V OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY'100 - Dziew.2010

BIAŁY DUNAJEC 2018-06-16/2018-06-17
Arbiter: Stefan Polny


[Data aktualizacji strony: 27-06-2018 20:53]

MENUINFORMACJE TURNIEJOWE


RAPORTY GŁÓWNE

TABELE

WYNIKI PARTII

RAPORTY PZWARC

RAPORTY FMJD


Nazwa turnieju:

V OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY'100 - Dziew.2010

Informacje podstawowe:
Data rozpoczęcia:2018-06-16
Data zakończenia:2018-06-17
Miejsce/Organizator:BIAŁY DUNAJEC
Tempo gry:T20
Arbiter:Stefan Polny
Aktualna runda:7
Liczba rund:7
System rozgrywek:Kołowy (Rundowy)
Rodzaj warcabów100 polowe

Harmonogram turnieju:
Odprawa techniczna2018-06-167.45
Runda 12018-06-168.00
Runda 22018-06-168.45
Runda 32018-06-169.30
Runda 42018-06-1610.15
Runda 52018-06-1611.00
Runda 62018-06-179.20
Runda 72018-06-1710.05
Zakończenie turnieju2018-06-1711.15

Statystyka turniejowa:
Liczba zawodników:8
Liczba federacji:1
Liczba zawodników z rankingiem FMJD:0
Liczba kobiet:4
Średni ranking turnieju:0

Statystyka tytułów zawodników

Tytuły międzynarodowe FMJD (Razem: 0)
GMIGMIFMIMIFMFMFF
K





M





Tytuły warcabowe (Razem: 0)
AMM++M+MK++K+K
K






M






Kategorie warcabowe (Razem: 8)
I++I+III+IIIIIIVVbk
K





2
2
M







4

ChessArbiter Pro warcaby (v.3.53) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/

Lic:0033 Właściciel: Stefan Polny