XX Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Seniorek w Warcabach

Rozpoczęcie w auli ZS w Oleszycach ul.Zielona 1 2018-11-23/2018-11-25
Arbiter: Ewa Żuk


[Data aktualizacji strony: 04-12-2018 16:58]

MENUINFORMACJE TURNIEJOWE


RAPORTY GŁÓWNE

TABELE

WYNIKI PARTII

INNE WYNIKI

RAPORTY PZWARC

Regulamin


Nazwa turnieju:

XX Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Seniorek w Warcabach

Komunikat sędziego (organizatora)
Organizatorzy:Podkarpacki Okręgowy Związek Warcabowy,Starostwo Powiatowe w Lubaczowie,Urząd Miasta i Gminy w Oleszycach,Stowarzyszenie Gier Umysłowych "CZARNI OLESZYCE",MGOK w Oleszycach,MGBP w Oleszycach

Informacje podstawowe:
Data rozpoczęcia:2018-11-23
Data zakończenia:2018-11-25
Miejsce/Organizator:Rozpoczęcie w auli ZS w Oleszycach ul.Zielona 1
Tempo gry:T90
Arbiter:Ewa Żuk
Aktualna runda:7
Liczba rund:7
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj warcabów100 polowe

Harmonogram turnieju:
Odprawa techniczna2018-11-2316.00
Runda 12018-11-2316.30-19.30
Runda 22018-11-248.00-11.00
Runda 32018-11-2411.00-14.00
Runda 42018-11-2415.00-18.00
Runda 52018-11-2418.00-21.00
Runda 62018-11-2510.00-13.00
Runda 72018-11-2513.30-16.30
Zakończenie turnieju2018-11-2516.30

Statystyka turniejowa:
Liczba zawodników:35
Liczba federacji:1
Liczba zawodników z rankingiem FMJD:9
Liczba kobiet:35
Średni ranking turnieju:719

Statystyka tytułów zawodników

Tytuły międzynarodowe FMJD (Razem: 0)
GMIGMIFMIMIFMFMFF
K





M





Tytuły warcabowe (Razem: 1)
AMM++M+MK++K+K
K





1
M






Kategorie warcabowe (Razem: 34)
I++I+III+IIIIIIVVbk
K

22461226
M









ChessArbiter Pro warcaby (v.3.58) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/

Lic:0050 Właściciel: Ewa Żuk