2019
Klub P.Z.Szach. (361 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:04-04-2019]
Poland,MA
szybkie
04-04-2019
04-04-2019
TURNIEJ O CZARNEGO KRÓLA AKTYWNEJ MAŁEJ SZKOŁY
Wrocław [aktualizacja:05-04-2019]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
04-04-2019
04-04-2019
VI Otwarty Turniej Szachów Błyskawicznych o Puchar Dyrektora MOSiR Lubartów FIDE
Lubartów [aktualizacja:09-04-2019]
Poland,LU
blitz
04-04-2019
04-04-2019
XIX Mistrzostwa w Szachach Szkół Powiatu Lubartowskiego - Igrzyska Dzieci
Lubartów [aktualizacja:04-04-2019]
Poland,LU
szybkie
04-04-2019
04-04-2019
XIX Mistrzostwa w Szachach Szkół Powiatu Lubartowskiego - Igrzyska Młodzieży
Lubartów [aktualizacja:04-04-2019]
Poland,LU
szybkie
04-04-2019
04-04-2019
XIX Mistrzostwa w Szachach Szkół Powiatu Lubartowskiego - Licealiada
Lubartów [aktualizacja:04-04-2019]
Poland,LU
szybkie
04-04-2019
04-04-2019
Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 3/cykl III
Chrzanów [aktualizacja:04-04-2019]
Poland,MP
blitz
04-04-2019
04-04-2019
Mistrzostwa Gminy Gniezno Szkól Podstawowych i Gimazjum kl. 5-8 dziewczynki
Zdziechowa [aktualizacja:10-04-2019]
Poland,WP
szybkie
04-04-2019
04-04-2019
Mistrzostwa Gminy Gniezno Szkól Podstawowych i Gimazjum - chłopcy 1-4
Zdziechowa [aktualizacja:10-04-2019]
Poland,WP
szybkie
04-04-2019
04-04-2019
Mistrzostwa Gminy Gniezno Szkól Podstawowych i Gimazjum 1-4 dziewczynki
Zdziechowa [aktualizacja:10-04-2019]
Poland,WP
szybkie
04-04-2019
04-04-2019
Mistrzostwa Gminy Gniezno kl. 5-8 Chłopcy
Zdziechowa [aktualizacja:10-04-2019]
Poland,WP
szybkie
04-04-2019
04-04-2019
Dzielnicowy Turniej Szachowy dla Szkół Podstawowych Warszawa-Wola
Warszawa [aktualizacja:04-04-2019]
Poland,MA
szybkie
04-04-2019
04-04-2019
Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Lublin- LICEALIADA (dziewczęta)
Lublin [aktualizacja:04-04-2019]
Poland,LU
szybkie
04-04-2019
04-04-2019
Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Lublin- LICEALIADA (chłopcy)
Lublin [aktualizacja:04-04-2019]
Poland,LU
szybkie
04-04-2019
04-04-2019
Turniej Małych Arcymistrzów klasy drugie
Żory [aktualizacja:23-04-2019]
Poland,SL
blitz
04-04-2019
04-04-2019
VIII Grand Prix Grodziskich Szkół Podstawowych wSzachach 2018/19 Turniej 2
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:10-04-2019]
Poland,MA
szybkie
04-04-2019
04-04-2019
Szachy w Prymusie Turniej II Wiosna 2019 kl.I-III
Gniezno [aktualizacja:04-04-2019]
Poland,WP
blitz
04-04-2019
04-04-2019
Szachy w Prymusie Turniej Wiosna 2019 - kl. 4 i starsi
Gniezno [aktualizacja:04-04-2019]
Poland,WP
blitz
04-04-2019
04-04-2019
8 Turniej o Puchary Wójta Hrubieszowa - Tomasza Zająca GP 2019
Moniatycze [aktualizacja:04-04-2019]
Poland,LU
szybkie
04-04-2019
04-04-2019
III Druż. Mistrz. Powiatu Olsztyńskiego Szkół w Szachach o Puchar Starosty
Biskupiec [aktualizacja:04-04-2019]
Poland,WM
drużynowy, szybkie
03-04-2019
03-04-2019
819 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:03-04-2019]
Poland,MP
szybkie
03-04-2019
03-04-2019
Powiatowe Igrzyska Dzieci szachy indywidualne dziewczęta I-III (ur. 2009-2011)
Niebylec [aktualizacja:03-04-2019]
Poland,PK
szybkie
03-04-2019
03-04-2019
Powiatowe Igrzyska Dzieci szachy indywidualne chłopcy I-III (ur. 2009-2011)
Niebylec [aktualizacja:03-04-2019]
Poland,PK
szybkie
03-04-2019
03-04-2019
Powiatowe Igrzyska Dzieci szachy indywidualne dz IV-VI (ur. 2006-2008)
Niebylec [aktualizacja:03-04-2019]
Poland,PK
szybkie
03-04-2019
03-04-2019
Powiatowe Igrzyska Dzieci szachy indywidualne chłopcy IV-VI (ur. 2006-2008)
Niebylec [aktualizacja:03-04-2019]
Poland,PK
szybkie
03-04-2019
03-04-2019
III Wodzisławski festiwal szkół podstawowych klasy I-III
Wodzisław Śląski [aktualizacja:03-04-2019]
Poland,SL
szybkie
03-04-2019
03-04-2019
Szachowa środa w Tarnowie nr 13 - 2019
Tarnów [aktualizacja:03-04-2019]
Poland,MP
blitz
03-04-2019
03-04-2019
VI Turniej Szachowy im. ks. Kuznowicza 2018
Kraków [aktualizacja:03-04-2019]
Poland,MP
szybkie
03-04-2019
03-04-2019
8 Turniej o Puchary Wójta Rachań- Romana Miedziaka - GP 2019
ZS Michalów [aktualizacja:15-04-2019]
Poland,LU
szybkie
03-04-2019
03-04-2019
XII GRAND PRIX STARACHOWIC W SZACHACH -Turniej 7
Starachowice [aktualizacja:04-04-2019]
Poland,SK
blitz
03-04-2019
03-04-2019
Turniej szachowy o tytuł Mistrza kwietnia 2019
Sulechów [aktualizacja:09-04-2019]
Poland,LB
szybkie
02-04-2019
02-04-2019
Dolnośląski Turniej Finałowy Edukacja przez Szachy w Szkole - A dziewczęta I
Lubin [aktualizacja:05-04-2019]
Poland,DS
szybkie
02-04-2019
02-04-2019
Dolnośląski Turniej Finałowy Edukacja przez Szachy w Szkole - B chłopcy I
Lubin [aktualizacja:05-04-2019]
Poland,DS
szybkie
02-04-2019
02-04-2019
Dolnośląski Turniej Finałowy Edukacja przez Szachy w Szkole - E dziewczęta III
Lubin [aktualizacja:05-04-2019]
Poland,DS
szybkie
02-04-2019
02-04-2019
Dolnośląski Turniej Finałowy Edukacja przez Szachy w Szkole - C dziewczęta II
Lubin [aktualizacja:05-04-2019]
Poland,DS
szybkie
02-04-2019
02-04-2019
Dolnośląski Turniej Finałowy Edukacja przez Szachy w Szkole - D chłopcy II
Lubin [aktualizacja:05-04-2019]
Poland,DS
szybkie
02-04-2019
02-04-2019
Dolnośląski Turniej Finałowy Edukacja przez Szachy w Szkole - F chłopcy III
Lubin [aktualizacja:03-04-2019]
Poland,DS
szybkie
02-04-2019
02-04-2019
Powiatowe Igrzyska Dzieci szachy indywidualne dz VII-IIIgim -ur. 2003-2005r.
Niebylec [aktualizacja:02-04-2019]
Poland,PK
szybkie
02-04-2019
02-04-2019
Powiatowe Igrzyska Dzieci szachy indywidualne chł VII-IIIgim -ur. 2003-2005r.
Niebylec [aktualizacja:02-04-2019]
Poland,PK
szybkie
02-04-2019
02-04-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:02-04-2019]
Poland,LU
szybkie
02-04-2019
02-04-2019
Blitz Olimpijski
Sielpia Wielka [aktualizacja:03-04-2019]
Poland,SK
blitz
02-04-2019
02-04-2019
POVIR U SEBE 2019 UNIOR LVIV INVASPORT
LVIV [aktualizacja:02-04-2019]
Ukraine
szybkie
02-04-2019
02-04-2019
XVI Indywidualne Mistrzostwa Bydgoszczy w szachach-Szkoły Ponadgimnazjalne
Bydgoszcz [aktualizacja:02-04-2019]
Poland,KP
blitz
02-04-2019
02-04-2019
XXVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 25
Kraków [aktualizacja:02-04-2019]
Poland,MP
blitz
02-04-2019
02-04-2019
2 Turniej Kl.2a o Puchary Wójta Łabuń - Mariusza Kukiełki -GP 2019
Łabuńki Pierwsze [aktualizacja:02-04-2019]
Poland,LU
szybkie
02-04-2019
02-04-2019
XXIX Runda IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:16-04-2019]
Poland,PL
szybkie
02-04-2019
02-04-2019
15minx5
Zduńska Wola [aktualizacja:02-04-2019]
Poland,LD
szybkie
02-04-2019
02-04-2019
XI Wiosenny Turniej Szachowy
Katowice [aktualizacja:07-04-2019]
Poland,SL
blitz
01-04-2019
01-04-2019
Szachy w Prymusie - IV i st. Turniej - zima 2019 (03 stycznia)
Gniezno [aktualizacja:03-04-2019]
Poland,WP
blitz
01-04-2019
01-04-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:01-04-2019]
Poland,LU
szybkie
01-04-2019
01-04-2019
CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,SL
szybkie
01-04-2019
01-04-2019
II Indywidualny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora ZST w Tarnowie-Mościcach
Tarnów [aktualizacja:01-04-2019]
Poland,MP
szybkie
31-03-2019
31-03-2019
IX OTSz o Puchar Burmistrza Orzysza poświęcony pamięci Krzysztofa Kierzkowskiego
Orzysz [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,WM
szybkie
31-03-2019
31-03-2019
Szachowa Wiosna Rybnik 2019 Grupa Chłopców 2012 i młodsi
Rybnik [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,SL
inne
31-03-2019
31-03-2019
Szachowa Wiosna Rybnik 2019 Chłopcy rocznik 2009 - 2011
Rybnik [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,SL
blitz
31-03-2019
31-03-2019
Szachowa Wiosna Rybnik 2019 Grupa Dziewczyn 2009 i młodsze
Rybnik [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,SL
blitz
25-11-2018
31-03-2019
MLS CENTRUM - Międzyregionalna Liga Szachowa Otwarte rozgrywki drużynowe w szachach standardowych + turniej w szachach szybkich. Zapraszamy kluby i miłośników szachów z Wielkopolski z woj Łód
Konin i sale gry drużyn [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,WP
drużynowy, klasyczneFIDE
28-10-2018
31-03-2019
WIELKOPOLSKA III LIGA SZACHOWA 2018/2019
Wielkopolska [aktualizacja:07-04-2019]
Poland,WP
drużynowy, klasyczne
28-10-2018
31-03-2019
IV WIELKOPOLSKA LIGA SENIORÓW GRUPA B 2018-2019
Poznań [aktualizacja:02-04-2019]
Poland,WP
drużynowy, klasyczne
31-03-2019
31-03-2019
XXIX OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH im. Stanisława Komidzierskiego.
Zelów [aktualizacja:27-03-2019]
Poland,LD
szybkie
30-03-2019
31-03-2019
IX Memoriał im. prof. Romana Mariana Bugalskiego
Bydgoszcz [aktualizacja:03-04-2019]
Poland,KP
klasyczne
31-03-2019
31-03-2019
Ubezpieczenia KANIA FINANSE_Olimpia i Przyjaciele_nr 6_do ELO 2000
GOLESZÓW [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,SL
blitz
31-03-2019
31-03-2019
Grand Prix Powiatu Tczewskiego turniej II FIDE
Tczew [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,PO
szybkie
31-03-2019
31-03-2019
Memoriał Bieńkowskiego turniej A
Łobez [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,ZP
szybkie
31-03-2019
31-03-2019
Memoriał Bieńkowskiego turniej B dla dzieci
Łobez [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,ZP
szybkie
31-03-2019
31-03-2019
VI Festiwal Szachowy "HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2019" - gr. A (open)
Krosno Odrzańskie [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,LB
szybkie
30-03-2019
31-03-2019
Wiosenny Turniej Fide na Bemowie 2019
Warszawa [aktualizacja:02-04-2019]
Poland,MA
klasyczneFIDE
30-03-2019
31-03-2019
Wiosenny turniej na Bemowie (dla zawodników od IV wzwyż)
Warszawa [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,MA
klasyczne
31-03-2019
31-03-2019
Wiosenny turniej dla zawodników ur. w 2011 r. i młodszych
Warszawa [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,MA
szybkie
30-03-2019
31-03-2019
VIII Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK Koszutka - Open A do lat 11 (2008 i młodsi) - P'60
Katowice [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,SL
klasyczne
30-03-2019
31-03-2019
VIII Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK Koszutka - Open B do lat 9 (2010 i młodsi) - P'60
Katowice [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,SL
klasyczne
31-03-2019
31-03-2019
II Szachowa GRAND PRIX Ziemi Szydłowieckiej - turniej 6
Szydłowiec [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,MA
szybkie
31-03-2019
31-03-2019
18. Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Chłopców do lat 8
Białystok [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,PL
szybkie
31-03-2019
31-03-2019
18. Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Dziewcząt do lat 8
Białystok [aktualizacja:01-04-2019]
Poland,PL
szybkie
31-03-2019
31-03-2019
Grand Prix PRUSZKOWA turniej 1
Pruszków [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,MA
klasyczne
31-03-2019
31-03-2019
VI Festiwal Szachowy "HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2019" - gr. B (rocznik do 2003 i kat. do 1800)
Krosno Odrzańskie [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,LB
szybkie
31-03-2019
31-03-2019
VI Festiwal Szachowy "HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 2019" - gr. C (rocznik do 2009 i kat. do 1400)
Krosno Odrzańskie [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,LB
szybkie
31-03-2019
31-03-2019
ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:01-03-2019]
Poland,MA
szybkie
31-03-2019
31-03-2019
II Turniej w Aninie do 20 lat - grupa A
Warszawa-Anin [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,MA
szybkie
31-03-2019
31-03-2019
II Turniej w Aninie dla dzieci z rocznika 2010 i młodszych - grupa B
Warszawa-Anin [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,MA
szybkie
31-03-2019
31-03-2019
XIII Turniej Szachowy im. Czesława Burdziuka - mężczyźni
CIECHANOWIEC [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,PL
szybkie
31-03-2019
31-03-2019
XIII Turniej Szachowy im. Czesława Burdziuka - kobiety
CIECHANOWIEC [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,PL
szybkie
31-03-2019
31-03-2019
Otwarte Mistrzostwa Powiatu Radzyńskiego w Szachach Szybkich
Kąkolewnica [aktualizacja:01-04-2019]
Poland,LU
szybkie
31-03-2019
31-03-2019
Otwarte Mistrzostwa Powiatu Radzyńskiego w Szachach - turniej dzieci do lat 10
Kąkolewnica [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,LU
szybkie
31-03-2019
31-03-2019
"III Turniej Klasyfikacyjny w SP6 Zamość" - turniej na V i IV kategorię szachową
Zamość [aktualizacja:02-04-2019]
Poland,LU
klasyczne
30-03-2019
31-03-2019
"III Turniej Klasyfikacyjny w SP6 Zamość" - turniej na III kategorię szachową
Zamość [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,LU
klasyczne
30-03-2019
31-03-2019
"III Turniej Klasyfikacyjny w SP6 Zamość" - turniej na II kategorię szachową
Zamość [aktualizacja:01-04-2019]
Poland,LU
klasyczne
31-03-2019
31-03-2019
I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Starogard Gdański
Sumin [aktualizacja:02-04-2019]
Poland,PO
blitz
30-03-2019
31-03-2019
GDAŃSKA WIOSNA SZACHOWA - Grupa 1400
GDAŃSK [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,PO
klasyczne
30-03-2019
31-03-2019
GDAŃSKA WIOSNA SZACHOWA - Grupa 1600-1700
GDAŃSK [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,PO
klasyczne
31-03-2019
31-03-2019
GDAŃSKA WIOSNA SZACHOWA - Grupa 1100-1250
GDAŃSK [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,PO
szybkie
31-03-2019
31-03-2019
XII Otwarte Mistrzostwa UKS Caissa w Szachach Szybkich gr A (kat.IV i wyżej)
Warszawa [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,MA
szybkie
31-03-2019
31-03-2019
XII Otwarte Mistrzostwa UKS Caissa gr B (Kat. V i bez kat.)
Warszawa [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,MA
szybkie
24-03-2019
31-03-2019
Niedzielny Turniej w Ożarowie - nr 1
Ożarów [aktualizacja:01-04-2019]
Poland,LU
szybkie
30-03-2019
31-03-2019
Wiosenny Gambit - turniej klasyfikacyjny na III i II kat
Wyszków [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,MA
klasyczne
31-03-2019
31-03-2019
III Grand Prix w Szachach Bliżyn 2019 X I X edycja
BLIŻYN [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,SK
szybkie
31-03-2019
31-03-2019
Turniej Szachowy w Szachach Błyskawicznych o Puchar Niekasyna
Lublin [aktualizacja:26-03-2019]
Poland,LU
blitz
31-03-2019
31-03-2019
IV MISTRZOSTWA GMINY LUBENIA
Straszydle [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,PK
szybkie
31-03-2019
31-03-2019
I Charytatywny Turniej Szachowy
Zakliczyn [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,MP
blitz
31-03-2019
31-03-2019
Szachowa Liga Szkolna w Grajewie
Grajewo [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,PL
blitz
31-03-2019
31-03-2019
XXIX OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH im. Stanisława Komidzierskiego
Zelów [aktualizacja:08-04-2019]
Poland,LD
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
IV GRAND PRIX Miasta Katowice - Turniej Szachowy dla Dzieci do lat 14 -WIOSENNY
Katowice [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,SL
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
100 lecie odzyskania niepodległości przez Polskę - grupa A
Zabrzeg [aktualizacja:28-03-2019]
Poland,SL
blitz
30-03-2019
30-03-2019
Grand Prix Wadowic w Szachach o Puchar Burmistrza- Turniej Główny
Wadowice [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,MP
blitz
30-03-2019
30-03-2019
III Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2019
Gdynia [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,PO
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
V OTWARTE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJ. ZP W SZACHACH SZYBKICH
CHOSZCZNO [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,ZP
drużynowy, szybkie
30-03-2019
30-03-2019
VI Mistrzostwa Polski Amatorów w Szachach Szybkich
Pęgów [aktualizacja:08-01-2019]
Poland,DS
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
Sieradzka Liga Szachowa 2019 - marzec
Sieradz [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,LD
szybkie
02-02-2019
30-03-2019
Drużynowe Rozgrywki Juniorów o Puchar Dors - Klimczok 2019
Imielin [aktualizacja:07-04-2019]
Poland,SL
drużynowy, klasyczne
30-03-2019
30-03-2019
V Turniej Szachowy JANOWICE 2019 Grupa A 2009 i młodsi
Janowice [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,MP
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
27. Otwarte Mistrzostwa Wroclawia Mlodziezy - Grupa C (do lat 9)
Wroclaw [aktualizacja:11-04-2019]
Poland,DS
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
27. Otwarte Mistrzostwa Wroclawia Mlodziezy - Grupa B (do lat 11)
Wroclaw [aktualizacja:11-04-2019]
Poland,DS
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
27. Otwarte Mistrzostwa Wroclawia Mlodziezy - Grupa A (do lat 14)
Wroclaw [aktualizacja:11-04-2019]
Poland,DS
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
Grand-Prix Gminy Zabierzów do lat 18 - turniej nr 1
Zabierzów [aktualizacja:10-04-2019]
Poland,MP
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
Wiosenny turniej na Bemowie do V kat. szachowej bez ograniczeń wieku
Warszawa [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,MA
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
Grand-Prix Gminy Zabierzów do lat 10 - turniej nr 1
Zabierzów [aktualizacja:10-04-2019]
Poland,MP
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
13. Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Chłopców do lat 7
Białystok [aktualizacja:01-04-2019]
Poland,PL
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
13. Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Dziewcząt do lat 7
Białystok [aktualizacja:01-04-2019]
Poland,PL
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2018-2019 - Turniej 5A (do FIDE)
STRUMIEŃ [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,SL
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2018-2019 - Turniej 5B
STRUMIEŃ [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,SL
blitz
30-03-2019
30-03-2019
VII PUCHAR ŻABIEGO KRAJU - STRUMIEŃ 2019 - turniej 2 (do FIDE)
STRUMIEŃ [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,SL
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
Otwarte Mistrzostwa UKS Żagle OPEN
Józefów k. Warszawy [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,MA
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
Otwarte Mistrzostwa UKS Żagle PIERWSZE KROKI
Józefów k. Warszawy [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,MA
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
XVI T.Sz. o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek - rocznik 2009 i młodsi
Warszawa [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,MA
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
XVI T.Sz. o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek - roczniki 2008-2006
Warszawa [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,MA
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
XVI T.Sz. o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek - roczniki 2005-2000
Warszawa [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,MA
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
XVI T.Sz. o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek - open FIDE
Warszawa [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,MA
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
"MATUJEMY KRÓLA"- Wiosenny Turniej Klasyfikacyjny
Włoszakowice [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,WP
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
MLS KONIN TEAM RAPID FIDE MASTERS 2019 - Otwarty drużynowe mistrzostwa Konina i powiatu Konin w szachach szybkich. Nagrody w grupach rankingowych. ZAPRASZAMY
Konin [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,WP
drużynowy, szybkie
30-03-2019
30-03-2019
TURNIEJ O ''PUCHAR'' PREZESA UKS SZACH WOLSZTYN
WOLSZTYN [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,WP
klasyczne
30-03-2019
30-03-2019
GRAND PRIX ZIEMI KŁODZKIEJ GRUPA A na FIDE
ŚCINAWKA ŚREDNIA [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,DS
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
GRAND PRIX ZIEMI KŁODZKIEJ Grupa B do 16 lat
ŚCINAWKA ŚREDNIA [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,DS
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
II Turniej Szachowy o Puchar Rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego JP II
Lublin [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,LU
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
Wiosenny Turniej Szachowy w Bielsku-Białej
Bielsko-Biała [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,SL
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
Drużynowe Mistrzostwa Warszawy Niepublicznych Szkół Podstawowych
Warszawa [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,MA
drużynowy, szybkie
30-03-2019
30-03-2019
XIX Regionalny Turniej Szachowy - "Bawmy się razem" Chojnice 2019 - Turniej B
Chojnice [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,PO
blitz
30-03-2019
30-03-2019
Turniej drużynowy o puchar Dyrektora MOSiR Tuchów
Burzyn [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,MP
drużynowy, szybkie
30-03-2019
30-03-2019
I Integracyjny Szachowy Memoriał Tadeusza Dwornika
Kraków [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,MP
blitz
30-03-2019
30-03-2019
XXIV Szachowe Mistrzostwa Podhala Szkół Podstawowych i Gimnazjów
Mszana Dolna [aktualizacja:05-04-2019]
Poland,MP
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
"Matujemy Króla" grupa B
Włoszakowice [aktualizacja:11-03-2019]
Poland,WP
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
grupa B Matujemy Króla
Włoszakowice [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,WP
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
Turniej dla Początkujących w Klubie Batory w Otwocku (2007 i młodsi)
Otwock [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,MA
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
V Turniej - XX edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach
ŁOMŻA [aktualizacja:01-04-2019]
Poland,PL
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
Turniej dla dzieci do lat 7
Tczew [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,PO
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
GDAŃSKA WIOSNA SZACHOWA - Grupa 1000-1100
GDAŃSK [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,PO
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
Matujemy Króla Przedszkolaki
Włoszakowice [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,WP
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
"Sobota z KKSz-em" sezon VII turniej 6
Kraków [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,MP
blitz
30-03-2019
30-03-2019
Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Siedliszcza
Siedliszcze [aktualizacja:29-03-2019]
Poland,LU
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
Mistrzostwa w Szachach Szkół Podstawowych Gminy Piaseczno D V-VIII
Piaseczno [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,MA
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
100 lecie odzyskania niepodległości przez Polskę - grupa B
Zabrzeg [aktualizacja:28-03-2019]
Poland,SL
blitz
30-03-2019
30-03-2019
100 lecie odzyskania niepodległości przez Polskę - grupa C
Zabrzeg [aktualizacja:28-03-2019]
Poland,SL
blitz
30-03-2019
30-03-2019
Turniej Czekoladowy / Grupa A / 1600+ / FIDE
Jelenia Góra [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,DS
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
Turniej Czekoladowy / Grupa B / 1400
Jelenia Góra [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,DS
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
Turniej Czekoladowy / Grupa C / 1200-1250
Jelenia Góra [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,DS
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
Turniej Czekoladowy / Grupa D / 1000-1100
Jelenia Góra [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,DS
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
XIX Regionalny Turniej Szachowy - "Bawmy się razem" Chojnice 2019 - Turniej A
Chojnice [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,PO
blitz
30-03-2019
30-03-2019
Wiosenny Gambit turniej klasyfikacyjny na V i IV kat.
Wyszków [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,MA
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
Zacznij z Akademią Pruszków turniej z możliwością zrobienia V i IV KAT
Pruszków [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,MA
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
27 Otwarte Mistrzostwa Wrocławia dla dzieci - Grupa D
Wrocław [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,DS
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
27 Otwarte Mistrzostwa Wrocławia dla dzieci - Grupa E
Wrocław [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,DS
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
27. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w szachach dla dzieci - Grupa F
Wrocław [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,DS
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
"Matujemy Króla" grupa C
Włoszakowice [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,WP
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
Żorska Liga Szachowa Juniorów Aktualna kolejka 3/6
Żory [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,SL
blitz
30-03-2019
30-03-2019
Żorska Liga Szachowa Seniorów kolejka 3/6
Żory [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,SL
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
V Turniej Szachowy JANOWICE 2019 Grupa B 2005-2008
Janowice [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,MP
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
V Turniej Szachowy JANOWICE 2019 Grupa C 2004 i starsi
Janowice [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,MP
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
Grand Prix Nowego Tomyśla 2019r. - Turniej III
Nowy Tomyśl [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,WP
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
X Prokocimski Szach-Mat 2019 - grupa B
Kraków [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,MP
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
X Prokocimski Szach-Mat 2019 - grupa A
Kraków [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,MP
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
II Turniej eliminacyjny juniorów klubu KS SZACHOWNICA Rzeszów
Rzeszów [aktualizacja:01-04-2019]
Poland,PK
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
Mistrzostwa w Szachach Szkół Podstawowych Gminy Piaseczno C I-II
Piaseczno [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,MA
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
Mistrzostwa w Szachach Szkół Podstawowych Gminy Piaseczno C V-VIII
Piaseczno [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,MA
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
Mistrzostwa w Szachach Szkół Podstawowych Gminy Piaseczno C III-IV
Piaseczno [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,MA
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
Mistrzostwa w Szachach Szkół Podstawowych Gminy Piaseczno D III-IV
Piaseczno [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,MA
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
Mistrzostwa w Szachach Szkół Podstawowych Gminy Piaseczno D-I-II
Piaseczno [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,MA
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
Grand Prix - Turniej V - gr.B
Gorlice [aktualizacja:01-04-2019]
Poland,MP
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
Grand Prix - turniej VI - gr.A
Gorlice [aktualizacja:01-04-2019]
Poland,MP
szybkie
30-03-2019
30-03-2019
OTWARTE MISTRZOSTWA TRÓJMIASTA W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH
GDAŃSK [aktualizacja:11-04-2019]
Poland,PO
blitz
01-02-2019
29-03-2019
XIV Turniej Klasyfikacyjny. Otwarte Mistrzostwa SP-1 Zielona Góra.
Zielona Góra [aktualizacja:02-04-2019]
Poland,LB
klasyczne
11-01-2019
29-03-2019
209th YMCA Winter 2019-A
Warszawa [aktualizacja:29-03-2019]
Poland,MA
klasyczneFIDE
29-03-2019
29-03-2019
13. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - blitz
Białystok [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,PL
blitz
04-01-2019
29-03-2019
Półfinał Mistrzostw RzKSz
Rzeszów [aktualizacja:02-04-2019]
Poland,PK
klasyczne
29-03-2019
29-03-2019
Mstrzostwa marca w KTS Kalisz - do lat 14 (ranking 1000-1400)
Kalisz [aktualizacja:29-03-2019]
Poland,WP
szybkie
29-03-2019
29-03-2019
Mstrzostwa marca w KTS Kalisz - OPEN
Kalisz [aktualizacja:29-03-2019]
Poland,WP
szybkie
19-01-2019
29-03-2019
Mistrzostwa Krosna w Szachach Klasycznych 2019 gr.AB
KROSNO [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,PK
klasyczne
29-03-2019
29-03-2019
Mistrzostwa Pow. Węgrowskiego Szkół Podst. w Szachach Szybkich na rok 2019
WĘGRÓW [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,MA
szybkie
29-03-2019
29-03-2019
Skoczek Sto-ósemki
Wroclaw [aktualizacja:02-04-2019]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
15-03-2019
29-03-2019
IV Wiosenny Turniej Szachowy SP1 i MDK
Elbląg [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,WM
klasyczne
29-03-2019
29-03-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,LU
blitz
29-03-2019
29-03-2019
Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Prabutach
Prabuty [aktualizacja:29-03-2019]
Poland,PO
blitz
29-03-2019
29-03-2019
Gr.A Grand Prix XII -2 _ UKS - G4 ( rocznik 2010 do 2003 )
Tarnowskie Gory [aktualizacja:26-04-2019]
Poland,SL
szybkie
29-03-2019
29-03-2019
Gr.B Grand Prix XII -2 UKS - G4 ( rocznik 2011 i młodsi )
Tarnowskie Gory [aktualizacja:29-03-2019]
Poland,SL
szybkie
29-03-2019
29-03-2019
MARCOWY TURNIEJ JUNIORÓW
MYŚLIBÓRZ [aktualizacja:29-03-2019]
Poland,ZP
blitz
29-03-2019
29-03-2019
Turniej Szachowy BROWAR DUKLA
Dukla [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,PK
blitz
29-03-2019
29-03-2019
OTWARTA LIGA SZKOLNA gr A - zawodnicy ur. w roku 2010 lub młodsi do rank. 1250
Staniątki- Dom Weselny ANSON [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,MP
blitz
29-03-2019
29-03-2019
OTWARTA LIGA SZKOLNA gr B - zawodnicy ur. w roku 2006 lub młodsi do rank. 1400
Staniątki- Dom Weselny ANSON [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,MP
blitz
29-03-2019
29-03-2019
OTWARTA LIGA SZKOLNA gr C - OPEN z rank. powyżej 1400 także dorośli
Staniątki- Dom Weselny ANSON [aktualizacja:29-03-2019]
Poland,MP
blitz
29-03-2019
29-03-2019
BLITZOWE PIĄTKI III
MYŚLIBÓRZ [aktualizacja:29-03-2019]
Poland,ZP
blitz
29-03-2019
29-03-2019
XXVII CYKL GRAND PRIX CZĘSTOCHOWY W SZACHACH- TURNIEJ 3- SZ. PONADPODSTAWOWE
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:29-03-2019]
Poland,SL
szybkie
29-03-2019
29-03-2019
XXVII CYKL GRAND PRIX CZĘSTOCHOWY W SZACHACH- Turniej 3- Kl. 5-8
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:29-03-2019]
Poland,SL
szybkie
29-03-2019
29-03-2019
XXVII CYKL GRAND PRIX CZĘSTOCHOWY W SZACHACH- TURNIEJ 3- KL.0-4
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:29-03-2019]
Poland,SL
szybkie
29-03-2019
29-03-2019
Lubartowska Liga Szachowa 2019 (3z10)
Lubartów [aktualizacja:29-03-2019]
Poland,LU
szybkie
29-03-2019
29-03-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:29-03-2019]
Poland,LU
szybkie
29-03-2019
29-03-2019
IV Turniej Szachowy o tytuł Mistrza Nocy Matematyki
Bytow [aktualizacja:30-03-2019]
Poland,PO
blitz
29-03-2019
29-03-2019
1/3 Turniej o Puchary Wójta Dołhobyczowa - Grzegorza Drewnika GP 2019
Hulcze [aktualizacja:29-03-2019]
Poland,LU
szybkie
29-03-2019
29-03-2019
Grand Prix Polonii Wrocław
Wrocław [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,DS
szybkie
29-03-2019
29-03-2019
Grandprix nr 2
Jaworzno [aktualizacja:29-03-2019]
Poland,SL
blitz
29-03-2019
29-03-2019
Piątek z Kopernikiem 29.03.2019
Olsztyn [aktualizacja:29-03-2019]
Poland,WM
blitz
29-03-2019
29-03-2019
Królewskie Rozgrywki - grupa B
Myślenice [aktualizacja:29-03-2019]
Poland,MP
blitz
29-03-2019
29-03-2019
Królewskie Rozgrywki - grupa A
Myślenice [aktualizacja:29-03-2019]
Poland,MP
blitz
29-03-2019
29-03-2019
Granie w Hetmanie Grand Prix 2019 (5)
Koszalin [aktualizacja:05-04-2019]
Poland,ZP
blitz
10-01-2019
28-03-2019
210th YMCA Winter 2019-B
Warszawa [aktualizacja:28-03-2019]
Poland,MA
klasyczneFIDE
24-01-2019
28-03-2019
TURNIEJ O MISTRZOSTWO KLUBU StI EUROBESKIDY
WILKOWICE [aktualizacja:05-04-2019]
Poland,SL
klasyczne
28-03-2019
28-03-2019
IV Otwarte Mistrzostwa Siedleckich Szkół w Szachach Błyskawicznych
Siedlce [aktualizacja:02-04-2019]
Poland,MA
blitz
28-03-2019
28-03-2019
Klub P.Z.Szach. (360 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:28-03-2019]
Poland,MA
szybkie
28-03-2019
28-03-2019
III SĄCZOWSKI TURNIEJU SZCHOWY DLA DZIECI "SZACH-MAT"
Sączów [aktualizacja:29-03-2019]
Poland,SL
szybkie
28-03-2019
28-03-2019
Mistrzostwa Zespołu Szkół w Mściszewicach w Szachach
Msciszewice [aktualizacja:29-03-2019]
Poland,PO
blitz
28-03-2019
28-03-2019
Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 2/cykl III
Chrzanów [aktualizacja:28-03-2019]
Poland,MP
blitz
28-03-2019
28-03-2019
Indywidualne Igrzyska Młodzieży Szkolnej powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego
Sędziszów Małopolski [aktualizacja:28-03-2019]
Poland,PK
szybkie
28-03-2019
28-03-2019
Turniej Miesięczny Sekcji Szachowej MDK nr 1 Bytom - Marzec 2019
Bytom [aktualizacja:28-03-2019]
Poland,SL
blitz
28-03-2019
28-03-2019
3/1 Turniej Kl.1ab o Puchary Burmistrza Łaszczowa - Aleksandry Pietrasz
Łaszczów [aktualizacja:29-03-2019]
Poland,LU
szybkie
09-01-2019
27-03-2019
211st YMCA Winter 2019-C
Warszawa [aktualizacja:27-03-2019]
Poland,MA
klasyczneFIDE
26-02-2019
27-03-2019
O FIDE i o kategorie u Stefana Wronicza 2019 (1)
Warszawa - ursynów [aktualizacja:27-03-2019]
Poland,MA
klasyczne
27-03-2019
27-03-2019
818 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:27-03-2019]
Poland,MP
szybkie
27-03-2019
27-03-2019
Mistrzostwa Szczecina w Szachach Szkół Ponadgimnazjalnych
Szczecin [aktualizacja:27-03-2019]
Poland,ZP
szybkie
01-03-2019
27-03-2019
VIII Turniej Szachowy w Niepublicznym Integracynym Przedszkolu Motylek w Krośnie
Krosno [aktualizacja:27-03-2019]
Poland,PK
szybkie
27-03-2019
27-03-2019
Szachowa środa w Tarnowie nr 12 - 2019
Tarnów [aktualizacja:27-03-2019]
Poland,MP
blitz
27-03-2019
27-03-2019
I Turniej Szachowy o Mistrzostwo Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie
Krosno [aktualizacja:01-04-2019]
Poland,PK
szybkie
08-01-2019
26-03-2019
212nd YMCA Winter 2019-D
Warszawa [aktualizacja:26-03-2019]
Poland,MA
klasyczneFIDE
26-03-2019
26-03-2019
Grand-Prix Rzeszowa P-15 w OKK Akwarium 2019 - turniej nr 1
Rzeszów [aktualizacja:26-03-2019]
Poland,PK
szybkie
26-03-2019
26-03-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:26-03-2019]
Poland,LU
szybkie
26-03-2019
26-03-2019
52 WOM Szkolny - eliminacje Bemowo
Warszawa [aktualizacja:26-03-2019]
Poland,MA
drużynowy, szybkie
25-03-2019
26-03-2019
Turniej klasyfikacyjny SP 189
Warszawa Rembertów [aktualizacja:26-03-2019]
Poland,MA
szybkie
26-03-2019
26-03-2019
XXVIII Runda IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:26-03-2019]
Poland,PL
szybkie
26-03-2019
26-03-2019
XXVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 24
Kraków [aktualizacja:26-03-2019]
Poland,MP
blitz
26-03-2019
26-03-2019
Szkolna Liga Szachowa Supraśl Turniej Nr 2
Supraśl [aktualizacja:27-03-2019]
Poland,PL
blitz
25-03-2019
25-03-2019
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 3. Turniej
Wrocław [aktualizacja:26-03-2019]
Poland,DS
szybkie
25-03-2019
25-03-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:25-03-2019]
Poland,LU
szybkie
25-03-2019
25-03-2019
CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:27-02-2019]
Poland,SL
szybkie
04-03-2019
25-03-2019
Mistrzostwa Zespołu Szkół Zakonu Pijarów w Poznaniu. SP klasy I-III
Poznań [aktualizacja:08-04-2019]
Poland,WP
klasyczne
25-03-2019
25-03-2019
I Mistrzostwa Neo Montessori School
Myślenice [aktualizacja:25-03-2019]
Poland,MP
blitz
24-03-2019
24-03-2019
7. RUNDA XXIV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 20 (ur. 1999 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:24-03-2019]
Poland,PL
szybkie
28-10-2018
24-03-2019
IV Dolnośląska Liga Szachowa 2017/2018 - okręg Wałbrzyski
Dolny Śląsk [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,DS
drużynowy, klasyczne
27-01-2019
24-03-2019
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów III Liga Podkarpacka 2019
Rzeszów [aktualizacja:25-03-2019]
Poland,PK
drużynowy, klasyczneFIDE
23-03-2019
24-03-2019
Otwarte Mistrzostwa Radomia Seniorów w Szachach' na 2019
Radom [aktualizacja:24-03-2019]
Poland,MA
klasyczne
24-03-2019
24-03-2019
Mistrzostwa Regionu Oldbojów 2019
Włocławek [aktualizacja:24-03-2019]
Poland,KP
szybkie
23-03-2019
24-03-2019
Indywidualne Mistrzostwa Juniorów województwa lubuskiego - A - Juniorzy do lat 14 16 i 18
ZIELONA GÓRA [aktualizacja:24-03-2019]
Poland,LB
klasyczne
23-03-2019
24-03-2019
Indywidualne Mistrzostwa Juniorów województwa lubuskiego - B - Juniorzy do lat 12
ZIELONA GÓRA [aktualizacja:24-03-2019]
Poland,LB
klasyczne
23-03-2019
24-03-2019
Indywidualne Mistrzostwa Juniorów województwa lubuskiego - C - Juniorzy do lat 10
ZIELONA GÓRA [aktualizacja:25-03-2019]
Poland,LB
klasyczne
23-03-2019
24-03-2019
Orły Pleszew Open Fide III
Pleszew [aktualizacja:24-03-2019]
Poland,WP
klasyczne
24-03-2019
24-03-2019
XI Turniej Szachowy im. Dariusza Lusio 2019 Grupa A Seniorzy
Kosienice [aktualizacja:24-03-2019]
Poland,PK
szybkie
24-03-2019
24-03-2019
XI Turniej Szachowy im. Dariusza Lusio 2019 Grupa B Juniorzy ur. 2001 i mł.
Kosienice [aktualizacja:24-03-2019]
Poland,PK
szybkie
24-03-2019
24-03-2019
VI Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski - turniej 1
Międzyrzec Podlaski [aktualizacja:26-03-2019]
Poland,LU
szybkie
16-02-2019
24-03-2019
Drużynowe Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego - juniorzy
Olsztyn [aktualizacja:28-03-2019]
Poland,WM
drużynowy, klasyczne
23-03-2019
24-03-2019
Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Starosty Świeckiego
Świecie n/W [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,KP
klasyczne
23-03-2019
24-03-2019
XVIII Indywidualne Otwarte Mistrzostwa Świecie Juniorek i Juniorów do 1400
Świecie n/W [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,KP
klasyczne
23-03-2019
24-03-2019
XVIII Indywidualne Otwarte Mistrzostwa Świecia Juniorek i Juniorów od 1600
Świecie n/W [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,KP
klasyczne
23-03-2019
24-03-2019
MINI-ELO Suwałki 2019 (1)
Suwałki [aktualizacja:25-03-2019]
Poland,PL
klasyczneFIDE
23-03-2019
24-03-2019
IV Ogólnopolski Memoriał Sebastiana Tekielaka gr. B P'30+30 Fide do 1600 rk
Trzebinia Młoszowa [aktualizacja:24-03-2019]
Poland,MP
klasyczne
24-03-2019
24-03-2019
Wojewódzkie Igrzyska LZS - grupa mężczyzn
Bilcza k. Kielc [aktualizacja:24-03-2019]
Poland,SK
blitz
24-03-2019
24-03-2019
Wojewódzkie Igrzyska LZS - grupa kobiet
Bilcza k. Kielc [aktualizacja:24-03-2019]
Poland,SK
blitz
24-03-2019
24-03-2019
XXX RODZINNY TURNIEJ SZACHOWY RYBNIK OPEN
Rybnik [aktualizacja:26-03-2019]
Poland,SL
szybkie
23-03-2019
24-03-2019
I TURNIEJ NOCNY AKADEMI SZACHOWEJ PRUSZKÓW
PRUSZKÓW [aktualizacja:21-03-2019]
Poland,MA
szybkie
24-03-2019
24-03-2019
ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:01-03-2019]
Poland,MA
szybkie
23-03-2019
24-03-2019
IV Ogólnopolski Memoriał Sebastiana Tekielaka gr. C P'30+30 FIDE od 1700 rk
Trzebinia Młoszowa [aktualizacja:25-03-2019]
Poland,MP
klasyczne
23-03-2019
24-03-2019
XXIII Mistrzostwa Polski Honorowych Dawców Krwi PCK - Drużynowe
Łysomice [aktualizacja:24-03-2019]
Poland,KP
drużynowy, szybkie
23-03-2019
24-03-2019
Turniej na kategorię III i II SP 353 Wesoła -gr.D
Warszawa-Wesoła [aktualizacja:24-03-2019]
Poland,MA
klasyczne
24-03-2019
24-03-2019
Turniej na kategorię V i IV SP 353 Wesoła -gr.C
Warszawa-Wesoła [aktualizacja:25-03-2019]
Poland,MA
klasyczne
23-03-2019
24-03-2019
Mamo tato zagrajmy o KATEGORIE (9 rund - możliwość zdobycia V i IV kat)
Białystok [aktualizacja:24-03-2019]
Poland,PL
klasyczne
23-03-2019
24-03-2019
Pleszew Open Fide III B
Pleszew [aktualizacja:26-03-2019]
Poland,WP
klasyczne
23-03-2019
24-03-2019
Strzelce Classic Chess Spring 2019
Strzelce Opolskie [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,OP
klasyczneFIDE
23-03-2019
24-03-2019
Turniej klasyfikacyjny - Akademia Szachowa w Grajewie
Grajewo [aktualizacja:26-03-2019]
Poland,PL
klasyczne
24-03-2019
24-03-2019
XI Turniej Szachowy im. Dariusza Lusio 2019 Grupa B Juniorzy - BLITZ
Kosienice [aktualizacja:24-03-2019]
Poland,PK
blitz
23-03-2019
23-03-2019
II Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego - WIŚNIOWA Grupa A OPEN
Wiśniowa [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,MP
szybkie
23-03-2019
23-03-2019
II Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego - WIŚNIOWA Grupa B 2004 i młodsi powyżej IV
Wiśniowa [aktualizacja:26-03-2019]
Poland,MP
szybkie
23-03-2019
23-03-2019
II Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego-WIŚNIOWA Grupa C 2004 i młodsi do IV
Wiśniowa [aktualizacja:26-03-2019]
Poland,MP
szybkie
23-03-2019
23-03-2019
7. RUNDA XXIV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 (ur. 2009 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,PL
szybkie
23-03-2019
23-03-2019
LXXXI Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1
Warszawa [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,MA
szybkie
23-03-2019
23-03-2019
IX Ogólnopolski TSz o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp. - Grupa OPEN
Sędziszów Małopolski [aktualizacja:25-03-2019]
Poland,PK
szybkie
23-03-2019
23-03-2019
IX Ogólnopolski TSz o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp. - Juniorzy 2001-2005r.
Sędziszów Małopolski [aktualizacja:25-03-2019]
Poland,PK
szybkie
23-03-2019
23-03-2019
IX Ogólnopolski TSz o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp. - Juniorzy 2006-2010r.
Sędziszów Małopolski [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,PK
szybkie
23-03-2019
23-03-2019
IX Ogólnopolski TSz o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp. - Przedszkolaki
Sędziszów Małopolski [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,PK
szybkie
23-03-2019
23-03-2019
XXIII Mistrzostwa Polski Honorowych Dawców Krwi PCK - Indywidualne
Łysomice [aktualizacja:24-03-2019]
Poland,KP
szybkie
23-03-2019
23-03-2019
Otwarte Mistrzostwa Powiatu Świdwińskiego - VII Turniej GP ZZSzach
Połczyn Zdrój [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,ZP
szybkie
23-03-2019
23-03-2019
Indywidualne Mistrzostwa Juniorów województwa lubuskiego - D - Juniorzy do lat 8
ZIELONA GÓRA [aktualizacja:05-04-2019]
Poland,LB
szybkie
23-03-2019
23-03-2019
I Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Grybów
Siołkowa [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,MP
blitz
23-03-2019
23-03-2019
Turniej o Złotą Kroplę( bez wpisowego) rocznik 2010 i młodsi
Łódź [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,LD
blitz
23-03-2019
23-03-2019
"IV Turniej Szachowy HDK PCK o Złotą Kroplę"Juniorzy
Łódź [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,LD
blitz
23-03-2019
23-03-2019
"IV Turniej Szachowy HDK PCK o Złotą Kroplę" OPEN
Łódź [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,LD
blitz
23-03-2019
23-03-2019
IV Turniej Szachowy HDK PCK o Złotą Kroplę" Juniorzy do rocznika 2010
Łódź [aktualizacja:30-01-2019]
Poland,LD
blitz
23-03-2019
23-03-2019
I Turniej Grand-Prix Galeria Bronowice Kraków - turniej nr 1
Kraków [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,MP
szybkie
16-03-2019
23-03-2019
MÓJ PIERWSZY MAT dzieci rocznik 2010 i młodsi bez kategorii
Poznań [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,WP
szybkie
23-03-2019
23-03-2019
II Otwarty Turniej o puchar Prezydenta M.Lublin Cyklu2019 Szach Królowi
Lublin [aktualizacja:25-03-2019]
Poland,LU
szybkie
23-03-2019
23-03-2019
II TMT o puchar Prezydenta M.Lublin w ramach Cyklu 2019"Szach Królowi"do14 lat
Lublin [aktualizacja:25-03-2019]
Poland,LU
szybkie
23-03-2019
23-03-2019
III MEMORIAŁ ZBIGNIEWA CHOMICKIEGO
Strzelin [aktualizacja:11-02-2019]
Poland,DS
klasyczne
23-03-2019
23-03-2019
Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach (2018/19) 6 kolejka I liga
Olsztyn [aktualizacja:27-03-2019]
Poland,WM
szybkie
23-03-2019
23-03-2019
Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach (2018/19) 6 kolejka II liga
Olsztyn [aktualizacja:27-03-2019]
Poland,WM
szybkie
23-03-2019
23-03-2019
Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach (2018/19) 6 kolejka III liga
Olsztyn [aktualizacja:27-03-2019]
Poland,WM
szybkie
23-03-2019
23-03-2019
O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA KŁODZKA dla juniorów do 15 lat
Kłodzko [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,DS
szybkie
23-03-2019
23-03-2019
V Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Marklowice - I miejsce 200 zł
Marklowice [aktualizacja:15-03-2019]
Poland,SL
szybkie
23-03-2019
23-03-2019
INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR SEDLACZKA 2019
Tarnowskie Góry [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,SL
szybkie
23-03-2019
23-03-2019
II Turniej Wesoła SP 353 dla dzieci r.2010 i młodsi -gr.B
Warszawa-Wesoła [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,MA
szybkie
23-03-2019
23-03-2019
Sobotni Turniej Szachowy 23 marca 2109 Przemyśl S-KKS
Przemyśl [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,PK
blitz
23-03-2019
23-03-2019
IV Ogólnopolski Memoriał Sebastiana Tekielaka gr. A P'30
Trzebinia Młoszowa [aktualizacja:26-03-2019]
Poland,MP
szybkie
23-03-2019
23-03-2019
V Turniej Szachowy Pamięci Łukowskich Żołnierzy Wyklętych
Krynka [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,LU
szybkie
22-03-2019
23-03-2019
TURNIEJ PRZYJAŹNI POLSKO-WĘGIERSKIEJ
KIELCE [aktualizacja:24-03-2019]
Poland,SK
szybkie
22-03-2019
23-03-2019
TURNIEJ PRZYJAŹNI POLSKO-WĘGIERSKIEJ - Grupa dla III i IV kategorii
KIELCE [aktualizacja:01-04-2019]
Poland,SK
klasyczne
22-03-2019
23-03-2019
TURNIEJ PRZYJAŹNI POLSKO-WĘGIERSKIEJ - Grupa dla dzieci do 10 lat i maks. IV kat
KIELCE [aktualizacja:01-04-2019]
Poland,SK
szybkie
23-03-2019
23-03-2019
MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH POWIATU MYŚLIBORSKIEGO
MYŚLIBÓRZ [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,ZP
szybkie
23-03-2019
23-03-2019
II Turniej Wesoła SP 353 -gr.A
Warszawa-Wesoła [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,MA
szybkie
23-03-2019
23-03-2019
CYKL 4 PÓR ROKU KS AZS Wratislavia OPEN FIDE
Wrocław [aktualizacja:27-03-2019]
Poland,DS
szybkie
23-03-2019
23-03-2019
CYKL 4 PÓR ROKU KS AZS Wratislavia Turniej do lat 9
Wrocław [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,DS
szybkie
23-03-2019
23-03-2019
CYKL 4 PÓR ROKU KS AZS Wratislavia Turniej OPEN do 1600
Wrocław [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,DS
szybkie
23-03-2019
23-03-2019
VIII Grand Prix Leszna 2019 - Turniej II
Leszno [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,WP
szybkie
23-03-2019
23-03-2019
V Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Marklowice - grupa A do lat 8
Marklowice [aktualizacja:15-03-2019]
Poland,SL
szybkie
23-03-2019
23-03-2019
V Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Marklowice - grupa B do lat 11
Marklowice [aktualizacja:15-03-2019]
Poland,SL
szybkie
23-03-2019
23-03-2019
V Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Marklowice - grupa C do lat 14
Marklowice [aktualizacja:15-03-2019]
Poland,SL
szybkie
23-03-2019
23-03-2019
Mistrzostwa Miasta Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Szachach - SP klasy IV-VI
OSTRÓW MAZOWIECKA [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,MA
szybkie
23-03-2019
23-03-2019
Mistrzostwa Miasta Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Szachach - SP - klasy I - III
OSTRÓW MAZOWIECKA [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,MA
szybkie
23-03-2019
23-03-2019
Mistrzostwa Miasta Dzieci i Młodzieży Szkolnej wSzachach-SP klasy-VII-VIII i Gim
OSTRÓW MAZOWIECKA [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,MA
szybkie
23-03-2019
23-03-2019
XVIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa A - 2 turniej
Bogatynia [aktualizacja:24-03-2019]
Poland,DS
szybkie
23-03-2019
23-03-2019
XVIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa B - 2 turniej
Bogatynia [aktualizacja:24-03-2019]
Poland,DS
szybkie
23-03-2019
23-03-2019
XVIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa C - 2 turniej
Bogatynia [aktualizacja:24-03-2019]
Poland,DS
szybkie
23-03-2019
23-03-2019
V Dzielnicowy Turniej Szachowy dla Szkół Podstawowych Skok po kategorię
Warszawa [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,MA
szybkie
23-03-2019
23-03-2019
Żarowska Liga Szachowa Klas Pierwszych I runda
Żarów [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,DS
klasyczne
23-03-2019
23-03-2019
XX DI LZS - powiatowy finał turnieju o Złotą Wieżę (Seniorzy - ur. 2001 i st.)
Oława [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,DS
szybkie
23-03-2019
23-03-2019
XX DI LZS - powiatowy finał turnieju o Złotą Wieżę (Juniorzy - ur. 2002 i mł.)
Oława [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,DS
szybkie
23-03-2019
23-03-2019
XX DI LZS - powiatowy finał turnieju o Złotą Wieżę (Młodzicy - ur. 2008 i mł.)
Oława [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,DS
szybkie
23-03-2019
23-03-2019
IX Turniej Szachowy Biblioteki Kraków
Kraków [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,MP
szybkie
22-03-2019
22-03-2019
12. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - rapid
Białystok [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,PL
szybkie
22-03-2019
22-03-2019
XXI Grand Prix o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury P 8'+3"
Gniezno [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,WP
szybkie
22-03-2019
22-03-2019
IV Grand Prix Chrzanowa 5 turniej
Chrzanów [aktualizacja:25-03-2019]
Poland,MP
blitz
22-03-2019
22-03-2019
AMW P'5 II rzut 22III2019
Poznań [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,WP
blitz
22-03-2019
22-03-2019
MAMO TATO ZAGRAJMY W SZACHY - turniej X
Białystok [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,PL
blitz
22-03-2019
22-03-2019
Turniej Małych Arcymistrzów klasy trzecie
Żory [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,SL
blitz
22-03-2019
22-03-2019
I Międzyprzedszkolny TSz "Akademii Szachowej Roszada" - Koszary Funka
Olsztyn [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,WM
blitz
22-03-2019
22-03-2019
VIII Międzyprzedszkolny Turniej Szachowy 2019
Olsztyn [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,WM
blitz
22-03-2019
22-03-2019
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół średnich - kobiety
Żnin [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,KP
szybkie
22-03-2019
22-03-2019
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół średnich - mężczyźni
Żnin [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,KP
szybkie
22-03-2019
22-03-2019
Grand Prix Gimnazjów oraz Szkół Średnich w Szachach na rok 2018-2019
Lubsko [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,LB
szybkie
22-03-2019
22-03-2019
Puchar Prezesa Oddziału Okręgowego PCK w Bydgoszczy
Łysomice [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,KP
blitz
22-03-2019
22-03-2019
Grand Prix Szkół Podstawowych w Szachach na rok 2018-2019
Lubsko [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,LB
szybkie
22-03-2019
22-03-2019
2 Turniej o Puchary Burmistrza Łaszczowa - Aleksandry Pietrasz
Nabróż [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,LU
szybkie
22-03-2019
22-03-2019
Piątek z Kopernikiem 22.03.2019
Olsztyn [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,WM
blitz
22-03-2019
22-03-2019
Turniej charytatywny "PODARUJMY ODDECH LEONOWI" - Zbąszyń 22.03.2019
Zbąszyń [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,WP
blitz
01-03-2019
22-03-2019
Grand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr:827
Wadowice [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,MP
klasyczne
22-03-2019
22-03-2019
Grnd Prix Polonii Wroclaw Blitz
Wrocław [aktualizacja:29-03-2019]
Poland,DS
blitz
22-03-2019
22-03-2019
Granie w Hetmanie Grand Prix 2019 (4)
Koszalin [aktualizacja:05-04-2019]
Poland,ZP
blitz
21-03-2019
21-03-2019
IX GMINNA LIGA SZACHOWA O PUCHAR BURMISTRZA DUKLI - Turniej nr 1
Iwla [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,PK
szybkie
21-03-2019
21-03-2019
Woj. TSz o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty - chłopcy klasy VII_VIII_GIM
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:21-03-2019]
Poland,LU
szybkie
21-03-2019
21-03-2019
Klub P.Z.Szach. (359 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:21-03-2019]
Poland,MA
szybkie
21-03-2019
21-03-2019
Woj. TSz o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty - dziewczęta klasy VII_VIII_GIM
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:21-03-2019]
Poland,LU
szybkie
21-03-2019
21-03-2019
2. Szachowe Otwarte Mistrzostwa SP nr 6 im. Jana Kochanowskiego w Malborku
Malbork [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,PO
szybkie
21-03-2019
21-03-2019
Turniej Wiosenny o Puchar Wójta Bakałarzewa
Bakałarzewo [aktualizacja:21-03-2019]
Poland,PL
szybkie
21-03-2019
21-03-2019
Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 1/cykl III
Chrzanów [aktualizacja:21-03-2019]
Poland,MP
blitz
21-03-2019
21-03-2019
IV Wiosenny Turniej Szachowy o puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej Tuchowie
Tuchów [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,MP
blitz
21-03-2019
21-03-2019
Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Żołnierzy Wyklętych - kl. 4 - 6
Lubin [aktualizacja:21-03-2019]
Poland
szybkie
21-03-2019
21-03-2019
Międzyszkolny Turniej Szachowy Szkół Średnich
Wałbrzych [aktualizacja:21-03-2019]
Poland,DS
szybkie
21-03-2019
21-03-2019
VII Międzyprzedszkolny Turniej Szachowy 2019
Olsztyn [aktualizacja:21-03-2019]
Poland,WM
blitz
21-03-2019
21-03-2019
Wiosenny Turniej Szachowy
Czeremcha [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,PL
szybkie
21-03-2019
21-03-2019
Wiosenny Turniej Szachowy
Czeremcha [aktualizacja:27-03-2019]
Poland,PL
szybkie
20-03-2019
20-03-2019
Grand Prix WARZELNI PIWA Turniej IV Sezon 6
Bydgoszcz [aktualizacja:20-03-2019]
Poland,KP
blitz
20-03-2019
20-03-2019
817 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:20-03-2019]
Poland,MP
szybkie
20-03-2019
20-03-2019
Woj. TSz o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty - chłopcy klasy IV-VI
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:21-03-2019]
Poland,LU
szybkie
20-03-2019
20-03-2019
Woj. TSz o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty - dziewczęta klasy IV-VI
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:20-03-2019]
Poland,LU
szybkie
20-03-2019
20-03-2019
Woj. TSz o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty - chłopcy klasy I-III
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:20-03-2019]
Poland,LU
szybkie
20-03-2019
20-03-2019
Woj. TSz o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty - dziewczęta klasy I-III
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:20-03-2019]
Poland,LU
szybkie
20-03-2019
20-03-2019
Międzypowiatowe Mistrzostwa Szachowe pod Patronatem Burmistrza Przemkowa GR. A
Przemków [aktualizacja:21-03-2019]
Poland,DS
szybkie
20-03-2019
20-03-2019
Międzypowiatowe Mistrzostwa Szachowe pod Patronatem Burmistrza Przemkowa GR. B
Przemków [aktualizacja:21-03-2019]
Poland,DS
szybkie
20-03-2019
20-03-2019
Międzypowiatowe Mistrzostwa Szachowe pod Patronatem Burmistrza Przemkowa GR. C
Przemków [aktualizacja:21-03-2019]
Poland,DS
szybkie
20-03-2019
20-03-2019
Międzypowiatowe Mistrzostwa Szachowe pod Patronatem Burmistrza Przemkowa GR. D
Przemków [aktualizacja:21-03-2019]
Poland,DS
szybkie
20-03-2019
20-03-2019
Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Żołnierzy Wyklętych - od 7 klasy
Lubin [aktualizacja:21-03-2019]
Poland
szybkie
20-03-2019
20-03-2019
Turnieje Środowe w SP nr 11 - T13 - wszyscy chętni - 14.30-16.00
Suwałki [aktualizacja:20-03-2019]
Poland,PL
blitz
20-03-2019
20-03-2019
Szachowa środa w Tarnowie nr 11 - 2019
Tarnów [aktualizacja:20-03-2019]
Poland,MP
blitz
20-03-2019
20-03-2019
IX Starachowickie Szachy Juniorów - Turniej 6
Starachowice [aktualizacja:21-03-2019]
Poland,SK
blitz
20-03-2019
20-03-2019
Turnieje Środowe w SP nr 11 - T14 - wszyscy chętni - 14.30-16.00
Suwałki [aktualizacja:27-03-2019]
Poland,PL
blitz
10-03-2019
19-03-2019
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących
Ustroń [aktualizacja:21-03-2019]
Poland,SL
klasyczne
19-03-2019
19-03-2019
VIII Indywidualne Mistrzostwa Płocka Szkół Ponadgimnazjalnych i Branżowych
PŁOCK [aktualizacja:18-03-2019]
Poland,MA
klasyczne
19-03-2019
19-03-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:19-03-2019]
Poland,LU
szybkie
19-03-2019
19-03-2019
Grand-Prix AGH Kraków - turniej nr 1
Kraków [aktualizacja:18-03-2019]
Poland,MP
blitz
19-03-2019
19-03-2019
IX Wiosenny Turniej "Piłsudski też grał w szachy"
Brzeg [aktualizacja:19-03-2019]
Poland,OP
szybkie
10-03-2019
19-03-2019
Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących Turniej B
Ustroń [aktualizacja:26-03-2019]
Poland,SL
klasyczne
19-03-2019
19-03-2019
XXVII Runda IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:19-03-2019]
Poland,PL
szybkie
19-03-2019
19-03-2019
XXVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 23
Kraków [aktualizacja:19-03-2019]
Poland,MP
blitz
19-03-2019
19-03-2019
VIII Gminny Turniej Szachowy pod Patronatem Wójta Gminy Kąkolewnica
Brzozowica Duża [aktualizacja:19-03-2019]
Poland,LU
blitz
19-03-2019
19-03-2019
II Mistrzostwa Przedszkola Prywatnego "Urwis" w szachach
Olsztyn [aktualizacja:19-03-2019]
Poland,WM
blitz
19-03-2019
19-03-2019
V Międzyprzedszkolny Turniej Szachowy 2019
Olsztyn [aktualizacja:19-03-2019]
Poland,WM
blitz
19-03-2019
19-03-2019
VI Międzyprzedszkolny Turniej Szachowy 2019
Olsztyn [aktualizacja:19-03-2019]
Poland,WM
blitz
18-03-2019
18-03-2019
III Turniej Szachowy w Przedszkolu nr 42
Kraków [aktualizacja:18-03-2019]
Poland,MP
blitz
18-03-2019
18-03-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:18-03-2019]
Poland,LU
klasyczne
18-03-2019
18-03-2019
CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:27-02-2019]
Poland,SL
szybkie
11-03-2019
18-03-2019
Mistrzostwa Zespołu Szkół Zakonu Pijarów w Poznaniu. SP klasy IV-VI
Poznań [aktualizacja:11-03-2019]
Poland,WP
klasyczne
16-03-2019
17-03-2019
Mistrzostwa Miasta i Gminy
Strzelce Kraj [aktualizacja:20-03-2019]
Poland,LB
szybkie
17-03-2019
17-03-2019
XXV Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach - gr. A - OPEN (wszyscy chętni - mł. szkolna i gimnazjalna) - zgłoszony do FIDE - T7
Suwałki [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,PL
szybkie
17-03-2019
17-03-2019
XXV Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach - gr. B do lat 11 (2008 i mł.) - T7
Suwałki [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,PL
szybkie
17-03-2019
17-03-2019
XXV Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach - gr. C do lat 9 (2010 i mł.) - T7
Suwałki [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,PL
szybkie
16-03-2019
17-03-2019
Zacznij z Akademią turniej klasyfikacyjny na II I III kategorie
Pruszków [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,MA
klasyczne
08-03-2019
17-03-2019
Turniej Klubu Marynarki Wojennej - Zima 2019
Gdynia [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,PO
klasyczneFIDE
17-03-2019
17-03-2019
Turniej szachowy o puchar Sołtysa Łękawicy
Łękawica [aktualizacja:18-03-2019]
Poland,MP
szybkie
20-01-2019
17-03-2019
Drużynowe Mistrzostwa Polski V Liga Szachowa Seniorów PK-2019 Grupa B
Wiśniowa [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,PK
drużynowy, klasyczne
20-01-2019
17-03-2019
Drużynowe Mistrzostwa Polski V Liga Podkarpacka Seniorów 2019 Grupa A
Kolbuszowa [aktualizacja:18-03-2019]
Poland,PK
drużynowy, klasyczne
15-03-2019
17-03-2019
SKARBEK - turniej juniorów do 10 lat
Piekary Śląskie [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,SL
klasyczne
15-03-2019
17-03-2019
SKARBEK - turniej juniorów do 14 lat
Piekary Śląskie [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,SL
klasyczne
15-03-2019
17-03-2019
SKARBEK - turniej juniorów do 18 lat
Piekary Śląskie [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,SL
klasyczne
17-03-2019
17-03-2019
Turniej odwołany Turniej w Trzebiatowie odwołany - organizator - Jerzy Wasylów - nie żyje Turniej o Puchar Burmistrza Trzebiatowa
Trzebiatów [aktualizacja:15-03-2019]
Poland,ZP
szybkie
16-03-2019
17-03-2019
V MISTRZOSTWA GMINY STĘSZEW FIDE-OPEN 16-17.03.2019 STĘSZEW
STĘSZEW [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,WP
klasyczne
16-03-2019
17-03-2019
V MISTRZOSTWA GMINY STĘSZEW KLASYFIKACYJNY od bk-III kat. 16-17.03.2019 STĘSZEW
STĘSZEW [aktualizacja:18-03-2019]
Poland,WP
klasyczne
16-03-2019
17-03-2019
Ostatni Turniej Zimy 2019 - SZACHY KLASYCZNE NA KATEGORIE
Łódź [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,LD
klasyczne
17-03-2019
17-03-2019
I Błyskawiczne Szachowe GRAND PRIX - Galeria Echo w Kielcach - turniej 3
Galeria Echo - Kielce [aktualizacja:18-03-2019]
Poland,SK
blitz
17-03-2019
17-03-2019
TURNIEJ SZACHOWY 38 lecie załozenia w 1981 roku sekcji szchowej przy LZS KORDIA
BLIŻYN [aktualizacja:15-03-2019]
Poland,SK
szybkie
09-03-2019
17-03-2019
VIII Memoriał im. Janusza Heka - Turniej A
Puszcza Mariańska [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,MA
klasyczne
16-03-2019
17-03-2019
VIII Memoriał im. Janusza Heka - Turniej B
Puszcza Mariańska [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,MA
klasyczne
17-03-2019
17-03-2019
VIII Memoriał im. Janusza Heka - Turniej C
Puszcza Mariańska [aktualizacja:21-03-2019]
Poland,MA
szybkie
17-03-2019
17-03-2019
XXI Mistrzostwa Woj. Podl. Pracowników Oświaty Nauki i Wychowania oraz emerytów
Białystok [aktualizacja:18-03-2019]
Poland,PL
szybkie
16-03-2019
17-03-2019
Turniej Klasyfikacyjny na III oraz II Kategorię
Otwock [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,MA
klasyczne
17-03-2019
17-03-2019
VI Ogólnopolski Zimowy Turniej o Puchar Prezydenta Kalisza - gr. 1600 i więcej
Kalisz [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,WP
szybkie
17-03-2019
17-03-2019
VI Ogólnopolski Zimowy Turniej o Puchar Prezydenta Kalisza - gr. 1000-1400
Kalisz [aktualizacja:18-03-2019]
Poland,WP
szybkie
16-03-2019
17-03-2019
IV Turniej Weekendowy FIDE - Turniej OPEN
Skarżysko-Kamienna [aktualizacja:20-03-2019]
Poland,SK
klasyczneFIDE
17-03-2019
17-03-2019
PRZEDWIOŚNIE TURNIEJ SZACHOWY JUNIORÓW DO LAT12
Rybnik [aktualizacja:19-03-2019]
Poland,SL
szybkie
16-03-2019
17-03-2019
Otwarte Szachowe Mistrzostwa Królewskiego Miasta Dobczyce gr. A - open FIDE
Dobczyce [aktualizacja:20-03-2019]
Poland,MP
klasyczneFIDE
16-03-2019
17-03-2019
Otwarte Szachowe Mistrzostwa Królewskiego Miasta Dobczyce gr. B - junior
Dobczyce [aktualizacja:20-03-2019]
Poland,MP
klasyczne
17-03-2019
17-03-2019
IV Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Zambrowa
ZAMBRÓW [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,PL
szybkie
16-03-2019
17-03-2019
Turniej klasyfikacyjny 1250-1400
Olsztyn [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,WM
klasyczne
16-03-2019
17-03-2019
Turniej klasyfikacyjny 1600-1700
Olsztyn [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,WM
klasyczne
17-03-2019
17-03-2019
ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:01-03-2019]
Poland,MA
szybkie
17-03-2019
17-03-2019
XVIII Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora GOKSiT - Polańczyk- grupa OPEN
POLAŃCZYK [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,PK
szybkie
17-03-2019
17-03-2019
XVIII Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora GOKSiT - dzieci 2009 i młodsze
POLAŃCZYK [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,PK
szybkie
17-03-2019
17-03-2019
XVI Indywidualne Mistrzostwa MDK w szachach
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,MA
szybkie
17-03-2019
17-03-2019
06. GP Chylice-Piaseczno Aktywne III 2019
Piaseczno [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,MA
szybkie
17-03-2019
17-03-2019
VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T3 gr. D07/C07
Mielec [aktualizacja:25-03-2019]
Poland,PK
szybkie
17-03-2019
17-03-2019
VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T3 gr. D11/C11
Mielec [aktualizacja:25-03-2019]
Poland,PK
klasyczne
17-03-2019
17-03-2019
VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T3 gr. D09/C09
Mielec [aktualizacja:25-03-2019]
Poland,PK
szybkie
17-03-2019
17-03-2019
VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T3 gr. D15/C15
Mielec [aktualizacja:25-03-2019]
Poland,PK
szybkie
17-03-2019
17-03-2019
V Szachowe Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego o Puchar Starosty - gr A
Sokółka [aktualizacja:18-03-2019]
Poland,PL
szybkie
17-03-2019
17-03-2019
V Szachowe Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego o Puchar Starosty - gr B
Sokółka [aktualizacja:18-03-2019]
Poland,PL
szybkie
16-03-2019
17-03-2019
Marcowy Wyścig po Kategorie - Grupa B
Wrocław [aktualizacja:18-03-2019]
Poland,DS
klasyczne
16-03-2019
17-03-2019
Marcowy Wyścig po Kategorie - Grupa A
Wrocław [aktualizacja:18-03-2019]
Poland,DS
klasyczne
16-03-2019
17-03-2019
Turniej o Puchar Burmistrza Wołomina (na III II kat i I kob)
Wołomin [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,MA
klasyczne
17-03-2019
17-03-2019
Turniej dla dzieci o Puchar Burmistrza Wołomina (na V i IV kat)
Wołomin [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,MA
szybkie
17-03-2019
17-03-2019
6 GP 2018/19 Klubu Raszyn 17III2019
Poznań [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,WP
szybkie
17-03-2019
17-03-2019
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY O "ZŁOTĄ WIEŻĘ" - TURNIEJ POWIATOWY PZ LZS CZ-WA
Konopiska [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,SL
szybkie
17-03-2019
17-03-2019
I MEMORIAŁ RYSZARDA NOWICKIEGO GRUPA OPEN
Ostrowiec Świętokrzyski [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,SK
szybkie
17-03-2019
17-03-2019
I MEMORIAŁ RYSZARDA NOWICKIEGO GRUPA 18
Ostrowiec Świętokrzyski [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,SK
szybkie
17-03-2019
17-03-2019
I MEMORIAŁ RYSZARDA NOWICKIEGO GRUPA 14
Ostrowiec Świetokrzyski [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,SK
szybkie
17-03-2019
17-03-2019
I MEMORIAŁ RYSZARDA NOWICKIEGO GRUPA 10
Ostrowiec Świętokrzyski [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,SK
szybkie
17-03-2019
17-03-2019
I MEMORIAŁ RYSZARDA NOWICKIEGO GRUPA 8
Ostrowiec Świetokrzyski [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,SK
szybkie
17-03-2019
17-03-2019
XXXVII Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora GOK w Wiśniewie
Wiśniew [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,MA
szybkie
17-03-2019
17-03-2019
XXXVII Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora GOK w Wiśniewie-juniorzy do lat 10
Wiśniew [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,MA
szybkie
16-03-2019
16-03-2019
Turniej klasyfikacyjny 1000-1200
Olsztyn [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,WM
klasyczne
16-03-2019
16-03-2019
Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 3 - grupa A
Ligota Miliardowice [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,SL
szybkie
16-03-2019
16-03-2019
X Szachowy Memoriał Eugeniusza Paśnikowskiego
Radzyń Podlaski [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,LU
szybkie
08-03-2019
16-03-2019
Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 - Dziewczęta
Szklarska Poręba [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,DS
klasyczneFIDE
16-03-2019
16-03-2019
VI OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI PRACOWNIKÓW OŚWIATY W SZACHACH SZYBKICH - T.Główny
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,SL
szybkie
08-03-2019
16-03-2019
Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 - Chłopcy
Szklarska Poręba [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,DS
klasyczneFIDE
08-03-2019
16-03-2019
Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 - Dziewczęta
Szklarska Poręba [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,DS
klasyczneFIDE
08-03-2019
16-03-2019
Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 - Chłopcy
Szklarska Poręba [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,DS
klasyczneFIDE
16-03-2019
16-03-2019
VI OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI PRACOWNIKÓW OŚWIATY W SZACHACH SZYBKICH - Amatorzy
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:15-03-2019]
Poland,SL
szybkie
16-03-2019
16-03-2019
VI "Lis Szachownicy" w Lisiej Górze
Lisia Góra [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,MP
szybkie
16-03-2019
16-03-2019
Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,DS
szybkie
16-03-2019
16-03-2019
IV Turniej Szachowy o Puchar 50-lecia Libiąża - Open A ogólnodostępny
Libiąż [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,MP
szybkie
16-03-2019
16-03-2019
IV Turniej Szachowy o Puchar 50-lecia Libiąża - Open B do lat 11 (2008 i młodsi)
Libiąż [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,MP
szybkie
16-03-2019
16-03-2019
IV Turniej Szachowy o Puchar 50-lecia Libiąża - Open C do lat 8 (2011 i młodsi)
Libiąż [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,MP
szybkie
16-03-2019
16-03-2019
Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Rogowo grupa A open
Rogowo [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,KP
szybkie
16-03-2019
16-03-2019
Młode Talenty dzieci rocznik 2008 i mlodsi do rank. 1400 do IV CH III DZ
Poznań [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,WP
szybkie
16-03-2019
16-03-2019
VI GRAND PRIX PŁOCKA W SZACHACH 2018/2019
Płock [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,MA
szybkie
16-03-2019
16-03-2019
24. Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Stoczka
Białystok [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,PL
szybkie
16-03-2019
16-03-2019
II Amatorski Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Koronowa - OPEN A
Koronowo [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,KP
szybkie
16-03-2019
16-03-2019
II Amatorski Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Koronowa - juniorzy OPEN B
Koronowo [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,KP
szybkie
16-03-2019
16-03-2019
Turniej na V i IV kat. o Puchar Burmistrza Wołomina
Wołomin [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,MA
szybkie
16-03-2019
16-03-2019
Turniej Klasyfikacyjny na V i IV kategorię
Otwock [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,MA
szybkie
16-03-2019
16-03-2019
Otwarte Szachowe Mistrzostw Królewskiego Miasta Dobczyce gr. C - junior
Dobczyce [aktualizacja:20-03-2019]
Poland,MP
szybkie
16-03-2019
16-03-2019
IV Turniej Weekendowy FIDE - Turniej juniorów
Skarżysko-Kamienna [aktualizacja:26-03-2019]
Poland,SK
szybkie
16-03-2019
16-03-2019
Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 3 - grupa B
Ligota Miliardowice [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,SL
szybkie
16-03-2019
16-03-2019
Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 3 - grupa C
Ligota Miliardowice [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,SL
klasyczne
16-03-2019
16-03-2019
Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 3 - grupa D
Ligota Miliardowice [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,SL
szybkie
16-03-2019
16-03-2019
Wiosenny Turniej Szachowy dla dzieci
Koszalin [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,ZP
blitz
16-03-2019
16-03-2019
II Grand Prix Starogardu Gdańskiego 2019 r.
Starogard Gdański [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,PO
szybkie
16-03-2019
16-03-2019
Żorska Liga Szachowa Juniorów Aktualna kolejka 2/6 Marzec 2019
Żory [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,SL
blitz
16-03-2019
16-03-2019
Zostań Szachowym Mistrzem 2019 - grupa A
Niemysłowice [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,OP
szybkie
16-03-2019
16-03-2019
Zostań Szachowym Mistrzem 2019 - grupa B
Niemysłowice [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,OP
szybkie
16-03-2019
16-03-2019
Zostań Szachowym Mistrzem 2019 - grupa C
Niemysłowice [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,OP
szybkie
16-03-2019
16-03-2019
Zostań Szachowym Mistrzem 2019 - grupa D
Niemysłowice [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,OP
szybkie
16-03-2019
16-03-2019
Zostań Szachowym Mistrzem 2019 - grupa E
Niemysłowice [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,OP
szybkie
16-03-2019
16-03-2019
Olsztyńska Liga Szachowa Przedszkolaków - 5 kolejka
Oolsztyn [aktualizacja:18-03-2019]
Poland,WM
szybkie
16-03-2019
16-03-2019
Mistrzostwa LZS powiatu świdnickiego w szachach 2019 - seniorzy
Żarów [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,DS
szybkie
16-03-2019
16-03-2019
Mistrzostwa LZS powiatu świdnickiego w szachach 2019 - młodziczki i młodzicy
Żarów [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,DS
szybkie
16-03-2019
16-03-2019
Mistrzostwa LZS powiatu świdnickiego w szachach 2019 - kobiety i juniorzy
Żarów [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,DS
szybkie
09-03-2019
16-03-2019
I Klasyikacyjny Turniej Szachowy SKKS
Przemysl [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,PK
szybkie
16-03-2019
16-03-2019
Marcowy Wyścig po Kategorie - Grupa D
Wrocław [aktualizacja:18-03-2019]
Poland,DS
szybkie
16-03-2019
16-03-2019
Grand Prix- turniej IV - gr.B
Gorlice [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,MP
szybkie
16-03-2019
16-03-2019
XI Grand Prix Szkół Podstawowych - Turniej #6
KOŁOBRZEG [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,ZP
szybkie
16-03-2019
16-03-2019
6 runda III Edycji Podlaskiej Ligii Przedszkolnej SP Nr 9 ul. Legionowa 7
SP Nr 9 ul. Legionowa 7 [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,PL
szybkie
16-03-2019
16-03-2019
PIERWSZY KROK SZACHOWY grupa żółta (2009 i młodsi)
Marzenin [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,WP
szybkie
16-03-2019
16-03-2019
PIERWSZY KROK SZACHOWY grupa zielona (2006-2008)
Marzenin [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,WP
szybkie
16-03-2019
16-03-2019
DRUGI KROK SZACHOWY grupa niebieska (2005-2003)
Marzenin [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,WP
szybkie
16-03-2019
16-03-2019
XXI Grand Prix Gryfina 2019 Turniej-3
GRYFINO [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,ZP
szybkie
16-03-2019
16-03-2019
Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Żołnierzy Wyklętych
Lubin [aktualizacja:21-03-2019]
Poland
szybkie
16-03-2019
16-03-2019
DZIECIĘCE SZACHOWE GRAND PRIX O WIELKĄ NAGRODĘ KOLEGIUM JAGIELLOŃSKIEGO-do7 lat
TORUŃ [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,KP
szybkie
16-03-2019
16-03-2019
DZIECIĘCE SZACHOWE GRAND PRIX O WIELKĄ NAGRODĘ KOLEGIUM JAGIELLOŃSKIEGO-10+13
TORUŃ [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,KP
szybkie
16-03-2019
16-03-2019
Marcowy Turniej Szachowy w SP nr 7 w Świdniku
Świdnik [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,LU
szybkie
16-03-2019
16-03-2019
DZIECIĘCE SZACHOWE GRAND PRIX O WIELKĄ NAGRODĘ KOLEGIUM JAGIELLOŃSKIEGO-do13 lat
TORUŃ [aktualizacja:14-03-2019]
Poland,KP
szybkie
16-03-2019
16-03-2019
Nowomiejska Szkolna Liga Szachowa - VI kolejka - I edycja
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,WM
szybkie
16-03-2019
16-03-2019
Grand Prix Nowego Tomyśla w 2019r. - Turniej II
Nowy Tomyśl [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,WP
szybkie
16-03-2019
16-03-2019
VI Turniej Powiatu_Grand Prix 2019
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,LU
szybkie
16-03-2019
16-03-2019
Turniej szachowy Lisek szachownicy II Lista zamknięta
Lisia Góra [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,MP
klasyczne
16-03-2019
16-03-2019
Mistrzostwa Ciechanowa do lat 8. 2019
Ciechanów [aktualizacja:26-03-2019]
Poland,MA
blitz
16-03-2019
16-03-2019
Wielobój Sołectw Gminy Zbrosławice- szachy
Zbrosławice [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,SL
drużynowy, szybkie
16-03-2019
16-03-2019
Turniej Weekendowy - Grupa B
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:20-03-2019]
Poland,LB
szybkie
16-03-2019
16-03-2019
Marcowy Wyścig po kategorię grupa C
Wrocław [aktualizacja:18-03-2019]
Poland,DS
klasyczne
16-03-2019
16-03-2019
Grand Prix - turniej V - gr.A
Gorlice [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,MP
szybkie
16-03-2019
16-03-2019
Turniej eliminacyjny juniorów klubu KS SZACHOWNICA Rzeszów
Rzeszów [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,PK
szybkie
15-03-2019
15-03-2019
11. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - blitz
Białystok [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,PL
blitz
15-03-2019
15-03-2019
W hołdzie Żołnierzom Niezłomnym-Mistrzostwa Radomia PSP Klas 0-III im. majora Franciszka Jerzego Jaskulskiego_ps. Zagończyk
Radom [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,MA
szybkie
15-03-2019
15-03-2019
XIII Mistrzostwa Juniorów Gminy Puszcza Mariańska w Szachach Szybkich G09
Puszcza Mariańska [aktualizacja:15-03-2019]
Poland,MA
szybkie
15-03-2019
15-03-2019
XIII Mistrzostwa Juniorów Gminy Puszcza Mariańska w Szachach Szybkich G11
Puszcza Mariańska [aktualizacja:15-03-2019]
Poland,MA
szybkie
15-03-2019
15-03-2019
XIII Mistrzostwa Juniorów Gminy Puszcza Mariańska w Szachach Szybkich G13
Puszcza Mariańska [aktualizacja:15-03-2019]
Poland,MA
szybkie
15-03-2019
15-03-2019
XIII Mistrzostwa Juniorów Gminy Puszcza Mariańska w Szachach Szybkich G15
Puszcza Mariańska [aktualizacja:15-03-2019]
Poland,MA
szybkie
15-03-2019
15-03-2019
XIII Mistrzostwa Juniorów Gminy Puszcza Mariańska w Szachach Szybkich G18
Puszcza Mariańska [aktualizacja:15-03-2019]
Poland,MA
szybkie
15-03-2019
15-03-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:01-03-2019]
Poland,LU
blitz
15-03-2019
15-03-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:15-03-2019]
Poland,LU
blitz
15-03-2019
15-03-2019
PIĄTKOWE BLITZE
Myślibórz [aktualizacja:15-03-2019]
Poland,ZP
blitz
15-03-2019
15-03-2019
W hołdzie Żołnierzom Niezłomnym Mistrzostwa Radomia PSP kl IV_V im porucznika Aleksandra Młyńskiego ps Dragal
Radom [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,MA
szybkie
15-03-2019
15-03-2019
W hołdzie Żołnierzom Niezłomnym Mistrzostwa Radomia PSP kl VI_VIII im. sanitariuszki Danuty Siedzikówny ps. Inka
Radom [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,MA
szybkie
15-03-2019
15-03-2019
W hołdzie Żółnierzom Niezłomnym Mistrzostwa Radomia Szkół Gimnazjalnych im Tadeusza Zielińskiego ps Igła
Radom [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,MA
szybkie
15-03-2019
15-03-2019
W hołdzie Żołnierzom Niezłomnym Mistrzostwa Radomia Szkół Ponadgimnazjalnych im. rotmistrza Witolda Pileckiego
Radom [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,MA
szybkie
06-03-2019
15-03-2019
Mistrzostwa Stowarzyszenia "Cross" w Szachach
Wągrowiec [aktualizacja:14-03-2019]
Poland,WP
klasyczne
08-03-2019
15-03-2019
Spółdzielczy Klub Kultury 'Trójka'
Siedlce [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,MA
szybkie
08-03-2019
15-03-2019
Turniej Klasyfikacyjny w Spółdzielczym Klubie Kultury 'Trójka'
Siedlce [aktualizacja:18-03-2019]
Poland,MA
szybkie
15-03-2019
15-03-2019
Granie w Hetmanie Grand Prix 2019 (3)
Koszalin [aktualizacja:12-03-2019]
Poland,ZP
blitz
15-03-2019
15-03-2019
IV Międzyprzedszkolny Turniej Szachowy 2019
Olsztyn [aktualizacja:15-03-2019]
Poland,WM
blitz
15-03-2019
15-03-2019
7 Turniej o Puchary Wójta Hrubieszowa - Tomasza Zająca GP 2019
Moniatycze [aktualizacja:15-03-2019]
Poland,LU
szybkie
15-03-2019
15-03-2019
Grand Prix Polonii Wrocław
Wrocław [aktualizacja:28-03-2019]
Poland,DS
szybkie
15-03-2019
15-03-2019
Piątek z Kopernikiem 15.03.2019
Olsztyn [aktualizacja:15-03-2019]
Poland,WM
blitz
14-03-2019
14-03-2019
VI TURNIEJ SZACHOWY KLAS I-III SP IWLA
Iwla [aktualizacja:15-03-2019]
Poland,PK
szybkie
14-03-2019
14-03-2019
Klub P.Z.Szach. (358 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:14-03-2019]
Poland,MA
szybkie
14-03-2019
14-03-2019
Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 15/cykl II
Chrzanów [aktualizacja:15-03-2019]
Poland,MP
blitz
14-03-2019
14-03-2019
3 Turniej o Puchary Wójta Dołhobyczowa - Grzegorza Drewnika GP 2019
Dołhobyczów [aktualizacja:14-03-2019]
Poland,LU
szybkie
14-03-2019
14-03-2019
Mistrzostwa Chojny
Chojna [aktualizacja:15-03-2019]
Poland,ZP
blitz
14-03-2019
14-03-2019
Szkolna Liga Szachowa SP 36 Turniej IV klasy 3-8
Kraków [aktualizacja:28-03-2019]
Poland,MP
blitz
14-03-2019
14-03-2019
Szkolna Liga Szachowa SP 36 Turniej IV klasy 1-2
Kraków [aktualizacja:15-03-2019]
Poland,MP
blitz
13-03-2019
13-03-2019
86 Turniej Warcabowy SP 57
Bydgoszcz [aktualizacja:13-03-2019]
Poland,KP
blitz
13-03-2019
13-03-2019
816 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:13-03-2019]
Poland,MP
szybkie
13-03-2019
13-03-2019
III Starachowickie Szachy Juniorów Amatorów - Turniej 5
Starachowice [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,SK
blitz
13-03-2019
13-03-2019
Turniej błyskawiczny przy Miustrzostwach Polski Juniorów
Szklarska Poręba [aktualizacja:13-03-2019]
Poland,DS
klasyczne
13-03-2019
13-03-2019
III Międzyprzedszkolny Turniej Szachowy
Olsztyn [aktualizacja:13-03-2019]
Poland,WM
blitz
13-03-2019
13-03-2019
2 Turniej Kl. 2-3 o Puchary Burmistrza Łaszczowa - Aleksandry Pietrasz
Łaszczów [aktualizacja:28-03-2019]
Poland,LU
szybkie
13-03-2019
13-03-2019
Turnieje Środowe w SP nr 11 - T12 - wszyscy chętni - 14.30-16.00
Suwałki [aktualizacja:13-03-2019]
Poland,PL
szybkie
13-03-2019
13-03-2019
Szachowa środa nr 10 w Tarnowie - 2019 r.
Tarnów [aktualizacja:13-03-2019]
Poland,MP
blitz
12-03-2019
12-03-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:13-03-2019]
Poland,LU
szybkie
12-03-2019
12-03-2019
Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 6 Gr-A GIM (ur. w 2005r. i starsi)
SP Przebieczany [aktualizacja:12-03-2019]
Poland,MP
szybkie
12-03-2019
12-03-2019
Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 6 Gr-B SP-CH (ur. w 2006r. i mł.)
SP Przebieczany [aktualizacja:12-03-2019]
Poland,MP
szybkie
12-03-2019
12-03-2019
Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 6 Gr-C SP-DZ (ur. w 2006r. i mł.)
SP Przebieczany [aktualizacja:12-03-2019]
Poland,MP
szybkie
12-03-2019
12-03-2019
XXVI Runda IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:12-03-2019]
Poland,PL
szybkie
12-03-2019
12-03-2019
7 Turniej o Puchary Wójta Ulhówka - Łukasza Kłębka - GP 2019
Ulhówek [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,LU
szybkie
12-03-2019
12-03-2019
XXVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 21
Kraków [aktualizacja:19-03-2019]
Poland,MP
blitz
11-03-2019
11-03-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:11-03-2019]
Poland,LU
szybkie
11-03-2019
11-03-2019
CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:27-02-2019]
Poland,SL
szybkie
11-03-2019
11-03-2019
I Międzyprzedszkolny Turniej Szachowy 2019
Olsztyn [aktualizacja:11-03-2019]
Poland,WM
blitz
11-03-2019
11-03-2019
II Międzyprzedszkolny Turniej szachowy 2019
Olsztyn [aktualizacja:11-03-2019]
Poland,WM
blitz
11-03-2019
11-03-2019
1 Turniej Kl.2ab o Puchary Wójta Łabuń - Mariusza Kukiełki -GP 2019
Łabunie [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,LU
szybkie
11-03-2019
11-03-2019
IV Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP w Nowej Wsi-Grupa:sp1-3
Nowa Wieś [aktualizacja:11-03-2019]
Poland,MP
blitz
11-03-2019
11-03-2019
IV Turniej Szachowy o Puchar Durektora SP w Nowej Wsi-Grupa:sp4-6
Nowa Wieś [aktualizacja:11-03-2019]
Poland,MP
blitz
11-03-2019
11-03-2019
IV Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP w Nowej Wsi-Grupa:sp8-g
Nowa Wieś [aktualizacja:11-03-2019]
Poland,MP
blitz
10-03-2019
10-03-2019
7. RUNDA XXIV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 (ur. 2006 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:11-03-2019]
Poland,PL
szybkie
10-03-2019
10-03-2019
II Turniej Szachowy z cyklu Grand Prix Powiatu Kościerskiego 2019
Lipusz [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,PO
szybkie
09-03-2019
10-03-2019
XVI Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów - OPEN FIDE
Kraków [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,MP
klasyczneFIDE
09-03-2019
10-03-2019
XVI Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów - JUNIOR
Kraków [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,MP
klasyczne
09-03-2019
10-03-2019
XVI Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów - OPEN PZSz
Kraków [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,MP
klasyczne
09-03-2019
10-03-2019
I Mistrzostwa AZS Politechniki Poznańskiej FIDE-OPEN 9-10.03.2019 Poznań
POZNAŃ [aktualizacja:12-03-2019]
Poland,WP
klasyczne
10-03-2019
10-03-2019
Turniej szachowy o puchar Sołtysa Szynwałdu
Szynwałd [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,MP
szybkie
09-03-2019
10-03-2019
Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Przemków 2019 - grupa A (do FIDE)
Przemków [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,DS
klasyczneFIDE
09-03-2019
10-03-2019
Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Przemków 2019 - gr B (do FIDE)
Przemków [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,DS
klasyczne
19-01-2019
10-03-2019
IX Otwarte Mistrzostwa Garnizonu w szachach klasycznych 2019
Warszawa [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,MA
klasyczneFIDE
10-03-2019
10-03-2019
IX GRAND PRIX TERESPOLA W SZACHACH 2019 SESJA I ZIMA
TERESPOL [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,LU
szybkie
10-03-2019
10-03-2019
III Liga ZZSzach - III zjazd Biesiekierz
Biesiekierz [aktualizacja:22-01-2019]
Poland,ZP
drużynowy, klasyczneFIDE
09-03-2019
10-03-2019
Turniej klasyfikacyjny OPEN (od bk-III kat.) AZS PP 9-10.03.2019 Poznań
POZNAŃ [aktualizacja:11-03-2019]
Poland,WP
klasyczne
10-03-2019
10-03-2019
Otwarte Mistrzostwa Miasta LUBLIN 2019 do lat 7 Dziewczynki (Szach Królowi)
Lublin [aktualizacja:12-03-2019]
Poland,LU
szybkie
10-03-2019
10-03-2019
Otwarte Mistrzostwa Miasta LUBLIN 2019 do lat 7 - Chłopcy (Szach Królowi)
Lublin [aktualizacja:12-03-2019]
Poland,LU
szybkie
09-03-2019
10-03-2019
Mistrzostwa WKS Kopernik - 2019 - bk
Wrocław [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,DS
klasyczne
09-03-2019
10-03-2019
Mistrzostwa WKS Kopernik - 2019 - V
Wrocław [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,DS
klasyczne
09-03-2019
10-03-2019
Mistrzostwa WKS Kopernik - 2019 - IV
Wrocław [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,DS
klasyczne
09-03-2019
10-03-2019
Mistrzostwa WKS Kopernik - 2019 - III
Wrocław [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,DS
klasyczne
09-03-2019
10-03-2019
Mistrzostwa WKS Kopernik -2019 - II i wyżej
Wrocław [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,DS
klasyczne
10-03-2019
10-03-2019
Zacznij z Akademią I turniej klasyfikacyjny na V I IV kat.
Pruszków [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,MA
szybkie
09-03-2019
10-03-2019
2 Turniej Nocny
Ślesin [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,WP
blitz
10-03-2019
10-03-2019
Turniej Szachów Szybkich z okazji 100-lecia wybuchu Powstania Wielkopolskiego.
Sadki [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,KP
szybkie
10-03-2019
10-03-2019
Turniej Juniorów do lat 16 z okazji 100-lecia wybuchu Powstania Wielkopolskiego.
Sadki [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,KP
szybkie
09-03-2019
10-03-2019
'Klasyfikacyjne "Pierwsze Szlify w Cieszynie" na IV/III/II kobiecą'
Cieszyn [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,SL
klasyczne
10-03-2019
10-03-2019
I Tur. z cyklu o Puchar Lublina 2019 w Szachach Błyskawicznych (FIDE BLITZ)
Lublin [aktualizacja:11-03-2019]
Poland,LU
blitz
09-03-2019
10-03-2019
Turniej Kwalifikacyjny na III i II kategorię
Siedlce [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,MA
klasyczne
10-03-2019
10-03-2019
OTWARTY MARCOWY TURNIEJ SZACHOWY DZIECI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
PAWŁOWICE [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,SL
szybkie
10-03-2019
10-03-2019
'Klasyfikacyjne "Pierwsze szlify w Cieszynie" na IV i V kategorię szachową'
Cieszyn [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,SL
szybkie
10-03-2019
10-03-2019
ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:01-03-2019]
Poland,MA
szybkie
10-03-2019
10-03-2019
VIII Grand Prix Leszna 2019 - Turniej I
Leszno [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,WP
szybkie
09-03-2019
10-03-2019
'Klasyfikacyjny "Pierwsze Szlify w Cieszynie" na II kat.'
Cieszyn [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,SL
klasyczne
10-03-2019
10-03-2019
II Turniej Szachowy SSP nr 2 STO o IV i V kategorię (2003r. i młodsi)
Warszawa [aktualizacja:11-03-2019]
Poland,MA
szybkie
10-03-2019
10-03-2019
Turniej Fide o Smatfon
Zabrze [aktualizacja:11-03-2019]
Poland,SL
szybkie
10-03-2019
10-03-2019
Pierwszy Szachowy Puchar Przymierza Rodzin A
Warszawa [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,MA
szybkie
10-03-2019
10-03-2019
Pierwszy Szachowy Puchar Przymierza Rodzin B
Warszawa [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,MA
szybkie
10-03-2019
10-03-2019
III Otwarty Turniej Szachowy w Uzdowie
Uzdowo [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,WM
szybkie
09-03-2019
09-03-2019
Szkolna Liga Szachowa - III Liga / VI kolejka / - VI edycja
Ostróda [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,WM
szybkie
09-03-2019
09-03-2019
Szachy Dla dzieci 2019 #3
Strzelce Kraj [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,LB
szybkie
09-03-2019
09-03-2019
PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY do 2000 ELO
PAWŁOWICE [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,SL
szybkie
09-03-2019
09-03-2019
XXI Grand Prix Gryfina 2019 Turniej-2
GRYFINO [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,ZP
szybkie
09-03-2019
09-03-2019
7. RUNDA XXIV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 08 (ur. 2011 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,PL
szybkie
09-03-2019
09-03-2019
VIII Shogi YMCA Cup
Kraków [aktualizacja:15-03-2019]
Poland,MP
inne
09-03-2019
09-03-2019
XVI Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów - U12
Kraków [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,MP
szybkie
09-03-2019
09-03-2019
XVI Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów - U10
Kraków [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,MP
szybkie
09-03-2019
09-03-2019
XVI Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów - U08
Kraków [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,MP
szybkie
09-03-2019
09-03-2019
Turniej drużynowy o puchar Dyrektora SP w Pleśnej
Pleśna [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,MP
drużynowy, szybkie
09-03-2019
09-03-2019
GRAND PRIX ŁODYGOWICE 2019 - turniej 2 (do FIDE)
WILKOWICE [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,SL
szybkie
09-03-2019
09-03-2019
XIV Mistrzostwa Gdyni Juniorów w Szachach Szybkich
Gdynia [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,PO
szybkie
09-03-2019
09-03-2019
Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Przemków 2019 - gr C
Przemków [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,DS
szybkie
09-03-2019
09-03-2019
Turniej VII Gm Gr -- D rocznik 2002 lub starsi
Stary Sącz [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,MP
blitz
09-03-2019
09-03-2019
Bialska Liga Szachowa 2018/2019 kl. 0 - 2.
Sarnaki [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,MA
szybkie
09-03-2019
09-03-2019
Otwarte Mistrzostwa Szkoły "Kompas" w Łodzi (tylko rocznik 2011 i młodsi)
Łódź [aktualizacja:30-01-2019]
Poland,LD
blitz
09-03-2019
09-03-2019
Cykl 3 Turniejów Grand Prix CEKDiM 3-ci turniej
Wrocław [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,DS
blitz
09-03-2019
09-03-2019
'Mauxion Chocolates Cieszyn i Pasjonaci'
Cieszyn [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,SL
szybkie
09-03-2019
09-03-2019
VI edycja turniejów szachowych 'Zagraj z Flisakiem' runda 7 - marzec 2019
Toruń [aktualizacja:15-03-2019]
Poland,KP
szybkie
09-03-2019
09-03-2019
PROMOCJA PIONKA - Turniej o Puchar Dyrektora ZS nr 6 w Suwałkach
Suwałki [aktualizacja:18-02-2019]
Poland,PL
szybkie
09-03-2019
09-03-2019
Szkolna Liga Szachowa - I Liga / VI kolejka / - VI edycja
Ostróda [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,WM
szybkie
09-03-2019
09-03-2019
Szkolna Liga Szachowa - II Liga / VI kolejka / - VI edycja
Ostróda [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,WM
szybkie
09-03-2019
09-03-2019
VI Turniej z Cyklu Grand Prix ZZSzach 2018/2019
Biesiekierz [aktualizacja:12-03-2019]
Poland,ZP
szybkie
09-03-2019
09-03-2019
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY P15 o Puchar Prezydenta Miasta Będzina - Turniej A
Będzin [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,SL
szybkie
09-03-2019
09-03-2019
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY P15 o Puchar Prezydenta Miasta Będzina - Turniej B dla dziecii młodzieży
Będzin [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,SL
szybkie
09-03-2019
09-03-2019
Kompas . Otwarte Mistrzostwa Szkoły Kompas w Łodzi nowe
Łódź [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,LD
blitz
09-03-2019
09-03-2019
Turniej VII Gm 2019 r Gr-- C rocznik 2003 - 2005
Stary Sącz [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,MP
blitz
09-03-2019
09-03-2019
Turniej VII Gm Gr -- B rocznik 2006 - 2008
Stary Sącz [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,MP
blitz
09-03-2019
09-03-2019
Turniej VII Gmin Gr-- A rocznik 2009 lub młodsi.
Stary Sącz [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,MP
blitz
09-03-2019
09-03-2019
II Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego - SIEPRAW Grupa A OPEN
Siepraw [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,MP
szybkie
09-03-2019
09-03-2019
II Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego - SIEPRAW Grupa B 2004 i młodsi powyżej IV
Siepraw [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,MP
szybkie
09-03-2019
09-03-2019
II Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego - SIEPRAW Grupa C 2004 i młodsi do IV
Siepraw [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,MP
szybkie
09-03-2019
09-03-2019
Turniej Kwalifikacyjny na IV I V kategorię
Siedlce [aktualizacja:13-03-2019]
Poland,MA
szybkie
09-03-2019
09-03-2019
Integracyjny Turniej Szachowy w Bogorii
Bogoria [aktualizacja:04-03-2019]
Poland,SK
szybkie
09-03-2019
09-03-2019
XV Grand Prix PRZEDSZKOLE '2019 - Turniej #3
KOŁOBRZEG [aktualizacja:12-03-2019]
Poland,ZP
blitz
09-03-2019
09-03-2019
Wioserniej Turniej dla przedszkolaków i pierwszaków
Włoszakowice [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,WP
szybkie
09-03-2019
09-03-2019
Dziecięcy Turniej Szachowy SSP nr 2 STO (2010r. i młodsi)
Warszawa [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,MA
szybkie
09-03-2019
09-03-2019
Indywidualne Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego - Szachy
Lublin [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,LU
blitz
09-03-2019
09-03-2019
Otwarte Mistrzostwa Szkoły KOMPAS oficjalne wyniki
Łódź [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,LD
blitz
09-03-2019
09-03-2019
XV Grand Prix PRZEDSZKOLE '2019 -Turniej #3 - dziewczynki
KOŁOBRZEG [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,ZP
blitz
09-03-2019
09-03-2019
Bialska Liga Szachowa 2018/2019 - SP kl. 3 - 9
Sarnaki [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,MA
szybkie
09-03-2019
09-03-2019
Indywidualne Mistrzostwa Świecia Szkół i Przedszkoli
Świecie n/W [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,KP
szybkie
09-03-2019
09-03-2019
Turniej Szkoleniowy A. Sz. Zefir 3/4 2019 Gr. do lat 11
Rybnik [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,SL
blitz
09-03-2019
09-03-2019
Turniej Szkoleniowy A. Sz. Zefir 3/4 2019 Gr. do lat 8
Rybnik [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,SL
blitz
09-03-2019
09-03-2019
XV Mistrzostwa Gdyni Juniorów w Szachach Szybkich A najmłodsi
Gdynia [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,PO
szybkie
09-03-2019
09-03-2019
Szachy Dla Dzieci Gr. A #3 2019
Strzelce Kraj [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,LB
szybkie
08-03-2019
08-03-2019
10. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - rapid
Białystok [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,PL
szybkie
08-03-2019
08-03-2019
VI Grand Prix Dobczyc turniej 4 GRUPA A
Dobczyce [aktualizacja:08-03-2019]
Poland,MP
szybkie
08-03-2019
08-03-2019
VI Grand Prix Dobczyc turniej 4 GRUPA B
Dobczyce [aktualizacja:08-03-2019]
Poland,MP
szybkie
08-03-2019
08-03-2019
OTWARTA LIGA SZKOLNA gr A - zawodnicy ur. w roku 2010 lub młodsi do rank. 1250
STANIĄTKI - Dom Kultury [aktualizacja:01-04-2019]
Poland,MP
blitz
03-03-2019
08-03-2019
25th International Chess Festival Lviv Tradition 2019
Lviv [aktualizacja:20-02-2019]
Ukraine
klasyczne
08-03-2019
08-03-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:08-03-2019]
Poland,LU
blitz
08-03-2019
08-03-2019
OTWARTA LIGA SZKOLNA gr B - zawodnicy ur. w roku 2006 lub młodsi do rank. 1400
STANIĄTKI - Dom Kultury [aktualizacja:31-03-2019]
Poland,MP
blitz
08-03-2019
08-03-2019
OTWARTA LIGA SZKOLNA gr C - OPEN z rank. powyżej 1400 także dorośli
STANIĄTKI - Dom Kultury [aktualizacja:16-03-2019]
Poland,MP
blitz
08-03-2019
08-03-2019
Grand Prix Polonii Wrocław
Wrocław [aktualizacja:28-03-2019]
Poland,DS
blitz
08-03-2019
08-03-2019
Szachowy Dzień Kobiet z Kopernikiem 08.03.2019
Olsztyn [aktualizacja:08-03-2019]
Poland,WM
blitz
08-03-2019
08-03-2019
3 Turniej o Puchary Wójta Krynic - Jacka Wiśniewskiego - GP 2019
Krynice [aktualizacja:08-03-2019]
Poland,LU
klasyczne
07-03-2019
07-03-2019
Grand Prix Malbork 2019 Turniej III
Malbork [aktualizacja:07-03-2019]
Poland,PO
blitz
07-03-2019
07-03-2019
Klub P.Z.Szach. (357 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:07-03-2019]
Poland,MA
szybkie
01-03-2019
07-03-2019
Wiosenny Turniej Szachowy SP1 i UKS SKOCZEK ELBLĄG
Elbląg [aktualizacja:10-03-2019]
Poland,WM
klasyczne
07-03-2019
07-03-2019
Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 14/cykl II
Chrzanów [aktualizacja:07-03-2019]
Poland,MP
blitz
07-03-2019
07-03-2019
2 Turniej kl.1-3 o Puchar Wójta Tereszpola - Jacka Pawluka - GP 2019
Tereszpol Zaorenda [aktualizacja:07-03-2019]
Poland,LU
szybkie
06-02-2019
06-03-2019
Indywidualne Mistrzostwa Torunia Gimnazjów - chłopców
Toruń [aktualizacja:09-02-2019]
Poland,KP
szybkie
06-03-2019
06-03-2019
815 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:06-03-2019]
Poland,MP
szybkie
06-03-2019
06-03-2019
Granie w Hetmanie Grand Prix 2019 (2)
Koszalin [aktualizacja:12-03-2019]
Poland,ZP
szybkie
06-03-2019
06-03-2019
1 Turniej Kl. 2ab o Puchary Burmistrza Łaszczowa - Aleksandry Pietrasz
Łaszczów [aktualizacja:06-03-2019]
Poland,LU
szybkie
06-03-2019
06-03-2019
Szachowa środa w Tarnowie nr 9 - 2019
Tarnów [aktualizacja:06-03-2019]
Poland,MP
blitz
06-03-2019
06-03-2019
XII GRAND PRIX STARACHOWIC W SZACHACH-Turniej 6
Starachowice [aktualizacja:07-03-2019]
Poland,SK
blitz
06-03-2019
06-03-2019
1 Turniej Kl. 2ab o Puchary Burmistrza Łaszczowa - Aleksandry Pietrasz
Łaszczów [aktualizacja:28-03-2019]
Poland,LU
szybkie
05-03-2019
05-03-2019
XIV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Duchowieństwa w Szachach Szybkich
Konstancin-Jeziorna [aktualizacja:06-03-2019]
Poland,MA
szybkie
05-03-2019
05-03-2019
3 Turniej o Puchary Wójta Krynic - Jacka Wiśniewskiego - GP 2019
Huta Dzierążyńska [aktualizacja:18-03-2019]
Poland,LU
szybkie
05-03-2019
05-03-2019
Dolnośląska Liga Międzyuczelniana 2018/19
Wrocław [aktualizacja:05-03-2019]
Poland,DS
szybkie
05-03-2019
05-03-2019
I Gminny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Łopuszno kl I-III
Łopuszno [aktualizacja:08-03-2019]
Poland,SK
blitz
05-03-2019
05-03-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:05-03-2019]
Poland,LU
szybkie
05-03-2019
05-03-2019
XXV Runda IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:05-03-2019]
Poland,PL
szybkie
05-03-2019
05-03-2019
XXVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 21
Kraków [aktualizacja:05-03-2019]
Poland,MP
blitz
05-03-2019
05-03-2019
Szkolna Liga Szachowa - Turniej nr 1
Nowy Tomyśl [aktualizacja:05-03-2019]
Poland,WP
szybkie
05-03-2019
05-03-2019
I Gminny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Łopuszno kVII-VIII
Łopuszno [aktualizacja:08-03-2019]
Poland,SK
blitz
05-03-2019
05-03-2019
I Gminny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Łopuszno kl IV-VI
Łopuszno [aktualizacja:08-03-2019]
Poland,SK
blitz
05-03-2019
05-03-2019
XXVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 21
Kraków [aktualizacja:12-03-2019]
Poland,MP
blitz
04-03-2019
04-03-2019
XVII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Duchowieństwa w Grze Błyskawicznej
Konstancin-Jeziorna [aktualizacja:06-03-2019]
Poland,MA
blitz
04-03-2019
04-03-2019
Mecz Duchowieństwo - Wojsko Polskie
Konstancin-Jeziorna [aktualizacja:04-03-2019]
Poland,MA
drużynowy, inne
04-03-2019
04-03-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:04-03-2019]
Poland,LU
szybkie
04-03-2019
04-03-2019
1 Turniej Kl.3ab o Puchary Wójta Łabuń - Mariusza Kukiełki
Łabunie [aktualizacja:05-03-2019]
Poland,LU
szybkie
04-03-2019
04-03-2019
CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:27-02-2019]
Poland,SL
szybkie
03-03-2019
03-03-2019
Otwarty TSz o Mistrzostwo Gminy Frysztak 2019 gr A - Seniorzy ur. 2001 i starsi
Frysztak [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,PK
szybkie
03-03-2019
03-03-2019
Otwarty TSz o Mistrzostwo Gminy Frysztak 2019 gr B - Juniorzy ur. 2002-2007
Frysztak [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,PK
szybkie
03-03-2019
03-03-2019
Otwarty TSz o Mistrzostwo Gminy Frysztak 2019 gr C - Juniorzy ur. 2008 i mł.
Frysztak [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,PK
szybkie
23-02-2019
03-03-2019
Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10 - Dziewczęta
Szklarska Poręba [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,DS
klasyczneFIDE
23-02-2019
03-03-2019
Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10 - Chłopcy
Szklarska Poręba [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,DS
klasyczneFIDE
03-03-2019
03-03-2019
Turniej o puchar Sołtysa Skrzyszowa
Skrzyszów [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,MP
szybkie
03-03-2019
03-03-2019
XXII Otwarte Mistrzostwa Gminy Murowana Goślina - Juniorzy OPEN B
Murowana Goślina [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,WP
szybkie
03-03-2019
03-03-2019
XXII Otwarte Mistrzostwa Gminy Murowana Goślina - OPEN A
Murowana Goślina [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,WP
szybkie
02-02-2019
03-03-2019
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO. III LIGA - 2019
Ostrowiec Św./ Kielce [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,SK
drużynowy, klasyczne
02-02-2019
03-03-2019
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO. IV LIGA 2019 - JUNIORZY
Ostrowiec Św./ Kielce [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,SK
drużynowy, klasyczne
03-03-2019
03-03-2019
Ogólnopolski Turniej Szachowy w PUBIE COSMO
Częstochowa [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,SL
szybkie
02-03-2019
03-03-2019
"Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na trzecią kategorię szachową
Lublin [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,LU
klasyczne
03-03-2019
03-03-2019
XV cykl 4 Pory Roku - Zima z Szachami - Grupa A
Szczecin [aktualizacja:04-03-2019]
Poland,ZP
szybkie
03-03-2019
03-03-2019
6. Mistrzostwa Miasta Białegostoku Chłopców do lat 8
Białystok [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,PL
szybkie
03-03-2019
03-03-2019
6. Mistrzostwa Miasta Białegostoku Dziewcząt do lat 8
Białystok [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,PL
szybkie
03-03-2019
03-03-2019
XXIX Memoriał bł. abpa A.J. Nowowiejskiego w szachach
GĄBIN [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,MA
szybkie
02-03-2019
03-03-2019
Zimowy Turniej Fide na Bemowie
Warszawa [aktualizacja:07-03-2019]
Poland,MA
klasyczneFIDE
02-03-2019
03-03-2019
Zimowy turniej na Bemowie (dla zawodników od IV wzwyż)
Warszawa [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,MA
klasyczne
03-03-2019
03-03-2019
Zimowy turniej dla zawodników ur. w 2011 r. i młodszych
Warszawa [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,MA
szybkie
02-03-2019
03-03-2019
"Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na Kandydata na Mistrza
Lublin [aktualizacja:01-03-2019]
Poland,LU
klasyczne
02-03-2019
03-03-2019
"Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na drugą kategorię szachową
Lublin [aktualizacja:05-03-2019]
Poland,LU
klasyczne
03-03-2019
03-03-2019
Zdobądź okręgową kat. szachową V i IV - cykl "Szach Królowi - zostań Mistrzem"
Lublin [aktualizacja:05-03-2019]
Poland,LU
szybkie
03-03-2019
03-03-2019
II MEMORIAŁ MISTRZA TOMASZA RAKOWIECKIEGO - SZACHY SZYBKIE
Łódź [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,LD
szybkie
02-03-2019
03-03-2019
"Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na pierwszą kategorię szachową
Lublin [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,LU
klasyczne
03-03-2019
03-03-2019
XXIII Międzynarodowy Turniej Szachowy o Czarnego Konia
Gnojnik [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,MP
szybkie
03-03-2019
03-03-2019
Grand Prix Połczyna-Zdroju III-edycja
Połczyn-Zdrój [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,ZP
szybkie
02-03-2019
03-03-2019
Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Gminy Duszniki w szachach o Puchar Wójta
Duszniki Wlkp. [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,WP
klasyczne
03-03-2019
03-03-2019
V Turniej Szachowy Pamięci Żołnierzy Niezłomnych
Sokołów Podlaski [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,MA
szybkie
03-03-2019
03-03-2019
Turniej Czekoladowy - grupa A (FIDE)
Wrocław [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,DS
szybkie
03-03-2019
03-03-2019
Turniej Czekoladowy - grupa B (klasyfikacyjny)
Wrocław [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,DS
szybkie
03-03-2019
03-03-2019
Turniej Wrocławskiego Krasnala - grupy do lat 8
Wrocław [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,DS
szybkie
03-03-2019
03-03-2019
OTWARCIE AKADEMI SZACHOWEJ PRUSZKÓW
Pruszków Wojska Polskiego 20a [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,MA
szybkie
02-03-2019
03-03-2019
Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora ZSP Nr. 6 w Krakowie Gr. B P60
Kraków [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,MP
klasyczne
02-03-2019
03-03-2019
SzachMatek: XVI Otwarty Turniej Szachowy - gr. A
Warszawa [aktualizacja:05-03-2019]
Poland,MA
klasyczne
03-03-2019
03-03-2019
SzachMatek: XVI Otwarty Turniej Szachowy: gr. B
Warszawa [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,MA
szybkie
03-03-2019
03-03-2019
Powiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Łomży w szachach - gr B do -13-10-8-lat
MARIANOWO k Łomży [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,PL
szybkie
03-03-2019
03-03-2019
Powiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Łomży w szachach - gr A -Seniorzy i Juniorzy do16
MARIANOWO k Łomży [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,PL
szybkie
03-03-2019
03-03-2019
ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:01-03-2019]
Poland,MA
szybkie
03-03-2019
03-03-2019
Turniej Wrocławskiego Krasnala grupa do lat 10
Wrocław [aktualizacja:04-03-2019]
Poland,DS
szybkie
03-03-2019
03-03-2019
Turniej Wrocławskiego Krasnala grupa do lat 12
Wrocław [aktualizacja:04-03-2019]
Poland,DS
klasyczne
03-03-2019
03-03-2019
5 Turniej GP 2018/19 Klubu Raszyn
Poznań [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,WP
szybkie
01-03-2019
03-03-2019
Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w Szachach Klasycznych.
Wieluń [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,LD
klasyczne
03-03-2019
03-03-2019
XV cykl 4 Pory Roku - Zima z Szachami - Grupa B
Szczecin [aktualizacja:04-03-2019]
Poland,ZP
szybkie
02-03-2019
02-03-2019
I Turniej Grand Prix Szkoły Szachowej Andrzeja Szewczaka na rok szkolny 2018/19
Warszawa [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,MA
szybkie
02-03-2019
02-03-2019
SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2018-2019 - Turniej 4A (do FIDE)
STRUMIEŃ [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,SL
szybkie
02-03-2019
02-03-2019
SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2018-2019 - Turniej 4B
STRUMIEŃ [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,SL
blitz
02-03-2019
02-03-2019
XIX Memoriał Szachowy im. D. Widuch rocz.2004-2009 FIDE
Tczew [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,PO
szybkie
02-03-2019
02-03-2019
XI Mistrzostwa Miasta Białegostoku Dziewcząt do lat 7
Białystok [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,PL
szybkie
02-03-2019
02-03-2019
XI Mistrzostwa Miasta Białegostoku Chłopców do lat 7
Białystok [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,PL
szybkie
02-03-2019
02-03-2019
GRAND PRIX Ziemi Kłodzkiej GRUPA B do 1400
ŚCINAWKA ŚREDNIA [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,DS
szybkie
02-03-2019
02-03-2019
VI GRAND PRIX SP IWLA - turniej nr 4
Iwla [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,PK
szybkie
02-03-2019
02-03-2019
Grand Prix Ostródy - V zjazd
Ostróda [aktualizacja:05-03-2019]
Poland,WM
szybkie
02-03-2019
02-03-2019
VII PUCHAR ŻABIEGO KRAJU - STRUMIEŃ 2019 - turniej 1 (do FIDE)
STRUMIEŃ [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,SL
szybkie
02-03-2019
02-03-2019
Indywidualna Międzyszkolna Liga Szachowa - Sezon 2018/2019 - Grupa A (runda 7)
Toruń [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,KP
szybkie
02-03-2019
02-03-2019
Indywidualna Międzyszkolna Liga Szachowa - Sezon 2018/19 - Grupa B (Debiutanci)
Toruń [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,KP
szybkie
03-02-2019
02-03-2019
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO. LIGA MŁODZIKÓW - 2019
Ostrowiec Św./ Kielce [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,SK
drużynowy, klasyczne
02-03-2019
02-03-2019
III Otwarte Mistrzostwa SP nr 8 w Otwocku w szachach szybkich
Otwock [aktualizacja:04-03-2019]
Poland,MA
szybkie
02-03-2019
02-03-2019
XII Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Czyżewa
CZYŻEW [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,PL
szybkie
02-03-2019
02-03-2019
VII TURNIEJ SZACHY W SZKOLE GRUPA B OD IV DO VI KLASY SP
POZNAŃ [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,WP
szybkie
02-03-2019
02-03-2019
XIX Memoriał Szachowy Danuty Widuch OPEN FIDE
Tczew [aktualizacja:04-03-2019]
Poland,PO
szybkie
02-03-2019
02-03-2019
Cykl Turniejów Grand Prix CEKDiM 2-gi turniej
Wrocław [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,DS
blitz
02-03-2019
02-03-2019
Zimowy turniej na Bemowie do V kat. szachowej bez ograniczeń wieku
Warszawa [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,MA
szybkie
02-03-2019
02-03-2019
V Mistrzostwa Ministrantów Diecezji Pelplińkiej i Archidiecezji Gdańskiej
Stara Kiszewa [aktualizacja:12-02-2019]
Poland,PO
blitz
02-03-2019
02-03-2019
Ogólnopolskie Rodzinne Grand Prix w Szachach turniej 1 BRODŁA
Brodła [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,MP
blitz
02-03-2019
02-03-2019
II MEMORIAŁ MISTRZA TOMASZA RAKOWIECKIEGO - SZACHY BŁYSKAWICZNE
Łódź [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,LD
blitz
02-03-2019
02-03-2019
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA V I IV KATEGORIĘ W REMBERTOWIE
WARSZAWA [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,MA
szybkie
02-03-2019
02-03-2019
V Turniej Szachowy o puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Stalowej Woli
Stalowa Wola [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,PK
szybkie
02-03-2019
02-03-2019
XXIII Międzynarodowy Turniej Szachowy o Źrebiątko
Gnojnik [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,MP
szybkie
02-03-2019
02-03-2019
Turniej Wrocławskiego Krasnala - grupy do lat 7
Wrocław [aktualizacja:04-03-2019]
Poland,DS
szybkie
02-03-2019
02-03-2019
VIII Indywidualny Turniej Szachowy o puchar Wójta Gminy Orły-Junior
Niziny [aktualizacja:15-02-2019]
Poland,PK
szybkie
02-03-2019
02-03-2019
Turniej Szachowy z Cyklu GRAND PRIX Torunia na rok 2018 - VI runda OPEN A (FIDE)
Toruń [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,KP
szybkie
02-03-2019
02-03-2019
Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora ZSP Nr. 6 w Krakowie Gr.A P30
Kraków [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,MP
szybkie
02-03-2019
02-03-2019
GRAND PRIX Ziemi Kłodzkiej GRUPA A na FIDE
ŚCINAWKA ŚREDNIA [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,DS
szybkie
02-03-2019
02-03-2019
XV Grand Prix Tąpkowic 2019 - turniej 3
Tąpkowice [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,SL
szybkie
02-03-2019
02-03-2019
XVIII Memoriał Szachowy im. Henryka Głusia grupa A 2009 i młodsi
Dziekanowice k. Dobczyc [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,MP
szybkie
02-03-2019
02-03-2019
XVIII Memoriał Szachowy im. Henryka Głusia grupa B 2003-2008
Dziekanowice k. Dobczyc [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,MP
szybkie
02-03-2019
02-03-2019
XVIII Memoriał Szachowy im. Henryka Głusia grupa C 2002 i starsi
Dziekanowice k. Dobczyc [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,MP
szybkie
02-03-2019
02-03-2019
Grand Prix Siedlec 2019 - turniej 3
Siedlce [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,MA
szybkie
02-03-2019
02-03-2019
VII TURNIEJ SZACHY W SZKOLE GRUPA A DO III KLASY SP
POZNAŃ [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,WP
szybkie
02-03-2019
02-03-2019
IV Rodzinny Amatorski Turniej Szachowy o Puchar Dyr. Szkoły Podstawowej nr 2
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,LU
drużynowy, szybkie
02-03-2019
02-03-2019
Turniej szachów błyskawicznych przy Mistrzostwach Polski Młodzików
Szklarska Poręba [aktualizacja:01-03-2019]
Poland,DS
blitz
02-03-2019
02-03-2019
Integracyjny Turniej Szachowy Pamieci Piotra Jagiely - 1. Turniej
Wrocław [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,DS
szybkie
02-03-2019
02-03-2019
Turniej Wrocławskiego Krasnala grupa do lat 5
Wrocław [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,DS
szybkie
02-03-2019
02-03-2019
Turniej Wrocławskiego Krasnala grupa do lat 6
Wrocław [aktualizacja:04-03-2019]
Poland,DS
szybkie
02-03-2019
02-03-2019
XIX Memoriał Szachowy im. D. Widuch rocz.2010 i młodsi
Tczew [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,PO
szybkie
02-03-2019
02-03-2019
Szachy w kręgielni
Kłaj [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,MP
blitz
02-03-2019
02-03-2019
Turniej szachów błyskawicznych przy Mistrzostwach Polski Młodzików
Szklarska Poręba [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,DS
blitz
02-03-2019
02-03-2019
XV Otwarty Turniej Szachowy w Cmolasie
Cmolas [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,PK
szybkie
02-03-2019
02-03-2019
VIII Indywidualny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Orły gr. JUNIOR
Niziny [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,PK
klasyczne
02-03-2019
02-03-2019
VIII Indywidualny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Orły gr. OPEN
Niziny [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,PK
klasyczne
02-03-2019
02-03-2019
VII TURNIEJ SZACHY W SZKOLE GRUPA C VII I VIII SP ORAZ PONADPODST
POZNAŃ [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,WP
szybkie
02-03-2019
02-03-2019
VII TURNIEJ SZACHY W SZKOLE GRUPA D DOROŚLI
POZNAŃ [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,WP
szybkie
02-03-2019
02-03-2019
VMistrz Mininstrantów Diecezji Pelplińskiej i Archidiecezji Gdańskiej w Szachach
Stara Kiszewa [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,PO
blitz
15-02-2019
01-03-2019
FERYJNE TURNIEJE KLASYFIKACYJNE
Nałęczów [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,LU
klasyczne
01-03-2019
01-03-2019
9. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - blitz
Białystok [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,PL
blitz
14-12-2018
01-03-2019
V Otwarty Turniej Szachowy o uścisk dłoni Prezydenta Miasta Krosna 2018
Krosno [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,PK
klasyczne
14-12-2018
01-03-2019
V Otwarty Turniej Szachowy o uścisk dłoni Prezydenta Miasta Krosna 2018Juniorzy
Krosno [aktualizacja:06-03-2019]
Poland,PK
klasyczne
01-03-2019
01-03-2019
III Turniej Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Niezłomnych
Brzeg [aktualizacja:01-03-2019]
Poland,OP
szybkie
18-01-2019
01-03-2019
Turniej Szachowy na V i IV kategorię w Domu Tradycji Ludowej w Trzcianie
Trzciana [aktualizacja:15-03-2019]
Poland,PK
szybkie
01-03-2019
01-03-2019
VIII Turniej Jameson Pub
Rzeszów [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,PK
blitz
01-03-2019
01-03-2019
XXVII CYKL TURNIEJÓW GRAND PRIX CZ-WY W SZACHACH- Kl. 5-8- TURNIEJ 2
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:01-03-2019]
Poland,SL
szybkie
01-03-2019
01-03-2019
XXVII CYKL TURNIEJÓW GRAND PRIX CZ-WY W SZACHACH- Sz. Podst. kl. 0-4 - Turniej 2
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,SL
szybkie
01-03-2019
01-03-2019
XXVII CYKL TURNIEJÓW GRAND PRIX CZ-WY W SZACHACH- Szk Ponadpodstawowe - Turniej2
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:01-03-2019]
Poland,SL
szybkie
01-03-2019
01-03-2019
Gr.A Grand Prix XII -1 _ UKS - G4 ( rocznik 2010 do 2003 )
Tarnowskie Gory [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,SL
szybkie
01-03-2019
01-03-2019
Gr.B Grand Prix XII -1 _ UKS - G4 ( rocznik 2011 i młodsi )
Tarnowskie Gory [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,SL
szybkie
01-03-2019
01-03-2019
WARSZTATY SZACHOWE DLA RODZICÓW
ŁOMŻA [aktualizacja:16-02-2019]
Poland,PL
klasyczne
15-02-2019
01-03-2019
FERYJNY TURNIEJ KLASYFIKACYJNY - Grupa C na V i IV kategorię
Nałęczów [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,LU
szybkie
01-03-2019
01-03-2019
Mistrzostwa Suwałk Przedszkolaków do lat 7 w szachach
Suwałki [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,PL
szybkie
01-03-2019
01-03-2019
PIĄTKOWE BLITZE
MYŚLIBÓRZ [aktualizacja:01-03-2019]
Poland,ZP
klasyczne
01-03-2019
01-03-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:26-02-2019]
Poland,LU
blitz
01-03-2019
01-03-2019
Szachowa Liga Młodych Mistrzów 2019 (2z8)
Lubartów [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,LU
szybkie
01-03-2019
01-03-2019
Granie w Hetmanie Grand Prix 2019 (1)
Koszalin [aktualizacja:01-03-2019]
Poland,ZP
blitz
01-03-2019
01-03-2019
Piątek z Kopernikiem 01.03.2019
Olsztyn [aktualizacja:01-03-2019]
Poland,WM
szybkie
01-03-2019
01-03-2019
Grandprix 2019 nr 1
Jaworzno [aktualizacja:01-03-2019]
Poland,SL
blitz
01-03-2019
01-03-2019
Powiatowe Mistrzostwa w Warcaby - dziewczęta
Ślesin [aktualizacja:14-03-2019]
Poland,WP
szybkie
01-03-2019
01-03-2019
Powiatowe Mistrzostwa w Warcaby - chłopcy
Ślesin [aktualizacja:14-03-2019]
Poland,WP
szybkie
28-02-2019
28-02-2019
Klub P.Z.Szach. (356. turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:28-02-2019]
Poland,MA
szybkie
08-02-2019
28-02-2019
Turniej klasyfikacyjny juniorów III
Kościan [aktualizacja:22-03-2019]
Poland,WP
szybkie
28-02-2019
28-02-2019
Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 13/cykl II
Chrzanów [aktualizacja:28-02-2019]
Poland,MP
blitz
28-02-2019
28-02-2019
CUP of the GROUP of COMPANIES "REGION" Moscow 2019
Moscow [aktualizacja:28-02-2019]
Russia
blitz
28-02-2019
28-02-2019
4 Turniej o Puchary Wójta Hrubieszowa - Tomasza Zająca
Czerniczyn [aktualizacja:01-03-2019]
Poland,LU
szybkie
16-01-2019
27-02-2019
Otwarte Mistrzostwa UKS ROSZADA na 2019 rok
Radom [aktualizacja:15-01-2019]
Poland,MA
blitz
27-02-2019
27-02-2019
814 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:27-02-2019]
Poland,MP
szybkie
27-02-2019
27-02-2019
XVIII Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Biłgorajskiego
Biszcza [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,LU
blitz
27-02-2019
27-02-2019
MISTRZOSTWA POWIATU WOLSZTYŃSKIEGO WARCABY
WOLSZTYN [aktualizacja:27-02-2019]
Poland,WP
klasyczne
27-02-2019
27-02-2019
MISTRZOSTWA POWIATU WOLSZTYŃSKIEGO WARCABY DZIEWCZĄT
WOLSZTYN [aktualizacja:27-02-2019]
Poland,WP
klasyczne
27-02-2019
27-02-2019
VII Turniej Szachowy o Puchar Patrona Szkoły "Feliksa Nowowiejskiego"
Barczewo [aktualizacja:27-02-2019]
Poland,WM
szybkie
27-02-2019
27-02-2019
Turnieje Środowe w SP nr 11 - T11 - wszyscy chętni - 14.30-16.00
Suwałki [aktualizacja:27-02-2019]
Poland,PL
blitz
27-02-2019
27-02-2019
Szachowa tłusta środa w Tarnowie nr 8 - 2019r
Tarnów [aktualizacja:27-02-2019]
Poland,MP
blitz
27-02-2019
27-02-2019
XII GRAND PRIX STARACHOWIC W SZACHACH - Turniej 5
Starachowice [aktualizacja:01-03-2019]
Poland,SK
blitz
26-02-2019
26-02-2019
Lipińska Liga Szachowa 2019 - II runda
Lipinki [aktualizacja:26-02-2019]
Poland,MP
szybkie
26-02-2019
26-02-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy luty z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:26-02-2019]
Poland,LU
szybkie
26-02-2019
26-02-2019
XXIV Runda IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:26-02-2019]
Poland,PL
szybkie
26-02-2019
26-02-2019
Turniej Klas I w SP31
Kraków [aktualizacja:26-02-2019]
Poland,MP
blitz
26-02-2019
26-02-2019
I Turniej o Puchar Wójta Tereszpola - Jacka Pawluka - GP 2019
Tereszpol Kukiełki [aktualizacja:26-02-2019]
Poland,LU
szybkie
26-02-2019
26-02-2019
VI Ogólnopolska Zimowa Senioriada na Podhalu Rabka Zdrój 2019
Rabka Zdrój [aktualizacja:28-02-2019]
Poland,MP
szybkie
25-02-2019
25-02-2019
CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:29-01-2019]
Poland,SL
szybkie
25-02-2019
25-02-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy luty z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:25-02-2019]
Poland,LU
szybkie
25-02-2019
25-02-2019
Turniej szachów błyskawicznych w Niepublicznym Integracyjnym Przedszkolu Motylek
Krosno [aktualizacja:23-03-2019]
Poland,PK
blitz
22-02-2019
24-02-2019
I Mistrzostwa UKS Pałac Młodzieży Katowice
Katowice [aktualizacja:24-02-2019]
Poland,SL
klasyczne
24-02-2019
24-02-2019
III Zimowy Otwarty Turniej Szachowy Grupa A
TARNOWIEC [aktualizacja:24-02-2019]
Poland,PK
szybkie
22-02-2019
24-02-2019
IV TSz o Puchar Ziemi Podkarpackiej
Sędziszów Małopolski [aktualizacja:24-02-2019]
Poland,PK
klasyczneFIDE
02-12-2018
24-02-2019
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza 2018/2019
województwo mazowieckie [aktualizacja:07-03-2019]
Poland,MA
drużynowy, klasyczneFIDE
02-12-2018
24-02-2019
Otwarta Liga Mazowiecka 2018/2019
województwo mazowieckie [aktualizacja:07-03-2019]
Poland,MA
drużynowy, klasyczneFIDE
24-02-2019
24-02-2019
III Zimowy Otwarty Turniej Szachowy Grupa B
TARNOWIEC [aktualizacja:24-02-2019]
Poland,PK
szybkie
23-02-2019
24-02-2019
IV TSz o Puchar Ziemi Podkarpackiej - grupa B
Sędziszów Małopolski [aktualizacja:24-02-2019]
Poland,PK
klasyczne
23-02-2019
24-02-2019
Mini-ELO Białystok 2019 (17) - grupa A
Białystok [aktualizacja:24-02-2019]
Poland,PL
klasyczneFIDE
23-02-2019
24-02-2019
Mini-ELO Białystok 2019 (17) - grupa B
Białystok [aktualizacja:24-02-2019]
Poland,PL
klasyczne
22-02-2019
24-02-2019
Turniej o Puchar Starosty Radzyńskiego w Szachach Klasycznych dzieci do lat 14
Radzyń Podlaski [aktualizacja:25-02-2019]
Poland,LU
klasyczne
23-02-2019
24-02-2019
XXIV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MŁODYCH TALENTÓW W SZACHACH AKTYWNYCH A 2011 i mł.
Trzebinia [aktualizacja:24-02-2019]
Poland,MP
szybkie
23-02-2019
24-02-2019
XXIV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MŁODYCH TALENTÓW W SZACHACH AKTYWNYCH B 2009 i mł
Trzebinia [aktualizacja:24-02-2019]
Poland,MP
szybkie
23-02-2019
24-02-2019
XXIV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MŁODYCH TALENTÓW W SZACHACH AKTYWNYCH C 2007 i mł.
Trzebinia [aktualizacja:24-02-2019]
Poland,MP
szybkie
23-02-2019
24-02-2019
XXIV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MŁODYCH TALENTÓW W SZACHACH AKTYWNYCH D 2005 i mł.
Trzebinia [aktualizacja:24-02-2019]
Poland,MP
szybkie
23-02-2019
24-02-2019
XXIV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MŁODYCH TALENTÓW W SZACHACH AKTYWNYCH E 2002 i mł.
Trzebinia [aktualizacja:24-02-2019]
Poland,MP
szybkie
22-02-2019
24-02-2019
Turniej o Puchar Starosty Radzyńskiego w Szachach Klasycznych OPEN
Radzyń Podlaski [aktualizacja:24-02-2019]
Poland,LU
klasyczne
24-02-2019
24-02-2019
Turniej Szachowy o Puchar Starosty Tarnowskiego i Wójta Gminy Skrzyszów
Skrzyszów [aktualizacja:24-02-2019]
Poland,MP
szybkie
24-02-2019
24-02-2019
VI Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Rektora PWSZ
Ciechanów [aktualizacja:24-02-2019]
Poland,MA
szybkie
24-02-2019
24-02-2019
III Liga ZZSzach - II zjazd Choszczno
Choszczno [aktualizacja:22-01-2019]
Poland,ZP
drużynowy, klasyczneFIDE
23-02-2019
24-02-2019
Turnieje Fide w Ursusie - grupa A (ELO 1400-2199)
Warszawa Ursus [aktualizacja:24-02-2019]
Poland,MA
klasyczne
23-02-2019
24-02-2019
Turnieje Fide w Ursusie grupa B: ELO do 1399 i/lub ranking krajowy minimum 1400
Warszawa Ursus [aktualizacja:24-02-2019]
Poland,MA
klasyczne
23-02-2019
24-02-2019
Turniej klasyfikacyjny 1250-1400
Ostróda [aktualizacja:24-02-2019]
Poland,WM
klasyczne
24-02-2019
24-02-2019
"Cykl turniejów Grand Prix CEKDIM" 1. Turniej
Wrocław [aktualizacja:24-02-2019]
Poland,DS
blitz
24-02-2019
24-02-2019
II Grand Prix w Szachach Bliżyn 2019 X I X edycja
BLIŻYN [aktualizacja:23-02-2019]
Poland,SK
szybkie
24-02-2019
24-02-2019
V Szachowe Mistrzostwa Miasta Białegostoku Dziewcząt do lat 6
Białystok [aktualizacja:24-02-2019]
Poland,PL
szybkie
24-02-2019
24-02-2019
V Szachowe Mistrzostwa Miasta Białegostoku Chłopców do lat 6
Białystok [aktualizacja:24-02-2019]
Poland,PL
szybkie
24-02-2019
24-02-2019
XIX Szachowe Mistrzostwa Powiatu o Puchar Starosty Biłgorajskiego Sen. i Jun.
Biłgoraj [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,LU
szybkie
24-02-2019
24-02-2019
II Szachowa GRAND PRIX Ziemi Szydłowieckiej - turniej 5
Szydłowiec [aktualizacja:23-02-2019]
Poland,MA
szybkie
23-02-2019
24-02-2019
Szkolny Feryjny Turniej Szacowy Klasyfikacyjny
Bóbrka [aktualizacja:24-02-2019]
Poland,PK
szybkie
24-02-2019
24-02-2019
PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY DZIECI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
PAWŁOWICE [aktualizacja:24-02-2019]
Poland,SL
szybkie
24-02-2019
24-02-2019
VI Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Rektora PWSZ - B
Ciechanów [aktualizacja:24-02-2019]
Poland,MA
szybkie
24-02-2019
24-02-2019
XIX Szachowe Mistrzostwa Powiatu o Puchar Starosty Biłgorajskiego DZIECI
Biłgoraj [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,LU
szybkie
23-02-2019
23-02-2019
I Salezjański Turniej Szachowy Przedszkolaków
Toruń [aktualizacja:23-02-2019]
Poland,KP
szybkie
23-02-2019
23-02-2019
X Memoriał Szachowy ks. Tadeusza Białeckiego
KRYNKA - Ś?WIETLICA [aktualizacja:23-02-2019]
Poland,LU
szybkie
23-02-2019
23-02-2019
VII Memoriał im. Powstańców Styczniowych - Turniej B
Starachowice [aktualizacja:23-02-2019]
Poland,SK
szybkie
23-02-2019
23-02-2019
Wiejskie Igrzyska Wsi - Gmina Nowe Miasto Lubawskie
Bratian [aktualizacja:24-02-2019]
Poland,WM
blitz
23-02-2019
23-02-2019
VIII TURNIEJ SZACHOWY W PZSz W CHOJNOWIE O PUCHAR POLSKIEJ MIEDZI
Chojnów [aktualizacja:25-02-2019]
Poland,DS
szybkie
16-02-2019
23-02-2019
XXIX MIĘDZYNARODOWY PUCHAR GÓR OPAWSKICH
POKRZYWNA [aktualizacja:26-02-2019]
Poland,OP
klasyczneFIDE
23-02-2019
23-02-2019
LXXX Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1
Warszawa [aktualizacja:23-02-2019]
Poland,MA
szybkie
16-02-2019
23-02-2019
XXIX MIĘDZYNARODOWY PUCHAR GÓR OPAWSKICH - TURNIEJ DZIECI
POKRZYWNA [aktualizacja:23-02-2019]
Poland,OP
klasyczne
23-02-2019
23-02-2019
Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 2 - grupa A
Ligota Miliardowice [aktualizacja:23-02-2019]
Poland,SL
szybkie
23-02-2019
23-02-2019
Open Grand Prix Powiatu Zawierciańskiego w Szachach Szybkich - T1
Zawiercie [aktualizacja:05-03-2019]
Poland,SL
szybkie
23-02-2019
23-02-2019
V Blitz o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Sędziszowie Młp.
Sędziszów Małopolski [aktualizacja:23-02-2019]
Poland,PK
blitz
23-02-2019
23-02-2019
IV TSz o Puchar Ziemi Podkarpackiej - grupa C
Sędziszów Małopolski [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,PK
szybkie
23-02-2019
23-02-2019
II Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2019
Gdynia [aktualizacja:23-02-2019]
Poland,PO
szybkie
23-02-2019
23-02-2019
Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Sędziów Szachowych w Szachach Błyskawicznych
Warszawa [aktualizacja:24-02-2019]
Poland,MA
blitz
23-02-2019
23-02-2019
OTWARTE MISTRZOSTWA CHOSZCZNA W SZACHACH SZYBKICH - OPEN FIDE
Choszczno [aktualizacja:23-02-2019]
Poland,ZP
szybkie
23-02-2019
23-02-2019
"Sobota z KKSz-em" sezon VII turniej 5
Kraków [aktualizacja:23-02-2019]
Poland,MP
blitz
23-02-2019
23-02-2019
Sieradzka Liga Szachowa 2019 - luty
Sieradz [aktualizacja:23-02-2019]
Poland,LD
szybkie
23-02-2019
23-02-2019
KURS SĘDZIOWSKI NA KLASY OKRĘGOWE
Niepołomice ul. Kościuszki 22 [aktualizacja:22-02-2019]
Poland,MP
klasyczne
23-02-2019
23-02-2019
III Zimowy Turniej Szachowy "Gramy dla Huberta" Luboń - 2009 r. i młodsi
Luboń k. Poznania [aktualizacja:25-02-2019]
Poland,WP
szybkie
23-02-2019
23-02-2019
III Zimowy Turniej Szachowy "Gramy dla Huberta" Luboń - 2004 r. i młodsi
Luboń k. Poznania [aktualizacja:25-02-2019]
Poland,WP
szybkie
23-02-2019
23-02-2019
Mistrzostwa Dzielnicy Ochota Szkół Podstawowych i Liceów w Szachach Szybkich
Warszawa Ochota [aktualizacja:23-02-2019]
Poland,MA
szybkie
23-02-2019
23-02-2019
I Turniej Wesoła SP 353 - gr.A
Warszawa -Wesoła [aktualizacja:25-02-2019]
Poland,MA
szybkie
23-02-2019
23-02-2019
I Turniej Wesoła SP 353 dla dzieci r.2010 i młodsi -gr.B
Warszawa wesoła [aktualizacja:25-02-2019]
Poland,MA
szybkie
23-02-2019
23-02-2019
I Turniej na kategorię V i IV SP 353 Wesoła -gr.C
Warszawa- Wesoła [aktualizacja:25-02-2019]
Poland,MA
klasyczne
23-02-2019
23-02-2019
Turniej klasyfikacyjny 1000-1200
Ostróda [aktualizacja:23-02-2019]
Poland,WM
szybkie
23-02-2019
23-02-2019
Otwarte Mistrzostwa Szkoły 303 im Fryderyka Chopina Warszawa
Warszawa [aktualizacja:22-02-2019]
Poland,MA
szybkie
23-02-2019
23-02-2019
IX Gminny Turniej Szachowy KARCZMISKA 2019
Karczmiska [aktualizacja:25-02-2019]
Poland,LU
szybkie
23-02-2019
23-02-2019
Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 2 - grupa B
Ligota Miliardowice [aktualizacja:23-02-2019]
Poland,SL
szybkie
23-02-2019
23-02-2019
Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 2 - grupa D
Ligota Miliardowice [aktualizacja:23-02-2019]
Poland,SL
szybkie
23-02-2019
23-02-2019
Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 2 - grupa C
Ligota Miliardowice [aktualizacja:23-02-2019]
Poland,SL
szybkie
23-02-2019
23-02-2019
27. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w szachach dla dzieci - Grupa D
Wrocław [aktualizacja:23-02-2019]
Poland,DS
szybkie
23-02-2019
23-02-2019
Ubezpieczenia KANIA FINANSE_Olimpia i Przyjaciele_nr 5
GOLESZÓW [aktualizacja:23-02-2019]
Poland,SL
blitz
23-02-2019
23-02-2019
ŁÓDZKA LIGA SZACHOWA 2019 - LUTY
Łódź [aktualizacja:23-02-2019]
Poland,LD
szybkie
23-02-2019
23-02-2019
XVII Otwarte Mistrzostwa Gminy Somonino w Szachach-Turniej Feryjny dla Dzieci
Somonino [aktualizacja:23-02-2019]
Poland,PO
blitz
23-02-2019
23-02-2019
I Grand Prix Starogardu Gdańskiego 2019
Starogard Gdański [aktualizacja:23-02-2019]
Poland,PO
szybkie
23-02-2019
23-02-2019
XI Grand Prix Szkół Podstawowych 2018/19 - Turniej #5
KOŁOBRZEG [aktualizacja:23-02-2019]
Poland,ZP
szybkie
23-02-2019
23-02-2019
OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY DO 2000 ELO
PAWŁOWICE [aktualizacja:23-02-2019]
Poland,SL
szybkie
23-02-2019
23-02-2019
X JUBILEUSZOWY MEMORIAŁ SZACHOWY KS. TADEUSZA BIAŁECKIEGO
KRYNKA - Świetlica [aktualizacja:08-02-2019]
Poland,LU
szybkie
23-02-2019
23-02-2019
I Otwarte Mistrzostwa Jaworzyny Śląskiej w Szachach Grupa A
Jaworzyna Śląska [aktualizacja:26-02-2019]
Poland,DS
szybkie
23-02-2019
23-02-2019
I Otwarte Mistrzostwa Jaworzyny Śląskiej w Szachach Grupa B
Jaworzyna Śląska [aktualizacja:01-03-2019]
Poland,DS
szybkie
23-02-2019
23-02-2019
I Otwarte Mistrzostwa Jaworzyny Śląskiej w Szachach Grupa C
Jaworzyna Śląska [aktualizacja:27-02-2019]
Poland,DS
szybkie
23-02-2019
23-02-2019
I Otwarte Mistrzostwa Jaworzyny Śląskiej w Szachach Grupa D
Jaworzyna Śląska [aktualizacja:27-02-2019]
Poland,DS
szybkie
23-02-2019
23-02-2019
RODZINNY TURNIEJ SZACHOWY W RZĄSCE 2019 Gr. A
Rząska [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,MP
szybkie
23-02-2019
23-02-2019
RODZINNY TURNIEJ SZACHOWY W RZĄSCE 2019 Gr. A 1
Rząska [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,MP
szybkie
23-02-2019
23-02-2019
RODZINNY TURNIEJ SZACHOWY W RZĄSCE Gr. B
Rząska [aktualizacja:23-02-2019]
Poland,MP
szybkie
23-02-2019
23-02-2019
RODZINNY TURNIEJ SZACHOWY W RZĄSCE 2019 Gr.B 1
Rząska [aktualizacja:28-02-2019]
Poland,MP
szybkie
22-02-2019
23-02-2019
Turniej konsultacyjny Kadry MZSzach NABÓR - gr A ranking 1600 i wyższy
Szarów - Hotel AZALIA [aktualizacja:24-02-2019]
Poland,MP
klasyczne
22-02-2019
23-02-2019
Turniej konsultacyjny Kadry MZSzach NABÓR - gr B ranking 1400 i niższy
Szarów - Hotel AZALIA [aktualizacja:24-02-2019]
Poland,MP
klasyczne
23-02-2019
23-02-2019
5 Runda III Podlaskiej Szachowej Ligi Przedszkolnej UWAGA Nowe Miejsce PS Nr 9 Legionowa 7
Białystok [aktualizacja:23-02-2019]
Poland,PL
szybkie
23-02-2019
23-02-2019
27. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w szachach dla dzieci - Grupa E
Wrocław [aktualizacja:23-02-2019]
Poland,DS
szybkie
23-02-2019
23-02-2019
27. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w szachach dla dzieci - Grupa F
Wrocław [aktualizacja:23-02-2019]
Poland,DS
szybkie
23-02-2019
23-02-2019
IX Drużynowy Turniej Szachowy o puchar Burmistrza Tuchowa
Burzyn [aktualizacja:23-02-2019]
Poland,MP
drużynowy, szybkie
23-02-2019
23-02-2019
Królewskie Rozgrywki- grupa A - do lat 8 (max. V kat.) - luty
Myślenice [aktualizacja:23-02-2019]
Poland,MP
szybkie
23-02-2019
23-02-2019
Królewskie Rozgrywki- grupa B- (do lat 12) - luty
Myślenice [aktualizacja:04-03-2019]
Poland,MA
szybkie
23-02-2019
23-02-2019
Królewskie Rozgrywki- grupa C- OPEN - luty
Myślenice [aktualizacja:17-02-2019]
Poland,MP
szybkie
23-02-2019
23-02-2019
X Familijny Turniej Szachowy
Pszów [aktualizacja:23-02-2019]
Poland,SL
szybkie
23-02-2019
23-02-2019
VII Memoriał im. Powstańców Styczniowych - Turniej A
Starachowice [aktualizacja:23-02-2019]
Poland,SK
szybkie
23-02-2019
23-02-2019
Nowomiejska Szkolna Liga Szachowa - V kolejka - I edycja
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:24-02-2019]
Poland,WM
szybkie
23-02-2019
23-02-2019
Turniej integracyjny w Ostródzie
Ostróda [aktualizacja:24-02-2019]
Poland,WM
szybkie
22-02-2019
22-02-2019
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół podstawowych - grupa C
Barcin [aktualizacja:22-02-2019]
Poland,KP
szybkie
22-02-2019
22-02-2019
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół podstawowych - grupa D
Barcin [aktualizacja:22-02-2019]
Poland,KP
szybkie
22-02-2019
22-02-2019
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół podstawowych - grupa A
Barcin [aktualizacja:22-02-2019]
Poland,KP
blitz
22-02-2019
22-02-2019
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół podstawowych - grupa B
Barcin [aktualizacja:22-02-2019]
Poland,KP
szybkie
22-02-2019
22-02-2019
Grand Prix Szkół Podstawowych w Szachach na rok 2018-2019
Lubsko [aktualizacja:22-02-2019]
Poland,LB
szybkie
22-02-2019
22-02-2019
Grand Prix Gimnazjów oraz Szkół Średnich w Szachach na rok 2018-2019
Lubsko [aktualizacja:22-02-2019]
Poland,LB
szybkie
22-02-2019
22-02-2019
Piątek z Kopernikiem 22.02.2019
Olsztyn [aktualizacja:22-02-2019]
Poland,WM
blitz
22-02-2019
22-02-2019
Grand Prix Polonii Wrocław
wrocław [aktualizacja:26-02-2019]
Poland,DS
blitz
22-02-2019
22-02-2019
Turniej Szachowy -Juniorzy "Wieży
Wadowice [aktualizacja:23-02-2019]
Poland,MP
blitz
22-02-2019
22-02-2019
Mistrzostwa Gminy Zamość w Szachach pod Patronatem Wójta Gminy Zamość 2019
Wysokie [aktualizacja:22-02-2019]
Poland,LU
blitz
22-02-2019
22-02-2019
8. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - rapid
Białystok [aktualizacja:23-02-2019]
Poland,PL
szybkie
18-02-2019
22-02-2019
VIII TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO BESKIDU NISKIEGO - TURNIEJ A
Dukla [aktualizacja:23-02-2019]
Poland,PK
klasyczne
18-02-2019
22-02-2019
VIII TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO BESKIDU NISKIEGO - TURNIEJ B
Dukla [aktualizacja:22-02-2019]
Poland,PK
klasyczne
22-02-2019
22-02-2019
Powiatowy Turniej Szkół Podstawowych w Szachach IV Mamoriał Mariana Solarza
Pogwizdów [aktualizacja:27-02-2019]
Poland,SL
szybkie
22-02-2019
22-02-2019
XVI Feryjny Turniej Szachowy 5z5 - start 10:00 do lat 8-10-15-20 FIDE
Lubartów [aktualizacja:23-02-2019]
Poland,LU
szybkie
22-02-2019
22-02-2019
Lubartowska Liga Szachowa 2019 (2z10 )
Lubartów [aktualizacja:27-02-2019]
Poland,LU
szybkie
22-02-2019
22-02-2019
MAMO TATO ZAGRAJMY W SZACHY - turniej IX (wpisowe ZERO zł)
Białystok [aktualizacja:22-02-2019]
Poland,PL
blitz
22-02-2019
22-02-2019
III Turniej Szachowy o tytuł Mistrza Gminy Kaliska
Kaliska [aktualizacja:22-02-2019]
Poland,PO
blitz
22-02-2019
22-02-2019
IV Grand Prix Chrzanowa 4 turniej
Chrzanów [aktualizacja:25-02-2019]
Poland,MP
blitz
22-02-2019
22-02-2019
Walentynkowy Turniej Szachowy - Z miłości do szachów
Kraków [aktualizacja:22-02-2019]
Poland,MP
blitz
22-02-2019
22-02-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy luty z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:22-02-2019]
Poland,LU
blitz
22-02-2019
22-02-2019
Grand Prix Nowego Tomyśla w 2019 r - Turniej nr 1
Nowy Tomyśl [aktualizacja:22-02-2019]
Poland,WP
szybkie
22-02-2019
22-02-2019
XXI Grand Prix o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury P 8'+3"
Gniezno [aktualizacja:24-02-2019]
Poland,WP
szybkie
22-02-2019
22-02-2019
XIII FERYJNY TURNIEJ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY O PUCHAR DYREKTORA KDK
Krasnobród [aktualizacja:22-02-2019]
Poland,LU
szybkie
21-02-2019
21-02-2019
Ferie z Szachami w Kubiszówce
Bielsko-Biała [aktualizacja:22-02-2019]
Poland,SL
blitz
21-02-2019
21-02-2019
Klub P.Z.Szach. (355 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:21-02-2019]
Poland,MA
szybkie
21-02-2019
21-02-2019
XVI Feryjny Turniej Szachowy 4z5 - start 12:00 do lat 8-10-15-20
Lubartów [aktualizacja:21-02-2019]
Poland,LU
szybkie
21-02-2019
21-02-2019
XXIX PUCHAR GÓR OPAWSKICH - TURNIEJ SZACHÓW BŁYSKAWICZNYCH (do FIDE)
POKRZYWNA [aktualizacja:20-02-2019]
Poland,OP
blitz
21-02-2019
21-02-2019
Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 12/cykl II
Chrzanów [aktualizacja:21-02-2019]
Poland,MP
blitz
20-02-2019
21-02-2019
Szachowe Ferie dla dzieci do lat 12
Zabrze [aktualizacja:21-02-2019]
Poland,SL
klasyczne
21-02-2019
21-02-2019
Mistrzostwa SZS Kościan 2003 - 2005 chłopcy
Kościan [aktualizacja:22-02-2019]
Poland,WP
szybkie
21-02-2019
21-02-2019
Mistrzostwa SZS Kościan 2006 i młodsi dziewczynki
Kościan [aktualizacja:22-02-2019]
Poland,WP
szybkie
21-02-2019
21-02-2019
Turniej SZS Kościan 2006 i mlodsi chłopcy
Kościan [aktualizacja:27-02-2019]
Poland,WP
szybkie
21-02-2019
21-02-2019
Mistrzostwa SZS Kościan 2003-2005 dziewczynki
Kościan [aktualizacja:22-02-2019]
Poland,WP
szybkie
12-02-2019
21-02-2019
Ferie z szachami w Szarotce - turniej klasyfikacyjny - Grupa A
Wadowice Górne [aktualizacja:21-02-2019]
Poland,PK
klasyczne
12-02-2019
21-02-2019
Ferie z szachami w Szarotce - turniej klasyfikacyjny - grupa B
Wadowice Górne [aktualizacja:21-02-2019]
Poland,PK
szybkie
12-02-2019
21-02-2019
Ferie z szachami w Szarotce - turniej klasyfikacyjny - grupa C
Wadowice Górne [aktualizacja:21-02-2019]
Poland,PK
szybkie
21-02-2019
21-02-2019
Turniej zimowy 3 2019
Skierniewice [aktualizacja:18-03-2019]
Poland,MA
klasyczne
20-02-2019
20-02-2019
VI TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO BESKIDU NISKIEGO - TURNIEJ C
Dukla [aktualizacja:20-02-2019]
Poland,PK
szybkie
20-02-2019
20-02-2019
813 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:20-02-2019]
Poland,MP
szybkie
26-01-2019
20-02-2019
Feryjny Turniej Szachowy o kategorię
Matczyn [aktualizacja:23-02-2019]
Poland,LU
klasyczne
20-02-2019
20-02-2019
XVI Feryjny Turniej Szachowy 3z5 - start 12:00 do lat 8-10-15-20
Lubartów [aktualizacja:20-02-2019]
Poland,LU
szybkie
18-02-2019
20-02-2019
Get Smart! Play Chess - Ferie 2018
Mielec [aktualizacja:20-02-2019]
Poland,PK
klasyczne
13-02-2019
20-02-2019
Turniej Szachowy Klubu Maraton w Łomży
Łomża [aktualizacja:01-03-2019]
Poland,PL
szybkie
20-02-2019
20-02-2019
Turnieje Środowe w SP nr 11 - T10 - wszyscy chętni - 14.30-16.00
Suwałki [aktualizacja:20-02-2019]
Poland,PL
blitz
20-02-2019
20-02-2019
Szachowa środa w Tarnowie nr 7 - 2019
Tarnów [aktualizacja:20-02-2019]
Poland,MP
blitz
20-02-2019
20-02-2019
IX Starachowickie Szachy Juniorów - Turniej 5 - dziewczęta
Starachowice [aktualizacja:21-02-2019]
Poland,SK
blitz
20-02-2019
20-02-2019
IX Starachowickie Szachy Juniorów - Turniej 5 - chłopcy
Starachowice [aktualizacja:21-02-2019]
Poland,SK
blitz
19-02-2019
19-02-2019
XVI Feryjny Turniej Szachowy 2z5 - start 12:00 do lat 8-10-15-20
Lubartów [aktualizacja:19-02-2019]
Poland,LU
szybkie
19-02-2019
19-02-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy luty z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:11-02-2019]
Poland,LU
szybkie
19-02-2019
19-02-2019
XXIX PUCHAR GÓR OPAWSKICH - TURNIEJ SZACHÓW SZYBKICH (do FIDE)
POKRZYWNA [aktualizacja:19-02-2019]
Poland,OP
szybkie
19-02-2019
19-02-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy luty z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:19-02-2019]
Poland,LU
szybkie
19-02-2019
19-02-2019
XXIII Runda IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:19-02-2019]
Poland,PL
szybkie
19-02-2019
19-02-2019
XXVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 20
Kraków [aktualizacja:19-02-2019]
Poland,MA
blitz
19-02-2019
19-02-2019
Mistrzostwa Gminy Grodziczno - grupa starsza
Zwiniarz [aktualizacja:19-02-2019]
Poland,WM
szybkie
19-02-2019
19-02-2019
Mistrzostwa Gminy Grodziczno - grupa młodsza
Zwiniarz [aktualizacja:19-02-2019]
Poland,WM
szybkie
18-02-2019
18-02-2019
Oboz narciarski w Szczyrku gr. B
Łódź Szczyrk [aktualizacja:23-02-2019]
Poland,LD
klasyczne
18-02-2019
18-02-2019
CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:29-01-2019]
Poland,SL
szybkie
18-02-2019
18-02-2019
XVI Feryjny turniej szachowy 1z5 start 12:00 do lat 8-10-15-20
Lubartów [aktualizacja:18-02-2019]
Poland,LU
szybkie
18-02-2019
18-02-2019
szczyrk klasyk A
Łódź\\ Szczyrk [aktualizacja:20-02-2019]
Poland,LD
klasyczne
16-02-2019
17-02-2019
XIX Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2019 - do 8 lat
Racibórz [aktualizacja:17-02-2019]
Poland,SL
klasyczne
16-02-2019
17-02-2019
XIX Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2019 - do 11 lat
Racibórz [aktualizacja:17-02-2019]
Poland,SL
klasyczne
17-02-2019
17-02-2019
6. RUNDA XXIV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 20 (ur. 1999 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:17-02-2019]
Poland,PL
szybkie
17-02-2019
17-02-2019
Drużynowy Puchar Woj. Podlaskiego klas I-III w Szachach na rok 2019- dziewczynki
Suwałki [aktualizacja:17-02-2019]
Poland,PL
szybkie
16-02-2019
17-02-2019
IV Mistrzostwa Skarżyska-Kamiennej w Szachach Standardowych 2019
Skarżysko-Kamienna [aktualizacja:20-02-2019]
Poland,SK
klasyczne
17-02-2019
17-02-2019
Grand Prix Chylice-Piaseczno: Aktywne II
Chylice [aktualizacja:17-02-2019]
Poland,MA
szybkie
16-02-2019
17-02-2019
II Turniej Zimowy - grupa A
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:17-02-2019]
Poland,MA
klasyczneFIDE
16-02-2019
17-02-2019
SZACHY Z ORŁEM o Puchar Wójta Gminy Kozy - I Turniej 2019 (grupa A)
Kozy [aktualizacja:17-02-2019]
Poland,SL
klasyczne
02-02-2019
17-02-2019
IV WIELKOPOLSKA LIGA JUNIORÓW GRUPA A 2019
STĘSZEW [aktualizacja:21-02-2019]
Poland,WP
drużynowy, klasyczne
17-02-2019
17-02-2019
Turniej o puchar Sołtysa Pogórskiej Woli
Pogórska Wola [aktualizacja:17-02-2019]
Poland,MP
szybkie
03-02-2019
17-02-2019
IV Wielkopolska Liga Juniorów B 2019
Ostrów Wielkopolski [aktualizacja:17-02-2019]
Poland,WP
drużynowy, klasyczne
17-02-2019
17-02-2019
V Noworoczny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Rąbino
Rąbino k/ Połczyna-Zdroju [aktualizacja:22-02-2019]
Poland,ZP
szybkie
17-02-2019
17-02-2019
Turniej Weekendowy - Grupa A
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:17-02-2019]
Poland,LB
szybkie
17-02-2019
17-02-2019
I Turniej w Aninie do 20 lat - grupa A
Warszawa [aktualizacja:25-02-2019]
Poland,MA
szybkie
17-02-2019
17-02-2019
I Turniej w Aninie dla dzieci z rocznika 2010 i młodszych - grupa B
Warszawa [aktualizacja:25-02-2019]
Poland,MA
szybkie
16-02-2019
17-02-2019
III Turniej Klasyfikacyjny -- Chomranice 2019 Gr-B
Chomranice [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,MP
klasyczne
16-02-2019
17-02-2019
Turniej C o Puchar Burmistrza Ursusa (Zawodnicy z rankingiem PZSzach od 1250)
Warszawa Ursus [aktualizacja:17-02-2019]
Poland,MA
klasyczne
17-02-2019
17-02-2019
Turniej E o Puchar Burmistrza Ursusa (Dla osób bez kategorii oraz z V kategorią)
Warszawa Ursus [aktualizacja:17-02-2019]
Poland,MA
szybkie
16-02-2019
17-02-2019
Szkolenie Psychologia i Szachy - kurs dla szkoleniowców i zawodników
Łódź [aktualizacja:12-02-2019]
Poland,LD
szybkie
16-02-2019
17-02-2019
II Turniej Zimowy - grupa B
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:17-02-2019]
Poland,MA
klasyczne
17-02-2019
17-02-2019
II Turniej Zimowy - grupa D
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:17-02-2019]
Poland,MA
szybkie
02-02-2019
17-02-2019
III Wielkopolska Liga Juniorów 2019
Ostrów Wlkp [aktualizacja:17-02-2019]
Poland,WP
drużynowy, klasyczneFIDE
17-02-2019
17-02-2019
I Błyskawiczne Szachowe GRAND PRIX - Galeria Echo w Kielcach - turniej 2
Galeria Echo - Kielce [aktualizacja:17-02-2019]
Poland,SK
blitz
17-02-2019
17-02-2019
TURNIEJ SZACHOWY o PUCHAR WÓJTA GMINY LUBIN
Lubin [aktualizacja:06-02-2019]
Poland,DS
blitz
17-02-2019
17-02-2019
Drużynowy Puchar Woj. Podlaskiego klas I-III w Szachach na rok 2019 - chłopcy
Suwałki [aktualizacja:17-02-2019]
Poland,PL
szybkie
17-02-2019
17-02-2019
NIEDZIELNE SPOTKANIA Z GRAMI W PASAŻU GRUNWALDZKIM - SZACHY SZYBKIE (DO LAT 14)
Wrocław [aktualizacja:09-02-2019]
Poland,DS
szybkie
17-02-2019
17-02-2019
NIEDZIELNE SPOTKANIA Z GRAMI W PASAŻU GRUNWALDZKIM - SZACHY BŁYKAWICZNE
Wrocław [aktualizacja:09-02-2019]
Poland,DS
blitz
16-02-2019
17-02-2019
Wiosenny Turniej Szachowy Gr. A
Strzelce Kraj. [aktualizacja:17-02-2019]
Poland,LB
klasyczne
16-02-2019
17-02-2019
Wiosenny Turniej Szachowy Gr B
Strzelce Kraj [aktualizacja:17-02-2019]
Poland,LB
klasyczne
11-02-2019
17-02-2019
Klasyfikacyjny Turniej Szachowy grupa 1400 - 1600 Szczyrk 2019 Turnus V
Szczyrk [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,SL
klasyczne
10-02-2019
16-02-2019
VII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY" OPEN
Jastrzębia Góra [aktualizacja:16-02-2019]
Poland,PO
klasyczneFIDE
16-02-2019
16-02-2019
6. RUNDA XXIV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 (ur. 2009 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:17-02-2019]
Poland,PL
szybkie
16-02-2019
16-02-2019
Turniej klasyfikacyjny 1000-1200
Olsztyn [aktualizacja:16-02-2019]
Poland,WM
klasyczne
10-02-2019
16-02-2019
VII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY" - juniorzy do lat 14
Jastrzębia Góra [aktualizacja:16-02-2019]
Poland,PO
klasyczne
10-02-2019
16-02-2019
VII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY" - juniorzy do lat 10
Jastrzębia Góra [aktualizacja:16-02-2019]
Poland,PO
klasyczne
16-02-2019
16-02-2019
XV Grand Prix Tąpkowic 2019 - turniej 2
Tąpkowice [aktualizacja:16-02-2019]
Poland,SL
szybkie
16-02-2019
16-02-2019
GRAND PRIX Ziemi Kłodzkiej 2019 Grupa B
SCINAWKA SREDNIA [aktualizacja:25-02-2019]
Poland,DS
szybkie
16-02-2019
16-02-2019
SZACHY Z ORŁEM o Puchar Wójta Gminy Kozy - I Turniej 2019 (grupa B)
Kozy [aktualizacja:16-02-2019]
Poland,SL
szybkie
16-02-2019
16-02-2019
Turniej drużynowyo puchar Dyrektora ZSP w Rzuchowej
Rzuchowa [aktualizacja:16-02-2019]
Poland,MP
drużynowy, szybkie
16-02-2019
16-02-2019
III Turniej Szachowy o tytuł Mistrza Ośrodka Kultury w Wiśniowej. Ferie 2019
Wiśniowa [aktualizacja:16-02-2019]
Poland,PK
szybkie
16-02-2019
16-02-2019
XV Grand Prix PRZEDSZKOLE '2019 - Turniej #2
KOŁOBRZEG [aktualizacja:16-02-2019]
Poland,ZP
blitz
16-02-2019
16-02-2019
II Memoriał Mirosławy Litmanowicz - do lat 14
Warszawa [aktualizacja:16-02-2019]
Poland,MA
szybkie
16-02-2019
16-02-2019
XIV Turniej Szachowy o Mistrzostwo Rogów-Grupa Open
Rogi [aktualizacja:16-02-2019]
Poland,PK
szybkie
16-02-2019
16-02-2019
XIV Turniej Szachowy o Mistrzostwo Rogów 2019-Grupa 2009 i młodsi
Rogi [aktualizacja:16-02-2019]
Poland,PK
szybkie
16-02-2019
16-02-2019
PIERWSZY KROK SZACHOWY grupa zielona (2006-2008)
Marzenin [aktualizacja:16-02-2019]
Poland,WP
szybkie
16-02-2019
16-02-2019
III Turniej Klasyfikacyjny -- Chomranice 2019 Gr-A
Chomranice [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,MP
szybkie
16-02-2019
16-02-2019
Olsztyńska Liga Szachowa Przedszkolaków - 4 kolejka
Oolsztyn [aktualizacja:03-03-2019]
Poland,WM
szybkie
16-02-2019
16-02-2019
GRAND PRIX Ziemi Kłodzkiej 2019 GRUPA A
SCINAWKA SREDNIA [aktualizacja:16-02-2019]
Poland,DS
szybkie
16-02-2019
16-02-2019
Turniej D o Puchar Burmistrza Ursusa - Dzieci z rocznika 2011 i młodsze
Warszawa Ursus [aktualizacja:16-02-2019]
Poland,MA
szybkie
16-02-2019
16-02-2019
II Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego - PCIM Grupa A OPEN
Pcim [aktualizacja:17-02-2019]
Poland,MP
szybkie
16-02-2019
16-02-2019
II Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego - PCIM Grupa B 2004 i młodsi powyżej IV kategorii szachowej
Pcim [aktualizacja:16-02-2019]
Poland,MP
szybkie
16-02-2019
16-02-2019
II Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego-PCIM Grupa C 2004 i młodsi do IV kategorii szachowej
Pcim [aktualizacja:26-02-2019]
Poland,MP
szybkie
16-02-2019
16-02-2019
IX Międzyszkolny Turniej Szachowy im. M. Rejewskiego Gr.A Roczniki 2009 i młodsi
Łochowo [aktualizacja:25-02-2019]
Poland,KP
blitz
16-02-2019
16-02-2019
IX Międzyszkolny Turniej Szachowy im. M. Rejewskiego Gr. B Roczniki 2003-2008
Łochowo [aktualizacja:25-02-2019]
Poland,KP
blitz
16-02-2019
16-02-2019
XXI Grand Prix Gryfina 2019 Turniej-1
GRYFINO [aktualizacja:16-02-2019]
Poland,ZP
szybkie
12-02-2019
16-02-2019
Klasyfikacyjny Turniej Szachowy grupa 1000 - 1200 - Szczyrk 2019 - V turnus
Szczyrk [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,SL
szybkie
16-02-2019
16-02-2019
II Turniej Zimowy - grupa C
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:16-02-2019]
Poland,MA
szybkie
16-02-2019
16-02-2019
Turniej Otwarcia Klubu Szachowego Fundacji GROTEKA
Warszawa Praga Północ [aktualizacja:16-02-2019]
Poland,MA
szybkie
16-02-2019
16-02-2019
I TRZEBIŃSKI KWADRANS SZACHOWY 7 x P'15 gr. A do 1400
Trzebinia [aktualizacja:16-02-2019]
Poland,MP
szybkie
16-02-2019
16-02-2019
I TRZEBIŃSKI KWADRANS SZACHOWY 7 x P'15 gr. B od 1600
Trzebinia [aktualizacja:16-02-2019]
Poland,MP
szybkie
16-02-2019
16-02-2019
DZIECIĘCE SZACHOWE GRAND PRIX O WIELKĄ NAGRODĘ KOLEGIUM JAGIELLOŃSKIEGO-10+13
Toruń [aktualizacja:16-02-2019]
Poland,KP
szybkie
16-02-2019
16-02-2019
XVIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu Grand Prix - grupa C - 1 turniej
Bogatynia [aktualizacja:16-02-2019]
Poland,DS
szybkie
16-02-2019
16-02-2019
DZIECIĘCE SZACHOWE GRAND PRIX O WIELKĄ NAGRODĘ KOLEGIUM JAGIELLOŃSKIEGO-do7 lat
Toruń [aktualizacja:16-02-2019]
Poland,KP
szybkie
16-02-2019
16-02-2019
DZIECIĘCE SZACHOWE GRAND PRIX O WIELKĄ NAGRODĘ KOLEGIUM JAGIELLOŃSKIEGO-do10 lat
Toruń [aktualizacja:12-02-2019]
Poland,KP
szybkie
16-02-2019
16-02-2019
Noworoczny Turniej Szachowy grupa C - do lat 9
Strzegom [aktualizacja:20-02-2019]
Poland,DS
szybkie
16-02-2019
16-02-2019
Noworoczny Turniej Szachowy do lat 7
Żary [aktualizacja:16-02-2019]
Poland,LB
szybkie
16-02-2019
16-02-2019
Noworoczny Turniej Szachowy do lat 9
Żary [aktualizacja:16-02-2019]
Poland,LB
szybkie
16-02-2019
16-02-2019
Noworoczny Turniej Szachowy do lat 12
Żary [aktualizacja:16-02-2019]
Poland,LB
szybkie
16-02-2019
16-02-2019
XVIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa A - 1 turniej
Bogatynia [aktualizacja:16-02-2019]
Poland,DS
szybkie
16-02-2019
16-02-2019
XVIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa B - 1 turniej
Bogatynia [aktualizacja:16-02-2019]
Poland,DS
szybkie
16-02-2019
16-02-2019
XVIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa C - 1 turniej
Bogatynia [aktualizacja:10-02-2019]
Poland,DS
szybkie
16-02-2019
16-02-2019
PIERWSZY KROK SZACHOWY grupa żółta (2009 i młodsi)
Marzenin [aktualizacja:16-02-2019]
Poland,WP
szybkie
16-03-2019
16-02-2019
Finał Wojewódzki "Złota Wieża"
Sieradz [aktualizacja:17-03-2019]
Poland,LD
drużynowy, szybkie
16-02-2019
16-02-2019
Turniej Weekendowy - Grupa B
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:16-02-2019]
Poland,LB
szybkie
16-02-2019
16-02-2019
DRUGI KROK SZACHOWY grupa niebieska (2005-2003)
Marzenin [aktualizacja:16-02-2019]
Poland,WP
szybkie
16-02-2019
16-02-2019
Noworoczny Turniej Szachowy - grupa B (10-16 lat)
Strzegom [aktualizacja:16-02-2019]
Poland,DS
szybkie
16-02-2019
16-02-2019
Noworoczny Turniej Szachowy grupa A OPEN
Strzegom [aktualizacja:16-02-2019]
Poland,DS
szybkie
16-02-2019
16-02-2019
XV Grand Prix PRZEDSZKOLE '2019 - Turniej #2 - dziewczynki
KOŁOBRZEG [aktualizacja:16-02-2019]
Poland,ZP
blitz
16-02-2019
16-02-2019
Wewnętrzny Turniej Klasyfikacyjny MDK 1000-1250
Białystok [aktualizacja:16-02-2019]
Poland,PL
szybkie
16-02-2019
16-02-2019
Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:16-02-2019]
Poland,DS
szybkie
16-02-2019
16-02-2019
X SZACHOWE MISTRZOSTWA DZIECI I MŁODZIEŻY GMINY PCIM - PRZEDSZKOLAKI
Pcim [aktualizacja:18-02-2019]
Poland,MP
blitz
15-02-2019
15-02-2019
I Turniej Szachowy o Puchar Starosty Brzozowskiego- Grupa A
Brzozów [aktualizacja:19-02-2019]
Poland,PK
szybkie
09-02-2019
15-02-2019
XIX Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2019 OPEN FIDE
Racibórz [aktualizacja:19-02-2019]
Poland,SL
klasyczneFIDE
15-02-2019
15-02-2019
7. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - blitz
Białystok [aktualizacja:16-02-2019]
Poland,PL
blitz
11-02-2019
15-02-2019
Turniej Szachowy na Kategorię Centralną - Bytom 2019 - OPEN FIDE
Bytom [aktualizacja:15-02-2019]
Poland,SL
klasyczne
15-02-2019
15-02-2019
Grand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr:826
WADOWICE [aktualizacja:16-02-2019]
Poland,MP
szybkie
01-02-2019
15-02-2019
Otwarte Mistrzostwa KSz Hetman Koszalin w szachach klasycznych
Koszalin [aktualizacja:23-02-2019]
Poland,ZP
klasyczne
15-02-2019
15-02-2019
I Turniej Szachowy o Puchar Starosty Brzozowskiego- Grupa B
Brzozów [aktualizacja:19-02-2019]
Poland,PK
szybkie
15-02-2019
15-02-2019
Turniej o Puchar Wójta Krynic - Jacka Wiśniewskiego - Ferie 2019
Krynice [aktualizacja:24-02-2019]
Poland,LU
szybkie
15-02-2019
15-02-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy luty z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:15-02-2019]
Poland,LU
szybkie
15-02-2019
15-02-2019
Piątek z Kopernikiem 15.02.2019
Olsztyn [aktualizacja:15-02-2019]
Poland,WM
blitz
15-02-2019
15-02-2019
Krośnieńska Szkolna Liga Szachowa " Edukacja przez Szachy w Szkole" TURNIEJ 5
Krosno Odrzańskie [aktualizacja:15-02-2019]
Poland,LB
szybkie
15-02-2019
15-02-2019
Grand Prix Polonii Wrocław
Wrocław [aktualizacja:26-02-2019]
Poland,DS
szybkie
14-02-2019
14-02-2019
Klub P.Z.Szach. (354 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:14-02-2019]
Poland,MA
szybkie
14-02-2019
14-02-2019
Turniej szachowy dla dzieci i młodzieży do lat 20
Gliwice [aktualizacja:14-02-2019]
Poland,SL
szybkie
14-02-2019
14-02-2019
Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 11/cykl II
Chrzanów [aktualizacja:14-02-2019]
Poland,MP
blitz
12-02-2019
14-02-2019
Klasyfikacyjny Turniej Szachowy - "Przyszli Mistrzowie"
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:15-02-2019]
Poland,LU
klasyczne
12-02-2019
14-02-2019
Klasyfikacyjny Turniej Szachowy - "Adepci"
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:23-02-2019]
Poland,LU
klasyczne
12-02-2019
14-02-2019
Klasyfikacyjny Turniej Szachowy - "Szachowe Nadzieje"
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:23-02-2019]
Poland,LU
klasyczne
13-02-2019
14-02-2019
Feryjny Turniej Szachowy dla dzieci do lat 12
Zabrze [aktualizacja:14-02-2019]
Poland,SL
klasyczne
13-02-2019
13-02-2019
III Starachowickie zachy Juniorów Amatorów - Turniej 4
Starachowice [aktualizacja:14-02-2019]
Poland,SK
blitz
13-02-2019
13-02-2019
812 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:13-02-2019]
Poland,MP
szybkie
12-02-2019
13-02-2019
Klasyfikacyjny Turniej Szachowy - "Pierwszy Krok"
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:23-02-2019]
Poland,LU
szybkie
13-02-2019
13-02-2019
1 Turniej o Medale Wójta Rachań Romana Miedziaka Ferie 2019.02.13
Wozuczyn Cukrownia [aktualizacja:13-02-2019]
Poland,LU
szybkie
13-02-2019
13-02-2019
Szachowa środa w Tarnowie nr 6 - 2019
Tarnów [aktualizacja:13-02-2019]
Poland,MP
blitz
13-02-2019
13-02-2019
Szachowe Mistrzostwa SP 12 w Starachowicach
Starachowice [aktualizacja:14-02-2019]
Poland,SK
blitz
11-02-2019
12-02-2019
FERIE Z SZACHAMI - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ MĘSKĄ oraz II KOBIECĄ
STRUMIEŃ [aktualizacja:12-02-2019]
Poland,SL
klasyczne
11-02-2019
12-02-2019
FERIE Z SZACHAMI - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA II KATEGORIĘ MĘSKĄ oraz I KOBIECĄ
STRUMIEŃ [aktualizacja:12-02-2019]
Poland,SL
klasyczne
12-02-2019
12-02-2019
Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 5 Gr-A GIM (ur. w 2005r. i starsi)
SP Przebieczany [aktualizacja:12-02-2019]
Poland,MP
szybkie
12-02-2019
12-02-2019
Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 5 Gr-B SP-CH (ur. w 2006r. i mł.)
SP Przebieczany [aktualizacja:12-02-2019]
Poland,MP
szybkie
12-02-2019
12-02-2019
Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 5 Gr-C SP-DZ (ur. w 2006r. i mł.)
SP Przebieczany [aktualizacja:12-02-2019]
Poland,MP
szybkie
12-02-2019
12-02-2019
FERIE Z SZACHAMI - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA V i IV KATEGORIĘ - DODATKOWY
STRUMIEŃ [aktualizacja:12-02-2019]
Poland,SL
szybkie
12-02-2019
12-02-2019
VII Festiwal Szachowy "Gwiazda Północy" - Turniej Błyskawiczny zgłoszony do FIDE
Jastrzębia Góra [aktualizacja:12-02-2019]
Poland,PO
blitz
12-02-2019
12-02-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy luty z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:11-02-2019]
Poland,LU
szybkie
12-02-2019
12-02-2019
XXII Runda IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:12-02-2019]
Poland,PL
szybkie
12-02-2019
12-02-2019
XXVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 19
Kraków [aktualizacja:12-02-2019]
Poland,MP
blitz
11-02-2019
11-02-2019
XXIV ARCHIDIECEZJALNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR ARCYBISKUPA WACŁAWA DEPO
Częstochowa [aktualizacja:11-02-2019]
Poland,SL
szybkie
11-02-2019
11-02-2019
FERIE Z SZACHAMI - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA V i IV KATEGORIĘ
STRUMIEŃ [aktualizacja:12-02-2019]
Poland,SL
szybkie
11-02-2019
11-02-2019
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 2. Turniej
Wrocław [aktualizacja:12-02-2019]
Poland,DS
szybkie
11-02-2019
11-02-2019
FERIE Z SZACHAMI - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA IV KATEGORIĘ
STRUMIEŃ [aktualizacja:12-02-2019]
Poland,SL
szybkie
11-02-2019
11-02-2019
CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:29-01-2019]
Poland,SL
szybkie
11-02-2019
11-02-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy luty z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:11-02-2019]
Poland,LU
szybkie
11-02-2019
11-02-2019
IV TSz o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Zgłobniu. Klasy I-III
Zgłobień [aktualizacja:11-02-2019]
Poland,PK
szybkie
11-02-2019
11-02-2019
IV TSz o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Zgłobniu. Klasy IV-VII
Zgłobień [aktualizacja:11-02-2019]
Poland,PK
szybkie
10-02-2019
10-02-2019
6. RUNDA XXIV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 (ur. 2006 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:10-02-2019]
Poland,PL
szybkie
10-02-2019
10-02-2019
I Turniej Szachowy z cyklu Grand Prix Powiatu Kościerskiego 2019
Lipusz [aktualizacja:10-02-2019]
Poland,PO
szybkie
09-02-2019
10-02-2019
XIX MTSz "PODKARPACKA SZACHOWNICA" - Mistrzostwa Woj. PK 2019 - Grupa A Open
Wysoka [aktualizacja:10-02-2019]
Poland,PK
szybkie
02-02-2019
10-02-2019
Półfinał Mistrzostw Polski Niewidomych i Słabowidzących w szachach
Wągrowiec [aktualizacja:13-02-2019]
Poland,WP
klasyczne
03-02-2019
10-02-2019
VII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO GRUPA A
Kudowa Zdrój [aktualizacja:18-02-2019]
Poland,DS
klasyczne
03-02-2019
10-02-2019
VII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO GRUPA B
KUDOWA ZDRÓJ [aktualizacja:18-02-2019]
Poland,DS
klasyczne
03-02-2019
10-02-2019
VII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO GRUPA C
KUDOWA ZDRÓJ [aktualizacja:10-02-2019]
Poland,DS
klasyczne
03-02-2019
10-02-2019
WWW.OBOZ-SZACHOWY.PL KUDOWA ZDRÓJ 3-10.02.2019
KUDOWA ZDRÓJ [aktualizacja:24-11-2018]
Poland,DS
klasyczneFIDE
10-02-2019
10-02-2019
I Grand Prix w Szachach Bliżyn 2019 X I X edycja
BLIŻYN [aktualizacja:09-02-2019]
Poland,SK
szybkie
10-02-2019
10-02-2019
KURS SĘDZIOWSKI NA KLASY OKRĘGOWE
Jastrzębia Góra [aktualizacja:06-02-2019]
Poland,PO
inne
09-02-2019
10-02-2019
XIX MTSz "PODKARPACKA SZACHOWNICA" - Mistrzostwa Woj. PK 2019 - Gr B Jun. ur. 2001-2009
Wysoka [aktualizacja:10-02-2019]
Poland,PK
szybkie
09-02-2019
10-02-2019
XIX MTSz "PODKARPACKA SZACHOWNICA" - Mistrzostwa Woj. PK 2019 - Gr C Jun. ur 2010 i mł
Wysoka [aktualizacja:10-02-2019]
Poland,PK
szybkie
26-01-2019
10-02-2019
KURS INSTRUKTORSKI
Olsztyn [aktualizacja:20-01-2019]
Poland,WM
inne
08-02-2019
10-02-2019
Turniej feryjny - grupa A2
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:10-02-2019]
Poland,MA
klasyczne
08-02-2019
10-02-2019
Turniej feryjny - grupa B2
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:10-02-2019]
Poland,MA
klasyczne
10-02-2019
10-02-2019
VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T2 gr. D07/C07
Mielec [aktualizacja:10-02-2019]
Poland,PK
szybkie
10-02-2019
10-02-2019
VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T2 gr. D09/C09
Mielec [aktualizacja:10-02-2019]
Poland,PK
szybkie
10-02-2019
10-02-2019
VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T2 gr. D11/C11
Mielec [aktualizacja:10-02-2019]
Poland,PK
szybkie
10-02-2019
10-02-2019
VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T2 gr. D15/C15
Mielec [aktualizacja:10-02-2019]
Poland,PK
szybkie
09-02-2019
10-02-2019
IV Małopolska liga juniorów
Dobczyce [aktualizacja:22-02-2019]
Poland,MP
drużynowy, klasyczne
10-02-2019
10-02-2019
I Otwarty Turniej o puchar Prezydenta M.Lublin Cyklu2019 Szach Królowi
Lublin [aktualizacja:17-02-2019]
Poland,LU
szybkie
10-02-2019
10-02-2019
OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY FERIE WĘGRÓW 2019
Węgrów [aktualizacja:10-02-2019]
Poland,MA
szybkie
10-02-2019
10-02-2019
XV Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Repki
Repki [aktualizacja:12-02-2019]
Poland,MA
szybkie
10-02-2019
10-02-2019
X Tewzadze Open
Dzierżoniów [aktualizacja:10-02-2019]
Poland,DS
szybkie
10-02-2019
10-02-2019
CZEKOLADOWY Turniej Szachowy dla dzieci do lat 14
Muzeum Zabawy i Zabawek - Kielce [aktualizacja:08-02-2019]
Poland,SK
blitz
10-02-2019
10-02-2019
Turniej Gier Planszowych i Szachowych
Glinne [aktualizacja:12-02-2019]
Poland,PK
szybkie
09-02-2019
10-02-2019
Mecz towarzyski Ognisko TKKF Dobczyce - MKS MOS Wieliczka
Dobczyce [aktualizacja:13-02-2019]
Poland,MP
drużynowy, klasyczne
09-02-2019
10-02-2019
Mecz towarzyski Ognisko TKKF w Dobczycach vs UKS Goniec Staniątki
Dobczyce [aktualizacja:13-02-2019]
Poland,MP
drużynowy, klasyczne
10-02-2019
10-02-2019
I TMT o puchar Prezydenta M.Lublin w ramach Cyklu 2019"Szach Królowi"do14 lat
Lublin [aktualizacja:18-02-2019]
Poland,LU
szybkie
09-02-2019
09-02-2019
6. RUNDA XXIV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 08 (ur. 2011 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:09-02-2019]
Poland,PL
szybkie
09-02-2019
09-02-2019
XXV Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach - gr. A - OPEN (wszyscy chętni - mł. szkolna i gimnazjalna) - zgłoszony do FIDE - T6
Suwałki [aktualizacja:09-02-2019]
Poland,PL
szybkie
09-02-2019
09-02-2019
XXV Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach - gr. B do lat 11 (2008 i mł.) - T6
Suwałki [aktualizacja:09-02-2019]
Poland,PL
szybkie
09-02-2019
09-02-2019
XXV Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach - gr. C do lat 9 (2010 i mł.) - T6
Suwałki [aktualizacja:09-02-2019]
Poland,PL
szybkie
10-11-2018
09-02-2019
Łódzka Liga Szachowa Firm Instytucji i Zakładów Pracy
Łódź [aktualizacja:09-02-2019]
Poland,LD
drużynowy, klasyczne
09-02-2019
09-02-2019
Otwarte Mistrzostwa Gminy Bierzwnik w szachach szybkich - V Turniej z cyklu GP ZZSzach
Bierzwnik [aktualizacja:09-02-2019]
Poland,ZP
szybkie
09-02-2019
09-02-2019
Lubuska Akademia Szachowa
Sulechów [aktualizacja:18-02-2019]
Poland,LB
inne
09-02-2019
09-02-2019
V GRAND PRIX PŁOCKA W SZACHACH 2018/2019
Płock [aktualizacja:09-02-2019]
Poland,MA
szybkie
09-02-2019
09-02-2019
Grand Prix Siedlec 2019 - turniej 2
Siedlce [aktualizacja:09-02-2019]
Poland,MA
szybkie
09-02-2019
09-02-2019
Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach (2018/19) 5 kolejka I liga
Olsztyn [aktualizacja:11-02-2019]
Poland,WM
szybkie
09-02-2019
09-02-2019
Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach (2018/19) 5 kolejka II liga
Olsztyn [aktualizacja:11-02-2019]
Poland,WM
szybkie
09-02-2019
09-02-2019
Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach (2018/19) 5 kolejka III liga
Olsztyn [aktualizacja:11-02-2019]
Poland,WM
szybkie
09-02-2019
09-02-2019
VI edycja turniejów szachowych ' Zagraj z Flisakiem' - runda 6 - luty 2019
Toruń [aktualizacja:11-02-2019]
Poland,KP
szybkie
09-02-2019
09-02-2019
X ZIMOWY SZACHOWY TURNIEJ dla DZIECI
Osiny [aktualizacja:09-02-2019]
Poland,LU
szybkie
09-02-2019
09-02-2019
Szkolna Liga Szachowa - I Liga / V kolejka / - VI edycja
Ostróda [aktualizacja:11-02-2019]
Poland,WM
szybkie
09-02-2019
09-02-2019
Szkolna Liga Szachowa - II Liga / V kolejka / - VI edycja
Ostróda [aktualizacja:11-02-2019]
Poland,WM
szybkie
09-02-2019
09-02-2019
Turniej Szachowy z cyklu Smerfy i Gargamele - SMERFY r.2008 i mł.do rank. 1400
Poznań [aktualizacja:09-02-2019]
Poland,WP
szybkie
09-02-2019
09-02-2019
Turniej Szachowy z cyklu Smerfy i Gargamele - GARGAMELE r.2005 i mł.do rank.1800
Poznań [aktualizacja:09-02-2019]
Poland,WP
szybkie
09-02-2019
09-02-2019
Szkolna Liga Szachowa - III Liga / V kolejka / - VI edycja
Ostróda [aktualizacja:09-02-2019]
Poland,WM
szybkie
09-02-2019
09-02-2019
Turniej Karnawałowy OPEN i KOBIET im. Ireny Eris - pula nagród 4 tys. zł
Warszawa [aktualizacja:21-01-2019]
Poland,MA
szybkie
09-02-2019
09-02-2019
IV Turniej - XX edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach
ŁOMŻA [aktualizacja:17-02-2019]
Poland,PL
szybkie
02-02-2019
09-02-2019
Obóz zimowy MUKS MDK Śródmieście Wrocław
Lewin Kłodzki [aktualizacja:26-01-2019]
Poland,DS
klasyczne
09-02-2019
09-02-2019
I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Wierzbica
Wierzbica [aktualizacja:11-02-2019]
Poland,LU
szybkie
09-03-2019
09-02-2019
ŁÓDZKA LIGA SZACHOWA 2019 - MARZEC
Łódź [aktualizacja:09-03-2019]
Poland,LD
szybkie
09-11-2019
planowany
Łódzka Liga Szachowa 2019 - Listopad
Łódź [aktualizacja:02-02-2019]
Poland,LD
szybkie
02-02-2019
09-02-2019
Zimowy Obóz MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2019 - GRUPA A
Lewin Kłodzki [aktualizacja:08-02-2019]
Poland,DS
klasyczne
02-02-2019
09-02-2019
Zimowy Obóz MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2019 - GRUPA B
Lewin Kłodzki [aktualizacja:08-02-2019]
Poland,DS
klasyczne
02-02-2019
09-02-2019
Zimowy Obóz MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2019 - GRUPA C
Lewin Kłodzki [aktualizacja:08-02-2019]
Poland,DS
klasyczne
09-02-2019
09-02-2019
V Turniej Powiatu_Grand Prix 2019
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:15-02-2019]
Poland,LU
szybkie
08-02-2019
09-02-2019
Mistrzostwa Krosna w Szachach Klasycznych 2019 gr.CD
KROSNO [aktualizacja:12-02-2019]
Poland,PK
szybkie
09-02-2019
09-02-2019
Szachy Dla dzieci 2019 #2
Strzelce Kraj [aktualizacja:14-02-2019]
Poland,LB
szybkie
09-02-2019
09-02-2019
I TSz o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie
Olsztyn [aktualizacja:09-02-2019]
Poland,WM
szybkie
09-02-2019
09-02-2019
turniej
Poznań [aktualizacja:09-02-2019]
Poland,WP
blitz
09-02-2019
09-02-2019
Gminne Mistrzostwa Szachowe
Gnojnik [aktualizacja:09-02-2019]
Poland,MP
szybkie
09-02-2019
09-02-2019
I sesja LASZ - mistrz końcówek
SULECHÓW [aktualizacja:09-02-2019]
Poland,LB
szybkie
09-02-2019
09-02-2019
Szachy Dla Dzieci #2 2019 Gr. A
Strzelce Kraj. [aktualizacja:14-02-2019]
Poland,LB
szybkie
09-03-2019
09-02-2019
Warsztat z arcymistrzem Mieczysławem Grabarczykiem
Pruszków [aktualizacja:04-03-2019]
Poland,MA
klasyczne
08-02-2019
08-02-2019
6. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - rapid
Białystok [aktualizacja:09-02-2019]
Poland,PL
szybkie
08-02-2019
08-02-2019
Mstrzostwa lutego w KTS Kalisz - do lat 14 (ranking 1000-1400)
Kalisz [aktualizacja:08-02-2019]
Poland,WP
szybkie
08-02-2019
08-02-2019
Mstrzostwa lutego w KTS Kalisz - OPEN
Kalisz [aktualizacja:08-02-2019]
Poland,WP
szybkie
04-02-2019
08-02-2019
TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA MDK FABRYCZNA - Grupa A
Wrocław [aktualizacja:17-02-2019]
Poland,DS
klasyczne
04-02-2019
08-02-2019
TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA MDK FABRYCZNA - Grupa B
Wrocław [aktualizacja:17-02-2019]
Poland,DS
klasyczne
03-02-2019
08-02-2019
Ferie Zimowe z Szachami Małe Ciche k. Zakopanego OPEN
Małe Ciche k. Zakopanego [aktualizacja:08-02-2019]
Poland,MP
szybkie
08-02-2019
08-02-2019
Grand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr:825
Wadowice [aktualizacja:16-02-2019]
Poland,MP
klasyczne
08-02-2019
08-02-2019
Turniej Szachowy BROWAR DUKLA
Dukla [aktualizacja:09-02-2019]
Poland,PK
blitz
08-02-2019
08-02-2019
MISTRZOSTWA GMINY WOLSZTYN WARCABY
Wolsztyn [aktualizacja:09-02-2019]
Poland,WP
klasyczne
08-02-2019
08-02-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy luty z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:08-02-2019]
Poland,LU
blitz
08-02-2019
08-02-2019
MISTRZOSTWA WOLSZTYNA W WARCABY - CHŁOPCY
Wolsztyn [aktualizacja:09-02-2019]
Poland,WP
klasyczne
07-02-2019
08-02-2019
XI Szachowe Mistrzostwa Leśników im. J. Przygodzkiego
Zagnańsk [aktualizacja:08-02-2019]
Poland,SK
klasyczne
05-02-2019
08-02-2019
Zimowy Obóz Szachowy MUKS MDK Śródmieście Wrocław - grupa D2
Lewin Kłodzki [aktualizacja:08-02-2019]
Poland,DS
klasyczne
08-02-2019
08-02-2019
6 Turniej o Puchary Wójta Hrubieszowa - Tomasza Zająca - GP 2019
Moniatycze [aktualizacja:08-02-2019]
Poland,LU
szybkie
08-02-2019
08-02-2019
Ferie z Alternatywą 2019
Szydłowiec [aktualizacja:08-02-2019]
Poland,MA
blitz
08-02-2019
08-02-2019
Piątek z Kopernikiem 08.02.2019
Olsztyn [aktualizacja:08-02-2019]
Poland,WM
blitz
07-02-2019
07-02-2019
Grand Prix Malbork 2019 Turniej II
Malbork [aktualizacja:07-02-2019]
Poland,PO
blitz
07-02-2019
07-02-2019
Klub P.Z.Szach. (353 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:07-02-2019]
Poland,MA
szybkie
06-02-2019
07-02-2019
Ferie z szachami - o kategorie na Ursynowie
Warszawa - Ursynów [aktualizacja:05-02-2019]
Poland,MA
klasyczne
07-02-2019
07-02-2019
Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 10/cykl II
Chrzanów [aktualizacja:07-02-2019]
Poland,MP
blitz
06-02-2019
07-02-2019
Wyścig o kategorie na Ursynowie - ferie z szachami - wersja turniejowa
Warszawa - ursynów [aktualizacja:09-02-2019]
Poland,MA
klasyczne
07-02-2019
07-02-2019
Zabrzańska Liga Szkolna - Grupa B
Zabrze Piłsudskiego 29 [aktualizacja:08-02-2019]
Poland,SL
szybkie
07-02-2019
07-02-2019
6 Turniej o Puchary Wójta Ulhówka - Łukasza Kłębka GP 2019
Ulhówek [aktualizacja:07-02-2019]
Poland,LU
szybkie
07-02-2019
07-02-2019
Zabrzańska Liga Szkolna - Grupa C
Zabrze Piłsudskiego 29 [aktualizacja:08-02-2019]
Poland,SL
szybkie
07-02-2019
07-02-2019
Zabrzańska Liga Szkolna - Grupa D
Zabrze ul Piłsudskiego 29 [aktualizacja:08-02-2019]
Poland,SL
szybkie
07-02-2019
07-02-2019
Turniej w Othello
Sztum [aktualizacja:08-02-2019]
Poland,PO
inne
06-02-2019
06-02-2019
XII GRAND PRIX STARACHOWIC W SZACHACH - Turniej 5
Starachowice [aktualizacja:03-10-2018]
Poland,SK
blitz
06-02-2019
06-02-2019
Indywidualne Mistrzostwa Gimnazjów - dziewcząt
Toruń [aktualizacja:07-02-2019]
Poland,KP
szybkie
06-02-2019
06-02-2019
811 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:27-02-2019]
Poland,MP
szybkie
06-02-2019
06-02-2019
II Turniej o Puchar dyrektora ZS w Okrzei klasy IV-VIII
Okrzeja [aktualizacja:06-02-2019]
Poland,LU
szybkie
06-02-2019
06-02-2019
Turniej o Puchar Dyrektora ZS w Okrzei KLASY I-III
Okrzeja [aktualizacja:06-02-2019]
Poland,LU
szybkie
06-02-2019
06-02-2019
Szachowa środa w Tarnowie nr 5 - 2019
tarnów [aktualizacja:06-02-2019]
Poland,MP
blitz
06-02-2019
06-02-2019
I Szkolny Turniej Szachowy SSP Niepołomice Jazy
Niepołomice [aktualizacja:06-02-2019]
Poland,MP
blitz
05-02-2019
05-02-2019
Grand-Prix Rzeszowa P-15 w OKK Akwarium JESIEŃ 2018 - turniej MASTERS Seniorzy
Rzeszów [aktualizacja:05-02-2019]
Poland,PK
szybkie
05-02-2019
05-02-2019
Grand-Prix Rzeszowa P-15 w OKK Akwarium JESIEŃ 2018 - turniej MASTERS Juniorzy
Rzeszów [aktualizacja:05-02-2019]
Poland,PK
szybkie
05-02-2019
05-02-2019
Grand-Prix Rzeszowa P-15 w OKK Akwarium JESIEŃ 2018 - turniej pocieszenia
Rzeszów [aktualizacja:05-02-2019]
Poland,PK
szybkie
02-02-2019
05-02-2019
Zimowy Obóz MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2019 - GRUPA D1
Lewin Kłodzki [aktualizacja:05-02-2019]
Poland,DS
szybkie
05-02-2019
05-02-2019
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POWIATU WRZESIŃSKIEGO W WARCABACH - DZIEWCZYNKI
Marzenin [aktualizacja:05-02-2019]
Poland,WP
inne
05-02-2019
05-02-2019
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POWIATU WRZESIŃSKIEGO W WARCABACH - CHŁOPCY
Marzenin [aktualizacja:05-02-2019]
Poland,WP
inne
05-02-2019
05-02-2019
Wodzisławska liga szachowa szkół podstawowych 2018-2019 klasy 1-3
Wodzisław Śląski [aktualizacja:05-02-2019]
Poland,SL
szybkie
05-02-2019
05-02-2019
Wodzisławska liga szachowa szkół podstawowych 2018-2019 klasy 4-8
Wodzisław Śląski [aktualizacja:05-02-2019]
Poland,SL
szybkie
05-02-2019
05-02-2019
XXVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 18
Kraków [aktualizacja:05-02-2019]
Poland,MP
blitz
05-02-2019
05-02-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy luty z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:05-02-2019]
Poland,LU
szybkie
05-02-2019
05-02-2019
XXI Runda IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:05-02-2019]
Poland,PL
szybkie
05-02-2019
05-02-2019
Indywidualne Mistrzostwa Torunia Szkół Średnich - dziewcząt
Toruń [aktualizacja:07-02-2019]
Poland,KP
szybkie
05-02-2019
05-02-2019
Indywidualne Mistrzostwa Torunia Szkół Średnich - chłopców
Toruń [aktualizacja:07-02-2019]
Poland,KP
szybkie
04-02-2019
04-02-2019
CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:29-01-2019]
Poland,SL
szybkie
04-02-2019
04-02-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy luty z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:04-02-2019]
Poland,LU
szybkie
04-02-2019
04-02-2019
Indywidualne Mistrzostwa Torunia Szkół Podstawowych - dziewcząt
Toruń [aktualizacja:04-02-2019]
Poland,KP
szybkie
04-02-2019
04-02-2019
Indywidualne Mistrzostwa Torunia Szkół Podstawowych - chłopcy
Toruń [aktualizacja:04-02-2019]
Poland,KP
szybkie
04-02-2019
04-02-2019
III Drużynowy Turniej Rodzinny Sekcji Szachowej MDK nr 1 Bytom
Bytom [aktualizacja:04-02-2019]
Poland,SL
drużynowy, szybkie
04-02-2019
04-02-2019
Indywidualne Mistrzostwa Torunia Szkół Podstawowych - chłopcy
Toruń [aktualizacja:05-02-2019]
Poland,KP
szybkie
04-02-2019
04-02-2019
IV Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Józefowa (gr. A)
Józefów [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,LU
blitz
04-02-2019
04-02-2019
IV Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Józefowa (gr. B)
Józefów [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,LU
blitz
04-02-2019
04-02-2019
IV Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Józefowa (gr. C)
Józefów [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,LU
blitz
04-02-2019
04-02-2019
IV Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Józefowa (gr. D)
Józefów [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,LU
blitz
04-02-2019
04-02-2019
IV Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Józefowa (gr. E)
Józefów [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,LU
blitz
04-02-2019
04-02-2019
IV Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Józefowa (gr. F)
Józefów [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,LU
blitz
02-02-2019
03-02-2019
Szkolenie z Mistrzem Świata w Solvingu am PIOTREM MURDZIĄ
Bydgoszcz [aktualizacja:03-02-2019]
Poland,KP
inne
02-02-2019
03-02-2019
Mecz towarzyski: Ognisko TKKF w Dobczycach - KKSz Kraków i przyjaciele
Dobczyce [aktualizacja:04-02-2019]
Poland,MP
drużynowy, klasyczne
25-01-2019
03-02-2019
XII Międzynarodowy Turniej Szachowy - GÓRA ŚW. ANNY - Open B
Góra Św. Anny [aktualizacja:03-02-2019]
Poland,OP
klasyczneFIDE
25-11-2018
03-02-2019
DMP - III Liga Juniorów 2019
Czerwionka-Leszczyny [aktualizacja:04-02-2019]
Poland,SL
drużynowy, klasyczneFIDE
25-01-2019
03-02-2019
XII Międzynarodowy Turniej Szachowy - GÓRA ŚW. ANNY - Open "A"
Góra Św. Anny [aktualizacja:03-02-2019]
Poland,OP
klasyczne
30-01-2019
03-02-2019
XII Międzynarodowy Turniej Szachowy - GÓRA ŚW. ANNY Open C bis ur. 2007 r. i mł.
GÓRA ŚW. ANNY [aktualizacja:20-01-2019]
Poland,OP
klasyczne
03-02-2019
03-02-2019
Turniej drużynowy w Łęgu Tarnowskim
Łęg Tarnowski [aktualizacja:03-02-2019]
Poland,MP
drużynowy, szybkie
01-02-2019
03-02-2019
Turniej feryjny - grupa B1
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:05-02-2019]
Poland,MA
klasyczne
01-02-2019
03-02-2019
Turniej feryjny - grupa A1
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:09-02-2019]
Poland,MA
klasyczne
01-02-2019
03-02-2019
V Turniej Szachowy w 156. Rocznicę Bitwy pod Węgrowem grupa A
Węgrów [aktualizacja:04-02-2019]
Poland,MA
klasyczne
02-02-2019
03-02-2019
V Turniej Szachowy w 156. Rocznicę Bitwy pod Węgrowem grupa B
Węgrów [aktualizacja:04-02-2019]
Poland,MA
klasyczne
02-02-2019
03-02-2019
VII Międzynarodowy Turniej Szachowy - Szachy bez granic - Sokółka 2019 - gr A - OPEN - I miejsce -800zł
Sokółka [aktualizacja:03-02-2019]
Poland,PL
klasyczne
02-02-2019
03-02-2019
VII Międzynarodowy Turniej Szachowy - Szachy bez granic - Sokółka 2019 - gr B
Sokółka [aktualizacja:10-02-2019]
Poland,PL
klasyczne
02-02-2019
03-02-2019
VII Międzynarodowy Turniej Szachowy - Szachy bez granic - Sokółka 2019 - gr C
Sokółka [aktualizacja:10-02-2019]
Poland,PL
klasyczne
02-02-2019
03-02-2019
Feryjny Wyścig po Kategorie - Grupa A
Wrocław [aktualizacja:06-02-2019]
Poland,DS
klasyczne
02-02-2019
03-02-2019
Feryjny Wyścig po Kategorie - Grupa B
Wrocław [aktualizacja:06-02-2019]
Poland,DS
klasyczne
02-02-2019
03-02-2019
Feryjny Wyścig po Kategorie - Grupa C
Wrocław [aktualizacja:06-02-2019]
Poland,DS
klasyczne
02-02-2019
03-02-2019
Turniej szachowy w Osiedlowym Klubie Kultury "Akwarium" P-60
Rzeszów [aktualizacja:03-02-2019]
Poland,PK
klasyczne
03-02-2019
03-02-2019
ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:22-01-2019]
Poland,MA
szybkie
03-02-2019
03-02-2019
Indywidualne Mistrzostwa woj. Kujawsko-Pomorskiego w Szachach Błyskawicznych
Szubin [aktualizacja:03-02-2019]
Poland,KP
blitz
03-02-2019
03-02-2019
Drużynowe Mistrzostwa woj. Kujawsko-Pomorskiego w Szachach Błyskawicznych
Szubin [aktualizacja:03-02-2019]
Poland,KP
drużynowy, blitz
02-02-2019
03-02-2019
Wewnętrzny Turniej Klasyfikacyjny MDK
Bałystok [aktualizacja:03-02-2019]
Poland,PL
klasyczne
03-02-2019
03-02-2019
Gry bez prądu w Galaxy - turniej szachów szybkich dla juniorów
Szczecin [aktualizacja:29-01-2019]
Poland,ZP
szybkie
03-02-2019
03-02-2019
Gry bez prądu w Galaxy - turniej szachów błyskawicznych
Szczecin [aktualizacja:29-01-2019]
Poland,ZP
blitz
03-02-2019
03-02-2019
Grand Prix Połczyna-Zdroju II-edycja
Połczyn-Zdrój [aktualizacja:02-02-2019]
Poland,ZP
szybkie
03-02-2019
03-02-2019
4GP3II2019Raszyn
Poznań [aktualizacja:03-02-2019]
Poland,WP
szybkie
02-02-2019
02-02-2019
Turniej Lutowy w Skoczku do 1250
Tczew [aktualizacja:02-02-2019]
Poland,PO
szybkie
26-01-2019
02-02-2019
Obóz Szachowo - Narciarski
Lądek Zdrój [aktualizacja:25-01-2019]
Poland,DS
klasyczne
02-02-2019
02-02-2019
V Małopolska Liga Juniorów w szachach - grupa Tarnów
ŁęgTarnowski [aktualizacja:05-02-2019]
Poland,MP
drużynowy, szybkie
02-02-2019
02-02-2019
V MTSz o Puchar Wójta Gminy Rachanie I Memoriał Szach. Szymona Łuczki - młodzicy
Rachanie [aktualizacja:02-02-2019]
Poland,LU
szybkie
02-02-2019
02-02-2019
V MTSz o Puchar Wójta Gminy Rachanie I Memoriał Szachowy Szymona Łuczki - OPEN
Rachanie [aktualizacja:02-02-2019]
Poland,LU
szybkie
02-02-2019
02-02-2019
OPEN B - Otwarty Turniej Szachowy w Cyklu Grand Prix Torunia na rok 2018/2019 V runda
Toruń [aktualizacja:02-02-2019]
Poland,KP
szybkie
02-02-2019
02-02-2019
Indywidualna Międzyszkolna Liga Szachowa - Sezon 2018/2019 - Grupa A (runda 6)
Białe Błota [aktualizacja:02-02-2019]
Poland,KP
szybkie
02-02-2019
02-02-2019
Indywidualna Międzyszkolna Liga Szachowa - Sezon 2018/19 - Grupa B (Debiutanci)
Białe Błota [aktualizacja:02-02-2019]
Poland,KP
szybkie
02-02-2019
02-02-2019
V Małopolska Liga Juniorów w szachach - grupa Kraków
Dobczyce [aktualizacja:04-02-2019]
Poland,MP
drużynowy, szybkie
02-02-2019
02-02-2019
GRAND PRIX ŁODYGOWICE 2019 - turniej 1 (do FIDE)
WILKOWICE [aktualizacja:02-02-2019]
Poland,SL
szybkie
02-02-2019
02-02-2019
I TURNIEJ SZACHOWY NA KATEGORIĘ SENIORZY
MYŚLIBÓRZ [aktualizacja:06-02-2019]
Poland,ZP
szybkie
02-02-2019
02-02-2019
Grand Prix Juniorów Turniej II
Tczew [aktualizacja:03-02-2019]
Poland,PO
szybkie
02-02-2019
02-02-2019
I TURNIEJ NA KATEGORIĘ JUNIORZY
MYŚLIBÓRZ [aktualizacja:06-02-2019]
Poland,ZP
szybkie
02-02-2019
02-02-2019
Feryjny Wyścig po Kategorie - Grupa D
Wrocław [aktualizacja:06-02-2019]
Poland,DS
szybkie
02-02-2019
02-02-2019
Bialska Liga Szachowa 2018/2019 kl. 0 - 2
Terespol [aktualizacja:02-02-2019]
Poland,LU
szybkie
02-02-2019
02-02-2019
Bialska Liga Szachowa 2018/2019 kl. 3 - 9
Terespol [aktualizacja:02-02-2019]
Poland,LU
szybkie
02-02-2019
02-02-2019
Turniej Szachowy z Cyklu Grand Prix Torunia na rok 2018 V runda - OPEN A(FIDE)
Toruń [aktualizacja:02-02-2019]
Poland,KP
szybkie
02-02-2019
02-02-2019
Blitz na Górze Św. Anny
Góra Św. Anny [aktualizacja:02-02-2019]
Poland,OP
blitz
02-02-2019
02-02-2019
Zimowy turniej na kategorie
Sulechów [aktualizacja:25-02-2019]
Poland,LB
szybkie
02-03-2019
02-02-2019
OPEN B - Otwarty Turniej Szachowy w Cyklu Grand Prix Torunia na rok 2018/2019 VI runda
Toruń [aktualizacja:02-03-2019]
Poland,KP
szybkie
02-02-2019
02-02-2019
Obóz Zimowy 2019 - Blitz powitalny
Lewin Kłodzki [aktualizacja:03-02-2019]
Poland,DS
blitz
02-02-2019
02-02-2019
Powstanie Wielkopolskie - Puchar Zdobywców Pociągu Pancernego Danuta A
Szubin [aktualizacja:02-02-2019]
Poland,KP
blitz
02-02-2019
02-02-2019
Powstanie Wielkopolskie - Puchar Zdobywców Pociągu Pancernego Danuta B
Szubin [aktualizacja:02-02-2019]
Poland,KP
blitz
02-03-2019
02-02-2019
VIII Indywidualny Turniej Szachowy o puchar Wójta Gminy Orły - Open
Niziny [aktualizacja:15-02-2019]
Poland,PK
szybkie
01-02-2019
01-02-2019
5. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - blitz
Białystok [aktualizacja:02-02-2019]
Poland,PL
blitz
31-01-2019
01-02-2019
Ferie 2019 TK 1600-1700
Olsztyn [aktualizacja:01-02-2019]
Poland,WM
klasyczne
28-01-2019
01-02-2019
Ferie z Szachami 2019 - zbiorczy serwis
Olsztyn [aktualizacja:23-01-2019]
Poland,WM
klasyczneFIDE
27-01-2019
01-02-2019
January Lviv Tradition (IM-Group) (Memory Volodymyr Bilinsky)
Lviv [aktualizacja:26-01-2019]
Ukraine
klasyczneFIDE
01-02-2019
01-02-2019
Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Rodzin Sachowych 2019
Białystok [aktualizacja:01-02-2019]
Poland,PL
drużynowy, szybkie
11-01-2019
01-02-2019
Zamknięty TSz zawodników zajęć szachowych w SP Wola Zgłobieńska
Wola Zgłobieńska [aktualizacja:07-02-2019]
Poland,PK
szybkie
01-02-2019
01-02-2019
V Turniej Szachowy w 156. Rocznicę Bitwy pod Węgrowem grupa C
Węgrów [aktualizacja:07-02-2019]
Poland,MA
szybkie
01-02-2019
01-02-2019
Piątek z Kopernikiem 01.02.2019
Olsztyn [aktualizacja:01-02-2019]
Poland,WM
blitz
01-02-2019
01-02-2019
Szachowa Liga Młodych Mistrzów 2019 (1z8 ) do lat 7-9-11-13
Lubartów [aktualizacja:01-02-2019]
Poland,LU
szybkie
01-02-2019
01-02-2019
Grand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr:828
Wadowice [aktualizacja:16-02-2019]
Poland,MP
szybkie
01-02-2019
01-02-2019
Turniej tematyczny
Ciechanów [aktualizacja:02-02-2019]
Poland,MA
szybkie
01-02-2019
01-02-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy luty z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:01-02-2019]
Poland,LU
blitz
01-02-2019
01-02-2019
Kloc na Górze Św. Anny
Góra Św. Anny [aktualizacja:01-02-2019]
Poland,DS
blitz
31-01-2019
31-01-2019
Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Białegostoku Szkół Podstawowych 2019
Białystok [aktualizacja:31-01-2019]
Poland,PL
drużynowy, szybkie
31-01-2019
31-01-2019
Klub P.Z.Szach. (352 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:31-01-2019]
Poland,MA
szybkie
01-01-2019
31-01-2019
Lista rankingowa PK STYCZEŃ 2019 BLITZ
Rzeszów [aktualizacja:01-01-2019]
Poland,PK
klasyczne
19-01-2019
31-01-2019
Mecz Scheveningen UKS Hetman Puszcza Mariańska - CRK Grójec (1800)
Puszcza Mariańska - Grójec [aktualizacja:31-01-2019]
Poland,MA
klasyczne
31-01-2019
31-01-2019
Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 9/cykl II
Chrzanów [aktualizacja:31-01-2019]
Poland,MP
blitz
30-01-2019
31-01-2019
Turniej Szachowy "Ferie Zimowe-2019"
Suwałki [aktualizacja:30-01-2019]
Poland,PL
szybkie
31-01-2019
31-01-2019
Igrzyska Dzieci Warcaby - Dziewczęta
Konin [aktualizacja:31-01-2019]
Poland,WP
szybkie
31-01-2019
31-01-2019
Igrzyska Dzieci Warcaby - Chłopcy
Konin [aktualizacja:31-01-2019]
Poland,WP
szybkie
31-01-2019
31-01-2019
Kujawsko-Pomorska Liceliada
Bydgoszcz [aktualizacja:31-01-2019]
Poland,KP
drużynowy, szybkie
30-01-2019
30-01-2019
IX Starachowickie Szachy Juniorów - Turniej 4
Starachowice [aktualizacja:03-02-2019]
Poland,SK
blitz
29-01-2019
30-01-2019
Ferie 2019 - Turniej klasyfikacyjny 1200-1400
Olsztyn [aktualizacja:30-01-2019]
Poland,WM
klasyczne
30-01-2019
30-01-2019
Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 10 - szachy błyskawiczne
Białystok [aktualizacja:30-01-2019]
Poland,PL
blitz
30-01-2019
30-01-2019
Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 14 - szachy błyskawiczne
Białystok [aktualizacja:30-01-2019]
Poland,PL
blitz
30-01-2019
30-01-2019
Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 20 - szachy błyskawiczne
Białystok [aktualizacja:30-01-2019]
Poland,PL
blitz
30-01-2019
30-01-2019
810 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:30-01-2019]
Poland,MP
szybkie
30-01-2019
30-01-2019
Wojewódzkie Igrzyska Dzieci K-P SZS w Szachach na rok szkolny 2018/19
Toruń [aktualizacja:30-01-2019]
Poland,KP
drużynowy, szybkie
30-01-2019
30-01-2019
Zimowy Turniej Szachowy - Małkinia Górna 30-01-2019
MAŁKINIA GÓRNA [aktualizacja:30-01-2019]
Poland,MA
szybkie
30-01-2019
30-01-2019
Grand Prix WARZELNI PIWA Turniej III Sezon 6
Bydgoszcz [aktualizacja:30-01-2019]
Poland,KP
blitz
30-01-2019
30-01-2019
Turniej szachowy - ferie zimowe - Kurzętnik 2019
Kurzętnik [aktualizacja:30-01-2019]
Poland,WM
szybkie
30-01-2019
30-01-2019
Szachowa środa w Tarnowie nr 4 - 2019
Tarnów [aktualizacja:30-01-2019]
Poland,MP
blitz
25-01-2019
29-01-2019
XII Międzynarodowy Turniej Szachowy - GÓRA ŚW. ANNY - Open C
Góra Św. Anny [aktualizacja:29-01-2019]
Poland,OP
klasyczne
28-01-2019
29-01-2019
Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 10 - szachy szybkie
Białystok [aktualizacja:29-01-2019]
Poland,PL
szybkie
28-01-2019
29-01-2019
Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 14 - szachy szybkie
Białystok [aktualizacja:29-01-2019]
Poland,PL
szybkie
29-01-2019
29-01-2019
Grand Prix Grzybowic T 4
Zabrze [aktualizacja:29-01-2019]
Poland,SL
szybkie
29-01-2019
29-01-2019
XX Runda IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:29-01-2019]
Poland,PL
szybkie
29-01-2019
29-01-2019
Otwarte Mistrzostwa Gminy Żukowo w Szachach TURNIEJ I
Pępowo [aktualizacja:30-01-2019]
Poland,PO
blitz
29-01-2019
29-01-2019
15minx5
Zduńska Wola [aktualizacja:29-01-2019]
Poland,LD
szybkie
29-01-2019
29-01-2019
2 Turniej o Puchary Wójta Krynic - Jacka Wiśniewskiego - GP 2019
Huta Dzierążyńska [aktualizacja:29-01-2019]
Poland,LU
szybkie
29-01-2019
29-01-2019
XXVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 17
Kraków [aktualizacja:29-01-2019]
Poland,MP
blitz
29-01-2019
29-01-2019
Ferie Zimowe 2019
Strzelin [aktualizacja:29-01-2019]
Poland,DS
blitz
25-01-2019
29-01-2019
XII Międzynarodowy Turniej Szachowy - GÓRA ŚW. ANNY - Open C bis
Góra Św. Anny [aktualizacja:06-02-2019]
Poland,OP
klasyczne
28-01-2019
28-01-2019
Grand-Prix Rzeszowa P-5 w OKK Akwarium JESIEŃ 2018 - turniej MASTERS Juniorzy
Rzeszów [aktualizacja:02-02-2019]
Poland,PK
blitz
28-01-2019
28-01-2019
Grand-Prix Rzeszowa P-5 w OKK Akwarium JESIEŃ 2018 - turniej MASTERS Seniorzy
Rzeszów [aktualizacja:02-02-2019]
Poland,PK
blitz
28-01-2019
28-01-2019
Grand-Prix Rzeszowa P-5 w OKK Akwarium JESIEŃ 2018 - turniej pocieszenia
Rzeszów [aktualizacja:02-02-2019]
Poland,PK
blitz
28-01-2019
28-01-2019
Ferie 2019 - Turniej klasyfikacyjny 1000-1100
Olsztyn [aktualizacja:28-01-2019]
Poland,WM
szybkie
28-01-2019
28-01-2019
Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 20 - szachy szybkie
Białystok [aktualizacja:29-01-2019]
Poland,PL
szybkie
26-01-2019
28-01-2019
Turniej Feryjny na kategorie / Grupa A / 1600+ / FIDE
Jelenia Góra [aktualizacja:28-01-2019]
Poland,DS
klasyczne
28-01-2019
28-01-2019
CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:04-01-2019]
Poland,SL
szybkie
28-01-2019
28-01-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy styczeń z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:28-01-2019]
Poland,LU
szybkie
28-01-2019
28-01-2019
Turniej Miesięczny Sekcji Szachowej MDK nr 1 Bytom - Styczeń 2019
Bytom [aktualizacja:28-01-2019]
Poland,SL
blitz
17-11-2018
27-01-2019
DMP - III Liga Seniorów 2019
województwo śląskie [aktualizacja:28-01-2019]
Poland,SL
drużynowy, klasyczne
27-01-2019
27-01-2019
Zimowy Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Kolbudy OPEN
Kowale [aktualizacja:27-01-2019]
Poland,PO
szybkie
26-01-2019
27-01-2019
Zimowy Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Kolbudy Grupa A (1400-1700)
Kowale [aktualizacja:27-01-2019]
Poland,PO
klasyczne
27-01-2019
27-01-2019
Zimowy Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Kolbudy Grupa B (1100-1250)
Kowale [aktualizacja:27-01-2019]
Poland,PO
szybkie
26-01-2019
27-01-2019
Turniej FERIE ZIMOWE 2019 o Puchar Dyrektora ChDK - OPEN B (PZSzach max. 1400)
Choszczno [aktualizacja:27-01-2019]
Poland,ZP
klasyczne
27-01-2019
27-01-2019
Gorzycki Festiwal Szachowy 2019 (fide) - pula nagród ponad 3 000zł.
Gorzyce Wielkie [aktualizacja:06-12-2018]
Poland,WP
szybkie
26-01-2019
27-01-2019
Turniej FERIE ZIMOWE 2019 o Puchar Dyrektora ChDK - OPEN A (PZSzach min. 1600)
Choszczno [aktualizacja:27-01-2019]
Poland,ZP
klasyczne
27-01-2019
27-01-2019
Turniej z cyklu Grand Prix Lubelszczyzny 2019 o Puchar Wójta Gminy Chodel (FIDE)
Chodel [aktualizacja:28-01-2019]
Poland,LU
szybkie
27-01-2019
27-01-2019
VIII Memorial Klaudiusza Mietusa i V Mistrzostwa Comarch S.A.
Krakow [aktualizacja:24-02-2019]
Poland,MP
blitz
27-01-2019
27-01-2019
Otwarte Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy Wiśniew
Wiśniew [aktualizacja:27-01-2019]
Poland,MA
blitz
26-01-2019
27-01-2019
XXXV Szachowe Mistrzostwa Podhala o Puchar Burmistrza Rabki Zdroju Grupa A
Rabka Zdrój [aktualizacja:29-01-2019]
Poland,MP
klasyczne
26-01-2019
27-01-2019
XXXV Szachowe Mistrzostwa Podhala o Puchar Burmistrza Rabki Zdroju Grupa B
Rabka Zdrój [aktualizacja:29-01-2019]
Poland,MP
klasyczne
26-01-2019
27-01-2019
Turniej Feryjny na kategorie / Grupa B / 1400
Jelenia Góra [aktualizacja:27-01-2019]
Poland,DS
klasyczne
26-01-2019
27-01-2019
Turniej Feryjny na kategorie / Grupa C / 1100-1250
Jelenia Góra [aktualizacja:28-01-2019]
Poland,DS
klasyczne
27-01-2019
27-01-2019
35 Mokate_Turniej z Innej Bajki_2004 i młodsi_turniej przebierańców_obie grupy
GOLESZÓW [aktualizacja:01-02-2019]
Poland,SL
blitz
27-01-2019
27-01-2019
ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:21-01-2019]
Poland,MA
szybkie
27-01-2019
27-01-2019
ZIMOWY TURNIEJ SZACHOWY
ROGOŹNO [aktualizacja:27-01-2019]
Poland,WP
szybkie
26-01-2019
27-01-2019
XVI Mityng Szachowy o puchar Burmistrza Wielunia - grupa A.
WIELUŃ [aktualizacja:27-01-2019]
Poland,LD
szybkie
26-01-2019
27-01-2019
XVI Mityng Szachowy o puchar Burmistrza Wielunia - grupa B.
WIELUŃ [aktualizacja:27-01-2019]
Poland,LD
szybkie
26-01-2019
27-01-2019
XVI Mityng Szachowy o puchar Burmistrza Wielunia - grupa C.
WIELUŃ [aktualizacja:27-01-2019]
Poland,LD
szybkie
27-01-2019
27-01-2019
Grand Prix Połczyna-Zdroju I-edycja
Połczyn-Zdrój [aktualizacja:27-01-2019]
Poland,ZP
szybkie
27-01-2019
27-01-2019
XV International Solving Contest (15 Turniej Rozwiązywania Zadań Szachowych)
Bydgoszcz [aktualizacja:27-01-2019]
Poland,KP
inne
27-01-2019
27-01-2019
II Szachowa GRAND PRIX Ziemi Szydłowieckiej - turniej 4
Szydłowiec [aktualizacja:27-01-2019]
Poland,MA
szybkie
27-01-2019
27-01-2019
XV International Solving Contest - ISC - Poznań (konkurs rozwiązywania zadań)
Poznań [aktualizacja:16-01-2019]
Poland,WP
klasyczne
27-01-2019
27-01-2019
XV International Solving Contest - ISC - Gorzów W. (konkurs rozwiązywania zadań)
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:21-01-2019]
Poland,LB
inne
27-01-2019
27-01-2019
15 ISC Międzynarodowy Konkurs Solvingu oraz Turniej w Kloca
Łódź [aktualizacja:25-01-2019]
Poland,LD
inne
26-01-2019
26-01-2019
II Charytatywny turniej Szachowy Szachy Dla Łukasza
Zawiercie [aktualizacja:26-01-2019]
Poland,SL
szybkie
26-01-2019
26-01-2019
Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 1 - grupa A
Ligota Miliardowice [aktualizacja:26-01-2019]
Poland,SL
szybkie
19-01-2019
26-01-2019
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY - III Zimowy Festiwal Szachowy - OBÓZ
Kaczyn [aktualizacja:10-12-2018]
Poland,SK
klasyczne
26-01-2019
26-01-2019
Zimowy Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Kolbudy Grupa C (1000-1100)
Kowale [aktualizacja:26-01-2019]
Poland,PO
szybkie
26-01-2019
26-01-2019
Gorzycki Festiwal Szachowy: Konkurs rozwiązywania zadań szachowych
Gorzyce Wielkie [aktualizacja:06-12-2018]
Poland,WP
szybkie
26-01-2019
26-01-2019
Gorzycki Festiwal Szachowy - Konkurs wiedzy o szachach
Gorzyce Wielkie [aktualizacja:06-12-2018]
Poland,WP
klasyczne
26-01-2019
26-01-2019
Gorzycki Festiwal Szachowy - Turniej Młode Talenty (4 grupy wiekowe)
Gorzyce Wielkie [aktualizacja:06-12-2018]
Poland,WP
szybkie
26-01-2019
26-01-2019
Gorzycki Festiwal Szachowy - turniej błyskawiczny (fide)
Gorzyce Wielkie [aktualizacja:06-12-2018]
Poland,WP
blitz
26-01-2019
26-01-2019
VI GRAND PRIX SP IWLA - turniej nr 3
Iwla [aktualizacja:27-01-2019]
Poland,PK
szybkie
26-01-2019
26-01-2019
IV GRAND PRIX PŁOCKA W SZACHACH 2018/2019
Płock [aktualizacja:26-01-2019]
Poland,MA
szybkie
26-01-2019
26-01-2019
VII Noworoczny turniej szachowy o puchar Prezydenta Miasta Stalowej Woli
Stalowa Wola [aktualizacja:26-01-2019]
Poland,PK
szybkie
26-01-2019
26-01-2019
I Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2019
Gdynia [aktualizacja:01-02-2019]
Poland,PO
szybkie
26-01-2019
26-01-2019
Sieradzka Liga Szachowa 2019 - styczeń
Sieradz [aktualizacja:26-01-2019]
Poland,LD
szybkie
26-01-2019
26-01-2019
XXXV Szachowe Mistrzostwa Podhala o Puchar Burmistrza Rabki Zdroju Grupa D
Rabka Zdrój [aktualizacja:29-01-2019]
Poland,MP
szybkie
26-01-2019
26-01-2019
Turniej Feryjny na kategorie / Grupa D / 1000
Jelenia Góra [aktualizacja:31-01-2019]
Poland,DS
szybkie
26-01-2019
26-01-2019
4 Runda III Podlaskiej Szachowej Ligi Przedszkolnej
Białystok [aktualizacja:26-01-2019]
Poland,PL
szybkie
26-01-2019
26-01-2019
Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 1 - grupa B
Ligota Miliardowice [aktualizacja:26-01-2019]
Poland,SL
szybkie
26-01-2019
26-01-2019
Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 1 - grupa C
Ligota Miliardowice [aktualizacja:26-01-2019]
Poland,SL
szybkie
26-01-2019
26-01-2019
Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 1 - grupaD
Ligota Miliardowice [aktualizacja:26-01-2019]
Poland,SL
szybkie
26-01-2019
26-01-2019
Turniej Feryjny na kategorie - Grupa R
Jelenia Góra [aktualizacja:29-01-2019]
Poland,DS
szybkie
26-01-2019
26-01-2019
III Otwarty Turniej Szachowy " Wąsewska Wieża".
WĄSEWO pow. Ostrów Maz. [aktualizacja:26-01-2019]
Poland,MA
szybkie
26-01-2019
26-01-2019
Turniej Szachowy Bł.Augusta Czartoryskiego
Przemyśl [aktualizacja:26-01-2019]
Poland,PK
blitz
26-01-2019
26-01-2019
VIII Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Rudy Śląskiej - Open C do lat 8 (2011 i młodsi)
Ruda Śląska [aktualizacja:04-02-2019]
Poland,SL
szybkie
26-01-2019
26-01-2019
VIII Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Rudy Śląskiej - Open A do lat 13 (2006 i młodsi)
Ruda Śląska [aktualizacja:26-01-2019]
Poland,SL
szybkie
26-01-2019
26-01-2019
VIII Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Rudy Śląskiej - Open B do lat 10 (2009 i młodsi)
Ruda Śląska [aktualizacja:26-01-2019]
Poland,SL
szybkie
26-01-2019
26-01-2019
IX Szachowe Mistrzostwa Świdnicy Gr A
Świdnica [aktualizacja:29-01-2019]
Poland,DS
szybkie
26-01-2019
26-01-2019
IX Szachowe Mistrzostwa Świdnicy Gr C
Świdnica [aktualizacja:31-01-2019]
Poland,DS
szybkie
26-01-2019
26-01-2019
IX Szachowe Mistrzostwa Świdnicy Gr D
Świdnica [aktualizacja:31-01-2019]
Poland,DS
szybkie
26-01-2019
26-01-2019
Noworoczny Turniej Szachowy o Puchar Prezesa SM w Lubatowie
Lubartów [aktualizacja:26-01-2019]
Poland,LU
szybkie
26-01-2019
26-01-2019
XVI Memoriał Szachowy im. Stanisława Migdała
Mokrzyska [aktualizacja:26-01-2019]
Poland,MP
szybkie
26-01-2019
26-01-2019
XII Turniej Międzypokoleniowy o Puchar Prezesa Ogniska TKKF Raj
Kraków [aktualizacja:26-01-2019]
Poland,MP
szybkie
23-01-2019
26-01-2019
Otwarty Turniej Kwalifikacyjny gr. B
Chrzanów [aktualizacja:26-01-2019]
Poland,MP
klasyczne
23-01-2019
26-01-2019
Kołowy Turnej Chess in Chrzanow
Chrzanów [aktualizacja:26-01-2019]
Poland,MP
klasyczne
26-01-2019
26-01-2019
Grand Prix Ostródy - IV zjazd
Ostróda [aktualizacja:26-01-2019]
Poland,WM
szybkie
23-01-2019
26-01-2019
Turniej Kołowy gr .C
Chrzanów [aktualizacja:26-01-2019]
Poland,MP
szybkie
26-01-2019
26-01-2019
IX Szachowe Mistrzostwa Świdnicy Gr B
Świdnica [aktualizacja:11-02-2019]
Poland,DS
szybkie
26-01-2019
26-01-2019
Feryjny turniej szachowy - grupa początkująca
Gniezno [aktualizacja:26-01-2019]
Poland,WP
blitz
21-01-2019
25-01-2019
Zimowe Szkolenie Szachowe
Strzelce Kraj [aktualizacja:25-01-2019]
Poland,LB
klasyczne
25-01-2019
25-01-2019
4. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - rapid
Białystok [aktualizacja:26-01-2019]
Poland,PL
szybkie
21-01-2019
25-01-2019
Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 10 - szachy klasyczne
Białystok [aktualizacja:25-01-2019]
Poland,PL
klasyczneFIDE
18-01-2019
25-01-2019
Grand Prix Wadowic- tURNIEJ NR:824
Wadowice [aktualizacja:13-02-2019]
Poland,MP
szybkie
25-01-2019
25-01-2019
XI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY ZIEMI SUSKIEJ 2019 Grupa A
Sucha Beskidzka [aktualizacja:25-01-2019]
Poland,MP
szybkie
25-01-2019
25-01-2019
V Mistrzowa Szkoły Podstawowej w Michałowie klasy 5-8
Michałów [aktualizacja:25-01-2019]
Poland,MA
szybkie
25-01-2019
25-01-2019
V Mistrzowa Szkoły Podstawowej w Michałowie klasy 0-4
Michałów [aktualizacja:25-01-2019]
Poland,MA
szybkie
15-01-2019
25-01-2019
Klasyfikacyjny Turniej Szachowy "O Puchar Zimy 2019"
Lubsko [aktualizacja:07-01-2019]
Poland,LB
klasyczne
25-01-2019
25-01-2019
Lubartowska Liga Szachowa 2019 (1z10)
Lubartów [aktualizacja:25-01-2019]
Poland,LU
szybkie
25-01-2019
25-01-2019
Gr.A Grand Prix XI -5 _ UKS - G4 ( rocznik 2009 do 2003 )
Tarnowkie Góry [aktualizacja:25-01-2019]
Poland,SL
szybkie
25-01-2019
25-01-2019
Gr.B Grand Prix XI -5 _ UKS - G4 ( rocznik 2010 i młodsi )
Tarnowskie Góry [aktualizacja:25-01-2019]
Poland,SL
szybkie
24-01-2019
25-01-2019
MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ SZACHOWY "FERIE-2019"
Bakałarzewo [aktualizacja:25-01-2019]
Poland,PL
klasyczne
25-01-2019
25-01-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy styczeń z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:14-01-2019]
Poland,LU
blitz
21-01-2019
25-01-2019
Szachowisko - Półkolonie Zimowe II turnus
Gorzów wielkopolski [aktualizacja:25-01-2019]
Poland,LB
klasyczne
25-01-2019
25-01-2019
XI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY ZIEMI SUSKIEJ 2019 Grupa B
Sucha Beskidzka [aktualizacja:25-01-2019]
Poland,MP
szybkie
25-01-2019
25-01-2019
Piątek z Kopernikiem 25.01.2019
Olsztyn [aktualizacja:25-01-2019]
Poland,WM
blitz
25-01-2019
25-01-2019
GRAND PRIX SP Lesko - Styczeń 2019
Lesko [aktualizacja:25-01-2019]
Poland,PK
szybkie
25-01-2019
25-01-2019
Grand Prix Polonii Wrocław
Wrocław [aktualizacja:27-01-2019]
Poland,KP
blitz
21-01-2019
24-01-2019
V Szkolenie Szachowe z Szkołą Przyszłych Mistrzów
Suwałki [aktualizacja:23-01-2019]
Poland,PL
klasyczneFIDE
21-01-2019
24-01-2019
XX Międzynarodowy Turniej Szachowy FERIE ZIMOWE 2019 - OPEN A
Suwałki [aktualizacja:23-01-2019]
Poland,PL
klasyczneFIDE
24-01-2019
24-01-2019
Noworoczny Turniej Szachowy o Mistrzostwo SP 4 w Markach
Marki [aktualizacja:24-01-2019]
Poland,MA
szybkie
21-01-2019
24-01-2019
Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 20 - szachy klasyczne
Białystok [aktualizacja:25-01-2019]
Poland,PL
klasyczneFIDE
24-01-2019
24-01-2019
Klub P.Z.Szach. (351turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:24-01-2019]
Poland,MA
szybkie
24-01-2019
24-01-2019
Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży do lat 18 ( rocznik 2001 i młodsi )
Borzęcin [aktualizacja:24-01-2019]
Poland,MP
szybkie
24-01-2019
24-01-2019
Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 8/cykl II
Chrzanów [aktualizacja:24-01-2019]
Poland,MP
blitz
24-01-2019
24-01-2019
LOGIN Turniej na II kategorię Styczen Luty 2019
Skierniewice [aktualizacja:24-01-2019]
Poland,MA
klasyczne
23-01-2019
23-01-2019
II Turniej feryjny w Lisiej Górze
Lisia Góra [aktualizacja:13-02-2019]
Poland,MP
szybkie
23-01-2019
23-01-2019
809 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:23-01-2019]
Poland,MP
szybkie
23-01-2019
23-01-2019
XXV FERYJNY FESTIWAL SZACHOWY" - Turniej E - BLITZ
ŁOMŻA [aktualizacja:23-01-2019]
Poland,PL
blitz
23-01-2019
23-01-2019
XXV FERYJNY FESTIWAL SZACHOWY" - Turniej D - Przedszkolaków ur. 2012 i młodszych
ŁOMŻA [aktualizacja:23-01-2019]
Poland,PL
szybkie
23-01-2019
23-01-2019
XIII Feryjny Festiwal Szachowy - Blitz
Ślesin [aktualizacja:06-02-2019]
Poland,WP
blitz
23-01-2019
23-01-2019
TURNIEJ O PUCHAR DZIEKANA WYŻSZEJ SZKOŁY BANKOWEJ W TORUNIU - GRUPA OPEN
TORUŃ [aktualizacja:23-01-2019]
Poland,KP
szybkie
23-01-2019
23-01-2019
TURNIEJ O PUCHAR DZIEKANA WYŻSZEJ SZKOŁY BANKOWEJ W TORUNIU- GRUPA DZIECI
TORUŃ [aktualizacja:23-01-2019]
Poland,KP
szybkie
23-01-2019
23-01-2019
II Szkolny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Szkoły Gr-B Dziewczyny
Rdzostów [aktualizacja:23-01-2019]
Poland,MP
szybkie
23-01-2019
23-01-2019
II Szkolny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Szkoły Gr-A Chłopcy
Rdzostów [aktualizacja:23-01-2019]
Poland,MP
szybkie
23-01-2019
23-01-2019
Ferie z Szachownicą
Szarów [aktualizacja:23-01-2019]
Poland,MP
szybkie
23-01-2019
23-01-2019
Ferie z szachami w Nowym Tomyślu
Nowy Tomyśl [aktualizacja:23-01-2019]
Poland,WP
szybkie
23-01-2019
23-01-2019
Szachowa środa w Tarnowie nr 3-2019r
Tarnów [aktualizacja:23-01-2019]
Poland,MP
blitz
23-01-2019
23-01-2019
Turniej na kategorie w krynicznie
Kryniczno [aktualizacja:24-01-2019]
Poland,DS
szybkie
22-01-2019
22-01-2019
XVIII Parafialna Spartakiada Szachowa
Tarnów [aktualizacja:22-01-2019]
Poland,MP
szybkie
22-01-2019
22-01-2019
Turniej Feryjny o Puchar Dyrektora SP nr 40 P'30
Kraków [aktualizacja:24-01-2019]
Poland,MP
szybkie
21-01-2019
22-01-2019
XXV FERYJNY FESTIWAL SZACHOWY" - Turniej A - ranking od 1600
ŁOMŻA [aktualizacja:25-01-2019]
Poland,PL
klasyczne
21-01-2019
22-01-2019
XXV FERYJNY FESTIWAL SZACHOWY" - Turniej B - ranking 1400 - 1250 pkt.
ŁOMŻA [aktualizacja:25-01-2019]
Poland,PL
klasyczne
21-01-2019
22-01-2019
XXV FERYJNY FESTIWAL SZACHOWY" - Turniej C - ranking do1200 pkt.
ŁOMŻA [aktualizacja:25-01-2019]
Poland,PL
szybkie
21-01-2019
22-01-2019
XIII Feryjny Festiwal Szachowy grupa A (1800-1900)
Ślesin [aktualizacja:06-02-2019]
Poland,WP
klasyczne
21-01-2019
22-01-2019
XIII Feryjny Festiwal Szachowy grupa B (1400-1600)
Ślesin [aktualizacja:06-02-2019]
Poland,WP
klasyczne
21-01-2019
22-01-2019
XIII Feryjny Festiwal Szachowy grupa C (1000-1250)
Ślesin [aktualizacja:06-02-2019]
Poland,WP
klasyczne
21-01-2019
22-01-2019
Zimowy Turniej Klasyfikacyjny w Szachach dla Uczniów Szkół Podstawowych
Ostróda [aktualizacja:24-01-2019]
Poland,WM
klasyczne
22-01-2019
22-01-2019
XXVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 16
Kraków [aktualizacja:22-01-2019]
Poland,MP
blitz
22-01-2019
22-01-2019
XIX Runda IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:22-01-2019]
Poland,PL
szybkie
22-01-2019
22-01-2019
Grand Prix Grzybowic T 3
Zabrze [aktualizacja:22-01-2019]
Poland,SL
szybkie
22-01-2019
22-01-2019
Grand-Prix Rzeszowa P-15 w OKK Akwarium JESIEŃ 2018 - turniej nr 5
Rzeszów [aktualizacja:02-02-2019]
Poland,PK
szybkie
21-01-2019
21-01-2019
CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:04-01-2019]
Poland,SL
szybkie
21-01-2019
21-01-2019
Nowomiejska Szkolna Liga Szachowa - I Liga / IV kolejka / - I edycja
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:21-01-2019]
Poland,WM
szybkie
21-01-2019
21-01-2019
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 1. Turniej
Wrocław [aktualizacja:11-02-2019]
Poland,DS
szybkie
21-01-2019
21-01-2019
Zimowy Turniej Klasyfikacyjny w Szachach dla Uczniów Szkół Podstawowych
Ostróda [aktualizacja:24-01-2019]
Poland,WM
klasyczne
21-01-2019
21-01-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy styczeń z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:14-01-2019]
Poland,LU
szybkie
21-01-2019
21-01-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy styczeń z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:23-01-2019]
Poland,LU
szybkie
21-01-2019
21-01-2019
Lipińska Liga Szachowa 2019 - I runda
Lipinki [aktualizacja:21-01-2019]
Poland,MP
szybkie
20-01-2019
20-01-2019
5. RUNDA XXIV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 20 (ur. 1999 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:21-01-2019]
Poland,PL
szybkie
19-01-2019
20-01-2019
SzachMatek: XV Otwarty Turniej Szachowy: gr. A
Warszawa [aktualizacja:20-01-2019]
Poland,MA
klasyczne
16-01-2019
20-01-2019
III Ogólnopolski Turniej Szachowy o Mistrzostwo Gminy Kościelce 2019 - grupa B
Kościelec [aktualizacja:21-01-2019]
Poland,WP
klasyczne
18-01-2019
20-01-2019
XVII Warsaw Chess Solving Grand Prix
Warszawa [aktualizacja:20-01-2019]
Poland,MA
inne
20-01-2019
20-01-2019
I Błyskawiczne Szachowe Grand Prix - Galeria Echo w Kielcach - TURNIEJ 1
Kielce [aktualizacja:31-01-2019]
Poland,SK
blitz
16-01-2019
20-01-2019
III Ogólnopolski Turniej Szachowy o Mistrzostwo Gminy Kościelec 2019 - grupa A
Kościelec [aktualizacja:20-01-2019]
Poland,WP
klasyczne
19-01-2019
20-01-2019
Akademickie Mistrzostwa Polski - Turniej Drużynowy 19-20.01.2019
Chorzów [aktualizacja:20-01-2019]
Poland,SL
drużynowy, szybkie
20-01-2019
20-01-2019
NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY - Grupa 1200-1250
GDAŃSK [aktualizacja:20-01-2019]
Poland,PO
szybkie
20-01-2019
20-01-2019
NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY - Grupa 1400
GDAŃSK [aktualizacja:20-01-2019]
Poland,PO
szybkie
20-01-2019
20-01-2019
NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY - Grupa 1600-1700
GDAŃSK [aktualizacja:21-01-2019]
Poland,PO
szybkie
20-01-2019
20-01-2019
NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY - Grupa 1000-1100
GDAŃSK [aktualizacja:20-01-2019]
Poland,PO
szybkie
20-01-2019
20-01-2019
OTWARTE MISTRZOSTWA TRÓJMIASTA W SZACHACH SZYBKICH
GDAŃSK [aktualizacja:20-01-2019]
Poland,PO
szybkie
20-01-2019
20-01-2019
Feryjny Turniej Szachowy
Tarnów [aktualizacja:20-01-2019]
Poland,MP
szybkie
20-01-2019
20-01-2019
IV OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY POD PATRONATEM SENATORA RP GRZEGORZA BIERECKIGO
TERESPOL [aktualizacja:21-01-2019]
Poland,LU
szybkie
20-01-2019
20-01-2019
ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:04-01-2019]
Poland,MA
szybkie
20-01-2019
20-01-2019
SzachMatek: XV Otwarty Turniej Szachowy - gr. B
Warszawa [aktualizacja:20-01-2019]
Poland,MA
szybkie
20-01-2019
20-01-2019
Turniej o puchar Sołtysa Ładnej
Ładna [aktualizacja:20-01-2019]
Poland,MP
szybkie
20-01-2019
20-01-2019
XI Otwarte Mistrzostwa Klubu Caissa w Szachach Szybkich Gr. A (kat IV i wyżej)
Warszawa [aktualizacja:20-01-2019]
Poland,MA
szybkie
20-01-2019
20-01-2019
XI Otwarte Mistrzostwa Klubu Caissa w Szachach Szybkich gr. B (kat. V i bez kat)
Warszawa [aktualizacja:20-01-2019]
Poland,MA
szybkie
20-01-2019
20-01-2019
NIEDZIELNE SPOTKANIA Z GRAMI W PASAŻU GRUNWALDZKIM - SZACHY BŁYSKAWICZNE (OPEN)
Wrocław [aktualizacja:12-01-2019]
Poland,DS
blitz
20-01-2019
20-01-2019
NIEDZIELNE SPOTKANIA Z GRAMI W PASAŻU GRUNWALDZKIM - SZACHY SZYBKIE (DO LAT 14)
Wrocław [aktualizacja:12-01-2019]
Poland,DS
szybkie
20-01-2019
20-01-2019
VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T1 gr. D07/C07
Mielec [aktualizacja:28-01-2019]
Poland,PK
szybkie
20-01-2019
20-01-2019
VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T1 gr. D09/C09
Mielec [aktualizacja:28-01-2019]
Poland,PK
szybkie
20-01-2019
20-01-2019
VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T1 gr. D11/C11
Mielec [aktualizacja:28-01-2019]
Poland,PK
szybkie
20-01-2019
20-01-2019
VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T1 gr. D13/C13
Mielec [aktualizacja:28-01-2019]
Poland,PK
szybkie
20-01-2019
20-01-2019
X Turrniej Szachowy Zawoja 2019
Zawoja [aktualizacja:20-01-2019]
Poland,MP
szybkie
20-01-2019
20-01-2019
Turniej szachowy FERIE ZIMOWE
Wągrowiec [aktualizacja:20-01-2019]
Poland,WP
szybkie
20-01-2019
20-01-2019
Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Przytoczna - grupa B
Rokitno [aktualizacja:30-01-2019]
Poland,LB
szybkie
20-01-2019
20-01-2019
Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Przytoczna - grupa A
Rokitno [aktualizacja:30-01-2019]
Poland,LB
szybkie
19-01-2019
19-01-2019
Rodzinny Turniej Szachowy
Wrocław [aktualizacja:19-01-2019]
Poland,DS
szybkie
19-01-2019
19-01-2019
5. RUNDA XXIV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 (ur. 2009 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:19-01-2019]
Poland,PL
szybkie
19-01-2019
19-01-2019
VI GRAND PRIX SP IWLA - turniej nr 2
Iwla [aktualizacja:21-01-2019]
Poland,PK
szybkie
19-01-2019
19-01-2019
LXXIX Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1
Warszawa [aktualizacja:19-01-2019]
Poland,MA
szybkie
18-01-2019
19-01-2019
Akademickie Mistrzostwa Polski Kobiet 18-19.01.2019
Chorzów [aktualizacja:19-01-2019]
Poland,SL
szybkie
18-01-2019
19-01-2019
Akademickie Mistrzostwa Polski Mężczyzn 18-19.01.2019
Chorzów [aktualizacja:19-01-2019]
Poland,SL
szybkie
19-01-2019
19-01-2019
XI Grand Prix Szkół Podstawowych - Turniej #4
KOŁOBRZEG [aktualizacja:19-01-2019]
Poland,ZP
szybkie
19-01-2019
19-01-2019
II Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego - TOKARNIA Grupa A OPEN
Tokarnia [aktualizacja:19-01-2019]
Poland,MP
szybkie
19-01-2019
19-01-2019
II Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego - TOKARNIA Grupa B 2004 i młodsi powyżej IV
Tokarnia [aktualizacja:19-01-2019]
Poland,MP
szybkie
19-01-2019
19-01-2019
II Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego-TOKARNIA Grupa C 2004 i młodsi do IV
Tokarnia [aktualizacja:19-01-2019]
Poland,MP
szybkie
19-01-2019
19-01-2019
IV Otwarte Mistrzostwa Nauczycieli i Pracowników Jednostek Oświatowych i Wychow
Radom [aktualizacja:20-01-2019]
Poland,MA
szybkie
19-01-2019
19-01-2019
I Turniej Wesoła SP 353 dla dzieci r.2010 i młodsi -gr.B
Warszawa Wesoła [aktualizacja:18-01-2019]
Poland,MA
szybkie
19-01-2019
19-01-2019
I Turniej Wesoła SP 353 -gr.A
Warszawa-Wesoła [aktualizacja:18-01-2019]
Poland,MA
szybkie
19-01-2019
19-01-2019
I Turniej na kategorię V i IV SP 353 Wesoła -gr.C
Warszawa-Wesoła [aktualizacja:18-01-2019]
Poland,MA
klasyczne
19-01-2019
19-01-2019
Turniej o Puchar Wójta Gminy Szczawin Kościelny
Szczawin Kościelny (Powiat Gostynin) [aktualizacja:19-01-2019]
Poland,MA
szybkie
19-01-2019
19-01-2019
I Szachowy Turniej Klasyfikacyjny "Zimowy Debiut"
Wyszków [aktualizacja:20-01-2019]
Poland,MA
szybkie
19-01-2019
19-01-2019
Bialska Liga Szachowa 2018/2019 - SP kl. 3 - 9
Konstantynó [aktualizacja:20-01-2019]
Poland,LU
szybkie
19-01-2019
19-01-2019
Otwarte Mistrzotwa Hetmana w szachach błyskawicznych 2019 - I Turniej
Wrocław [aktualizacja:15-01-2019]
Poland,DS
blitz
19-01-2019
19-01-2019
Bialska Liga Szachowa 2018/2019 kl. 0 - 2.
Konstantynów [aktualizacja:26-01-2019]
Poland,LU
szybkie
19-01-2019
19-01-2019
IX Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP Nr 5 w Białymsytoku
Białystok [aktualizacja:19-01-2019]
Poland,PL
szybkie
19-01-2019
19-01-2019
II TURNIEJ SZACHOWY Powiatu Przysuskiego
PRZYSUCHA [aktualizacja:19-01-2019]
Poland,MA
szybkie
19-01-2019
19-01-2019
Olsztyńska Liga Szachowa Przedszkolaków - 3 kolejka
Oolsztyn [aktualizacja:19-01-2019]
Poland,WM
szybkie
19-01-2019
19-01-2019
Szkolny Turniej Szachowy Szkoła Podstawowa z OI nr 2w Warszawie
Warszawa Ursus [aktualizacja:18-01-2019]
Poland,MA
blitz
19-01-2019
19-01-2019
Noworoczny Turniej Szachowy dla dzieci i młodzieży
Olsztyn [aktualizacja:19-01-2019]
Poland,WM
szybkie
23-11-2018
18-01-2019
Kórnik Open-A
Kórnik [aktualizacja:19-01-2019]
Poland,WP
klasyczne
18-01-2019
18-01-2019
3. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - blitz
Białystok [aktualizacja:19-01-2019]
Poland,PL
blitz
14-01-2019
18-01-2019
XXXVI OTSzJ FERIE Z SZACHAMI 2019 Grupa B Dzieci do lat 12
Bydgoszcz [aktualizacja:20-01-2019]
Poland,KP
klasyczne
14-01-2019
18-01-2019
XXXVI OTSzJ FERIE z SZACHAMI 2019 Grupa A Juniorzy do lat 18
Bydgoszcz [aktualizacja:20-01-2019]
Poland,KP
klasyczne
18-01-2019
18-01-2019
Turniej Feryjny o Puchar Dyrektora SP nr 40
Kraków [aktualizacja:18-01-2019]
Poland,MP
blitz
18-01-2019
18-01-2019
XVI TURNIEJ SZACHOWY FERIE 2019 grupa A
Ostrowąż [aktualizacja:06-02-2019]
Poland,WP
szybkie
18-01-2019
18-01-2019
XVI TURNIEJ SZACHOWY FERIE 2019 grupa B
Ostrowąż [aktualizacja:08-01-2019]
Poland,WP
szybkie
18-01-2019
18-01-2019
XVI TURNIEJ SZACHOWY FERIE 2019 grupa C
Ostrowąż [aktualizacja:08-01-2019]
Poland,WP
szybkie
14-01-2019
18-01-2019
Szachowisko - Półkolonie Zimowe
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:21-01-2019]
Poland,LB
klasyczne
18-01-2019
18-01-2019
Turniej szachow blyskawicznych przy Ogolnopolskich Mistrzostwach gminy Koscielec
Kościelec [aktualizacja:18-01-2019]
Poland,WP
blitz
18-01-2019
18-01-2019
6 memoriał Roberta Jamesa Fischera - open
Wrocław [aktualizacja:20-01-2019]
Poland,DS
klasyczne
18-01-2019
18-01-2019
6 memoriał Roberta Jamesa Fischera - woman
Wrocław [aktualizacja:20-01-2019]
Poland,DS
klasyczne
18-01-2019
18-01-2019
Piątek z Kopernikiem 18.01.2018
Olsztyn [aktualizacja:18-01-2019]
Poland,WM
blitz
16-01-2019
17-01-2019
III Ogólnopolski Turniej Szachowy o Mistrzostwo Gminy Kościelec 2019 - grupa C
Kościelec [aktualizacja:17-01-2019]
Poland,WP
szybkie
27-10-2018
17-01-2019
kołówka na mała normę I kat
Chylice [aktualizacja:27-10-2018]
Poland,MA
klasyczne
27-10-2018
17-01-2019
kołówka na mała normę I kat
Chylice [aktualizacja:04-11-2018]
Poland,MA
klasyczne
17-01-2019
17-01-2019
II Turniej Szachowy w FUNDACJI "KLUB SPORTOWY ELBRUS ŁOMŻA"- Grupa A
Łomża [aktualizacja:17-01-2019]
Poland,PL
szybkie
17-01-2019
17-01-2019
II Turniej Szachowy w FUNDACJI "KLUB SPORTOWY ELBRUS ŁOMŻA" - Grupa B
Łomża [aktualizacja:17-01-2019]
Poland,PL
szybkie
16-01-2019
17-01-2019
I Feryjny Turniej Szachowy 2019
Kraków [aktualizacja:29-01-2019]
Poland,MP
klasyczne
17-01-2019
17-01-2019
Klub P.Z.Szach. (350 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:17-01-2019]
Poland,MA
szybkie
17-01-2019
17-01-2019
III Turniej o Puchary Wójta Hrubieszowa - Tomasza Zająca GP 2019
Ślipcze [aktualizacja:17-01-2019]
Poland,LU
szybkie
17-01-2019
17-01-2019
Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie
Chrzanów [aktualizacja:17-01-2019]
Poland,MP
blitz
17-01-2019
17-01-2019
FERIE PRZY SZACHOWNICY
Kowalewo Pomorskie [aktualizacja:17-01-2019]
Poland,KP
szybkie
17-01-2019
17-01-2019
Indywidualne Mistrzostwa Zbąszynia w szachach klasycznych 2019
Zbąszyń [aktualizacja:25-01-2019]
Poland,WP
klasyczne
14-01-2019
16-01-2019
FERIE Z GOŃCEM - gr A 1800-2000
Staniątki [aktualizacja:16-01-2019]
Poland,MP
klasyczneFIDE
15-01-2019
16-01-2019
FERIE Z GOŃCEM gr B 1600
Staniątki [aktualizacja:16-01-2019]
Poland,MP
klasyczneFIDE
15-01-2019
16-01-2019
FERIE Z GOŃCEM gr C 1250-1400
Staniątki [aktualizacja:16-01-2019]
Poland,MP
klasyczne
16-01-2019
16-01-2019
808 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:16-01-2019]
Poland,MP
szybkie
14-01-2019
16-01-2019
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA IV I V
Suwałki [aktualizacja:16-01-2019]
Poland,PL
szybkie
15-01-2019
16-01-2019
Indywidualne Mistrzostwa Zbąszynia w szachach szybkich 2019
Zbąszyń [aktualizacja:16-01-2019]
Poland,WP
szybkie
16-01-2019
16-01-2019
II Feryjne Spotkania z Szachami - Turniej A
Starachowice [aktualizacja:16-01-2019]
Poland,SK
klasyczne
16-01-2019
16-01-2019
II Feryjne Spotkania z Szachami - Turniej B
Starachowice [aktualizacja:16-01-2019]
Poland,SK
klasyczne
16-01-2019
16-01-2019
Szachowa środa w Tarnowie nr 2-2019
Tarnów [aktualizacja:16-01-2019]
Poland,MP
blitz
15-01-2019
15-01-2019
Zimowy Maraton Szachowy - szachy błyskawiczne
Włoszakowice [aktualizacja:15-01-2019]
Poland,WP
blitz
15-01-2019
15-01-2019
Zimowy Maraton Szachowy-szachy szybkie
Włoszakowice [aktualizacja:15-01-2019]
Poland,WP
szybkie
15-01-2019
15-01-2019
Wodzisławska Liga szachowa szkół podstawowych 2018-2019 klasy 4-8
Wodzisław Śląski [aktualizacja:15-01-2019]
Poland,SL
klasyczne
15-01-2019
15-01-2019
Grand Prix Grzybowic T 2
Zabrze [aktualizacja:06-01-2019]
Poland,SL
szybkie
15-01-2019
15-01-2019
5 Turniej o Puchary Wójta Ulhówka - Łukasza Kłębka GP 2019
Ulhówek [aktualizacja:15-01-2019]
Poland,LU
szybkie
15-01-2019
15-01-2019
Wodzisławska Liga szachowa szkół podstawowych 2018-2019 klasy 1-3
Wodzisław Śląski [aktualizacja:15-01-2019]
Poland,SL
szybkie
15-01-2019
15-01-2019
Feryjne Spotkania z Szachami - Turniej A
Starachowice [aktualizacja:15-01-2019]
Poland,SK
blitz
15-01-2019
15-01-2019
Feryjne Spotkania z Szachami - Turniej B
Starachowice [aktualizacja:15-01-2019]
Poland,SK
blitz
15-01-2019
15-01-2019
XVIII Runda IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:15-01-2019]
Poland,PL
szybkie
15-01-2019
15-01-2019
XXVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 15
Kraków [aktualizacja:15-01-2019]
Poland,MP
blitz
15-01-2019
15-01-2019
15minx5
Zduńska Wola [aktualizacja:15-01-2019]
Poland,LD
szybkie
14-01-2019
14-01-2019
Grand-Prix Rzeszowa P-5 w OKK Akwarium JESIEŃ 2018 - turniej nr 5
Rzeszów [aktualizacja:16-01-2019]
Poland,PK
blitz
14-01-2019
14-01-2019
FERIE Z GOŃCEM gr D 1000-1200
Staniątki [aktualizacja:15-01-2019]
Poland,MP
szybkie
14-01-2019
14-01-2019
Zimowy Maraton Szachowy-turniej klasyfikacyjny
Włoszakowice [aktualizacja:14-01-2019]
Poland,WP
szybkie
14-01-2019
14-01-2019
CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [aktualizacja:04-01-2019]
Poland,SL
szybkie
14-01-2019
14-01-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy styczeń z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:14-01-2019]
Poland,LU
szybkie
14-01-2019
14-01-2019
Lipińska Liga Szachowa - X runda
Lipinki [aktualizacja:14-01-2019]
Poland,MP
szybkie
14-01-2019
14-01-2019
Pierwsze Kroki Zimowy Maraton Szachowy
Włoszakowice [aktualizacja:14-01-2019]
Poland,WP
szybkie
14-01-2019
14-01-2019
III Turniej o Puchary Wójta Hrubieszowa - Tomasza Zająca GP 2019
Mieniany [aktualizacja:14-01-2019]
Poland,LU
szybkie
14-01-2019
14-01-2019
Akcja Zima 2019 - gr.A (do lat 18)
Gorlice [aktualizacja:14-01-2019]
Poland,MP
szybkie
14-01-2019
14-01-2019
Akcja Zima 2019 - gr. B - do lat 11
Gorlice [aktualizacja:14-01-2019]
Poland,MP
szybkie
13-01-2019
13-01-2019
5. RUNDA XXIV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 (ur. 2006 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:14-01-2019]
Poland,PL
szybkie
13-01-2019
13-01-2019
XXV Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach - gr. A - OPEN (wszyscy chętni - mł. szkolna i gimnazjalna) - zgłoszony do FIDE - T5
Suwałki [aktualizacja:18-01-2019]
Poland,PL
szybkie
13-01-2019
13-01-2019
XXV Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach - gr. B do lat 11 (2008 i mł.) - T5
Suwałki [aktualizacja:13-01-2019]
Poland,PL
szybkie
13-01-2019
13-01-2019
XXV Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach - gr. C do lat 9 (2010 i mł.) - T5
Suwałki [aktualizacja:13-01-2019]
Poland,PL
szybkie
05-01-2019
13-01-2019
I Biłgoraj FIDE Open
Biłgoraj [aktualizacja:14-01-2019]
Poland,LU
klasyczne
13-01-2019
13-01-2019
Szachiści dla WOŚP - start 15:00
Lubartów [aktualizacja:13-01-2019]
Poland,LU
blitz
12-01-2019
13-01-2019
I Biłgoraj OPEN (dla zawodników z III i IV kategorią)
Biłgoraj [aktualizacja:14-01-2019]
Poland,LU
klasyczne
13-01-2019
13-01-2019
I Biłgoraj OPEN grupa C
Biłgoraj [aktualizacja:15-01-2019]
Poland,LU
szybkie
12-01-2019
13-01-2019
Szachy w Koziegłowach
Lgota Mokrzesz [aktualizacja:14-01-2019]
Poland,SL
szybkie
12-01-2019
13-01-2019
IV Liga Małopolska Seniorów 2019
Zabierzów [aktualizacja:13-01-2019]
Poland,MP
drużynowy, klasyczne
13-01-2019
13-01-2019
Ogólnopolski Turniej Szachowy w PUBIE COSMO
Częstochowa [aktualizacja:13-01-2019]
Poland,SL
szybkie
13-01-2019
13-01-2019
III Turniej Klasyfikacyjny 1000 - 1100 w UKS Uzdowo
Uzdowo [aktualizacja:25-01-2019]
Poland,WM
klasyczne
12-01-2019
13-01-2019
III Turniej Klasyfikacyjny 1200 - 1400 w " UKS Uzdowo "
Uzdowo [aktualizacja:13-01-2019]
Poland,WM
klasyczne
12-01-2019
13-01-2019
Styczniowy Wyścig po Kategorie - Grupa C (1200-1250)
Wrocław [aktualizacja:13-01-2019]
Poland,DS
klasyczne
12-01-2019
13-01-2019
Styczniowy Wyścig po Kategorie - Grupa B (1400)
Wrocław [aktualizacja:13-01-2019]
Poland,DS
klasyczne
12-01-2019
13-01-2019
Styczniowy Wyścig po Kategorie - Grupa A (do 1600 FIDE)
Wrocław [aktualizacja:13-01-2019]
Poland,DS
klasyczne
13-01-2019
13-01-2019
Turniej Szachów Szybkich - 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Ruciane-Nida [aktualizacja:13-01-2019]
Poland,WM
szybkie
13-01-2019
13-01-2019
ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:04-01-2019]
Poland,MA
szybkie
13-01-2019
13-01-2019
Turniej Gier Planszowych i Szachowych - OPEN
Glinne [aktualizacja:13-01-2019]
Poland,PK
szybkie
13-01-2019
13-01-2019
Mój Pierwszy Turniej Szachowy 2019 - CH - mptsz.pl
Białystok [aktualizacja:13-01-2019]
Poland,PL
szybkie
13-01-2019
13-01-2019
Mój Pierwszy Turniej Szachowy 2019 - DZ - mptsz.pl
Białystok [aktualizacja:13-01-2019]
Poland,PL
szybkie
13-01-2019
13-01-2019
3. Turniej GP Klubu Raszyn 13 I 2019
Poznań [aktualizacja:13-01-2019]
Poland,WP
szybkie
12-01-2019
12-01-2019
V Ogólnopolskie Mistrzostwa Lekarzy i Prawników MISTRZOSTWA POLSKI P'15
Kazimierz Dolny [aktualizacja:14-01-2019]
Poland,LU
szybkie
12-01-2019
12-01-2019
"Sobota z KKSz-em" sezon VII turniej 4
Kraków [aktualizacja:12-01-2019]
Poland,MP
blitz
12-01-2019
12-01-2019
5. RUNDA XXIV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 08 (ur. 2011 i młodsi)
Białystok [aktualizacja:12-01-2019]
Poland,PL
szybkie
12-01-2019
12-01-2019
Krasnolud z Serduszkiem - WOŚP 2019
Olsztyn [aktualizacja:12-01-2019]
Poland,WM
szybkie
12-01-2019
12-01-2019
Pierwsze kroki o kategorię w UKS Żagle
Warszawa [aktualizacja:12-01-2019]
Poland,MA
szybkie
12-01-2019
12-01-2019
Pierwsze Kroki o Kategorie UKS ŻAGLE - TURNIEJ OPEN
Warszawa [aktualizacja:12-01-2019]
Poland,MA
szybkie
12-01-2019
12-01-2019
XVIII Memoriał Szachowy im. Stanisława Szymańskiego - Open A
Chorzów [aktualizacja:12-01-2019]
Poland,SL
szybkie
12-01-2019
12-01-2019
XVIII Memoriał Szachowy im. Stanisława Szymańskiego - Open B do lat 10
Chorzów [aktualizacja:12-01-2019]
Poland,SL
szybkie
12-01-2019
12-01-2019
XV Grand Prix PRZEDSZKOLE '2019 - Turniej #1 - chłopcy
KOŁOBRZEG [aktualizacja:12-01-2019]
Poland,ZP
blitz
12-01-2019
12-01-2019
XV Grand Prix Tąpkowic 2019 - turniej 1
Tąpkowice [aktualizacja:12-01-2019]
Poland,SL
szybkie
06-01-2019
12-01-2019
Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski - chłopcy do lat 7
Pokrzywna [aktualizacja:12-01-2019]
Poland,OP
klasyczne
06-01-2019
12-01-2019
Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski - chłopcy do lat 9
Pokrzywna [aktualizacja:12-01-2019]
Poland,OP
klasyczneFIDE
06-01-2019
12-01-2019
Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski - chłopcy do lat 11
Pokrzywna [aktualizacja:12-01-2019]
Poland,OP
klasyczneFIDE
06-01-2019
12-01-2019
Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski - chłopcy do lat 13
Pokrzywna [aktualizacja:12-01-2019]
Poland,OP
klasyczne
06-01-2019
12-01-2019
Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski - chłopcy do lat 15 i 17
Pokrzywna [aktualizacja:12-01-2019]
Poland,OP
klasyczneFIDE
06-01-2019
12-01-2019
Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski - dziewczęta do lat 7 i 9
Pokrzywna [aktualizacja:12-01-2019]
Poland,OP
klasyczne
06-01-2019
12-01-2019
Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski - dziewczęta do lat 11
Pokrzywna [aktualizacja:12-01-2019]
Poland,OP
klasyczneFIDE
06-01-2019
12-01-2019
Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski - dziewczęta do lat 13
Pokrzywna [aktualizacja:12-01-2019]
Poland,OP
klasyczne
06-01-2019
12-01-2019
Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski - dziewczęta do lat 15
Pokrzywna [aktualizacja:12-01-2019]
Poland,OP
klasyczneFIDE
12-01-2019
12-01-2019
Turniej z okazji XXVII FINAŁU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY
Legionowo [aktualizacja:12-01-2019]
Poland,MA
szybkie
12-01-2019
12-01-2019
5 runda (styczeń 2019) cyklu turniejów szachowych 'Zagraj z Flisakiem' edycji 20
Toruń [aktualizacja:18-12-2018]
Poland,KP
szybkie
12-01-2019
12-01-2019
Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach (2018/19) 4 kolejka I liga
Olsztyn [aktualizacja:12-01-2019]
Poland,WM
szybkie
12-01-2019
12-01-2019
Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach (2018/19) 4 kolejka II liga
Olsztyn [aktualizacja:12-01-2019]
Poland,WM
szybkie
12-01-2019
12-01-2019
Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach (2018/19) 4 kolejka III liga
Olsztyn [aktualizacja:12-01-2019]
Poland,WM
szybkie
12-01-2019
12-01-2019
IMAGO Noworoczny Turniej Szachowy 2019 - TURNIEJ A
Barcin [aktualizacja:12-01-2019]
Poland,KP
szybkie
12-01-2019
12-01-2019
XIV Turniej Szachowy "Pamięci Sieradzkich Szachistów"
Sieradz [aktualizacja:12-01-2019]
Poland,LD
szybkie
12-01-2019
12-01-2019
CYKL 4 PÓR ROKU KS AZS Wratislavia Zima FIDE OPEN Finał!
Wrocław [aktualizacja:14-01-2019]
Poland,DS
szybkie
12-01-2019
12-01-2019
CYKL 4 PÓR ROKU KS AZS Wratislavia Zima OPEN do 1400 Finał!
Wrocław [aktualizacja:12-01-2019]
Poland,DS
szybkie
12-01-2019
12-01-2019
CYKL 4 PÓR ROKU KS AZS Wratislavia Zima do lat 10 Finał!
Wrocław [aktualizacja:12-01-2019]
Poland,DS
szybkie
12-01-2019
12-01-2019
Styczniowy Wyścig po Kategorie - Grupa D (1000-1100)
Wrocław [aktualizacja:12-01-2019]
Poland,DS
szybkie
12-01-2019
12-01-2019
WOŚP STARSI
Ciechanów [aktualizacja:12-01-2019]
Poland,MA
klasyczne
12-01-2019
12-01-2019
5 runda (styczeń 2019) VI cyklu turniejów szachowych 'Zagraj z Flisakiem'
Toruń [aktualizacja:29-01-2019]
Poland,KP
szybkie
12-01-2019
12-01-2019
Szachiści Grają Dla WOŚP
Ciechanów [aktualizacja:12-01-2019]
Poland,MA
blitz
12-01-2019
12-01-2019
VIII Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Dęba 2019
Nowa Dęba [aktualizacja:12-01-2019]
Poland,PK
szybkie
12-01-2019
12-01-2019
III Turniej - XX edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach
ŁOMŹA [aktualizacja:13-01-2019]
Poland,PL
szybkie
12-01-2019
12-01-2019
Turniej styczniowy w Skoczku do 1250
Tczew [aktualizacja:13-01-2019]
Poland,PO
szybkie
12-01-2019
12-01-2019
Grand Prix Juniorów turniej I
Tczew [aktualizacja:12-01-2019]
Poland,PO
szybkie
12-01-2019
12-01-2019
21. Orkiestrowy Blitz WOŚP 2019
GRYFINO [aktualizacja:12-01-2019]
Poland,ZP
blitz
05-01-2019
12-01-2019
klasyfikacyjny na 1800
Piaseczno [aktualizacja:12-01-2019]
Poland,MA
klasyczne
12-01-2019
12-01-2019
Sobotni Turniej Szachowy 12 stycznia 2019
Przemyśl [aktualizacja:12-01-2019]
Poland,PK
blitz
12-01-2019
12-01-2019
Królewskie Rozgrywki- grupa A - do lat 8 (max. V kat.) - styczeń
Myślenice [aktualizacja:14-01-2019]
Poland,MP
szybkie
12-01-2019
12-01-2019
Królewskie Rozgrywki- grupa B- do lat 12 (max. II kat.) - styczeń
Myślenice [aktualizacja:09-01-2019]
Poland,MP
szybkie
12-01-2019
12-01-2019
Królewskie Rozgrywki- grupa B- o lat 12 - styczeń
Myślenice [aktualizacja:14-01-2019]
Poland,MP
szybkie
12-01-2019
12-01-2019
XV Grand Prix PRZEDSZKOLE '2019 - Turniej #1 - dziewczynki
KOŁOBRZEG [aktualizacja:12-01-2019]
Poland,ZP
blitz
12-01-2019
12-01-2019
Szachy Dla Dzieci #1 2019
Strzelce Kraj [aktualizacja:12-01-2019]
Poland,LB
szybkie
12-01-2019
12-01-2019
IMAGO Noworoczny Turniej Szachowy 2019 - TURNIEJ B
Barcin [aktualizacja:12-01-2019]
Poland,KP
blitz
12-01-2019
12-01-2019
Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:12-01-2019]
Poland,DS
szybkie
12-01-2019
12-01-2019
Turniej rodziców i opiekunów dzieci z CKiS Krzeszowice
Krzeszowice [aktualizacja:12-01-2019]
Poland,MP
szybkie
11-01-2019
11-01-2019
V Ogólnopolskie Mistrzostwa Lekarzy i Prawników MISTRZOSTWA POLSKI P'5
Kazimierz Dolny [aktualizacja:14-01-2019]
Poland,LU
blitz
04-01-2019
11-01-2019
Turniej piątkowy (6)
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:11-01-2019]
Poland,MA
szybkie
11-01-2019
11-01-2019
2. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - rapid
Białystok [aktualizacja:12-01-2019]
Poland,PL
szybkie
11-01-2019
11-01-2019
VI Grand Prix Dobczyc turniej 3 GRUPA B
Dobczyce [aktualizacja:11-01-2019]
Poland,MP
szybkie
11-01-2019
11-01-2019
VI Grand Prix Dobczyc turniej 3 GRUPA A
Dobczyce [aktualizacja:11-01-2019]
Poland,MP
szybkie
11-01-2019
11-01-2019
Grand Prix Wadowic -Turniej nr:823
Wadowice [aktualizacja:11-01-2019]
Poland,MP
blitz
14-12-2018
11-01-2019
Turniej klasyfikacyjny juniorow Teczy Kościan
Kościan [aktualizacja:30-01-2019]
Poland,WP
szybkie
11-01-2019
11-01-2019
IV Grand Prix Chrzanowa 3 turniej
Chrzanów [aktualizacja:14-01-2019]
Poland,MP
blitz
11-01-2019
11-01-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy styczeń z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [aktualizacja:11-01-2019]
Poland,LU
blitz
11-01-2019
11-01-2019
AMW11I2019P15
Poznań [aktualizacja:11-01-2019]
Poland,WP
szybkie
11-01-2019
11-01-2019
Kujawsko-Pomorskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Bydgoszcz [aktualizacja:14-01-2019]
Poland,KP
drużynowy, szybkie
11-01-2019
11-01-2019
Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 38 w Szachach - Dziewczęta
Kraków [aktualizacja:11-01-2019]
Poland,MP
blitz
11-01-2019
11-01-2019
Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 38 w Szachach - Chłopcy
Kraków [aktualizacja:11-01-2019]
Poland,MP
blitz
11-01-2019
11-01-2019
Grand prix Polonii Wrocław styczeń Blitz
Wrocław [aktualizacja:11-01-2019]
Poland,DS
blitz
11-01-2019
11-01-2019
Piątek z Kopernikiem 11.01.2019
Olsztyn [aktualizacja:11-01-2019]
Poland,WM
szybkie
11-01-2019
11-01-2019
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - I Grand Prix 2019
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:11-01-2019]
Poland,WM
szybkie
10-01-2019
10-01-2019
Klub P.Z.Szach. (349 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:10-01-2019]
Poland,MA
szybkie
10-01-2019
10-01-2019
Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 6/cykl II
Chrzanów [aktualizacja:10-01-2019]
Poland,MP
blitz
10-01-2019
10-01-2019
Turniej Warcabowy SP 57
Bydgoszcz [aktualizacja:12-01-2019]
Poland,KP
blitz
10-01-2019
10-01-2019
III Turn. o Puchary Wójta Hrubieszowa - Tomasza Zająca - GP 2019
Czerniczyn [aktualizacja:10-01-2019]
Poland,LU
szybkie
09-01-2019
09-01-2019
Turnieje Środowe w SP nr 11 - T9 - wszyscy chętni - 14.30-16.00
Suwałki [aktualizacja:23-01-2019]
Poland,PL
blitz
09-01-2019
09-01-2019
807 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:16-01-2019]
Poland,MP
szybkie
09-01-2019
09-01-2019
Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół podstawowych - rocznik 2006 i młodsi
Żnin [aktualizacja:09-01-2019]
Poland,KP
drużynowy, szybkie
09-01-2019
09-01-2019
Szachowa środa w Tarnowie nr 1 - 2019
Tarnów [aktualizacja:09-01-2019]
Poland,MP
blitz
09-01-2019
09-01-2019
XII GRAND PRIX STARACHOWIC W SZACHACH - Turniej 4
Starachowice [aktualizacja:09-01-2019]
Poland,SK
blitz
09-01-2019
09-01-2019
Krośnieńska Szkolna Liga Szachowa " Edukacja przez Szachy w Szkole" TURNIEJ 4
Krosno Odrzańskie [aktualizacja:10-01-2019]
Poland,LB
szybkie
03-12-2018
08-01-2019
ZIMOWISKO SZACHOWO - NARCIARSKIE - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA KATEGORIĘ SZACHOWĄ IV TURNUS 03.02 - 10.02.2019 Zgłoszenia do dnia 23.12.2018 !!!
Szczyrk [aktualizacja:03-12-2018]
Poland,MA
klasyczne
03-12-2018
08-01-2019
ZIMOWISKO SZACHOWO - NARCIARSKIE TURNIEJ KWALIFIKACYJNY NA KATEGORIĘ SZACHOWĄ V TURNUS 10.02 - 17.02.2019 Zgłoszenia do dnia 23.12.2018 !!!
Szczyrk [aktualizacja:03-12-2018]
Poland,LD
klasyczne
03-12-2018
08-01-2019
ZIMOWISKO - SZACHOWO - NARCIARSKIE TURNIEJ KWALIFIKACYJNY NA KATEGORIĘ SZACHOWĄ VI TURNUS 17.02 - 24.02.2019 Zgłoszenia do 23.12.2018 !!!
Szczyrk [aktualizacja:03-12-2018]
Poland,LD
klasyczne
03-12-2018
08-01-2019
ZIMOWISKO SZACHOWO - NARCIARSKIE - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA KATEGORIĘ SZACHOWĄ V TURNUS 10.02 - 17.02.2019 Zgłoszenia do dnia 23.12.2018
Szczyrk [aktualizacja:03-12-2018]
Poland,LU
klasyczne
03-12-2018
08-01-2019
ZIMOWISKO SZACHOWO - NARCIARSKIE - TURNIEJ KWALIFIKACYJNY NA KATEGORIĘ SZACHOWĄ VI TURNUS 17.02 - 24.02.2019 Zgłoszenia do dnia 23.12.2018
Szczyrk [aktualizacja:03-12-2018]
Poland,LU
klasyczne
03-12-2018
08-01-2019
ZIMOWISKO SZACHOWO - NARCIARSKI - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA KATEGORIĘ SZACHOWĄ I TURNUS 13.01 - 20.01.2019 Zgłoszenia do dnia 23.12.2018 !!!
Szczyrk [aktualizacja:03-12-2018]
Poland,LB
klasyczne
03-12-2018
08-01-2019
ZIMOWISKO SZACHOWO - NARCIARSKIE - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA KATEGORIĘ SZACHOWĄ II TURNUS 20.01 - 27.01.2019 Zgłoszenia do dnia 23.12.2018 !!!
Szczyrk [aktualizacja:03-12-2018]
Poland,LB
klasyczne
03-12-2018
08-01-2019
ZIMOWISKO SZACHOWO - NARCIARSKIE - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA KATEGORIĘ SZACHOWĄ II TURNUS 20.01 - 27.01.2019 Zgłoszenia do dnia 23.12.2018 !!!
Szczyrk [aktualizacja:03-12-2018]
Poland,KP
klasyczne
03-12-2018
08-01-2019
ZIMOWISKO SZACHOWO - NARCIARSKIE - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA KATEGORIĘ SZACHOWĄ I TURNUS 13.01 - 20.01.2019 Zgłoszenia do dnia 23.12.2018 !!!
Szczyrk [aktualizacja:03-12-2018]
Poland,MP
klasyczne
03-12-2018
08-01-2019
ZIMOWISKO SZACHOWO-NARCIARSKIE - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA KATEGORIĘ SZACHOWĄ II TURNUS 20.01 - 27.01.2019 Zgłoszenia do dnia 23.12.2018 !!!
Szczyrk [aktualizacja:03-12-2018]
Poland,MP
klasyczne
03-12-2018
08-01-2019
ZIMOWISKO SZACHOWO - NARCIARSKIE - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA KATEGORIĘ SZACHOWĄ III TURNUS 27.01 - 03.02.2019 Zgłoszenia do dnia 23.12.2018
Szczyrk [aktualizacja:03-12-2018]
Poland,MA
klasyczne
03-12-2018
08-01-2019
ZIMOWISKO SZACHOWO - NARCIARSKIE - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA KATEGORIĘ SZACHOWĄ III TURNUS 27.01 - 03.02.2019 Zgłoszenia do dnia 23.12.2018 !!!
Szczyrk [aktualizacja:03-12-2018]
Poland,DS
klasyczne
03-12-2018
08-01-2019
ZIMOWISKO SZACHOWO - NARCIARSKIE - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA KATEGORIĘ SZACHOWĄ IV TURNUS 03.02 - 10.02.2019 Zgłoszenia do dnia 23.12.2018 !!!
Szczyrk [aktualizacja:03-12-2018]
Poland,DS
klasyczne
08-01-2019
08-01-2019
Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 4 Gr-A GIM (ur. w 2005r. i starsi)
SP Przebieczany [aktualizacja:08-01-2019]
Poland,MP
szybkie
08-01-2019
08-01-2019
Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 4 Gr-B SP-CH (ur. w 2006r. i mł.)
SP Przebieczany [aktualizacja:08-01-2019]
Poland,MP
szybkie
08-01-2019
08-01-2019
Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 4 Gr-C SP-DZ (ur. w 2006r. i mł.)
SP Przebieczany [aktualizacja:08-01-2019]
Poland,MP
szybkie
08-01-2019
08-01-2019
XXVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 14
Kraków [aktualizacja:08-01-2019]
Poland,MP
blitz
08-01-2019
08-01-2019
Grand Prix Grzybowic T 1
Zabrze [aktualizacja:06-01-2019]
Poland,SL
szybkie
08-01-2019
08-01-2019
XVII Runda IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:08-01-2019]
Poland,PL
szybkie
08-01-2019
08-01-2019
Grand Prix Grzybowic T
Zabrze [aktualizacja:08-01-2019]
Poland,SL
szybkie
07-01-2019
07-01-2019
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy grudzień z miastem LUBLIN-2018"
Lublin [aktualizacja:07-01-2019]
Poland,LU
szybkie
07-01-2019
07-01-2019
V Turniej o Puchary Wójta Hrubieszowa - Tomasza Zająca GP 2019
Moniatycze [aktualizacja:09-01-2019]
Poland,LU
szybkie
05-01-2019
06-01-2019
Kurs sędziowski na klasy okręgowe
Warszawa [aktualizacja:07-01-2019]
Poland,MA
klasyczne
05-01-2019
06-01-2019
I Turniej Weekendowy FIDE - Puławska Zima 2019
Puławy [aktualizacja:06-01-2019]
Poland,LU
klasyczneFIDE
06-01-2019
06-01-2019
Noworoczny Turniej Szachowy z cyklu Grand Prix ZZSzach
Koszalin [aktualizacja:07-01-2019]
Poland,ZP
szybkie
06-01-2019
06-01-2019
II CHARYTATYWNY TURNIEJ SZACHOWY - Atrakcyjne nagrody!
Warszawa [aktualizacja:02-12-2018]
Poland,MA
szybkie
06-01-2019
06-01-2019
XXIII NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY OPEN RYBNIK 2019
Rybnik [aktualizacja:08-01-2019]
Poland,SL
szybkie
06-01-2019
06-01-2019
Grand Prix Powiatu Tczewskiego turniej I FIDE
Tczew [aktualizacja:06-01-2019]
Poland,PO
szybkie
04-01-2019
06-01-2019
I Otwarte Mistrzostwa Juniorów Klubu AZS Politechniki Poznańskiej w Poznaniu
Poznań [aktualizacja:06-01-2019]
Poland,WP
klasyczne
06-01-2019
06-01-2019
Grand Prix Chylice--Piaseczno: Aktywne I 2019
Piaseczno [aktualizacja:06-01-2019]
Poland,MA
szybkie
05-01-2019
06-01-2019
Grand Prix Chylice--Piaseczno: Rozważne I 2019
Piaseczno [aktualizacja:04-01-2019]
Poland,MA
klasyczne
06-01-2019
06-01-2019
XX Turniej Szachowy "Trzech Króli" o Puchar Prezesa RSM
Rawicz [aktualizacja:06-01-2019]
Poland,WP
szybkie
06-01-2019
06-01-2019
ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:04-01-2019]
Poland,MA
szybkie
05-01-2019
05-01-2019
XIII MISTRZOSTWA UKS HETMAN PUSZCZA MARIAŃSKA W SZACHACH
Puszcza Mariańska [aktualizacja:05-01-2019]
Poland,MA
szybkie
05-01-2019
05-01-2019
Indywidualna Międzyszkolna Liga Szachowa - Sezon 2018/2019 - Grupa A
Bydgoszcz [aktualizacja:05-01-2019]
Poland,KP
szybkie
05-01-2019
05-01-2019
Indywidualna Międzyszkolna Liga Szachowa - Sezon 2018/19 - Grupa B (Debiutanci)
Bydgoszcz [aktualizacja:05-01-2019]
Poland,KP
szybkie
05-01-2019
05-01-2019
Bialska Liga Szachowa 2018/2019 - SP 3 - 9
Kąkolewnica [aktualizacja:05-01-2019]
Poland,LU
szybkie
05-01-2019
05-01-2019
OPEN B - Otwarty Turniej Szachowy w Cyklu Grand Prix Torunia na rok 2018/2019 IV runda
Toruń [aktualizacja:05-01-2019]
Poland,KP
szybkie
05-01-2019
05-01-2019
Turniej szachowy na V i IV . kat. o puchar Dyrektora Domu Kultury Świt
Warszawa [aktualizacja:05-01-2019]
Poland,MA
szybkie
05-01-2019
05-01-2019
Szkolna Liga Szachowa - III Liga / IV kolejka / - VI edycja
Ostróda [aktualizacja:05-01-2019]
Poland,WM
szybkie
05-01-2019
05-01-2019
Noworoczny Turniej Szachowy - VIII Turniej w Domu Kultury w Starym Bielsku
Bielsko-Biała [aktualizacja:06-01-2019]
Poland,SL
blitz
05-01-2019
05-01-2019
XII Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2018
Gdynia [aktualizacja:05-01-2019]
Poland,PO
szybkie
05-01-2019
05-01-2019
TURNIEJ CZEKOLADOWY w Hetmanie - GRUPA B (klasyfikacyjny)
Wrocław [aktualizacja:05-01-2019]
Poland,DS
szybkie
05-01-2019
05-01-2019
TURNIEJ CZEKOLADOWY w Hetmanie - Grupa A (FIDE)
Wrocław [aktualizacja:05-01-2019]
Poland,DS
szybkie
05-01-2019
05-01-2019
III PRZEMKOWSKA LIGA SZACHOWA 2018 - 5 turniej - Grupa A
Przemków [aktualizacja:05-01-2019]
Poland,DS
szybkie
05-01-2019
05-01-2019
III PRZEMKOWSKA LIGA SZACHOWA 2018 - 5 turniej - Grupa B
Przemków [aktualizacja:05-01-2019]
Poland,DS
szybkie
05-01-2019
05-01-2019
III PRZEMKOWSKA LIGA SZACHOWA 2018 - 5 turniej - Grupa C
Przemków [aktualizacja:05-01-2019]
Poland,DS
szybkie
05-01-2019
05-01-2019
Ogólnopolskie Rodzinne Grand Prix w Szachach REGULICE
Regulice [aktualizacja:05-01-2019]
Poland,MP
blitz
05-01-2019
05-01-2019
Bialska Liga Szachowa 2018/2019 - SP 0-2
Kąkolewnica [aktualizacja:05-01-2019]
Poland,LU
szybkie
05-01-2019
05-01-2019
Grand Prix Siedlec 2019 - turniej 1
Siedlce [aktualizacja:05-01-2019]
Poland,MA
szybkie
05-01-2019
05-01-2019
Szkolna Liga Szachowa - II Liga / IV kolejka / - VI edycja
Ostróda [aktualizacja:05-01-2019]
Poland,WM
szybkie
05-01-2019
05-01-2019
Szkolna Liga Szachowa - I Liga / IV kolejka / - VI edycja
Ostróda [aktualizacja:05-01-2019]
Poland,WM
szybkie
05-01-2019
05-01-2019
Grand Prix - Turniej IV - gr.A
Gorlice [aktualizacja:05-01-2019]
Poland,MP
szybkie
05-01-2019
05-01-2019
Turniej Szachowy z Cyklu Grand Prix Torunia na rok 2018 IV runda - OPEN A (FIDE)
Toruń [aktualizacja:05-01-2019]
Poland,KP
szybkie
05-01-2019
05-01-2019
Grand Prix - Turnie III - gr.B
Gorlice [aktualizacja:06-01-2019]
Poland,MP
szybkie
27-12-2018
04-01-2019
XXIX Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA-2018 Grupa A
Kraków Hotel Galaxy [aktualizacja:04-01-2019]
Poland,MP
klasyczneFIDE
27-12-2018
04-01-2019
XXIX Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA-2018 Grupa B
Kraków Hotel Galaxy [aktualizacja:04-01-2019]
Poland,MP
klasyczneFIDE
27-12-2018
04-01-2019
XXIX Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA-2018 Grupa C
Kraków Hotel Galaxy [aktualizacja:04-01-2019]
Poland,MP
klasyczneFIDE
04-01-2019
04-01-2019
1. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - blitz
Białystok [aktualizacja:05-01-2019]
Poland,PL
blitz
04-01-2019
04-01-2019
Mistrzostwa stycznia w KTS Kalisz - OPEN
Kalisz [aktualizacja:04-01-2019]
Poland,WP
szybkie
04-01-2019
04-01-2019
Mstrzostwa stycznia w KTS Kalisz - do lat 14 (ranking 1000-1400)
Kalisz [aktualizacja:04-01-2019]
Poland,WP
klasyczne
04-01-2019
04-01-2019
Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół podstawowych - VII-VIII i gimn.
Żnin [aktualizacja:04-01-2019]
Poland,KP
drużynowy, szybkie
04-01-2019
04-01-2019
Noworoczny Piątek z Kopernikiem
Olsztyn [aktualizacja:04-01-2019]
Poland,WM
szybkie
03-01-2019
03-01-2019
Klub P.Z.Szach. (348 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [aktualizacja:03-01-2019]
Poland,MA
szybkie
03-01-2019
03-01-2019
Grand Prix Malbork 2019 Turniej I
Malbork [aktualizacja:03-01-2019]
Poland,PO
blitz
03-01-2019
03-01-2019
Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 5/cykl II
Chrzanów [aktualizacja:03-01-2019]
Poland,MP
blitz
03-01-2019
03-01-2019
Szachy w Prymusie - zima 2019 - kl. I-III
Gniezno [aktualizacja:03-01-2019]
Poland,WP
blitz
02-01-2019
02-01-2019
Turnieje Środowe w SP nr 11 - T8 - wszyscy chętni - 14.30-16.00
Suwałki [aktualizacja:03-01-2019]
Poland,PL
blitz
27-12-2018
01-01-2019
Sylwestrowy Turniej Klubu Marynarki Wojennej 2018
Gdynia [aktualizacja:01-01-2019]
Poland,PO
klasyczneFIDE
27-12-2018
01-01-2019
Sylwestrowy Turniej Klubu Marynarki Wojennej 2018 - Grupa B
Gdynia [aktualizacja:20-12-2018]
Poland,PO
klasyczneFIDE
01-01-2019
01-01-2019
XXIX Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA-2018 BLITZ
Kraków ul. Gęsia 22a [aktualizacja:01-01-2019]
Poland,MP
blitz
01-01-2019
01-01-2019
Ślimak 2019
Lichess [aktualizacja:28-01-2019]
Poland,MP
klasyczne
01-12-2018
31-12-2018
Lista rankingowa PK GRUDZIEŃ 2018
Rzeszów [aktualizacja:26-12-2018]
Poland,PK
klasyczne
01-12-2018
31-12-2018
Lista rankingowa PK GRUDZIEŃ 2018 RAPID
Rzeszów [aktualizacja:01-12-2018]
Poland,PK
szybkie
01-12-2018
31-12-2018
Lista rankingowa PK GRUDZIEŃ 2018 BLITZ
Rzeszów [aktualizacja:03-12-2018]
Poland,PK
blitz
27-12-2018
31-12-2018
37. MEMORIAŁ LUDWIKA ZAMENHOFA 2018 - grupa A
Białystok [aktualizacja:31-12-2018]
Poland,PL
klasyczneFIDE
30-12-2018
31-12-2018
37. MEMORIAŁ LUDWIKA ZAMENHOFA 2018 - grupa C
Białystok [aktualizacja:31-12-2018]
Poland,PL
klasyczne
27-12-2018
31-12-2018
     Turniej Świąteczny - grupa B (P'60) - 100 Turniejów na 100-lecie Niepodległości ↟ ↟ ↟ ↟ ↟ ↟ ↟ ↟ ↟
      Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:31-12-2018]
Poland,MA
klasyczne
27-12-2018
31-12-2018
VII Turniej Noworoczny
Rzeszów [aktualizacja:31-12-2018]
Poland,PK
klasyczne
27-12-2018
31-12-2018
XXXVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Rybnik 2018 - OPEN FIDE
Rybnik [aktualizacja:20-12-2018]
Poland,SL
klasyczneFIDE
27-12-2018
31-12-2018
XXIX Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA-2018 Grupa D
Kraków Hotel Galaxy [aktualizacja:31-12-2018]
Poland,MP
klasyczneFIDE
27-12-2018
31-12-2018
XXIX Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA-2018 Grupa E
Kraków Hotel Galaxy [aktualizacja:31-12-2018]
Poland,MP
klasyczneFIDE
27-12-2018
31-12-2018
Otwarte Mistrzostwa Łodzi w Szachach Klasycznych - OPEN
Łódź [aktualizacja:31-12-2018]
Poland,LD
klasyczne
27-12-2018
31-12-2018
Mistrzostwa Łodzi w Szachach Klasycznych - Juniorzy
Łódź [aktualizacja:09-01-2019]
Poland,LD
klasyczne
27-12-2018
31-12-2018
Kadra PK 1800+
Lubenia [aktualizacja:31-12-2018]
Poland,PK
klasyczne
29-12-2018
31-12-2018
Kadra PK 1400+
Lubenia [aktualizacja:31-12-2018]
Poland,PK
klasyczne
31-12-2018
31-12-2018
"Kurnikowi Gracze" Team Bullet Tournament
KRAKÓW [aktualizacja:31-12-2018]
Poland,MP
drużynowy, blitz
31-12-2018