Mistrzostwa Polski kobiet Stowarzyszenia Cross

Ustka /Cross Warszawa 2018-05-13/2018-05-22
Arbiter: Mirosław Grabski


[Data aktualizacji strony: 23-05-2018 20:18]

MENUINFORMACJE TURNIEJOWE


RAPORTY GŁÓWNE

TABELE

WYNIKI PARTII

RAPORTY PZWARC

RAPORTY FMJD


Nazwa turnieju:

Mistrzostwa Polski kobiet Stowarzyszenia Cross

Informacje podstawowe:
Data rozpoczęcia:2018-05-13
Data zakończenia:2018-05-22
Miejsce/Organizator:Ustka /Cross Warszawa
Tempo gry:2 h
Arbiter:Mirosław Grabski
Aktualna runda:11
Liczba rund:11
System rozgrywek:Kołowy (Rundowy)
Rodzaj warcabów100 polowe

Harmonogram turnieju:
Odprawa techniczna2018-05-1320.00
Runda 12018-05-1409.00
Runda 22018-05-1414.30
Runda 32018-05-1509.00
Runda 42018-05-1609.00
Runda 52018-05-1709.00
Runda 62018-05-1714.30
Runda 72018-05-1809.00
Runda 82018-05-1909.00
Runda 92018-05-2009.00
Runda 102018-05-2014.00
Runda 112018-05-2109.00
Zakończenie turnieju2018-05-2113.30

Statystyka turniejowa:
Liczba zawodników:12
Liczba federacji:1
Liczba zawodników z rankingiem FMJD:1
Liczba kobiet:12
Średni ranking turnieju:1999

Statystyka tytułów zawodników

Tytuły międzynarodowe FMJD (Razem: 0)
GMIGMIFMIMIFMFMFF
K





M





Tytuły warcabowe (Razem: 2)
AMM++M+MK++K+K
K1




1
M






Kategorie warcabowe (Razem: 10)
I++I+III+IIIIIIVVbk
K121231


M









ChessArbiter Pro warcaby (v.3.58) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/

Lic:0023 Właściciel: Mirosław Grabski