Mistrzostwa Miasta Słupska

Zryw Słupsk 2018-11-26/2018-12-03
Arbiter: Sylwia Dęga-Zamrzycka


[Data aktualizacji strony: 06-12-2018 19:48]

MENUINFORMACJE TURNIEJOWE


RAPORTY GŁÓWNE

TABELE

WYNIKI PARTII

RAPORTY PZWARC

RAPORTY FMJD


Nazwa turnieju:

Mistrzostwa Miasta Słupska

Informacje podstawowe:
Data rozpoczęcia:2018-11-26
Data zakończenia:2018-12-03
Miejsce/Organizator:Zryw Słupsk
Tempo gry:1h 30'
Arbiter:Sylwia Dęga-Zamrzycka
Aktualna runda:13
Liczba rund:13
System rozgrywek:Kołowy (Rundowy)
Rodzaj warcabów100 polowe

Harmonogram turnieju:
Odprawa techniczna2018-11-2616.30
Runda 12018-11-2709.00-12.00
Runda 22018-11-2714.30-17.30
Runda 32018-11-289.00-12.00
Runda 42018-11-2814.30-17.30
Runda 52018-11-299.00-12.00
Runda 62018-11-2914.30-17.30
Runda 72018-11-309.00-12.00
Runda 82018-11-3014.30-17.30
Runda 92018-12-019.00-12.00
Runda 102018-12-0114.30-17.30
Runda 112018-12-029.00-12.00
Runda 122018-12-0214.30-17.30
Runda 132018-12-039.00-12.00
Zakończenie turnieju2018-12-0314.00

Statystyka turniejowa:
Liczba zawodników:14
Liczba federacji:1
Liczba zawodników z rankingiem FMJD:2
Liczba kobiet:6
Średni ranking turnieju:989

Statystyka tytułów zawodników

Tytuły międzynarodowe FMJD (Razem: 0)
GMIGMIFMIMIFMFMFF
K





M





Tytuły warcabowe (Razem: 0)
AMM++M+MK++K+K
K






M






Kategorie warcabowe (Razem: 14)
I++I+III+IIIIIIVVbk
K



11

4
M

1
13

3

ChessArbiter Pro warcaby (v.3.58) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/

Lic:0061 Właściciel: Sylwia Dęga-Zamrzycka