IV Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Seniorek BLITZ

ZS w Oleszycach 2018-11-25/2018-11-25
Arbiter: Ewa Żuk


[Data aktualizacji strony: 04-12-2018 17:24]

MENUINFORMACJE TURNIEJOWE


RAPORTY GŁÓWNE

TABELE

WYNIKI PARTII


Nazwa turnieju:

IV Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Seniorek BLITZ

Komunikat sędziego (organizatora)
Organizatorzy:Podkarpacki Okręgowy Związek Warcabowy,Starostwo Powiatowe w Lubaczowie,Urząd Miasta i Gminy w Oleszycach,Stowarzyszenie Gier Umysłowych "CZARNI OLESZYCE",MGOK w Oleszycach,MGBP w Oleszycach

Informacje podstawowe:
Data rozpoczęcia:2018-11-25
Data zakończenia:2018-11-25
Miejsce/Organizator:ZS w Oleszycach
Tempo gry:T5
Arbiter:Ewa Żuk
Aktualna runda:7
Liczba rund:7
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj warcabów100 polowe

Harmonogram turnieju:
Odprawa techniczna2018-11-257.45
Runda 12018-11-258.00-8.10
Runda 22018-11-258.15-8.25
Runda 32018-11-258.30-8.40
Runda 42018-11-258.50-9.00
Runda 52018-11-259.10-9.20
Runda 62018-11-259.30-9.40
Runda 72018-11-259.50-10.00
Zakończenie turnieju2018-11-2516.30

Statystyka turniejowa:
Liczba zawodników:34
Liczba federacji:1
Liczba zawodników z rankingiem FMJD:9
Liczba kobiet:34
Średni ranking turnieju:740

Statystyka tytułów zawodników

Tytuły międzynarodowe FMJD (Razem: 0)
GMIGMIFMIMIFMFMFF
K





M





Tytuły warcabowe (Razem: 1)
AMM++M+MK++K+K
K





1
M






Kategorie warcabowe (Razem: 33)
I++I+III+IIIIIIVVbk
K

22461225
M









ChessArbiter Pro warcaby (v.3.58) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/

Lic:0050 Właściciel: Ewa Żuk